PDA

View Full Version : Забавни пиянски истории ?



SK0RP10N
08-08-2008, 22:15
В тази тема нека всеки от нас да разкаже по някой интересен случай с напиване :)
Ето ме и мен:
Бях на рождения ден на един приятел.
За половин час без замезване изпих 2 литра бира и 250-300 грама домашна ракия.
Заспал сам у тях, онези гадове (другите от купона) са ме подритвали леко, влачели са ме из апартамента докато сам спял и подобни.
Като сам се свещил, почнали сме уж да наддаваме за едно момиче, аз съм дал най-много и сам казал на момичето "Спокойно, няма да злоупотребявам мнoгo".
Добре че живея в съседния блок.
После е трябвало да изкача 4 етажа, за да се прибера у нас, а асансьорът не работеше, а парапетът бе прясно боядисан.
Не помня почти нищо от рождения ден, всичко това те са ми го разказали.
:razz:

scoobydors
08-08-2008, 22:54
хахаха :lol:
Миналата нова година... събрахме се у нас 3ма човека :) аз, една приятелка и един приятел. Партито започна в 20:00, а аз бях вече пияна в 20:30 8-) Бутилка водка, бира... и аз не помня, но така се напих, че чак ги гоних с ножа из нас и съм крещяла " Ще вЪ заколяяяяя !!! " :lol: Както се досещате проспах новата година... :D

cherinka
08-08-2008, 23:08
Веднъж докато повръщах, една приятелка беше седнала до мен и специално прати един пич да ми купи беикроус и някви кроасани от магазина, за да ям след като повърна ии докато си повръщах тая девойка ми буташе кроасаните с устата и ме беше прегърнала и ми говореше "Спокойно, всичко ще се оправи" хаха ии докато повръщах и както ми се беше насъбрало долуна земята повърнатото, приятелката ми си изпусна телефона в повърничката ми и след това помня единствено само как го беше дигнала пред лицето ми и някви гнусни бели лиги се точеха от телефона до земята и всички се смеееха ахаххахах 8-)
Сори, ама аз в моя 'пиянски' репертоар имам единствено такива отвратителни изцепки.
И едно интелигентно напиване нямам......

SeaEatsShips
08-09-2008, 00:01
Пих много водка и после с кола... на рожденния ден на едно момиче :D Напих се заедно с нея (бяхме само ние 2те напити). Държахме се за ръце и си викахме ''Няма да те оставя''. Повръщахме си заедно. После,... не помня :D Казаха ми че са ме влачели, омалели наще, оставили ме под едно дърво после ме удряли да се свестя.Няква бабка излязла и ни дала некжи хапчета,които сме повърнали. Помня едно момче непознато ме носеше до един гараж да ме намокрят със ледена вода и с маркъча брат тогаз се свестих :D легнах на една пейка и ги молех да спрат да се ебават....

Помня един друг път когато се напих с вино... 2 литра вино уломотих и съм се усмихнала и цяла вечер усмихната :D :D смяла съм се на нищото и съм повръщала както се усмихвам.. после съм се смяла на повръщаното...
има и др случаи .... мързи ме да ги пиша....

nofi
08-09-2008, 00:47
Екскурзия, аз и най-добрата ми приятелка бурлеем пияни и цялата компания се опитва да си укроти. В един момент ни слагат да спим в една стая на две съседни легла. Единствения ясен спомен е:лежим с каката в леглото и сме се прегърнали и праз цялото време се чува само "Обичам те!" и "Ти си ми най-добрата приятелка!" :grin: След малко един пич вижда че няма да заспим и решава да ни изкара на въздух. Не помня какво е станало, но хората ни разказрат, че пича казал да го чакаме на пейката, защото отива да пикае, при което аз изкрещявам "Чакайййй! Идвам с теб!" и аз и приятелката ми тръгваме да тичаме след него (до колкото можем да тичаме) и се препъваме една в друга... И на другия де-дънките и на двете нацепени на парцали! Славна нощ!

SabrinaAa
08-09-2008, 15:03
oh moite piqnski istorii sa mnogo...Nai interesnata spered men e kogato se pribrah v ka6ti piqna i za malko da si legna pri mama i tate :grin: obarkah staite leglata vsi4ko...mislq 4e me nady6iha no na sledva6tiq den ni6to ne mi kazaha!

Amateur
08-10-2008, 22:53
Ем на 31 декември 2007-ма чакахме 00:00 събрахме се в 13:00 аз тоя дето празнувахме в тях и 1 момче с което се запознах същия ден казва се Марто!Та Бобката оправяше маса това онова а аз и Марто уж да пробваме домашното вино та омлатихме 3 бутилки после Бобката взе от дядо му още 2 и тях изпихме всичко това от 13:00 до 20:30 някъде!Ебати купона всички доидега а ние мъртво пияни мн ни беше весело правили са си големи ебавки с мене и Марто бяха ни нагримирали :D :D :D :D :D

xpucuto
08-11-2008, 00:42
Случи се миналата година юли месец на село.Братовчедите ми бяха дошли на гости.Аз, баба, една приятелка и двамата ми брачеда сме си взели биричка и пием.По едно време бирата свърши и ни пратиха за още четири двулитрови, от които 2 оставихме в хладилника.Пием, пием, пием и се хилим,баба ми си легна и ние продължаваме с брачедите.Не помня много, но знам, че отидохме до хладилника и се наливахме с моята приятелка яко.После решихме да идем на центъра там псувах всички на ред...тая е курва,тоя е педерас...д*ба твойта мама... :razz: Разхождахме се по улиците свирках по колите, показвах им среден, те ми бипкаха.После някой реши да ме поноси не знам кой :lol: обиколихме цялото село викайки, пеейки...(пиянска му работа).Не помня как съм се прибрала :D .На следващата сутрин бях свежа като краставичка 8-)
Гадното беше, че си изгубих телефона и бях понатъртена.Колената ми бяха кръвясали също и лактите, окото ми беше някакво синкаво, имах цицина, но важното е, че си прекарах страхотно :D .Баба не искаше да ме вижда цял месец :lol:
ДА ОТБЕЛЕЖА: ОТ ЧЕТИРИ ДВУЛИТРОВИ БЯХА ОСТАНАЛИ САМО ПРАЗНИТЕ ШИШЕТА!! :lol: Не знам къде съм го побрала това пиене :shock:

Maskata
08-11-2008, 04:03
Еми отивам аз в едно фр...пиене пиене..и кво кво...аре на дискотека...някво фр ни предложи една където няква негова приятелка има РД...отидохме и се разцепихме...ама аз жаден а и чисто уиски след водка не ми допада - исках нещо за добавка...и казах на някво момиче може ли да ми донесеш едни Ред БУл(просто да го донесе мамка му),а тя на сервитьорка ли ти преличам...и аз не бях мн на фокус и и викам не...тя се разсърди ама аз нищо...по-късно осъзнах,че е рожденичката :grin:
Имам мн истории...ама нз дали са забавни...щот забавното в наща компания е докато пием...а не след тва...спазваме 1 ритуал...ако си на дискотека...събираме си парите...и купуваме храна :grin: сандвичи чипсове...сандвичи :D и 1 вода...нз що ама винаги 1! :-o
И после пеш до нас(с автобуси..де) :oops:

hgfh
08-11-2008, 22:05
моите пиянски истории въобще не са били забавни :? изпих едно шише бира и едно вина след коието не съм можела да ходя повръщала сам говорила съм глупости и са ме носили и после сам изгубила безсъзнание и после БАМММ болнична стая номер 2 :?

Yancheto
08-12-2008, 10:21
^Блях,ужас.Още не си се научила да пишеш,пък си тръгнала да се напиваш.Изгубила безсъзнание била. :? Накъде върви светът,Господи???

skatemore
08-12-2008, 11:47
вие сте тъпанари + тва съм сигурен че половината от вас не са изпили тва дет пишат

shonii<3
08-12-2008, 13:12
Бях на един лагер през зимата. Връщам се аз в стаята с едно момиче, което е с 2 години по-голямо и гледам аз една бутилка на леглото на една друга приятелка. Понеже бях доста жадна, пък течността в бутилката имаще оранжев цвят и аз кво да правя...взех и почнах да пия. Изпих аз половината бутилка, помирисвам...оказа се водка със сок, която момичето беше донесла да си направим купона. Има няма вече 10 минути и аз айдеее пуснах диска с чалгата и започнах да пея и да танцувам (около 21 и 30 беше). В нашата стая се събраха около 10 човека и всички така леко бяха пийнали от "сока" и ни беше станало мн весело...Вече минаваше 22 и 30...идва даскалката (ПИЯНА И ТЯ) и ни вика: "Деца, слушийти сия...знам, чи вий сти мноу добрички дичицъ и затва няя пийти..няя пушити и ш знаити, чи мноу ви 'О'важаъм"...Тръшна вратата наща и излезе...ние пияните започваме да се хилим в някъв истерясващ смях...и след 5 минути вече яко къртихме...10 човека в стая за 4...Накрая разказахме на нашата любима учителка какво е станало и тя първо направи няква много странна физипономия и после почна да се смее...Беше много забавно :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P 8-) :D :-D :grin:

hgfh
08-12-2008, 15:03
^Блях,ужас.Още не си се научила да пишеш,пък си тръгнала да се напиваш.Изгубила безсъзнание била. :? Накъде върви светът,Господи???

заяждането със писането вече е изтръркано .. и като ми се правиш тука на набожна не си интересна.. да напих се прибаднах и съжелявам и не си тая дето ще ме съди..
:?

skatemore
08-12-2008, 23:41
я са съм са напил , па па сте тъпи и грозни, крийте са а некой ма критикува майка му в гроба да спомина

SeaEatsShips
08-13-2008, 00:04
шшшшшшшшт няа са карате

Martin40
08-13-2008, 01:34
Пих много водка и после с кола... на рожденния ден на едно момиче :D Напих се заедно с нея (бяхме само ние 2те напити). Държахме се за ръце и си викахме ''Няма да те оставя''. Повръщахме си заедно. После,... не помня :D Казаха ми че са ме влачели, омалели наще, оставили ме под едно дърво после ме удряли да се свестя.Няква бабка излязла и ни дала некжи хапчета,които сме повърнали. Помня едно момче непознато ме носеше до един гараж да ме намокрят със ледена вода и с маркъча брат тогаз се свестих :D легнах на една пейка и ги молех да спрат да се ебават....

Помня един друг път когато се напих с вино... 2 литра вино уломотих и съм се усмихнала и цяла вечер усмихната :D :D смяла съм се на нищото и съм повръщала както се усмихвам.. после съм се смяла на повръщаното...
има и др случаи .... мързи ме да ги пиша....

Така влизам си в акаунта който никога не използвам само за да се присмея на този жалък индивид!

Начи ваще ( не знам под кво разбираш наще щот тва може и да са родителите ти може и да са други хора ама поенже казваш че сте били само с тойта приятелка предполагам са били ваще като родители...) са омалели да те носят към незнамсикъде,оставили те под дърво и са те удряли за да се свестиш. Неква непозната бабичка е излязла и ви е дала хапчета (на двете) които "ваще" просто ей така са ви дали да глътнете като бомбони (макар че и бонбони от непознати не се взимат). Малко не се връзва понеже ако ваще така са те отглеждали в момента много ме съмниава че ти щеше въобще сега да си в час (е не знам дали си) и щеше да се шлияш по улиците вероятно като бездомник/просяк/наркоман/пияница и тн и тн. Та след това твойте грижовни родители те дават на непознатото момче което си те разнася до некаф мъркуч така че да се събудиш, и след това напълно непознатите хора които са били около тебе са започнали да те ебават?


Изпила си 2 литра вино... та тва вино или некой ти го е смесил с вода така че да се получи вино/вода 1/6 и ти умната не си се усетила или след 1-2глътки ти е почнало да ти се губи и някой ти е помогнал много с пиенето. 2 литра вино НЕ СА повтарям НЕ СА като да изпиеш 2 литра сок/вода/кола/и секво безалкохолно квот намериш.

Та като ша измисляш разни неща другия път да ти дам 2 съвета.
Не намесвай "ваще" (в случая не се знае за кого става дума ама пак...) защото горките хора ги изкара напълно малумни,безразлични,прости ,селски,незаинтересовани,т пи хорица..
Когат си решила да се хвърляш сама в кюпа не зимай още с тебе.. така изглеждаш още по тъпа... напрао почваш да падаш под допустимото..


Та успех с лъжите за следващия път, ЧАО! :)

SeaEatsShips
08-13-2008, 02:44
Така 1во този 'жалък индивид' по някъква случайност спомена,че е на рожден ден .. С мама и тате ли? и да се напия и мама и тате да ме оставят под дърво... после да ме удрят
на рожденния ден на аверката ми се бяхме събрали цялата компания
въпросната бабичка която ни даде аналгин е приятелка на баба ми
случката беше в Плевен ако не вярваш ще те свържа с хората които бяха там с мен и рожденничката
така 2 литра вино е па кажи ми кат се напия как ше меря колко съм изпила половин /1 литър, два а и ДА СЪМ КАЗВАЛА ЧЕ СЪМ ГИ ИЗПИЛА НАВЕДНЪЖ?

-не съм бездомна ( ако бях незнам къде по пейките и по улиците има интернет)
-не съм наркоманка (ако бях щях да съм под някой мост дрогирана)
мерси за обидата ;)
-не се шляя по улиците прибрах се в десет беше преди 1 година

какво те интересува пък тебе аз каква съм?
понеже съм културен човек и не ми се занимава с такива ЗАЯДЛИВИ хорица като тебе ти пожелавам приятен ден (шото вече се съмна) и 1 въпрос само

страдаш от чувство на малоценност ли,че така се заяждаш??

hgfh
08-13-2008, 19:22
Така 1во този 'жалък индивид' по някъква случайност спомена,че е на рожден ден .. С мама и тате ли? и да се напия и мама и тате да ме оставят под дърво... после да ме удрят
на рожденния ден на аверката ми се бяхме събрали цялата компания
въпросната бабичка която ни даде аналгин е приятелка на баба ми
случката беше в Плевен ако не вярваш ще те свържа с хората които бяха там с мен и рожденничката
така 2 литра вино е па кажи ми кат се напия как ше меря колко съм изпила половин /1 литър, два а и ДА СЪМ КАЗВАЛА ЧЕ СЪМ ГИ ИЗПИЛА НАВЕДНЪЖ?

-не съм бездомна ( ако бях незнам къде по пейките и по улиците има интернет)
-не съм наркоманка (ако бях щях да съм под някой мост дрогирана)
мерси за обидата ;)
-не се шляя по улиците прибрах се в десет беше преди 1 година

какво те интересува пък тебе аз каква съм?
понеже съм културен човек и не ми се занимава с такива ЗАЯДЛИВИ хорица като тебе ти пожелавам приятен ден (шото вече се съмна) и 1 въпрос само

страдаш от чувство на малоценност ли,че така се заяждаш??

браво на теб добре я/го подреди :)

Martin40
08-13-2008, 21:06
Значи първо
на рожденния ден на едно момиче - (бяхме само ние 2те напити) после
се бяхме събрали цялата компания . Малко си противоречиш ама нищо.


Няква бабка излязла и ни дала некжи хапчета тука е точно все едно за пръв път я виждаш нали обаче после ти всъщност много добре си я знаеш коя е
приятелка на баба ми


2 литра вино уломотих тука си напълно ясна после
не си била сигурна..не занеш дали са били половин един или два... кат си се напила нема кво да си измисляш колко са били нали ?
Пък може и на няколко пъти да си пила както казваш.. на неколко часа по 100-200 грама и половин литар е заминал :lol:


не съм бездомна ( ако бях незнам къде по пейките и по улиците има интернет)
-не съм наркоманка (ако бях щях да съм под някой мост дрогирана)
мерси за обидата
-не се шляя по улиците прибрах се в десет беше преди 1 година

прочети малко поста ми преди да наблъскаш безмислици


какво те интересува пък тебе аз каква съм?
Ни най малко не ми пука :)


понеже съм културен човек и не ми се занимава с такива ЗАЯДЛИВИ хорица като тебе ти пожелавам приятен ден
не съм заядлив , мерси за пожеланието


страдаш от чувство на малоценност ли,че така се заяждаш??

страдам да (по-малумен въпрос не ме бяха питали междо другото :razz: )

na1xn
08-13-2008, 22:32
oooo az pk 1 pt tei se napih 4e se sabudih w 1 varel s 3 mangala i nz ko be6e stanalo :D

SeaEatsShips
08-13-2008, 23:34
да, явно като казах че бяхме само 2те НАПИТИ значи само ние сме се напоили нали? не ми следиш мислълта! болен от аутизъм ли си че приемаш всичко буквално??
не си противиореча щото от "наще" имах предвид останалите от компанията! тфа че ти не си наясно не значи че тряа се зяждаш ако беше по-културен би ме попитал, а не би ме обижал щото
1во не ме познаваш
и да бабата не я познавах докато на другия ден баба ми не ме попита защо нейната приятелка ме е видяла напита. От къде ПОДЯВОЛИТЕ знаеш. че я познавам МАМКА МУ (тъй като не съм споменаа в по-горните ми коментари)
НЕ БЛЪСКАМ БЕЗМИСЛИЦИ този който "блъска" тези бесмислици си ти!!
Като не ти пука драги ми заядлив друже за какво взе така извендъж да ме обиждаш и да се интересуваш кой къф е и какво?
заядлив си, наистина страдаш от чувтсво за малоценноаст защото всеки твой коментар в този форум ти се заяждаш с някой понеже се смяташ за Айнщайн може би...
съвет от мен: намери си занимание може да играеш билярд интересно е или дартс изтегли си няой игра и спри да се заяждаш...

TehPro
08-14-2008, 20:29
Значи първо
на рожденния ден на едно момиче - (бяхме само ние 2те напити) после
се бяхме събрали цялата компания . Малко си противоречиш ама нищо.


Няква бабка излязла и ни дала некжи хапчета тука е точно все едно за пръв път я виждаш нали обаче после ти всъщност много добре си я знаеш коя е
приятелка на баба ми


2 литра вино уломотих тука си напълно ясна после
не си била сигурна..не занеш дали са били половин един или два... кат си се напила нема кво да си измисляш колко са били нали ?
Пък може и на няколко пъти да си пила както казваш.. на неколко часа по 100-200 грама и половин литар е заминал :lol:


не съм бездомна ( ако бях незнам къде по пейките и по улиците има интернет)
-не съм наркоманка (ако бях щях да съм под някой мост дрогирана)
мерси за обидата
-не се шляя по улиците прибрах се в десет беше преди 1 година

прочети малко поста ми преди да наблъскаш безмислици


какво те интересува пък тебе аз каква съм?
Ни най малко не ми пука :)


понеже съм културен човек и не ми се занимава с такива ЗАЯДЛИВИ хорица като тебе ти пожелавам приятен ден
не съм заядлив , мерси за пожеланието


страдаш от чувство на малоценност ли,че така се заяждаш??

страдам да (по-малумен въпрос не ме бяха питали междо другото :razz: )

Офф не че искам да се меся но господин "интересен" айде хои се скрий че като гледам на хората им е СЕ ТАЯ за мнението ти 8-)

Простака
08-15-2008, 00:33
Ето една забавна история и от мене. Толкоз са напих, че получиш цироза на черния дроб. Хихи! :-)

krisscho
08-15-2008, 00:47
Значи първо
на рожденния ден на едно момиче - (бяхме само ние 2те напити) после
се бяхме събрали цялата компания . Малко си противоречиш ама нищо.


Няква бабка излязла и ни дала некжи хапчета тука е точно все едно за пръв път я виждаш нали обаче после ти всъщност много добре си я знаеш коя е
приятелка на баба ми


2 литра вино уломотих тука си напълно ясна после
не си била сигурна..не занеш дали са били половин един или два... кат си се напила нема кво да си измисляш колко са били нали ?
Пък може и на няколко пъти да си пила както казваш.. на неколко часа по 100-200 грама и половин литар е заминал :lol:


не съм бездомна ( ако бях незнам къде по пейките и по улиците има интернет)
-не съм наркоманка (ако бях щях да съм под някой мост дрогирана)
мерси за обидата
-не се шляя по улиците прибрах се в десет беше преди 1 година

прочети малко поста ми преди да наблъскаш безмислици


какво те интересува пък тебе аз каква съм?
Ни най малко не ми пука :)


понеже съм културен човек и не ми се занимава с такива ЗАЯДЛИВИ хорица като тебе ти пожелавам приятен ден
не съм заядлив , мерси за пожеланието


страдаш от чувство на малоценност ли,че така се заяждаш??

страдам да (по-малумен въпрос не ме бяха питали междо другото :razz: )

Офф не че искам да се меся но господин "интересен" айде хои се скрий че като гледам на хората им е СЕ ТАЯ за мнението ти 8-)
На мен пА може и да ми е интересно, кой си ти, че да казваш кое да ми е интересно и кое не? Не че е много важно за какво ТОЧНО спорите, ама ако обичаш не използвай ВСИЧКИ в доводите си! ;)
В случая може и да не си употребил точно "всички", но обобщи за всички.

SeaEatsShips
08-15-2008, 01:03
аре мамка му ко всички се заяждате ве ко сме ви виновни че ви е тъпо лятото .... аре тиху ... (не заповядвам, че пак шса заядете) може ли са...
1 шси писъ както искъм с правописни грешки то си е за мен
2 ще фантазирам колкото си ща (въпреки че в тоя форум не съм)
3 както искате ме наричайте боли ма фарас (една банална фрза ест) ко вие мислите за мен
не съм тук за да се доказвам/показвам не ми е нужно низие мнение важното е че правя това което аз искам и това което ме кефи ок?
peace ...
ку щете и war дреме ми..

Martin40
08-15-2008, 03:36
Офф не че искам да се меся но господин "интересен" айде хои се скрий че като гледам на хората им е СЕ ТАЯ за мнението ти

Като не искаш да се месиш недей.
Предполагам че мен наричаш "господин"интересен"" мислиш ли че така изглеждаш по-умна?
Щях да се скрия ако имаше няква причина пък и къф си ти че да ми казваш кво да правя?
Май си кривогледа.
Не знам защо си мислиш че можеш да говориш от името на всички..
Написала си си скайпа навсякъде за да може някой да ти пише че няма кой да ти пише а? Или просто трупаш абонати за спорта ? хммм умно !
Пък и въобще некви малко пикли (с извинение) дето ПиШат еИ тйАкА нищичко не струват тай че.. :lol:


аре мамка му ко всички се заяждате ве ко сме ви виновни че ви е тъпо лятото .... аре тиху ... (не заповядвам, че пак шса заядете) може ли са...
1 шси писъ както искъм с правописни грешки то си е за мен
2 ще фантазирам колкото си ща (въпреки че в тоя форум не съм)
3 както искате ме наричайте боли ма фарас (една банална фрза ест) ко вие мислите за мен
не съм тук за да се доказвам/показвам не ми е нужно низие мнение важното е че правя това което аз искам и това което ме кефи ок?
peace ...
ку щете и war дреме ми..

Гледам че и горе си писала.. не ми се занимава да ти отговарям после ша бълваш нови глупости така че просто няма смисал..
Кой се заяжда? Откъде знаеш какво ни е лятото? :lol: Еми пиши грешно едва ли на някой му пука и без тва :lol:
За миг май си призна истината ама после аре пак излъга..
Боли ма фара каточели може да се използва само от момчета ти си помисли зашо?
Аве ти пишеш нещо там ама май ти дреме а ? :lol:

SeaEatsShips
08-15-2008, 08:31
че нали казах че ще си пиша както си искам да си се използва само от момчета този израз и нали не те интересуваше кфо праийш забележки... ба ли го (и тфа сиг ще кажеш че само момчета могат да го казват) и къде съм си признала (незнам какво) и какво съм излъгала господин терапевт?
и да не ми се занимава, губиш ми ценното време в празни приказки
кажи ми по какъф начин съм те обидила? (освен че ти казах че си заядлив, което е истина)
с кое по-точно те засегнах? с това че казвам истината и ти смяташ че лъжа, а може би тряа да излъжа за да ти олекне ли?
предположих го това за лятото да ти приличам на пророк?
не съм и роднина на Баба Ванга
нито съм медиум....

SeaEatsShips
08-15-2008, 08:36
Като не искаш да се месиш недей.
Предполагам че мен наричаш "господин"интересен"" мислиш ли че така изглеждаш по-умна?
Щях да се скрия ако имаше няква причина пък и къф си ти че да ми казваш кво да правя?
Май си кривогледа.
Не знам защо си мислиш че можеш да говориш от името на всички..
Написала си си скайпа навсякъде за да може някой да ти пише че няма кой да ти пише а? Или просто трупаш абонати за спорта ? хммм умно !
Пък и въобще некви малко пикли (с извинение) дето ПиШат еИ тйАкА нищичко не струват тай че..
а кажи ми сега това не е ли заяждане? ааа извинявай ти не си заядлив (е как да не се заяде човек със човек, който се заяжда)
как предположи че е кривогледа? познаваш ли я? ако да, извинявай
не можеш да кажеш кой колко е умен нито можеш да кажеш кфи способности има при положение че не го познаваш...

TehPro
08-15-2008, 11:57
Офф не че искам да се меся но господин "интересен" айде хои се скрий че като гледам на хората им е СЕ ТАЯ за мнението ти

Като не искаш да се месиш недей.
Предполагам че мен наричаш "господин"интересен"" мислиш ли че така изглеждаш по-умна? -- > що да не се меся?ами не аз сам си говоря.. ест че на теб ти викам така.направо изглеждам по умНА..
Щях да се скрия ако имаше няква причина пък и къф си ти че да ми казваш кво да правя? --> еми давам си мнението за теб.. нещо проблем?
Май си кривогледа. --> да кривогледА съм..
Не знам защо си мислиш че можеш да говориш от името на всички.. --> ами говоря от името на всички защото просто виждам че е така.. или греша?
Написала си си скайпа навсякъде за да може някой да ти пише че няма кой да ти пише а? Или просто трупаш абонати за спорта ? хммм умно ! --> проблем ли имаш че съм си написал скайп? кат нз що е така ай тиху.. ммдам такъв "спорт" е трупането на абунати.. кво развиваш с него че не съм наясно?
Пък и въобще некви малко пикли (с извинение) дето ПиШат еИ тйАкА нищичко не струват тай че.. :lol: --> еми ше си пишът как си искат бе.. тех пък ги кефи както и мене проблем?


аре мамка му ко всички се заяждате ве ко сме ви виновни че ви е тъпо лятото .... аре тиху ... (не заповядвам, че пак шса заядете) може ли са...
1 шси писъ както искъм с правописни грешки то си е за мен
2 ще фантазирам колкото си ща (въпреки че в тоя форум не съм)
3 както искате ме наричайте боли ма фарас (една банална фрза ест) ко вие мислите за мен
не съм тук за да се доказвам/показвам не ми е нужно низие мнение важното е че правя това което аз искам и това което ме кефи ок?
peace ...
ку щете и war дреме ми..

Гледам че и горе си писала.. не ми се занимава да ти отговарям после ша бълваш нови глупости така че просто няма смисал..
Кой се заяжда? Откъде знаеш какво ни е лятото? :lol: Еми пиши грешно едва ли на някой му пука и без тва :lol: --> мен ми пука! кефи ме така.
За миг май си призна истината ама после аре пак излъга..
Боли ма фара каточели може да се използва само от момчета ти си помисли зашо? -->еми тя пък може да си има фар в тях ти от къде знаеш?


айде аз спирам с коментарите че с по тъпи не разговарям
Аве ти пишеш нещо там ама май ти дреме а ? :lol: :) [/i]

opasnosladka
08-15-2008, 20:26
Още нямам такива! :-)

ANTIHUMAN
08-15-2008, 22:30
БисквитенотоЧудовище и Martin40 престанете да се дразните ,като куче и котка!Това е детско и глупаво и от двете страни!
Martin40 на мен БисквитенотоЧудовище ми оправи настроението с тези думички:


Държахме се за ръце и си викахме ''Няма да те оставя''. Повръщахме си заедно.

Много ме зарадваха за което й благодаря ,защото настроението ми беше прецакано преди тези реплики.Сега съм малко по-добре.

Martin40 и моля те не говори от името на всички! :)
БисквитенотоЧудовище ,а ти не обръщай внимание на заядливите човечета.Някоя не му пуснала и решил да си го изкара на целия свят! Тъпо ,смахнато и шибанярско!

П.П. Без лоши чуства! Не се дразнете и ,ако ще го правите моля на ЛС!
Успех и на двамата! :)

По темата: На 30 юни се напих здраво.В дискотеката паднах на дансинга в опита си да танцувам!После се опитах да целуна една моя съученичка и тя ме събори и аз пак паднах.После реших да оставя чашата на бара и не видях стълбите и паднах.Пребих се много лошо ,но чашата беше здрава ,а сервитьорката ,тя ли?Много се смея.Изтупах се ,дадох чашата усмихнах се загадъчно и се отправих към изхода на дискотеката!''

eni03
08-17-2008, 14:18
бях с фр на море и една вечер решихме да си правим лафа на терасата в една от стаите и така аз бая прекалих с водката и започнах да се свалям на всички и да повтарям колко ги обичам :-D :) :) после ме занесоха да легна на едно легло и имах усещането ,че целия свят се вътри.единственото ми желание тогава беше на уживея и си обещах да не пия дори бира поне месец.инт беше,че почти всичко си спомнях е имах и някой бели петна.разказаха ми какви глупости съм приказвала :-D :-D само обещанието си не спазих-о6те на следващата вечер бях в заведение и пиех текила :D :D ,ама не се напих,де :D :D

st1ka
08-17-2008, 14:34
Не съм се напивала, ставало ми е весело, но чак да правя някви глупости и т.н. не, имам много лоши спомени с това, че без малко на един лагер един приятел щеше да умре и оттогава ми е като обеца на ухото и много внимавам.

lenito_sf
08-23-2008, 00:31
:D