PDA

View Full Version : Мечтите ви за в бъдеще ..



sladkish_14
07-29-2008, 11:22
Тъй като вече всички знаете къде сте приети зайчета :-D пък и ние по-старите зайци 8-) ми е интересно да ви попитам :arrow:

:arrow: Какви искате да станете ,с какво искате да се занимавате след като завършите училище ... И какви надежди ви носи вашето училище /в смисъл всеки е с някакъв профил :) / ...



П.С - Давам пример,като започна първа аз 8-) :arrow: Уча в икономика с профил финансова отчетност и искам след като завърша да се реализирам в посока -банки и такива работи 8-) ..Надеждата ми е след някоя друга година както майка ми казва ,да кръстосвам крака на някое бюрце и да си живея без ограничения живота с хубава заплатка , а училището ме предрасполага към такова бъдеще ;-) ..

ВИЕ СТЕ ... --->


Поздрав за всички приети в НТБГ,които може би също ще работят нещо подобно .. (Еми фенка съм им :-| )

BeBsItO
07-29-2008, 11:55
Аз пък съм профил с История :grin: След 12 ти клас...продължавам надявам се в Софииския или УНСС - Право :) От там....нататъка и аз си се представям ...с крастосани крачета на някое бюрце :D

miss_asi
07-29-2008, 12:02
Уча "Счетоводна отчетност" в Нацаоналната търговско-банкова гимназия или така нареченото НТБГ.Уча немски език и също така искам да уча в Германия след 12 клас.После може и да се върна в България.Вероятно като завърша и се върна тук ще работа във фирмата на баща ми или другото ми най-голямо желание е да създам своя собствена компания!

xXxScreamxXx
07-29-2008, 12:02
Ем... аз съм чуждоезиков профил - англ. & немски ...
и идея си нямам с какво искам да се занимавам ..
на този етап всяка седмица си сменям интерсите :D :D

ThunderGoddess
07-29-2008, 12:05
Аз уча в хуманитарна гимназия. Много сме добри. След като изляза от училище, мога да кандидатствам всичко, за което приемните изпити са история и български език и вероятно ще ме приемат. Голямата ми мечта е да стаа археолог, но за жалост в тази професия ядене няма и все повече се замислям да обърна поглед на другаде. Влече ме регионалното развитие, в него има пари, т.е да изготвям проекти, които да се финансират от ЕС. Искрено се надявам правителството да не се осере дотолкова, че да ни спрат парите за няколко десетилетия и евентуално да мога да работя такова нещо. :D

ell_ownz
07-29-2008, 12:12
Az sam v angliiska sas vtori ezik nemski i edinstvenata mi ambiciq zasega e da moga da si vzema ispitite po angliiski za da y4a vav 4ujdestranen universitet..nz oba4e s kfo iskam da se zanimavam imam idei, no mai sa nerealisti4ni :D no kato cqlo sam reshila da ne jiveq v Balgariq...nqa smisul, taq darjava nqa da sa oprai...a neshto izvun me4tite za kariera-iskam da si namerq dobri priqteli v novoto daskalo i da ispitam tova koeto nari4ate istinska lubov :D

desityyy
07-29-2008, 12:17
аз не съм обмислила мн нещата но сега съм в профил немски англииския го уча на часно като взема и по двете сертификати и свърша училище смятам да следвам политология но не се знае може и да си променя решението но в никакъв случаи не искам да се занимавам с химия или физика

desityyy
07-29-2008, 12:17
аз не съм обмислила мн нещата но сега съм в профил немски англииския го уча на часно като взема и по двете сертификати и свърша училище смятам да следвам политология но не се знае може и да си променя решението но в никакъв случаи не искам да се занимавам с химия или физика 8)

nikinkaa
07-29-2008, 12:24
Moqta mechta e slednata:
Sled kato zawursha ezikowata gimnaziq (profil nemski , s wtori angl),w koqto me prieha,da zamina w Germaniq da sledwam ,no oshte ne sum reshila kakwo po-tochno-Bankowo delo ili prawo .Ot mene samo se iska da naucha perf ezika i da sum s otlichen uspeh.Ostanaloto zawisi ot lelq mi i bashta mi-te shte mi pomagat. :)

slunchiceto0
07-31-2008, 07:01
хмм моята мечта от супер малка е да стана адвокат^^ са съм с профил издателски дейности и масови комуникаций за журналистика..но не мисля че това е нещото за коеот искам да уча..така че след 12ти клас започвамд а уча право...и поне да осъществя една голяма мечта :P (sUn) =]

pOiSoN_kIsS_94
07-31-2008, 08:08
Аз съм приета в ТГ-Бургас в паралелката банково дело с френски език :D но след 12клас искам да уча правоо :grin: :grin:

BeBsItO
07-31-2008, 08:16
Както вика ^САНТРА^ .....вЯРНо....прависти много се навъдихме :D

Лично аз обаче не бих заминала извън България. Обичам страната си,колкото и подло тя да действа спрямо младите хора. Смятам ,че при добро желание и тук може да се постигне успех.

Loshotia
07-31-2008, 08:25
Както вика ^САНТРА^ .....вЯРНо....прависти много се навъдихме :D

Лично аз обаче не бих заминала извън България. Обичам страната си,колкото и подло тя да действа спрямо младите хора. Смятам ,че при добро желание и тук може да се постигне успех.

Някой ден ще ми повярваш ти :P

BeBsItO
07-31-2008, 08:28
Както вика ^САНТРА^ .....вЯРНо....прависти много се навъдихме :D

Лично аз обаче не бих заминала извън България. Обичам страната си,колкото и подло тя да действа спрямо младите хора. Смятам ,че при добро желание и тук може да се постигне успех.

Някой ден ще ми повярваш ти :P Ей аз искам да ти се извиня.Не бях права да споря с по-голям човек от мен. :oops: Просто понякога.....съм голям инат и отстоявам тезата си до край :P Най-малкото имаш по-голям опит. След 3-4 години, дай боже ,може пак да поспориме :D

BeBsItO
07-31-2008, 08:39
Аз ще рисувам анимационни филми и компютърни игри...
Ще седя със скръстени по турски крака на въртящ се стол, ще пия алкохол, ще пуша цигари, и ще рисувам изродщини по цял ден...
И като за развлечение, ще рисувам платна с нечовешки неща и ще правя изложби във супер ъндърграунд-галерии в мазета и гаражи :-D
Толкова е красиво....
Това е за далечното бъдеще... А докато уча анимация мисля да си изкарвам парите рисувайки татуси...
Да, чака ме едно красиво бъдеще... *въздиш* :) Яко....дано се усъществи. То си е трудно да просперираш в Бг с това,но стискам палци :D

BeBsItO
07-31-2008, 08:51
Ако до година-две положението тук не се оправи си събирам боклуците в една чантичка и заминавам за Лос Анджелис- меката на тази индустрия...
Не ми се напуска България, ама ако цената е мечтата ми, ебала съм я... Ще живея точно така, както искам.. :) :lol: кефиш :D Аз незнам до колко бих жертвала живота....заради мечтата си. Може би , на този момент няма и как да разбера. Нищо не се знае......живото може да донесе какво ли не на човек 8-)

Riot
07-31-2008, 09:17
black jack in praha
ще се сбъдне след 1 месец 8-)

Axel_f
07-31-2008, 19:17
Мечта...? Може би да завърша с отличен успех, да си взема немските матури с добри оценки и да замина да уча в чужбина...После да се върна и да работя за някоя чуждестранна компания за четиирицифрена заплата :grin: Доста работа ме чака :D

hiphopDancing
07-31-2008, 20:33
Az pak iskam da stana aktrisa... 8)
Haresva mi da sam pred publika, pak i tova ne mi se vijda kato nqkoq RABOTA, prosto zabavlenie...6toto i ne mi se iska po cql den da sedq na edno mqsto i da pravq edno i sa6to... 8)

taffy
07-31-2008, 23:13
Охх аз съм с профил биология и английски в ПМГ..ама това което искам изобщо не е свързано с биологията.. :D Оп..пардон...аз не знам какво искам :D Много съм мислила за право или психология най-вече..Ама чесно казано ми се иска да замина за ВеликоBritish :D да уча..нз какво..Ама ако ида..нз дали ще се върна в тая държава... Щото ми се иска нещо по-добро от тфа, което е тука...Ехх, мечти..

Seducti0n
07-31-2008, 23:49
Искам:
-образование
-мъж
-собствен дом
-пари
-хубав секс
-верни приятели
-и още много нещаааа (:

psychopath
08-01-2008, 01:10
неам време за мечти :D

lisi4ety
08-01-2008, 20:50
Искам да завърша 133 СОУ, да довърша образованието си във Франция и после ще му мисля!

lenito_sf
08-05-2008, 00:00
mi az 6te u4a v telekomunikaciite s telekomunikacionni sistemi s ae i misla ne6to s moita speciqlnost da rabota no se pak ima dosta vreme do togava no misla parvo da zavar6a daskalo a posle v texni4eskiq i posle nz

psychopath
08-05-2008, 02:57
я па искам да оживеем до 40 годин' :D

Vikitooo
08-05-2008, 07:42
Искам як купон всеки ден, разкъртване яко с приятелите ми! :grin:

Но да оставим това настрани, имам си по-важни цели.
Трябва да завърша high school първо, и дано да взема стипендия и да отида в kолежа, в които аз искам!
Мечтая баща ми да ми купи обещаната от него кола! 8-)
И най много се надявам след като завърша образованието си, положението в БГ да се е оправило и аз да се върна там.. :)

Likantrop
08-05-2008, 09:39
аз съм в гимназия със френски и английски (: още не съм се насочила само в една посока но в об6ти линий искам да роботя нещо със литература,влече ме фотографията и актиорството но няма хляб таа 6те видим .. :) :) :)

Drogba
08-05-2008, 11:09
хахаха ама колко хляб има да изядете,докато кръстосате крака на бюрото :) Аз уча биология и химия,но мечтата ми е да наследя Колумбийски наркокартел :lol:

Axel_f
08-05-2008, 17:19
неам време за мечти :D

А имаш време за губене по форумите? :-o



И най много се надявам след като завърша образованието си, положението в БГ да се е оправило и аз да се върна там.. :)

То няма как да се оправи от самосебе си...

kloshar
08-08-2008, 08:34
emi az u4a v hudojestvena i iskam vinagi da si risuvam.. :smt047

Amateur
08-10-2008, 21:55
Еми мечтите ми бяха догодина да ходя с Милото на море ама днес ме заряза....

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 07:04
Тъй като вече всички знаете къде сте приети зайчета :-D пък и ние по-старите зайци 8-) ми е интересно да ви попитам :arrow:

:arrow: Какви искате да станете ,с какво искате да се занимавате след като завършите училище ... И какви надежди ви носи вашето училище /в смисъл всеки е с някакъв профил :) / ...



П.С - Давам пример,като започна първа аз 8-) :arrow: Уча в икономика с профил финансова отчетност и искам след като завърша да се реализирам в посока -банки и такива работи 8-) ..Надеждата ми е след някоя друга година както майка ми казва ,да кръстосвам крака на някое бюрце и да си живея без ограничения живота с хубава заплатка , а училището ме предрасполага към такова бъдеще ;-) ..

ВИЕ СТЕ ... --->


Поздрав за всички приети в НТБГ,които може би също ще работят нещо подобно .. (Еми фенка съм им :-| )

аз съм с профил стоителство и архитектура.като завърша ще продължа да уча за архитект и най вероятно ако сичко се нареди добре ще ида да работя в чужбина ,защото архитектите и инжинерите там са доста търсени и ще си получавам добра заплата :-P :)

cHaLGa KiLLeR
08-11-2008, 07:08
Аз искам като порасна голям да излетя в космоса.

Likantrop
08-11-2008, 08:57
Аз искам като порасна голям да излетя в космоса. и аз искам в космоса ама неискам да ставам голяма 8-)

kuklichka_bg
09-05-2008, 12:37
Dosta me4ti imam dano stanar relanost ;D

ValzZi
09-05-2008, 13:28
Уча в Руската гимнзия в Пловдив френски за 1ви път тази година и съм...заааааеееееек :grin: от 9-ти клас почваме и руски и английски..след като завърша ще уча в Пловдивския университет психология.След това ще работя 4 години и ще изпълня списъка си с нещата които искам да направя през живота си за близо 1 година след това ще се върна в България и ще замина да работя и живея в Канада за сега е това :grin:

Hrupanka
09-11-2008, 16:54
U4a v prirodo matemati4eska gimnaziq v profil s raz6ireno izu4avane na angliiski ezik.Me4ta mi e da nau4a ezika perfektno i sled 12-ti klas da u4a v Evropa ili USA i da si namerq hubava i dobre platena rabota 8)

^BeBeTyY^
09-11-2008, 19:13
Аз уча в "Професионална гимназия по Икономика" и смятам след 12 клас да уча в УНСС или пък в Софийския университет нещо с английски език.