PDA

View Full Version : Скарване с приятелка и тя настройва другите и....



KyKJla^fyKJla
08-06-2008, 16:45
Един път се скарах с приятелка и тя настрои всички срещу мен!Беше от училище и ми останаха само 5 приятелки но все пак е нещо!И по въпроса искам да разбера единствена ли съм! :? :? :? Ако не съм моля пишете,защото ако някой го е почувствал е ужасно!

GetNasty
08-06-2008, 16:58
офф много ясно, че не си единствена, на всички се е случвали

hiphopDancing
08-06-2008, 17:03
Мои "приятелки" са се опитвали да настроят другите против мен и без нищо, но никога не са ууспявали... Просто трябва да я разобличиш тая, че дрънка глупости... Говори с хората , на които тя е говорила и им кажи истината, накрая ти ще се смееш последна ;)

miss_disgrace
08-06-2008, 17:10
:( В МомЕнТи кАтО тОзИ рАзБирАш КоИ сА ИстИнскИтЕ тИ ПриЯтелИ...На мЕн сЪщО ми сЕ Е СлучВалО МнОгОкРатнО-НякОи От МоИтЕ "пРиЯтелКи" Са ФурнАдЖиЙсКи ЛопАтИ... :? и тО КогАто имамЕ ТакъВ тиП сКарвАне е зА нЕщО тъпО-или зА някОе моМче,илИ НякОя е сВалила РейТа нА ДругАтА-ТакИвА РаботИ... :? След кОеТо Се съБирАме пОоТделнО с Др пОзНатИ,кОиТо СтавАт "приЯтелкИ" , РазДелЯмЕ на "лагЕри" и Се ГледаМе нА КривО...И ИдВа рД нА нЯкОй пРиЯтеЛ,кЪдеТо Вс Сме пОкАненИ и тАм сЕ сДобРяВаме.. :-D БолНи МозЪци :D :D

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 17:31
и на мен ми се случи почти същото...скарах се с 'приятелка' и тя настрои др срещу мен... :( ...еми след време всички се усазнаха и сега всичко е о.к. :) ..не се тревожи и при теб всичко ще се оправи :)

KyKJla^fyKJla
08-06-2008, 17:50
момичета,многто ви благодаря!Надявам се да се оправи! :) :) :) :) :)

Thoughtless
08-06-2008, 18:09
Говориш така, сякаш пет приятелки са малко..
Пет приятелки, особено ако са истински, са страшно много!
Но в твой случай имам чувството, че става въпрос за познати..
Иначе да не ти пука!

soul1199
08-06-2008, 18:15
Говориш така, сякаш пет приятелки са малко..
Пет приятелки, особено ако са истински, са страшно много!
Но в твой случай имам чувството, че става въпрос за познати..
Иначе да не ти пука!suglasna sum

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 18:27
...5 приятели ...аз тогава и 1 нямах :(

lisi4ety
08-06-2008, 19:26
НЕ СИ ЕДИНСТВЕНА!

Но просто не желая да коментирам! :?


Говориш така, сякаш пет приятелки са малко..
Пет приятелки, особено ако са истински, са страшно много!
Но в твой случай имам чувството, че става въпрос за познати..
Иначе да не ти пука!

хмм съгласна съм!

asasfdf
08-06-2008, 19:35
е, отлъчвания навсякъде има..

bekssa
08-06-2008, 20:15
xm ne ne si edinstvena na men mi se e sy4valo mn puti "priqteli" da postupqt taka!I znae6 li ti ne si vinovna prosto na nqkoi hora vuzpitanieto ne im stiga da ti kajat vsi4ko v liceto i sa syper podli i licemerni...I edin suvet ot men,sled vreme kato ti se izvinqt ima kaij da se opravqt! :-x

KyKJla^fyKJla
08-08-2008, 11:45
ейй яя стига тогава ги настоиха и петте и една не ми остана но това се случи преди

БОНБОНЧЕ
08-08-2008, 12:46
И на мен ми се е случвало когато се скарам с приятелка тя да настрой всички други срещу мен затова знам какво е ,но тази караница не продължава дълго между нас! :grin:

[Ифчето <3]
08-17-2008, 13:46
mm i na men se sluchi.....ama az qdoh boi v dskl.. shtoto sam bila govorila neshta koito vs tq e kazala ama nmznch nqkolko choveka ostanaha s men......po tochno okolo 10-tina
nqko iot tqh ne poznavah dobre no v posledstvie se opoznahme sega imam 3 priqtelki + maika mi :oops: :P 8-) i vs drugo sa mi poznati... spored men vs idva ot kompaniqta........v koqto se subira ili tfoqta pruqtelka ili i dvete......ako nqkoi ne te haresva i i go kaje..... :booooomb: 8-) :D :-) :-D :grin: pojelavam ti da intriesh nosa...... a horata koito sa sreshty teb......rano ili ksuno she osuznaqt che sa sgreshili....... no shte e kysno.... :? :? :? :-P

Bubles
08-17-2008, 20:29
аз съм в такава ситуазция в момента и не ми пука :grin: да си гледат работата не са само те! :grin:

mhmhmhmhm
08-17-2008, 22:21
тва е смешно
ако някой може да се настрой по тоя начин,то още по-добре за мене,че няма да общувам с такъв човек

shonii<3
08-17-2008, 22:57
НЕ СИ ЕДИНСТВЕНА!

Но просто не желая да коментирам! :?


Говориш така, сякаш пет приятелки са малко..
Пет приятелки, особено ако са истински, са страшно много!
Но в твой случай имам чувството, че става въпрос за познати..
Иначе да не ти пука!

хмм съгласна съм!
+1 за всичко...скарах се с една "приятелка" за някаква глупост по-миналата година и тя се опита дА настрои всички срещу мен, но хората бързо се осъзнаха и това лято си го връщат...Не желая да коментирам ревливи сцени, обиди и сдобрявания...важното е всички да се осъзнаят бързо
П.П. 5 приятелки :shock: :shock: :shock: , та мен тогава 1 момче и 1 момиче само ме подкрепяха :?

TheOtherME
08-18-2008, 15:40
на мен ми се е случвало... с тогавашната ми "най добра приятелка'' Ама успя да настрои само едно момиче срещу мен, де... повече не можа...за щастие. На теб-да не ти пука.Поне тия 5, които са останали с теб, са се доказали като хора, на които може да се разчита.

love_enrique
08-18-2008, 20:00
Ооо колко познато :booooomb: И в мойто обкръжение има една такава сдухла,но вече свикнах да не и се връзвам :P Съветвам те да процедираш с най-добрата стратегия-безразличие 8)

lenito_sf
08-22-2008, 22:59
na egoisti4nata ku4ka i kaji da si glea rabotata ne si edinsvtena i ai stiga ste sekarali ne sme 5 klas :D 8)

mhmhmhmhm
08-23-2008, 07:18
Как ги обичам таакива...
тегли й една и не се занимавай повече

undutifull
08-23-2008, 11:04
Mila ti ne si edinstvena :smt011 :smt011 :smt011 :) I na men mi se slychi predi nqkolko meseca i vsicki me mrazeha,no slava bogy sega se sdobrih s priqtelkata si,obache nz dali drygite me mrazqt ili m ise surdqt :grin:

undutifull
08-23-2008, 11:07
Mila po dobre ne se natujavai,zashtoto sichko v kraina smetka stava 0k! Taka 4e nqma nyjda ot krokodilski sulzi,v kraina smetka ... -> OK OK OK <-
A puk ako ne stane OK,gi ebi v guza taq mursha :P O:) :smt021 :smt068

Civilizationruller
08-23-2008, 19:30
Един път се скарах с приятелка и тя настрои всички срещу мен!Беше от училище и ми останаха само 5 приятелки но все пак е нещо!И по въпроса искам да разбера единствена ли съм! :? :? :? Ако не съм моля пишете,защото ако някой го е почувствал е ужасно!
Спокойно мацко точно толкоз приятели имам и аз у класа другата част ме ненавиджа но това е живота кофти е и понякога се чуствам Most Hated но това че 10-15 човека те мразят незначи че цяла българия те мрази спокойно и нее*авай идиотите/ките

а и btw 5 приятеля ама приятели който знам че ше са винаги за мен и с мен !!! а не некви дет някой кат им каже нещо и ше ме заеат.. пък и неможе да кажеш на някой който му знаеш името "приятел" такива се казват познати а приятел е вече човек който ще направи всичко за теб !

NightSky
08-23-2008, 20:11
По принцип е гадно като приятелите ти се обърнат срещу теб. Обаче се замисли, че щом тези хора са склонни да са срещу теб, значи не те заслужават.

CaSsIe
08-24-2008, 20:39
лигавщини...

zvezdii4kaa
08-24-2008, 20:57
да ти кажа и 5 приятелки мн ми се виждат...аз смея да твърдя че има само 2 момичета които са ми истински приятелки и на които винаги.абсол.винаги мога да разчитам :)

Blab
08-24-2008, 21:00
Смърт!(Карамазко както го вика, с така'а интонация!(рок))

slavito007
08-24-2008, 21:39
Ако тези, които е настроила срещу тебе са ти били малко поне приятели, е нямало да се вържат на детинския й акъл!
А това 5 приятелки ако са наистина добри приятелки е УЖАСНО много.

hgfh
08-24-2008, 21:44
абе тва с настройването е бебешка история

macety_91
08-25-2008, 09:38
и на мен ми се е случвало......опита се ама не се получи.....успч да настрой само 1 момиче....а вс други си останаха с мен :lol: :lol: :lol:

Titu
08-29-2008, 20:15
Усещането е ужасно,особено ако с лъжи са настроили другите срещу теб,но трябва да бъдеш търпелива-истината винаги излиза наяве .

deni15
08-31-2008, 21:03
ми и при мене се случва.. ама аз гледам да избягвам тези случаи .. :D