PDA

View Full Version : Студенти от ТУ Варна...?



FunnYboY
08-02-2008, 15:36
Здравейте,



Трябва ми някой студент набор 86-87-88 от ТУ Варна, спец. АИУТ (Автоматика, информационна или управляваща техника)?



По-точно бих желал да попитам нещо конкретно за определен преподавател, но няма да са ми излишни и евентуално хора от другите специалност :)

Tan4eTo_vn
08-03-2008, 19:41
Ами аз съм набор 89 и май ще съм студентка тази година там с КТТ. Обаче честно казано с преподавателите не съм наясно така че едва ли ще мога да съм ти от полза за съжаление. :)

FunnYboY
08-03-2008, 20:38
Ами аз съм набор 89 и май ще съм студентка тази година там с КТТ. Обаче честно казано с преподавателите не съм наясно така че едва ли ще мога да съм ти от полза за съжаление. :)


Xax, super :) WELCOME


Бях приет в АИУТ и си платих таксата ония ден, всичко ОК, докато си попълвах студентската книжка и там, където си подавах документите жената случайно подочу. Че АИУТ било лесно (аз така казвах) и т.н. и жената започна да обеснява, че имало някъв дъртак преди песния и режел наред. Писал само 2-ки, за да не искараш успех над 4.50 и да минеш друга спец... И в крайна сметка пуснах за второ класиране, че да се надявам да мръдна напред в КТТ :P или КСТ (най-желая)....


пп ти от къде си? (ЛС)

FunnYboY
08-05-2008, 16:52
Така де... както и да е - приеха ме КСТ след второто класиране... Ей сега тръгвам с нощния влак, утре сутринта се записвам и после няма к'во да правя...


Има ли тука Варненци/Варненлийки :P да пием по 1/2/3/4/5/6/7/8/9... студени бири около обяд 8) ?

nqhnqhnqh
08-05-2008, 22:35
Аз вчера се записах. Приета съм АИУТ във Варна. Силно се надявам да ми е добре там. Дано не е особено трудно, защото чувам някакви митове за разни преподаватели, които късат много на изпити.. Но то това си е нормално, дори и в училище има такива, на които светът им е крив и искат да си го изкарат на нас ;-) но пък не трябва да ни пука ;-)
Още някой, който е АИУТ във Варна?? :)

FunnYboY
08-06-2008, 10:19
Аз вчера се записах. Приета съм АИУТ във Варна. Силно се надявам да ми е добре там. Дано не е особено трудно, защото чувам някакви митове за разни преподаватели, които късат много на изпити.. Но то това си е нормално, дори и в училище има такива, на които светът им е крив и искат да си го изкарат на нас ;-) но пък не трябва да ни пука ;-)
Още някой, който е АИУТ във Варна?? :)


I az se nadqvam da ne e istina tova za prepodavatelite...


To4no sum v edna zala na centara :P :D

nqhnqhnqh
08-06-2008, 12:02
To4no sum v edna zala na centara :P :D

Ееее браво браво ;-) Айде, успех и ще се видим на есен ;-) Сега да пичиваме, че не знам кво ни чака ;-)

FunnYboY
08-06-2008, 17:17
Ееее браво браво ;-) Айде, успех и ще се видим на есен ;-) Сега да пичиваме, че не знам кво ни чака ;-)

К'во да ни чака... яко учене и купони http://img.zamunda.net/pic/smilies/rocknroll.gif :grin:

eveto_xx
08-07-2008, 00:06
Майка ми си завърши там двете магистратури , но в сградата в Пловдив,миналата година...Ако има нещо питай...

Tan4eTo_vn
08-08-2008, 08:19
Вчера се записах и аз. :grin: А на каква зла лелка попаднах докато си попълвах документите - то нейното не беше викане, не бяха крясъци. Направо луда работа. Чак искаше да се връщам до нас за някаква бележка с входящия ми номер. :D ... Та дано да не е сред преподавателите или ако е да не ми се пада на мене, че подозирам че няма да се разбираме мн добре :-D

nasq
10-23-2008, 09:37
някой може ли да ми каже какви са приемните изпити за спец. АИУТ в техническия варна