PDA

View Full Version : Ебах си живота точно за 1 месец...хелп..



BuJlDozeRa
08-10-2008, 22:13
Ами...от де да започна..бях..шибано хлапе кат бях по малак..като станах малко там 8..9 клас нагоре нещата се промениха..почти целия град вече ме познаваха имах една от най добрите компании в града страхотни приятели..красиви момичета...забавления винаги..ае сичко беше 6...срещнах един ден едно момиче и трагнахме заедно..иии спрях да излизам с компанията ми.. и сякаш всичко се разпадна.. спряха да ме тарсят..загубих си името загубих живота си..и то заради някво момиче с което вече съм приключил...незнам какво да направя..искам си животеца..Ако някои знае какво е разумно да се направи плс.. да пише.10х предварително

Amateur
08-10-2008, 22:49
Споко и аз ги заебах заради момиче,днес тя ме заеба мен и са и аз съм самичак!Ама не ми дреме мн мн за компанията!Виж за момичето...

BaBy_bS
08-10-2008, 22:52
можеше просто да не заебаваш всички заради едното момиче.опитай се да се свържеш с някой от компанията (който ти е най-близък),говори с него и малко по-малко се върни при тях.всички правим грешки-дано да ти простят тази.и занапред -не я прави отново.успехи

BuJlDozeRa
08-10-2008, 22:53
Споко и аз ги заебах заради момиче,днес тя ме заеба мен и са и аз съм самичак!Ама не ми дреме мн мн за компанията!Виж за момичето... Няма какво да гледам за момичето...аз я зарязах несмятам да минавам през сичките тия нерви на ново...

BuJlDozeRa
08-10-2008, 22:55
можеше просто да не заебаваш всички заради едното момиче.опитай се да се свържеш с някой от компанията (който ти е най-близък),говори с него и малко по-малко се върни при тях.всички правим грешки-дано да ти простят тази.и занапред -не я прави отново.успехи тоя който ми беше най близак замина за Англия преди 1 седмица...другите...нестава така с този бяхме парви приятели и с него направихме компанията...ноо..

Sunny_stz
08-10-2008, 23:43
Ами случват се и такива работи,след като някой си намери момче/момиче....За това трябва да има баланс,да излизаш с гаджето и приятелите,да отделяш време на всички,а защо не и с компанията и с гаджето заедно???Просто ти трбва да усетиш кое е най-важното за теб и да обръщаш главно внимание на него ;)

drogstera
08-11-2008, 09:10
че колко време си ходил па ти с тва момиче,че толкос бързо сичко да се разпадне :-o па и кат само те е нервила за ко си остаил приятелите си :-o тцтцт неска никой незнае ко иска :D ужз

BuJlDozeRa
08-11-2008, 13:17
че колко време си ходил па ти с тва момиче,че толкос бързо сичко да се разпадне :-o па и кат само те е нервила за ко си остаил приятелите си :-o тцтцт неска никой незнае ко иска :D ужз amiii 9 meseca 8-)

drogstera
08-11-2008, 13:25
ми за къв месец говориш :-o и тва е доста време ... е твой си е бил избора .все за тва време сте имали някой хубав миг.а иначе ...ддз излизаи с другите от компанията

webmast3rche
08-11-2008, 17:33
9 месеца са доста.. и ако на мен човек , който го мисля за приятел не ми обръща 9 месеца внимание бих го зарязал

Inalcanzable
08-11-2008, 18:05
Никога не зарязвайте приятелите си заради гаджета Това е тъпо.Приятелите винаги на първо место.

BuJlDozeRa
08-11-2008, 21:31
9 месеца са доста.. и ако на мен човек , който го мисля за приятел не ми обръща 9 месеца внимание бих го зарязал аз ги зарязах на четвартия месец ...
и исках саве не критика..

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 21:35
знам че не съм аз човека от който искаш съвет...но и аз съм от форума все пак. :(
нали имаше преди компания от блока ...почни да излизаш с тях и си подновете приятеството

webmast3rche
08-11-2008, 21:37
сори пич , не съм искал да прозчучи така...
А иначе съвет: Кво да ти кажа поговори с тях кажи им , че си направил грешка и така.. ако са ти били поне малко приятели ще ти дадът 2ри шанс... , а ако не няма смисъл да си с тях. Това е лично мое Мнение

LiLGrizzly
08-11-2008, 21:50
i az sam ne6to podobno... ama ne zaradi priqtelka a zaradi dr kompaniq.. koqto razbrah 4e samo kat idvat f nas.. . 4erpq gi i t.k me uvajavat... a ina4e ne... i sq s koito padne izlizam no NE I SAS TQH

kiss_
08-11-2008, 21:57
хмммм....колко познато. Само че аз не зарязах приятела си, защото само той ми остана вече. :( Ами съвет не мога да ти дам, все пак и аз съм в това положение от доста време. Излизам с някои приятели, но определено не е същото като преди, не е толкова забавно и на моменти се чувствам много зле.Няма ги истинските приятели. :neutral: И на всички които казват ,че е тъпо да зарежеш приятелите си заради гадже мога да им кажа само, че никога не са обичали истинки! Защото това идва толкова неусетно,че като се осъзнаеш е вече късно.

webmast3rche
08-11-2008, 22:02
i az sam ne6to podobno... ama ne zaradi priqtelka a zaradi dr kompaniq.. koqto razbrah 4e samo kat idvat f nas.. . 4erpq gi i t.k me uvajavat... a ina4e ne... i sq s koito padne izlizam no NE I SAS TQH

Такива много ги мразя.. Ебахти и хората.. :) Мен ми е хубаво да се съберем ала бала лафче.. ама не и да идват само за едното "черпене"

BuJlDozeRa
08-12-2008, 13:59
знам че не съм аз човека от който искаш съвет...но и аз съм от форума все пак. :(
нали имаше преди компания от блока ...почни да излизаш с тях и си подновете приятеството миме тая компания отдавна се разпадна ;)