PDA

View Full Version : Заглавие...?



taffy
07-28-2008, 19:14
Имах много развинтена фантазия...Преди.. Сега вече не.. Намразих всякакви видове фантазиики и красиви желания. Намразих и мечтите. Мразя шибаните филмчета, в които по някаква случайност всичко се нарежда и стават всякакви невъзможни неша..Получава се точно както героите са искали и си живеят щастливо..Къде по дяволите е хубавия живот, който всички искат?! Защо всичко тряя да става по най-трудния възможен начин..и накрая да не е както сме искали.. Къде е моя живот, пълен не с нервни кризи и безкрайни депресии, а с нещо по-красиво..заради което да си струва да живееш? Искам да живея..даже незнам как..искам само да е по-добре.. Не искам да ме боли повече.. Доскоро си бях съвсем добре..След нещата, които ми се случиха преди няколко месеца спря изобщо да ми пука и да ме боли..И сега в един момент...ми пука..Не искам да ми пукаа.. :-# :-# Искам да изляза навън и да се смея.. Само че немога и тфа да напрая вече.. Писна ми да се преструвам и да лъжа, че съм добре... Не съм добре..Боли ме, щото..незнам що..Щото живота ми не е хубав, както ми се иска? Или искам прекалено много..?

haterkata
07-28-2008, 19:45
пич само 1 щи кажа,не ставай хейтър! не мрази всичко а отсявай тва което трябва и има нужда да мразиш.от личен опит ти казвам че хейтърството не е лесно ама за сметка на това е адски приятно 8)

Qnchety
07-28-2008, 20:05
Начи първо да ти кажа, че тоя на ава ти ше го изпапам :grin: :grin: :grin: :D Ся по темата: и при мене е същата работа. Включително, че едва ли не загубих приятелите си, ама... се опитвам да не мисля за това. Повтарям си, че това скоро ще свърши ииии... живея!

taffy
07-28-2008, 20:22
Начи първо да ти кажа, че тоя на ава ти ше го изпапам :grin: :grin: :grin: :D Ся по темата: и при мене е същата работа. Включително, че едва ли не загубих приятелите си, ама... се опитвам да не мисля за това. Повтарям си, че това скоро ще свърши ииии... живея!

Само че не свършва..

П.П. Тоя не го давам. :P

EarthShaker
07-28-2008, 22:06
значи.. ще се опитам да обясня нещо, което съвсем наскоро открих.. или може би съм го знаел и преди..

когато гледаш слънцето то те заслепява... никога не тръгваш да го гониш за да го махнея с ръка, да го избуташ или нещо от сорта, защото е невъзможно... но просто поставяш ръка пред очите си и слънцето изчезва... мисълта ми беше че винаги можеш да промениш възгледа върху нещата откъм себе си, откъм очите си.. с тях ти възпремаш външния свят.. и много лесно можеш да филтрираш чрез тях само красивите и стойносните неща в живота и да си повдигнеш духа.. толкова е лесно! и ще видиш как след време мислите и чувствата ще се превърнат в реалност..

Duvessa
07-29-2008, 01:48
Ахам, всеки има трудни моменти. „Искам да живея” – защо не направиш нещо по въпроса тогава? Искаш добър живот, искаш да не те боли- от къде очакваш да дойде всичко това, да падне от небето? За това трябва ти да се бориш. Ако сама не се измъкваш от тежките състояния няма кой да го направи вместо теб. Искаш причина да живееш, аз мога да ти дам поне една: заради самата себе си. Обичай се. Самият факт, че ти е дарен живот те прави уникална, както и всеки човек. Щастието рано или късно ще дойде, колкото и невъзможно да ти се струва понякога. Трябва просто да се научиш да не се задълбочаваш дотолкова в проблемите си. Винаги има решение. Не знам какво толкова ти се е случило, но съм сигурна, че има поне един човек, било то приятел или роднина, който го е грижа за теб и би направил всичко за да ти помогне, ако знаеше как се чувстваш. Не спирай да мечтаеш- не осъзнаваш от какво искаш да се откажеш. Не си ли изпитвала щастие, когато някоя твоя мечта е била по пътя си да се сбъдне?Не всички мечти ще стават реалност, това обаче не означава , че трябва да се отказваш от тях. Спри да се самосъжаляваш – така няма да се оправиш, само ще затънеш повече. Направи нещо хубаво за себе си и се почувствай жива. Дали ще си добре и няма да изпитваш болка зависи само от теб.

50cent
07-29-2008, 02:43
ами човек виж ся и аз не съм кои знае с какъв интересен живот ама се опитвам с всяко нещо с всеки човек да ми е добре аз не живя за утре или там когато стана на 30 години да имам хубав живот аз се опитвам днеска да ми е добре пък ако днес ми е добре и утре ша ми е добре штото ако днеска отидеш на някои купон и се забавляваш примерно ше си направиш кефа и другите заедно с теб ше си направят кефа ама те като си направят кефа с теб и утре ше те поканят ако схващаш на къде бия живеи за момента

ElinoOor
07-29-2008, 02:47
и моята живот ши*ан но успях да изляза от кофти положенията
намери нови приятели но преди това отдели време помисли си хубаво за това което си преживял/а реши кое е най доброто и действай забрави хората които са ти врагове и тези които се правят на приятели съсредоточи се върху истинките ти приятели и бъди оптимист

ако искаш можеш да споделиш какво точно ти се е случило било то тук или на лично дори не е задължително да е с мен кажи го на някой на когото вярваш и излей мъката си мисля че ще ти олекне :) е това беше от мен :-$

Pe6opi4a
07-29-2008, 03:31
Имах много развинтена фантазия...Преди.. Сега вече не.. Намразих всякакви видове фантазиики и красиви желания. Намразих и мечтите. Мразя шибаните филмчета, в които по някаква случайност всичко се нарежда и стават всякакви невъзможни неша..Получава се точно както героите са искали и си живеят щастливо..Къде по дяволите е хубавия живот, който всички искат?! Защо всичко тряя да става по най-трудния възможен начин..и накрая да не е както сме искали.. Къде е моя живот, пълен не с нервни кризи и безкрайни депресии, а с нещо по-красиво..заради което да си струва да живееш? Искам да живея..даже незнам как..искам само да е по-добре.. Не искам да ме боли повече.. Доскоро си бях съвсем добре..След нещата, които ми се случиха преди няколко месеца спря изобщо да ми пука и да ме боли..И сега в един момент...ми пука..Не искам да ми пукаа.. :-# :-# Искам да изляза навън и да се смея.. Само че немога и тфа да напрая вече.. Писна ми да се преструвам и да лъжа, че съм добре... Не съм добре..Боли ме, щото..незнам що..Щото живота ми не е хубав, както ми се иска? Или искам прекалено много..?
Отговор. Съпричастие. Информация...

50cent
07-29-2008, 03:32
ама виж за да ти е приятно първо открии каквъв човек самия ти си

slunchiceto0
07-31-2008, 08:32
защо просто не погледнеш на света с други очи..не трябва да мразиш всичко и всички само защото са ти се случили гадни неща...винаги трябва да си положително настроен да вярваш в хубавите случки :)

HePpitO
07-31-2008, 08:43
Гледай само хубавите неща и ще видиш как скоро всичко ще се нареди.

Bubbly
07-31-2008, 13:06
значи.. ще се опитам да обясня нещо, което съвсем наскоро открих.. или може би съм го знаел и преди..

когато гледаш слънцето то те заслепява... никога не тръгваш да го гониш за да го махнея с ръка, да го избуташ или нещо от сорта, защото е невъзможно... но просто поставяш ръка пред очите си и слънцето изчезва... мисълта ми беше че винаги можеш да промениш възгледа върху нещата откъм себе си, откъм очите си.. с тях ти възпремаш външния свят.. и много лесно можеш да филтрираш чрез тях само красивите и стойносните неща в живота и да си повдигнеш духа.. толкова е лесно! и ще видиш как след време мислите и чувствата ще се превърнат в реалност..
Много яко сравнение. 8)
Хората не страдат от това, което им се случва, а от отношението си към него.
Няма хубав и гаден живот. Да сравняваш твоя живот с този на Буш, Бойко Борисов, Риана, майка ти, приятелите ти и който и да е било друг е като да сравняваш синьо и зелено, с други думи няма никакъв смисъл. Никой не избира къде и кога да се роди, но всеки има право да избере как да живее според това, което има и може. Перфектен живот няма.Съсродоточи се не в многото неща, които не можеш да промениш, а в малкото, което можеш.

soul1199
07-31-2008, 17:53
защо просто не погледнеш на света с други очи..не трябва да мразиш всичко и всички само защото са ти се случили гадни неща...винаги трябва да си положително настроен да вярваш в хубавите случки :)+++++1

kifla
07-31-2008, 19:46
Всеки се стреми към перфектния живот от филмите ,книгите и мечтите ,но много малко го постигат на цената на много болка ,усилия ,лишения и т.н !Стреми се нагоре въпреки всичко и свсеки ,а не надолу!