PDA

View Full Version : Приятели от чужбина



glupacheE
07-31-2008, 07:56
Контактувате ли с някого от чужбина по скайп , по поща или по друг начин??Как се запознахте???
Аз много бих искала да се запозная с някого ,но честно казано ме е страх на какъв човек ще поппадна-дали този отсреща не ме лъже.

Serseri91
07-31-2008, 08:00
аз имам приятели от: Румъния (2 момчета),Англия ( 3 момичета) и имам едно момиче от Испания.Със всички съм се запознал по игри. Tribalwars.net и WoW :grin:

Понякога закъсвам с английския ама са разбираме 8-)

А тебе да не та е страх все пак са от чужбина ако не си допаднете Delete > :)

BeBsItO
07-31-2008, 08:37
Аз пък имам приятели ,които живеят в чужбина. Американец,Сръбкиня,Италян ци....колкото щеш :D .....е те са си чисти българи де...но от малки живеят там. Аааа само сръбкинята не е наполовина българка.....май ,че и италянката....

Obsession
07-31-2008, 09:27
Аз веднага щом си пуснах нета започнах да си ланкам с разни. Аз писах на един от Египет (да ме пита човек защо), но отказах да му дам телефона си и "приятелството" ни приключи... Писала съм си с италиянци, французи, мароканци, американци, с 1 от ЮАР, винаги те ми се включваха (все пак никът ми беше "Beautiful_gerry"), но беше забавно - упражнявах си английския. Вече не си говоря с никой непознат, писнало ми е да си раздавам снимките на куцо и сакато. Повечето, които ми пишеха говореха някаква тяхна си интерпретация на английски (стил Валентина Хасан) и ходи ги разбирай. Не мога да говаря за приятелсъво, никога не съм сигурна кой стои от другата страна.

BlackaTBW
07-31-2008, 10:02
Познавам по този начин доста хора, защото най-вече съм в международни интернет галерии :)
Иначе с едно момиче от Англия и с едно от Холандия се разбираме доста добре, имаме доста сходни интереси :) Но ние си говорим за разни неща, не са ни нужни снимки, телефони и други глупости за да си се разбираме ;)

Bubbly
07-31-2008, 11:17
Пробвала съм да си пиша с доста непознати, но никой нито от чужбина, нито от Бългория не успя да ми задържи вниманието за повече от 2 седмици. Иначе имам приятелки, които са си писали с мъже от чужбина, които заедно с нормалните снимки, пращаха снимки на "специфични места от мъжката анатомия" :lol: и други, които са ги подлагали на кръстосан разпит за странни теми...
ПП Никой, който познавам от скайпа, не бих нарекла приятел, просто хора, с които се убива време.