PDA

View Full Version : Зайчета- китайчета в 18то СОУ



bobka
08-11-2008, 17:17
Здравейте! :) Тази година една приятелка кандидатства в 18то с китайски и се интересува има ли тук нейни съученици. :grin: Ако някой иска да се запознаете преди началото на годината пишете на нейния скайп- teditouy или да ми пише лично. :)

westggirl
08-11-2008, 20:10
аз май знам само една която е с японски

SuNsEt
08-11-2008, 20:54
Еми и аз съм приета там само че с немски и природоматематически профил...

Ако някой е със испански и френски да ми пише,една приятелка е приета в 18 СОУ с тоя профил и може да се запознаете. :)

MartyParty
08-11-2008, 21:47
Една бивша съученичка я приеха там,обаче тя е с френски пък и е 9-ти клас. :? Не ти върши работа.

bobka
08-12-2008, 07:59
Е то и аз съм 9 клас сега, просто пуснах темата за нея да може да намери някой нейн съученик/чка. :) Та ако има хора или некфи ваши познати с тоя профил ако искат де нека пишат на нейния скайп- teditouy.
А как се казва бившата ти съученичка- може да я познавам :)

MartyParty
08-12-2008, 17:57
Е то и аз съм 9 клас сега, просто пуснах темата за нея да може да намери някой нейн съученик/чка. :) Та ако има хора или некфи ваши познати с тоя профил ако искат де нека пишат на нейния скайп- teditouy.
А как се казва бившата ти съученичка- може да я познавам :)
Елисавета,но ние винаги и казвахме Бети.Често се срещахме в травмая ,когато отивахме на училище и се учудих колко добре е започнала да научава френския,като имаш предвид ,че не знаеше нито думичка преди да влезе в 18-то :oops: .

Hannah Montana
08-12-2008, 18:17
Мен ме приеха в 18-то с френски и испански.Sunset кажи на приятелката ти да ми даде скайпа си и да си пишем :)

bobka
08-13-2008, 18:00
Е то и аз съм 9 клас сега, просто пуснах темата за нея да може да намери някой нейн съученик/чка. :) Та ако има хора или некфи ваши познати с тоя профил ако искат де нека пишат на нейния скайп- teditouy.
А как се казва бившата ти съученичка- може да я познавам :)
Елисавета,но ние винаги и казвахме Бети.Често се срещахме в травмая ,когато отивахме на училище и се учудих колко добре е започнала да научава френския,като имаш предвид ,че не знаеше нито думичка преди да влезе в 18-то :oops: .
дам...мисля че я познавам. :)