PDA

View Full Version : изолирани ?!



елиена
07-30-2008, 21:59
значи във моята компания се събираме около 10 момчета и около 7 момичета ... всички момичета осфен мен и едно друго момича никое от момчетата не ни обръща внимание имам впредвид че само аз и момичето сме наи-изолирани и не ни обръщат внимание . . . има много други компаний във които мойжем да отиден но тази ни е най хубаво с исключение това а и хората във тази най-си ги обичаме :(

елиена
07-30-2008, 22:03
охх не ме разбирате :(:(:(

TheGirlNextDoor
07-30-2008, 22:03
помисли :!: ...те истински приятели ли са ти.....
поговори с тях най-добре...поне момичетата ако са свясни смятам,че ще те разберат :) ...а може да го правят несъзнателно....абе говорете :)

SeXyL[!]Nk@
07-30-2008, 22:05
Еми явно не сте с подхоящите хора...примерно може като характери да не си пасвате,може да нямате общи приказки.Защо не пробвате с друга компания?Пък,ако не стане никъде,пробвайте двете да сте си приятелки,нали знаеш,не количеството е важно,a качеството.Може да имаш много ''приятели'',но да нямаш 1 истински,може да имаш само 2-3,но за цял живот,пък и дори 1 да е...истинските приятели много трудно се намират,а намериш ли ги,пази ги като очите си.

елиена
07-30-2008, 22:09
мерси :)

Riot
07-31-2008, 09:21
явно на нищо не приличате с твоята приятелка :D

CherryKisS
07-31-2008, 09:27
явно на нищо не приличате с твоята приятелка :D
Спри да пишеш простотии! :-x :-x :-x

Както каза SeXyL[!]Nk@ опитайте в друга компания или само двете. Наистина може да ви изолират несъзнателно, затова поговорете.

Bubbly
07-31-2008, 11:30
всички момичета осфен мен и едно друго момича никое от момчетата не ни обръща внимание имам впредвид че само аз и момичето сме наи-изолирани и не ни обръщат внимание :(
Поздравления за прекрасния изказ, :D имай предвид, че това ти е роден език все пак...
Иначе как за Бога очакваш 17 човека да излизат заедно и да си общуват еднакво всеки с всеки, както и всички да са еднакво близки?При толкова хора компанията щеш не щеш ще се разцепи. Къде си виждала един да говори и останалите 16 да го слушат едновременно? В такава седа най-гръмогласните и отворени индивиди оцеляват. :D Наистина, не разбирам какво правиш там, след като се чустваш пренебрегната и тн. Аз на твое място да съм си намерила по-подходяща среда отдавна. Може и да сте компания, но в никакъв случай не сте приятели( поне не 17 човека заедно)

Inncho
07-31-2008, 11:37
Напълно сама трябва да си прецениш... това е моя савет!!!

ThunderGoddess
07-31-2008, 11:42
Ко та бърка? Поне сте две изолирани, общувай си с другата и т'ва е!

soul1199
07-31-2008, 16:59
e kak taka 6e te izolirat,a 6o ti ne po4ne6 da ob6yva6 pove4e s tqh,razkaji im nqkoq gotina istoriika i taka,sig sum,4e vsi4ko 6e opravi :wink:

kifla
07-31-2008, 18:44
Ко та бърка? Поне сте две изолирани, общувай си с другата и т'ва е!
+1

hiphopDancing
07-31-2008, 20:59
Ne mi stava qsno kak to4no vi izolirat, vie im govorite , a te ne vi obra6tat vnimanie li?! Ako e taka nai-dobre naistina si nameri druga sreda, qvno tova sa hora koito se interesuvat samo ot sebe si... Ili pak te ne vi obra6tat vnimanie, a vie sa6to ne govorite s tqh. Togava qvno, ne vi e interesno s tqh i trqbva sa6to da si potarsite novi priqteli. No ako smqta6 4e vi izolirat samo, za6toto s vas ob6tuvat po razli4en na4in, mislq 4e gre6i6... ;)

kloshar
08-08-2008, 09:24
e nali ste 2 izolirani,radvai se 4e ne si samo ti xD ima6 si 1 fr zakvo sa ti poe4e xD

asasfdf
08-08-2008, 13:24
навярно много малко неща във вас привлича вниманието на останалите..виновен е или несъвместим с техния характер, или външен вид..

fall_out_girl
08-09-2008, 13:43
Може би не сте за тази компания...Ако нямаш общи интереси с тях естествено е да се чувстваш изолирана...Намери си хора с които да имате за какво да говорите,а ако няма такива остани си с това момиче.Може би след време ще си намерите нова компания,кадето няма да се чувстваш така :)

Slave4You
08-09-2008, 18:39
всички момичета осфен мен и едно друго момича никое от момчетата не ни обръща внимание имам впредвид че само аз и момичето сме наи-изолирани и не ни обръщат внимание :(
Поздравления за прекрасния изказ, :D имай предвид, че това ти е роден език все пак...
Иначе как за Бога очакваш 17 човека да излизат заедно и да си общуват еднакво всеки с всеки, както и всички да са еднакво близки?При толкова хора компанията щеш не щеш ще се разцепи. Къде си виждала един да говори и останалите 16 да го слушат едновременно? В такава седа най-гръмогласните и отворени индивиди оцеляват. :D Наистина, не разбирам какво правиш там, след като се чустваш пренебрегната и тн. Аз на твое място да съм си намерила по-подходяща среда отдавна. Може и да сте компания, но в никакъв случай не сте приятели( поне не 17 човека заедно)

Мн мн мн съм съгласна :Р Разбирам да сте 4-5 човека и да си изолирана, но 17 човека е трудно да си обръщат голямо внимание през цялото време. А и ти казваш, че си ги обичате, но те обичат ли ви и вас толкова много? Според мен трябва вие двете да си запазите приятелството, а с другите бъдете просто колкото да е по-забавно.