PDA

View Full Version : Искат да ме мъчат



4eere6ka_kiss
08-07-2008, 15:52
Аз съм от София , но сега съм във едно градче близа до Велико Търново . Тук работя във фабриката на тате за малко и има едни приятелки които са от тук и сега ме карат да ходя с тях на някакъв язовир.Аз не искам , но ако не отида баща ми пак ще започне за говори колко съм странна , как се правя на интересна и не обръщам внимание на хората защото явно зо мен са селяни :( Пълни глупости Просто с тие нямам кво да си кажа , защото са пълни идиотки и ще умра от тъпотия ако отида. Плюс това нямам бански и ще плувам с дрехи :D Обаче пак баща ми ще почне да опява и да се заяжда а и тия пак ще почнат много да дръвкат :-x Понеже от дълго време се занимавам с плувани и те го знаят и ме карат да им плувам навътре в язовера да гледали и нз си кво пък и то не е много безопасно.Знам го защото мин год направих грешката до отида с тях.Пък и е имало досто смъртни случаи на този язовер ама баща ми не разбира.Сега кво да ходя ли да ме изтезават или да се скарам със сички :D И да кисна пред компа пак цяла нощ

yellow_bird
08-07-2008, 15:56
Ти познаваш ли ги тези? :o

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 15:58
Ами през лятото когато съм идвала тук са ме карали на сила почти да излизам с тях и баща ми си мисли че са ми мноого добри фр. обаче не се понасяме

miss_disgrace
08-07-2008, 16:01
СкАрАй Се СъС ВсИчКи :D
Аз нЕ БиХ ОтИшЛа-оПравДанИя кОлКоТо ИскАш-ОщЕ ПоВечЕ ЩоМ нЯмАш БанСки-ИзБоЩо Не мОгАт Да Те НаКаРаТ...
А ОтНоСно бАщА тИ-ОбясНи мУ нАй-човЕШки :D ,чЕ Не ЖелаЕш и мИсля,чЕ Ще Се ОтТъРвеШ ;)

yellow_bird
08-07-2008, 16:03
Ами щом не сте могли да се понасяте и щом са те мъкнели на сила според мен нямаш работа с тези момичета :o Аз не знам как бих изтраяла дори 1 час с човек когото не харесвам.Не знам как да го обясниш на баща си,просто му го кажи или му го намекни.

haterkata
08-07-2008, 16:04
СкАрАй Се СъС ВсИчКи :D
Аз нЕ БиХ ОтИшЛа-оПравДанИя кОлКоТо ИскАш-ОщЕ ПоВечЕ ЩоМ нЯмАш БанСки-ИзБоЩо Не мОгАт Да Те НаКаРаТ...
А ОтНоСно бАщА тИ-ОбясНи мУ нАй-човЕШки :D ,чЕ Не ЖелаЕш и мИсля,чЕ Ще Се ОтТъРвеШ ;)


иХ Че ЯкО ПиШеЕеЕшшШ...
пффф (ЗАТЪПЯВАНЕ) !!! :x

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 16:05
Е тва е ... сега влиза баща ми и му обеснявам , че нямам бански , че не искам , а той почва да крещи като ненормален :-x Баси тъпанарите Няма отърванее :booooomb: След 15 мин трябва да сляза ама не искамммм :-x Кво да правяя

yellow_bird
08-07-2008, 16:08
Е тва е ... сега влиза баща ми и му обеснявам , че нямам бански , че не искам , а той почва да крещи като ненормален :-x Баси тъпанарите Няма отърванее :booooomb: След 15 мин трябва да сляза ама не искамммм :-x Кво да правяя
Е добре де това не мога да го разбера: Откъде накъде той ще ти избира приятелите. :o

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 16:10
Ми той ми вика за каква се мислиш , че тука не живеят хора а маймуни :-x Аа знам , че не могат да ме накарат , ама не познаваш баща ми ! Ще ме измъкне за косата !

mmrammstein
08-07-2008, 16:10
Кат не ти се ходи, не ходи. По-добре, от колкото да те измъчват там. И правилно, изобщо не е безопасно да се плува така в язовир. Тия май искат да ти видят сметката (да чукаме на дърво де).

DJEB
08-07-2008, 16:10
POmoli bashta si da te izslusha i mu kaji kak se chuvstvash :) dori i neshtata da se razviqt taka che pak da si pred kompa tsqla vecherpone shte ti e po-leko zashtoto shte si izrazila mnenito si:)
USPEH ;)

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 16:13
Кат не ти се ходи, не ходи. По-добре, от колкото да те измъчват там. И правилно, изобщо не е безопасно да се плува така в язовир. Тия май искат да ти видят сметката (да чукаме на дърво де).
И аз се замислях за тва :D кВО ли не ме карат да правя . МиналаТа година ме качиха на 1 лодка и ме закараха по средата на язовира и ме караха да скачам вав водата паравя някви неща ! На едно от момичетата баща му почина на този язовир , защото някаква риба му преобърнала лодката . В тоя язовер имало някви 20кг сомове , ама баща ми ми века ААА НЕ НЕ ТИ НЕ ИЗЛЕЗАТ НА ПОВЪХНОСТТА ХОДИ С ДЕЦАТАА

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 16:18
КРАЙ БАЩАМИ МИ КРЕЩИ ВЕДНАГА ДА ТРЪГВАМ АЙДЕ СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ ДА НЕ МЕ УДАВЯТ :( БЛАГОДАРЯ

yellow_bird
08-07-2008, 16:19
Съжелявам мила :( Пиши като се върнеш! :(

webmast3rche
08-07-2008, 16:20
баща ти е идиот :D ( Нищо лично )

sasha_90
08-07-2008, 16:34
Обясни на баща си защо не искаш да ходиш.Бъди по убедителна и ще отстъпи т.е. няма да ходиш.Всъщност на колко си?

crazyhair
08-07-2008, 17:09
:D obqsni na ba6tati 4e ne gi haresva6 kato fr i samo ti se natiskat

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 18:09
heyy xoraaa jiva summmm :D vurnax se :) Toq put nqma6e ni6to stra6no samo malko kogato minavahme prez zmiarnika :D Plyvahme tam malkoo i tva be6e :) Slva bogy Aide mnogo vi blagodarq na vsi4kiiiii :-) :-) :-) :)

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 18:09
баща ти е идиот :D ( Нищо лично )
Emi znam taka e :D Kazah my go ;]

yellow_bird
08-07-2008, 20:15
heyy xoraaa jiva summmm :D vurnax se :) Toq put nqma6e ni6to stra6no samo malko kogato minavahme prez zmiarnika :D Plyvahme tam malkoo i tva be6e :) Slva bogy Aide mnogo vi blagodarq na vsi4kiiiii :-) :-) :-) :)
Ти оживяя 8-)

Briseis
08-07-2008, 21:44
В Лясковец ли, къде си?

Отварачка за Компоти
08-08-2008, 22:21
Кво се правиш на луда, кой може да те накара да излизаш с него насила...
Казваш "fuck off" на тия момичета, и когато баща ти започне да ти обяснява,че трябва да излизаш с тях, казваш fuck off и на него.
Как изобщо можеш да си представиш да правиш насила нещо,което не искаш?!
На моменти сте много странни...

Най-точното изказване . . . :smt023