PDA

View Full Version : Защо всички са толкова двулични?



karinka7
08-09-2008, 14:06
защо всички са толкова двулични ? :?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

kokom
08-09-2008, 14:17
ми защото секи гледа за него си и не му пука за околните ;)

cvetituuuuuu
08-09-2008, 15:41
защото всеки си гледа интересите :x и не мисли за другите :x

Bubbly
08-09-2008, 16:49
1-во Не всички са двулични.
2-ро Егоизмът в умерени количества е част от човешката природа и колкото и теми да пускаш, и колкото и да се оплакваме нищо няма да постигнем.
3-то Всеки има право да е какъвто си иска. Преди да се оплакваш следващия път, помисли дали и ти някога не си се държала двулично и се опитай сама да си отговориш на въпроса.

fenkatakrisi952
08-09-2008, 17:52
Защото всички ни е страх-как ще ни приемат,какво мислят за нас,какви впечатления правим и т.н :x
:booooomb:

ForgotN
08-09-2008, 18:02
Щото се праим на велики 8)

N0_feAR
08-09-2008, 20:29
щот е по-интересно 8) :shock:

Amateur
08-09-2008, 22:16
Защото завиждат!И искат да прецакат всеки!

Redo
08-09-2008, 23:14
защо всички са толкова двулични ? :?
Щот не на кефиш!?

TheNewReligion
08-09-2008, 23:56
Защото в крайна сметка , всеки гледа на него да си му е добре и да извлече максимално много полза от другите . През това време им се умилква , а когато получи това , което иска започва да върти интриги и да говори зад гърба им . Аз лично съм свикнала и предпочитам да съм сама отколкото в лоша компания , каквато се оказа тази с , която излизах . Свиквай и ти , но ако смяташ , че двуличието е лошо човешко качество се старай да не го проявяваш , защото то е скрито във всеки един от нас , колкото и да се преструва на света вода ненапита . Друг е въпроса дали ще дадеш свобода на лошото у теб . 8)

Vikitooo
08-10-2008, 03:18
За да е по-интересно

NightGuardian
08-10-2008, 05:42
Винаги и навсякъде е било така. :grin:

SuNsEt
08-10-2008, 10:26
Е,не всички са двулични,но нали знаеш...Хора-всякакви.За това внимавай,когато си избираш приятели и какво споделяш с тях. :)

PoKcu
08-10-2008, 10:36
Не всички са двулични... Просто трябва на време да осъзнаеш кой е и кой не е... И да си ги разграничиш в нещо като групички - "Двулични" и "Честни" :razz: Поне така си мисля аз... Човек разбира кога някой е двуличен... То си личи... Просто преди да споделяш нещо, на някого, в който не си сигурен че е честен с теб, помисли... Ако решиш, че не познаваш този човек достатъчно добре не му споделяй прекалено лични неща... Поне докато не го опознаеш. Може да е печен... Но... Може и да е двуличен. Колкото по-рано разбереш това толкова по-добре... Няма да имаш излишни главоболия. 8) :D Но все пак всеки гледа своето добро... Тъй че не можеш да имаш доверие на всеки... :?

nadiusha
08-19-2008, 11:00
Ами сигурно ,защото искат да прецакат всеки ,който им застане на пътя.С две думи използвачи,които не заслужават да имат приятели,но имат,защото са двулични ;)

betkata9514
01-18-2011, 17:50
Последно време е така--всеки гледа за него си .... никой не се трогва ако му помогнеш а се иска за него и за него и накрая пак неблагодарен .... има ги много такива ;)

kyka1
01-18-2011, 17:54
Защото всеки гледа себе си, и не му пука за вас за мен или за когото и да е било.Такъв е живота :)

SmilezZz
01-18-2011, 18:02
Това "двуличие" го има във всеки един човек..Ние сме родени с него..
- Защото всеки си гледа интересите и го е страх за мнението на другите..Всеки един от нас в някои моменти се държи така,някои пък редовно..Свиквай това и се замисли дали ти някога си била такава,и сама ще откриеш отговора на въпроса си !!!

Fashion13
01-18-2011, 18:04
Има няколко причини-завист,егоизъм,страх,че няма да е готин!

marin4itu
01-18-2011, 19:27
Абе глупости говорите... Всеки е двуличен в определен момент и с определени хора. Понякога се налага, за да постигнеш някаква цел, да бъдеш двуличен, за да ти помогнат. Най-смешния пример, който ми хрумва, е когато на контролно тези които не учат гледат да препишат от така наречените "зубъри".. А иначе ги тропат зад гърба им.. Или пък понякога се налага да се подмазваш на шефа си, нищо че е ужасен, гнусен и надут, просто знаеш, че ако си отвориш устата оставаш без работа.. Това реалността, хора.. :-|

xAnAConDAx
01-22-2011, 22:04
защото ние е в природата ...
ако не бяха "егоизма , двуличноста , лицемерието и гордостта
светът щеше да е перфектен ... а далеч не е ...
отговорът е прост...ЗАЩОТО НИ Е В ПРИРОДАТА

Concussion
01-22-2011, 22:12
Тц, тц, мнооого сте разсъждавали на тая тема..
Някой мъдър човек беше казал "Нещата просто се случват ... на кого му пука?!"

Pa3yMeH
01-23-2011, 08:03
1-во Не всички са двулични.
2-ро Егоизмът в умерени количества е част от човешката природа и колкото и теми да пускаш, и колкото и да се оплакваме нищо няма да постигнем.
3-то Всеки има право да е какъвто си иска. Преди да се оплакваш следващия път, помисли дали и ти някога не си се държала двулично и се опитай сама да си отговориш на въпроса.

+1

И да ти кажа, да говориш с хора, които не са ти приятни не е двуличност :)

unknown0inlowe
01-23-2011, 11:03
Не всички са двулични... Просто трябва на време да осъзнаеш кой е и кой не е... И да си ги разграничиш в нещо като групички - "Двулични" и "Честни" :razz: Поне така си мисля аз... Човек разбира кога някой е двуличен... То си личи... Просто преди да споделяш нещо, на някого, в който не си сигурен че е честен с теб, помисли... Ако решиш, че не познаваш този човек достатъчно добре не му споделяй прекалено лични неща... Поне докато не го опознаеш. Може да е печен... Но... Може и да е двуличен. Колкото по-рано разбереш това толкова по-добре... Няма да имаш излишни главоболия. 8) :D Но все пак всеки гледа своето добро... Тъй че не можеш да имаш доверие на всеки... :?
+1