PDA

View Full Version : Не знам какво да правя ;(



OnLy_OnE
07-29-2008, 10:29
Здравейте на всички!Аз съм нова и сестра ми ми каза за сайта и реших да се регна и да се допитам до вас.Аз съм от София и имам приятели,на които много държа.Постоянно излизаме заедно и т.н.Но преди една седмица се скарах с една от най-добрите ми приятелки и вината беше моя,защото говорех неща,които не мислех.Една приятелка ни сдобри.Но не е същото тя се държи много гадно с мен и не знам какво да правя.Казах й че много съжалявам,но явно не помогна :smt017 :cry: Моля,помогнете ми. :cry:

didkatagb
07-29-2008, 10:32
Ами защо не поговорите на четири очи.Кажи и какво ти е.И я попитай защо го прави това.

desityyy
07-29-2008, 10:33
според мен трябва да направиш някои жест с които да и покажеш че я уважаваш

OnLy_OnE
07-29-2008, 10:36
Ами вчера говорих с нея,но тя нищо особено не каза..
А относно жестовете още като се сдобрихме пробвах.. :cry:

vuvs
07-29-2008, 10:50
в момента и аз имам същия проблем като теб,но разбрах,че хората който съм смятала за ''най-добри приятелки'' всъщност не са.според мен щом си опитала по всякакви начини да се сдобриш с нея,а тя не прави нищо явно не иска .. оставяи я винаги можеш да си намериш др приятели :)

WondeR TeddY
07-29-2008, 10:52
Ако питаш мен е нормално да се държи така в началото след като сте се сдобрили,пък и щом си говорила разни глупости и не си мислела сигурно си я наранила по някакъв начин.Дай и малко време и ще видиш че ще й мине и нещата ще се оправят :) .Успех! :-)

OnLy_OnE
07-29-2008, 10:58
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 11:14
Просто й трябва време, за да си върне доверието към теб. Сподели с нея какво те тревожи - проблемите сближават хората.

sladkish_14
07-29-2008, 11:32
Време му е майката 8-) Така ми е казвал брачед ми 8-) Няма да се плашиш,ще и мине след някой друг ден ..Просто ти се е обидила ..

_moonlighT_
07-29-2008, 11:35
Хубаво е, че съжаляваш за постъпката си :) Иначе не се притеснявай...това са "бели кахъри"...ще се оправите ии ще забравите за случилото се :) sexa_na_kompleksa е мега прав :) Времето лекува :wink:

ThunderGoddess
07-29-2008, 12:09
Еми има и такива хора, които стават по-студени, когато ги нараниш или предадеш гласуваното ти доверие. Предполагам, че тя е такава. Това не значи край на приятелството ви. Дръж се както преди, прави й жестове, покажи колко много означава тя за теб, за да я спечелиш отново. Пожелавам ти успех.

Hrupanka
07-29-2008, 12:26
Ааа и аз имам същия проблем и вината е
в мен хиляди пъти и се извиних и казах че съжалявам, но тя не ще и да чуе :-# :-# :-# :-# :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 ... Не знам какво още да правя по всякакъв начин се опитах да и обясня какво е станало, но тя държи на своето. Вече започвам да мисля, че никога не съм значела нищо за нея :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :-# :-#

OnLy_OnE
07-29-2008, 12:44
Даа, да се надяваме,че ще й мине.Макар,че или аз не съм в ред или тя просто до такава степен ми се е разсърдила,че даже като й кажа нещо и само ми се хили,все едно всичко което кажа е ебавка..И естествено търчи при мен само като и трябва нещо :cry:

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 14:00
Даа, да се надяваме,че ще й мине.Макар,че или аз не съм в ред или тя просто до такава степен ми се е разсърдила,че даже като й кажа нещо и само ми се хили,все едно всичко което кажа е ебавка..И естествено търчи при мен само като и трябва нещо :cry:

:shock: В такъв случай не ти е приятелка, а просто те използва! Внимавай занапред с нея!

_moonlighT_, момиче съм. 8-)

Blab
07-29-2008, 14:03
он пробейшън си, нормално

vuvs
07-29-2008, 14:08
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P


знам ама щом ме е предала .. не мога повече да й имам доверие и да се чудя дали ще ме предаде отново

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:08
Мерси много!Явно ще постъпя като нея :D

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:10
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P


знам ама щом ме е предала .. не мога повече да й имам доверие и да се чудя дали ще ме предаде отново
Не знам аз лично го направих,щото тя и без тфа се отдалечаваше и аз явно дето се вика съкратих процедурата :D :D :D

vuvs
07-29-2008, 14:32
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P


знам ама щом ме е предала .. не мога повече да й имам доверие и да се чудя дали ще ме предаде отново
Не знам аз лично го направих,щото тя и без тфа се отдалечаваше и аз явно дето се вика съкратих процедурата :D :D :D


ми да пък приятели винаги ще има :)

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:35
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P


знам ама щом ме е предала .. не мога повече да й имам доверие и да се чудя дали ще ме предаде отново
Не знам аз лично го направих,щото тя и без тфа се отдалечаваше и аз явно дето се вика съкратих процедурата :D :D :D


ми да пък приятели винаги ще има :)
Има,има ама аз не нацелвам такива..Само две момичета :shock: от всичките ми "фр" мога да кажа,че са истински

vuvs
07-29-2008, 14:47
vuvs,да,ама не е така лесно да я зае*а :(
WondeR TeddY,мерси да се надяваме,че е така

Благодаря много за съветите :P


знам ама щом ме е предала .. не мога повече да й имам доверие и да се чудя дали ще ме предаде отново
Не знам аз лично го направих,щото тя и без тфа се отдалечаваше и аз явно дето се вика съкратих процедурата :D :D :D


ми да пък приятели винаги ще има :)
Има,има ама аз не нацелвам такива..Само две момичета :shock: от всичките ми "фр" мога да кажа,че са истински


и аз съм така истинските ми фр се броят на пръстите на едната ми ръка,а преди си мислех че са повече ..

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:50
Да,е те за тфа повече няма да се доверявам на никой,докато не се убедя що за човек е!Макар че квато съм както се привързвам лесно :(

vuvs
07-29-2008, 15:04
Да,е те за тфа повече няма да се доверявам на никой,докато не се убедя що за човек е!Макар че квато съм както се привързвам лесно :(

и аз се привързвам лесно,но съм благодарна и на малкото фр който ми останаха.ще гледаме напред и да се надяваме че този път ще случим на добри приятели :)

OnLy_OnE
07-29-2008, 15:20
Време ще е :D

Тфа емотиконче - :D мноу мъ радфа :D

vuvs
07-29-2008, 15:40
Време ще е :D

Тфа емотиконче - :D мноу мъ радфа :D

и мен и тфа ма радва мн 8-)

slunchiceto0
07-31-2008, 06:55
Съвсем позната ми е историята :) и аз със мойта най добра приятелка се скарахме много лошо преди време...накрая ни сдобри отново една приятелка..и тя по същия начин в началото се държа супер студено и гадно...но след седмица две й мина и отново си е същата и си затвърдихме приятелството..не се притеснявай това е само преходно,а и може да те изпробва да види как ше реагираш;] всичко ще се оправи :)