PDA

View Full Version : emo style



lenito_sf
08-01-2008, 11:04
mi moq vapros e kam na6omqliq naposledak emo stil mi taka da vi pitam kakvo e va6eto mnennie za emotata i ako vie ste emo(no govorim real emo ne wonna be) ako moje da mi kaete kak se darjat xorata po ulicite s vas i dali se e promenilo mnenieto na xorata i glavno na va6ite 'fr' kogato ste stanali emota tfa me gree 6tot mai staam emo no ne sam real a prosto wonna be i me isteresuva to4no tfa mnenieto na xorata ms predvaritelno 4e mi 4etete glupostite :) :) :)

xXxScreamxXx
08-01-2008, 11:19
Олеее ... на тез не им ли мина модата ВЕЧЕ ??!?!!!
Отна4алото ме кефеха (тоест края на миналото лято)
вече са ми мн противни щот в БГ има 4 риъл емота на кръст !!!!!!!!


И има най-малко 50 теми , посветени на тия ''неща'' :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

missradost
08-01-2008, 11:29
Vynshnostta na emotata li4no men me kefi..i kakto vinagi az ne sym konservativna i ne gi otbqgvam kato go vidq po pytq naprotiv....Ne mi haresva tqhnata sklonnost kym samoubiistva i samonaravqnavniq..Vseki si ima problemi ..edin silen 4ovek bi se spravil s tqh ..bi nameril re6enie....Slabost e da trygnesh da se rejesh...a moje bi i za da predizvikat vnimanie vyrhu tqh...Vseki ima tejki momenti , i az sym emocionalna ,no se preborvam ... i v nikakyf slu4ai ne paradiram s problemite si...kakvito i da sa te ...Tva e ot men :)

EritYy
08-01-2008, 11:31
незнам ..аз нямам нищо против емотата.Но ми е странно държанието на околните в-у тях.Една фр ся си дойде от Англия и каза че там всеки втори се прави на емо,но я няма тая злоба у хората да ги нападат и т.н. докато тука в БГ какво удоволствие им доставя на хората да оплюват емотата...не ми е ясно...все пак всеки човек си е индивидуален и сам решава как да изживее живота си...

drun-drun!
08-01-2008, 11:37
НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!

sexy_for_you
08-01-2008, 11:40
Като цяло темата за Емо(Имо) стила е твърде обсъждана.Както за всяко нещо,различно от нормалното в света,има както положителни,така и отрицателни мнения.Но това не би трябвало да те притеснява.Какъвто и да си,ще има хора,които да те подиграват и упрекват,както и такива,коите ще те харесват.Много се разтегляше в последно време и темата има ли истински емота в България?Това зависи от разбиранията като цяло за емо.Някои хора дори не знаят какво означава стила,а говорят излишно.Ако ти(авторката на темата) се чувстваш емо,бъди и нищо не трябва да те притеснява.Интересно ми е от къде разбра,че "ставаш" емо?Емо не може да бъде всеки,просто трябва да го почувства в себе си.Човек се ражда емо,или поне се изгражда като такъв.Възникването на усещания в него относно този стил са предизвикани или от свръх емоционалността му,или от музиката,която слуша,или от някакво ужасно събитие в неговия живот,или просто защото напоследък този стил е модерен.Ако станеш емо,не вярвам,че приятелите ти ще имат нещо против това.Та нали за това са ти приятели?Пък и ти си си ти.Да станеш емо не означава да се промениш-просто си осъзнала,че си.И тъй като вече изписах достатъчно,надявам се поне да съм помогнала.

drun-drun!
08-01-2008, 11:42
НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!
НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!НЯМА ЕМОТА В БЪЛГАРИЯ!!!!

ЛОКВАЙТЕ ТЕМАТА

Izzy_
08-01-2008, 11:45
Хич не ме радват.Какво толкова ги обсъждате не ми е ясно. :? Два тона черен молив,черен лак,някфа там прическа,смешните дрешки..Изобщо са конкуренция на цирка..

4eere6ka_kiss
08-01-2008, 12:11
ПАК ЛИ БЕ ДА МУ ЕБА МАЙКАТАА ?!!
EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x EMO SUX!!!!!! :-x
Cepi6 ? :)

KaLcHo
08-01-2008, 12:54
МНого са смешни :-D :D :razz:

slavito007
08-01-2008, 13:33
Не понасям емота. Това е просто лигаво.
"0о животът ми е крив и ще се самоубия с нокторезачка" (както без споменато във форума наскоро)
Пък по новините онова емо, дето каза "ми то има грим за момичета има и момчета" :lol:
Представям си в магазин за козметика "Извинете, искам една спирала за очи... ама мъжка " :razz:

sweet_baby_cool
08-01-2008, 15:34
Нямам нищо против тях. :)

woshata
08-01-2008, 15:36
емота в бг..не знам...по-скоро пози.. мен лично не ме кефят..хора които нямат светлина ...пффф деа некви деца дето мислят само как си срежат вените по по-оригинален начин :razz: :razz: :razz:

stelenceto1
08-01-2008, 17:21
mi moq vapros e kam na6omqliq naposledak emo stil mi taka da vi pitam kakvo e va6eto mnennie za emotata i ako vie ste emo(no govorim real emo ne wonna be) ako moje da mi kaete kak se darjat xorata po ulicite s vas i dali se e promenilo mnenieto na xorata i glavno na va6ite 'fr' kogato ste stanali emota tfa me gree 6tot mai staam emo no ne sam real a prosto wonna be i me isteresuva to4no tfa mnenieto na xorata ms predvaritelno 4e mi 4etete glupostite :) :) :)

Първо пиши на кирилица! :x

Нямам нищо против тях и те са хора, но не ме кефи мисленето им. Тва да си режеш вените и т.н. са ебаси простотиите с извинение :? Вечно депресирани, вечно тва.., вечно онова.., все някой им е виновен за нещо! Все едно те са единствените с "проблеми" на тоя свят. Честно казано целия този "емо стил" ми се вижда лигава работа!

EarthShaker
08-01-2008, 19:16
тая тема под ножа

Inncho
08-01-2008, 19:36
Адски против съм емотата.Много обичам да им се подигравам.Като външен вид са мнного лигави и тея рязания са ми доста глупави.Ако ще ставаш емо недей щото нали знаешш ква слава имс е носи? ,че са позенца и доста често съм виждала даа бият емота по центъра.Като някой ми каже думата емо се сещам за тва " имало 5 емота в една стая четирите отишли в ъглите а петото се нарязало щото нямало ъгъл за него :D :D :D " Смея им се не защото съм злобна ,а с цел да се поправят.... :?

lenito_sf
08-01-2008, 19:46
ок тфа е твоето мнение мс все пак :)

pOiSoN_kIsS_94
08-01-2008, 20:42
Не съм емо,но ми харесва емо стилът :D жалко че 99%от имошънълите в Бг са позьори...

machoka
08-01-2008, 21:16
Подобни теми не се допускат вече.