PDA

View Full Version : Ем това е моя проблем



bekssa
08-06-2008, 10:38
Su6tnost tova ne e problem,ve4e go prejivqh!Istoriqta e takava:Predi edna godina nqkude se zapoznah s nqkolko momi4eta.Purvo 6tqhme da se biem i razni takiva detski istorii,no sled vreme stanahme mn dobri fr osobeno s dve ot tqh ( i nai- ve4e s ednata),no prez cqloto tova vreme e imalo i qki i gadni momenti!S tqh mi be6e mn veselo,no ponqkoga misleha samo za sebe si...imalo e sly4ai da me zarejat,zaradi nqkoq glypost!Ta taka az tqh gi poznavam priblizitelno ot godina,no ima edno mom4e (t.e. priqtelq mi),s koito se poznavame ot mn vreme sigyrno 4etiri godini ve4e,ta s nego kusame i trugvame ot mn vreme ,no se obi4ame!Ta priqtelq mi i te dvete ne se spogajdat mn mn i edin den te mi izcepiha "ne iskame da idvame pri vas 6toto ni e tupo i toi smao ni drazni" Az syper mn se izdraznih i mi stana mn kofti,za6toto mi go kazah tova,4e im e tupo s mene,a ina4e samo mi pi6eha razni komentari obi4am te blq blq (4isto priqtelski!!!) Ta az predpo4etoh da sum s nego t.e. ne mi trqbva6e da izbiram,no prosto durja na tqh,no 6tom im e tupo s mene zakfo da sum s tqh i edin den nali im bqh surdita zaradi kazanoto i gi podminah i te ot togava sper surditi...ne iskat da me vidqt blq blq,nikoga ne sa se pitali na mene kakvo mi e i kak se 4yvstvam!Prejivqh gi,no mi e kofti za6toto ima edno momi4e,s koeto sme fr i jivee v tehniq blok.Priqtelki sa ot 11 godini i ot kakto az doidoh te samo se karat i si govorqt edna na dryga zad gurbovete...I tova momi4e mi kaza,4e az sum gi napravila tolkova nadyti...4yvstvam se malko kofti zaradi tova i sega ne iskam vuob6te da se bqh zapoznavala s tqh...
Trqbva li da se 4yvstvam vinovna za vsi4ko tova?!
p.s. kirlicata mi se razvalii :?

OCINKO
08-06-2008, 11:13
of mila mn sorry ama daje ne go 4etoh si4koto nz ama mai dosta te m14i i se pak tva sa forumi ne psihoanalitik ne iskam da s1m gadna ama ot tva koeto vidqh ima6 si mom4e in nekfite mu priqtelki deto neznaqt kakvo iskat ama i ti tolkova znae6 t1ka 4e hva6tai si mom4eto i da ne ti puka kakvo ti govorqt i ako naistina si go peodolqla kakto pi6e6 v na4aloto mi za6to pi6e6 cql roman 4e da se obqsnqv6 karai si jivota i ne se 4uvstvai vinovna ot ni6to kakvito i da sa obstoqtelstvata s priqtelq si si dosta po d1lgo ot kolkoto s oneq tvoite fr :P a onaq drugata deto e ot bloka im vop6te ne e naqsno s ne6tata i da ne se obajda !!!
:)

sasha_90
08-06-2008, 12:04
За нищо не си виновна.Те не са ти приятелки,а са се интересували само на тях да им е добре.

beautiful~kiss
08-06-2008, 12:46
За нищо не си виновна.Те не са ти приятелки,а са се интересували само на тях да им е добре.

Съгласявам се :)

Scouse
08-06-2008, 12:48
p.s. kirlicata mi se razvalii :?

piece of shit !

SabrinaAa
08-09-2008, 14:08
За нищо не си виновна.Те не са ти приятелки,а са се интересували само на тях да им е добре.
:? :? :?

nadiusha
08-19-2008, 11:05
Аз преди имах горе-долу същия проблем,но се оказа ,че не са ми били приятелки,а просто използвачки.Така че,няма смисъл да се обвиняваш за нищо,гледай само напред и да не ти пука .Все някога ще им се върне и на тях ;) тъй че споко :)

blackvelvet
08-19-2008, 12:42
Ти за нищо не си виновна.....

sladur4etyYy
08-19-2008, 17:23
За нищо не си виновна.Те не са ти приятелки,а са се интересували само на тях да им е добре.

Sweet_Play_F
08-19-2008, 18:43
Не се чувствай виновна,мила. :smt056

blue_ice
08-19-2008, 18:58
Нямаш вина за станалото. Що за приятелки ще те карат да избираш между тях и приятеля ти. Даже ти казвам браво, че не си избрала тях, явно не са се интересували от това ти как се чувстваш.

AceXe
08-19-2008, 19:56
Не ти трябват самолюбиви хора. Намери си истински приятели. На тях можеш да разчиташ винаги.

SK0RP10N
08-19-2008, 21:02
Mani gi tiq patki

Bubbly
08-20-2008, 08:04
Подкрепям последните 2 мнения. Само не ми стана ясно в какво се е изразявало приятелството ви- да се лигавите заедно и да си пишете по скайп, че се обичате ли?

deizilin
08-21-2008, 05:53
Според мен тук няма виновни и т.н.Просто като характери не сте си паснали.Те виждат нещата така,ти друга яче и ако се чувстваш огорчена от нещо заради тях,най-добрия начин да им го върнеш така да се каже,е да им покажеш колко си щастлива. ;)
П.П:А от начина,по който описваш ситуацията и тях самите,мисля,че имате още какво да учите за приятелството и да разсъждавате малко по-зряло. :)

sadsad
08-21-2008, 06:36
Приятели няма, не разбрахте ли вече...особено момичета...момче-момиче може да има, ама..

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:52
За нищо не си виновна.Те не са ти приятелки,а са се интересували само на тях да им е добре.
+1 :-P :-P :-P