PDA

View Full Version : Новите ми приятели...



vamp
08-03-2008, 11:10
Мина време,със старите ми приятели не се виждам,не си говоря,не се чуваме по телефона.Не знам защо,просто не се търсим,интересите са различни,компаниите също.
Мислех си как може да съм имал такива добри приятели(старите).На 400 км от тук се обаждам,те ми казват,че ми помагат да си уреждам мои неща,аз им приказвам за мацки и за слънцето.Никога не си взимахме момичетата,не си говорехме зад гърбовете.Давахме си пари назаем,черпехме се,бяхме винаги заедно и винаги се подкрепяхме.В един момент край!!!Просто престана всичко да бъде така.

Известно време нямах никакви приятели,страшно много познати обаче.

Сега не знам дали имам приятели,има една компания,по-точно 2-3,те се познават помежду си,търсят ме,особено 2-3 от тези момчета и момичета които са страшно много.Но вече не чувствам никой приятел.Черпят ме,черпя ги аз,уважават ме,аз тях също,но не знам защо не мога да ги нарека приятели...Не ди допадат чак толкова,не е както преди,просто се мотая с тях за да ми минава някак времето.
Вашите приятели от кой тип са,първия или втория,които описах?

scoobydors
08-03-2008, 11:39
Човешките взаимоотношения са странни :)
Може да се каже, че и аз бях в твоята ситуация преди време. Смених училището както и 99% от приятелите ми, но не се отчаих. В начаото беше трудно, но намерих сега 2-3 които мога да нарека приятели :) и страшно много познати. :-) Моя съвет е да не се отчайваш !
P.S. От 9 години си имам най-добра приятелка и се надявам никога да не се забравим с нея :) въпреки че сме на 450 км разтояние една от друга ;-) чуваме се по телефона и всичко си е добре :)

baby_g
08-03-2008, 11:45
V jivota nqma istinski priqteli , prosto vsi4ki sa pridrujiteli po patq kum smartta . :)

elmosGirl8
08-03-2008, 11:49
в същото положение съм.. не съм сигурна все още в 3 момичета.. различно е вече абсолютно всичко :( само познати ии тези три момичета са нещо "по" обичам ги но вече всякаш на никого не мога да имам доверие !

Obsession
08-03-2008, 11:52
Имам истински приятели, но са малко. Хора, от които получавам разбиране и подкрепа. И аз преди общувах със съвсем други хора, но с времето се отдалечихме, просто така се получава, човек променя мирогледа и интереситеси.

beautiful~kiss
08-03-2008, 12:51
И моите първо бяха,като твоите, сега съм в същото положение...Явно,колкото и да боли...истински приятели няма...

cherinka
08-03-2008, 13:03
Според мен просто онези "старите" ти приятели от малки сте започнали да градите някакви отношения и колкото по-дълго са били и като прекъснат в един момент и те карат да се чувстваш сякаш никога няма да намериш такива като тях или пък никога няма да създадеш такива стабилни отношения както с тях и всички следващи след това ще си някак си дистанциран от тях.
ъъ :shock:

Иначе и аз като те бях така до преди годинка. :)
И аз така като теб си намерих други 'приятели' и в момента се надявам да си продължаваме в същия дух и така един ден като порастнем, ще осъзнаем, че наистина сме си много скъпи един на друг.. оф нз кво говоря.
Явно искам да кажа, че времето ще покаже с кой какво е що е и какво е било.
Аман, дано ме разбереш, че и аз нещо се обърках.

krisiiiiito
08-03-2008, 13:22
V jivota nqma istinski priqteli , prosto vsi4ki sa pridrujiteli po patq kum smartta . :)

:-o може би :neutral:

ThePowerOfLove
08-03-2008, 13:54
И аз преди излизах супер много с 2-3 момичета, бяхме някви неразделни като по-малки постоянно заедно навън само да ядем се прибирахме и така около 2-3 години,но после порастнахме поехме по различни пътища, интересите ни се промениха...Започнахме да излизаме все по-малко и накрая вече имах чувството,че няма какво да си кажа с никоя от тях...
Макар,че живеем в съседни блокове не се търсим вече, само на здравей-здрасти... Твърде много се променихме,за да можем да излезем пак 4те и да ни е яко на всички :? И все пак аз няма да ги забравя, с тях прекарах най-хубавите си години,но...всичко е преди

Понякога се получава така и е доста кофти :( Аз вече не вярвам,че има истински приятели...Всеки гледа собствената си изгода... Имам тука няква компания и може би само 1 момиче по-близко ама вечни,истински приятели :?

Wrathchild
08-03-2008, 13:56
V jivota nqma istinski priqteli , prosto vsi4ki sa pridrujiteli po patq kum smartta . :) Сериозно? Къде прочете тази заучена фразичка?

lenito_sf
08-03-2008, 20:46
mi i az amam mnou poznati no kato kazvam mnogo tfa zna4i pone edno 50 4oveka no samo 5 moga da nareka priqteli imax edin mnou truden moment predi okolo 2 godini ta togavate ne sprqxa da me podkrepqt i po edno vreme imax 4ustvoto 4e te me darjat prava sega moga da kaja sled vsi4ko slu4ilo se 4e bix dala i jivota si za tqx pette stra6no mnogo gi obicham i tqx edinstveno moga da nareka istinski priqteli :-) :-) :-) :-) :-) :-)