PDA

View Full Version : Абе имам един странен проблем с класовете ..



ElinoOor
08-14-2008, 01:43
Здрасти късмета ми с избора на клас е много странен..
все попадам на пълни идиоти, но да разказвам подред
първия ми клас беше добре но тогава още бях 1 клас 8-) после се преместих в ново даскало и там се почна - момичетата вечно се деляха и се местиха от група на група .. после в 5-ти се преместих отново защото с сменихме за втори път жилището .
И така там попаднах на нищо по различно от това до тогава но не очаквах всеки ден да ми се натяква че съм била еди каква си :? бях как да кажа една от най-забилите което лично смятам че не е така тъй като си имам други приятели които си ме харесват и ме имат за "печена" :lol: и карахме се с тия момичета една година в 6-ти вече "навлязох в обществото" и тогава дойде една нова която изобщо не подиграваха :shock: а повярвайте тя си е психично болна, дрогирана пияна и напушена по 24 часа в денонощието и когато и скимне налита на бой .. няма да ви разказвам сега за нея но за да я избегна 3-та година се местя за кой ли път но мои познати ми казват че били много злобни и така нататък но това сякаш не ме плаши просто вече привикнах да живея с изроди и както се бях изцепила в една тема " обичам си безмозъчните олигофренчета те са част от живота ми " това е не знам защо но тия хора са супер яки но с мен се държат ато с малоумна http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e022.gif и сегаа ми казват че момчетата в новия клас са повече и то значително а всички момичета са чалгарки аз попринцип слушам всичко ноо чалга :shock: не си се представям да пея нещо от сотра на Ивана - Шампанско и сълзи :? :-o и по описанието им ми се струва че повече ще се сработя с момчетата до тук ок обаче идва въпроса какво да направя за да разберат че не съм такава каквато изглеждам как да ви кажа хем ме е страх как ще се сработим хем не ми пука дали ще ме псуват по селски всеки ден
http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e010.gif и аз не знам някой да ме успокои ли или идея си нямам какво искам много съм объркана..

PiruBloodz
08-14-2008, 01:46
мързи ме да го чета в 3:45 8-)

ElinoOor
08-14-2008, 01:49
Ъ бро ти що четеш това бе то е за хора които могат да хелпнат 8-) айде ако не те домързи утре казвай 8)

PiruBloodz
08-14-2008, 01:50
интересни бяха емотиконките :lol:

ElinoOor
08-14-2008, 01:52
тц хуу обаче ае да спамим в кофата не тук стаа ли ?
8)

Spider4eto
08-14-2008, 01:58
На толкова различни хора си свикнала, и на тия ще свикнеш 8-)

ElinoOor
08-14-2008, 02:00
е да ама искам поне в един клас да се разбираме..

PiruBloodz
08-14-2008, 02:03
прочетох до половината.. и ще ти кажа, че никога няма да попаднеш в класа който искаш.. (е моя си е супер де)

Spider4eto
08-14-2008, 02:07
Ем нема такова животно- клас в който да се разбирате, миналия ми клас беше малко по-добър от тоя, пак бяхме на групи ама поне винаги заставахме един зад друг ако ставаше нещо, а сега в тоя е малко страшно, секи порти другия, интриги, путки, лайна... 8-)

ElinoOor
08-14-2008, 02:08
Ем нема такова животно- клас в който да се разбирате, миналия ми клас беше малко по-добър от тоя, пак бяхме на групи ама поне винаги заставахме един зад друг ако ставаше нещо, а сега в тоя е малко страшно, секи порти другия, интриги, путки, лайна... 8-)

аа точо описание на тоа дет се махам :lol: :razz:

PiruBloodz
08-14-2008, 02:09
пф.. нема.. то са след като кандидатстваха половината и в моя клас останахме само най-яките и просто ше е супер :lol:

maigeri08
08-14-2008, 08:36
Аз от 1ви до 4ти бях в клас с преобладаващи момчета (бяхме само 4 момичета) и ми беше мн по готино, мн добре се разбирахме ,отклокото като се преместих и момчетата бяха 5-6. Тъй че аз смятам, че ще ти е по-добре :) :-P

Outlaw4Life
08-14-2008, 09:33
Аз имам същия проблем,но май никога няма да се оправя.Спокойно чалгата е навсякъде и аз се опитвам да се измъкна от нея ама изглажда сякаш е мисия невъзможна. :-D

westggirl
08-14-2008, 09:35
а в мойто даскало нема и един свестен да го наречем ... пълно с чалгари емота и ПОЗИОРИ - гангстерите с розавите блузки шапките и дънките по тех ... та иначе и аз постоянно се местих и никога не съм попадала на хубав клас колкото и да ми се е искало

ElinoOor
08-14-2008, 11:35
аха ма тез мойте "информатори" ми казват че си е живо самоубийство да отида там :shock: 8-)

WaterLilly
08-14-2008, 12:46
При мен беше същата работа, ще видим тая година на какви ще попадна! 8-) Това е като тотото, шансът да спечелиш е почти нулев!

Bubles
08-14-2008, 13:25
абе радвай се 4е можеш още да ги сменяш щот кат влезеш в гимназията и няма накъде да мърдаш ако искаш да учиш точно в тва даскало... а и аз никога не съм имала некви сериозни проблеми всмисъл в предния клас имаше доста интриги ама се преиживяваха не бяха като тея офце от сегашния ми клас дет като им трябваш се държат с теб като най-ждорите приятелки после се мислят за много велики и 4е нямат нужда от теб и после пак същата история кат те мислят за прост и пак ще се вържеш :lol: тъй 4е просто им покажи че ако ще да са хванали господ за шлифера не ти пука

krisiiiiito
08-14-2008, 14:28
абе радвай се 4е можеш още да ги сменяш щот кат влезеш в гимназията и няма накъде да мърдаш ако искаш да учиш точно в тва даскало... а и аз никога не съм имала некви сериозни проблеми всмисъл в предния клас имаше доста интриги ама се преиживяваха не бяха като тея офце от сегашния ми клас дет като им трябваш се държат с теб като най-ждорите приятелки после се мислят за много велики и 4е нямат нужда от теб и после пак същата история кат те мислят за прост и пак ще се вържеш :lol: тъй 4е просто им покажи че ако ще да са хванали господ за шлифера не ти пука
+1

:razz:

FlipY
08-14-2008, 15:28
momi4e 6-7 klas Rap fen neshto spored men trudno shte se spriqteli s drugite momi4enca koito slushat na taya wuzrast samo metal ili chalga :(

ElinoOor
08-14-2008, 18:15
не съди за мен по подписа просто ми харесва песента на G_UNIT - I like the way she do it 8-)

аз съм гъвкав човек и се нагаждам според хората музиката която слушам не е точно определена но както казах не се виждам като фолк дива 8) според мен ще съ по намясто сред метълите от колкото при чалгарите :? но и момчетата там не са цвете за мирисане :D както и да е искам просто да се разбирам с едно 5 души толкова повече не ми и трябва...

kalinapet
08-14-2008, 18:25
Бъда спокойна, както каза някой по-рано радвай се, че още можеш да се местиш. Аз сега ще съм в 12 клас и не съм попаднала на нито един клас, в който ми е харесвало. Понякога ние момичетата сме доста зле :D ама няма да се връзваш. Ако се държиш нормално всичко ще е ок. :)

lenito_sf
08-25-2008, 13:08
споко свиква се :grin:

yozito
08-25-2008, 13:19
Бъда спокойна, както каза някой по-рано радвай се, че още можеш да се местиш. Аз сега ще съм в 12 клас и не съм попаднала на нито един клас, в който ми е харесвало. Понякога ние момичетата сме доста зле :D ама няма да се връзваш. Ако се държиш нормално всичко ще е ок. :)

+1

AItOo0
08-25-2008, 13:44
f3nkata__ и аз имам същия проблем със съученичките ми с една подробност , че не съм се местила в друго училище :(

miss_asi
08-25-2008, 13:47
Аз предпочитам да съм с някви олигофренчета а не със зубари ама не чак пълни олигофрени.