PDA

View Full Version : НЕЗНАМ КАК ДА ПОСТЪПЯ !?



N0boDy_
07-28-2008, 15:56
здравейте аз съм момче на 15 год имам малък проблем със приятелите си първо когато сме заедно наи много се бъзикат с мен и когато кажа нещо винага аз съм в грешка или лъжа ... имам и малка сестра на 3 год и когато тя слезе при нас или когато ме види с тях винаги идва при нас и започва да се закача с тях ,а когато си тръгне започват да говорят гадни неща ( не искам да правя сиири зашото все пак са ми приятели) ПЛС КАЖЕТЕ КАК ДА ПОСТЪПЯ :-o :-o :( :(

sladur4etyYy
07-28-2008, 15:59
постави ги на място. ако о4аква6 да спрат ей така, няма да стане. ти сиг само седи6 и ги търпиш и те ти се ка4ват на главата ест. пък и май не са ти големи приятели :?

amazonkata90
07-28-2008, 16:04
Пази Боже от такива приятели...
А ти се стегни малко. Хората се държат с нас така, както ние им позволяваме. Покажи недвусмислено първо с думи, а ако се наложи и с дела, че няма да търпиш подобно отношение спрямо себе си.

N0boDy_
07-28-2008, 16:07
Пази Боже от такива приятели...
А ти се стегни малко. Хората се държат с нас така, както ние им позволяваме. Покажи недвусмислено първо с думи, а ако се наложи и с дела, че няма да търпиш подобно отношение спрямо себе си.
нещо не можах да разбера тва за недвусмислието с думи :s

amazonkata90
07-28-2008, 16:15
Ами първо пробваш по-спокойно, но категорично: "Момчета, приятели сме, ебаваме си се един с друг - добре, ама вие вече прекалявате. Айде малко по-спокойно" или нещо от този сорт. Ако са нормални хора, ще осъзнаят, че не ти е приятно и ще спрат. Ако продължат въпреки това, значи не са ти никакви приятели и постепенно се дистанцирай от тях. Човек се прави сам достатъчно за резил, за да позволява и другите да се бъзикат за негова сметка...

SuperSizee
07-28-2008, 16:22
Това са най-големите лайна на този живот към теб... Не знам защо ги търпиш...

nevito0
07-28-2008, 18:24
уф еми или не са ти големи приятели или са големи лапета :?

4eere6ka_kiss
07-28-2008, 19:46
To4no do sega se karax s 1 fre i moje mnenieto mi da ne e pravilno , tui kato mn se qdosax .... Kaktoi da e :D smqtam 4e trqbva xybavo da im pokaje6 ot kude izgrqva slunceto! Ne se ostavai 6toto xorata sa takiva 4e kato vidqt 4e mogat da te pravqt na ni6to 6te poduljavat i to po brutalno ! ebatite fr-ovete sa ti !

pOiSoN_kIsS_94
07-29-2008, 00:23
Поговори с тях!Ако не подейства-покажи им вратата :D

Vikitooo
07-29-2008, 07:43
Какво??? Ти им позволяваш да обиждат сестра ти??? Да обиждат теб??? Какво ти търсят очите при тия хора бе душичко?
:shock:

Forest_girl
07-29-2008, 08:23
Не бих ги нарекла приятели!

WaterLilly
07-29-2008, 08:30
А може би ти си ги предразположил да говорят неща за сестричката ти? Ако постоянно се оплакваш и я критикуваш пред тях, може ти самия да си променил мнението им за нея и те просто да те... подкрепят като я обиждат.

red_devils
07-29-2008, 08:42
Не бих ги нарекла приятели!

+1

desityyy
07-29-2008, 11:17
потърси си др приятели според мен те не са ти приятели като обиждат сестра ти и теб

creet
07-29-2008, 11:49
i mene predi ma ebavaha ama po4nah da gi zatapvm i sprqha. e ne nap1lno ama ve4e priqtelski, ama nz tvoq problem moje da e po slojen ,zavisi ot tqh.

N0_feAR
07-29-2008, 12:43
Човек много си мекушав. Ако продължаваш да си мълчиш ще ти се качат, не на главата, ами не знам къде. Опъни им се поне веднъж бе. Никой не те кара да се караш с тях или да ги за*беш. Просто им покажи и че ти имаш мнение по въпроса и не могат да те гърчат, като хлебарка с Райд макс.

nefchi_bs
07-29-2008, 16:51
Мен ме ебаваха по едно време и после се появи Карина която е мега тъпо същество и започнаха да ебават нея :D аз се кефя сега разбрах колко е яко :lol:

По темата:При теб явно проблема е по-голям щом чак и за сестра ти говорят :? :shock: :shock: или ги постави на място или ги заеби това неможе да са ти приятели неможе да се държат така...Казваш им ФЪК ОФ и да не та занимават..

N0boDy_
07-29-2008, 18:31
А може би ти си ги предразположил да говорят неща за сестричката ти? Ако постоянно се оплакваш и я критикуваш пред тях, може ти самия да си променил мнението им за нея и те просто да те... подкрепят като я обиждат.
НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОПЛАКВАЛ ОТ НЕЯ (ЗА НЕЯ ЧЕОВК УБИВАМ...)

slunchiceto0
07-31-2008, 07:48
защо допускаш така да се държат с теб?!...ти какво очакваш като седиш и им позволяваш да се гаврат така с теб...преди всичко ако са ти истински приятели няма да постъпват така с теб,но са видяли че ти си най лесно уязвим и са почнали..и наистина постави ги на мястото и покажи кой си ти ;) :)

lenito_sf
08-03-2008, 17:41
mi pi4 podigravai se i ti s tqx ne bazik ma moje i tfa opita6 no im kaji be 4e ne iska6 da ti se podigravat a na sestrata i zabrani da idva pri vas :D :-P