PDA

View Full Version : иМа Ли уЧиТеЛ кОиТо Ви КеФи Мн И тАкъВ кОйТо МрАзИтЕ?



boniboon
08-17-2008, 20:18
еМи въПрОсЧеТо Е в ЗаГлАвИеТо? sorry ако темата се повтаря :neutral: ! АкО нЕ вИ мЪрЗи МоЖеТе Да Ги ПоДрЕдИтЕ кАТо ЗаПоЧнЕтЕ оТ НаЙ- пЕчЕнИя и СтИгНеТе До НаЙ-гАдНиЯ.
ПИШЕТЕ КОЙ С КФО Е ЗСЛУЖИЛ *чувствата ви* !
и SoRrY ако темата е скучна просто тфа ми дойде на ум


Аз Ше ЗапОчНа:
за печен нз кои е най пе4ен , но за гаден - наи гаден е г-дина по музика понеже ни креши кат извратен и няма 4ас в който да не ни е обидил , пише 2 за такъв които не се сети коя нота на коя линиа седи и т.н :-x !
a същност имаше един мн як г-дин ж на6то даскало (жалко че бе6е на по горните класове и съвсем за кратко маиче заместваше г-жата по химия а тои беше Марио от bOyS tO tHe MaX :oops: )

haterkata
08-17-2008, 20:51
ае стига ве :-x :-x не разбрахте ли че е хИпЕр ТъПо ДА СЕ ПИШЕ ТАКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 8)

boniboon
08-17-2008, 21:05
ае стига ве :-x :-x не разбрахте ли че е хИпЕр ТъПо ДА СЕ ПИШЕ ТАКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 8)

мога да пи6а както си поискам 8) :-P а и не пиша така винаги

psychopath
08-17-2008, 21:06
кефи ме даскалката по литература...малии


стария ми класен беше пич

haterkata
08-17-2008, 21:10
ае стига ве :-x :-x не разбрахте ли че е хИпЕр ТъПо ДА СЕ ПИШЕ ТАКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 8)

мога да пи6а както си поискам 8) :-P а и не пиша така винаги

ми ти можеш ама е хипер тъпо 8)

boniboon
08-17-2008, 21:22
ае стига ве :-x :-x не разбрахте ли че е хИпЕр ТъПо ДА СЕ ПИШЕ ТАКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 8)

мога да пи6а както си поискам 8) :-P а и не пиша така винаги

ми ти можеш ама е хипер тъпо 8)

оки няма да споря :)

ReBeL
08-18-2008, 10:19
мен супер много ме дразни математичката :x :-x иначе нямам нищо против другите

lisi4ety
08-18-2008, 10:31
Имам и любим учител - даскалицата по история. Много пекана :D , уникален човек, макар и малко лудичка - за това се обичаме :D

А най-омразен - може би тази по химия и география.. по-тъпа госпожа няма.. как ли не ни вика келеши, нз кво.. с влизането в стаята почваше да ни крещи за каквото й падне!

Да видим как ще е в новото училище..