PDA

View Full Version : Много съм тъпа и правя тъпи работи :[



4eere6ka_kiss
07-29-2008, 14:33
А бе тъпа работа .... Сигурно ви е писнало от такива теми и на мен също , обаче гледайте сегаа ... Ппопринцип не пускам такива теми ама сега нещо ....Абе Не ви задължавам да ми четете глупостите :(
Таа имам 1 добър фр.,обаче тия дни нещо много се нервя на всичко и всичи и така почна и той да ме нерви и аз леко започнах да си го изкарнам на него , а той човека нищо не беше виновен. Не искам така да праа ама вижте като ми стане нещо и ми гръмнат бушоните .... Таа вчера той за нищо не беше виновен пък аз го блокнах от всякъде :D и му казах да забрави че сме се познавали :( Просто ми дойдоха на ум някакви причини да го разкарам , но после осъзнах , че са супер глупави... Той се опита по някакъв начин да се свърже с мене да ме пита за кво го паправих, ама пак му казах същото т.е да забрави че сме се познавали .... :( Сега се чудя ако се опитам да му се извиня дали ще сме пак фр или е по добре да го оставя на мира :( Май второто е по - добре , защото ако на мен така ми направят просто ....
Обаче аз го имах за добър приятел .... смис много неща мога да му кажа и с него са ми най-дългите чатове до 5 сутринта , ама нещо сякаш на мен ли ми стана .... :?

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:37
Извини му се.Ако найстина сте близки той ще ти прости и всичко ще е както преди. :) .Повярвай и аз съм правила подобни неща и единствено хората,на които им пука за мен са ми прощавали и се държат така,все едно не съм го направила 8)

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 14:48
Мерси Сиг така ще направя .... :) :)

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:54
Да,така хем нищо не губиш,хем ще се изясните.Стига той да иска :)

sladkish_14
07-29-2008, 15:27
Еми,като за начало се разбери със себе си и си изясни причината по-която си се държала така с него.А след това му се извини и му обясни.Според мен той не е просто само добър приятел,а един от най-добрите и един от хората на който ти много разчиташ.Просто си си искарала някак си яда на него :-D в което няма нищо лошо,нали затова са приятелите.Ако наистина държи на теб ще ти прости,а ти повече не се дръж така .. Направи нещо мило за него :wink:

nefchi_bs
07-29-2008, 15:27
Еми всеки има такива моменти и аз съм правила така.Ако наистина държи на теб и сте близки смятам,че ще ти прости...Просто му се извини и му обясни какво ти е било,не вярвам да ти прави проблеми всеки си има лоши дни и трябва да си го изкара на някои...Успех :-)

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 16:16
mersi :-)

KariZma
07-29-2008, 20:13
Колко познато - точно вчера направих същото с 1 мой приятел. :D

самоче мойте съображения бяха че неискам да му давам напразни надежди и в един момент реших да му пиша - ''забрави ме!'' и тва е.
Обаче после той ме потърси и се разбрахме като големи хора...

иначе и аз като му го изпратих се чувствах много тъпо, но споко - всеки има такива моменти! :wink:

sladur4etyYy
07-29-2008, 22:35
оле напоследък и аз адски се нервя на си4ко и си4ки. всъщност съм на моменти-веднъж съм мн весела и се кефя и хиля на си4ко и в следващия момент-целия свят ми е крив :D дееа и тъпите му хормони деа :D :D ми извини му се щото не си заслужава да изгуби6 толкова близък 4овек от глупост :wink:

TomorrowCanWait
07-29-2008, 22:54
Извини му се..щом сте близзкии той ще го оцени и двамата ще забравите за това много бързо :)

ludo_momiche
07-30-2008, 13:17
А бе тъпа работа .... Сигурно ви е писнало от такива теми и на мен също , обаче гледайте сегаа ... Ппопринцип не пускам такива теми ама сега нещо ....Абе Не ви задължавам да ми четете глупостите :(
Таа имам 1 добър фр.,обаче тия дни нещо много се нервя на всичко и всичи и така почна и той да ме нерви и аз леко започнах да си го изкарнам на него , а той човека нищо не беше виновен. Не искам така да праа ама вижте като ми стане нещо и ми гръмнат бушоните .... Таа вчера той за нищо не беше виновен пък аз го блокнах от всякъде :D и му казах да забрави че сме се познавали :( Просто ми дойдоха на ум някакви причини да го разкарам , но после осъзнах , че са супер глупави... Той се опита по някакъв начин да се свърже с мене да ме пита за кво го паправих, ама пак му казах същото т.е да забрави че сме се познавали .... :( Сега се чудя ако се опитам да му се извиня дали ще сме пак фр или е по добре да го оставя на мира :( Май второто е по - добре , защото ако на мен така ми направят просто ....
Обаче аз го имах за добър приятел .... смис много неща мога да му кажа и с него са ми най-дългите чатове до 5 сутринта , ама нещо сякаш на мен ли ми стана .... :?

Ооо ами наскоро имах една такава ситуация-много се бях нанервила и почти го бях блокнала едва ли не,ама се сдържах..един-два дена не му писах,накрая реших,че и моите причини са прекалено глупави,а и после се оказа,че едва ли не ги няма...абе странна работа..когато най-накрая му писах ,даже имахме един от най-смислените си разговори..минава сравнително бързо

slunchiceto0
07-30-2008, 19:02
отлично ти влизам в положението и аз съм го преживявала това....като смъ нервна и съм изпаднала в няква криза винаги си го отнася човека който най малко залсужава или е виновен..но обикновенно праивм грешките и си го изкарваме на най близкете..но наиситна ако си държите един на друг и поговорите и му обясниш как са стояли нешата...всичко ще си бъде постарому :)