PDA

View Full Version : KaK MiSlItE



SaMiChKy
08-11-2008, 19:14
Zdraveite,ne iskax da vi zanimavam s moite problemi,no kato si nqmam nikoi i neznaex kam kogo da se obarna...pove4eto ne6ta v jivota mi sa s krakata nagore...pove4eto ne6ta zapo4naxa v na4aloto na lqtnata vakanciq..Neznam ot kade da zapo4na,az i moqta best fr P.(taka 6te q nari4am) iskaxme mnogo da idem na more s na6ite priqteli,no maikai i ba6ta i na P. nerazre6avaxa,kakto i da e,nakraq se saglasixa da q pusnat za tri dni no pri uslovie 4e vui4o i e tam i negovoto semeistvo (koeto vklu4va6e jenamu,da6terqmy i neiniqt priqtel).Predi vsi4ko zaradi tova more tq dosta se kara6e s tqxnite,no vajnoto za nas dvete be6e 4e ootivame na more i ne s koi da e,a s gadjetata ni kato po filmite...qvnu sme prekalqvali!!Otidoxme na more(zabravix da dopalnq 4e i moqt brat doide)S P. si imaxme straxotni planove za nas :) o6te pri pristiganeto ni tam ima6e problemi,v staqta ni be6e ne6ty yjasno,nqma6e nito TV banq ob6ta xlebarki,a za sa6toto pla6tane maikami be6e yredila vsi4ko tova + nqkoi dopalneniq,no kakto i da e primirix se samo i samo da sme zaedno,kazax si vednaj 6te iztarpq ne sam nqkoq prevzemka..О6te pri parviq ni plaj vse ima6e nedovolni na koi ne mu bilo den,dryg bil nedospal,ili kisel za ne6ty i vse mi razvalqxa nastroenieto,no zada nqma razpravii vseki mal4e6e,no ne zadalgo,ve4erta izleznaxme na edin bar,i si govorixme i moqt brat vika aide na disko,no az ne si padam po takiva ne6ta,no ni6ty nali trqbva da ni e zabavno,(po princip iskaxme na moreto da sme po dvoiki,no vsi4ko se provali,a i brat mi be6e sam ne mojex da go ostavq kato raz4itax i na tqx 4e vsi4ko 6te e OK)popitax P. i priqtelqt i dali iskat da idem na nqkoq diskoteka,tq pogledna kam nego i posle men i mi kaza toi ne sly6a 4alga,az povtorix tova na bratmi,i toi mi OK 6te idem kadeto nqma 4alga :) az i predadox sa6toto,a toi samo se nacupi i az mi aide togava ytre i toi edvali ne mi se izcakli i razvika mojebi az taka si go obesnqvam,no be6e gadno,kato mi kaza ima mnogo vreme i vseki mlakna,pribraxme se a na dr den,moje da se kaje 4e se otdelixme..кato zabravqm da vi dopalnq ne6ty vui4oto i bratov4edkata+priqtelqt i na P. ne sa mnogo xubavi xora,nito ni pozdravixa pri pristiganeto ni nito ob6tyvaxa s nas,no kakto i da e :) otdelno gadjetata na P. i bra4etka i revnuvaxa ot brat mi ..a predi vsi4ko brat mi pogovori s priqtelq na P. ako imalo problem da mu kaje ako pre4el i ne6ty si ot roda :)...Az ne q zadaljavax da mi obra6ta vnimanie znaex 4e e s nego,i se radvax no kogato i da q popitax ne6ty vse mi otkazva6e,ne iska disko,ne iska razxodka,ne iska6e ni6ty,nai tapoto be6e 4e vsi4ki otidoxa na ve4erq osven az brat mi i moqt priqtel,napravo si bqxme zaxvarleni...be6eni mnogo trydno na men zaradi neq,na brat mi zaradi neq,i na pr mi taka za6toto me vijda6e tajna..Te bqxa samo za tri dena a nie za sedem,kogato te si tragvaxa dori i 4ao nqma6e da kaje slu4aino q vidqxme na patq kato si kazaxme 4ao ot razstoqnie tq na ediniqt trotyar a az na drygiq...Kogato i nie se pribraxme v STZ,priqtelqt mi zapo4na rabota,brat mi sa6to si prodalji negovata,a az bqx sama kakto i prodaljavam da sam si !!(predi vreme imax tolkova mnogo priqteli no vseki tragna po lo6 pat,a az prekaleno se lajex i sam dover4iva,imax i dr priqtelka koqto postoqno me obijda6e,kompleksira6e,sarde6e mi se i az neznaex za6to,nqmax sobstveno mnenie,nqmax pravo na glas,zatova kazax dostata4no,ne iskam takiva priqteli,i taka mi ostana samo P. s neq se poznavame ima nqma ve4e 5 godini,a i sme v edin klas:)naskoro si pisaxme i az q obidix za koeto se izvinqvam,no taka se polu4i i neznam kak stana no tq mi kaza az nqmam vina,4e ne sam q pitala za disko,abe i az neznam ve4e,sled vreme az pogovorix s moq priqtel i toi mi kaza tolkova xubavi ne6ta i mi dade savet da se sdobrq s neq,opitax se no tq kato 4e li me otbqgva ako ne i pi6a az ili ne i zvanna edvali 6te go napravi,nai-trydno mi e sega kogato si nqmam nikogo,nqmam s kogo da izlezna,da se posmeq,da pogovorq,da se veselq,trydno mi e mnogo,ako ne e priqtelqt mi neznam kakvo 6tqx da pravq ,nqma den v koito da ne pla4a i da ne se samosajalqvam 4e sam sama,tazi misal me pobarkva,no kajete mi imam li vina i za6to bi mogla da strani ot men...I se izvinqvam 4e ne pi6a na kirilica no ne6ty mi ima na klaviatyrata :)

shonii<3
08-11-2008, 22:13
Ами, кажи ми как се казваш, къде живееш, на колко си години, къде учиш...ако искаш ми пиши лично и ще станем приятелки! :-) Ще ме запознаеш с гаджето си аз с моя така да се каже мн любим приятел и така. :) Аз съм добро момиче и всички, които ме познават го знаят...По слуая...за ината на другите ти не си виновна :P