PDA

View Full Version : :)



Katthy
08-03-2008, 20:12
hi Ahm. I az sum nova :) !Nqmam turpenie da si namerq novi priqteli.Nadqvam se da e tolkova prekrasno kolkoto si go predstavqm. :) :)

Forest_girl
08-03-2008, 20:46
Ами здравей :-)
:D :D :D

LipSoFAnAnGel
08-03-2008, 20:52
не разбирам смисъла на темата???

Forest_girl
08-03-2008, 21:01
]не разбирам смисъла на темата???
Ми иска да се запознае с някой момичето :D :D :D

TheNewReligion
08-03-2008, 22:01
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш . Този вид комуникация е страшно опасна , така че внимавай . :)

ludo_momiche
08-03-2008, 22:15
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш . Този вид комуникация е страшно опасна , така че внимавай . :)

Ама се случва и да ги има,аз имам няколко.. :)

asasfdf
08-03-2008, 23:52
бе намират се приятели..запознаваш се с някой, после се оказва, че познава твои познати и става хапката..

Inncho
08-04-2008, 00:00
:D Mи тука не всички са дружелюбни да не останеш разочарована :(
Иначе добре дошла(хубаво е да чуеш такива думи , аз също съм нова от преди няколко дена,жалко,че нямаше от кой да ги чуя :) )

asasfdf
08-04-2008, 00:10
добре дошла и ти, Mortisha`Adams, щастливи сме, че преди няколко дни си се присъединила към нас 8)

SaYoNaRa
08-04-2008, 03:22
Уау колко ли си озадъчена какво е това чудо форум, за което говори целия свят...

Vikitooo
08-04-2008, 05:20
:) :) :)

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 07:49
http://www.prikachi.com/users/nothing/42u.gif

добре дошла ... Mortisha`Adams и на теб :):):)

lisi4ety
08-04-2008, 10:44
Ооо сладурана :-D Ще бъде по-прекрасно (по-ужасно) от колкото си го представяш :grin:

Presley
08-04-2008, 15:42
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.

Forest_girl
08-04-2008, 15:45
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 16:15
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

много по-лесно е да откриеш извретени чичковци :-D :-D

Forest_girl
08-04-2008, 16:33
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

много по-лесно е да откриеш извретени чичковци :-D :-D
Вярно си е...

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 16:58
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

много по-лесно е да откриеш извретени чичковци :-D :-D
Вярно си е...

ами да аз за тва го казвам...не веднъж са ми искали пълномошно 'наивници на средна възраст' ..ОМФГ :x ...оправдаваям ги с това,че са болни...и затова не ги псувам много преди да ги блокирам :-x

Forest_girl
08-04-2008, 17:28
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

много по-лесно е да откриеш извретени чичковци :-D :-D
Вярно си е...

ами да аз за тва го казвам...не веднъж са ми искали пълномошно 'наивници на средна възраст' ..ОМФГ :x ...оправдаваям ги с това,че са болни...и затова не ги псувам много преди да ги блокирам :-x
Да и на мен мнго често ми се случва... И просто... чувала съм такива случки, че предпочитам да внимавам и да се лиша от някой "приятел" в нета и вместо това да излезна навън с хората в които съм сигурна, че са те!

miss_disgrace
08-04-2008, 19:06
Приятели в Интернет рядко можеш да откриеш

Глупости.
Ми не са глупости...

много по-лесно е да откриеш извретени чичковци :-D :-D
Вярно си е...

ами да аз за тва го казвам...не веднъж са ми искали пълномошно 'наивници на средна възраст' ..ОМФГ :x ...оправдаваям ги с това,че са болни...и затова не ги псувам много преди да ги блокирам :-x
Да и на мен мнго често ми се случва... И просто... чувала съм такива случки, че предпочитам да внимавам и да се лиша от някой "приятел" в нета и вместо това да излезна навън с хората в които съм сигурна, че са те!

:o МеН Пък Най-РедОвНо ме НамИрАт НяКаКви АрабИ,мАкедОнцИ...туРцИ...сЪ Би...аа Да-сеВернАтА Граница-РумънЦи :D ...и КатО поЧнат "Do YoU spEak EnGlIsh?"-пЪк Аз Кат ПочнА-********* :oops: ...и ЕдИн ВеднЪж Го ПсувАм И тОй ВикА "mE,ToO" :D :D БатИ ЗаблУдЕнИтЕ ХорицА

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 19:10
оооо вече мие писнало от такива,чесно ...
:-x
..ими пък някой дето искат да правим цитирам: 'web camera sex' :shock: ОМГФ...що за долни мезерни същества биха са съгласили :x :-x :-x

Forest_girl
08-04-2008, 19:14
оооо вече мие писнало от такива,чесно ...
:-x
..ими пък някой дето искат да правим цитирам: 'web camera sex' :shock: ОМГФ...що за долни мезерни същества биха са съгласили :x :-x :-x
леле, на мен тва не са ми го писали :shock:
Ама с "do you speak english" ми се случва четсто...
Ама мн тряя да внимаваме с тия неща, щото...

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 19:21
оооо вече мие писнало от такива,чесно ...
:-x
..ими пък някой дето искат да правим цитирам: 'web camera sex' :shock: ОМГФ...що за долни мезерни същества биха са съгласили :x :-x :-x
леле, на мен тва не са ми го писали :shock:
Ама с "do you speak english" ми се случва четсто...
Ама мн тряя да внимаваме с тия неща, щото...

ами дирекно блок :? ...на мен редовно ми го пишат тва за секса :-x :-x :-x ....шибани извратени копелета :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Forest_girl
08-04-2008, 19:31
оооо вече мие писнало от такива,чесно ...
:-x
..ими пък някой дето искат да правим цитирам: 'web camera sex' :shock: ОМГФ...що за долни мезерни същества биха са съгласили :x :-x :-x
леле, на мен тва не са ми го писали :shock:
Ама с "do you speak english" ми се случва четсто...
Ама мн тряя да внимаваме с тия неща, щото...

ами дирекно блок :? ...на мен редовно ми го пишат тва за секса :-x :-x :-x ....шибани извратени копелета :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Имаше някъв такъв филм... от тогава адски мн внимавам за тия неща и мн внимавам. Веднага блоквам разни такива кретени!!! :x

TheGirlNextDoor
08-04-2008, 20:40
...ами то ако е от друг град или държава нищо не може да ти направи по скайп :-D ...ама аз се пак не се занимавам :-x

lenito_sf
08-04-2008, 23:33
mi zdr ako iska6 da se zapoznaem eto ti skypeto mi:lof_fuck :D :grin:

Forest_girl
08-05-2008, 08:30
...ами то ако е от друг град или държава нищо не може да ти направи по скайп :-D ...ама аз се пак не се занимавам :-x
Ми не може, ама кой ги знае кво ще измислят. Може да се сприатели с тебе ии примерно да каже ае аз идвам в БГ искаш ли да се видиме... ии да стане белята! :?

SuNsEt
08-05-2008, 08:41
бе намират се приятели..запознаваш се с някой, после се оказва, че познава твои познати и става хапката.. Ах,да!Лелелеле на мен това ми се случва супер често! :razz: Голям кеф е... :-D Но найстина се срещат и много измамници,за това трябва да внимаваш какви данни даваш за себе си. :)

И само още нещо...

ПРЕСТАНЕТЕ С ТЕЯ УСМИВЧИЦИ КАТО ЗАГЛАВИЯ,ЧЕ НАПРАВО МЕ ПОБЪРКВАТ! :-x

TheGirlNextDoor
08-05-2008, 09:52
...ами то ако е от друг град или държава нищо не може да ти направи по скайп :-D ...ама аз се пак не се занимавам :-x
Ми не може, ама кой ги знае кво ще измислят. Може да се сприатели с тебе ии примерно да каже ае аз идвам в БГ искаш ли да се видиме... ии да стане белята! :?

....ами ако на някой му е толкова акъла да отиде на така наречена среща с интернет приятеля....
...абе приятели се намират ...но трябва човек да е мн предпазлив :?

Forest_girl
08-05-2008, 10:15
Дам, мн точно га каза :grin:
:D :D :D

kloshar
08-08-2008, 08:38
moje da si nameri6 priqteli be,6to da ne moje6 :] vsi4ko e vujmojno ;P ;D btw i az sum nova.. ne e tolkova stra6no :D

Arista
08-08-2008, 10:30
Еми здравей успех ти пожелавам :?

П.С:Първо темата ти е тъпа и второ моля те пиши заглавия на темите си не просто усмивки и аз съм почти нова но много ме дразни това.Теми от типа ":)" или "влез" или "хелп" или нещо абсолютно неоточняващо.....ако незнаеш заглавието на темата която възнамеряваш да пуснеш НЕ Я ПУСКАЙ !