PDA

View Full Version : тъжна история



faxy
08-01-2008, 21:30
predpolagam 4e tazi tema e za tuk...taka 4e 6te vi pi6a...
Moqta istoriq e slednata s moqta nai-dobra priqtelka sme zaedno0o0 i nerazdelni ot okolo0 6 godini ve4e sega az s1m na 16 a tq na 15.... vsi4ko0o be6e nared dokato0 tq ne zamina s tehnite na po4ivka za 10 dena.... v1rna se korenno0 promenene s drugo0o mislene govor razbirane na ne6tata
...prikazva samo0o za novite si priqteli ot tam t1ji za tqh....
Adski mi e gadno0 4e nai dobrata mi priqtelka e taka otdale4ena ot mene...iskam si q obratno0o daite s1veti.. molq vi za6toto0o mi e mnogo0o gadno0 :(
Blagodarq vi predvaritelno0

Silvеto
08-01-2008, 21:48
Ох, и на мен ми се случва нещо подобно, може да се каже че те разбирам.
Знам ужасно е, тя се отчуждава от мен, а когато подхвана темата ми затваря телефона и ми се сърди. Всеки ден е по кафета и на море, а когато няма с кои да иде вика мен. Както и да е.
Съветът ми е да си направите един мн хубавичък разговор заедно и да и кажеш как се чувстваш без да криеш нищо! Щом сте били толкова дълго заедно значи ще те разбере и ще се спре за малко да помисли какво става. :)

faxy
08-01-2008, 21:53
ami az i kazvam ama tq tv1rdi 4e nqma takova ne6to 4e o6te me obi4ala....4e ne se epromenila...ve4e nitymi seobajda sutrin(kakto0 obiknoveno0) nito0 mi spodelq samo0o za priqtelite i ottam govori ..... t1po mi stava i nzkvo0 da pravq
..

Silvеto
08-01-2008, 21:55
ami az i kazvam ama tq tv1rdi 4e nqma takova ne6to 4e o6te me obi4ala....4e ne se epromenila...ve4e nitymi seobajda sutrin(kakto0 obiknoveno0) nito0 mi spodelq samo0o za priqtelite i ottam govori ..... t1po mi stava i nzkvo0 da pravq
..

Това каза ли й го? :)

lunichkataaa
08-01-2008, 21:58
Напълно те разбирам.Аз се чувствам по същият начин като теб,само че се познавам с моята най-добра фр вече 11години.Откакто си има и приятел вече не я чувствам толкова близка.Все едно вече не ми е най-добра приятелка.Караме се и доста по-често,започнахме да се виждаме и много по-рядко.Като се опитам да й кажа нещо все едно нищо.Много ми е гадно,защото когато ми е нужна,нея я няма.Вече се интересува само от него,а др е без значение.
Моят съвет е да поговориш още докато е по-рано.Недей да позволяваш да се отдалечите още повече,защото тогава ще бъде доста по-трудно.Кажи и всичко,което те мъчи,обясни й как се чувстваш,кажи й колко много я обичаш и държиш на нея,и дано да те разбере.
Надявам се поне при теб всичко се оправи,да си върнеш приятелката и отново да бъдете толкова близки,колкото преди,защото наистина е много кофти.Успех и говори с нея,преди да стане по-лошо!

faxy
08-01-2008, 22:01
Напълно те разбирам.Аз се чувствам по същият начин като теб,само че се познавам с моята най-добра фр вече 11години.Откакто си има и приятел вече не я чувствам толкова близка.Все едно вече не ми е най-добра приятелка.Караме се и доста по-често,започнахме да се виждаме и много по-рядко.Като се опитам да й кажа нещо все едно нищо.Много ми е гадно,защото когато ми е нужна,нея я няма.Вече се интересува само от него,а др е без значение.
Моят съвет е да поговориш още докато е по-рано.Недей да позволяваш да се отдалечите още повече,защото тогава ще бъде доста по-трудно.Кажи и всичко,което те мъчи,обясни й как се чувстваш,кажи й колко много я обичаш и държиш на нея,и дано да те разбере.
Надявам се поне при теб всичко се оправи,да си върнеш приятелката и отново да бъдете толкова близки,колкото преди,защото наистина е много кофти.Успех и говори с нея,преди да стане по-лошо!


az s16ty siimam priqtel ot edna godina no0o na neq tva ne ipre4i v smis1l 4e ne s1m qli6ila otvnimanie nikoga ne e pravila problem a za 10dena uspqha da q promenqt...6te prodeljavamdagovorq s neqdokato0 ne me razbere ...blagodarq vi mnogo0o! :):):)

the_blue_baby
08-01-2008, 22:35
Znam kakvo e edna moq fr po toq na4in me izostavi v momenta imam naistina nai dobrata fr koqto sam imala v jivota si Poli i nz kakvo 6te pravq ako q zagubq 6toto tq naistina e s men kakvoto i da napravq i da stane vapreki 4e se poznavame samo ot 3 god (OBI4AM TE)

A sega po tvoq vpr:
Ot li4en opit go kazvam nai dobre e da sednete i da pogovorite za6toto s vremeto problema se zadalbo4ava prosto da si kajete vs sled kato ste ot tolkova mn vreme fr zna4i tq 6te te razbere 6te spre i 6te se ogleda!
Celuvki :-) i MN MN USPEH DANO VS SE OPRAVI


"My Mama used to tell me if u can't find somethin to live for,u best find somethin to die for"

"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes."

slim__shadygirl
08-01-2008, 22:40
Znam kakvo e edna moq fr po toq na4in me izostavi v momenta imam naistina nai dobrata fr koqto sam imala v jivota si Poli i nz kakvo 6te pravq ako q zagubq 6toto tq naistina e s men kakvoto i da napravq i da stane vapreki 4e se poznavame samo ot 3 god (OBI4AM TE)

A sega po tvoq vpr:
Ot li4en opit go kazvam nai dobre e da sednete i da pogovorite za6toto s vremeto problema se zadalbo4ava prosto da si kajete vs sled kato ste ot tolkova mn vreme fr zna4i tq 6te te razbere 6te spre i 6te se ogleda!
Celuvki :-)


"My Mama used to tell me if u can't find somethin to live for,u best find somethin to die for"

"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes."



i az te obi4am :-)

Po temata: nastoqvai da porogovorite dokato ne stane! Po-dobre da posporite ot kolkoto bavno da se zagubite.
Uspeh! :)

lenito_sf
08-02-2008, 21:47
ми такава силна връзка като вашата не се забравя лесно да не мислиш че за 10 дни ще си намери приятели като тебе 6 години са това все пак и всички тези "приятели" няма да могат да ти стъпят на малкия пръст споко скоро тя ще се осъзнае че няма да намере друга като теб ,а в най-най лошия случай ще разбереш че не ти е била приятелка но мисля че това ще стане но все пак ако стане бъди спокойна не е единствената :)

hanovete
08-03-2008, 11:59
абе идва момент,в който човек му писва с едни и същи и иска да се запознава с нови...просто си дайте малко време в почивка и всичко ще се оправи ;)

-всеки човек реагира по различен начин тъй че не мога да ти кажа как тя мисли но според мен е това

-един съвет ако я обичаш приятелката ти много я остави да си тръгне,ако се върне начи и тя те обича ;) просто не я търси остави я тя да се сети

Jamalska
08-03-2008, 17:53
Ако знаех как да ти помогна щях да помогна и на себе си.
Моята си намери нова приятелка в квартала и се вижда най-редовно с нея.Ходят по кафета,аз не ходя по такива места.Преди я карах да тичаме заедно,тя не искаше,но сега с тази си ходи най-редовно.
Приятелката ми не слуша чалга принципно,освен ако не е пияна.В смисъл не се ограничава,ама не я предпочита.Преди 10дена имаше рожден ден и от месеци ми повтаря как трябва да съм в града задължително за този ден.И аз се прибрах по повода,но какво излезе...тя щяла да води няколко "близки приятели" в Най...разбирай новата й приятелка и някакъв приятел на приятелката й.Аз,разбира се,не отидох...иначе бих се прежалила на каквато и да е друга музика,но си знам,че нямаше да издържа.Както и никой от другите поканени не отиде.А нямаше проблем да избере друго място по дяволите.

та тъй де..няма оправия.съжалявам,че ти нафлудих темата

soul1199
08-03-2008, 20:34
predlagam ti da i kaje6 ,kak se 4yvstva6,taka tq 6e znae i 6e se opravi

SabrinaAa
08-09-2008, 15:18
абе идва момент,в който човек му писва с едни и същи и иска да се запознава с нови...просто си дайте малко време в почивка и всичко ще се оправи ;)

-всеки човек реагира по различен начин тъй че не мога да ти кажа как тя мисли но според мен е това

-един съвет ако я обичаш приятелката ти много я остави да си тръгне,ако се върне начи и тя те обича ;) просто не я търси остави я тя да се сети :-x 8) 8)

DJEB
08-09-2008, 15:37
Ostavi q nqkolko dni .ponqkoga v dylgite priqtelstva e nalojitelno.Posle i se obadi ,ako pak se dyrji taka ti reshi kakvo da pravish. ili se konsultirai s nqkoi po-blizyk na koito imash doverie.Ako ste v ok otnosheniq s maika si pitai neq.haide SPOX i uspeh :)