PDA

View Full Version : Trewa



4eere6ka_kiss
07-28-2008, 19:58
Ima li nqkoi tyka koito moje da mi dade ka4estvena treva ( ot sofiq )?

miss_asi
07-28-2008, 20:01
Имам познати които могат да ти намерят. :P

4eere6ka_kiss
07-28-2008, 20:02
Имам познати които могат да ти намерят. :P
Taka li ? A syper 4ei 6e ti pi6a LS

miss_asi
07-28-2008, 20:04
ОК

sladur4etyYy
07-28-2008, 20:21
омг :D miss_asi, голем си дилар :D ба как мое са кефите на тоя боклук?!

SiegHeil
07-29-2008, 02:25
Да препушите дано ^^

50cent
07-29-2008, 03:22
сори моя приятел продава ама аз съм в плд абе които чете тая тема да му кажа само да не се занимава с тия неща че си ебало мамата

na1xn
07-29-2008, 08:10
омг :D miss_asi, голем си дилар :D ба как мое са кефите на тоя боклук?!kefim se superr :grin: PAfkaneto rlz :booooomb:

IdiOtKa
07-29-2008, 08:12
сори моя приятел продава ама аз съм в плд абе които чете тая тема да му кажа само да не се занимава с тия неща че си ебало мамата
чек ся тревата си е мно яка даже ... мислих че в пловдив е суша , ама явно не е ... кви са офертите на приятеля ти ?!

WaterLilly
07-29-2008, 08:15
Да препушите дано ^^
;-)

Jamalska
07-29-2008, 10:01
ахахахахаха злета

miss_asi
07-29-2008, 10:04
Аз трева не пуша!!! :) Познати които пушат обаче колкото щеш! :P

Brunoo
07-29-2008, 10:13
омг :D miss_asi, голем си дилар :D ба как мое са кефите на тоя боклук?!
+1,Aбе вместо да се лигавите с тая трева вземете изяще една вафла Мура,та да ви порасне...... :-D

miss_asi
07-29-2008, 10:17
омг :D miss_asi, голем си дилар :D ба как мое са кефите на тоя боклук?!
+1,Aбе вместо да се лигавите с тая трева вземете изяще една вафла Мура,та да ви порасне...... :-D
Брат добри идеи даваш! :D

Brunoo
07-29-2008, 10:34
омг :D miss_asi, голем си дилар :D ба как мое са кефите на тоя боклук?!
+1,Aбе вместо да се лигавите с тая трева вземете изяще една вафла Мура,та да ви порасне...... :-D
Брат добри идеи даваш! :D
Мхм :razz:

buffalo88
07-29-2008, 10:40
Не мисля ,че форума е мястото за обяви от типа на търся/продавам...
особено за наркотици ;]

miss_asi
07-29-2008, 11:02
Ем ... така е! :wink:

Jamalska
07-29-2008, 11:51
Добре де,ако си висите на някоя пейка и някой дойде при вас и ви пита "да ви се намира трева?/къде да намеря дилър?/от къде тук можем да си вземем трева?" вие кфо ше му кажете? :x

buffalo88
07-29-2008, 12:04
Добре де,ако си висите на някоя пейка и някой дойде при вас и ви пита "да ви се намира трева?/къде да намеря дилър?/от къде тук можем да си вземем трева?" вие кфо ше му кажете? :x

Ем ще му кажа ,че не нямам идея поради причината ,че не се интересувам от наркотици ;]

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 12:58
Abe trevata si emn qka daje :D sry pusnat temta v toq razdel 6toto nz dr i za6toto tyka 6te vidqt pove4e xora ....koito ne py6i trebva barao medal li sikate :D teq koito si py6at si py6at i tva e ....

Jamalska
07-29-2008, 13:54
Добре де,ако си висите на някоя пейка и някой дойде при вас и ви пита "да ви се намира трева?/къде да намеря дилър?/от къде тук можем да си вземем трева?" вие кфо ше му кажете? :x

Ем ще му кажа ,че не нямам идея поради причината ,че не се интересувам от наркотици ;]
eми мноо ясно.Ако ще в тоя момент да свиваш.

nefchi_bs
07-29-2008, 16:36
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 16:40
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...
Abe ot trevata ne moje6 da se prestrasti6 ! Tva e nai bezpobidniq narkotik ! Minacah na heroin ili tam kvo kaza cocain samo akoo ti iska6 i ako iska6 da stane6 otrepka ! No trevata ne moje da te nakrara da iska6 po silni narkoticii !

WaterLilly
07-30-2008, 07:53
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...
Abe ot trevata ne moje6 da se prestrasti6 ! Tva e nai bezpobidniq narkotik ! Minacah na heroin ili tam kvo kaza cocain samo akoo ti iska6 i ako iska6 da stane6 otrepka ! No trevata ne moje da te nakrara da iska6 po silni narkoticii !
Не знам вредна ли е, защото не съм пробвала и нямам такова намерение, но заради такива коментари дечковците искат да пробват!

http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=370815

Izzy_
07-30-2008, 12:45
Наркоманските истории и във форума ли ги пренесохте?! :-x Де*а как ме дразните.. :x

BeBsItO
07-30-2008, 15:48
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...
Abe ot trevata ne moje6 da se prestrasti6 ! Tva e nai bezpobidniq narkotik ! Minacah na heroin ili tam kvo kaza cocain samo akoo ti iska6 i ako iska6 da stane6 otrepka ! No trevata ne moje da te nakrara da iska6 po silni narkoticii !Абе аре не се обяснявай!!!!!!! Ти за много свесна ли се имаш?????? :lol: Ей ако съм ви родител бих ви счупила от бой.............. ебаси..........как може да сте толко зле??????? Ваш проблем ..... тровете се....... боклуци!!!!!!!!!!

4eere6ka_kiss
07-30-2008, 16:56
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...
Abe ot trevata ne moje6 da se prestrasti6 ! Tva e nai bezpobidniq narkotik ! Minacah na heroin ili tam kvo kaza cocain samo akoo ti iska6 i ako iska6 da stane6 otrepka ! No trevata ne moje da te nakrara da iska6 po silni narkoticii !Абе аре не се обяснявай!!!!!!! Ти за много свесна ли се имаш?????? :lol: Ей ако съм ви родител бих ви счупила от бой.............. ебаси..........как може да сте толко зле??????? Ваш проблем ..... тровете се....... боклуци!!!!!!!!!!
А бе кво ми ги дрънкаш тия ? Аз решавам кво ще праа в моя живот и по тоя въпрас не съм ти искала мнението ! За ква се имам аз тва си е моя работа ! Цепиш ? Да не мислиш че са като ти прочетох мнението мноо ми е запукало ?! Ти прави квото си щещ не ми пука и не се меся. Преказвай ги тия един ден на твоето дете И аре ако обечаш не обиждай

BeBsItO
07-30-2008, 17:03
Абе не е работа да се занимаш с трева ако толкова искаш да се напушиш си купи 2 кутий парламент и ги изпуши сичките цигари една след друга :-D Хич да не ви е работа да се занимавате с трева...Имам приятели които от трева минаха на кокаин :shock: ...А уж била безобидна да бе да...
Abe ot trevata ne moje6 da se prestrasti6 ! Tva e nai bezpobidniq narkotik ! Minacah na heroin ili tam kvo kaza cocain samo akoo ti iska6 i ako iska6 da stane6 otrepka ! No trevata ne moje da te nakrara da iska6 po silni narkoticii !Абе аре не се обяснявай!!!!!!! Ти за много свесна ли се имаш?????? :lol: Ей ако съм ви родител бих ви счупила от бой.............. ебаси..........как може да сте толко зле??????? Ваш проблем ..... тровете се....... боклуци!!!!!!!!!!
А бе кво ми ги дрънкаш тия ? Аз решавам кво ще праа в моя живот и по тоя въпрас не съм ти искала мнението ! За ква се имам аз тва си е моя работа ! Цепиш ? Да не мислиш че са като ти прочетох мнението мноо ми е запукало ?! Ти прави квото си щещ не ми пука и не се меся. Преказвай ги тия един ден на твоето дете И аре ако обечаш не обиждай Eй права си ,че живота си е твой, но ако се мислиш за толкова готина...щото пушиш....обясни ми моля те....кво толко те кефи????? Мноооме дразните такива..... не се ли замисляте за бъдещето незнам. И не приказвай ,че това не е наркомания....


Темата трябва да бъде заключена СПОРЕД МЕН ! Егати примера дето давате на по малките ! И последно да те питам на колко години си???

slunchiceto0
07-30-2008, 19:59
абе да бе всички само обещават вчера толко много си търсих сички ми се напраиха на путки :D:D повече няма се занимавам :?

Diggity
07-30-2008, 23:58
ушев чете форума бе, кретени :?

IdiOtKa
08-01-2008, 10:44
Добре де,ако си висите на някоя пейка и някой дойде при вас и ви пита "да ви се намира трева?/къде да намеря дилър?/от къде тук можем да си вземем трева?" вие кфо ше му кажете? :x

Ем ще му кажа ,че не нямам идея поради причината ,че не се интересувам от наркотици ;]
eми мноо ясно.Ако ще в тоя момент да свиваш.
ае според зависи !

Jamalska
08-01-2008, 11:22
Добре де,ако си висите на някоя пейка и някой дойде при вас и ви пита "да ви се намира трева?/къде да намеря дилър?/от къде тук можем да си вземем трева?" вие кфо ше му кажете? :x

Ем ще му кажа ,че не нямам идея поради причината ,че не се интересувам от наркотици ;]
eми мноо ясно.Ако ще в тоя момент да свиваш.
ае според зависи !
как така според зависи?