PDA

View Full Version : Интеграл?



TheLilKittie
07-27-2008, 11:09
Здравейте, знам, че времето на тея неща вече мина и е късно да се запиша, но мисълта ми беше нека всеки, който е бил сега или минали години, да каже къде е ходил, доволен ли е от семейството/общежитието, училището и т.н. Защото принципно доколкото разбрах можеш да се уредиш без да е през Интеграл и излиза доста по-евтино. Та ако искате, оставяйте и някакви контакти.
А ето и какво е Интеграл - www.integral.bg/

yordanka_
07-27-2008, 20:57
az minlaa godina bqh v ispaniq s integral.bqh v semeistvo vav valensia.be6e mn hubavo hodehme na u4ili6te sutrn ot 10 do 5 sledobed no tam mn malko u4ehme a i v 4asovete po4ti ni6to ne pravehme.hubavo e no na men mi se struva 4e ako otida s roditelite si 6te mi e po dobre za6tot s tqh 6te hodq kadeto si iskam ikogato si iskam a ne da se saobrazqvam sas semeistvoto i taka natatuk.no vupreki tova mi haresa :)

scrooper
01-18-2011, 12:34
аз в Кьолн на "пансион". Супер купона, много приятели и познати от цял свят, интересни занимания... :grin:
И не е късно да се запишеш за това лято ;)

ExtraStephane007
01-18-2011, 14:21
пфффф , днес тая бабичка мина с каталозите на интеграл.. има и хубави предложения, ама цените са си надути...т'ва със семействата е още по-гадно, защото те поемат цялата отговорност за теб и следователна те третират като 5 годишно дете....

anonymous546178
01-18-2011, 15:22
Аз си мислих, че ще си говорим за математика, а вие езици учите ...

Millen4ety
01-18-2011, 16:24
Аз бях лятото на 2008-а чрез Интеграл в Хейстингс, Англия, за две седмици. Останах сравнително доволна. Бях у семейство, обаче се оказа, че то заминава на почивка и трябваше по средата на престоя да сменя семейството, та това стана на място, но без проблеми. От първото сем. не бях особено доволна, имам предвид стаята, къщата им, храната, те бяха и друга раса де, но това няма значение. В общи линии бяха мили. След това се преместих при едни бабка и дядка, които бяха страхотни, много мили, сладури :* и готвеха с.т.р.а.х.о.т.н.о.
от превоза и програмата бях много доволна :)