PDA

View Full Version : Напушен/а преди даскало?



mrt
08-08-2008, 22:09
Пробвали ли сте някога? Аз мисля да се размажа тая година... 8-)

Du6manskata
08-08-2008, 22:53
xaxxa на дали хората които са го правели са малко като цяло от личен опит мога да кажа че не е лошо целия час минава в простотии и лиготии и даже не разбираш за какво става въпрос но все е супер глупаво да се превръща в навик защото в някои по важни дни контролни изпитвания (ако ти пука де) няма да пожеш почти нищо от това което знаеш

LizZz
08-09-2008, 08:03
Ти си шибаняк.

Izzy_
08-09-2008, 08:23
Ако искаш да се лигавиш не е нужно да се напушиш.Аз не бих пробвала,не съм някоя долнопробна наркоманка,сори ако съм обидила някого.. :(

ilsi_
08-09-2008, 13:16
Ем ,, Да ! Яко си е .. хахаха .. ей шЪТ ! Не съм наркоманка .. :grin:

smlie
08-09-2008, 13:34
em da napraih go vednaj i axaxa.. 6te se vuzdaRJA OT KOMENTAR 8-)

VerryBerry
08-10-2008, 19:42
И какво сматяш да постигнеш с това?Комплименти и слава?

westggirl
08-10-2008, 20:28
Напушена никога само веднъж леко пияна ама ме държеше от неделната пиянска вечер ,но имах повод за празнуване

webmast3rche
08-10-2008, 20:31
Едно време, като по-малка, когато пушех много трева, пушех всеки ден в училище.
По едно време заради това ставах сутрин и отивах на училище...
Пушехме преди часовете и две-три от междучасията... След часовете вече не приличах на човек :-D
Беше супер весело...
Така изкарах две години... И си ебах майката на образованието и на всичко... Това даже беше мъничко донякъде една от причините,че спрях да пуша трева..


Не ти съчувствам :(

Amateur
08-10-2008, 21:48
Пфф нема такова нещо!!!! :D :D :D :D :D аз и още трима се размазахме то беше смехххх!!!!Няма да сгрешиш особено ако имаш някои нов даскал!Той да ти говори че мрази лигавщини а ти да му се лендзиш в лицето! :D :D :D :D :D :D

4eere6ka_kiss
08-10-2008, 22:07
emi da :D kvo ti pre4i kef e daskalite ve4ee sa qkii ne ti pyka kato ti vikat MAIHAII SE OT STAQTAAAA NEVUZPITAN DRISLIOOOO (drislo) :grin: a ti veselo i kazva6 6E ROVITE V KOFITE DRAMA MI G-JO i si izliza6 sus zdrvae 8-)

Maskata
08-11-2008, 02:53
Уникално!НЕ съм някав наркоман...но съм го опитвал!Не ти пука за нищичко!Пък и аз иам едно момиче до мен и едно момче...ако г-жата не дава да се говори...аз си лафа с тях...а ако е няква дет неможе да ни пребори...се лигавим както само ние си знаем :grin:

По едно време почнах да съчувствам на г-жите...ама кво да се праи...1/3 пъти месечно ни издържаха :D

immortal_necrophile_f
08-11-2008, 03:08
хахаха ми пробвала съм доста пъти в 6ти клас пияна също съм ходила ,но спрях да пуша трева вече 8) пак един мой фр остана на 13 поправителни и ходеше да ги зима всеки път нагърмян мноо здраво :lol:

silver_moon
08-11-2008, 05:49
wow...тука имало уникално тъпи хора ве...в 6-ти клас трева??? до къде го докара света :-o ...сигурно в 6-ти клас трева, в 7-ми марихуана и в 8-ми в гроба :o ...да знаете, че не е никак гъзарско да пушиш трева и даже цигари в училище, дори и да не е в даскало пак не е гъзарско...даже е срамно...в Европа е модерно да не се пушат цигари, ма в БГ разбира се е обратното и то заради некви 12-13 годишни лапета, дет мама и тати не им обръщат никакво внимание и са решили да се праат на гъзари в даскало...ХА ХА ХА, много сте тъпи ве, колкото поече пушите и трева и цигари, толкоз повече се унижавате

ilsi_
08-11-2008, 09:39
А най-култовият момент от цялата работа беше,че в девети клас със мойта приятелка се напушихме първият ни час по информатика, при нова учителка т.н., и толкова ни хареса, че цяла година, всеки един час по информатика се напушвахме супер много и беше много яко... А учителката беше толкова пич, че ни се радваше много...Твърдеше, че сме много слънчеви и весели :-D
И на завършването на девети клас, аз не се бях напушила и я срещнах в коридора, поздравих я, и тя ме гледа :shock: "Ама как си, добре ли си, нещо да не ти е лошо, много странно изглеждаш" и аз :razz: ...



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pampers
08-11-2008, 10:22
ходила съм доста пъти.. мн съм серазцепвала :-D :D

Amateur
08-11-2008, 10:27
wow...тука имало уникално тъпи хора ве...в 6-ти клас трева??? до къде го докара света :-o ...сигурно в 6-ти клас трева, в 7-ми марихуана и в 8-ми в гроба :o ...да знаете, че не е никак гъзарско да пушиш трева и даже цигари в училище, дори и да не е в даскало пак не е гъзарско...даже е срамно...в Европа е модерно да не се пушат цигари, ма в БГ разбира се е обратното и то заради некви 12-13 годишни лапета, дет мама и тати не им обръщат никакво внимание и са решили да се праат на гъзари в даскало...ХА ХА ХА, много сте тъпи ве, колкото поече пушите и трева и цигари, толкоз повече се унижавате

ОМГ.....ако се умираше от тревата........

KoRnFlAkE
08-11-2008, 17:49
wow...тука имало уникално тъпи хора ве...в 6-ти клас трева??? до къде го докара света :-o ...сигурно в 6-ти клас трева, в 7-ми марихуана

Да, каква драстична промяна...
Но не всички са такива, някои остават само на трева, не минават на марихуана.


:lol:

4eere6ka_kiss
08-11-2008, 18:20
wow...тука имало уникално тъпи хора ве...в 6-ти клас трева??? до къде го докара света :-o ...сигурно в 6-ти клас трева, в 7-ми марихуана и в 8-ми в гроба :o ...да знаете, че не е никак гъзарско да пушиш трева и даже цигари в училище, дори и да не е в даскало пак не е гъзарско...даже е срамно...в Европа е модерно да не се пушат цигари, ма в БГ разбира се е обратното и то заради некви 12-13 годишни лапета, дет мама и тати не им обръщат никакво внимание и са решили да се праат на гъзари в даскало...ХА ХА ХА, много сте тъпи ве, колкото поече пушите и трева и цигари, толкоз повече се унижавате
Sry trqq da ti kaja 4e trevata i maruhyanata sa e edno i su6to :lol:

SoMeThiNg SpEciAL
08-12-2008, 14:54
Еми да мн пъти съм се напушвала преди даскало...даже се е случвало да ме водят при директорката по тоя случай...и от тогава никфо парене на у-ще...!!!

_InSaNe_
08-12-2008, 16:09
якоооо... ае изфука се че ше го напрайш надявам се сеа си по-спокоен... тцтц :lol: :lol:

sladkish_14
08-12-2008, 19:12
НЕ никога,но батко са ходели на градус ,в 11-12 клас ... Но неговия клас бяха яките газари,неповторимите и след 2 години ,класната им като ги види им вика "Елате да си земем всички уроци моите деца" 8-) ..Когато някои е имал рожден ден ми е казвал,че са пиийвали за отскок сутрин рано с банички :lol: А относно тревата - НИКОГА ,нито аз нито някой мой познат и брат ми влючително не дърпаме 8-)

desiredflower
08-12-2008, 19:20
А най-култовият момент от цялата работа беше,че в девети клас със мойта приятелка се напушихме първият ни час по информатика, при нова учителка т.н., и толкова ни хареса, че цяла година, всеки един час по информатика се напушвахме супер много и беше много яко... А учителката беше толкова пич, че ни се радваше много...Твърдеше, че сме много слънчеви и весели :-D
И на завършването на девети клас, аз не се бях напушила и я срещнах в коридора, поздравих я, и тя ме гледа :shock: "Ама как си, добре ли си, нещо да не ти е лошо, много странно изглеждаш" и аз :razz: ...



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: