PDA

View Full Version : Бихте ли подпалили вашето училище заедно с учителите вътре?



middle_of_someWhere
07-30-2008, 11:16
Здравейте !
Искам да попитам на колко от хората тук им е хрумнал този гениален план да подпалят училището си :D
Очаквам коментари и отговори в анкетата !

Forest_girl
07-30-2008, 11:21
Не бих, но не защото съм зубарче, а защото е жестоко и гадно...
Не бих подпалила човек никога.
Ама то подписа ти говори за тебе достатъчно! :-x

middle_of_someWhere
07-30-2008, 11:24
Само не ми се карай ? :smt017 :smt096

xXxScreamxXx
07-30-2008, 11:25
Не бих, но не защото съм зубарче, а защото е жестоко и гадно...
Не бих подпалила човек никога.
Ама то подписа ти говори за тебе достатъчно! :-x

+1 .. а и таз година за първи път ще съм в тфа даскало :grin: :grin:

ПП. .. МРАЗЯ хитлер :Х :D :D :D :D

middle_of_noWhere
07-30-2008, 11:27
да естествено и подписа рулира .

middle_of_someWhere
07-30-2008, 11:27
Айде да не говорите за подписа ми ???? :shock:
Пишете мнения за темата а не за подписа !
Ако искате ще направя и тема за подписа ми ??? :D

middle_of_noWhere
07-30-2008, 11:28
Айде да не говорите за подписа ми ???? :shock:
Пишете мнения за темата а не за подписа !
Ако искате ще направя и тема за подписа ми ??? :D
да аре плс направи тема да дискутираме за хитлер .

ell_ownz
07-30-2008, 11:43
Hitler sucks.

Wrathchild
07-30-2008, 11:43
Да бе, гениален план. И на някой идиот ако му дойде достатъчно умната идея действително да го направи ще ревете после защо дори като продавачи на пазара не ви искат...

mhmhmhmhm
07-30-2008, 11:53
На колко си?!

sexa_na_kompleksa
07-30-2008, 11:54
Ами честно казано много пъти ми се е искало. :D Обаче сме цивилизовани хора и се сдържаме. 8-)

nailana
07-30-2008, 11:58
Да бе, гениален план. И на някой идиот ако му дойде достатъчно умната идея действително да го направи ще ревете после защо дори като продавачи на пазара не ви искат...


Хаххахах т'ва изказване просто.......хаххахаа жалко,че много от продавачите на пазара в България са с по 2 висши образования.

Izzy_
07-30-2008, 12:46
Ако и ти си вътре,може да си помисля по въпроса...

Forest_girl
07-30-2008, 12:55
Айде да не говорите за подписа ми ???? :shock:
Пишете мнения за темата а не за подписа !
Ако искате ще направя и тема за подписа ми ??? :D
Много ти е смешно май...
Ама не е - как може да си слагаш Хитлер в подписа!? Нормален ли си, бе човек??? :shock:

maigeri08
07-30-2008, 12:56
Не бих, но не защото съм зубарче, а защото е жестоко и гадно...
Не бих подпалила човек никога.
Ама то подписа ти говори за тебе достатъчно! :-x

+1 .. а и таз година за първи път ще съм в тфа даскало :grin: :grin:

ПП. .. МРАЗЯ хитлер :Х :D :D :D :D

ludo_momiche
07-30-2008, 13:00
Не бих, но не защото съм зубарче, а защото е жестоко и гадно...
Не бих подпалила човек никога.
Ама то подписа ти говори за тебе достатъчно! :-x


Именно,абсолютно съм съгласна,щях да кажа същото...

Brunoo
07-30-2008, 13:00
Не, не бих ! Това е нечовешко,съветвам те да не се ръководиш от идеалите на човека от подписа ти (ако въобще знаеш кои е тои).
П.С Що за тема?! :D

middle_of_someWhere
07-30-2008, 13:12
Аве вие бавно развиващи ли сте ????
КФО ВИ ДРЕМЕ КАКВО САМ СИ СЛОЖИЛ ЗА ПОДПИС????!??!?!?!?
НЕМОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕТО ЗА ШИБАНАТА ТЕМА ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?! :shock:

middle_of_noWhere
07-30-2008, 13:18
да е наитина ко ве ебе подписа ?? темата се гледа не подписа !

middle_of_someWhere
07-30-2008, 13:19
Най после 1 човек да разбере :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: !!!

ludo_momiche
07-30-2008, 13:24
Най после 1 човек да разбере :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: !!!

Ама аз говоря за темата,пък иначе човека на подписа ти предпочитам да не го коментирам,не ми харесва,ама не ми дреме....иначе егати въпроса.....ужас .Ти би ли си подпалил училището и хората в него? Ненормалник.. :(

Bubbly
07-30-2008, 13:25
Естествено, че не бих. Що за детинско изказване... :-o Наясно съм, че е шега, ама малко нескопосано звучи за човек по-голям от 3-ти клас :D Пък и на шега не бих го подпалила. Много се кефя и на даскалите, и на и на класа, и на останалите в даскало. Теб никой не те е вързал, ходи си по кафетата или там, където се напиваш. (сори ако не пиеш просто пример :D )
ПП Всеки има право да си слага какъвто подпис иска .
ПП2 Тъпа тема

middle_of_noWhere
07-30-2008, 14:05
omfg как може да се кефите на класа си . мойте са такива злетаци и смотаняци и идеоти и някви биячи и миналата ни даскалка имаше мустаци и се държеше като Хитлер ......... добре че повече нема да я видя :grin: . относно даскало това е най-лошото нещо което ми е случвало в живота досега . не че съм някакъв двойкар просто не се кефя на даскало .

hiphopDancing
07-30-2008, 14:10
Abe , tva dori na 6ega zvu4i gadno i jestoko!!! Kak vaob6te nqkoi moje da si pomisli da pusne takava tema...ima6 nujda ot pomo6t, 4ove4e! :-x
A i 4esno kazano za mene podpisa pokazva dosta ne6ta, 4rez nego nau4avam kakvo toq otsre6ta haresva...kak iska da go vazpriemat drugite. A ot tvoq podpis razbiram, 4e verno si bolen...pone ako naistina znae6 koi e Hitler. :?

middle_of_noWhere
07-30-2008, 15:04
Abe , tva dori na 6ega zvu4i gadno i jestoko!!! Kak vaob6te nqkoi moje da si pomisli da pusne takava tema...ima6 nujda ot pomo6t, 4ove4e! :-x
A i 4esno kazano za mene podpisa pokazva dosta ne6ta, 4rez nego nau4avam kakvo toq otsre6ta haresva...kak iska da go vazpriemat drugite. A ot tvoq podpis razbiram, 4e verno si bolen...pone ako naistina znae6 koi e Hitler. :?
стига сте плюли човека ве . един подпис нищо не означава . тва че му е такава темата също .

Forest_girl
07-30-2008, 16:48
Аве вие бавно развиващи ли сте ????
КФО ВИ ДРЕМЕ КАКВО САМ СИ СЛОЖИЛ ЗА ПОДПИС????!??!?!?!?
НЕМОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕТО ЗА ШИБАНАТА ТЕМА ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?! :shock:
Ние не, ама за тебе имам съмнения...
Както ти имаш право да си сложиш какъвто подпис искаш, така и ние имаме право да кажем какво мислим! Ако не искаш го махни!
А темата ти е ТЪПА! Като толко искаш да я обсъждаме, иначе си изказах мнението вече преди! И освен това не и можете са отделни думи, умнико!

middle_of_noWhere
07-30-2008, 17:09
Аве вие бавно развиващи ли сте ????
КФО ВИ ДРЕМЕ КАКВО САМ СИ СЛОЖИЛ ЗА ПОДПИС????!??!?!?!?
НЕМОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕТО ЗА ШИБАНАТА ТЕМА ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?! :shock:
Ние не, ама за тебе имам съмнения...
Както ти имаш право да си сложиш какъвто подпис искаш, така и ние имаме право да кажем какво мислим! Ако не искаш го махни!
А темата ти е ТЪПА! Като толко искаш да я обсъждаме, иначе си изказах мнението вече преди! И освен това не и можете са отделни думи, умнико!
добре аре млъкни нали си изразил мнението си както сам каза ...като не ти харесва не се занимавай !

Seducti0n
07-30-2008, 17:12
"С голямо удоволствие, считам че подпалване на училище с ученици и учители вътре е възможно най-гениалното нещо, което някого може да направи в името на човечеството..."
Абе хора, ве нормални ли сте?! :shock:

Forest_girl
07-30-2008, 17:19
Аве вие бавно развиващи ли сте ????
КФО ВИ ДРЕМЕ КАКВО САМ СИ СЛОЖИЛ ЗА ПОДПИС????!??!?!?!?
НЕМОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕТО ЗА ШИБАНАТА ТЕМА ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?! :shock:
Ние не, ама за тебе имам съмнения...
Както ти имаш право да си сложиш какъвто подпис искаш, така и ние имаме право да кажем какво мислим! Ако не искаш го махни!
А темата ти е ТЪПА! Като толко искаш да я обсъждаме, иначе си изказах мнението вече преди! И освен това не и можете са отделни думи, умнико!
добре аре млъкни нали си изразил мнението си както сам каза ...като не ти харесва не се занимавай !
Първо аз съм момиче и второ няма ти да ми казваш дали да млъкна или не! Ще се занимавам с каквото аз реша и точно ти няма да ми казваш какво да правя!

sladku_bebzi
07-30-2008, 17:21
На не повече от 12,5 си, нали?

Myrth
07-30-2008, 17:50
Въпроса няма да го коментирам, но естествено за подписа ти ще се изкажа. ПРЕСТАНЕТЕ да слагате огромни тромави картинки, на които им липсва всяка естетика и които затрудняват четенето!

А за Хитлер съм сигурен, че не си съвсем наясно кой е и си го сложил за да се правиш на различен. И в старанията си си пуснал възможно най-малоумната тема :D

Izzy_
07-30-2008, 18:31
Темата е адски тъпа,а за автора просто ... no comment!

slunchiceto0
07-30-2008, 19:50
ми честно казано не бих го подпалила....1во че в даскало винаги е някфо забавно,срещаш се с повечето приятели и познати..а учителите са такива шемети..не заслужават все още :D

middle_of_noWhere
07-30-2008, 19:50
Аве вие бавно развиващи ли сте ????
КФО ВИ ДРЕМЕ КАКВО САМ СИ СЛОЖИЛ ЗА ПОДПИС????!??!?!?!?
НЕМОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕТО ЗА ШИБАНАТА ТЕМА ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?! :shock:
Ние не, ама за тебе имам съмнения...
Както ти имаш право да си сложиш какъвто подпис искаш, така и ние имаме право да кажем какво мислим! Ако не искаш го махни!
А темата ти е ТЪПА! Като толко искаш да я обсъждаме, иначе си изказах мнението вече преди! И освен това не и можете са отделни думи, умнико!
добре аре млъкни нали си изразил мнението си както сам каза ...като не ти харесва не се занимавай !
Първо аз съм момиче и второ няма ти да ми казваш дали да млъкна или не! Ще се занимавам с каквото аз реша и точно ти няма да ми казваш какво да правя!
omg дано да си в първото изгоряло даскало !

gorska
07-30-2008, 20:22
Всъщност в началото на 8ми клас казах на една съученичка, че като завърша ще го подпаля... Но никога не съм си мислила и за учителите. Направо ме е срам от тези мои мисли, защото това училище ми е дало толкова много и ще продължава да ми дава. А за учителите да не говорим. Една от най-прекрасните преподавателки и хора изобщо, които познавам, е моя учителка.

tedikurtakova
07-30-2008, 20:29
Ох,моето желание да подпаля моето училище като бях по-малка да кажем 5-6 клас беше много голямо.Даже с мои връсници сме кройли планове как да се промъкнем нощем и да му драснем една клечка.Но нали разбирате,били сме голями детишници.Сега вече като съм по-голяма,разбирам колко важно е да ходиш на училище,защото то ти дава един трамплин в живота,поставя ти основите и един ден точно заради това,че си учил ще успееш много.

NightSky
07-30-2008, 20:38
Ти нормален ли си?

Явно не си. Как ти се струва някой да подпали къщата ти със семейството ти вътре? С училището е същата работа.

SeXyL[!]Nk@
07-30-2008, 20:52
Това,че мразя даскалите и съучениците е така.Но не бих го подпалила,само заради това,че ми 'прищукнал или хрумнало нещо,пък 2-ро не е редно,3-то стого,може би доживотно подсъдимо е.
Пък и да посегна на нечий живот,никога не бих го направила.!!

machoka
07-30-2008, 21:34
stop