PDA

View Full Version : тъжно ми е;(



лилии
08-14-2008, 22:39
Благодаря ви на всички за мненията,аз съм достатъчно оплюта от тях,тяхната дума срещу моята,те печелят,аз оставам сама.

sladko_teenche_v
08-14-2008, 22:48
ТоТова показва че не са ти истински приятелки...също че нито ти,нито те оценяват думата приятел...нищо не можеш да направиш....да поговариш с тях....ще ти се присмеят сигурно,изпадала съм в подобна ситуазия но за малко и беше по различно,абе както и да е!Но ти сега не прави грешката да се затвориш в себе си...потърси нови приятели...никого не се оставяй да бъдеш стъпкана,никога не оставяй сама......казваш си че ти губиш,ами я си помисли-утре ще се скарат и ще дотича някоя при теб :booooomb: и ще ти каже Сгреших,извинявай....в началото е гадно но просто...такъв е живот :D и внимавай кого наричаш приятел! :)

лилии
08-14-2008, 22:55
Те изобщо не приличаха на много убидени а аз толкова им се извинявах а те ми се смееха на среща :( аз исках да оправя нещата а те не ми дадоха възможност :cry: тъжно ми е и много се промених се.. :cry: баба казва че не си заслужава да плача за тях и за нея,но на мен ми е тежко аз имам вина малко или много но мисля че не беше това начина да ме премахнат,те дори не ми поискаха обяснение за думите ми а аз исках да им обясна и да бъдем отново приятелки..ето сега осъзнавам че не са ми били никакви приятелки,но въпреки това ми тежи.толкова години прекарани със тях,със нея,не се забравят лесно,аз съм чомек който приема всичко толкова навътре,вече мина толкова време,ваканцията ми мина ей така,и все още мисля за преживаното :(

sladkish_14
08-14-2008, 23:21
Ти НЕ си боклук , по простата причина , че ако си , то тогава и аз май съм :( ... Толкова ми е познато това , което казваш ..Убидите , настройването на всеки , които познавам и НЕ познавам срещу мен .. Идването до нас със различни хора и заплахи ,като си мислеше , че всички са със нея и че всички са и приятели .. И на мен ми се случи във същия период от време 7 клас .. И малко от 6-и .. Влагане на толкова чувства , доверие , любов и накрая какво - НИЩО !!! Не я мразя сега .. Мина почти година и половина - две ! Всичко отмина , всеки разбра истината ,тези които настройваше срещу мен , разбраха каква лъшкиня е ... Сега , не я мразя , не мисля и за отмъщение , ПАЗЯ СЕ ОТ НЕЯ .. Колкото ПО-далеч , толко ПО- добре за моя живот и спокойствие .. Тя ме мрази и до ден днешен - проблема си е само неин , не мой ! .. Не изпитвам нищо към нея , тя е много злобен и завистлив човек , точно тези качества я карат и до ден днешен след като знае цялата истина , пак да ми иска лошото ... Не мисля да и връщам злото , не съм способна да й го върна по този начин , по който тя на мен ми го поднесе , нямам тези сили ,като неините .. Оставила съм всичко - НЕЯ във Божиите ръце , изтрих я от моя черен списък и я поставих в неговия ... Сега след като постигнах душевното си спокойствие ,знам , че един ден ще има отмъщение и за нея и ако това отмъщение закъснява толкова много ,то това значи , че когато я сполети ще е много силно ... Ще я удари много болезнено и знаеш ли - съжалявам я ..Зла ,завистлива , надута , малка , наивна КУЧКА ... Тя нямаше право да съсипва така психиката и живота ми .. Нямаше право да съсипва всичко хубаво само за да покаже каква кучка всъщност е била през всичкото това време .. Радвам се ,че ме избавиха от нея - ТРУДНО ,но факт , тя е далече и не я искам близо !! И до ден днешен , когато ме види , може да не ме е виждала с месеци наред , да не е чувала нищо за мен , види ли ме веднага почва пак да настроива , пише ми заплашителни смс-и отсорта "Мършо какво пак си говорила за мен" , а до преди час ,когато не ме бе видяла ,нищо не бях говорила ... :? .. Смешни истории , упълчих й се ,показах й , че не съм слаба и сега е вече кротка .. Преди време ме покани на кафе,помислих си "По-добре с дявола да излезна , със сатаната пак няма толкова зло да ми причинят" ..Отказах само като се сетих как се кълнеше ,че ще направи живота ми черен ...Успя ,но се измъкнах от тази дупка , излезнах от ада и ме сполетяха хубави неща,истински приятели , истински хора !!! Не мисля вече за нея , как е ... Съвет към теб няма ,постъпи като мен , забрави , хората които веднъж се усмелят да те заплашват и така да се държат с теб , ще се държат пак така .. Дори да станете приятелки след време тя ще ти го върне пак .. Повярвай не искам да ти кажа какво ми причини тя .. Молеше ме да сме пак приятелки , станахме ... За ден .. Цял ден ме разпитваше за кои ли не , говорихме си , смеехме се ,тя се подиграваше на всеки , а на другия ден всики тези хора доидеха при мен с въпроса "Какво си говорила вчера за нас".... БЯГАЙЙЙЙЙ , бягай , забрави я ..Завинаги .. !

unknown1
08-14-2008, 23:27
Те изобщо не приличаха на много убидени а аз толкова им се извинявах а те ми се смееха на среща

А ти нямаш ли си достойнство?Защо ще им се извиняваш на тея тъпите кифли?Виж как се държат с теб , а ти ще им се извиняваш...не го приемай всичко толкова навътре.Намери си други приятели и си се движи с тях..забрави ги тея твойте "приятелки"!!Изобщо прекъсни сякви контакти с тях(поне доколкото можеш) и така!!И според мене даже и след време да ти "просят", по-добре за теб ще бъде да не подновяваш това "приятелство"!Айде успех!

unknown1
08-14-2008, 23:39
А и прочетох,че си се отказала да влезеш в ПМГ заради тях.Не знам от кой град си , но ПМГ попринцип си е мн елитно училище!Сега не знам къде учиш но все оше не е късно ако имаш желание да се прехвърлиш(ще трябва да държиш преравнителен изпит).Тва ти го казвам като идея просто :)

TheNewReligion
08-14-2008, 23:50
Много неприятна история.Аз също съм имала подобен проблем.Приех го страшно навътре,но момичетата,които се държаха лошо с мен ми се извиниха на петия ден,но тази случка ми е "обеца на ухото" и вече знам,че не трябва да говоря неща зад гърба на някого само,защото нямам сила да му ги кажа в лицето. Не приемай нещата толкова навътре.Все има светлина в тунела. :) Приеми всичко такова каквото е. А,ако не можеш събери кураж отиди и говори с бившата си най-добра приятелка.Може и нищо да не се получи,но ще знаеш,че си опитала. Ще ти трябва време да свикнеш с мисълта,че просто не винаги нещата се подреждат така както на нас ни се иска. :) Опитай се да сприятелиш с някое друго момиче или момче.Не се плаши от това,че сега си сама- винаги има някой,който мисли за теб. :) Истината винаги излиза наяве, рано или късно.Успокой се и на есен отиди на училище по-мъдра.Успех!

PiruBloodz
08-15-2008, 00:01
мързи ме да го прочета :D сиг е забавно и смешно

SuNsEt
08-15-2008, 10:48
мързи ме да го прочета :D сиг е забавно и смешно Ама вече го няма...