PDA

View Full Version : за приятелството



llalla
08-16-2008, 18:07
Случвало ли ви се е някога да имате чувството че сте абсолютно сами ?
Имате купища приятели и в един момент всички ви изоставят и вие сами не можете да си отговорите защо ..
Ето днес всичко вървеше тип топ със всички , чухме се и в един момент почвам да ги търся и тях просто ги няма . Излязли са и не са ме потърсили. Питам се защо. Направих тази тема не за да ми давате отговор на последния въпрос разбира се .. просто ме обхванаха емоциите и по скоро от отчаяние и липса на работа :cry:

buffalo88
08-16-2008, 18:24
Познато ми е.. Хубаво е да имаш по 1 на ум за всички ;]

Gnidi4ka
08-16-2008, 18:46
mislq 4e vs sme imali takiva situacii iznam kaka se 4uvstva6 ama 6e ti mine ... nqma kakvo da napravi6

FL1rT
08-16-2008, 19:08
Мда ... и просто осъзнаваш, че не си незаменимата мацка, без която купонът спира.

Та сега е моментът да дръпнеш едно-две филмчета, да почистиш стаята си или ако щеш да излезеш навън с някой друг, който не е от обичайната ти компания. Каквото ти е приятно, стига и да не е да мислиш защо днес не са те викнали приятелите. Пък утре пак ще си с тях ... ;)

ПП: Ако мислиш, че си направила нещо, че да ядосаш някой от компанията ти ... просто не го прави вече :)

bonbon4e1
08-16-2008, 19:28
Мда ... и просто осъзнаваш, че не си незаменимата мацка, без която купонът спира.

Та сега е моментът да дръпнеш едно-две филмчета, да почистиш стаята си или ако щеш да излезеш навън с някой друг, който не е от обичайната ти компания. Каквото ти е приятно, стига и да не е да мислиш защо днес не са те викнали приятелите. Пък утре пак ще си с тях ... ;)

ПП: Ако мислиш, че си направила нещо, че да ядосаш някой от компанията ти ... просто не го прави вече :)+1 :)

BlackaTBW
08-16-2008, 20:28
Ако компанията ти е от доста хора, и около 10 стигат не им е никакъв проблема да те забравят. Или излез с някой друг, или се вкисвай сама вкъщи. Утре ще излезнете пак.

Bubles
08-16-2008, 20:56
абе и на мен сега ми е някакъв такъв момент ама винаги намирам какво да правя :)

psychopath
08-17-2008, 02:32
ами не :D

opasnosladka
08-17-2008, 08:46
Мда ... и просто осъзнаваш, че не си незаменимата мацка, без която купонът спира.

Та сега е моментът да дръпнеш едно-две филмчета, да почистиш стаята си или ако щеш да излезеш навън с някой друг, който не е от обичайната ти компания. Каквото ти е приятно, стига и да не е да мислиш защо днес не са те викнали приятелите. Пък утре пак ще си с тях ... ;)

ПП: Ако мислиш, че си направила нещо, че да ядосаш някой от компанията ти ... просто не го прави вече :)
така си е !

Wickito
08-17-2008, 11:24
емии да последно време и на мен ми се случва същото... ужасно е :(

st1ka
08-17-2008, 13:45
Случвало се е... Но винаги съм приемала това, че и приятелите ми си имат своя живот, своите проблеми, не може нон стоп да са до теб или да си постоянно с тях...