PDA

View Full Version : Ново даскало :)



webmast3rche
08-10-2008, 20:11
Абре хора как мислите по добре ли ще ви е в новото даскало или предпочитате в старото.. Лично аз повече искам новото , макар , че незнам там какви проблеми ще имам и още повече ,че няма да познавам никои , но няма значение.. от старото даскало имах 5-6 фрта и тва е :) да се надяваме в новото да са повече хаахх :) апък колко "Врагове" имах в старото леллеле немога да ги изредя" И само да знаете защо.. Не защото ги обиждам или нещо такова , а просто защото казвам всичко в лицето на човека , тоест това , което мисля за него де... :) И тъй де доста хора не го харесват това ама.. е хубаво да се прави попринцип :)

Вие как сте я разкажете :)

Dundy
08-10-2008, 20:18
Ми аз не знам как ше е.В старото ми беше много хубаво,имах си приятели и се надявам в новото също да е така.Училището е хубаво и предполагам не е пълно с наркомани,така че се радвам че отивам там

VerryBerry
08-10-2008, 20:34
И аз много се притеснявах в началото на 8ми клас,но вече си свикнах и всичко е ок.Е,да,имаше и доста неприятни(меко казано) моменти,но всичко се преживява и не е болка за умиране ;) А ако ме питат старото или новото(въпреки,че вече 4та година ще съм в "новото" даскало) с 2 ръце съм "за" новото

kriskata1991
08-10-2008, 21:06
mi nz :( az nikoi nqma da poznavam v novoto daskalo :( edinstvenata uteha mi e tva 4e mn moi fr u4at to4no v sasednoto i 6te moga da hodq s tqh pak i ako ima problem zvunkam i idvat :D :D :D 4estno vse o6te nz dali bih iskala otnovo da sam sas stariq si klas 8-) 8-) 8-)

letilili
08-10-2008, 21:12
az sus sigurnost predpo4itam novoto.nz kak she e tam obache sum sigurna che shte e po-dobre ot staroto-i tam imah priqteli oba4e imashe prekaleno mnogo drazniteli :)

westggirl
08-10-2008, 21:20
въпреки че в старото ми даскал имах само една единствена фр всички други бяха лицемери , клюкари и кфо ли още не само с нея си бях и останах . Беше все пак една незабравима година с много просотии лиготии щуротии , но все пак трябва да се продължи засега немога да кажа твърдо кое даскало предпочитам защото още незнам очно какво е обстановката , но познавам няколко орица от новото ми даскало и са ми поразказвали тук таме ... но мисля че новото ще ми е по добре ще срещтна нови хора нови запознанства и какво ли още не ;) хем че съм сигорна че ще си имам много проблеми с по големите и отворени какички които само да го погледнеш са готови да те пребият ама то мойта уста е голяма и немога да си трая а гадното е че нямам хора толкоз на близо да им звънна и веднага да дойдат но пак ще си патат ;)

muhumorko
08-11-2008, 18:45
Аз предпочитам наистина в новото.
В старото даскало хората не ме приемаха особено добре, а и попринцип като ученици, съученици и прочие не ми харесваха хората, имаше доста отрепки (квартални и не)
В новото ще е къде-къде по-добре.

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 18:51
в старато ми даскало беше яко.не е кой знаи какво но си имаше и много хубави мигове в него.незнам как ще е в новото ...но със сигорност предпочитам да съм там :grin: ще е нещо ново и с много повече възможности във всяко отнушение :grin:

pifiella
08-11-2008, 18:54
В новото ше е по-добре.В старото учителката ми по физика ме мразеше..............и аз я мразех незнам защо..Още 1 срок ми каза,че тая година няма да хване 6 и щели да ми пропаднат плановете за кандидатстване...кандидатс ах.приеха ме,принтирах си къде съм приета,вързах го с панделка и отидих в старото даскало и за мои късмет тая беше дейурна и и го връчих с един среден пръст :grin:

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 18:59
В новото ше е по-добре.В старото учителката ми по физика ме мразеше..............и аз я мразех незнам защо..Още 1 срок ми каза,че тая година няма да хване 6 и щели да ми пропаднат плановете за кандидатстване...кандидатс ах.приеха ме,принтирах си къде съм приета,вързах го с панделка и отидих в старото даскало и за мои късмет тая беше дейурна и и го връчих с един среден пръст :grin:

хаха супер :D евала ти прая 8-)

Bubles
08-11-2008, 20:05
е аз да кажа едно различно мнение ... аз съм за старото! бях 1 година с новия ми клас и са просто крале на лицемерието! елитно даскало с пълни идиоти! въпреки че в стария ми клас се карахме понякога всички си знехме вече номерата за това всички бяхме честни! а ся новия клас в началото всички ти праят мили очи и след тва си показват рогата! за тва не очаквайте много! в началото да ще бъде много хубаво ама после... бягайте далеч! :?

unfaithful1234
08-11-2008, 20:17
в новото,ест 8)

SuNsEt
08-11-2008, 20:57
Еми да се надяваме,че ще бъде по-добре...В новото имам една съученичка от миналото ми даскало само,че тя е с друг профил... :? ...Дано да не се падна с някакви емота,чалгарки или кифли,че направо ще лудна!

ThePowerOfLove
08-11-2008, 21:16
mina 1 godina v novoto :-D Mai po mi haresva 6toto horata sa po-inteligentni sys sravnenie sys staroto.. ;)

MartyParty
08-11-2008, 21:45
В старото беше яко,но и в новото си е добре. :-)

webmast3rche
08-11-2008, 21:47
Тук е мястото да попитам.. има ли някои Нег бургас в форума ако има нека да драсне 1 ред бе ..... да не се срамува 8-) 8-)

LiLGrizzly
08-11-2008, 21:57
abe.. novoto no iskam nekoi fr ot staroto ! nekoi istinski fr naistina 6e mi lipsvat...

webmast3rche
08-11-2008, 21:59
еми да ама едното не пречи на другото... пак може да се виждате ;) по малко време ще прекарвате заедно , друго си е да сте в 1 клас , но все пак :) не е вечна раздяла :razz:

us5_fenche
08-12-2008, 19:44
emi az si haresvah staroto ama iskam da vidq i novoto nz kvo da mislq prosto

webmast3rche
08-13-2008, 19:56
Ем пожелавам на всички , на които им предстои да ходят в ново даскало да се запознаят с много хора и въобще всичко да е Супер.. ;)

nefchi_bs
08-14-2008, 19:23
Незнам...В старото много ми харесваше и класа ми и хората които не са от моя клас бяха супер,а и даскалите бяха мега яки...Когато започнем ще мога да кажа къде искам да съм...Засега немога да дам отговор 8-)

AFT
08-14-2008, 19:45
В старото даскало няма да се върна и пари да ми дават - хората са повече от ужасни, пък и нямам никакво бъдеще там. Новото училище е в пъти по-хубаво. Е, голямо учене има, ама си заслужава. =)

Izzy_
08-14-2008, 20:38
В старото даскало определено не искам.Учителите половината са за 4 км.А учениците..пълна селяния.Просто не искам да коментирам..пропаднала работа.В новото даскало..нз,предполагам че ще е доста по-добре.В крайна сметка новото. :)

alwinka
08-16-2008, 09:32
В старото беше яко и донякъде ще ми е мъчно ... Имах много приятели там .. Обаче новото ... Кърти отвсякъде ... 8) Там са много по-пекани всички... Познавам и съм приятелка с повече хора ... Заек ще съм ама карай ... Ще е яко ! :-P

gaHuTo
08-16-2008, 15:17
Аз сега 6те съм 8 клас и въоб6те не мо пука нито от новото място нито от новите хора 6те му свикна ... :grin: :grin: :grin:

mu6moro4eto0o
08-16-2008, 16:25
mmmm saglasna sam s BubLes !! :P v staroto imah mn pove4e Fr.. i se razbirahem ima6e momenti v koito sme se karali no ob6to vzeto sii bqhme zadrujen klas.. mn mi lipsvat.. osobeno 1 ot fr mI.. a Sega v novotoo dasSkl.. vsi4ki sa na grupi4ki.. nqmam mn fr.. za fr imam samo 2 za sega.. dr-te ... samo se praqvt otna4alo na takiva.. posle govorqt zad gyrbati... pravqt kakvi li ne rabo7i za da badat zabelqzani.. ima momenti qki ama sa mn malko!! radvam se 4e si dopadnah s 2 ot f... s tqh se dvija v daskl i si praviM kefa.. oba4e... tazi god nZ kak 6te izkaram nadqvam se da mine barzo :( i da e po razli4no ot minalata..

lisi4ety
08-17-2008, 09:10
az sus sigurnost predpo4itam novoto.nz kak she e tam obache sum sigurna che shte e po-dobre ot staroto-i tam imah priqteli oba4e imashe prekaleno mnogo drazniteli :)

Дразнители има навсякъде.

По темата - предпочитам новото. Учех в най-забутаното софийско училище, макар и там да бяха някои от най-хубавите моменти за тези мои 14 години на тоя свят :D . В новото незнам как ще е, но фактът, че попадам в нова среда, сам по себе си ми е достатъчен, за да знам, че ще бъде много по-добре.

y0uRfav0ritedRuG
08-17-2008, 18:11
8 клас ще съм и каквото и да е новото ми даскало незнам накъде по зле може да е от старото:? , в което бях една година, но беше ужасно- даскалите, съучениците, сградата и всичко...

shanty9
08-18-2008, 21:33
ооооооооооооооооооооооооо о аз съм толко щаслива че се махнах .... дееа тъпите говеда имаше в старото ... иам връзка смо с 3 - 4 човека от целото даскало па да не говора за шибяния клас ... ;Д в новото ми е перфектно ... от ч годна съм там ... макар че има 1 дет ми се пр на мн интересна ;д

shanty9
08-18-2008, 21:33
ооооооооооооооооооооооооо о аз съм толко щаслива че се махнах .... дееа тъпите говеда имаше в старото ... иам връзка смо с 3 - 4 човека от целото даскало па да не говора за шибяния клас ... ;Д в новото ми е перфектно ... от ч годна съм там ... макар че има 1 дет ми се пр на мн интересна ;д

blue_ice
08-19-2008, 20:05
Старото ми училище ще ми липсва много, се пак 7 години съм си била с моя клас, но предпочитам новото училище, въпреки че си нямам идея как ще е. Само се надявам на по-добри даскали :-|

machineheadfan
08-19-2008, 21:23
ами предпочитам новото въпреки че не знам кво ще е,но все пак..
в старото ми даскало имах една единствена приятелка...не можех да понасям никой от тва даскало надявам се в новото нещата да са по-различни :)

pLamii
08-19-2008, 21:40
ами в старото даскало имах много приятели :smt089 :smt089 :smt089 сега от новия ми клас познавам 7-8 човека и с 3-4 от тях са ми мн добри приятели...обаче 1то ми у-ще си беше супер ( с изключение на момчетата от моя клас ~~~>смотаняци,задрустени,глупе ндери и точно когато си наааай-изнервен/а идва някои при тебе и те вбесява още повече!!!!направо да ги убиеш!!!!!!! :-x :-x :-x никой от тях не ми липсва :-P :-P обаче момичетата от моя клас и вс други класове (а,б и г) ми липсват...много..нз кво ще става в новото у-ще..там няма мн момчета :D което си е направо жалко :D надявам се поне половината от новия клас да са свестни :razz: щото в стария нормалните се брояха на пръстите на едната ми ръка :razz: айде със здраве :D и на никого не пожелавам да има като стария ми клас,дори и на най-големия ми враг не бих го пожелала :-D

TheOtherME
08-19-2008, 22:58
От новото даскало-само хубави спомени и моменти.Освен това ще почустваш как порастваш и ставаш по-самоуврен, зрял...абе личност с една дума.Освен това в новото даскало сте подбирани на един и същи принцип, няма начин да няма хора, с които да си паснете.

EarthShaker
08-20-2008, 09:15
abe.. novoto no iskam nekoi fr ot staroto ! nekoi istinski fr naistina 6e mi lipsvat...

вече ще съм 10ти клас и с най-добрите си приятели от стария клас излизаме през ден.. и те са ми най-добрите приятели като цяло.. заендо с тия от новия клас разбира се :) така че... горе глъвътъ и се търсете, от вас си зависи

lenito_sf
08-25-2008, 12:42
старото----НЕЕ естествено че новото :grin:

miminia
08-25-2008, 19:01
предпочитам ново даскало . .със старото се изпокарах / изпобих с половината хора! Даскалите вече ми знаят номерата .. не стаа .. шитаво

AceXe
08-25-2008, 19:59
Повечето както мен си обичат старото училище. В новото, вярно нови хора, нови контакти, но все пак човек като си свикне в стария клас, в новия в началото малко седи като дърво...

eLecTri4ka
08-25-2008, 20:06
Ох помня като бях за 8клас какво притеснено ми бе6е и още повече че никого не познавах от сегашния ми клас..всички познати отидоха в съседните класове..но не съжалявам намерих си нови приятели.Е, малко класа ни е доста луд и колко сме се карали ама сега..не мога да повярвам че 6те ми е мъ4но като се разделяме... :(

Dundy
08-25-2008, 20:39
Аз в началото на ваканцията така се кефих,че ше съм в ново даскало,въпреки че в старото ми беше супер и всички мноого ще ми липсват.И сега като си помисля,че може да не си допаднем с новите съученици и да стоя забутана в някой ъгъл и ми става супер гадно.Просто ме е страх и това си е.И от учителите ме е страх ако нещо ме намразят и знам,че звучи тъпо ,обаче сега предпочитам в старото да си уча

Titu
08-29-2008, 15:40
Аз сега ще ходя в ново училище и страшно се притеснявам ,защото никой не познавам....дори не съм влизала в училището да го разгледам основно.Аз несъм много контактен човек,дори на дискотека не ходя и на мен лично ми е мнго притеснено дали ще си направя добри приятели.

xaxaxaxaxaxaxa00
08-29-2008, 22:06
Ми аз от две-три годинки (не ги помня вече :D ) съм в "новото" даскало и ми е много по-добре :grin: :grin: 8)

buttertoast
08-30-2008, 15:18
В старото даскало ми беше все тая .. дано сега да е по-различно.Мнооого ме блазни мисълта,че започвам всичко отначало,на чисто..абе,новото си е ново :grin:

krisence
08-30-2008, 17:13
Ох аз лично съм доста притеснена. Много си харесвах старото даскало и старите съученици и класи всичко. Сега всичко наново. От една страна това добре, но от друга не знам. За сега познавам само 2 момичета от моя клас ами ако останем 3. :-D Само сега чакам 15-ти и мисля, че ще ми е доста по-спокойно. :)
Малко се отплеснах и мисля че след като изкарам няколко месеца ще мога да кажа точно кое даскало ми допада повече. 8)