PDA

View Full Version : Менюто ви за днес?



Страници : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

darla
11-21-2008, 10:31
Ami zakuska ne qm prosto,za6toto ne sum gladna sutrin.Umiram za kafe,no ne sum gladna pred 1-2 4asa na obqd.za ve4erqta-ne e tejka,ako qdqh svinkso za ve4erq naprimer-ok,no pile6koto opredeleno ne e tejko.soleti i podobni gluposti si hapvam prez denq prosto za da pravq ne6to.4uvstvam se dobre,izglejdam dobre i imenno tova ne ti dava pravoto da opredelq6 menuto mi kato "kofti"! Imam vuzmojnost da hapvam kakvoto iskam i da izglejdam dobre i go pravq.Imam kusmet,4e sladko po4ti ne qm,a hlqb i gazirano ne blizvam,ne obi4am.e,osven sandvi4 naprimer.ta nai-vrednitene6ta takka ili ina4e ne mi dopadat i ne vlizat v menuto mi.ne broq 1 4ips za golqqqqm grqh i krai-ot nego sega organizma mi 6te se razkape!sladkoto i hlqba sa po-golemi vragove spored men.za agziranoto da ne govorim.

P.S-tova s bonbona i duvkata se otnasq6e do krem4eto,ne do teb!

lcl
11-21-2008, 10:40
Ami zakuska ne qm prosto,za6toto ne sum gladna sutrin.Umiram za kafe,no ne sum gladna pred 1-2 4asa na obqd.za ve4erqta-ne e tejka,ako qdqh svinkso za ve4erq naprimer-ok,no pile6koto opredeleno ne e tejko.4ips i podobni gluposti si hapvam prez denq prosto za da pravq ne6to.4uvstvam se dobre,izglejdam dobre i imenno tova ne ti dava pravoto da opredelq6 menuto mi kato "kofti"!

P.S-tova s bonbona i duvkata se otnasq6e do krem4eto,ne do teb!

Месото се смила за време от 4 до 8ч. Казвам, че е тежко защото го мешаш и със сметана, с гъби. Гъбите също са трудносмилаеми.

Аз си казвам мнението и имам правото да го изкажа както желая. Ако на теб не ти харесва, това си е твой проблем. Аз не целя да се заяждам или подобия. По-скоро твойто мнение изглежда така, щом ми коментираш, че "не ми давало правото". Явно си гледаш нещата само откъм външен вид. Аз - не.
That's it... Все пак се извинявам ако нещо не ти е било приятно в моите думи. Приятен ден :)

krem4et0
11-21-2008, 10:48
Къде съм написала, че ям дъвка. Ама шоколадов бонбон или пък нещо за смукане си е грях.....Дарла, не те упреквам с нищо. Просто някои казаха, че ядеш много, а това не е така. Аз да речем ям през 2-3 часа. Иначе ми се завива свят, прилошава ми, стомахът ми стърже. За сметка на това си хапвам по малко. Хляб не консумирам, но съм фен на сладкото. Дори и да съм на най-строгата диета, малко шоколад за мен е задължителен, защото ми прилошава.....И да, рядко ям нещо след 19 час. Ако съм гладна то ще е кисело мляко, кашкавалче или някой плод. Закон ми е да се храня до 19 часа.

darla
11-21-2008, 10:55
Nqmam problem s tvoeto mnenie,uvajavam go.Ne,ne komentiram ne6tata samo zaradi "vun6en vid",no zdravoslovni problemi zaradi hranata si nqmam.Smeq da kaja,4eobru6tam mnogo pove4e vnimanie na zdraveto si ot 80% ot suforumcite kato ne govorq samo za hrana,a i za vitamini,sport(naposleduk po-rqdko imam vuzmojnost),no i redovno hodq na profilakti4ni pulni pregledi i izsledvaniq.Ne namiram smisulizob6to v komentara ti otnosno menuto mi,prosto za6toto e bezsmisleno,ti moje da qde6 3puti po-zdravoslovna hrana,no sled vreme pak da si sus zdravoslovni problemi(da 4ukam na durvo),i po-skoro gorniq komentar be6e prednazna4e do KREM4ETO,za6toto tq seizkaza,4e hranata,koqto kosnumiram bila malko kato koli4estvo,a za men si e napulno dostatu4na.nikoga ne sum bila manq4ka na tema dieti i gladuvane.spored teb po-dobro li e menuto na tezi,koito za obqd qdat edna qbulka,za ve4erq 2 mandarini i 1 banan!!!I ako hapnat ne6to drugi si burkat v gurloto da povru6tat,kakto onazi se izkaza 4e izqla bani4ka i mn sujalqva!!!

P.S-za pileto sus smetana i gubi-ami,d,obi4am da gotvq zasemeistvoto si po-ekzoti4ni hrani.ne izpadam nito v ednata krainost-da qdem edno i su6to-ednata ve4er zele,dr ve4er maruli,posle pak zele,nito puk drugata krainost-da tup4em Mak Donald's za ve4erq :shock: .Ob6to vzeto ne vijdam smisul v razgovora,koito vodim prosto,za6toto menuto mi e dobro,nqmam zdarvoslovni problemi,hranq se dostatu4no i slava bogu ne sum kato masata tuk-cql jivot debeli i gladni!za tova e bezsmisleno da komentira6 moq na4in na hranene!

Pliok0019
11-21-2008, 10:56
ve4era qdax v 10-11 zele [okolo 4-5 lista],2 qb1lki,malko kola
posle d1vka
za ve4erq pak tolkoz zele,kroasan 7 days s qgoda i qb1lka
[ gledam tyka nqkoi pi6at za fotosintezirane i 4e ne e xybavo da se gledyva.az primerno sled tova qdebe v4era se 4yvstvax syper sita]
Аз лично бих че чувствала сита, само ако изям това на закуска. Обед/вечеря...без хляб и месо няма как да мине.

Аз си мисля, че голяма част от хората, които пишат за подобно меню лъжат. Каквато и да е струдкурата на тялото/метаболизма няма как да имат енергия дори за движение.

Определено нямам претенции, че ям полезна/питателна храна. Даже напротив. Тъпча се с шоколад, тестени изделия, ям най-много вечер (и хляб и месо) плодове ям рядко, поне сирене/кашкавал/салати ям в изобилие. За чипсовете и снексовете няма да коментирам. Не си спомням за ден от живота ми в който да не съм ги консумирала.

Не се чувствам яшна, но имам енергия и тонус. Знам, че менюто ми трябва да се промени, но да не ям нищо и да смятам дъвката за храна...абсурдно е!

Наистина се надявам да лъжете.


За да не е спам:
Закусвах шоколадче с някакъв пълнеж...и сандвич.
Още не съм обядвала, чак към 14.30...Нямам възможност в момента а и ме чака гала обяд в баба ми. Замезвам течен шоколад с обикновени бисквити.

krem4et0
11-21-2008, 11:00
Аз съм или гладна и слаба, или сита и дебела.....Просто не мога да устоя на изкушението, наречено храна. Да речем мъжа ми се храни много сутрин и на обед, а вечерната му порция е 1/3 от моята вечерна.......За сметка на това 2-3 закуски сутрин или 1 тава пица не му мърдат :D
А иначе би ми била интересна рецептата за пилено със сметанов сос, Дарла. Прати ми я на ЛС ако можеш.

darla
11-21-2008, 11:09
krem4eto,otkrih 4e fiks-ovete na Magi,koito naskoro pusnaha na pazara sa mn dobri i spolu4livi.Za vuprosnata recepta ti trqbva 400-500gr pile6ko file,narqzano na par4enca,250ml gotvarska smetana,gubi kolkoto iska6 i edno takova fiks4e,to si e to4no "fiks za pisle s gubi i smetanov sos",fakti4eski tozi fiks vklu4va neobhodimite podpravki,sledva6 iznstrukciite i stava neveroqtno vkusno,su6to mn mi dopada i fiksa za bqla riba.probvai gi,nqma da sgre6i6,a i spestqvat vreme na angajirani jeni kato teb i men :)

lcl
11-21-2008, 11:18
Права си. Не трябваше да коментирам храненето ти. По-скоро тръгна след мнението на krem4eto...Извинявам се още веднъж... Явно защотото съм максималист и ми пука прекалено много за здравето и дори 1 парченце чипс за мен е голям болкук за тялото. Що се отнася за здравословни проблеми, не вярвам да имам такива, заради начина ми на живот и мерките, които взимам. По-скоро спортни травми са допустими.

Що се отнася до съфорумниците, те повечето, а сигурно и над 95% са деца. Не веднъж съм писал, че има проблеми, за които си има родители, лекари и други в зависимост от сферата на проблема. А те искат мнение на други деца и се мятат на некомпетентни мнения. И да им обяснявам и да не обяснявам, ефекта ще е нулев. За това те не подлежат на допълнителен коментар.

foreverr
11-21-2008, 15:34
Закуска-една чаша прясно мляко,
обяд-пак една чаша прясно мляко+1 шепичка орехи
и за вечеря сиг ще ям сготвено патешко и еклер-за вечеря ще ям щото ако не ям мама ще се расърди, че хич не ям :(

darla
11-21-2008, 15:52
^i s tolkova malko qdene se 4uvstva6 dobre?!
i az imam dni,v koito izob6to ne qm,de,ama pitam prosto.tolkova malko li si qde6 po princip!

foreverr
11-21-2008, 16:01
^i s tolkova malko qdene se 4uvstva6 dobre?!
i az imam dni,v koito izob6to ne qm,de,ama pitam prosto.tolkova malko li si qde6 po princip!По пронцип ям повече, но сега съм депресирана и нямам апетит от 4 дена.

DanceGirl
11-21-2008, 16:03
Сутрин: 2-3 брускети
Обяд : Риба Пангасиос и картофи на фурна + 1 вафла
Вечеря : предстои :D Най-вероятно 1-2 сандвича със шунка и кашкавал 8)

Sensuality
11-21-2008, 16:48
закуска-солетки
обяд-форнети,прегреших 8-)
вечеря-спагети :)

Junona
11-21-2008, 17:26
При мен е порсто невъзможно да спазвам диета - 1во яде ли ми се нещо .. все пак една душица имам - храня си я .. 2ро че никога не съм имала нужда от диета и не съм пробвала... 3то 4е преди 1 месец се разболях и до днес съм още хремава ( а през това време отслабнах поне с 5-6 кг ) а преди бях 52 сега на нищо не прили4ам .. опитвам да надебелея поне малко но като нямам апетит просто си се тъп4а когато се сетя за ядене ... и 4то .. менюто ми за днес беше следното:
Сутринта си взех 200гр фурнети със сирене ( единственото 4итаво ядене около моето даскало като изключим лафката ) след това по обяд като се прибирах капнах 2 солети и ожаднях адски много ... изпих после окол 1л вода .. когато се прибрах към 3 видях че мама е сготвила телешко варено със пюренце и половината чиния я напълних с пюре сложих 1 месценценценце което не отговаряше и на половината ви пръст и изядох половин филийка хляб ... преди сек тате ме пита дали ще ве4ерям с тях им казах че не съм гладна което обикновено зна4и 4е към 11-12 ве4ерта ще претършувам хладилника отново :)


Колкото до диетите мацко вси4ко е адски относително не мисли 4е примерно като при 1 мацка дадена диета действа и при теб ще е така ... аС мога да ти кажа само едно нещо за което съм сигурна - пий много .. ама много те4ности ... Когато бях болна се хранех като невиждала храна ( но едновременно понеже преди год се бях обезводнила и бях с болница на системи .. вдигна ли пове4е от 38С запо4вам да се наливам много ... ) та .. отделно 4е имах и проблеми с бъбреците .. през тези 3 седмици дето бях болна съм изпивала на ден по 4литра поне ( зву4и адски много и аС трудно се наливах но повярвай това малко или мн действа... )


Успех с отслабването и м-у другото не съм 4увала моми4е ( 4е дори и мом4ета ) да се оплакват от То4ковата диета за която нз дали си 4увала но е ефикасна на 100% :)



Ако има нещо скайп: deagonna :)

kalpazanka
11-21-2008, 18:58
За закуска нес кафе+ Бейк ролс със сол
Обяд- мусака
Вечеря-свинско със зеле /еми знам, че трябва да постя, ама кат не ми се пости, няма да съм лицемерно набожна :( /

Syringe
11-21-2008, 19:13
(...) slava bogu ne sum kato masata tuk-cql jivot debeli i gladni!

Доста плиткоумно изказване, според мен.Е на тва му викам ХРАНА.

splendour
11-22-2008, 12:18
Pliok0019 az li4no ne l1ja a i kak1v e smisala da l1jem v taq tema.prosto kogato nqma6 apetit.......
v4era qdax sypa,a za 1 ve4erq pica [ot oniq tri1g1lnite]
za vtora ve4erq p1rjola i doma6na pitka
a dnez za zakyska par4e torta
za obqd kiyftenca pitka i p1rjolka
za po natat1k neznam...............

mysterious93
11-22-2008, 12:31
Pliok0019 az li4no ne l1ja a i kak1v e smisala da l1jem v taq tema.prosto kogato nqma6 apetit.......
v4era qdax sypa,a za 1 ve4erq pica [ot oniq tri1g1lnite]
za vtora ve4erq p1rjola i doma6na pitka
a dnez za zakyska par4e torta
za obqd kiyftenca pitka i p1rjolka
za po natat1k neznam...............

qq..moeto meniu be6e su6toto kat izkliu4im picata :D (za6to li :D )

Dnes za zakuska izqdox 1 banan,za obqd kvoto kaza i splendour i za ve4erq 6te qm le6ta..oba4e v4era taka se natupkax..kakto ne bqx gladna i prez denq bqx izqla ednii soleti i edna vafla i kat se pribrax v ku6ti i se naxvurlix na purjolite i na pitkata..nz hora kak se spirate?prosto kato sum mn gladna i sqdami omitam baq hrana za 10 min...i posle mi stava tejko ama a de..ne moga da se spra kogato mi stane nai sladko :(

titinkaa
11-22-2008, 13:00
сутрин:една филийка пълнозърнест хляб със сирене или кашкавал на обяд:всеки ден различно,понякога не ям, а понякога ям квото ми се яде само че в малки количества вечер:квото мама е сготвила

Sarafina
11-22-2008, 13:31
Сутрин: Сандвич с варено яйце
Обяд: Пилешка супа
Вечеря: Мусака

darla
11-22-2008, 14:01
zakuska: kafe 2v1 s cigara(kakto obiknoveno)
obqd:kartofi Sote i 6opska salata
ve4erq:nai-veroqtno giuve4eta.
mejduvremenno-soletki i Doritos

kalpazanka
11-22-2008, 14:14
Закуска- кафе, триъгълна пица и половин шоколад /от големите/
Обяд- купичка фасул със свинско + кисели краставички
в 15.00 - кафе със сметана и захар и вафла
За вечеря сигурно ще е свинско със зеле.
Междувременно каквото донесат нашите + плодове.

krem4et0
11-22-2008, 14:47
Днес като по чудо хапнах чак в 13 часа. Снощи се събирахме за деня на християнското семейство и по не особено християнски обичай се натъпкахме....и не бях гладна. А и така се улисах в работа, че не усетих кога станало обед.

Обядвах малко тас-кебап с картофено пюре 1 миниатюрна филийка типов хляб с хайвер, малко зелева салата, малко ( 2 вилички боднах) руло. Преди 20-тина минути ядох 1 банан. Нз какво ще вечерям, защото излизам след час и нещо и няма и идея къде ще бъда......

hottie
11-22-2008, 15:01
сутринта : мюсли с мляко, кафе и изцеден портокалов сок
междинно : ябълка
обяд : пилешка супа,броколи
междинно : печена тиква с мед, кафе
вечеря : още не знам.

st1ka
11-22-2008, 15:10
Днес беше един изключително калоричен ден, но един ден все пак не пречи. Сутринта хапнах салата с ролца от раци и 2 филийки типов хляб, на обяд ядох в Mc Donalds, а за вечеря ще ям пица.

krem4et0
11-22-2008, 15:45
Ще се ходи на купон и ще вечерям у дома.......същото кат на обед, а може и с боб да разнообразя.

Sasha2k8
11-22-2008, 16:35
Закуската я проспах..
Обяд: 2 пържени яйца, 1 кремвирш
Между яденията си хапвам бисквитки
Вечеря: шницел..

roadrunner
11-22-2008, 16:38
Закуска и обяд нямаше 8-)
Не съм яла нищо цял ден и не усещам глад.Иначе за вечеря ще си направя спагети

ElinoOor
11-22-2008, 16:42
кафе, половин пакет зайо байо май бяха и 1 и половина кашкавалени солети

..нямам намерение да ям повече днес 8-)

foreverr
11-23-2008, 12:46
Вчера за закуска еклер и нищо друго за цял ден.Днес хапнах 1 филийка с кьопало/нз как се пише/ и на татък можеи да не ям.

GotTheLife
11-23-2008, 13:30
досега : 3 в 1, домашна баница, банан, мандарина, шоколадови бисквити, пастичка,чипс..по-нататък се очертава кисело мляко, мусака, луканка, макарони на фурна, ябълки, още сладичко и така...разделно хранене :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :grin: :grin:

Weakness
11-23-2008, 13:48
видях мн тъпи мнения :D не че аз мога да ви кажа как да ядете,но последния път когато ядох само плодове...бях в болницата.така че яжте каквото ви се яде,само че в разумни количества,трябва ви диета ако сте 4567 кг :-D

Sasha2k8
11-23-2008, 13:48
Закуска: 1 кутия сок :grin:
Обяд: Пиле със сметана
Следобед: Кафенце
Вечеря: надявам се да я пропусна :D

zvezdichkaaa
11-28-2008, 17:50
Мии не съм закусвала,за обяд 1 филийка хлюб с лютеница,за вечеря пак филия,но с маргарин ии после няколко маслинки.Дъвки и сокове не считам за ядене :D .

p1nk_girl4e
11-28-2008, 18:04
Сутрин : нищо
Обяд : супа
Следобедна закуска : Активия
Вечеря : Пак супа

И няколко пъти си взех по 2-3 квадратчета шоколад :oops:

TellMeYourName
11-28-2008, 18:57
яко свинско цял ден

да ви еба у диетите!
яжте месо!

kalpazanka
11-29-2008, 06:40
Закуска- две филии с пушено месо, кафенце
Обяд- зелеви сърми
Вечеря- вероятно дюнер, а за "залъгалка" :-D пуканки и шоколад.

mynichka
11-29-2008, 09:03
закуска-ами половин парченце домашна баница ..ама сигурно следмалко ще си го изям :D
обяд - незнам
и вечеря - още е рано да мисля :P

BigFakeSmile
11-29-2008, 09:11
аа..аз без месо..противно ми е :D
иначе закуска - 3 в 1
обяд - ябълка може бии...следобяд банан и вечеря - портокал

darla
11-29-2008, 09:38
^WTF???
po temata:

dnes menuto e takova:obqd:zakuska-kafe 2v 1
obqd:supa
ve4erq:mai zelevi surmi4kis o6te ne6to

alexandarchy
11-29-2008, 10:15
Ама вие сериозно, не ядете :D

kalpazanka
11-29-2008, 10:42
^И докторите са хора! И те семейства хранят и трябва да работят! :D

jeni92_abc
11-29-2008, 11:40
кисело мляко
3 в 1
грейпфрут
портокал

Pliok0019
11-29-2008, 19:50
Pliok0019 az li4no ne l1ja a i kak1v e smisala da l1jem v taq tema.prosto kogato nqma6 apetit.......
v4era qdax sypa,a za 1 ve4erq pica [ot oniq tri1g1lnite]
za vtora ve4erq p1rjola i doma6na pitka
a dnez za zakyska par4e torta
za obqd kiyftenca pitka i p1rjolka
za po natat1k neznam...............
Не знам защо се засегна...според мен ядеш достатъчно. Ставаше дума за фрапращте случаи с ядене по 1 път на ден и надежда "да не вечерям". Тялото ти е много хубаво, междудругото.


Закусвах качамак
Обядвах 2 пъжоли с хляб и лютеница
За следобедна закуска изядох един шоколад и пакет шам фастък.
Вечерях салата, сирене, кашкавал, плодове хляб.

Сега пак ще хапна нещо.

Axel_f
11-30-2008, 08:34
За вчера:
- закуска чай и портокал
Към 11 часа - порция телешко с ориз
Към 18 часа - половин пица от Пица Хът
Вечерта късно - околко 10 мандарини :D

За днес: засега само чай с мед и лимон, но след малко ще има и вкусна и калорична закусчица :grin:

RaI4etO
11-30-2008, 10:09
закуска:1 купичка натурално мюсли+3 пълнозърнести сухара
междинно-крем от тиква
обяд-гъбена крем супа
междинно-крем от тиква
вечеря-пилешка пържола с лимон :)

RaI4etO
11-30-2008, 10:12
Вчера за закуска еклер и нищо друго за цял ден.Днес хапнах 1 филийка с кьопало/нз как се пише/ и на татък можеи да не ям.
само един еклер за цял ден? не разбирам защо се мъчите :? :? :?

kuklichka_bg
11-30-2008, 12:45
Emi za zkuska Neskuik ;D
obqd-meso s kartofiiiii

Sensuality
11-30-2008, 12:51
закуска- кус-кус
обяд- варен картоф с сирене
преди малко хапнах 2 бисквитки :D
вечеря-незнам

lori
11-30-2008, 17:34
Закуска- чай и филия със сладко
Обяд- Грейпфрут и ябълка
Вечеря- Филия с лютеница

pOleNcEtOy
11-30-2008, 19:42
Сутрин:
Спагети

Обяд:
Омлет
Маслини
Домати

Вечеря:
Каша
Домати

Десерт:
Вафла
Мляко

foreverr
11-30-2008, 19:47
Сутрин:
кисело мляко с обикновени бисквити.
Обед:
една сладка/целувка/
Вечер:
една филйка черен хляб-пържени биренки на кръгчета нарязани.
Неска ядах повечко от обикновеното :(

Anzy
11-30-2008, 20:12
Днес си бях цял ден в нас и си похапвах само мандаринки хихихи

feelthless4o
11-30-2008, 20:15
Сутрин: Два сандвича с препекани филийки
Обяд: 2 Купички корнфлейкс
Следобяд: 1 Купичка фасул 8-)
Вечеря: Пилешки крилца (yummi ^^)

П.П. момче съм xD

Sasha2k8
12-01-2008, 17:32
Закуска: пържено яйце, 2 сандвича
Обяд: Бисквитена торта
Вечеря: Сандвич, мекица с течен шоколад и 2 ябълки :)

darla
12-01-2008, 17:37
Сутрин:
кисело мляко с обикновени бисквити.
Обед:
една сладка/целувка/
Вечер:
една филйка черен хляб-пържени биренки на кръгчета нарязани.
Неска ядах повечко от обикновеното :(

Uaaaaau!Kak si si pozvolila da izqde6 tolkova "mnogo"...grqh...otivai v toaletnata i si burkai v gurloto vednaga! :? ...Aman ot prevzemki

Syringe
12-01-2008, 17:42
Подкрепям Дарла, превземки големи сте.

lori
12-01-2008, 18:22
Закуска:
Сандвич
Обед:
Спагети
Следобед:
Плодове и парче пица
Вечеря: -- май няма да има

algel4eto_1995
12-01-2008, 19:01
Как така вс. момичета се оплакват от излишни килограми...аз съм на 13, висока 164см и тежа 43кг...туй баси работата...Някой ще каже, че не ям-това НЕ Е ВЯРНО ям толкова мнооого и каквото си искам, никак не спортувам (освен ако ходенето по магазините не е спорт). Досега през живота си не съм спазвала диети и т.н.т ..И се храня по следния начин: сутрин-печена филийка, Обяд-пиле, салата, (ако има храна от KFC ще е мн добре) понякога супа и задължително 2 филийки хляб..следобед- дюнерче или пица и вечер-каквото има в къщи(най-често някакво меси и слатка)и 1 филийка..Като се има в предвид че през това време ям чипсове и разни други простотии... :grin: :grin: :) :-D

Axel_f
12-01-2008, 19:08
^Не се притеснявай, след 3-4 години вече няма да е така :-D

Закуска: половин чаша чай с мед и лимон, 2 резенчета козунак,2 мандарини
Обяд: кюфтета с картофи
В училище: солети със сусам и една форнета с топено сирене
Вечеря: яхния от пилешки воденички и портокал

И пак ми е много яденето... :?

RaI4etO
12-01-2008, 19:53
закуска:бисквитена торта
междинно:кашкавалени солети
обяд:мусака
междинно:чипс
вечеря:среден дюнер
да си имам здравословното меню днес :-x

Sintya
12-01-2008, 19:55
Обяд: Щрудел Seven days + пакетче Хрус Хрус
Вечеря: Мусака + 1 филийка хляб и малко кисело мляко

Pliok0019
12-01-2008, 20:12
И аз подкрепям Дарла. Превземки големи. "Днес ядох 2 солети. Ужас!" "Изядох една баничка и още не мога да си го простя"...

Не знам как не съзнавате колко деликатно е положението. Ако някой има желание - може да му обясня.

Закусих чипс и "фор ю"
Обявах биг мак и роял шейк от мак донадс
За следобедна закуска изядох едно кисело мляко на баба с останалия ми от снощи шоколад.
Вечерях малко пиле, хляб, пържени картофи и гъби.
Послед ядох филийка с топено сирене и вафла.
Сега ще си доям шоколада.

kuklichka_bg
12-01-2008, 20:22
zakuska-neskuik
obqd-leshta+5-6obikonoveni biskviti
ve4erq-leshta +snikers

kuklichka_bg
12-01-2008, 20:23
И аз подкрепям Дарла. Превземки големи. "Днес ядох 2 солети. Ужас!" "Изядох една баничка и още не мога да си го простя"...

Не знам как не съзнавате колко деликатно е положението. Ако някой има желание - може да му обясня.

Закусих чипс и "фор ю"
Обявах биг мак и роял шейк от мак донадс
За следобедна закуска изядох едно кисело мляко на баба с останалия ми от снощи шоколад.
Вечерях малко пиле, хляб, пържени картофи и гъби.
Послед ядох филийка с топено сирене и вафла.
Сега ще си доям шоколада.

:lol: :lol: hi4 da ne stoi6 gladen ili gladna

algel4eto_1995
12-01-2008, 20:26
^Не се притеснявай, след 3-4 години вече няма да е така :-D

Закуска: половин чаша чай с мед и лимон, 2 резенчета козунак,2 мандарини
Обяд: кюфтета с картофи
В училище: солети със сусам и една форнета с топено сирене
Вечеря: яхния от пилешки воденички и портокал

И пак ми е много яденето... :?


еми майка ми до 24 год (като е забременяла с мен) си е стояла като клечка, а и сега е с доста добре фигура..Баща ми напълня повече като навърши 30сетте..Такъф ми е генът.. :)

Magichkaa_
12-02-2008, 13:26
1.Za zakyska v ychilishte qdoh banichka i sokche Fresh :D
2.za Obqd pileshka parjolka/za desert qdoh makaroni na fyrna /
3.Za vecher nqmam planove,no predpolagam che shte e sypa :D Shesto chyvstvo 8-)

b00m
12-02-2008, 19:34
закуска - мляко и мед
обяд - салата и принцеса
вечеря - яица , пилешки паржоли , салата и плодове
г/д тва ми е менюто
:)

darla
12-02-2008, 19:46
za dnes:
zakuska:kafe+vigara
obqd:piza Forneti i airqn
ve4erq:spageti
dnes sum ZA vrednoto hranene :lol:

Sasha2k8
12-02-2008, 20:30
Закуска: 1 варено яйце, половин мекица
Втора закуска към 10 часа: 1 ябълка
Обяд: Мусака
Следобедна закуска: Солети
Вечеря: Пържола и кремче "Danette" ... :lol:

splendour
12-02-2008, 21:49
za zakyska qdax kompot, pe4eni f1st1ci ,bekon i bonbon
posle po4nax 1 4ai s lista nqkakvi v1tre
posle za ve4erq qdax p1rjena riba [dosta] i malko xlqb i si izpix edin vkysen raztvotim 4ai [s1s sladkite granyli]
mai ima6e i o6te ne6to ama ne se se6tam ko be6e

Zaharinka
12-03-2008, 06:57
Закуска:Пълнозърнесто хлебче,2 портокала,банан
Обяд:Вероятно мляко с какао
Вечеря:Каквато вкусотийка сготви мама 8-)

akinom
12-03-2008, 12:40
Вие не ходите ли на уч-ще ?! :shock:

Pliok0019
12-03-2008, 13:35
:lol: :lol: hi4 da ne stoi6 gladen ili gladna[/quote]

Не е като да не ям. :D

Днес закусвах едни бисквитки
Обядвах голямо талър меню в KFC
Сега ям салата. :D

kuklichka_bg
12-06-2008, 22:22
Mm dneska vafla i polovin bani4ka ;]

HiLaRyYy
12-06-2008, 22:40
sytrin : plodobe
obed: chaiii
sledobed : plod
Vecher: chai

FucKtheSyStem
12-06-2008, 23:05
sytrin : plodobe
obed: chaiii
sledobed : plod
Vecher: chai

И ко вярваш ли си :lol: :lol: Ебахти хората честно :shock: Аз неска съм така:
Закуска:Кафе и сандвич
Обяд:2 хамбургера и картофки-посетих Макдоналдс :-D
Вечеря:Бира :D Ии там кфо тъпках още...шоколад ии май бирени фъстъци :D

dan4ety
12-07-2008, 00:29
Закуска/обяд: Пица и не съм сигурна, но май и супа
После: Бонбони Бонибон, някакви гризки, бестини с бекон и сок Капи 1литър някъде :lol:
Вечеря: 1 ябълка, Някакво като суджук, чието име забравих, беше запечено и го ядох с кетчуп с чили. После още една ябълка :lol:
После ядох шоколадова пастичка, няколко мини вафлички Family, 2 ябълки :-D

Май е това. Изглежда много, ама нищо не е, защото няма нищо стойностно за ядене...

t0nit0yy
12-07-2008, 10:07
закуска-2 сандвича с пастет и 1 мура с лешник
обяд-мама прави баницаа :D
вечеря-още не знам

междинно-бирени фастъци,сок и тн .. :D :-)

keri123
12-07-2008, 10:17
Закуска - спагети-3в1
Обяд - С приятели на китайския :grin:
Вечеря - Куфтета :D

hottie
12-07-2008, 10:37
sytrin : plodobe
obed: chaiii
sledobed : plod
Vecher: chai
Да не би да правиш гладолечението :)

harabelka
12-07-2008, 17:02
сутрин: риба, кюфтета
обяд: пастичка 8-)
вечеря: 1/2 грейпфрут

Sasha2k8
12-07-2008, 17:18
Закуска: Чипс
Обяд: Половин шоколад
Вечеря: Морков и половин шоколад :) :grin: :D

lori
12-07-2008, 17:33
Закуска- Плодове (ябълка и още нещо, ама не помня)
Обед- Салата, филия с лютеница и 1/3 шоколад Своге натурален.
Вечеря- Грейпфрут и дъвка. :P

BeBsItO
12-07-2008, 18:34
ЗАкуска: Кафенце 8-)
Обяд: супичка+ 2 пържолки
Вечеря:малко сурови ядки -лешници :)

nikolaich0
12-07-2008, 20:21
Закуска - 3 филийки хляб 10 цели яйца 100 грама ориз 100 грама овесени ядки
Междинно - 2 ябълки 200 грама пилешко филе с салата 300 грама(домати краставици)
Обяд - 500 грама пилешко филе 100 грама ориз 300 грама картофи 1 круша
Междинно - 1 ябълка 300 грама телешки кюфтета (3 кюфтета) 2 филийки хляб
Вечеря - 200 грама извара и салатка

Наистина ям по много но ходя на плуване и фитнес :grin:

bloodyF
12-07-2008, 22:27
закуска:1 пържена филийка :D
обяд : 2 сърми с 1 филия хляб и няколко бисквитки за десерт
следобяд: банан и портокал :grin:
вечеря : пак сърмички само че 3 без хляб и половин шоколад :oops: :oops: :grin:

Adwokat
12-08-2008, 00:07
Моето меню на ден е като стана кафе с цигара и после пак цигари цигари , защото немога да ям като стана или сутрин.. и чак вечер и така си държа килограмите:)

darla
12-08-2008, 08:56
dnes sutrinta:kafe s cigara(v momenta)
obqd: nai-veroqtno vkusna 4a6a supa magi
mejdinno:6te ima nqkakvi zalugalki
ve4erq:mislq da poru4ame kitaisko,ne sum v nastroenie da gotvq :)

Jaffs
12-08-2008, 14:15
Закуска - кафе, 2 препечени филийки с кашкавал и доматка, банан за в колата :-D
Обяд - виенски шницел с пържени картофи и снежанка; минерална вода (иначе бих искала чаша вино, ама карам и не мога)
Междинно - хрупам бисквитки Хугаренас с праскова
Вечеря - ще правя ирландска салата, брошета, кашкавалено руло и пиле с моцарела

Sensuality
12-08-2008, 14:19
закуска- два бон бон-а и солетки
обяд-круша + кисело мляко
вечеря - незнам :)

YourFavoriteDrug
12-08-2008, 15:06
аз тия дни постя, така че менюто ми не е много разнообразно, обикновено закусвам солети и вода девин фреш 8-) за обяд-каквото има вкъщи, и вечеря сега нали сезона на мандарини,портокали и банани-хапвам нещо такова и чаша чай, който открих че убива апетита...обаче се чудя, аз не ям хляб, даже бих казала въобще не ям хляб и чипсове не ям ,а тежа 63кг-ма при положение ,че съм висока 165..нз какво да правя, предложете нещо :neutral: :smt022

darla
12-08-2008, 16:33
^sport??? A za 4aq-4aq ot gluhar4e naprimer regulira metabolizma i razgrajda mazninite

Baby_b
12-08-2008, 16:59
закусвах корн флейкс
наобяд 3 малки банички с кайма
междинно солетки
вечеря не съм гладна
ааа и 4-5 боннбона милка между другото

Sintya
12-08-2008, 17:05
Закуска: Вафла
Обяд: Солети и Nestle Lion
Вечеря: Мусака с една филия хляб

FucKtheSyStem
12-08-2008, 17:23
Аз сега малко спрях вредните храни,защото напоследък прекалих :(
Таа днес:
Закуска-Активиа с мюсли и кайсии
Обяд-Солети и Корни
Вечеря-Супа без хляб
Преди да си легна ще изпия и една чаша мляко :)

Infinity
12-08-2008, 17:55
Закуска-1-но Nestle Lion-че,Bake Rolls Pizza и едно сокче
Обяд-Вкусен кебап
Вечеря-Много едър боб със наденички
и междувременно хапнах мандаринки и бананче...абе добре си се храня не се оплаквам и не съм луда маниачка на тема ядене..диети и т.н. :)
а да и да не забравя преди лягане ще изпия една чаша топло прясно мляко :oops: :-)

ReBeL
12-08-2008, 17:59
1. варен грах
2. ябълка
3. някво сладко с лимон

dan4ety
12-08-2008, 18:39
Закуската я пропуснах, защото бързах за училище...
Обяд: Зеленчукова супа
След това: Картофено пюре и зелева салата
Вечеря: Сега ще ям пържени картофи
Предвиждам и пиене на чай, ама не е сигурно. Зависи колко ще ме мързи :lol:

Anavar
12-09-2008, 18:00
moq sport iziskwa mno kalorii i protein
1.06:00 Geinar 80gr 8 belt1ka i 30gr prosti zahari(naturalen sok)
2.08:30 Makaroni edin paket(400gr) 60gr protein
3.10:00 Pile6ka p1rjola 300gr vareni kortofi 200gr(prigotveno s1stoqnie)
4.Predi tren 20mg Amino 5gr Kreatin
5.Sled tren 50gr prosti zahari(sok) i med 2 l1jici 60gr
6.Meso govejdo 200gr oriz 200gr protein 60gr
7.Kazein 50gr izvara i salata

Pliok0019
12-09-2008, 18:19
Закусих марс и сокче от портокал.
Обядвах джоб с 2 салати и картофено кюфте.
Вечерях Биг Мак.

Доста съм болна...яде ми се, обаче от много неща почвам да кашлям, затова се сдържам.

darla
12-09-2008, 18:39
az pak 6te se vklu4a
zakuska:kafe,cigara i greipfrut
obqd-piza Fornetti i airqn
ve4erq-kuftenca s karofeno pure i 6opska salata;desert-kivi i greipfrut

Sintya
12-09-2008, 19:50
Закуска: Вафла Мура
Обяд: Среден дюнер
Вечеря: Не ми се вечеряше и хапнах половин филийка хляб с малко зеле

hottie
12-10-2008, 11:00
закукска : мюсли с прясно мляко, кафе
междинно:банан
обяд : картофена крем супа, пилешка пържола
за междинно съм си приготвила пак банан 8-) + кафе
вечеря : не знам още и аз се чудя

HardcoreSyndrome
12-10-2008, 11:04
Днеска съм на плодове :D! Обичам ги по дяволите...

kuklichka_bg
12-10-2008, 17:29
закуска 8ч.-мюсли
вечеря 7ч.- половин рибена консерва + 2 мандаринки
и ся се чудя дали да ям една вафлаа 8-)

indecent
12-10-2008, 18:16
закуска-закуска...капи портокал
обяд---
вечеря-картофи на фурна...чаша натурален сок-ябълка

t0nit0yy
12-10-2008, 18:30
закуска-2 сандвича с кашкавал
обяда го проспах :-D
вечеря-пилешка супа с 2 филий хляб
десерт-2 банана
междинно-семки и 1 суха паста :)

Sasha2k8
12-10-2008, 18:42
Закуска: Сандвич
Обяд: Ябълка
Вечеря: Половин шницел, кюфтенце и руска салата
Десерт: Шоколадово кремче

BigFakeSmile
12-10-2008, 18:50
3 в 1
Пит Бул
банан
Бейк Ролс
супа без хляб
грейпфрут
8-) менюто кърти

kuklichka_bg
12-11-2008, 20:51
9.ч-две препечени филийки със сирене
4ч.-100 гр форнетии :(
9ч.-половин грейпфурт

nikolaich0
12-11-2008, 23:26
аз тия дни постя, така че менюто ми не е много разнообразно, обикновено закусвам солети и вода девин фреш 8-) за обяд-каквото има вкъщи, и вечеря сега нали сезона на мандарини,портокали и банани-хапвам нещо такова и чаша чай, който открих че убива апетита...обаче се чудя, аз не ям хляб, даже бих казала въобще не ям хляб и чипсове не ям ,а тежа 63кг-ма при положение ,че съм висока 165..нз какво да правя, предложете нещо :neutral: :smt022 Прекаляваш с въглехдратите вечер.Затова си на тези килограми плодовете ги яж сутринта.Вечерята е избягвай или пък хапни салатка и ще видиш резултатите няма да закъснеят но може и да няма резултати зависимост какво движение имаш ако мислиш да стоиш по цял ден у вас и да мързелуваш намери в интернет диетата на Д-р Пиер Дюкан. :-D

psychopath
12-11-2008, 23:32
закуска - нема
обяд- нема
сл. закуска- сандвич
вечера- мазало! :D

Inlofee
12-12-2008, 20:32
закуска - 1 филийка пълнозърнест хляб със топено сирене .. в даскалото 1 чипс :? обяд - малко ориз с кисело мляко без хляб ии вечеря - солети ии мноого вода :)

Zaharinka
12-12-2008, 20:45
Закуска:Шоколадова мишка + активия
Обяд:Картофено кюфте + ориз
Вечеря:Пържени картофи + руска салата

machine
12-12-2008, 21:28
YourFavoriteDrug написа:
аз тия дни постя, така че менюто ми не е много разнообразно, обикновено закусвам солети и вода девин фреш за обяд-каквото има вкъщи, и вечеря сега нали сезона на мандарини,портокали и банани-хапвам нещо такова и чаша чай, който открих че убива апетита...обаче се чудя, аз не ям хляб, даже бих казала въобще не ям хляб и чипсове не ям ,а тежа 63кг-ма при положение ,че съм висока 165..нз какво да правя, предложете нещо
Прекаляваш с въглехдратите вечер.Затова си на тези килограми плодовете ги яж сутринта.Вечерята е избягвай или пък хапни салатка и ще видиш резултатите няма да закъснеят но може и да няма резултати зависимост какво движение имаш ако мислиш да стоиш по цял ден у вас и да мързелуваш намери в интернет диетата на Д-р Пиер Дюкан.

Въглехидратите не са много,но не ги яде когато трябва.Банана може да се премахне,той има най-много въглехидрати.Ако искаш да сваляш яж по 1,5гр на кг въгл и белтъци
Ето ти основата на диетата-ти си прецени какво да ядеш:
закуска-въглехидрати-зареждане
межсинно хранене-белтъците са малко повече от въглехидратите
обяд-белтъци+някаква салатка
междинно-белтъци или заместител ан храненето-протеиноива вафла или протеин с малко въглехидрати
вечеря-само белтъци+салата
преди лягане-само и единствено белтък
и си ги смяташ.От неядене не може да се дебелее,но от лгад-да.Като ядеш толкова малко и а по-голям интервал се съхрняват въглехидратите като мазнина,защото тото знае че утре пак ще гладува и се подсигурява.И по този начин тялото се храни т белтъците в тялото-мускулите.
Храната ни ги праи такива каквито сме.За съжаление и аз не мога да пазя диета нямам възможност и въпреки че тренирам и съм фитне синструктор вече финансите не стигат.И внимавй с коремната стена.Успехи

darla
12-12-2008, 21:30
dnes:
zakuska-kafe s nqkolko cigari
obqd-piza Forneti i airqn
ve4erq-nqma

Prosto imam problemi s malkiq i korema mi e svit na topka :(

hottie
12-12-2008, 22:33
dnes:
zakuska-kafe s nqkolko cigari
obqd-piza Forneti i airqn
ve4erq-nqma

Prosto imam problemi s malkiq i korema mi e svit na topka :(

Какво му има на малчо? :(

psychopath
12-12-2008, 22:52
Закуска - кафе, 2 препечени филийки с кашкавал и доматка, банан за в колата :-D
Обяд - виенски шницел с пържени картофи и снежанка; минерална вода (иначе бих искала чаша вино, ама карам и не мога)
Междинно - хрупам бисквитки Хугаренас с праскова
Вечеря - ще правя ирландска салата, брошета, кашкавалено руло и пиле с моцарелаква е тая ирландска салата :-o

HUG
12-13-2008, 14:50
сутринта фреш от портокали

на обяд - макарони

сега ям - мандарини

Zaharinka
12-13-2008, 15:02
Закуска:kinder pingui + няколко лъжици активия
Обяд:Печено пилешко месо + малко активия
Междинно:Мандарини
Вечеря:Не знам още вероятно сърми или салата

zvezdichkaaa
12-13-2008, 15:09
Закуска-ябълка
З обяд-малко мусака
Следобяд-до ся ядох ябълка
ии за вечеря мама ще готви някво пилешко и аз не я разбрах добре....

Sintya
12-13-2008, 16:20
Закуска --
Обяд: Супа с два пакета Зайо Байо xD
Вечеря: Зеле с ориз и една филия хляб.

myNameIsImmortal
12-13-2008, 17:18
Закуска: Палачинки с домашен мед.
Обяд: Риба /пъстърва/
Вечеря: Не знам още каква ще е :)

dan4ety
12-13-2008, 20:20
Закуска/обяд: Готвено зеле, 2 кюфтета и картофено пюре :lol:
После пих чаша топла вода с половин бульонче в нея :-D Вкусно е.
Към 3 ядох пиле с гъби
Към 5 изпих 2 чаши пак с топла вода и бульонче :lol:
Вечеря: 4 филии със сладко от круши. Щяха да са повече, ама на майка не й се правеха повече :lol:
И сега пак ще ям пиле с гъби :lol:

kuklichka_bg
12-13-2008, 22:00
Dneska cql den si bqh v kashti i samo do hladilnika hodeh
Ta dnes qdoh -sladoled edna kofi4ka,puri4ki okolo 3 mandarinki i sutrinta izqdoh edna filiq s 6unka ;D xaxa

krem4et0
12-15-2008, 17:30
Цял ден тъпча варен ориз и пуешка шунка. На обед ядох чушкена манджа и 1 бонбон на работа, че колегата черпи........

Просто съм на диета, защото не трябва да напълнявам до четвъртък. Имаме Коледна вечеря с колектива и съм си купила ултрасекси къса и тясна рокля.....стои ми добре, но не искам да пълнея. Още 2 дни ще тъпча ориз и зеленчуци.

akinom
12-15-2008, 17:44
точно така с ТЪПЧЕНЕ се отслабва 8-)

kuklichka_bg
12-15-2008, 17:53
закуска мюсли+сатдвич с шунка
обяд-солетки
вечеря-картофено пюре важла Морени една филия хляб и някфа наденицааа

hottie
12-15-2008, 17:55
закуска : мюсли с прясно мляко (каква изненада 8-) ), кафе
междинно : банан
обяд : 2 пъти пилешка супа 8-) , айрян
междинно : жълто корни, кафе
вечеря : предстои - риба лаврак с варени картофи, червено вино

Sensuality
12-15-2008, 18:09
закуска- банан

обяд- солети и козунак

следобяд- ябълка

вечеря- мусака 8-)

foreverr
12-15-2008, 18:22
Закуска: 150 гр. фурми
Обяд: 2 средни варени картофа + 2 ябълки
Вечеря: половин филийка с мед и пак 2 ябълки
Ям такива работи, защото постя.АА забравих да каже-а и не казах още нещо-преди малко ядах една малка локумена вафла.

st1ka
12-15-2008, 18:25
Закуска: 2 принцеси
Обяд: Сандвич
Вечеря: все още не знам

ThinkPink
12-15-2008, 18:49
ми солети и кафета :D

akinom
12-15-2008, 18:50
ми солети и кафета :D

От кога си с тоя режим?? Има ли ефект :)

dan4ety
12-15-2008, 18:51
Закуска: Една бонбона Тофифи (имам рожден ден все пак :lol: )
Обяд: Парче пица
После: Супа, филийка с топено сирене, филийка с хайвер и пак бонбона :-D А, и малко сушеница :-D
Вечеря: Не знам. Може пак супа и филийки да ям :)

Infinity
12-15-2008, 18:52
Закуска-един тостер,бананче и една манадарина
Обяд-печено пила със млечна салата
Вечеря-плодове :)

kuklichka_bg
12-15-2008, 19:03
[quote=ThinkPink]ми солети и кафета :D

От кога си с тоя режим?? Има ли ефект :)[/quoдо

да ви имам режимите :grin: :grin: :grin:

Zaharinka
12-15-2008, 19:20
Закуска:Филия със кашкавал
Обяд:Меден линцер+ девин фреш
Междинно:Желирани бонбони
Вечеря:Печени ребърца
Мн.ядене като гледам хората на солети и 1 ябълка :D

darla
12-15-2008, 19:45
zakuska:kafe
obqd:vkusna 4a6a supa "magi"
mejdinno-2,5l.min voda
ve4erq-pile na gril i kivi

krem4et0
12-16-2008, 06:40
точно така с ТЪПЧЕНЕ се отслабва 8-)
С глад не се отслабва, защото организмът се запасява при ървия прием на храна и я трупа. Когато трябва да отслабна просто намалям количеството за сметка на броя порции на ден. 5-6 пъти дневно по малко варен ориз и зеленчуци едва ли ще стана 100 кила. Резултатът ми за 2 дни е -2 см ханш, -2 талия и по -1 на всяко бедро!

GeRRaRD_IsKo
12-16-2008, 14:47
tuka ne vidqh nqkoy dase hrani zdravoslovno :x

indecent
12-16-2008, 15:33
закуска-баничка,2 сокчета,еклер
към 11 часа-чипс
вечеря-пиле с ориз

Zaharinka
12-16-2008, 18:33
tuka ne vidqh nqkoy dase hrani zdravoslovno :xДай да те видим ти колко здравословно ядеш...
:?

Закуска:Портокал + бисквити
Обяд:Ориз със зеленчуци
Междинно:Щтрюдел
Вечеря:Зеленчукова супа

RaI4etO
12-16-2008, 20:26
закуска:нямаше - изтърва хя понеже се успах :-D
обяд:крем от тиква
вечеря:едно варено яйце

ReBeL
12-16-2008, 21:25
tuka ne vidqh nqkoy dase hrani zdravoslovno :xДай да те видим ти колко здравословно ядеш...
:?

Закуска:Портокал + бисквити
Обяд:Ориз със зеленчуци
Междинно:Щтрюдел
Вечеря:Зеленчукова супа


човека иска да каже,че тука всички гладуват :) един няма, който да яде нормално
по темата: няма да казвам колко много съм яла днес,че като чета другите какво ядът и чак срам ме хваща 8-) :lol:

mynichka
12-17-2008, 08:04
закуска - чай ( адски много ме болеше гърлото ..цяло нощ кашлях и почти не спах) и след 1 час някъде пробвах да ям препечена филийка ..но като съм болна нищо не ми се яде ..

Daniella_
12-17-2008, 09:37
Закуска - тост със сирене и чай
Преди обяда - банан
Обяд - Супа и нещо като мусака с няколко филий хляб
Следобедна закуска - баничка и вафла,може и чипс ,ама в краен случай :D
Вечеря - каквото е сготвила мама ,най -често пиле :-P
Десерт - нещо шоколадово :)

acdcfenka
12-17-2008, 15:20
Закуска: Кафе, две филии с руска салата и меденка.
Обяд: 1 парче пица
Следобедна закуска: Чийзкейк.
Вечеря: Леща, 1-2 филии хляб, руска салата или салата с тиквички, чай.

Infinity
12-17-2008, 15:52
Закуска-чипс Лейс,сокче и република кокос :grin:
обяд-ориз със крах и пилешки късчета филе
вечеря-преди малко изядох половин пакетче бирени фъстъци :D ама после ще ям мандаринкии :)

TheNewReligion
12-17-2008, 15:53
Закуска: чай
Междинно: какао
Обяд: чай с бисквита.
Междинно: супа.
Вечеря: две рулца от рак и чай.
Днес сливиците ми са с големината на пинг-понг топчета и нямам никакъв апетит.

lori
12-17-2008, 16:32
Закуска: Парче пица, което остана от снощи.
Обяд: Ябълка, чай и някакви бисквити
Вечеря: Току- що изядох един Бейк ролс и вероятно после ще пия чай.

darla
12-17-2008, 16:35
zakuska-kafe
obqd-pica(zamrazena) +kafe
mejdinno-banan i vkusna 4a6a supa
ve4erq-nai-veroqtno supa zelen4ukova

mArMaLaDkA
12-17-2008, 16:41
Час преди закуската:ябълка
Закуска:кафе 3 в 1,бейкролс
Междинно:кафе 3 в 1(второто ми за деня) с една "Република"
Обяд:Няколко парчета пица
Вечеря:Пилешко филе с лимон,салата със зеле,магданоз и зехтин,и 2 филийки хляб
Мисля за десерт в по-късните часове ,да хапна мандарина или вафла.

t0nit0yy
12-17-2008, 17:27
zakuska-kafe
obqd-pica(zamrazena) +kafe
mejdinno-banan i vkusna 4a6a supa
ve4erq-nai-veroqtno supa zelen4ukova

ти или ядеш супа,или форнетии :lol: малко разнообразие кака..

по темата

закуска-1 кроасан с шоколад,1 банан и портокалов сок
обяд-форнети с пица и кашкавал
вечеря-мусака :)

darla
12-17-2008, 17:48
mi obojavam supa,a ina4e gotvq i drugo,6toto muja mi ako go durja na supa 6te zagine

mariqn_sexa
12-17-2008, 18:05
за сутринта: джоб
за обяд : 1 кутия бисквити (9 на брой)
вечеря: няма да ям :)

Cameo
12-18-2008, 01:04
~Закуска: Кисело мляко с корнфлейк и канела + ябълка след като се наям

~Обяд: Накълцано пилешко месо с малко ориз

~Вечеря: Сьомга със зелена салата

silver_moon
12-18-2008, 13:25
закуска (6.00): мюсли с прясно мляко и лъжица мед + 5 ръжени сухарчета (и те в прясно мляко)
междинно: (8.40) една голяма, кисела ябълка :D
междинно (12.10) сурови бадеми
обяд (15.00) тиквички с ориз и пилешко бутче и зеленчукува супичка
вечеря:(18.00) омлет на тефлон, без мазнина, малко кисело зеле, и купа кестени :D

t0nit0yy
12-18-2008, 14:47
закуска в 10-баничка :( и солети
обяд-с моя бебчо малко се бяхме разлигавили ии изядохме 2 шоколада,няколко банана ии мн мн сок :D :oops:
вечеря-мусака

leidymimi
12-18-2008, 16:40
Аз ям спрямо това коя смяна съм на училище.
Ако съм първа смяна:
сутрин - не ям (просто не ми се яде толкова разно)
преди обед (към междучасието) - 1 кроасан и нещо за пиене
обед - нещо готвено
вечер - пак нещо готвено (но по малко)

Ако съм втора смяна:
сутрин ям към 10ч. - 1 филия с нещо
обед - нещо готвоно или нищо
ако още ми се яде нещо в междучасието си взимам нещо малко
вечер - пак нещо готвено (но по малко)

готвоното е у дома,ако няма готвено понякога или не ям или нещо сухо (но малко)

Syringe
12-18-2008, 17:13
mi obojavam supa,a ina4e gotvq i drugo,6toto muja mi ako go durja na supa 6te zagine

No MEAT - NO MEN !

Sasha2k8
12-18-2008, 17:20
Закуска 7ч. - Корн Флейкс
Закуска 10ч. - Ябълка, Мандарина
Обяд - Гювеч, Дюнер
Вечеря - Чипс

Daniella_
12-18-2008, 18:11
Закуска - сандвич със сирене и шунка,чай (тва в 11ч.)
Обяд - наденичка с две филий хляб и малко пържола :)
Следобедна закуска - само солети
До вечерята умрях от глад :D - Пълнени чуши с две филии хляб и няколко бисквити с шоколад ,и кисело мляко :)
След един два часа предполагам ,че ще хапна още нещо
:-D

safetyMode
12-18-2008, 18:48
закуска - нищо (не мога да ям сутрин... става ми лошо като си сложа нещо в стомаха по рано от 10 : 00)

обяд - солети и Cappy Junior

вечеря - вечер ям много малко а ако ям то са спагети, салата или сандвич + кола или фанта, рядко пия сок

acdcfenka
12-18-2008, 20:27
Закуска: Салата с тиквички и 1-2 филии хляб.
Обяд: Леща, 1-2 филии хляб и туршия.
Междинно: Една вафла и бисквита.
Вечеря: Разтопен кашкавал, две парчета салам и 1-2 филии хляб.

mArMaLaDkA
12-18-2008, 20:35
Закуска:Вкусна чаша супа "Маги" и един малък млечен шоколад
Междувременно:Солети с кашкавал
Обяд:---------
Около час преди вечерята:половин пакет Бейкролс
Вечеря:2 филийки с пастет+омлет с гъби,сирене и колбас+салата зеле-краставици и вафла.

Syringe
12-18-2008, 20:36
Много съм гладна, какво да правя???

ReBeL
12-18-2008, 20:50
Много съм гладна, какво да правя???

папкай :D :)

Syringe
12-18-2008, 21:06
В хладилника има само неща, които аз сама трябва да си направя.Знаете как е.

kuklichka_bg
12-18-2008, 21:31
днеска хапнах доста
закуска - мюсли
обяд 100гр форнети
вечеря-вафлички+ месо с салата снежанка а и мандаринкаа :oops:

Syringe
12-19-2008, 09:59
днеска хапнах доста
закуска - мюсли
обяд 100гр форнети
вечеря-вафлички+ месо с салата снежанка а и мандаринкаа :oops:

Tva go qm samo mejdu rannata i kusnata zakuska, darling.

acdcfenka
12-19-2008, 18:37
Закуска: кафе и две парчета милинка.
Обяд: леща,едно варено яйце, 2 филии хляб.
Междинно: половин кит-кат, половин банан и едно парче милинка.
Вечеря: консерва риба, 2 филии хляб и половин кит-кат.

jeni92_abc
12-19-2008, 19:05
закуска-мюсли с кисело мляко,3 в 1
обяд-крем супа маги с пиле
след обяд - хрупанки
вечеря-хляб+сирене

Infinity
12-19-2008, 19:15
закуска-пица и сок праскова
обяд-един огромен кроасан със шоколад
вечеря-сухо(луканка,кашкавал,суше ичка,маслинки и сладка царевица) :)

Sasha2k8
12-19-2008, 19:19
Закуска: Корн Флейск
Обяд: Пържола
Вечеря: Килограм мандарини

carinaNebula
12-20-2008, 03:49
сутрин: зелена ябълка и вода
обяд:макарони
вечеря:салата и кренвирш

zvezdichkaaa
12-20-2008, 15:46
Закуска----
Обяд(следобедна закуска ххихих)-Шоколад милка,а преди да изляза доядох едно печено бутче,което бях започнала вчера
Вечеря-Ябълка и малко по-късно салата

mirkisss
12-20-2008, 15:52
Сутрин мляко активия ,чисто.
Обяд ,някоя салатка ,нещо по лекичко.Може и супичка.Супа от киселец най- обичам ,също така и пилешката.
Вечер - не ям.

Сутрин на гладно също пия преварена гореща вода,тя изгаря и премахва токсините.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Аз ако ям тва ще умра от глад :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

mynichka
12-20-2008, 16:09
закуска- препечена филийка
обяд- сирене, руска салатка ..мандаринка
междинно- кисело мляко с бисквитки и банан

jeni92_abc
12-20-2008, 17:18
закуска-мюсли,3 в 1
обяд-риба,1 филийка хляб
след обяд-соленки
вечеря-пилешка супа

leidymimi
12-20-2008, 17:19
Сутрин - филийка
На обяд - 1 дюнер
Вечеря - все ще намеря нещо :D

st1ka
12-20-2008, 17:46
Не закусвах
На обяд: една пилешка пържола
За вечеря: най-вероятно пица

kalpazanka
12-20-2008, 20:43
Закуска- голямо парче пица
Обяд- пилешки крилца с ориз и зеле
Следобяд- КитКат
Вечеря- овчарска салата
Сега допълнително похапвам портокали, мандарини и суджук.

forrzi
12-20-2008, 21:31
оооо
аз ядем та ми плющят ушите
сутринта-кафенце,малки банички и сирене
след тва сандвич,приготвен от мъж...демек тежи половин кило
една баничка
после 1 хот дог
и после паниран кашкавал
8)
кеф ти печено прасенце,кеф ти пържолка...

kuklichka_bg
12-20-2008, 22:22
закуске--мандарина
обяд-паучи
вечеря-джоб

gree_girl
12-20-2008, 22:49
Закуска-пържена филийка
После не съм яла по часове: Банан, Вафла Чудо
Вечеря-печено и портокал

IwInkA
12-20-2008, 22:55
Закуска:1 малка кифличка с шоколад
междинно към 11 форнети :D
обяд : паниран кашкавал и салатка
вечеря:мусака с 1 филия хляб и няколко бисквитки :oops:

jeni92_abc
12-21-2008, 17:16
закуска:баница със сирене,3 в 1
обяд-филия със сирене на фурна
вечеря-малко соленки

Riot
12-22-2008, 10:02
хейтърска водка и хейтърска кола
а на обяд ям хейтърска пържола

anadrol
12-22-2008, 10:18
Като ви гледам хранителните режими ми се драйфа,сигурно сте по 50 килца леки.Ето и новия ми дневен режим в основен период.

ставане в 6 часа шеик от 2 банана 1 доза геинар 300 мл. мляко и шепа ядки 4 таблетки ecdy steel 6 таблетки амино
сън до 9 часа 20 белтъка 4 таблетки ecdy steel
10.20 сурватачен протеин креатин 8-10 гр.
11 часа тренировка
след тренировка 2 дози геинар 4 таблетки ecdy steel 20 гр. креатин 6 таблетки амино
13 часа 600 гр. пилешко месо и купичка ориз
13.30 шеик от 2 банана 1 доза геинар 300 мл. мляко и шепа ядки 4 таблетки ecdy steel
14.30 пак около 600 гр. пилешко месо
15.30 шеик от 2 банана 1 доза геинар 300 мл. мляко и шепа ядки 4 таблетки ecdy steel
16.30 2 консерви риба тон и 500 гр. картофи
17 часа шеик от 2 банана 1 доза геинар 300 мл. мляко и шепа ядки 4 таблетки ecdy steel
17.30 2 консерви риба тон
18 часа шеик от 2 банана 1 доза геинар 300 мл. мляко и шепа ядки 4 таблетки ecdy steel
20 часа вечеря 600 гр. телешко месо
22 часа 2 вечеря 15 белтъка
23 часа 20 гр. креатин млечно-яичен протеин 4 таблетки ecdy steel 6 таблетки амино и сън.

darla
12-22-2008, 10:19
Abe,teen-ove,vie za6to se susipvate ot glad.nam,4e vseki ima periodi,v koito nqma apetit,ama tva da izqde6 edno kiselo mlqko i edna vafla za cql den.....
po temata:zakuska:nqma
obqd:kafe,cigarka,pica na par4e
ve4erq:nai-veroqtno pile s kartofi 6te pravq i greipfrut

darla
12-22-2008, 10:21
anadrol,a ti puk si mnogo normalen!Nqma6 li si zaduljeniq prez denq,4e prez 30min gleda6 4asovnika i burka6 otvari v kazana?

Riot
12-22-2008, 10:23
anadrol,a ti puk si mnogo normalen!Nqma6 li si zaduljeniq prez denq,4e prez 30min gleda6 4asovnika i burka6 otvari v kazana?
той е от заблудените фитнес маняци
ще се осъзнае след време

anadrol
12-22-2008, 10:28
anadrol,a ti puk si mnogo normalen!Nqma6 li si zaduljeniq prez denq,4e prez 30min gleda6 4asovnika i burka6 otvari v kazana?

:D :D хаахах добре мацка разсмя ме,ако искаш ела ми готви ти нямам нищо напротив.нещо съм болен и почивам тас седмица и другата, може да се каже че нямам работа в момента.А иначе ти как искаш да се изхранвам със 125кг. лично тегло повечето от което мускулна маса и практикувам културизъм.
Какво ще осъзная ? осъзнавам че зблудения си ти пий си там водките и не философствай.

darla
12-22-2008, 10:50
Riot,ne sum suglasna tuk s teb.6tom se zanimava s kulturizum,togava razbiram rejima mu na...ppiene.Ama vse pak ne mi izglejda realno prez 30min da si slaga6 po ne6to v ustata.ili pone aako ima6 ne6to da vur6i6 prez denq de,ako visi6 24 4asa vuv fitnesa-ok.

anadrol
12-22-2008, 11:17
След дълго годишни трениране и голямо ядене коремната стена се увеличава и организма се променя.Свиква да яде по няколко пъти на ден,аз огладнявам по мн пъти и то бързо на ден.Нормално е да се яде през час-час и половина-два по време на качване на мм,организма се нуждае от нужните количества белтъци,протеин,въглехидра ти,мазнини.Е баш 24 часа никой не виси във фитнеса.Дарла ако искаш ела ме замести с готвенето,ще съм ти много благодарен 8-) че днешните девойки не могат нищо да си сготвят.

darla
12-22-2008, 11:32
^idvam.Moga da gotvq vsi4ko bez le6ta i zelen fasul.Ama do kolkoto znam na vas(mujete) vi trqbva edna musaka,za da bogotvorite jenata.A musakata mi e specialitet :-)

Sensuality
12-22-2008, 15:11
закуска - вафла
обяд- варени картофи
вечеря-незнам все още какво :-D

Giva
12-22-2008, 16:29
закуска:форнети
междинно:2 мандарини
обяд:зелеви сарми
междинно:кремче
за вечеря ще видим какво ще се яде,но най-вероятно мусака и мандаринки 8-)

Не,че аз ям кой знае колко,но бях потресена като прочетох кой колко яде :?

zvezdichkaaa
12-22-2008, 16:49
Закуска-не съм(рядко закусвам)
Обяд-Половин бутче
Следобедна-банан и портокал
Вечеря-сиг салата

Малеее идват празнициии.Помоооощ :(

darla
12-22-2008, 16:53
^ :lol: Ami qvno 6te si burka6 v gurloto po-4esto,za6toto 6te ti se nalaga da qde6 pove4e ot polovin but4e! :razz:

indecent
12-22-2008, 16:53
закуска - парче пица...
обяд- ----
вечеря- незнам още

breathless
12-22-2008, 17:02
Закуска - 2 мандарини, Козуначе Севън дейс, Хрусини там некви ..
Обяд - не съм обядвала ..
Междинно - 4 сандвича от Мак Донълдс,малки пържени картофки, и малка кола .. 8-)
Вечеря - нз 8)

leidymimi
12-22-2008, 18:08
закуска - 1 чаша прясно мляко :grin:
обяд - не съм яла
(към 2:30 -3:00ч) - половин кола(малка ботилка)
вечеря - пълна чиния със супаааа :grin: :grin: :grin:

billytalent
12-22-2008, 18:16
От 3 дни съм на една диета,всъщност първата,която ми действа и без да спортувам
Закуска:Активия с мюсли
Закуска 2-ра:Плод по избор
Обяд:Салата по избор и едно малко парче сирене
Следобедна закуска:Плод по избор
Вечеря:Пилешка пържола и зеленчук по избор
Преди всяко ядене задължително по 2 чаши вода...това е моето меню и се чувствам перфектно :grin:

dan4ety
12-22-2008, 18:22
Закуска: Филия с топено сирене
Обяд: Малък джоб с картофено кюфте
След обяд: Пържен петрохан (приятно загорял :-D ) и плодова салата
Към 16ч: Пържени картофи и после нещо като бананов шейк :lol:
Вечеря: Ориз, агнешко печено и кисели краставички
След това: Към 50гр тиквени семки
Сега: 1 ябълка
После се очертава да ям пак плодова салата :lol: И с това мисля да ми приключи яденето за деня :lol:

leidymimi
12-22-2008, 18:24
Аз имам няколко въпроса към тази диета :
1. За колко време е и колко килограма се очаква да се свалят?
2. Към колко часа е първата и втората закуска (да не би да ставаш в 6ч за да имаш вр. за двете закуски)?
3. На салатата може ли да се слагат някакви подправики или не и колко трябва да е това "малко парче сирене"?

leidymimi
12-22-2008, 18:29
dan4ety извинявай,но къде събираш това?
Всеки ден ли ядеш по толкова и не ти ли става тежко?Аз ако ям по толкова всеки ден няма да мога да спя.

temari1785
12-22-2008, 18:49
Сутрин : Чаша мляко (студено) , една ябълка (или банан) , може и понякога (когато не съм на училище) принцеса.

Обяд : Малка салата , малко шунка.

Вечер : Доматена супа .

billytalent
12-22-2008, 19:18
Аз имам няколко въпроса към тази диета :
1. За колко време е и колко килограма се очаква да се свалят?
2. Към колко часа е първата и втората закуска (да не би да ставаш в 6ч за да имаш вр. за двете закуски)?
3. На салатата може ли да се слагат някакви подправики или не и колко трябва да е това "малко парче сирене"?


Значи прави се в продължение на 6 дни,честно казано няма значение през колко часа ще си разпределяш храната-примерно първата ми закуска на мен винаги е към 6:30,а втората към 8 някъде,също така пия зелен чай и кафе без захар в неограничени количества,но най-важно е пиенето на 2 чаши минерална вода преди дсяко ядене,а за салатата слагам малко сол и лимон ....под малко парче сирене имам в предвид едно тънко резенче,мн неща съм пробвала,но за сега от тази за 3 дни съм свалила 2 кг,хубаво е да се съчетае с малко разходки на чист въздух,поне 15-20 мин няма да съжаляваш,а също така в някой от дните на закуска може Активията да се замести с филийка черен хляб с ъс сирене...малко се улях в обясненията :oops:

sladka__droga
12-22-2008, 19:25
Закуска-Nesquik
Втора закуска-Солетки + сокче
Десерт-Шоколадче

Обяд-Сандвич с пилешка пържола + още един сок
Втори обяд-ориз със сърчица + кока кола
Късен обяд-Хапване в Мак Доналдс >> два сандвича и картофки

Вечеря-Мандаринки ...

Тва е за днес и не ми се чудете много ... почти нищо не ми се лепи и си ям квот' ми падне :-P.

dan4ety
12-22-2008, 19:49
dan4ety извинявай,но къде събираш това?
Всеки ден ли ядеш по толкова и не ти ли става тежко?Аз ако ям по толкова всеки ден няма да мога да спя.

Ми по принцип ям по толкова, ама понякога ям по-малко :lol: Зависи дали ми се яде това, което има вкъщи. Не знам, баща ми ми казва, че имам бездънна яма за стомах :lol: И май е така :lol: Не ми става тежко, защото съм свикнала :-D

Добавям още нещо към яденето: Току що изядох 1 портокал :-D

Axel_f
12-22-2008, 21:02
Днес бая си похапнах:

Закуска - препечена филийка със сирене, минерална вода
Обяд към 3 часа - китайски ориз със зеленчуци и яйца, минерална вода
Вечеря - манджа телешко със ориз и зеле,малко питка, 5 огромни мандарини, 1 киви, 5 блокчета черен шоколад...олях се доста :-x

leidymimi
12-23-2008, 08:44
Аз имам няколко въпроса към тази диета :
1. За колко време е и колко килограма се очаква да се свалят?
2. Към колко часа е първата и втората закуска (да не би да ставаш в 6ч за да имаш вр. за двете закуски)?
3. На салатата може ли да се слагат някакви подправики или не и колко трябва да е това "малко парче сирене"?


Значи прави се в продължение на 6 дни,честно казано няма значение през колко часа ще си разпределяш храната-примерно първата ми закуска на мен винаги е към 6:30,а втората към 8 някъде,също така пия зелен чай и кафе без захар в неограничени количества,но най-важно е пиенето на 2 чаши минерална вода преди дсяко ядене,а за салатата слагам малко сол и лимон ....под малко парче сирене имам в предвид едно тънко резенче,мн неща съм пробвала,но за сега от тази за 3 дни съм свалила 2 кг,хубаво е да се съчетае с малко разходки на чист въздух,поне 15-20 мин няма да съжаляваш,а също така в някой от дните на закуска може Активията да се замести с филийка черен хляб с ъс сирене...малко се улях в обясненията :oops:

Благодаря за информацията и не си се уляла.Последен въпрос: колко големи трябва да са порциите(т.е. има ли ограничение или може да е каквато си избера)?

jeni92_abc
12-23-2008, 08:50
закуска-3 в 1
в училище-марети с гъби,кроасан и вафла
вечеря-винен кебап+1 филийка хляб

t0nit0yy
12-23-2008, 09:58
закуска-пица
обяд-пилешка супа и 1 мандаринка
вечеря-още не знам

anadrol
12-23-2008, 09:59
^idvam.Moga da gotvq vsi4ko bez le6ta i zelen fasul.Ama do kolkoto znam na vas(mujete) vi trqbva edna musaka,za da bogotvorite jenata.A musakata mi e specialitet :-)

спокойно леща няма в менюто ми.Дарла а падаш ли си по огромни момчета :oops: ? На това му викам перфектната жена - като дарла красавица,умее да готви,работи.Ако трябва само аз ще готвя само ми ела :D и м/у другото на колко си аз ти давам 19 ?

darla
12-23-2008, 10:31
anadrol,da,na 19sum ama s beb4e.ako 6te me vzima6,vzima6 i malkiq.a po edri muje-padam si,da,ne obi4am muja do men da mi e na polovinata na kilata-48 i visok kolkoto men naprimer.Obi4am da si e muj-s mujka fizika,ne s teenagerksa.I sum protiv ob6to prietoto mnenie,4e edrite muje sa tupi.Mutrite,da,no ne vsei edur muj se harakterizira kato mutra.Abe,s 2 dumi,6te te imam v predvid pri sledva6tiq skandal s muja mi! :-) 8-)

anadrol
12-23-2008, 11:35
anadrol,da,na 19sum ama s beb4e.ako 6te me vzima6,vzima6 i malkiq.a po edri muje-padam si,da,ne obi4am muja do men da mi e na polovinata na kilata-48 i visok kolkoto men naprimer.Obi4am da si e muj-s mujka fizika,ne s teenagerksa.I sum protiv ob6to prietoto mnenie,4e edrite muje sa tupi.Mutrite,da,no ne vsei edur muj se harakterizira kato mutra.Abe,s 2 dumi,6te te imam v predvid pri sledva6tiq skandal s muja mi! :-) 8-)

На 19 с бебче още от рано си водила доста бурен живот май..е не е моя работа.Ако за теб под мъжка физка се вписва и 125кг. 196см. 20год. тогава ще съм доволен.Ако мъжа ти те изгуби някога значи е пълен глупак аз се хвърлям в огъня за такова момиче като теб. :D ако не върви брака ми пишеш ЛС и ще се оправим тримата все някак :)

hottie
12-23-2008, 11:45
Аз нямам грам апетит последните дни.
Закуска кафе, обяд плод(колкото да не ме заболи глава) и вечеря супа ама пак насила :( Много тъпо така ама ми се повръща при мисълта за храна.

darla
12-23-2008, 11:47
anadrol,da,na 19sum ama s beb4e.ako 6te me vzima6,vzima6 i malkiq.a po edri muje-padam si,da,ne obi4am muja do men da mi e na polovinata na kilata-48 i visok kolkoto men naprimer.Obi4am da si e muj-s mujka fizika,ne s teenagerksa.I sum protiv ob6to prietoto mnenie,4e edrite muje sa tupi.Mutrite,da,no ne vsei edur muj se harakterizira kato mutra.Abe,s 2 dumi,6te te imam v predvid pri sledva6tiq skandal s muja mi! :-) 8-)

На 19 с бебче още от рано си водила доста бурен живот май..е не е моя работа.Ако за теб под мъжка физка се вписва и 125кг. 196см. 20год. тогава ще съм доволен.Ако мъжа ти те изгуби някога значи е пълен глупак аз се хвърлям в огъня за такова момиче като теб. :D ако не върви брака ми пишеш ЛС и ще се оправим тримата все някак :)
:D ok

billytalent
12-23-2008, 14:08
[quote=leidymimi]Аз имам няколко въпроса към тази диета :
1. За колко време е и колко килограма се очаква да се свалят?
2. Към колко часа е първата и втората закуска (да не би да ставаш в 6ч за да имаш вр. за двете закуски)?
3. На салатата може ли да се слагат някакви подправики или не и колко трябва да е това "малко парче сирене"?


Значи прави се в продължение на 6 дни,честно казано няма значение през колко часа ще си разпределяш храната-примерно първата ми закуска на мен винаги е към 6:30,а втората към 8 някъде,също така пия зелен чай и кафе без захар в неограничени количества,но най-важно е пиенето на 2 чаши минерална вода преди дсяко ядене,а за салатата слагам малко сол и лимон ....под малко парче сирене имам в предвид едно тънко резенче,мн неща съм пробвала,но за сега от тази за 3 дни съм свалила 2 кг,хубаво е да се съчетае с малко разходки на чист въздух,поне 15-20 мин няма да съжаляваш,а също така в някой от дните на закуска може Активията да се замести с филийка черен хляб с ъс сирене...малко се улях в обясненията :oops:

Благодаря за информацията и не си се уляла.Последен въпрос: колко големи трябва да са порциите(т.е. има ли ограничение или може да е каквато си избера)?[/quot



Значи има ограничение само в това,че пържолата трябва да е 150 грама хаха не че го спазвам иначе няма други но пак казвам най-важно е пиенето на две чаши вода преди всяко ядене аз за първи път съм доволна от диета :grin:

Sensuality
12-23-2008, 14:12
закуска - кроасан
обяд - пица и кока кола
междинно - 2 толумбички :-D

Infinity
12-23-2008, 14:12
закуска-руло
обяд-каварма
вечеря-все още не знам :-o

Giva
12-23-2008, 14:28
закуска:2 филии със салам "Закуска"
обяд:Принцеси 4 броя (домашно приготвени)
междинно:мандаринка
и засега това

Infinity
12-23-2008, 14:32
закуска:2 филии със салам "Закуска"
обяд:Принцеси 4 броя (домашно приготвени)
междинно:мандаринка
и засега това
ъмм...обожавам го тоя салам закуска :grin:

Axel_f
12-23-2008, 17:19
Закуска: препечена филийка със сирене и телешки салам

Обяд към 12 пица "Скрудж" в Уго, минерална вода с лимон

Вечеря: 18 часа - половин купичка манджа свинско с грах, препечена филийка със салам, масло и сирене, 3-4 мандарини, 1 киви

Сега : желирани червеи :D

ПП ^ И аз обожавам салам "Закуска", ама само на "Маджаров" е вкусен :)

Pliok0019
12-23-2008, 18:18
Днес съм яла малко, понеже съм в цикъл и корема ме боли адски...
Закусвах мляко
Обядвах филийка със салам и топено сирене
Следобенна закуска: Мандаринка
Вечеря: Малко пъжолка, филийка, половин люта чушка :-D и една активия.

Inlofee
12-23-2008, 18:21
ми за закуска 1 филийка с топено сиренце , за обяд 1 пица , ии вечеря китайско (пиле със зеленчуци) ии 1 ябълка

leidymimi
12-23-2008, 18:34
А газирано може ли или то не се вписва в диетата

billytalent
12-23-2008, 18:53
Газираното е забранено,няма диета в която да е разрешена употребата му аз си мислех,че няма да издържа без но явно съм грешала,може фрешчета да се пият от прясно изцедени плодове в неограничено количество :)

leidymimi
12-23-2008, 19:06
Газираното е забранено,няма диета в която да е разрешена употребата му аз си мислех,че няма да издържа без но явно съм грешала,може фрешчета да се пият от прясно изцедени плодове в неограничено количество :)

мерси от след празниците почвам :D

billytalent
12-23-2008, 19:12
Газираното е забранено,няма диета в която да е разрешена употребата му аз си мислех,че няма да издържа без но явно съм грешала,може фрешчета да се пият от прясно изцедени плодове в неограничено количество :)

мерси от след празниците почвам :D

Пожелавам ти късмет и аз ще започвам пак,че тези дни се изложих,но определно съм свалила дано и ти успееш :-)

IwInkA
12-23-2008, 19:20
закуска-не ядох
обяд-кроасан с шоколад
междинно-форнети,сок,топъл шоколад,3 в 1
вечеря-пържола с млечна салата :D

gree_girl
12-23-2008, 20:19
9часа 2 филийки
17часа - салата и вафла
18часа - фурнетка
20часа - таратор, задушени моркови и една сладка

leidymimi
12-23-2008, 21:05
Газираното е забранено,няма диета в която да е разрешена употребата му аз си мислех,че няма да издържа без но явно съм грешала,може фрешчета да се пият от прясно изцедени плодове в неограничено количество :)

мерси от след празниците почвам :D

Пожелавам ти късмет и аз ще започвам пак,че тези дни се изложих,но определно съм свалила дано и ти успееш :-)

Мерси.Ще ти стискам палци :)

leidymimi
12-23-2008, 21:08
сутрин - не ядох
обяд - супа и 5-6 мандарини
вечеря - супа и 5-6 мандарини
преди 1ч. - 1 портокал

kuklichka_bg
12-23-2008, 22:43
zakuska-sandvish
obqd-forneti
ve4erq-a 4okofredo ;D

Sasha2k8
12-23-2008, 22:43
Закуска: Корнфлейкс
Обяд: Овчарска салата, половин пица Хавайска
Вечеря: Пиле с картофи

Pliok0019
12-24-2008, 10:16
Да се похваля - днес постя.

Закусвах мандарини. :D

jeni92_abc
12-24-2008, 10:25
Аз нямам грам апетит последните дни.
Закуска кафе, обяд плод(колкото да не ме заболи глава) и вечеря супа ама пак насила :( Много тъпо така ама ми се повръща при мисълта за храна.

и аз съм така няколко дена преди да ми дойде :-o

пп: закуска 2 филийки с кашкавал
обяд:форнети с топено сирене и ябълка
междинно:кекс,1 еклер
вечеря:супа маги с гъби

Sensuality
12-24-2008, 11:10
закуска - баничка + айрян :-D
междинно - 1 толумбичка + 2 бисквитки :D
обяд - незнам,като огладнея ш видя :D

Sintya
12-24-2008, 14:14
За Вчера:

Чипс, Солети и Пица.
Изядох ги на обяд и вечерта нищо не ядох. Вълчи глад ме гони.
Днес изядох един дюнер, за което съжалявам.
За Вечеря Сърми 100% =)

dan4ety
12-24-2008, 16:51
Закуска/обяд: Ябълка и 2 филии с луканка.
След обяд: 2 филии с филе.
Вечеря: Малко руска салата, мноооооого млечна салата, 2 парчета риба, половин кебапче (не обичам кебапчета) и мноооого кола. После сигурно ще ям малко баница.

Интересно, защо винаги като ям в другата стая и ми става тежко на стомаха след малко ядене, а когато ям в моята стая въобще не ми става тежко...

t0nit0yy
12-24-2008, 17:05
Закуска/обяд: Ябълка и 2 филии с луканка.
След обяд: 2 филии с филе.
Вечеря: Малко руска салата, мноооооого млечна салата, 2 парчета риба, половин кебапче (не обичам кебапчета) и мноооого кола. После сигурно ще ям малко баница.

Интересно, защо винаги като ям в другата стая и ми става тежко на стомаха след малко ядене, а когато ям в моята стая въобще не ми става тежко...

dnes e Bydni vecher,zashto se typchesh s meso :lol: ? ne praznuvash li?

sladur4etyYy
12-24-2008, 17:15
сутрин: банан и горещ шоколад
обяд: не ядох, бях по магазините 8-)
вечеря: наще са правили разни постни нещица :D

dan4ety
12-24-2008, 17:18
^ 'Щото без месо не мога да живея (направила съм си сметка, че от няколко години всеки ден ям месо, но под различна форма. Ама винаги присъства в менюто ми). Пък и постенето е една простотия според мен. Ще си ям каквото си искам, какво да направя, че е празник (аз и без това го зачитам само за подаръците...) :lol:

t0nit0yy
12-24-2008, 17:40
^ 'Щото без месо не мога да живея (направила съм си сметка, че от няколко години всеки ден ям месо, но под различна форма. Ама винаги присъства в менюто ми). Пък и постенето е една простотия според мен. Ще си ям каквото си искам, какво да направя, че е празник (аз и без това го зачитам само за подаръците...) :lol:

pfff antihrist :o

dan4ety
12-24-2008, 17:54
Аз не съм против Христос и такива (защото това значи антихрист), просто не вярвам, че съществува някаква такава висша сила. Или поне не е някой, който ни гледа отгоре :)