PDA

View Full Version : Най добри приятелки!



opasnosladka
08-15-2008, 10:17
Здравеите всичко почна преди няколко дни,като и предложих да се видим тя каза "няма да мога имам среща с момче" и аз казах добре на следващия ден пак и звънкам тя вика намирих си нова компания (момчета)и сега само с тях ще се виждам аз и викам можели и аз да идвам с теб при тах тя ми каза че те са само за нея! Ок и викам аз почна сяка нощ да ми разправя как се такова с този пък после този защото били много готини аз и викам да спре да се движи в тази компания защото всичи я харесеват само защото им пуска а компанията е от 6 момчета тя ми вика ти просто зовиждаи! Аз и казах хубаво мислиси така! Тя си хвана гадже от тия момчета ходи с него 2 дена скъксаго и така със всече те я взимат за курвата на компанията та както и да е!И така след време даже не искаше да се виждаме и аз снощи и казах избираи прятелете илил мемчетата и тя ме каза момчетата аз и викам добре също токо че не искам повече да ме търси тя вика добре и сичко свърши та моя проблем е че тя иначе е свестна но тъпите момчета ми отнеа приятелката! сега много ми липса искам да ми кажете какво зда направя защото съм супер объркана с нея се познаваме от 8 години и ни може всичко до свъри така моляви датеме съвети мерси предварително!!! Аи тя е само на 14 години! :-# :-# :-# :-# :-# :-#

N0_feAR
08-15-2008, 10:23
Сори че го казвам, но щом те е за*бала заради компания от мъжки индивиди явно не ти е била истинска приятелка или просто ти си се самозалъгвала. Опитала си да й кажеш истината, да й помогнеш тя пак на нейното си. Няма кво повече да направиш. Някой ден ще й дойде акъла в главата но за съжаление ще бъде твърде късно. Мен ако питаш си намери други приятели, едва ли е единствения човек на света който познаваш.

Dundy
08-15-2008, 10:24
Виж,тя според мен поне не е толкова свестна колкото ти си мислиш.Аз на твое място бих я зарязала,поне за малко,за да осъзнае грешката си.Не мисля,че е толкова тъпа,че да не се усети по някое време.Остави я да спи със всичките,те после ше я зарежат и ще видиш как ше се върне при тебе и останалите си фр.Тогава може да и кажете колко зле е направила,за да види ,че не е била права и едва ли пак ше го направи.Според мен се е замаяла,защото е попаднала при толкова момчета,които я харесват и ще се осъзна

kloshar
08-15-2008, 10:35
100% 4e 6ta zatursi pak nqkoi den..prosto iz4akai da i doide akula i ne i se sardi tolkova.4ovek dokato sam ne razbere gre6kata si,nqma da se nau4i spox ;]

zvezdi4ka_su
08-15-2008, 10:50
Mi sry ama ne ti pro4etah cqlata tema.Ne moga! NAUCHI SE DA PISHESH :-x

LittleWoman
08-15-2008, 10:56
Тегли й една голяма майна и да се оправя.Тя не ти е никаква приятелка,не може да те зарязва така заради първата срещната групичка момчета.Както казаха в някой от по-горните постове-някой ден може би ще те потърси.Но ти не си съсипвай живота заради нея,виновната в случая е тя и ти не трябва да страдаш заради чужди грешки!

Witherspoon
08-15-2008, 11:00
Я й покажи кой е шефа и й размажи главата в паветата ;)

porky
08-15-2008, 11:01
Дай и време да разбере каква грешка е направила. Както някои колеги написаха 8-) ако ти е истинска приятелка, ще се върне :wink:

gothic_angel
08-15-2008, 12:58
Блаа..И при мен беше нещо подобно,смисъл тя започна да не ми обръща внимание,постоянно няма време и такаа...Видях,че не си заслужава да стоя с нея иии..така..Сега честно казано съм си по-добре.. :)

it_ends_tonight_
08-15-2008, 14:07
Ах днешната малдеж какви са. На 14 се чувстват горди, че са правили секс. Колко е малоумна тая. Съжалявам, ама наистина е повърнхностна бъдеща поп-фолк певица (сега па ако ми кажеш, че слушам метъл... и че тоя метъл е Токио Хотел :D )

simba007
08-15-2008, 15:01
Още ли го има това понятие "най-добри приятелки" :D

opasnosladka
08-15-2008, 15:49
Мерси много за съветите но наистина сега ми е много по добре без нея (да тя слуша токио хотел и чалга и се облича с къси поли и големи диколтета и се фука с големия си бюст). Просто вече разбрах каква е и не съжалявам че стана така имам си и други приятели.

Iria
08-15-2008, 16:36
росто вече разбрах каква е и не съжалявам че стана така имам си и други приятели.
точно така :)

Sweet_Play_F
08-15-2008, 16:47
Ще те потърси отново рано или късно. ;)

N0_feAR
08-15-2008, 21:34
Mi sry ama ne ti pro4etah cqlata tema.Ne moga! NAUCHI SE DA PISHESH :-x
ти па ко са караш....тя поне знае кво е кирилица :-P

ANTIHUMAN
08-15-2008, 22:01
Още ли го има това понятие "най-добри приятелки" :D

Нямаш напредстава как ме зарадва този коментар! :grin: :grin: :grin:

По темата: Зарежи я ,не си заслужава!Приятели ще имаш много в този живот ,родителите са едни! :) Скарах се с най-добрия си приятел и приятелка !С момчето бях 4 години най-добри приятели ,но няма значение!Минало е гледай напред.Да не ти пука ,тя някой ден ще се върне ,но тогава ще бъде прекалено късно или ти ще бъдеш глупава да я приемеш отново и пак да ти прави тези номера!УСПЕХ за напред!

free_cool_GirL
08-16-2008, 07:55
ами слушай какво казват форумците,долу горе във същата ситуация съм и в началото се самообвинявах страдах ама ще видиш че всичко се нарежда както трябва и без въпросната най-добра приятелка...В крайна сметка тя губи,не аз избрах момче/та пред приятелка :smt011 :wink: Тъй че продължавай напред и да не ти пука

pandelka
08-16-2008, 11:09
8 години ли видях :shock:

Та вие едва ли не си знаете и кътните зъби...
Аз имам приятелка от 5 години,която не би направила това пък тази твойта от 8..
Виж нормално е да ти е гадно...все пак да избере тях с които се познава кой знае от колко малко пред теб,показва до каква степен и пука за тебе ...
Не се ядосвай..просто сега виждаш какъв човек си имала до себе си и си смятала за приятелка..
Но някой ден тя 100 % ще дойде при тебе и ще те помоли да и простиш,тогава когато се е изебала с всички и всички и теглят майната,чак тогава тя ще се сети за тебе..но тогава можеш да бъдеш безчувствена и да не искаш вече да имаш нищо общо с нея щом тя е пренебрегнала тези 8 години приятелство за 6 момчета :? :? :?

nik4ooo
08-17-2008, 19:45
nae6 kvo tq ne ti e nikva fr 6tom te e za*bala zaradi HORMONITE i sorry ama na 14 i da se dviji s 6 mom4eta samo za da spi s tqh za mene tva e nekva k*rva sorry ama tva e moito mnenie nemoe zaradi nekvi muje da te zareje taka nali uj ti e fr :?

TheNewReligion
08-17-2008, 20:37
Приемаш, че не ти е истинска приятелка и я зарязваш. Разбирам, че искаш да и помогнеш, ама като е куха няма как да стане.Зарежи я, пък може и след време да довтаса пак...

LqPi7oO
08-17-2008, 21:35
ако обичаш един човек пусни го на свобода ако и той те обича ще се върне ако не така е било писано ;) мисля че ти си и каэала квот е трябвало и сега трябва да иэчакаш мисля че тя ще се върне и ще ти се иэвини ;)

jilibonka_
08-17-2008, 21:48
priqtelkata prosto ne emojela da postypi po tapo...no vse pak takuv e jivota sega...svikvai!! :?