PDA

View Full Version : "Приятелите" ми...



Bubles
08-09-2008, 14:31
Вчера вечерта в скайп ми писа една много добра приятелка която е от моя клас. Но старнното беше 4е запо4на да ме напада и да ми казва че лъжите ми вече не минават :? обаче нямаше за какво да ми го казва! никога не съм я лъгала, а тя изведнъж започва да ме нарича евтина к*рва, да ми казва че съм се хвърляла на всяко момче на врата, че съм била проста селянка и манипулаторка! и накрая ми изтърсва че всички били на нейното мнение и не искала да се занимава с лъжлива к*рва като мен! :( на няколко пъти и казах да спре а тя даже ме заплаши че щяла да ми скрие евтината усмивка и щяла да ми налее акъл в главата! :? при което аз реших да я блокирам за да спре ама тя влезе в скайпа на сестра си и започна от там да ме нарежда! и ги блокирах и двете малко по-късно ги отблокирах и тя пак започна! тоя път реших да не падам на нейното ниво и й се съгласявах с всичко което казва и тя каза офф ква си проста не ми се занимава с такива двуличници и млъкна... и след всичко накрая се сетих за едно нещо което ми беше казал един много добър приятел : ''На тоя свят нямаш истински приятели освен родителите, рано или късно всеки един от приятелите ти ще те предаде.''
И сега в този момент се замислям, че може би е бил прав... И все пак ако някой има идеи какво да правя с такива ''приятели'' които макар и да не са единствени трябва да понасям още 4 години :(

DJEB
08-09-2008, 14:43
abe fr ti e mn mn mn mn prav.pri men te sa nai-dobrite i vajni hora za men,a sestra mi e nai-dobrata mi priqtelka.Prosto ne se pritesnqvai.Vsichko shte si doide na mqstoto

cvetituuuuuu
08-09-2008, 15:57
мда-прав е :) :) абе в даскало да имаш приятели в повечето случаи е голямо самонараняване,особено ако ти са "THE BEST" :D :D :D :D :D защото там е просто...... :D ...абе живей си живота и всичко само ще си дойде на мястото..споко :P \:D/

Живей и всяка адска жега
с капчукова вода полей,
дори да ти коват ковчега
живей, приятелю, живей!!!

Goddess
08-09-2008, 16:02
Hah,v kolko takiva situacii sym popadala...No nikoga ne e traelo dylgo.Do sedmica-dve 6te se opravite spored men.Ako li ne - ubii gi s bezrazli4ie.Pravi se 4e ne ti puka,tova 6te gi izdrazni maksimalno.

P.P.Syjalqvam za latinicata,no ne sym si vky6ti.

MidnightCreep
08-09-2008, 17:57
Защо да се оправят,нали ако бяха приятелки нямаше да си решават проблемите така/обиди и заплахи/.
Много долна постъпка,още повече по скайпчето/колко удобно-няма да те гледа в очите и няма да можеш да и забиеш един шамар/.
Аз не желая да имам близки отношения с лъжци,страхливци и подлеци.Ако те устройва-оправяйте се.
Независимо какво е станало никой не трябва да търпи такова отношение.

ForgotN
08-09-2008, 18:03
Имала е Bad day.......

Bubles
08-09-2008, 19:12
Имала е Bad day.......

е а аз като имам лош ден и казвам кво е станало а не я обиждам на к*рва и селянка :o

MidnightCreep
08-09-2008, 20:04
Bad day не е оправдание да се държиш лошо с някой си.Прояви малко самоуважение и прекрати контакта.

N0_feAR
08-09-2008, 20:34
Според мен е намесено момче, я си помисли не си ли се зарибявала с някого на скоро, а въпросната приятелка да те гледа на кръв зарад некъв, а...?

Bubles
08-09-2008, 20:38
Според мен е намесено момче, я си помисли не си ли се зарибявала с някого на скоро, а въпросната приятелка да те гледа на кръв зарад некъв, а...?

единствения с който съм се зарибявала е бившия ми който тя много добре знае че отчаяно се опитвам да си върна :?
а за въпросното момче тук е много много стара история и засяга сестра й а не нея и сестра й каза че ми е простила още преди половин година и двете бяхме най-добри приятелки с сестра й до това :?

Redo
08-09-2008, 23:17
Аз ако бях на твое място щях да покажа каква приятелка са загубили. ;)

TheNewReligion
08-09-2008, 23:49
Наскоро и аз осъзнах , че истински приятели няма . Та по темата : ако бяха на твое място първо щях да и поискам обяснение и , ако не ми го даде щях да я направя на две стотинки ! :wink: Въобще не и се връзвай на глупостите , че всички те смятали за евтина к*рва , защото никой не може да говори от името на всички . Говори с някоя друга твоя приятелка и и кажи какво е станало , но помни думите на приятеля си . Успех !

NightGuardian
08-10-2008, 05:40
Вижда се , че си малка!
Щом досега това , не си го изживяла , не се притеснявай максимум 1-2 седмици , не я търси тази твоя "приятелка".
Прави се ,че не ти пука и тя сама , ще те потърси , защото много , ще се яде от вътре...

Bubles
08-10-2008, 11:10
Вижда се , че си малка!
Щом досега това , не си го изживяла , не се притеснявай максимум 1-2 седмици , не я търси тази твоя "приятелка".
Прави се ,че не ти пука и тя сама , ще те потърси , защото много , ще се яде от вътре...

абе не съм много малка... на по4ти 15 съм.. ама до сега все си мислех 4е мога такива хора да ги разпознавам и да бягам дале4 от тях и не ми се беше слу4вало преди да сбъркам така за някой
и да може би си права ще ме потърси но аз дали мога да простя на човек който ми е казал това без да се колебае и да го допусна пак до мен :(

soul1199
08-10-2008, 13:34
ne ti e istinsa fr. +tvakat po4nete dsk pak 6e po4ne sa ymilkva,no ti mai edno na ym za neq :wink:

Freak.
08-10-2008, 13:43
МНОГО СИ ГОЛЯМА! ПОЧТИ 15!
АХАХАХХА.

Ами като те слушам, какъв безволев китеник си, права е приятелката ти да те мачка.

IndianXXI
08-10-2008, 14:08
Ако не си направила нищо лошо няма к'во да се притесняваш не и обръщаи внимание.И да вярно е:Няма приятели,само познати!