PDA

View Full Version : Май започва да ме хваща шубе...



SuNsEt
08-06-2008, 17:37
Имам чувството,че с всеки изминал ден започвам да се стресирам все повече и повече за новото училище... :cry: :oops: ...Като си помисля,че в класа ми ще имам огромна конкуренция.Имам предвид оценки,впечатления от учители и т.н. и направо...не знам! :( Ами ако в новия ми клас всички момичета са някакви ужасни кифли?!(Предполагам знаете,че в 18 СОУ има повече момичета)И като се сетя,че няма да имам време за нищо друго освен за учене и направо се сдухвам от всякъде. :? ...Има ли някой,който е като мен в това отношение?...Или поне ми кажете какво да направя,защото в момента като изключим това ии...че утре ще имам операция,си прекарвам страхотно. :-o Просто искам да спра да мисля за училище... :cry: :oops: :-D

Brunoo
08-06-2008, 17:55
Спокоино де,голяма работа,да не ти пука въобще! Не си първия,нито първия,нито последния човек,които ще е в ново даскало,приятели лесно се намират.
Няма причина да се притесняваш!Аз също ще съм в ново даскало(9 Фег) и знам,че първия срок от 2-ки и 3-ки няма да се отърва,но не се притеснявам още от сега.Като доиде ученето ще му мисля,сега си се кефя на ваканцията и за нищо не ми пука :) Направи и ти така ;-)

Crissy [*]
08-06-2008, 18:08
Хах..в 18то познавам толкова много хора.С какъв език ще си,защото няколко от моя клас са там..От сега те предупреждавам,че повечето наистина са кифли и бъкано с фешани и емота :-D И аз ще съм в ново даскало,но вече познавам достатъчно хора да не се притеснявам.Няма нищо страшно според мен :)

Isabelle
08-06-2008, 18:11
Кефи се на ваканцията си!Кфо ти пука!?

neHcuoHepKa
08-06-2008, 18:16
Са да ви кажа една дълбоооока мъдрост - > ГИМНАЗИЯТА РАЗВАЛЯ
след някоя и друга година няма да ви пука за оценки и впечатления от даскали :lol: :lol: :lol:

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 18:28
дон'т лори ...би хепи :)
...не се притенявай толкова...все пак всичко ще се нареди...винаги става така...

Irrepresible
08-06-2008, 18:34
и аз така се чудих миналата година..но попаднах на страшен клас и мн се кефя :grin: дано си останат такива 8) та,пожелавам го и на теб,и не се притеснявай :grin:

she_bangs_the_drums
08-06-2008, 18:42
off.. ne si edinstvenata s pritesneniq i az s1m taka nai ve4e ot sau4enicite 6toto s1m dosta pritesnitelna i ob6to vzeto mi e trydno s zapoznanstvata napravo mi se pla4e kato si pomislq ... :(

Nightalak
08-06-2008, 18:43
И аз съм в ново даскало но какво ... да не ти пука =] слагаш си мп3 то и тва е ... пък който има интереси ще ги покаже , не се притеснявай чак толкова :)

hahavteen
08-06-2008, 18:57
А аз ще съм в университет в друга държава :D Ако почна да се притеснявам... :-o

soul1199
08-06-2008, 19:17
spokoino e ,i az minalata god bqh taka,6e vidi6,4e nqma da sa takiva,normalno e da se pritesnqva6,i kva konkyrenciq te goni :-o

VerryBerry
08-06-2008, 19:34
Спокойно,като почне учебната година нещата ще се изяснят и ще видиш че си се притеснявала напразно :) а сега си изкарай лятото подобаващо ;)

Izzy_
08-06-2008, 20:15
Успокой се малко,не е дошъл края на света.А за 18..ми има и разни кифли,но има и много готини хора.Пък и ако не се заяждаш няма да ти се правят на интересни. ;)

asasfdf
08-06-2008, 20:40
имам разни познати в 18то, ходил съм там и е свястно училището (като изключим инцидент с газов пистолет от миналата година, където за малко да си изпатят едни пичове)..конкуренция има навсякъде, потърси си бъдещи съученици из форуми, за да имаш все пак някакви познати..не се притеснявай, убебна година като учебна година..ще се забавляваш

SuNsEt
08-06-2008, 21:00
Ами аз съм с немски и профил природоматематически с математика и немски...Търсих си съученици,но все попадам на такива от другите паралелки...Добрах се и до форума,в който едвам пишат на 3-4 дена...И пак не става...Ох,а някой по-горе беше споменал,че има много кифли и емота...Е в миналото ми даскало беше бъкано с такива и точно в такова училище не ми се искаше да попадам...7 години се нагледах на тъпите им изпълнения,стига ми толкова! :?

webmast3rche
08-06-2008, 21:26
]Хах..в 18то познавам толкова много хора.С какъв език ще си,защото няколко от моя клас са там..От сега те предупреждавам,че повечето наистина са кифли и бъкано с фешани и емота :-D И аз ще съм в ново даскало,но вече познавам достатъчно хора да не се притеснявам.Няма нищо страшно според мен :)

Хаха - Ти много я успокои бре :)

stealthyGirl
08-06-2008, 21:47
В такива ситуации аз си угаждам и правя (почти) каквото си искам. Това, за да си припомня, че живота е хубав и нещо, което все още не е станало (дори да е след ден) няма да ми провали свободното време. Другото вече ти го казаха - няма да е толкова страшно, пък и вече е свършено, може да се преместиш, ама ще е тъпо да го направиш... (обичам да се утешавам с т'ва 8-) )

Izzy_
08-07-2008, 06:21
Ами аз съм с немски и профил природоматематически с математика и немски...Търсих си съученици,но все попадам на такива от другите паралелки...Добрах се и до форума,в който едвам пишат на 3-4 дена...И пак не става...Ох,а някой по-горе беше споменал,че има много кифли и емота...Е в миналото ми даскало беше бъкано с такива и точно в такова училище не ми се искаше да попадам...7 години се нагледах на тъпите им изпълнения,стига ми толкова! :?
Във всяко училище има разни кифли,емота и пр.Ама в 18 да е пълно с такива..е не,не е! :?

Anub-oO-Arak
08-07-2008, 06:43
абе я не се здухвай бе и аз сега ще бъда в ново даскало ;/ ма какво ми пука отивам с самочуствие и тва да не ти пука 8-) голяма работа на първите 3-4 дена се запознай с всички та да не се притесняваш като те дигнат да те изпитват :D

shonii<3
08-07-2008, 11:51
Mi az sega sum za 7 klas..po-malka sum ot teb oba4e pak se pritesnqvam kude 6te vlqza i tn...maika mi i ba6ta mi jelaqt da sm v 4astna gimnaziq, za men e vse edno...mislq 4e vsi4ko 6te mine dobre i mn burzo 6te si nameri6 priqteli, taka ili ina4e nikoi nqma da poznava nikoi :-D :-) :-D

sharmen
08-08-2008, 00:17
и аз ще съм в ново даскало ... четвърто по ред 8-) Не ми пука ама грам даже :D

Izzy_
08-08-2008, 06:29
абе я не се здухвай бе и аз сега ще бъда в ново даскало ;/ ма какво ми пука отивам с самочуствие и тва да не ти пука 8-) голяма работа на първите 3-4 дена се запознай с всички та да не се притесняваш като те дигнат да те изпитват :D
Ама да знаеш,че се пише самочуВствие. ;)

Decu
08-08-2008, 07:16
На мен пък снощи ми казаха, че ще ме изкифлят в новото училище. :cry: :razz:
Не мисля, че ще стане така де. :) ;д
Единственото ми притеснение в момента е какъв ще ми е класа. :-o

Viko09
08-08-2008, 07:46
Ами аз съм с немски и профил природоматематически с математика и немски...Търсих си съученици,но все попадам на такива от другите паралелки...Добрах се и до форума,в който едвам пишат на 3-4 дена...И пак не става...Ох,а някой по-горе беше споменал,че има много кифли и емота...Е в миналото ми даскало беше бъкано с такива и точно в такова училище не ми се искаше да попадам...7 години се нагледах на тъпите им изпълнения,стига ми толкова! :?
Във всяко училище има разни кифли,емота и пр.Ама в 18 да е пълно с такива..е не,не е! :?
В моето няма нито кифли,нито ЕМО-та,затва пък има само Метъли :D Чалгари при нас не виреят :lol: (аз пък случам рап,ама не съм генгста шитър :D ) Единственото лошо е ,че има 5-6 момичета на кръст в цялото даскало... ТУЕС РУЛЗ ! 8-)

Anub-oO-Arak
08-08-2008, 07:58
абе я не се здухвай бе и аз сега ще бъда в ново даскало ;/ ма какво ми пука отивам с самочуствие и тва да не ти пука 8-) голяма работа на първите 3-4 дена се запознай с всички та да не се притесняваш като те дигнат да те изпитват :D
Ама да знаеш,че се пише самочуВствие. ;)


е добре де 8-)

Goddess
08-08-2008, 09:17
И аз бях така лятото преди 8-ми клас.В началото е странно...докато се адаптираш.За мое щастие попаднах в страашно як клас,не бих го заменила за друг.Въпрос на късмет може би...Но да не ти пука,има още време до училището. :)

TehPro
08-08-2008, 17:09
Ами аз също преди 2 години след 7-ми клас ме приеха в друго даскало..не съм се замислял какви хора ще срещна и дали ще са пичове(в мойто сме само момчета с изключение на 5,6 момичета в цялото даскало).1-вия ден ми беше някакси странно.Не говорех с никой..дори не се запознах с никой.Само гледах сеира им да видя що за хора са като се запознават със всички,само слушах чужди разговори.2-рия ден се запознах със сички,бях се отчаял че няма никой свестен тип,все още е така.ВСИЧКИ са някакви лигльовци като 10 годишни са(без да се обиждат съфоромците ест ;) ) за 16 годишни да се държат като 10 годишни тва е ужас.Сестрата на гаджето ми се дърши много по сериозно а е на 11.Но никога не съм се притеснявал че ще отида в ново уч и не съм се замислял дали ще ми е приятно или не,сега виждам че не ми е... но няма значение,дано пораснат и престанат да се лигавят и да водят разговор на ужасно тъпи теми.А вие щом сте момичета още по малко трябва да се притесняваш. :-D :)

sexy_devil4e
08-08-2008, 18:48
аз ще бъда в 18то,но за съжаление ще сме в различни паралелки,аз съм с френски и испански!
иначе,само мога да ти кажа, да не се притесняваш толкова,аз нещо от самото начало не го исках 18то,т.е откакто влязох там,но нямях други желания освен 9ФЕГ и испанската преди него и нямяше какво да се прави..и аз малко се притеснявам как е в това училище,ама..айде,сега остава да се надяваме да попаднем в як клас! :D спокс,всичко трябва да е ок! :D :-)

Amateur
08-08-2008, 20:55
Да не ти дреме бе!Бъдси себе си и това е няма какво да се притесняваш!

DJEB
08-09-2008, 10:38
Minalata godina se premestih v drugo daskalo.I az mislih ,kato teb:)I naistina imashe gadni momiceta ,no imashe i svestni hora;)tam si namerIh edna priqtelka,koqto v momentami e mn mn dobra fr.Tazi godina pak sym v novo u-shte ,zashtoto me prieha i sega mi e po-spokoino vse pak veche minah prez tova!Moq syvet e da ne se pritesnqvash(bas hvashtam che pak ste te e shube,no..)Prosto SPOX vsichki se pritesnqvame za 15 sept.i sreshtata s novite syuchenitsi.Vse pak nikoi s nikoi nqma da se poznava:)(e pochti)
Sega prosto se naslyjdavai na lqtoto i se radvai che nqmame da UCHIM :grin: a posle shte se smeesh na tseliq si strah :)
HAIDE USPOKOI TOPKATA I USPEH! :wink:

YouR-Life
10-17-2008, 08:14
Хаха аз съм в 18 :D. Спокойно има и свестни хора там ;pp