PDA

View Full Version : незнам какво да правя....... ;(



bIskwItkatA
08-07-2008, 17:53
Здравйте хора много ми е трудно да пиша сега защото се чувствам ужасно гадно моля ви даите ми съвет може да ви се цтори ужасно тъпо , но просто незнам какво да правя :cry: :cry: :cry: скоро разбрах че човека който най-много си обичах ( като приятел разбира се) и наи-много си оважавах на този свят ,защото винаги беше до мен и видюнаги можех да разчитам на него . Та този същия човек разбрах че през цялото врем ме е лъгал че дърйи на мен че съм му добра приятелка . Започна да ми прави впечетление че спря да споделя с мен но си казах явно наистина няма какво да ми сподели , но скоро разбрах че не е тъка просто тои не е искал да споделя с мен . Тои е влубен в наи-добрата ми приятелка и мн пъти съм го подтиквала да птави разни неща за да и привлече вниманието много пъти го врънках да я покани на концертите които бяха в нашия град ,но тои е много срамежлив казвах му да я покани лично но той непожела, но това сега няма значение та винаги съм му помагала и съм го подтиквала за много неща зашото просто те са толкова хубави заедно ,но...тя накрая му би шута :(. Та аз и той уж бяхме приятели постоянно бяхме заедно и си бяхме поне аз си мислех че си бяхме близки ,но............... сега разбрах че тои въобще не ме признава за това ,че съм му помагала абе въобще за нищо пише на един задръстеняк да го наречем Кретен който се опитваше да покани едно момиче да излезат но понеже е много срамежлив и моя приятел постоянно го навивае да я покани и без да иска обърка чатовете и написа на мен ,че ако е имало някои като него да го подтиква тъка както моя приятел подтиква Кретен да излезе с онова момиче , когато се е опитвал да свали моята приятелка е щял да му бъде благодарен :shock: :shock: :shock: и тва го пише на ме човека дето само му опяваше и когато му намекнах за тва което е написал тои не се и устеи само видя че е збъркал чатовете чак след като му написах някои неша след като му припомних тои се усети ,но беше късно . Моля ви кажете ми има ли смисъл да съм приятелка с такъв човек :-k :-k :-k :-k макар че като се осето кво е направил започна да ми се извиняваи и започна да ми се обяснява че наистина държал на мен че ми бил много задължен а и още нещо сея кат се замислих има чувството че тои само ме е използвал преди моята приятелка да го отреже за да му давам инфорнация за нея а сега ме използваше за да идва с нас при нея в неиния град понеже тя не е е от нашия град и моля ви кажете ми има ли смисъл да сим приятелка с него дали аз не греша
](*,) :neutral: :cry: :cry: :cry: :cry: каже те ми моля ви

webmast3rche
08-07-2008, 17:58
Еми сдобрете се , но повече не прави нищо за него ( свързано с приятелката ти ) говорете си както преди , но когато стане дума за момичето което харесва , тоест приятелката ти .. не говори за тва.. ;)

така ще разбереш според мен дали държи на теб или те използва за информация и такива работи :)

4eere6ka_kiss
08-07-2008, 18:19
Много тъпо се е получило. Явно само те е използвал а ти си му вярвала .Егати човека. Явно ти си добър приятел и си била искрена с него .Няма смисъл да се занимаваш с тъпанар като тоя. Ясно , че ти е бил близък , но трябва да го превъзмогнеш . Той е използвач и просто не ти трябва. Ще ти мине Споко Успех :-)

Goddess
08-07-2008, 22:14
За човек,за който си се раздавала изцяло,а той ти е отвърнал по този начин - не си заслужава.Прощавай,но не забравяй.
Огорчението от този човек ще си го има,поне достойнството си запази. :)

maharbal
08-08-2008, 07:00
Pyrvo iskam da ti obqsna onova ot vchera. I predi sme si pisali s ivan za srama i dvamata znaem kakvo e i mislim

po pochti ednakyv nachin. Misleh, che ako se naprava, che men ne e imalo koi taka da me podtikva nqkak si po

lesno shte mi se doveri, che po-leno shte razbere che znam kakvo mu e, che po-lesno shte razbere che se opitvam

da mu pomogna za da ne si ostane syshtiq gyz kato mene. V pyrviq mument da ne se usetih, zashtoto znam kakvo sym

iskal da naprava i znam kakvo imah v predvid, no ne znaeh ti kakvo si si pomislila, zashtoto vyobsht ene mi e

minalo prez uma che ste si pomislish che nedyrja na teb :cry: Sega koi znae kakvo si mislish, che samo se mycha

da se onevina i tem podobni... i smao izmislqm prustotii, no ne si prava. Tova koeto mu napisah ne e vqrno i go

napisah nqkak si umishleno, misleh prosto che po lesno shte mi se doveri :cry: Tova, koeto mu napisah ne e vqrno,

zashtoto ti vinagi si mi pomagala v tova otnoshenie, blagodarenie na tebe stanah malko po-nesramejliv. Ti me

podtikna za martenichkata, ti me podtikna i za osmi mart, blagodarenie na tebe podarih na krisito roza na

centyra, a predi tova me beshe sram dori da i podara cvete bez da iam koi da me vidi. Adski zadyljen sym ti za

vsichko i bez tebe shtqh da sym si syshtiq ot osmi klas, kakto me beshe opredelila "muhlio", koito samo te

drazni. Blagodarenie na tebe se promenih. I kolkoto i golqm kreten da sym go ocenqvam i sym ti zadyljen zavinagi.

Ti si edinstveniq chovek na kogoto nqkoga sym spodelql neshto, poprincip az nikoga nishto ne spodelqm dari sys

sestrami, takache ne moje da tvyrdish che ne dyrja na teb. Ako ne te imah za priqtel i ako ne dyrjah na tebe, ne

bih ti spodelil tolkova lichni neshta. Kazvash, che ot kakto krisito me otrqza ne sym ti spodelql. Kakvo da ti

spodelq? Che oshte q haresvam i to mnogo? Che oshte q synuvam ot vreme na vreme? Che vse oshte mislq za neq po

cql den? Che kogato i zvynah tq dori ne mi kaza zdrasti? Mislish li che ot togava mi se govori za tova? :cry: Ti

si nai-dobrata mi priqtelka i seki pyt kogato kazvashe che mi dosajdash ili che ne mi puka za tebe mi stava

ujasno, zashtoto tova ne e vqrno, priqtno mi e da sym s tebe i to mnogo. Vchera spomena i sluchaq s tetratkata na

krisito, che ne sym ocenil tova che se skara s krisito zaradi mene. Ako ne pomnish mnogo pyti se opitvah da

obqsna na krisito, che ti nqmash nikakva vina, beshe mi mnogo gadno, che se syrdi i na tebe, kogato samo az sym

si vinoven. Dori sym i prashtal sms-i, v koito i se molq pone na tebe da ne ti se syrdi, zashtoto nqmash vina.

Spored tebe bih li go napravil, ako ne mi pukashe za tebe? Kogato te ritnah mi beshe uajsno, dori ne mi pozvoli

da ti se izvinq. Chuvstvah se ujasno, ne smao zashtoto udarih momiche, a zashtoto udarih skyp za mene chovek

:cry: a posle kogato krisito zapochna da ni sdobrqva, nasitina z amalko shtqh da zaplacha, zashtoto se chuvstvah

ujasno zaradi tova, koeto napravih. Ne bih se chuvstval taka ako ne mi pukashe za tebe. ne bqh plakal ot

godini... tka che si predstavi kakvo mi e bilo, shtom za malko da go napravq. Vchera maikami me pita zashto

ochite mi sylzqt... chuvstvah se ujasno zaradi tova, koeto si mislish. Kak vyobshte bi mogla da si mislish, che

ne dyrja na tebe :( za tebe i krisito bih napravil vsichko. vas dvete vi obicham poveche dori i ot nashte.

Predpolagam pak ne si razbrala tova, koeto iskah da napravq vchera s onq, prosto ne znam kak da ti go bqsna.

Nikoga ne sym te izpolzval za informaciq za krisito, dori ne mi e minavalo prez akyla, ne pomnish li che vednyj

se chudeshe dali da mi kajesh neshto, ne pomna kakvo beshe, no beshe neshto svyrzano s krisito i az ti kazah che

tova ste si go kazali mejdu vas i che ne biva d ami go kazvash? Dori ti bqh kazal, che ne mojesh da pazish taina

samo i samo da te provokiram da ne mi kazvash. Nito pyk sym te izpolzval za troqn, ako ne pomnish az daje edvam

se reshih da doida. Angajimenta mi za pleven otpada nqkolkod ena predi tova, no ne ti kazah za d amoga ako se pak

ne namerq kuraj da dodia na troqn nqkak si da se opravdaq. Prosto ne znam kakd a ti obqsna vsichto tova... Bih

napravil vsichko za da ti doakja che dyrja na tebe i che te obicham, samo i samo da razberesh, che ne si prava i

che za mene ti si izkliuchitelno cennen chovek i che bih anpravil vsichko za tebe. Obicham te izkliuchitelno

mnogo kato priqtel i iskam da se sdobrim i poveche nikoga da ne si mislish, che ne dyrja na teb. Ne isakm da te

gubq kato priqtel :cry: :cry: :cry: :cry: Dyrja na tebe mnogo poveche otkolkoto si mislish ;(

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 19:56
ОМГ.... (:angel4eto92:), мисля, че каквото и да си си помислила за този човек - време е да му простиш, защото maharbal направо се изповяда в твоя чест...и нямам грам съмнения, че лъже.Човека е искрен и това личи във всеки ред...прости му.Станало е недоразумение.Държите един на друг и не бива да прекъсвате приятелството си заради тази случка. :? Внимавай!

cherinka
08-08-2008, 21:31
Как имах сили да прочета тези латино-сини букви :shock: ..
Иначе явно вие двамката много се обичате и предполагам, че вече всичко е Окау. Нали така :) ?

bIskwItkatA
08-09-2008, 07:30
zdraveite da naistina si4ko we4e e ok mejdu nas :grin: :grin: :grin: prosto kakto wie kazahte stana edno glupavo nedurazumenie ,no nai-vajnoto e 4e otnovo sme si priqteli i mn se radvanm 4e si4ko se opravi za6toto mn si go obi4am i si dyrja na nego i wi blagodarq na wsi4ki 4e mi pomognahte :-) :-) :-)

maharbal
08-09-2008, 08:09
zdraveite da naistina si4ko we4e e ok mejdu nas :grin: :grin: :grin: prosto kakto wie kazahte stana edno glupavo nedurazumenie ,no nai-vajnoto e 4e otnovo sme si priqteli i mn se radvanm 4e si4ko se opravi za6toto mn si go obi4am i si dyrja na nego i wi blagodarq na wsi4ki 4e mi pomognahte :-) :-) :-)

mnogo te love :-) :smt006 (predtsvi si chovecheto s celuvkata ama bez plitkite :D )

teffii
08-09-2008, 10:22
Happy End :grin: