PDA

View Full Version : Даскалите - досадни или печени



lenito_sf
08-07-2008, 23:00
ne znam dali ima takava tema a i ne poglednax mi taka da vi pitam kakvo mislite za daskalite ot va6eto u4ili6te imate li si lubim u4itel i takav koito vi vodi do vbesqvane pitam 6ot ot moito staro daskalo ima6e ena daskalka koqto moje da vi dovede i do samoobiistvo ako ima takav u4itel kajete podrobnosti za nego ili neq :D pp. sajalqvam 4e pi6a na latinica no kirilicata mi se precaka

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sexy_for_you
08-07-2008, 23:37
Зависи от учителя.Има някои,които са много печени,други-не толкова,има строги,но печени и има гадняри,разбира се,както и в живота.Към повечето учители съм безразлична.Дразни ме единствено учителката ми по изобразително.Тя има много лошо отношение към мен,което първоначално е породено от това,че не мога да рисувам,а после,че много говоря в час.Пише ми слаби оценки без причина.Но няма как.Тя е единствена в даскалото и ще трябва да я търпя още някоя година.

Sharpay
08-08-2008, 07:01
мм отнасям се прилично към даскалите и тее ме уважават ича си уроците.. няма за какво да се заядат с мен и най-важното е че майка ми се връща неземно щастлива от родителска среща :grin: :grin: :grin:

SeXyL[!]Nk@
08-08-2008, 08:03
Най-печената даскалка е класната ми :grin: За нея живота си давам :-)

SabrinaAa
08-09-2008, 15:20
em ima i dosadni ima i pe4eni daskali! 8) 8) 8)

VerryBerry
08-09-2008, 15:29
Повечето ми преподаватели са печени.Единствените гадняри бяха по рисуване и информатика,но ще съм 11 клас и за щастие те няма да ми преподават :grin:

Punk_Princess9412
08-09-2008, 15:38
Най-досадната от всички ми беше класната..по математика..като преподавателка е ужасна,но иначе като човек е много печена.Друга
госпожа,която ме дразнеше,беше по изобразително.Много противна госпожа.А всички останали госпожи бяха много добри,но любимата ми беше госпожата по БЕЛ.Ужасно печена,добра и преподаваше перфектно.Нямаше как да не разбереш уроците..А една от основните причини класната да ми е неприятна е,че цели три години не искаше да ни заведе на екскурзия.. :-x

Crissy [*]
08-09-2008, 15:44
Не знам за новото,ама в старото ми даскало всичките учители бяха много печени.Някой бяха малко гадни в час като сме,ама абсилютно всички навънка да излезеш с тях са много яки хора.Не че съм излизала с тях много много,но например като ни водят на екскурзии и т.н. си проличава кви са яки.

Vancho_Vanchoviq
08-09-2008, 21:26
еми има и досадни има и печени. Като че ли повече са печените обаче.

N0_feAR
08-09-2008, 21:32
Vancho_Vanchoviq завиждам ти. Мойте даскали сичките са гъби заспали.
А тази по английкси, факта че във всеки нейн час ме избива на мисли кой стол да й счупя в главата, едва ли е от симпатии :o :?

Vikitooo
08-10-2008, 04:20
Имам си както печени, така и олигофрени даскали.. 8-)
Най много си харесвам даскала по History- Mr. Angel, по Earth Space/Science- Ms Hall и math- Mr Diaz :-) :-)

Izzy_
08-10-2008, 06:46
Повечето са досадни..да не кажа нещо друго.Иначе най-добрата и печена г-жа ми беше по БЕЛ,там където ходех на уроци.Просто е уникален човек. :-)

mumiikataa
08-10-2008, 11:19
Наще са луди. :D Обичам класната,тази по музика,по фотография...Май са т'ва.

Redo
08-10-2008, 12:14
С някои съм си говорил глупости пред целия клас и сме се смяли от сърце,други не носят на майтап и след поредната забележка от директора съм спирал :-D

fiama
08-10-2008, 14:24
Отдавна минах този период, но още помня учителите си от гимназията. Бяха прекрасни хора, които никога няма да забравя. Като цяло в ученическите си години не знам дали съм имала и двама-трима учители, които да не харесвам.

soul1199
08-10-2008, 14:29
ami kat mi e sky4no si4ki ma tvarqt,ama ina4e si4ki sa pe4eni

Amateur
08-10-2008, 22:51
Еми има досадни има и печени!С някои с удоволствие си праа ташаци но с други се държа както трябва!

bobka
08-11-2008, 18:23
Моите даскали 90% от тях са некфи супер луди :grin: Класния ми е яко забавния човек, г-жата ми по китайски е толкова откровена че с това нейно качество можеш да се забавляваш постоянно, китайката ни е страхотна а и е на нашия акъл, а г-жата по музика толкова бързо говори че винаги прави некфи супер забавни грешки. Самог-жите по бел и рисуване не са толкова забавни, но не може всичко да е еднакво ;)

1994_gabi_94
08-14-2008, 11:44
аз си имам 3ма любимци едния е господина по история е такъв учител няма просто е жесток в неговите часове никой не учи никой не слуша и накрай всички имат или 6 или 5 за годината много ме кефи този даскал после е госпжата ми по математика многа е печена и тя както и госпожата ми по руски език е това са учителите който аз харесвам...

Kostadin_682
08-14-2008, 12:12
Някои да някои не ... Има учители, които дори и да се отнасяш с уважение към тях те не показват, че те ти отдават същото...
Вярно, че има някои строги, но в моето даскало всички са 6 :)

blue_ice
08-20-2008, 19:33
Различно, някои са печени, други-досадни....пък има и мноооого досадни :D

sladur4etyYy
08-20-2008, 19:47
класната ми е мн пе4ена. г-жата по БЕЛ също. г-на по изобразително е супер як, щото пи6е 6 за едното нищо (буквално) пък и е лесно да покажеш 4ужда рисунка и да ти пи6е 6 :D вси4ки се възползваме от това предимство :D ааа г-на по физкултура е супер пе4ен, мн ме кефи и смея да кажа 4е добре се разбирам с него :D майтапим се и така пада купон :D тая по музика е горе-долу . разказвателни предмети ще по4вам сега от 9-ти клас така 4е още нз кви са там. но тая по математика....леле мале!!!! никой не я харесва, тя просто ве4е е толкова стара и побъркана, 4е даже и преди да е била добра у4ителка, ве4е си няма и на идея за кво стаа на въпрос :? от обясненията й никой нищо не вдява, а тя не си прави труда да ни го обясни по-достъпно, а кара нататък. затва на 1 контролно, целия клас (който уж е най-силния) има6е 2-ки и само няколко 3-ки :x аз бях с 2 ест 8-) та оттогава по мат. ве4е не си правя труда и да я слу6ам, просто вкъщи тати ми обяснява материала и така избутвам с прили4ни оценки . нз напрао за кво й плащат?! аа ина4е тая по технологии на езика е мн гадна щото само крещи за най малкото нещо :booooomb:

deizilin
08-21-2008, 06:43
Ами от моето у-ще има и учители,които много уважавам и съм страшно щастлива,когато имим часове с тях,но има и такива,при които ми иде да се самоубия и не мога да ги изреда всичките.Има само един учител оставил изключетелно светъл и мил спомен в мен и който винаги ще обичам.Това е първата ми г-жа по гръцки език-Кремена Коцуку(омъжена е за грък).Тази учителка е невероятен човек и за мен не е просто учител,а и приятел,защото тя ми беше класна в 8 клас и имам много хубави спомени с нея.Класът беше много привързан към нея,както и тя към нас,винаги ни даваше съвети за всичко.Тази година има малък шанс тя отново да дойде в у-ще,и отново да ни бъде класна(тя излезе 2 год. в майчинство)и силно се надявам това да стане.,но нищо не се знае,сега е родител и нейн главен приоритет е малката й дъщеричка,и това е напълно разбираемо. :(

shmatkata_kz
08-21-2008, 13:02
Poprincip y4itelite ot moito daskalo me kefqt,ako ne gi qdosvam.Vseki u4itel e strog,ponqkoga i nerven,no NIKOGA nqma da otkajat pomo6 ako imam nujda.Vse pak tva im e rabotata :)

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 13:39
Зависи от учителя