PDA

View Full Version : Една добра приятелка.....



sladko_teenche_v
07-30-2008, 22:38
Една фр има ужасен проблем.....сега е 8ми клас и е много,ама много дебела!Просто не може да си представите.... :( това момиче вече почва да се суети,да слуша какво горорят околните.Един път като бяхме в автобуса имаше групичка момчета...ама не мога да ви опиша за какви уроди става въпрос и почнаха да ни сравняват....а аз бих могла да кажа за себе си че имам хубаво тяло :oops: ,но въпросната ми приятелка почти се разплака,беше много гадно,стана ми супер кофти....не знаех какво да направя.Или други случаи....ходиме по улицата и хората се :shock: или :lol: ....напраооооо :booooomb: Не знам какво да направя....просто исках да споделя.... :( :(

dark_shadow_f
07-30-2008, 22:53
Ти не можеш да направиш нищо , защото проблема не е твой.Твоята приятелка трябва да отслабне , дали ще го направи си зависи само от нея.Ако се опита да спортува или да спазва някоя диета , ти можеш само да я подкрепиш, но ако не прави опити да отслабне , ти не можеш да й помогнеш.

SeXyL[!]Nk@
07-30-2008, 22:54
Знам какво е,защото съм го преживяла ,минала съм по-този път......години на ред всички ми се подиграваха,унижаваха ме ,и.....т....н....плакала съм тайно от всички ...просто слабите могат да се благодарят,че са такива,защото незнаят,през какви болки и унижения ще минат ,ако са дебели.Един ден станах ,и си казах: ще отслабна ,пък кв'ото ще да става.И почнах да работя в тази насока........почнах да ходя на фитнеc,почнах диети,глад и прочие..
Мога да кажа, невъзможни неща няма,човек,ако си постави за цел всичко може да направи,аз наистина минах през големи трудности,и в училище и попринцип от пълнотата ми....но ако ви кажа колко кг бях,преди 2-3 години,ще паднете...бях стигнала до 120кг :booooomb: и,ако не се бях усетила на време ,просто до сега да съм мъртва.И тогава като бях 120,свалих ,сега съм на 80,вярно,че имам още 20,но всичко с времето си.Така,че твойта приятелка и кажи да се захваща с фитнес и диети.Аз примерно тренирам вече всеки ден,близо от година.
Също така е много важна психическата нагласа.Тя трябва да прави всичко с желание.Трябва да отива във фитнеса със мисълта,че това не е поредното скучно задължение,а примерно отива да разпуска,да се забавлява.Трябва да спре да се влияе от чуждото мнение,до колкото е възможно....

thefreak
07-30-2008, 23:26
Не трябва да си слаб, за да си щастлив. Ако не иска да отслабва да си остане такава. Изцяло нейно решение. Молила ли те е за помощ, случайно, че си тръгнала чак теми да пускаш, да питаш вместо нея?

middle_of_noWhere
07-30-2008, 23:42
една слоница от нашия клас като ходи и паркета се огъва . тва сме го снимали !!!!!!!! просто ебаси дебелото прасе а е 8 клас !!!!

lipsvashh_mi
07-31-2008, 06:36
недей да обиждаш хората..слоница дрън дрън...може момичето да има проблеми е хормоните или да е някаво заболяване,нарушен метаболизъм...ама и ти си един идиот,няма да какво повече да обяснявам..
относно тая твойта фрка...колко кг е?и защо до сега не се е взела в ръце!Ако искаш пиши ми ЛС и ще ти дам кординатите да една мн добра специалистка ендокриноложка....аз преди 3 години при нея отслабнах много бързо... :)

OnLy_OnE
07-31-2008, 07:18
middle_of_noWhere,абе ти да станеш дебел и ще видиш колко ще ти е забавно! :-x баси хората сте и тъпи при тфа :-x
И ние в нащо даскало имаме едно момиче,което е дебело /и то не малко,но все пак../ мм малко са хората,които й се подиграват,даже въобще ако има такива.Може твойта приятелка както казаха по-горе да има някакво заболяване.Такова нещо чак пък от ядене..трябва найстина да си много лаком :| .Аз иначе съм висока горе-долу 1.64 и тежа 55 килограма,а до миналия месец бях 59-60 :shock: и наще ми викат,че съм дебела :shock: са найстина може да е така,ама не мисля,че съм чак толкоз :(

SeXyL[!]Nk@
07-31-2008, 07:28
sladko_teenche_v ...
твойта приятелка,да взима колкото се може по-бързо мерки,защото освен всичко е опасно ,едно момиче от съседен квартал,така хвана диабет.Аз преди 3 г и аз бях една седмица в медицинска академия,направо се побърках цяла седмица ,затворена вътре.....ама слава богу нямах нищо.

Bubbly
07-31-2008, 12:45
Не трябва да си слаб, за да си щастлив. Ако не иска да отслабва да си остане такава. Изцяло нейно решение. Молила ли те е за помощ, случайно, че си тръгнала чак теми да пускаш, да питаш вместо нея?
Съгласна, иначе като оставим настрана съпътстващите болести- много сериозен проблем, по който не вярвам тук да има много компетентни, ще кажа само, че не всеки може да има тяло на топ модел.
Адски жалко ми се струва да съдиш за хората по бързината на метаболизма и гените, които са наследили от родителите си,
с други думи формата на носа, задника и гърдите им и цвета на очите им.

soul1199
07-31-2008, 18:01
ami,predloji i da ti4ate zaedno ili da hodite na fitnes i tn,ti ne sly6ai horata ,kakvo drunkat

beautiful_lass
07-31-2008, 19:27
ima ne6to viarno 4e ne e vajno da si slab za da si 6tastliv!az ne moga da kaja 4e imam perfektno tialo no se 4uvstvam perfektno v nego imam si korem4e i taka natauk ama se 4uvstvam 6tastliva namerih hora koito me haresvat takava kakvato sum i sega kogato se zamislia kakto se 4uvstva6 ti horata se otnasiat kum teb!!!az se opitvam da otslabna o6te i sportuvam dosta akotivno no iavnio tva si mi e figurata v pove4ete sportove koito zahvana sum mn dobra i tialoto ne mi pre4i naprotiv!
OBI4AI SE TAKUV KAKUVTO SI I 6TE VIDI6 4E I HORATA 6TE ZAPO4NAT DA TE OBI4AT! niama kakvo da napravi6 za priatelkata si podkrepi ia prosto!
p.s. sry za latinicata ama ne6to mi se skapa kompa i ne moga da oi6a na bulg :) :-)

kifla
07-31-2008, 19:41
След като си и приятелка значи момичето макар и по-едро има добри качества и за теб неиният външен вид не е от толкова голямо значение нали? Просто и кажи да не се впряга толкова от думите на околните и ако толкова много иска да се промени да направи нещо по въпроса и че ти ще си и все още приятелка въпреки това че е едра ..все пак нали за това са приятелките!

dmgto
07-31-2008, 20:06
Nk@]Знам какво е,защото съм го преживяла ,минала съм по-този път......години на ред всички ми се подиграваха,унижаваха ме ,и.....т....н....плакала съм тайно от всички ...просто слабите могат да се благодарят,че са такива,защото незнаят,през какви болки и унижения ще минат ,ако са дебели.Един ден станах ,и си казах: ще отслабна ,пък кв'ото ще да става.И почнах да работя в тази насока........почнах да ходя на фитнеc,почнах диети,глад и прочие..
Мога да кажа, невъзможни неща няма,човек,ако си постави за цел всичко може да направи,аз наистина минах през големи трудности,и в училище и попринцип от пълнотата ми....но ако ви кажа колко кг бях,преди 2-3 години,ще паднете...бях стигнала до 120кг :booooomb: и,ако не се бях усетила на време ,просто до сега да съм мъртва.И тогава като бях 120,свалих ,сега съм на 80,вярно,че имам още 20,но всичко с времето си.Така,че твойта приятелка и кажи да се захваща с фитнес и диети.Аз примерно тренирам вече всеки ден,близо от година.
Също така е много важна психическата нагласа.Тя трябва да прави всичко с желание.Трябва да отива във фитнеса със мисълта,че това не е поредното скучно задължение,а примерно отива да разпуска,да се забавлява.Трябва да спре да се влияе от чуждото мнение,до колкото е възможно....

Евала \:D/ \:D/ \:D/

xpucuto
07-31-2008, 20:10
Не е хубаво да си дебел, не е хубаво и да си слаб моите "приятелки" постоянно ми викат лелеееееее къв си скелет, леле к'ва си щека аз си се чувствам добре и не смятам, че съм слаба опитвам се да надебелея, но таква си ми е натурата :(
След като си видяла, че приятелката ти се чувства зле като я обиждат...нахъсай я, кажи и, че може да направи на пук на всички и може да стане супер мацка, повтаряй и го постоянно, тя трябва да повярва във себе си :)

sweet_bunny
08-01-2008, 00:06
Важното е твоята приятелка да се чувства красива,самоуверена и да не слуша нечии глупости.Пък и все пак по-важна е вътрешната красота. :smt002

1994_gabi_94
08-01-2008, 11:36
Важното е твоята приятелка да се чувства красива,самоуверена и да не слуша нечии глупости.Пък и все пак по-важна е вътрешната красота. :smt002 аз съм на същото мнение външната красота не е чак толкова важна като вътрешната аз също имам приятелка която е пълничка но аз съм с нея заради вътрешната и красота не е важно как изглеждаш външно а вътрешно сигорно твоята приятелка е с чудесен характер

lenito_sf
08-03-2008, 12:01
mi az sa6to ne sam slabichka i si go znam dobre4e imam priqteli koito ne mislat za men kato za nqkfo kiofte a kato za svoq priqtelka za koeto stra6no mnogo gi obicham i im blagodarq za tova koeto pravqt za men kaji i 4e ne trqbva da obra6ta vnimanie na takiva komenti kato 4e prili4a na krava kakto sa mi kazvali na men no moite priqteli me podkrepqxa i me darjaxa prava i o6te me darjat i prosto da znae 4e e po vajno tfa kakva e otvatre i az sam obedena 4e e svesten 4ovek a ina4e vie q podkrepqite ako iska da si kupi ne6to za qdene q vazdarjete mi tfa e ot men :)