PDA

View Full Version : Замислете се ....



XgrrX
07-27-2008, 18:59
Не знам дали това е подходящият раздел , но се надявам да е така ...
Нямам някакъв проблем или нещо подобно просто искам да споделя нещо..


Тъй .. седя си аз във форума и в скайпа и гледам хората кфо пишат :
- той не ми обръща внимание а аз съм лудо влюбена ...
- скъсахме защото .....
- самотна съм ...
- искам гадже

---- и т.н.

А какво става в4ера ..
пиша си по скайпа с един мн добър фр .. и до какъв извод стигам :(
Начи ние лапетата се тръшкаме, ревем и едва ли не света свърши , а на тоз 4овек какви неща му се слу4ват ,,
С на4алото на ваканцията си4ките му ''фр'' го заебали ... ку4ето му избягало и за ''десерт'' един от родителите му починал ...

Тъ ми е интересно .. Аз се тръшкам тука за глупости ... а той след си4ко което преживя остана толкова силен.. и по поведението му не можеш да познаеш 4е толкоз неща са му се изсипали наведнъж .......
На всичкото отгоре не споделя с никого .. /освен с 2 човека аз съм единият от тях.. и то някакви дребни неща ...
Абе накратко сичко задържа в себе си ..


И ся ще се запитате кфа ми е целта с таз тема ..
ем просто .. в4ера стигнах до извода 4е не тряя да се ''затормозяваме'' с тфа кои ни харесва .. дали днеска ще си купим ония яките сандалки и да се обяясняяте колко са ви смотани родителите по 1 или др при4ина ........ и т.н.

Хора просто се радвайте на това,което имате .. Живейте си живота и се усмихвайте по 4есто .. Показвайте оби4та си на хората защото никога не знаете какво може да се слу4и утре ....


Коментари от типа : и ся кфо да напраим , да ми обясняяте 4е съм тъпа или нещо такова ... абе моля ви се задръжте си ги !!!!!!!!!!!!!!!
А тия които искат да ми обяясняят колко съм зле .. има ЛС .. там можем да спорим ако някои има желание !!!!!!!!!


БЕЗ СПАМ МОЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


и ако някой си е направил труда да ми прочете темата ...мерси х) :) х)

hottie_girl
07-27-2008, 19:04
Абсолюотно те разбирам за какво говориш и ''евала'' за темата \:D/ Аз също съм преживяла загубата на един родител,затварянето в себе си и т.н. и в същото време чета всякакави глупости от тези ,които ти визираш... Просто хора наистина живейте и се радвайте на това,което имате,защото в един миг всичко може да се преобърне...

Обичайте живота и го живейте така,че нокога да не съжалявате за неща,които не сте свършили,а сте искали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

TenioIvanov
07-27-2008, 19:12
Edna hubava Tema

balbuk
07-27-2008, 19:15
Edna hubava Tema
+1 :)

Kalinshki
07-27-2008, 19:15
absolutno si prav mn mn mn prav i az sum na su6toto mnenie brao evala ti praaa ;-)

xXxScreamxXx
07-27-2008, 19:16
Edna hubava Tema

Стига да има кой да се вслуша в това което е написано по-горе :) ..

xXxScreamxXx
07-27-2008, 19:17
absolutno si prav mn mn mn prav i az sum na su6toto mnenie brao evala ti praaa ;-)

ама ТЯ Е ПРАВА :D who_is_he е момИ4е :D :D

Izzy_
07-27-2008, 19:28
Хубава тема и м/у другото си напълно права.Ма така е, всеки 2 се жалва за глупости и си мисли,че има проблем.. :?

mgs_92
07-27-2008, 19:28
A, we pi4ove, vseki si ima problemi, no kogato po4ne6 da se oplakva6 na drugite stava6 dosaden i po4vat da te izbqgvat. Pak i mn rqdko ima hora koito da imat istinki problemi (iskam da kaja kato zagubata na roditel ili ne6to takova), za6toto vseki si misli "...bah mu maikata, ebati jivota jiveq, a toq tuka si gleda kefa...." ama ne e taka. Az nqma da komentiram jivota si, za6toto ne iskam da me sajalqvat ili pak da me suvetvat ili kvoto i da e. No tva deto kazvate, 4e trea da se jivee kakto trqbva e taka, vuprosa e kakvo e za vas gotiniq jivot, 6toto za men e da se vidq s priqtelite si, da nqmam problemi v u4ili6te i da moga da si pravq, tova koeto mi dostavq udovolstvie. Za nqkoi moi vrastnici (ne kazvam 4e vsi4ki sa taka) gledat da se napiqt, ili da izpu6qt kolkoto se moje pove4e, a ako namerqt nqkude avanta denqt e pulen. :x A kolkoto do tova mom4e, tva deto stava s nego hi4 ne e gotino i mn sujalqvam za nego, no takuv e jivota i sled vseki izminal den se uverqvam, 4e moje da bude sra6no jestok :(

Irrepresible
07-27-2008, 19:37
nai-setne 1 smislena tema!!! pozdravqvam te :grin: sry za latinicata bagna mi se ezika :D

xXxScreamxXx
07-27-2008, 19:37
mgs_92мн си прав ...
и според мен онези неща които спомена за приятелите у4илището и др-те неща .. така е и за мен ...
НЕ съм се напивала до сега а и не оби4ам да пия .. не пуша .. и т.н.

Но нали знаеш всеки 4овек си има идеали и т.н. ...
за някои перфектния живот : цигари и алкохол :? :x

Irrepresible
07-27-2008, 19:46
но не забравяй-всеки си мисли че неговите проблеми са най-тежки и не обръща внимание на хората... в повечето случаи :)

BeBsItO
07-27-2008, 20:01
Браво ! права си изключително моного....и аз съъм стигнала до този извод...но човешкото в мен надделява.....какво да се прави..природа

Jamalska
07-27-2008, 20:06
Аз мислех,че това всички го знаят...Но пък вярно,че темите във форума сочат друго :? Иначе си права,да.Тия теории ги развивах оправдавайки се,веднъж като бях сдухала.

KrisLovePuti
07-27-2008, 20:10
Малките хора се радват на малките неща. само това ще кажа

4eere6ka_kiss
07-27-2008, 20:10
Mnogo vqrno ! Evala

HAGVXSXVH
07-27-2008, 20:16
много си права,но все пак имам нуждата понякога да се затворя в себе си и да страдам за не особено важни неща..
KrisLovePuti-много ми хареса изказването ти

love_bites
07-28-2008, 07:16
Браво за темата,много си права....Но наистина понякога не се замисляме за това...Прочетете това~~~> http://truden.com/article-print-83.html Време е да се замислим,наистина...

Irrepresible
07-28-2008, 09:28
това го зн :) даже съм го поствала из форума :D

desityyy
07-28-2008, 10:12
темата е мн хубава наистина трябва да се радваме на живота си дори и такъв какъвто е без да се оплакваме и според мен трябва да бъдем по добри все пак един път се живее и защо да отвръщаме само с лошо

WaterLilly
07-28-2008, 10:40
Браво ! права си изключително моного....и аз съъм стигнала до този извод...но човешкото в мен надделява.....какво да се прави..природа
Същото бих казала и аз. Темата изобщо не е глупава!

plamenka
07-28-2008, 10:57
До болка си права, така е. Споделяме едно мнение - да се усмихваме повече и да се опитваме да откриваме малките неща в живота, които ни правят щастливи. Все пак не се знае какво ни чака утре! Евала!
:-)

ninito`baby
07-28-2008, 11:01
Незнам на колко години си и с риск да те обидя ще кажа, че като порастнеш още малко ще разбереш истинската стойност на вещите, чувствата и хората. :)

Bubbly
07-28-2008, 11:24
Малките хора се радват на малките неща. само това ще кажа
Може ли само да попитам кои за теб са "големите неща"?

nevito0
07-28-2008, 17:32
\:D/ хубава е темата..

но според мен е хубаво да споделяш дори и "малките " си пробеми с някой,а не да се затваряш в себе си..

CherryBlossom
07-28-2008, 17:43
Евала за темата.Наистина си права.Повечето от приятелките ми,не осъзнават колко глупаво се държат да се вайкат за проблеми от сорта на:

-Ама Калииииии,ние вече ходим 3 дена,не е ли време да късаме?Пфф,нокътя ми се счупи,сега откъде ще намеря пилаа?

...

#-o ](*,)

Господи,света не е се е свършил,защото в магазина са нямали розов химикал или нямаш бяла чанта,която да си ходи с останалите ти дрехи.Пораснете!..

Brunoo
07-28-2008, 17:44
Наистина е така.....то и моита е една.Във даскалото(вече бивше),от класа ми всеки ден все някои се е здухваше и се правеше на нещастен,питам го/я защо а тои/тя ми отговаря:"Оня/Оная си харесвам,ама тои/тя мен не"...боже как може за такива глупости да се тръшкат,или пък просто се правят на интересни? :-o Аз имам доста причини(и то сериозни) да се здухвам и да рева,но гледам на живота с усмивка :) ,което е наи-важното :oops:

xXxScreamxXx
07-29-2008, 11:28
Незнам на колко години си и с риск да те обидя ще кажа, че като порастнеш още малко ще разбереш истинската стойност на вещите, чувствата и хората. :)


Понеже абторката от вчера е на море аз ще ти отговоря ..
На 15 е ;)

нес.
07-29-2008, 11:41
Наистина си прав..и трябва по често да си припомняме такива неща,защото в сравнение с нашите проблеми хората имат наистина толкова тежки..че нашите са просто нищо..
Много често съм мислила по този въпрос,и наистина както казваш ти трябва по често да се радваме на това което имаме и да се усмихваме повече..да се наслаждаваме на моментите с приятелите си,защото факт е че живота е много кратък..и всеки момент можеш да загубиш..всичко..

slunchiceto0
07-31-2008, 07:11
Наистина поздравявам те за темата..може би до момента това е най смислената и добрата която съм срещала за коеот ти правя евалата...всичко което си написала е толкова вярно,толкова истинско...просот наистина ми стана адски жал за това момче :( ....и просто сички трябва да се замислим и наистина да не се впрягаме толкова в живота от толкова малки,щото след време каот се сблъскаме с истинските си проблеми няма да може да ги преживеем!правя евалата и на момчето че е било толкова силно и е преодолял сам всичко!

lenito_sf
08-03-2008, 11:22
am evalata brat nqkoi da razbere za kfo e toq 6iban jivot 8) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

hiphopDancing
08-03-2008, 12:37
Да, така е права си трябва да се радваме на живота. Но и твоя приятел допуска грешка...аз мисля , че не трябва да задържаме в себе си тревогите си и емоцийте си. Еее, разбира се не трябва да се прекалява. Но в общи линии съм съгласна-трябва да обръщаме повече внимание на хубавите моменти :) :) :)

nqkfa_malka
08-03-2008, 14:37
Споделям мнението на останалите.. хубава е темата, усмихнах се щом я прочетох :) Макар че вчера и аз се тръшках за един панталон, съм напълно съгласна с мнението на авторката и останалите .. Просто напоследък не ми се беше случвало, всеки понякога има нужда да се оплаче, но да прави обществено това, че "тати й се скарал" и да си мисли, че е някой е умрял ... :X това не напразно се казва teenproblem, не детска градинка "МАЛИНКА" :::

asasfdf
08-04-2008, 00:05
бе да се тръшкаме за глупости (хубаво е да изпитваш различни емоции) ама поне да сме щастливи, че проблемите ни са тъпи и да оценяваме, каквото имаме..

lisi4ety
08-04-2008, 10:51
Хм така е, абсолютно съм съгласна с теб!
Точно за това си говорихме преди няколко седмици с една приятелка..
Няма просто какво да допълня, ти даде най-добрия пример.