PDA

View Full Version : За пореден път предадена :((



pandelka
08-17-2008, 14:54
Вече не знам какво да правя с мойте непрестанни проблеми!:-#
Темата този път е :
:-# Имам една приятелка с която се познаваме от 6 години и винаги когато имам време излизаме и се виждаме пък и сме в един клас!
За днес се бяхме разбрали да излезнем,но тя ми каза,че днес не можела защото имала работа с брат си,който е малък.А предишните 4 дена беше навънка нонстоп,но с други хора.За днес ми беше обещала,но се провали.И ми става гадно защоto това не ми се случва за пръв път..Почти всеки път от 1 месец насам става така че точно когато трябва да се види с мен илиза нещо и ни попречва а аз си отменям вс неща за деня за да излезна с нея и накрая квоо..???оставам предадена..И тя винаги си намира някфи оправдания или майка и нз си кво или имала да ходи да вижда роднини и ей такива.Не мога повече..писна ми вече..искам да и имам доверие но всеки път го губя.. :cry: :cry: :cry: Какво да направя..как да направя така че да почне тя да се съобразява вече с мен а не само аз с нея...Ужасно е :cry:

знам че означавам много за нея за тва не ми казвайте не ти е истинска приятелка и подобни уверила съм се че държи на мен просто от 1 месец не мога да я позная :(

т.1 от Правилника
Moderated by Aleandra

Mementomori
08-17-2008, 15:00
Темата май е по-скоро за раздел "Училище и приятели",но все едно...
Да ти кажа и мен напоследък това ми се случва,даже от около март месец насам и то става дума за най-добрата ми приятелка,знам,че е заета и има много грижи,но все пак......приятелите трябва да са заедно и да се подкрепят и физическа,не само морално,малко се отнесох...
Поговори с нея и й сподели дерзанията си относно отношенията ви,защото иначе съвсем ще се отдалечите една от друга,не се карайте,просто обсъдете проблема и намерете правилното решение!Успех!:)

pandelka
08-17-2008, 15:06
Темата май е по-скоро за раздел "Училище и приятели",но все едно...
Да ти кажа и мен напоследък това ми се случва,даже от около март месец насам и то става дума за най-добрата ми приятелка,знам,че е заета и има много грижи,но все пак......приятелите трябва да са заедно и да се подкрепят и физическа,не само морално,малко се отнесох...
Поговори с нея и й сподели дерзанията си отношно отношенията ви,защото иначе съвсем ще се отдалечите една от друга,не се карайте,просто обсъдете проблема и намерете правилното решение!Успех!:)

Еми аз го направих това.Винаги когато стане така после говорим и тя ми се извинява,че не е могла а ми е била обещала аз и примемам извинението и започвам отново да и имам доверие и следващият път се случва пак същото..аз винаги когато тя ме е молила съм излизала..ако трябва съм се карала с майка си брат си..и аз имам др ангажименти,но винаги намираш време за приятелите си.Сега ми каза "Ми ти защо искаш да излизаш с мен още след като може да излезнеш с ... .... ...":-# .Това беше най=тъпия въпрос от нейна страна :( Тя не вижда ли че просто държа на нея и икскам да се видим да си поговорим ..:-#

П.с-настина май беше за училище и приятели,но просто не можах данамеря най-подходящото място... :-#

Mementomori
08-17-2008, 15:11
Е,да,наистина мн гадно се е получило,да те пита такива глупости и за 6 години,ако не е разбрала,че държиш на нея,не знам просто...Не искам да я нападам,явно е,че си има ангажименти,но и не бива да те пренебрегва по този брутален начин.....Опитай се да се разсееш за момента и да не мислиш за това,понеже само ще се тормозиш и то заради нейни грешки....Трябва рано или късно да се срещнете и лично да обсъдите всичко,защото иначе ще провалите приятелството поради недоразумения.Хубаво е,че й "влизаш в положение",но всеки си има търпение......

EritYy
08-17-2008, 15:16
може да е намесено някое момче примерно и затова да се държи така...поговори с нея,обясни й че прави мноу гадно и на теб ти стаа кофти,питай я ако има някакъв проблем да ти го сподели спокойно и така :wink:

purple__love
08-17-2008, 15:18
ohhh ami i az imam su6tiq problem....tursq q...vse q karam da izlezem...i az vsi4ko tolagam...uvi naprazno...nito skype..nito gsm...nito po dom tel....qvno ne iska da izlqzame...a sme nerazdelni ot mnogo godini...prosto se primirih i q ostavih tq da me potarsi....

zWezdichkaaa
08-17-2008, 15:22
Еми аз го направих това.Винаги когато стане така после говорим и тя ми се извинява,че не е могла а ми е била обещала аз и примемам извинението и започвам отново да и имам доверие и следващият път се случва пак същото..аз винаги когато тя ме е молила съм излизала..ако трябва съм се карала с майка си брат си..и аз имам др ангажименти,но винаги намираш време за приятелите си.Сега ми каза "Ми ти защо искаш да излизаш с мен още след като може да излезнеш с ... .... ...":-# .Това беше най=тъпия въпрос от нейна страна :( Тя не вижда ли че просто държа на нея и икскам да се видим да си поговорим ..:-#

П.с-настина май беше за училище и приятели,но просто не можах данамеря най-подходящото място... :-# [/quote]

защо всичко това не го кажеш на нея, тогава може би ще разбере колко много значи за теб
и аз бях в подобна ситуация с най добрата си фр тя постепено се отдалечи от мен и до сега продължава така, тей че опитай се по скоро да си разясните нещата за да й имаш отново доверия .. Успех! :)

hottie_on_the_beach
08-17-2008, 15:23
Ако си е хванала ново гадже, е нещо нормално, макар и мега гадно. Просто я дръж в периферията - явно, че много държиш на нея, че сте приятелки от много време, но ако не я слагаш на първо място, няма да имаш толкова много свободно време да мислиш върху проблема и той може да изчезне от само себе си :) Излизай повече с други хора, не разчитай само на нея. А може би тя самата има нужда от малко въздух - все пак сти приятелки от много време :) Не я задушавай като ревнив любовник, а й дай време и подкрепа :)

Pliok0019
08-17-2008, 15:29
Темата е в грешен раздел.

Много навътре приемаш всичко. Явно ти е труден период.

Погови с нея...Колко логично?! Кажи й, че ти е писнало и най-накрая искаш да я видиш.

Аз какво да кажа като дойдох на майната си и исках да се виждам всеки ден с най-добрата си приятелка (поне това), а тя замина за 2 месеца...Днес най-накрая ще се видим.

pandelka
08-17-2008, 15:48
може да е намесено някое момче примерно и затова да се държи така...поговори с нея,обясни й че прави мноу гадно и на теб ти стаа кофти,питай я ако има някакъв проблем да ти го сподели спокойно и така :wink:


Да ще я питам и дали има проблем ..само това не съм направила. :)


hottie*on*the*beach

Не е заради момче.Тя има гадже,което сега не е в София но скоро си идва и се надявам чрез него и ние пак да се видим,въпреки,че аз в момента изобщо не искам да се сещам за нея.Просто за пореден път постъпва така и аз не мога да издържа.Мн гадно ми стана.Освен всички неща,които ми се насипаха за тези няколко седмици сега и това.А аз си мислех че наистина мога да разчитам на нея,че мога да излезна с нея и да и споделям и т.н но уви...

broken_princess_

Всичко това,което го казах на вас,съм го казала и на нея.И единственото беше,"И аз мн искам да се видим,и съжелявам,че пак така стана,но просто имам брат и той обърква всичко..

VerryBerry
08-17-2008, 15:48
А дали не е просто супер кофти стечение на обстоятелствата?

pandelka
08-17-2008, 15:51
А дали не е просто супер кофти стечение на обстоятелствата?

Нещо не те разбрах.Поради какви обстоятелства ?

VerryBerry
08-17-2008, 15:54
Ами брат й,майка й,роднините,всичките неща които изникват в последния момент-това имах предвид

Amateur
08-17-2008, 16:10
Може да има някви проблеми,може да е чула нещо за тебе незнам отиди до тях и поговорете.

svetlidim
08-17-2008, 16:16
Ами сега аз ще ти дам един нов поглед на нещата.
Ти от кой тип приятелки си? Какво за теб значи най-добра приятелка?
Има момичета, който казват,че 'най-добрите' им приятелки са тези с които могат да споделят всичко. Това е добре. А тя колко ти споделя?Ти знаеш ли всичко за нея, всичките й проблеми и т.н. Когато се видите само ти ли й споделяш? АКО е така то нормално да те отбягва. Не е хубаво когато използваш някой за "кошче за душевни отпадъци". Случвало ми се е да имам такава приятелка,която ме смята за най-добра, но аз не съм, защото тя не знае нищо за мен, понеже когато се видим разказва единствено за нейните "проблеми",глупости и т.н. Аз давах съвети , но когато видях че тя просто обича да страда и винаги ще има проблем, започнах да я отбягвам, защото аз също съм човек с проблеми, но за тях тя не можеше да ми помогне , дори да й ги кажа. Прекалено самовлюбена и егоистична беше. Казваше да 'излезем да се видим', а всъщност искаше да излезе с мен да си излее всичката помия върху мене........ Човек има търпение,търпи, ама понякога и то се изчерпва.

Не зная ти какъв тип човек си, но ако наподобяваш нещо такова - напълно разбирам приятелката ти. С тая разлика,че ако бях аз нямаше да увъртам , а щях да ти кажа направо , че ме натоварваш с глупости, както и направих де :)

Успех ако се различаваш от моя случай,все пак !

pandelka
08-17-2008, 17:05
Ами сега аз ще ти дам един нов поглед на нещата.
Ти от кой тип приятелки си? Какво за теб значи най-добра приятелка?
Има момичета, който казват,че 'най-добрите' им приятелки са тези с които могат да споделят всичко. Това е добре. А тя колко ти споделя?Ти знаеш ли всичко за нея, всичките й проблеми и т.н. Когато се видите само ти ли й споделяш? АКО е така то нормално да те отбягва. Не е хубаво когато използваш някой за "кошче за душевни отпадъци". Случвало ми се е да имам такава приятелка,която ме смята за най-добра, но аз не съм, защото тя не знае нищо за мен, понеже когато се видим разказва единствено за нейните "проблеми",глупости и т.н. Аз давах съвети , но когато видях че тя просто обича да страда и винаги ще има проблем, започнах да я отбягвам, защото аз също съм човек с проблеми, но за тях тя не можеше да ми помогне , дори да й ги кажа. Прекалено самовлюбена и егоистична беше. Казваше да 'излезем да се видим', а всъщност искаше да излезе с мен да си излее всичката помия върху мене........ Човек има търпение,търпи, ама понякога и то се изчерпва.

Не зная ти какъв тип човек си, но ако наподобяваш нещо такова - напълно разбирам приятелката ти. С тая разлика,че ако бях аз нямаше да увъртам , а щях да ти кажа направо , че ме натоварваш с глупости, както и направих де :)

Успех ако се различаваш от моя случай,все пак !


Мне напротив.Споделяме си и както аз и казвам всичките си проблеми и хубави неща,които са ми се случили така и тя на мен.Винаги си помагаме и има споделяне и от двете страни.Тя винаги всичко ми казва.В всеки един момент знам къде е и с кой е !Както и тя за мен.Знам какво лошо нещо и се е случило или какво радостно..
Знам за всички неща,които е правила преди..за всичките и планове за вбъдеще.Знам всичко за нея.Аз също съм и казала всичко за мен .Абе познаваме се на 100 процента.Няма ден в който да не се чуем да се питаме как си що си..или най-много 2 дена и си звъним.Мн сме близки но нз защо така ме прецаква знам че не го иска,но това просто е всеки път и аз се чувствам ужасно.Знам че при всички положения не е защото е чула нещо за мен или защото не иска да излиза с мен.Просто тя има и една др приятелка от която аз мн я ревнувам и вчера тя е спала в тях гледали са филми и така нататъка.И аз и казах че тя винаги е предпочитала да се вижда с нея защото винаги аз съм преебана заради тая нейна друга приятелка.Тя ми казва че неволно винаги става така че съвпадат нещата,но моята тъпа приятелска ревност ме заслепява.Може наистина да е така случайно,но ние с др момиче (нейната приятелка не се понасяме).Мн пъти съм я карала да избира между мен и нея но тя ми казва че между приятели не може да избере но аз знам че аз съм и по-добрата приятелка защото просто аз в секи един момент мисля за нея как е и така а другото момиче...не мисля че го прави колкото мен.Тя не може да си представи как се чувствам аз сега..заради оназ и приятелка..знае че се дразня от нея но аз все пак не мога да и забраня с кой да общува ..Някак си ще трябва да я търпя оназ само заради мойта приятелка...Охх Ужас сори за ..романа в който се спускам,ноо сега няма с кой да споделя освен с една др приятелка но тя е на море и на мисля да я занимавам сега.Благодаря на вс които се затормозавате да четете :)

cinderella_gugutka
08-17-2008, 17:27
оф-разбирам те ,и аз съм в тва положение,даже по гадно.бяхме най добри приятелки и като я питам кога ще излезнем,тя-ми незн кога ще мога,след мн увещания накрая-ми в сряда и после из4езва някъде.не я разбирам-от година не сме се виждали ама... :(

svetlidim
08-17-2008, 18:25
В такъв случай, мисля че знаеш отговора на въпроса , но не искаш да го повярваш.
В момента й е по-интересно с другата й приятелка, а ти оставаш на заден план. Тя ще продължи да се отдалечава от теб и да си измисля оправдания. Нали знаеш - 'Който иска - намира начин, който не - оправдания'. В момента тя държи нещата изцяло в нейни ръце. Моя съвет е да й покажеш , че не си кукла на конци и ако наистина сте най-добри приятелки да ти го докаже , не да го казва. Бъди трудна, нека да усети че те губи . Само тогава ще разбереш дали държи да те задържи или иска да си тръгнеш. Отново - успех \:D/

SabrinaAa
08-17-2008, 18:28
Темата май е по-скоро за раздел "Училище и приятели",но все едно...
Да ти кажа и мен напоследък това ми се случва,даже от около март месец насам и то става дума за най-добрата ми приятелка,знам,че е заета и има много грижи,но все пак......приятелите трябва да са заедно и да се подкрепят и физическа,не само морално,малко се отнесох...
Поговори с нея и й сподели дерзанията си отношно отношенията ви,защото иначе съвсем ще се отдалечите една от друга,не се карайте,просто обсъдете проблема и намерете правилното решение!Успех!:) :-)

Love0nlyMyself
08-17-2008, 18:28
може да има някакъф проблем или абе най добре погови на 4 очи с нея ..

buffalo88
08-17-2008, 18:30
Спри да я търсиш и рано или късно тя ще се сети за теб. :)

AFT
08-17-2008, 20:48
Пусна невероятно много теми за една седмица. Да не се опитваш да постигнеш някъв рекорд or smth? Щот ако ще е така, има трима като теб, чиито теми също са гига много на брой и сигурно ще искат да си запазят позициите.




* забележка: тези трима вече не влизат във форума, поне не в този раздел. Това да ти говори нещо? Gosh...

slun4ice_90
08-17-2008, 20:52
Какво да ти кажа и аз мислех,че имам причтелка,но съм се лъгала.Когато имах най-голяма нужда да е с мен в един много важен ден...тя каза в последния момент, че няма да дойде...Думата приятел вече се използва без значение....От хора,които са най-"бедни" вътрешно...Познаваме се от 3 годишни не го очаквах от нея,но никога не е късно да те разочароват за жалост....По темата ти мисля,че тя си има проблеми може би с родителите й или има някакви други проблеми...Във всеки случай се изяснете,за да няма недоразумения. :-) :-P :grin: Днешните "приятелки" си говорят за клюки и коя е по-яка от някоя си,завиждат си,смеят се лицемерно после същите тези "приятелки" си забиват нож....Но не и да си помагат и да се разбират.Изпадам вече в ненужни уточнения. :-o

iiirish
08-17-2008, 21:30
Чак пък "предадена" няма защо да се чувстваш. Причини за поведението на тази твоя приятелка може да има много... Помисли първо дали ти не си казала нещо, което да я е обидило и затова сега да страни от теб; или пък може да има някое момче, което да е истинската причина, заради която те избягва; пък може и просто да иска да разнообрази - всеки ден с един и същи човек... понякога става така, че нямате какво да си кажете. Засега не прибързвай със заключенията, остави да мине малко време - положението или ще се оправи, или ще стане по-зле. Едва тогава ще му мислиш

Whyniser
08-17-2008, 21:33
Ами сега аз ще ти дам един нов поглед на нещата.
Ти от кой тип приятелки си? Какво за теб значи най-добра приятелка?
Има момичета, който казват,че 'най-добрите' им приятелки са тези с които могат да споделят всичко. Това е добре. А тя колко ти споделя?Ти знаеш ли всичко за нея, всичките й проблеми и т.н. Когато се видите само ти ли й споделяш? АКО е така то нормално да те отбягва. Не е хубаво когато използваш някой за "кошче за душевни отпадъци". Случвало ми се е да имам такава приятелка,която ме смята за най-добра, но аз не съм, защото тя не знае нищо за мен, понеже когато се видим разказва единствено за нейните "проблеми",глупости и т.н. Аз давах съвети , но когато видях че тя просто обича да страда и винаги ще има проблем, започнах да я отбягвам, защото аз също съм човек с проблеми, но за тях тя не можеше да ми помогне , дори да й ги кажа. Прекалено самовлюбена и егоистична беше. Казваше да 'излезем да се видим', а всъщност искаше да излезе с мен да си излее всичката помия върху мене........ Човек има търпение,търпи, ама понякога и то се изчерпва.

Не зная ти какъв тип човек си, но ако наподобяваш нещо такова - напълно разбирам приятелката ти. С тая разлика,че ако бях аз нямаше да увъртам , а щях да ти кажа направо , че ме натоварваш с глупости, както и направих де :)

Успех ако се различаваш от моя случай,все пак !


Мне напротив.Споделяме си и както аз и казвам всичките си проблеми и хубави неща,които са ми се случили така и тя на мен.Винаги си помагаме и има споделяне и от двете страни.Тя винаги всичко ми казва.В всеки един момент знам къде е и с кой е !Както и тя за мен.Знам какво лошо нещо и се е случило или какво радостно..
Знам за всички неща,които е правила преди..за всичките и планове за вбъдеще.Знам всичко за нея.Аз също съм и казала всичко за мен .Абе познаваме се на 100 процента.Няма ден в който да не се чуем да се питаме как си що си..или най-много 2 дена и си звъним.Мн сме близки но нз защо така ме прецаква знам че не го иска,но това просто е всеки път и аз се чувствам ужасно.Знам че при всички положения не е защото е чула нещо за мен или защото не иска да излиза с мен.Просто тя има и една др приятелка от която аз мн я ревнувам и вчера тя е спала в тях гледали са филми и така нататъка.И аз и казах че тя винаги е предпочитала да се вижда с нея защото винаги аз съм преебана заради тая нейна друга приятелка.Тя ми казва че неволно винаги става така че съвпадат нещата,но моята тъпа приятелска ревност ме заслепява.Може наистина да е така случайно,но ние с др момиче (нейната приятелка не се понасяме).Мн пъти съм я карала да избира между мен и нея но тя ми казва че между приятели не може да избере но аз знам че аз съм и по-добрата приятелка защото просто аз в секи един момент мисля за нея как е и така а другото момиче...не мисля че го прави колкото мен.Тя не може да си представи как се чувствам аз сега..заради оназ и приятелка..знае че се дразня от нея но аз все пак не мога да и забраня с кой да общува ..Някак си ще трябва да я търпя оназ само заради мойта приятелка...Охх Ужас сори за ..романа в който се спускам,ноо сега няма с кой да споделя освен с една др приятелка но тя е на море и на мисля да я занимавам сега.Благодаря на вс които се затормозавате да четете :)
Много кофти cry.И аз имам един такъв приятел.Познаваме се от как сме се родили (в една и съща болница само че е по-голям с 3 год).Първата ми снимка въобще не беше мама и татко,а беше как пиеме с него боза в халви от бира 8-) .Правихме състезание кой ще изпие повече боза.Значи наскоро моя приятел се "задълбочи" една връзка с 1 приятелка от моя клас.Еми откак са се "задълбочили" аз почти не го мяркам.Звънна му той ми каже,че е на работа или е с момичето или понякога майка му съм питал дали става нещо с него,но не е така.Когато ми трябваше да кажа,че скъсах с приятелката ми исках да кажа на него.Него го нямаше бил по работа в Дупница.Много е гадно така да си отритнат :cry: :-k .Но повярвай ми ще дойде време,което тя ще има нужда от теб.Вместо да се оплакваш кажи й какво ти е и да не се повтаря повече това.След това и помогни с нейния проблем.Поне при мен така се получи. :)

zaraaa
08-17-2008, 22:55
Поговори с нея, кажи и всичко, което сподели и на нас, това което те тормози и мъчи, попитай я защо от един месец насам е така отчуждена от теб :) Упех, дано си оправите отношенията :)

Briseis
08-17-2008, 23:00
Да ви имам проблемите.
Нещо хоби, гадже нямаш ли си? Там занимавай се със сайтове за запознанство.

pandelka
08-18-2008, 11:55
Да ви имам проблемите.
Нещо хоби, гадже нямаш ли си? Там занимавай се със сайтове за запознанство.


Разбирам,че нямаш приятели,и за теб ако се скараш с някоя приятелка няма да е проблем... :) Е за мен е ! И то голям!

anichkaaaa
08-18-2008, 12:38
еми аз те разбирам .. имах една приятелка с която бяхме 12 години в един клас ... и сме суупер близки .. и винаги сичко й казвам, както и тя на мене ... ии кво стана накрая .. откакто завършихме аз се опитвам да намеря начин да се свържа с нея ... но тя винаги отлага нещата .. нз защо .. казва ми : И аз много искам да се видим , НО ... и измисля някаква причина ... аз се надявам все някога да се видя с нея се пак .. 12 години приятелсвто не са малко ... :-)

Sisky
08-26-2008, 22:53
m nai veroqtno krie ne6ty ot tebe i ne6te da ti gi kaje pogovori s neq moje i das izlezne naqve no moje i prosto da q marzi i az pravq ponqkoga taka i sega ako plamena go 4ete tova da me izvinqva sly4valo se e :D :-)

partychild
08-27-2008, 00:04
horata se promenqt... ot polovin godina..da ne e i pove4e si mislq 4e nqmam kasmet si priqtelkite si.. vsi4ki mi izglejdat promeneni..izgubih edna.. za koqto si misleh 4e e edna ot nai-dobrite mi..no se okaza greshka.. drugite dve si ostanaha..no sega i te sa promeneni..i az kato teb trqbva da se saobrazqvam s tqh koga i v kolko ... i dori pravqt problemi ako zabera i priqtelq mi..pri polojenie 4e te vinagi se maknat s tehnite.. no mi pisna.. ne moga da ti dam poqsnenie koe kak da stane..zashtoto i az ne znam.. trudno e ..no se nadqvam ne6tata da se opravqt i da namerq pone edna savmestima dusha za mene .. pone edna istinska priqtelka :) uspeh pri tebe :-)

_potrebitelka_
08-27-2008, 00:49
Да ви имам проблемите.
Нещо хоби, гадже нямаш ли си? Там занимавай се със сайтове за запознанство.


Разбирам,че нямаш приятели,и за теб ако се скараш с някоя приятелка няма да е проблем... :) Е за мен е ! И то голям!

Да, права си, знам какво е да изгубиш приятел. Още по-добре знам какво е да бъдеш в такава ситуация - гадно е, отвратително е, направо не ми се мисли и не мога да намеря думи да го опиша. Много добре те разбирам, чак се ядосах малко като прочетох темата ти. За жалост обаче, такива хора, като твоята "приятелка", има и ще има много. Това си е пълен егоизъм от нейна страна, разбирам да е станало един, два, пет, десет пъти, но ако редовно става така, просто не знам какво да ти кажа. Вярно, че може да има нейни си проблеми, неин си живот и всичко останало, но това не е причина да заебаваш редовно приятелите си. Винаги можеш да си намериш причина да не излезеш с някой, но не е там въпроса. Както ти намираш време за нея, така и тя би трябвало да намира време за теб, а ти предполагам не си човек без собствени проблеми, без роднини, без други приятели, предполагам не ти е само тя в главата. А ако някой ден наистина имаш нужда от нея за нещо много по-важно, а не просто да излезете, дали пак няма да има някакъв проблем и да не може да дойде или дори да ти се обади. Замисли се добре. Струва ли си всичко това? Можеш ли да и имаш наистина доверие? След като си говорила вече с нея по въпроса и е нямало резултат, спри да я търсиш известно време и виж дали ще има някаква промяна. Ако няма - вече знаеш отговора.

IaShKo
08-27-2008, 05:29
Всичко което нете Убива те прави по силен и атака напред :)

BaiToq
08-27-2008, 06:08
Не се доверявай толкова на хората.

gabi_94
08-27-2008, 09:08
еми твоята приятелка поне се отдалечава от теб без много шум, моята най-добра приятелка ме предаде много гадно и разказа неща които не съм споделяла на никой друг освен на нея, просто не мога да повярвам че го е направила и че е предпочела друго момиче, което просто я използва за да се издигне сред останалите. Сега настроят и другите от компанията ни и аз ще остана без приятели, но няма да ми е за първи път, свикналасъм да ме предват разни използвачи, а колкото до теб ще си намериш други приятелки, както и аз надявам се.

*CaCaO*
09-02-2008, 20:27
и аз съм в същото положение,абсолютно същото е само дето моята фр няма брат :D иначе все едно разказваш вместо мен :( не е никак приятно... :( и аз незнам как да я накарам да излза с мен преди бяхме постоянно заедно..а сегаа :? постоянно ме отбягва като ме види забързва крачката..но ще я потърпя още малко и ще и бия шута...ще дойде ден в който тя ще ме потърси, но тогава ще го изпита на свой гръб това което прави !

AItOo0
09-02-2008, 21:39
Ами отиди в дома и неочаквано и излезте . Иначе и аз се дразня като моята фр се оправдава така ...Понякога се оказва истина това , което говорят :)

1994_gabi_94
09-03-2008, 12:48
може да е намесено някое момче примерно и затова да се държи така...поговори с нея,обясни й че прави мноу гадно и на теб ти стаа кофти,питай я ако има някакъв проблем да ти го сподели спокойно и така :wink: да така си е и аз мисля по този начин

pOiSoN_kIsS_94
09-03-2008, 12:57
Кажи и че се чувстваш предадена от нейна страна и я помоли да ти каже,че ако има някакъв проблем да го изясните :) кажи и че,ако има странични проблеми ти си готова да и помогнеш :)

verdjitO
11-02-2008, 09:16
Да ти имам проблема 8-) Почвай да излизаш с някой друг 8-)