PDA

View Full Version : Объркана..



kloshar
08-08-2008, 10:14
nz ot kade da zapo4na.. imam 4uvstvoto 4e sum mn stranna..Naskoro se zamislih kolko sum razli4na.Predi 4 godini kogato se premestih da jiveq v drug grad tam smenih 3 u4ili6ta i samo v edno g/d namerih hora koito da me razbirat,moje bi za6toto sam i po-tiha i sramejliva,no sega sum v dr u4ili6te i imam fr koito me imat za nai-dobra fr za tqh,a te za men sa samo hora,s koito da se motam po daskaloto..Za cqla godina v tova daskalo ne namerih srodna du6a i haresvam sega6niq si klas sig 6toto prosto nqmam izbor.. Taka za 4 godini vzeh da obi4am da sum si sama,sviknah sama da se razhojdam nasam-natam,da si 4eta,pi6a,risuvam vse sama i mi e mn priqtno ne mi e nqkvo sku4no ili samotno,namiram na4ini da sum 6tastliva puk i imam samo edna istinska fr za koqto sum gotova na vsi4ko i s koqto sme nai-dobri fr ot kakto se pomnq i za tova moje bi vsi4ki gi otbqgvam koito iskat da se spriqtelqt s men.Ne iskam da sum tolkova diva i da ne moga da ob6tuvam normolno s horata..
Vuprosa mi e,mislite li 4e sled vreme 6te stana egoistka,6te mislq samo za sebe si i vsi4ki 6te me otbqgvat?

OnLy_YoUrS
08-08-2008, 10:54
Това е малко странна ситуация...Ли4но според мен трябва да се постарае6 да може6 да об6тува6 с останалите около теб...Все пак не е само приятелката ти!!!Положи малко усилия и би трябвало вси4ко да се полу4и,постарай се не6та6а да не продьлжават така за6тото според мен може да нямат много добър завър6ек...аИде успех :) :) :) :) :) :) :)

DJEB
08-08-2008, 17:20
We spox be chovek.spored men si si super.To ot mn fr faida nqma.Prosto bydi sebe si ,pyk i na koi mu se iska da ima fr koito ne e sebe si(v sluchai che se promenish samo)Haide dai go po-poleka i USPEH :)

kloshar
08-08-2008, 20:45
hah ms ;] az nemoga da se promenq ili pone nqma da e tolkova lesno..prosto se zamislih otstrani kak izglejdat ne6tata i dali ne izglejdam kato egoist

SabrinaAa
08-09-2008, 14:57
Това е малко странна ситуация...Ли4но според мен трябва да се постарае6 да може6 да об6тува6 с останалите около теб...Все пак не е само приятелката ти!!!Положи малко усилия и би трябвало вси4ко да се полу4и,постарай се не6та6а да не продьлжават така за6тото според мен може да нямат много добър завър6ек...аИде успех :) :) :) :) :) :) :)


+1 8) 8)