PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата си приятелка..как да се сдобрим?



byby0202
08-06-2008, 19:04
эдравейте :( :( мойта най-добра приятелка,не вече не е :( е такава де,адски жестоко се скарахме,първо тя ме помоли оня ден да излезем трябвало да свърши нещо ми каза да дойда с нея,изчаках я цели два часа на една пейка и тя най-накрая дойде и ми каза,че няма да трагваме заедно и аз я питах нали,аз зако та чаках и тя нз,мн и се обидих,но си замалчах,докато неска си оговорила среща зад гърба ми с едни наши опщи фр.с които излизаме и аз ги оговорих да излезем,обаче аз отдръги ден заминажам при баба ми и няма да ме има и тя го знае тва и на следващия ден ги оговорила,като те си мислят,че и аз ще идвам и неска разбрах,тя се изпусна и аз я питах защо,а тя каза,че нали ми е казала иначе съм щяла да мранками ме излага за нещо др.и ми каза,че неискала да се занимавала вече с мен и аз и казах спогом,обаче искам да се здобрим и нз,ко да ппрая,моля ви дайте ми съвет,тя ми е наи-добрата фр. :cry: :cry: благодаря на тези дето про4етаха всичко,очаквам съветите ви :(


Moderated by miloto
т.7 от Правилника:!:

MidnightCreep
08-06-2008, 19:09
Не те уважава.

Thoughtless
08-06-2008, 19:12
Ега ти правописа, някои неща не ти разбрах.. :shock:
Това момиче не ти е истинска приятелка, за това по-добре, че сте престанали да се виждате.

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:32
...изобщо не ти и трябва пак да сте 'приятелки'....тва е толкова подла и гадна постъпка :x :x ...заебия и не си скапвай живота заради нея
:!: :)

VerryBerry
08-06-2008, 19:37
след тази случка можеш официално да не я смяташ за приятелка..и да не си хабиш нервите заради нея :) приятелите,и особено "най-добрите" не постъпват така.

mobsita
08-06-2008, 19:37
И ти на тая й викаш "най-добра приятелка" :shock: Леле,я недей да се занимаваш с тая повече!Ква приятелка ти е щом върши мръсотии зад гърба ти? :? Зарежи я,ще си намериш друга приятелка,като винаги трябва да следиш дали няма да прави същото.

Isabelle
08-06-2008, 19:49
Не те уважава.
и аз мисля така

Izzy_
08-06-2008, 20:21
Да ти имам "най-добра приятелка".. :? Вземи си намери някоя,която наистина да те уважава.
ПП:Правописа ти е под всякаква критика..

gab3nc370
08-06-2008, 20:25
ЗАЕБИ Я ! 8-)

westggirl
08-06-2008, 20:38
следващия път внимавай на кой имаш доверие а мен лично ако ме питаш за нея не си нищо ... при мен имаше подобна случка перди някой ден

Slave4You
08-06-2008, 21:37
Аз съм в подобна ситуация в момента. Явно твоята фр си иска тея оБщи фр само за нея си нз.. Питай я ако искаш защо прави така и защо иска да те зареже по тоя начин

KyKJla^fyKJla
08-07-2008, 06:50
Нямам думи....... тази "най-добра приятелка "както казваш ти не ти е била изобщо приятелко особено ако ти е искала само ослуги не очаквай да ти е приятелка!И това ако го наричаш "приятелство" недей!Само ще си съсипеш живота!
Правописа ти е под всяква критика!:( :( :(
Имам и аз подобна случка която се случи преди една седмца,ако не е проблем ще я разкажа тя е по-малка от мен с две години,но аз самата усетих,че наистина сме били приятелки!Докато се скарахме за най-малкото нещо!Тя нали е по-малка от мен и играе още с куклички и такива бебешки работи!Но аз не ги харесвам!И един път и казах всичко,че това е бебешко и не ми се играе на кукли!И тя ми дигна скандал обиждахме се и направо.......Стигнахме до там че майките ни говореха за нас и ни забраниха да играем заедно!Но си помислете чак до какви обиди и подигравки сме стигнали,че родителите ни да говорят за нас!

soul1199
08-07-2008, 09:38
za6o ne opita6 da pogovorite,moje bi,6e razbere6,za6o pravi vsi4ko tova,za pravopisa si e qsno,malko e zle,ama karai

byby0202
08-07-2008, 09:52
вчера си писахме смс-и и аз я питах защо постъпи така и и казах,че ужасно се дърйи с мен и не сме приятелки вече,а тя изклукала на наште общр познати и нали те и казали да ми пише от тяхно име че съжеляват ето ,какво ми писа сътринта:кат та зарязах мама и тати имаха годишнина и тряаше да я изчакаммн ме нарани,толкова мн сме приживяли заедно,мн ме нарани и то не за първи път.../това беше смс-а а сам я наранила с това,че и казах,че вече не сме фр.и сега се обарках още повече :( :(

VeliCullen
06-14-2010, 13:45
Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.

somanycookies
06-14-2010, 14:05
Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
Темата е от 2008 година.

soul1199
06-14-2010, 16:47
Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
Темата е от 2008 година. 8-) 8-)

JustaLittleKid
06-14-2010, 16:51
Ега ти правописа, някои неща не ти разбрах.. :shock:
Това момиче не ти е истинска приятелка, за това по-добре, че сте престанали да се виждате.
+1

VeliCullen
06-14-2010, 17:39
Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
Темата е от 2008 година. 8-) 8-)

Ооо,винаги става така,че само аз не чета годината. :( :( :(