PDA

View Full Version : Менюто ви за днес?



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

MoMoXiXi
09-06-2008, 16:07
Здравейте, идеята за тая тема ми дойде преди малко. 8-)
Прочетох всички теми на 1вите 3 страници за отслабване/диети етц. обаче видях и няколко коментара, които се отнасят също и за мен. Имам предвид следното: опитвайки се да поослабна 2-3 кила най-много, прочетох какви ли не НВД-та, разделно хранене, динени диети и т.н. обаче там пише само кое по колко трябва да се приема-примерно 60% мазнини, 30% белтъчини и 20% въглехидрати. Но аз от къде да знам в кое колко % от всичко има?! Пък и на всичко дето ям да му гледам стойностите... Също прочетох и че 5 пъти да ядеш, ако ядеш здравословна храна няма да надебелееш-да ама не! Та аз от толкова тъпкане на домати, пипери, сирене и т.н. качих цели 4 кг!!! Когато исках да отслабна 2-3 кг бях 56кг, сега съм 60-61 кг!!! И вече направо се отчайвам...
С темата си бих искала да помоля по-слабите ladies или тези, които ядат малко/здравословно и т.н. от време на време да пишат какво са яли за деня, че да вземаме пример по-тлъстите (вече :-x ) какво/колко да ядем. Аз по 5 пъти на ден домати, домашни манджи, салата вече не мога да се наям с 2 ядения за ден! :S Просто е ужасно... Надявам се да пишете в темата, на мен лично много ще ми помогне!!!

AItOo0
09-06-2008, 16:11
Сутринта:
Нести лимон
Принцеса с кашкавал

Обяд:
Меденка

И за вечеря мисля да си направя пълнени чушки
:)

BeBsItO
09-06-2008, 16:28
Сутрин: не закусвам
Обяд: 2 варени яица
Следобяд:една Активия
Вечеря: сиг ще хапра малко грозде

Lysit0
09-06-2008, 16:31
Сутрин мляко активия ,чисто.
Обяд ,някоя салатка ,нещо по лекичко.Може и супичка.Супа от киселец най- обичам ,също така и пилешката.
Вечер - не ям.

Сутрин на гладно също пия преварена гореща вода,тя изгаря и премахва токсините.

Плетеница
09-06-2008, 16:31
Сутрин: не закусвам
Обяд: 2 варени яица
Следобяд:една Активия
Вечеря: сиг ще хапра малко грозде

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Само не ми казвай че всеки ден ядеш по толкова :shock: :shock: :-o :-o :-o :shock: :shock:

BeYourSelf
09-06-2008, 16:38
мммм аз от вчера съм само на диня :) ии смятам да продължа така поне още 3/4 дена :)

BeBsItO
09-06-2008, 16:39
Сутрин: не закусвам
Обяд: 2 варени яица
Следобяд:една Активия
Вечеря: сиг ще хапра малко грозде

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Само не ми казвай че всеки ден ядеш по толкова :shock: :shock: :-o :-o :-o :shock: :shock: Ами принципно съм на нещо като диета от 3 дни . Иначе се е случвало и много повече да изям ако съм решила да се тъпча.....обаче това ме засища. При мен проблема е не в това ,че често огладнявам,но са ми големи очите....и като видя някой да хапва нещо вкусничко...дай и аз... 8-) Много с отпуснах напоследук и за година и половина качих 10 кг ма :D Сега ще ги свалям. 175 см, 65 кг......... СЕГА ОБЕДЕН/А ЛИ СИ ,ЧЕ ТАЗИ ХРАНА МИ Е ДОСТАТАЧНА.... И ВИЖДАШ ЛИ ЗАЩО Е ТОЛКОВА МАЛКО 8-) 8-) 8-)

MoMoXiXi
09-06-2008, 16:46
Сутрин мляко активия ,чисто.
Обяд ,някоя салатка ,нещо по лекичко.Може и супичка.Супа от киселец най- обичам ,също така и пилешката.
Вечер - не ям.

Сутрин на гладно също пия преварена гореща вода,тя изгаря и премахва токсините.

Всеки ден по толкова малко ли ядеш наистина? :) :)

А аз се тъпча по 5 пъти с какво ли не, уж за здравословно хранене :-x

Lysit0
09-06-2008, 16:49
Сутрин мляко активия ,чисто.
Обяд ,някоя салатка ,нещо по лекичко.Може и супичка.Супа от киселец най- обичам ,също така и пилешката.
Вечер - не ям.

Сутрин на гладно също пия преварена гореща вода,тя изгаря и премахва токсините.

Всеки ден по толкова малко ли ядеш наистина? :) :)

А аз се тъпча по 5 пъти с какво ли не, уж за здравословно хранене :-x

Ми по толко ям,мен не ми се яде по - много.То се свиква да не ядеш по - много. :)

sladku_bebzi
09-06-2008, 17:08
Закуска:
300гр Руска салата (400ккал)

Обяд:
300гр Италианска салата (252ккал)

Вечеря:
300мл Картофена супа (50ккал)

ElisaDay
09-06-2008, 17:20
Мии ..
сутрин : препеччена филийка със сирене и краставица
обед: салата - домати,краставици и сирене /без олио, малко сол и соев сос/
следобед: кисело мляко и някакъв плод (обикновенно ябълка)
вечер: не ям или пък най-много ако мама е готвила супа да хапна

Това ям 3 последователни дни на всеки месец :)

А иначе .. през останалите дни ям каквото душа иска :)

BeBsItO
09-06-2008, 17:45
Закуска:
300гр Руска салата (400ккал)

Обяд:
300гр Италианска салата (252ккал)

Вечеря:
300мл Картофена супа (50ккал)


:D :D :D Tова ми изглежда вкусно 8-)

MidnightCreep
09-06-2008, 17:54
Омг.
2 хранения на ден са лошо отношение към собственото тяло,душко.Най-напред ще си прецакаш храносмилателната система,а след нея всички други.Не можеш ли да ядеш полезни неща-чисто месо,плодове,зеленчуци и бла, бла,и да тренираш всеки ден/ако не те мързи да си вдигнеш дупето от компа,де/?НВД последователите хапват 5-7 пъти на ден и слабеят...За твое добро е,dear lady. :-)

Дюкан направо ще се спомине

After_The_Rain
09-06-2008, 18:05
Ами да ти кажа аз не съм от хората, които се лишават и за това преди време имах доста сериозен проблем с килограмите. И изпробвах един начин, който е малко по-бавен, но поне си знам, че действа и че не се лишавам от почти нищо. Ядеш каквото ти е на душата, обаче не по много и по на често. Намаляваш и хляба. По половин-една филия на ядене. За предпочитане да е препечена. Също така пиеш и много вода, но проблем е, че постоянно пикаш. :Д Но наистина всеки човек би трябвало да изпива поне по 2 литра на ден вода. Надявам се, че помогнах. :) А и както каза MidnightCreep упражненията са от доста голямо значение.

sarityy
09-06-2008, 18:08
Po cql den tup4a mini kroasani i sladoledi. Ve4erqm salata i tam kvoto nagotvi maika mi. O i princesi qm seki boji denn.
A otnosno teb qj kvoto ti se qde prosto ne prekalqvai i sportuvai, no ne se podlagai na tupi dieti

g1rl4eto_
09-06-2008, 18:15
mi dneska qdoh samo spageti ve4erta

RiseGirl
09-06-2008, 18:17
Последните дни нямам време да се храня редовно, а да не говорим за правилно и здравословно :?
Днес съм на един кроасан и един сладолед, като почнем училище ще си въведа в ред режима на хранене. :)

g1rl4eto_
09-06-2008, 18:30
az bash kat po4na daskalo togava qm samo bokluci ...vse sum naobratno :(

BaBy_bS
09-06-2008, 18:31
аз вече 2ра седмица съм на режим,като казвам режим подчертавам,че съм ходила на диетолог,правила съм изследвания на хормони и кръв ,както и тест на самия специалист.за днес менюто ми беше:за закуска-един курнишон,домат,50 грама нискомаслено сирене и 100грама шунка (телешка или пуешка).
за обяд:печена пилешка пържола и 200грама салата
за вечеря:риба тон в собствен сос и салата от зеле :-D

ValzZi
09-06-2008, 18:32
станах в 3 не съм обядвала или закусвала..ся чопла семки и ядох сладолет и друго не ми се яде :D

kill me whit a kiss
09-06-2008, 18:46
сутрин чаша кафе
обяд - две сварени яйца
вечеря - салата от зеле и малко пилешко

MaLty
09-06-2008, 18:56
кфи сте вие бе хора :shock: аз винаги ям като за последно :D

BeBsItO
09-06-2008, 19:26
кфи сте вие бе хора :shock: аз винаги ям като за последно :DМислиш ли ,че и другите не се изкушават да ядът така.Просто нечии метаболизми непозволяват..... :?

VilleBaby
09-06-2008, 19:31
ами днес ядох пилешка супа...и 1 пилешко бутче с картофи...след това малко грозде...тва е :-D

veselomomi4e
09-06-2008, 19:53
Какво ви става на всички?Невярвам да сте толкова мноого дебели.СПОРТУВАЙТЕ!!! Диетите са вредни особено за младежи,които сега се развиват.Спорта е здраве бе хора!Пък и се срещате с други хора .И отслабвате :) Гарантирано :grin:

Tutmanik
09-06-2008, 20:07
Попринцип сутрин ям 2-3 филии със салам и кашкавал,на обяд не ям,вечерта ям таратор,шопска салатка...и ако има някаква манджа ии диня 8-) 8-)

TheNewReligion
09-06-2008, 20:13
За закуска ядох варено яйчице и малко сиренце.
За обяд малко овчарска салатка в ресторанта.
А сега за вечеря круша и вода.
През горещините ям малко, защото иначе ми става тежко. :(

DisciplineAndOrder
09-06-2008, 20:16
такааа нищо не ядох цял ден и сега вечерта
свинска пържолкаа
една овчарска салата
гъби в масло (хумахумамнфкйсфкве обичааам)

AFT
09-06-2008, 20:27
Ем, аз не се храня здравословно, ама съм слаба (мистерията е пълна :Д ), та днес ядох:
Чийзбургер
Хамбургер
Печено Пиле о.О Малко, не мога да кажа с точност,ама аз не мога да ям много, so.. :Д


Иначе попринцип все се тъпча с някви чипсове, сандвичи и разни подобни глупости, но за сметка на това не ям зеленчуци (което обяснява доста неща :Д ) и шоколад. (:

sh3_1s_7h3_0n3
09-06-2008, 20:32
Цаката е да си злояд. :-D Аз или не ям или хапвам всякакви калорични нещица:

Сутрин - не закусвам. /въпреки че според лекарката ми това е най-важното ядене и може цял ден да не ям до вечерта, но се закусвало - да, бе да./ Изпих едно - нескафе 3 в 1

Обяд - 3-4 малки милинчици със сирене :)

Надвечер /или там, когато нормалните вечерят 19.30ч/ - един джоб и айран.

Преди малко 2 шоколадови бонбона

...и толкова. :)

Междувременно пия много вода. Особено пък и като съм на работа... минимум литър и половина.

AliceSw
09-06-2008, 20:50
Закуска:
300гр Руска салата (400ккал)
)


300 грама руска салата в никакъв, ама абсолютно никакъв случай нямат 400 ккал

mirelS
09-06-2008, 21:03
първо доматки ... 1 принцеса и салата :))

MidnightCreep
09-06-2008, 21:12
Закуска:
300гр Руска салата (400ккал)
)


300 грама руска салата в никакъв, ама абсолютно никакъв случай нямат 400 ккал

Майонеза,олио,картофче,кол асче и ще ги докара спокойно.

TheGirlNextDoor
09-06-2008, 21:16
закуска-нямаше...станах на обяд :lol:

обяд-дюнер(среден)

следобедна закуска- сандвич с домат маргарин и саламче (сама си го правих)

вечеря-пържени картофки


днес не ми е силен ден :-D

BeBsItO
09-06-2008, 21:20
закуска-нямаше...станах на обяд :lol:

обяд-дюнер(среден)

следобедна закуска- сандвич с домат маргарин и саламче (сама си го правих)

вечеря-пържени картофки


днес не ми е силен ден :-D

ох как ти завиждам....направо умирам от глад в момента....нз защо....

AliceSw
09-06-2008, 21:30
Закуска:
300гр Руска салата (400ккал)
)


300 грама руска салата в никакъв, ама абсолютно никакъв случай нямат 400 ккал

Майонеза,олио,картофче,кол асче и ще ги докара спокойно.

амм, не съм се изразила точно...не може да има само 400 ккал

Sigrina
09-06-2008, 21:43
Като цяло ще посъветвам всички, които искат да отслабват да се замислят в/у следната мисъл: "Закуската изяж сам, обяда раздели с приятел, а вечерята дай на врага си.".
Днешното ми меньо беше - за закуска 1 препечена филийка с шунка и кашкавал и чаша прясно мляко, за обяд - пилешка пържола със салата от домати, сирене и босилек, а за вечеря винаги ям само плодове. Ако много изгладнея може и по 1 кисело мляко. Измивам си една купа малини/сини сливи/грозде/праскови.. каквото искам и сядам пред компа и си ръфам :)
Когато съм гладна м/у храненията също ям плод, или пия прясно мляко. Но не и Активия в нея слагат антибиотици... :smt078 :smt078 :smt078

MidnightCreep
09-06-2008, 21:59
За руската салата,ако е на основа отцедено кисело мляко и се сложат само царевица,грах и т.н. зеленчуци и някакво филе/но не и салам или кренвирши/,може калоричността да спадне доста.


Яденето "като за последно" граничи с хиперфагия според мен.
Ако хапваш умерено/има неща,дето не са всеки ден,ама веднъж в седмицата не е проблем :-o /и спортуваш бавния метаболизъм няма да е проблем.Всичко само от теб зависи.Извинявай,нищо лично,обаче това звучи мнооого нафукано.

sladku_bebzi
09-06-2008, 22:10
То по принцип доколкото знам
на 300гр руска салата се падат към 500ккал,
но написах 400,
понеже майка ми слага съвсем малко майонеза,
а аз салама не го ям.
Вече няма да си пиша калорийте,
за да не стават спорове :-D

silver_moon
09-07-2008, 07:02
мале хора честно ви казвам незнам как ядете само по веднъж - два пъти и то боклуци :? аз ям по пет пъти и не качвам, но незнам...

ето какво ше хапвам днеска:

закуска: мюсли, прясно мляко и препечена филия пълнозърнест хляб
междинно хапване: ябълка и 5 сурови бадема и 5 сурови кашута
обяд: риба на скара, варени или задушени картофи, пъпеш
междинно: кисело мляко и 5 сурови бадема и 5 сурови кашута
вечеря: телешко с грах, доматче, краставичка

ndle
09-07-2008, 10:17
мале хора честно ви казвам незнам как ядете само по веднъж - два пъти и то боклуци :? аз ям по пет пъти и не качвам, но незнам...

ето какво ше хапвам днеска:

закуска: мюсли, прясно мляко и препечена филия пълнозърнест хляб
междинно хапване: ябълка и 5 сурови бадема и 5 сурови кашута
обяд: риба на скара, варени или задушени картофи, пъпеш
междинно: кисело мляко и 5 сурови бадема и 5 сурови кашута
вечеря: телешко с грах, доматче, краставичка

баси свинята! ти ядеш повече от мене бе... засрами се... :x

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 10:26
И майка ми така е говорила като млада, а сега е 100 кила и яде по 5 пъти на ден и има проблеми със сърцето

Madness
09-07-2008, 10:50
Набивам мляко с нес и тортичка от вчерашния рожден ден :-D
И най-вероятно няма да огладнея пак.

ElisaDay
09-07-2008, 11:06
Ето днес какво ядох и какво ще ям :D
Сутрин - пропуснах,че спах до късно..
Обед - лютичка с дробчета
Следобед - бисквитки с мляко
Вечеря - пържени картофки с пилешка пържолка + салата домати,краставици и сирене :)

TasteOfSin
09-07-2008, 11:16
Закуска-крем карамел от снощи (аз си го правих трябва да си го ям). :D
Обяд-Мисля да хапна пилешка пържолка със някаква салата.
Вечеря-Ако ми пригладнее нещо леко,ако не може и без ядене да мина.

П.С-От утре ще се опитвам да спазвам това за закуската,обяда и вечерята,въпреки че ще ми е трудно,защото не си падам по закуската. :?

QuiCk_ChiCk
09-07-2008, 11:17
Dnes o6te ne sam qla,no v4era
zakuska:kafe s edna mekica :P
obqd:supa
ve4erq:nqmam
ina4e ot dnes uj po4vam taq qponskata :) dano da se polu4i

silver_moon
09-07-2008, 11:57
И майка ми така е говорила като млада, а сега е 100 кила и яде по 5 пъти на ден и има проблеми със сърцето
ми за разлика от теб съм доста по-информирана по въпроса, повярвай ми ...първо, много ми е странно как може по този начин да да казваш, че майка ти е 100кила :shock: , нормално, че след като е родила едно (може и повече де да знам) дете няма да е килограмите, които е била като е била по-млада...друг е въпроса, че се яде по 5 пъти, ма не до пръсване и не сладоледи, дюнери и пици, а неща, които стават за ядене...ма що ли се занимавам с тебе :-o

kuklichka_bg
09-07-2008, 13:42
sutrinta ne qdoh
na obed qdoh mmm hlqb ruska salata i hamburski salam ;d i nakraq sladoled milka za desert ne 4e zaslujavam :oops: 8-)
za ve4era nishto nqma da qm zashtoto sled malko po4va lunata dieta xaxa

kuklichka_bg
09-07-2008, 13:45
Закуска-крем карамел от снощи (аз си го правих трябва да си го ям). :D
Обяд-Мисля да хапна пилешка пържолка със някаква салата.
Вечеря-Ако ми пригладнее нещо леко,ако не може и без ядене да мина.

П.С-От утре ще се опитвам да спазвам това за закуската,обяда и вечерята,въпреки че ще ми е трудно,защото не си падам по закуската. :?

xaxa i az sam tei na zukuska moga da ne qm ama ve4er ne moga da ne qm :o

mirelS
09-07-2008, 15:15
доста хапнах днес
мусака
торта
сладолед
диня
за дове4ера мога и без ядене :-D

krisiiiiito
09-07-2008, 15:48
сутрин - чай :razz: в тва топло време 8-)
обяд - филийки с лютеница и салам :D
вечер - .. може би малко мляко

sladku_bebzi
09-07-2008, 15:58
Закуска:
300гр диня
90гр сладолед

Обяд:
1 вафла
90гр сладолед

Вечеря:
150гр Руска салата
350гр Шопска салата

mini_brutal_barbie
09-07-2008, 17:03
nai-podhodq6toto menu za nas podrastva6tite,za tiinovete e
8:00-prepe4ena filiq s par4e sirene ili 6unka,1 plod
obqd-ne6to gotveno bez hlqb
ve4erq kum 6-nqkakva salata ili plod

prez cqloto vreme trqbva da se poema pone 1,5-2 litra te4nosti!Vqrvaite mi 4ela sum 93746598382 ne6ta i vinagi stigam do tuk!ne propuskaite zakuska!Qjte zdravoslovno!!!Ne se debelee ot 3te hraneniq,a ot mejduhraneniqta kato vafli4ki,kroasan4eta,soleti i tn!I soletite ne sa dieti4ni za6toto v korema smeseni s voda stavat testo!!!Ako vi se qde sladko hapvaite 4isti 6okolad,ili 1 laji4ka med.za 1 mesec s tozi rejim 6te ste takiva kakvito iskate! + sport,pone 2 p1ti sedmi4no ti4aite.30 minuti burzo hodene=100 izgoreni kalorii!

mini_brutal_barbie
09-07-2008, 17:08
Като цяло ще посъветвам всички, които искат да отслабват да се замислят в/у следната мисъл: "Закуската изяж сам, обяда раздели с приятел, а вечерята дай на врага си.".
Днешното ми меньо беше - за закуска 1 препечена филийка с шунка и кашкавал и чаша прясно мляко, за обяд - пилешка пържола със салата от домати, сирене и босилек, а за вечеря винаги ям само плодове. Ако много изгладнея може и по 1 кисело мляко. Измивам си една купа малини/сини сливи/грозде/праскови.. каквото искам и сядам пред компа и си ръфам :)
Когато съм гладна м/у храненията също ям плод, или пия прясно мляко. Но не и Активия в нея слагат антибиотици... :smt078 :smt078 :smt078

+ 1 ee tova momi4e znae kakvo da qde!

BeBsItO
09-07-2008, 18:25
Закуска: нормално кафе с малко захар
Обяд:Активия
Междинно: Бейк Ролс (тука малко се изкуших и стана издънката)
Вечеря:Омлетче + грозде

j_adore2
09-07-2008, 18:27
Закуска - Активия с 3-4 сладки
Обяд - 3-4 сладки :D
Вечеря - Бяла риба

krisiiiiito
09-07-2008, 18:27
Като цяло ще посъветвам всички, които искат да отслабват да се замислят в/у следната мисъл: "Закуската изяж сам, обяда раздели с приятел, а вечерята дай на врага си.".
Днешното ми меньо беше - за закуска 1 препечена филийка с шунка и кашкавал и чаша прясно мляко, за обяд - пилешка пържола със салата от домати, сирене и босилек, а за вечеря винаги ям само плодове. Ако много изгладнея може и по 1 кисело мляко. Измивам си една купа малини/сини сливи/грозде/праскови.. каквото искам и сядам пред компа и си ръфам :)
Когато съм гладна м/у храненията също ям плод, или пия прясно мляко. Но не и Активия в нея слагат антибиотици... :smt078 :smt078 :smt078
+ 1 ee tova momi4e znae kakvo da qde!

да

pinki
09-07-2008, 19:45
Аз съм на диетата на Дюкан и днеска ядох:
Закуска: не закусвам
Обяд: бъркани яйца в тефлонов без никаква мазнина (със сиренце 8-) )
Слетобяд:кисело мляко (1)
Вечеря: обикновенно не вечерям ама ме изкуши печеното пиле във фурната... :oops:

pinki
09-07-2008, 19:50
Сори за спама ама не се сдържах 8-) представете си някоя анорексичка пише отг на тая тема :D
Закуска:500мл мин вода Девин
Обяд:1литър мин вода Горна баня С ЛИМОН !
Вечеря:кво е тва бе ?!

:razz:

TheNewReligion
09-07-2008, 19:51
Сутринта ядох половин филия пълнозърнест хляб и две големи супени лъжици кисело мляко. На обяд- малко пилешка пържола и натурален сок.А преди малко хапнах малко зелена ябълка и малка чепка грозде. :-o

cute_mimi
09-07-2008, 20:19
закуска (по принцип не закусвам)-сандвич с пилешко филе,маруля,домат и крем сирене+едно огромно капучино с канела
между обяд и вечеря-2сникерса, компот от праскови, грозде
вечеря-лимонада (от истински лимони), пилешко с билки, лимон и доматен сос+шопска салата и за дессерт грозде
след вечеря-боунти+данет

Знам ям много и все пак съм 1и70 и 50кг
:-P
а и най странното е че всичко съм си сготвила сама

TheGirlNextDoor
09-07-2008, 22:20
закуска -1 кутия бисквити 'Детска закуска'
обяд- среден дюнер
вечеря - 1 пилешко шишче + 2 филии хляб + чиния салата ..за десерт сладолед
вечеря №2 - голяма чиния салата (шопска)

Isabelle
09-07-2008, 22:54
закуска - обяд - два сандвича с крема сирене
вечеря - салата и месо

InnchetO
09-07-2008, 23:04
ставам в 13 най-рано за това закуска няма :-D
обяд : сандвич с шунка и кашкавал (понякога може и 2 да изям :-D )
привечер (към 5-7) : чипс , шоколад , сладолед .. нестий :D каквото ми се хапва :D
вечеря : сандвич с шунка и кашкавал или ако мама е готвила - някакви картофи , паниран кашкавал , пържоли .. стига да е вкусно ям :D


ии така .. много ям :D каквото ми се яде :) ии съм 172 - 51кг. :)

GeRRaRD_IsKo
09-07-2008, 23:17
закуска 1.овес 200гр-200мл прясно мляко 5-белтъка 1 жълтък
2.100гр фъстици
3.30гр амино
обяд 4.100гр пилешка пържола 100гр телешка 100гр картофи сварени
5.преди трен 3гр креатин етил естер 30гр глюкоза
6.след трен 3гр креатин 30гр амино
7след трен.100гр кафяв ориз 5 белтъка
вечеря 8.салата с 200гр извара

диетата за покачване на мускулна маса
п.с-секи ден по 300гами витамин б12 мускулно инжектиране и фолиева киселина на таблетки витамините ги ползвам за усвояването на храната някой ако иска нешто да пита за диети на ЛС шу му помогна

st1ka
09-07-2008, 23:43
Бях на село два дена и там диети не важът.
Днес за закуска хапнах мекички с медец, за обяд яхнийка и малко краставичка, а за вечеря картофени крокети, лютеничка и сиренце. За десерт - грозде.

VilleBaby
09-08-2008, 00:10
закуска : не закусвах , станах късно
обяд : ядох пилешка супа и 1 сандвич със салам и кашкавал
вечеря: не бях гладна ... салатка от домати и краставици със сиренце :P

BeBsItO
09-08-2008, 10:49
Закуска: дълго кафенце със захар
обяд:грозде
следобяд: ще си направя сиг пак яйца
вечеря: най-вероятно ще хапна салатка

krisiiiiito
09-08-2008, 11:14
сутринта - капучино
обяд - 2 принцески
вечеря - каквото направи майка :D :D

MidnightCreep
09-08-2008, 11:47
Сори за спама ама не се сдържах 8-) представете си някоя анорексичка пише отг на тая тема :D
Закуска:500мл мин вода Девин
Обяд:1литър мин вода Горна баня С ЛИМОН !
Вечеря:кво е тва бе ?!

:razz:

Не е смешно.Нито е много "гот" да се подиграваш на някой болен човек.

stealthyGirl
09-08-2008, 13:20
Ми сутринта (на обяд тоест) ядох корнфлейкс с мляко. Много ги харесвам тия детски закуски 8-) . Пък и са полезни, т'ва дето съм си го купила не е Нескуйк, ами БиоТрейд (както сочи съдържанието няма помиики).

Ам по принцип не ям толкова малко, пък и деня все пак не е изтекъл, ама сега през седмицата не ям много, 'щото не огладнявам, докато седя на компа... после като (ако) излеза към 6 хапвам по някое кебапче, форнети и като се прибера ям к'вото е сготвила майка ми и салата.
:)

ElisaDay
09-08-2008, 13:33
Закуска : един балатон
Обед: салата - зеле + моркови
Вечеря: някоя филия или салата - домати + краставици

Sunny_stz
09-08-2008, 13:40
Задължително трябва да се яде по 3 пъти на ден!За закуска обикновено аз хапвам нещо малко,филийка и някой плод.За обяд супичка или манджица,таратор също много обичам (в момента ям ),поне от него не се дебелее.А за вечеря също не трябва много да се тъпчете, и е препоръчително да не се яде нищо след 8 часа вечерта,но аз естествено немога винаги да го спазвам...

MidnightCreep
09-08-2008, 13:58
Всичко зависи от това,колко енергия си придобила от храната и колко си изразходила/за н-ти път/.
Има такива с нощно хранене и отслабват,защото разпределят изчислените калории за през цялото денонощие.

pinki
09-08-2008, 14:58
Сори за спама ама не се сдържах 8-) представете си някоя анорексичка пише отг на тая тема :D
Закуска:500мл мин вода Девин
Обяд:1литър мин вода Горна баня С ЛИМОН !
Вечеря:кво е тва бе ?!

:razz:

Не е смешно.Нито е много "гот" да се подиграваш на някой болен човек.

хах зная, че не е смешно трагично е ;) но на там се отива от нищо за закуска, 2 супени лъжици кисело мляко за обяд и пак нищо за вечеря :)
а и в крайна сметка анорексията не е някаква болест от рода на да ти се изкафля в лицето и да те заразя ;) ние нямаме вина :) човек каквото прави за себе си го прави ... виновна е само манията "колкото по-леки толкова по-добре" :)

sladku_bebzi
09-08-2008, 15:22
Закуска:
100гр сладолед
1 вафла

Обяд:
Салата с ориз, грах, домати и яйце :-D

Вечеря:
100гр сладолед

MidnightCreep
09-08-2008, 22:15
Сори за спама ама не се сдържах 8-) представете си някоя анорексичка пише отг на тая тема :D
Закуска:500мл мин вода Девин
Обяд:1литър мин вода Горна баня С ЛИМОН !
Вечеря:кво е тва бе ?!

:razz:

Не е смешно.Нито е много "гот" да се подиграваш на някой болен човек.

хах зная, че не е смешно трагично е ;) но на там се отива от нищо за закуска, 2 супени лъжици кисело мляко за обяд и пак нищо за вечеря :)
а и в крайна сметка анорексията не е някаква болест от рода на да ти се изкафля в лицето и да те заразя ;) ние нямаме вина :) човек каквото прави за себе си го прави ... виновна е само манията "колкото по-леки толкова по-добре" :)

Всъщност проблемите се коренят дълбоко в съзнанието,отказа от храна е външното отражение.
Възпитанието,родителите,бл изкото обкръжение в повечето случаи са много по-виновни от "да бъдем по-леки".
Много гладуващи осъзнават положението си и това,че имат проблем,обаче излизането от депресията е ужасно трудно.

Друг въпрос е,ако натякваш колко (малко) ядеш и така си чешеш самочувствието.

pinki
09-08-2008, 22:28
Сори за спама ама не се сдържах 8-) представете си някоя анорексичка пише отг на тая тема :D
Закуска:500мл мин вода Девин
Обяд:1литър мин вода Горна баня С ЛИМОН !
Вечеря:кво е тва бе ?!

:razz:

Не е смешно.Нито е много "гот" да се подиграваш на някой болен човек.

хах зная, че не е смешно трагично е ;) но на там се отива от нищо за закуска, 2 супени лъжици кисело мляко за обяд и пак нищо за вечеря :)
а и в крайна сметка анорексията не е някаква болест от рода на да ти се изкафля в лицето и да те заразя ;) ние нямаме вина :) човек каквото прави за себе си го прави ... виновна е само манията "колкото по-леки толкова по-добре" :)

Всъщност проблемите се коренят дълбоко в съзнанието,отказа от храна е външното отражение.
Възпитанието,родителите,бл изкото обкръжение в повечето случаи са много по-виновни от "да бъдем по-леки".
Много гладуващи осъзнават положението си и това,че имат проблем,обаче излизането от депресията е ужасно трудно.

Друг въпрос е,ако натякваш колко (малко) ядеш и така си чешеш самочувствието.
пфф Боже никво самочувствие не чеша, а и да го правех нямаше да бъде по форумите ;) и все пак анорексичка го е казала това "колкото по-леки толкова по-добре" ;) айде със здраве и недей да умуваш мн по чуждите мнения ;)

MaLkaTa_LaDy
09-08-2008, 22:28
Попринцип ям по повече, но днес:
Сутрин - Проспах я, така че не ядох нищо.
На обяд - Забравих да ам, понеже бързах да изляза.
След обяд - Дюнер и един сладолед.
Вечеря - Странджанка и морков... Ааа и две близалки... xD
Това ми е "здравословния" начин на живот...

TheGirlNextDoor
09-08-2008, 22:31
закуска-станах направо за обеда :-D
обяд-две принцеси
следобедна-салата
вечеря-пържени картофи
-десерт към вечерята-сладолед

BeBsItO
09-09-2008, 08:25
Закуска: :D тоя път закусих :D пъпеш + кафенцето
Обяд:Ще си хапна 2 доматчета...без олио..сол и т.н
Вечеря: Може би ще да е пържолка

Baby_b
09-09-2008, 09:37
1 бананче и 1 голяяяма чаша чай за закуска
Обяд: филиика с топено сирене май
вечеря: пак филиика или нищо

Sasha2k8
09-09-2008, 11:02
Закуска:
Чаша кафе

Обяд:
Пилешка пържола на скара
и за десерт чепка грозде.

Вечеря:
Някакъв плод или нищо

Това ми е за днес :grin:
:)

MidnightCreep
09-09-2008, 11:21
Ела и ме спри. :razz: Ако обичаш да спазваш добрия тон,аз го направих.

И ти трябваше да поумуваш защо ти е написано това там.
Претендираш,че знаеш много-хайде,докажи го.




Невъзможността да се води дискусия е поведенческо отклонение,има добри психиатри в ИПМВР.

ElisaDay
09-09-2008, 11:54
Идеално.Имам язва. Следващата една седмица най-малко ще съм на препечени филийки и супа :o

pOiSoN_kIsS_94
09-09-2008, 12:10
Сутрин-2кивита и лимонче 8) 8)
Обяд-300гр руска салата
Следобяд-активийка или някой плод
Вечер-не съм измислила засега :lol:

kuklichka_bg
09-09-2008, 12:34
mi stanah za obqd-kartofi parjeni + 3 sladkiii :}
ve4erq-sig sashtoto

pinki
09-09-2008, 15:46
Ела и ме спри. :razz: Ако обичаш да спазваш добрия тон,аз го направих.

И ти трябваше да поумуваш защо ти е написано това там.
Претендираш,че знаеш много-хайде,докажи го.




Невъзможността да се води дискусия е поведенческо отклонение,има добри психиатри в ИПМВР.
ох, че си ми смешна... аз добрия тон си го пазя ама ти още в началото не го спазваш :) и сега с още по-добър тон ще ти кажа да си гледаш работата и, че ми е през п**ката за твоето мнение ;) не ми се занимава повече с тебе 8-) нека не проваляме темата на момичето! :P

sladku_bebzi
09-09-2008, 16:07
Закуска:
1 принцеса

Обяд:
1 бестини
100гр сладолед

Вечеря:
Ако ходим на ресторант ще си хапна нещо,
иначе не :-D

VilleBaby
09-09-2008, 16:24
закуска- не закусвах
обяд-1 бяло фрапе , не съм яла
вечеря-пържолка и пържени картофки
това е за днес :-)

LiObOf_f
09-09-2008, 16:59
Менюто ми за днес...

Закуска(всъщност обяда при нормалните хора :D ) :
каквото покаже Свети Хладилник днес т.е. някво там плодово мляко

Обяд(към 15 ч. някъде): изядох две препечени филийки(мн мислих и за трета,ама тва мързела е велико нещо :-D )

А сега за вечеря май ще навестя баба ми и без това от кога не съм ходила...та това значи освинване до козирката и после подут корем,който едвам замъквам до нас 8-)

Иначе много често през другото време си похапвам плодове,къде някоя праскова къде някой киткат ... :wink: :D

Абе изобщо супер здравословен ден...

FL1rT
09-09-2008, 17:21
Закуска( в 7 часа, ставам рано :) ): 2/3 кофичка кисело мляко + 40/50грама мюсли.
Втора закуска ( 10:30 ) : Сандвич с едно кафе и малко микс от ядки.
Обяд ( 13:00 ) : 2 чепки грозде. Останалото кисело мляко от сутринта и 5 бисквити.
Основна манджа за деня( 17:00 ) : Запечени картофи с яйца и сирене ( добре го е направила майка ми :) ), луканка, снежанка, маруля, едно варено яйце и филия хляб.
След час ще вкарам и една баничка и някъв плод.


8)

HatebeeD
09-09-2008, 17:44
Ами аз попринцип закуската я проспивам... :-D (ставам някъде към 2,2:30
Обяд--->ако не съм проспала и обяда ям салата и няква супа зависи какво е наготвила баба ми :D
Вечеря --->Салати и ако излизам си вземам някакви солети или нещо от сорта

harabelka
09-09-2008, 17:53
1 кисело мляко 0,1%- 140 ккал
4 пълнозърнести бисквити- 120 ккал
сирене Дунавя- 264 ккал
зеле- 114 ккал
грозде- 248 ккал

TheNewReligion
09-09-2008, 18:02
Сутринта изядох две препечени филии с една чаша липов чай. За обяд малко шунка с хлеб. Преди малко вечерях една чепка грозде с щипалка вътре. Нея не я изядох. 8-)

Sasha2k8
09-09-2008, 22:48
мда и после що сте все болни и косата ви се чупи и няма блясък и ноктите и те и не знам си кво.
Баси тъпите патки сте.
То си е за нас, ама защо трябва да обиждаш? :shock:

TheGirlNextDoor
09-09-2008, 23:08
закуска- вафла + пакет солети
обяд-половин пилешко шишче+филийка хяб+домат
следобедна-4 принцеси с кашкавал и яйце 8-)
вечеря-сладолед

в момена умирам от глад ама май ще чакам за сутринта :( :( :(

TheGirlNextDoor
09-09-2008, 23:25
закуска- вафла + пакет солети
обяд-половин пилешко шишче+филийка хяб+домат
следобедна-4 принцеси с кашкавал и яйце 8-)
вечеря-сладолед

в момена умирам от глад ама май ще чакам за сутринта :( :( :(


емм не издържах.. :-D :-D

+ 2 филии с маргарин и саламчее :P

vaca
09-10-2008, 00:08
цял ден се тъпча да ви кажа
:-D

RaI4etO
09-10-2008, 06:20
вече успях да закусам-една голяма порция нестле фитнес с шоколад,залята с прясно мляко :grin:
за обяд имам домати с ориз.... :D
а за вечеря..може би пъпеш или грозде :-D

BlackWings
09-10-2008, 06:45
1.Такам до тук съм изпила една чаша студено кафе Nescafe Cool за събуждане .
2.След малко отивам за закуска да вкарам 2 филийки с маргарин и саламче и доматче. По принцип на закуска винаги ям нещо тестено - кифла, козунак , кроасан , филийка .
3.За обяд имам пиле с ориз.
4.Вечерта ще ям салата доматки и краставички + пак пилешко + една чепка грозде за десерт :)
Ако прегладнея между храненията ям плодово кисело мляко :)

SINDEL
09-10-2008, 08:23
^
:D

shmurkam
09-10-2008, 08:57
Бе хора,ядете като свине! Ей! Ше станем една байганьовска Америка! Тлъст народ! Аз ако ям колкото вас,досега няа могат да ме изкарат от стаята ми щот вратата е мн малка и щях да имам желязен кенеф... :lol: Както и да е,ся съм на тая тъпа диета Японско Чудо. Ше умра от плюскане. Егати,две яйца,аз толкоз ям за два дена :? :shock: Ама по принцип,когато не ме пере сачмата и не съм на диета ям:
Закуска:
Малко корнфейкс или кроасан. 8-)
Обяд:
Една чепка грозде.
Вечеря:
Ъ? Кфо е тфа? 8-) :lol:

t0nit0yy
09-10-2008, 09:20
az zakusih 2 sandvi4a s domata i sirene,4a6a prqsno mlqko s med i 1 vafla
obqd-ne obqdvam
ve4erq-salata

Sasha2k8
09-10-2008, 09:54
мда и после що сте все болни и косата ви се чупи и няма блясък и ноктите и те и не знам си кво.
Баси тъпите патки сте.
То си е за нас, ама защо трябва да обиждаш? :shock:
Само констатирам, че сте тъпи патки.
Ок, мерси :)
А по темата
Закусих 1 пържена филийка.
Обядът сигурно ще го пропусна
ааа за Вечеря... салатка :grin:

Sensuality
09-10-2008, 10:42
Закусих една малка пържена филийка с една лажичка мед
За обяд смятам към 2 да хапна малко диня
Вечеря,смятам да няма такава :D

VilleBaby
09-10-2008, 13:37
закуска: проспах я
обяд: и него проспах 8-)
следобяд: мисля да си направя някакъв сандвич
вечеря: незнам , нещо малко

Civilizationruller
09-10-2008, 14:09
сутрин и обед не ям..
след обед ям ДОМАТИИИИ винаги ! и там некоя друга филиика със салама на моето детство (оня хамбургски ли каф беше :) )
вечеря вечерята ми е различна зависи наще какво са приготвили най често е някоя манджа бобец леща там кот има + 1 кюфте когато нема нищо сготвено съм на салата

Pedigree
09-10-2008, 14:17
Закуска - кифлички и сок
Обяд - шкембе чорба
Вечеря - шишчета

8)

ElisaDay
09-10-2008, 14:50
Сутрин - препечена филия със сирене
Обед- препечена филия със сирене
Следобед - няколко солети
Вечер - препечена филия със сирене

Интересно,а ? :(

6emet4e
09-10-2008, 14:53
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)

silver_moon
09-10-2008, 15:07
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)
+1

sladkish_14
09-10-2008, 15:29
Сутринта закусих - 4 принцеси и изпих 1 сок Капи - Портокал 8-) Срам и позор , майка ми беше 2-ра смяна като никога и яката ме угой...Попринцип сутрин - НЕ закусвам..
Обяд- Ами не съм обядвала , тя закуската ми беше към 12:00 ..
Вечер - Сигурно ще хапна някой плод и това е :-D

Предостатъчно за това топло време :wink:

j_adore2
09-10-2008, 17:39
Закуска - малко шоколад и грозде
Обяд - Салата домати със сирене
Вечеря - Половин парче пица (беше гадна :D )

Baby_b
09-10-2008, 18:29
Закуска: 2 праскови и чай
обяд: пилешка супа
следобед: 2 вафли и чай
вечеря: сандвич с домат и сирене

krisiiiiito
09-10-2008, 18:37
малее ... днеска като излезнах така се натъпкахмее с още 2 момичета че не е за разправяне :D :D

Isabelle
09-10-2008, 18:39
закуска/обяд - два сандвича и салата

BeBsItO
09-10-2008, 21:42
:D ох леле....грях извърших...грях :D днес се ОСВИНИХ :D

През целият си живот не съм яла толко много.срам ме е....

dan4ety
09-10-2008, 22:03
Закуска и обяд (по едно време бяха) - 4 сандвича и салата :-D
След това пих шоколадово мляко :-D
Вечеря - 1 сандвич и някаква манджа, която мама е направила :-D Сега пак съм гладна и ще ям салата и сандвич сигурно :-D

InnchetO
09-10-2008, 23:38
Закуска/Обяд : 2 препечени филиики с малко салам
Вечеря : 2 филийки , кюфте и кебапче :-D

Малко се освиних с тая вечеря ама поне се заситих и сега не съм гладна :)

shmurkam
09-11-2008, 08:27
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)
Миии такова... :oops:
Аз съм леко вманиачена на тая тема иии... :oops: Е,още не съм припадала,но... :lol: Вярно понякога направо ми се реве от глад ама не мога да си позволя да ям,направ се чувствам виновна после ако съм яла шоколад или нещо такова и ходя да тичам 30 мин или правя 400коремни и таакам... :oops: Направо съм психарка. 8-) Ама съм отвикнала да ям по много и затова ми става тежко от две яйца...Ох,ужааасно ми е свински гъза. Висока съм около 1.60-1.62,а тежа мецду 55-58 обикновено :-# Казват ми,че не съм дебела,даже корема ми бил мн плосък и съм имала мн слаби ръце,ама като си погледна задника и... :o Ох,какво се обяснявам...Дебела съм. :-x

t0nit0yy
09-11-2008, 09:01
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)
Миии такова... :oops:
Аз съм леко вманиачена на тая тема иии... :oops: Е,още не съм припадала,но... :lol: Вярно понякога направо ми се реве от глад ама не мога да си позволя да ям,направ се чувствам виновна после ако съм яла шоколад или нещо такова и ходя да тичам 30 мин или правя 400коремни и таакам... :oops: Направо съм психарка. 8-) Ама съм отвикнала да ям по много и затова ми става тежко от две яйца...Ох,ужааасно ми е свински гъза. Висока съм около 1.60-1.62,а тежа мецду 55-58 обикновено :-# Казват ми,че не съм дебела,даже корема ми бил мн плосък и съм имала мн слаби ръце,ама като си погледна задника и... :o Ох,какво се обяснявам...Дебела съм. :-x

:smt003 [-( :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s ti ne si dobre!spored mene si si normalna!

bekssa
09-11-2008, 09:20
ami znaete li qmkakvo si poiskam pokolkoto i puti na den mi se priiska i sum na 14 godini 52 kg i 174 sm ..izvodi (trqbva spooort) akar 4e az ne sportyvam :grin:

rakiQ
09-11-2008, 09:54
ямм кфот си искам :D

Pedigree
09-11-2008, 10:03
Закуска - кифлички и сок
Обяд - шкембе чорбица
Вечеря - още не съм решила

Но няма да се храня само 3 пъти. Това е основното, иначе между обяда и вечерята и друго ядем. 8-)

gorska
09-11-2008, 10:14
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)
Миии такова... :oops:
Аз съм леко вманиачена на тая тема иии... :oops: Е,още не съм припадала,но... :lol: Вярно понякога направо ми се реве от глад ама не мога да си позволя да ям,направ се чувствам виновна после ако съм яла шоколад или нещо такова и ходя да тичам 30 мин или правя 400коремни и таакам... :oops: Направо съм психарка. 8-) Ама съм отвикнала да ям по много и затова ми става тежко от две яйца...Ох,ужааасно ми е свински гъза. Висока съм около 1.60-1.62,а тежа мецду 55-58 обикновено :-# Казват ми,че не съм дебела,даже корема ми бил мн плосък и съм имала мн слаби ръце,ама като си погледна задника и... :o Ох,какво се обяснявам...Дебела съм. :-x

Ебаваш се, нали? :-o

sexy_baby_originale
09-11-2008, 12:15
Менюто ми за днес е СЕКС НА ЕКС!

6emet4e
09-11-2008, 12:33
боже като чета по колко ядете.... :shock: ма вие наистина ли? :shock: тва си е самоубийство
аз си хапвам когато каквото си искам,но ако не ям поне 3 пъти на ден.... :? ям често и понякога по малко,но за закуска ако не изям поне една филия хляб или нещо такова по-тестено и почва да ми става лошо....
как може да имаш някакъв нормален организъм ако ядеш по 2 яйца или по една чепка грозде?!
яж по малко,но по-често,не яж много пържено(най-добре никакво) и не пии газирано....ако не пиеш и разните купешки сокове,още по добре...вода или фреш,чайчета и такива работи :)
Миии такова... :oops:
Аз съм леко вманиачена на тая тема иии... :oops: Е,още не съм припадала,но... :lol: Вярно понякога направо ми се реве от глад ама не мога да си позволя да ям,направ се чувствам виновна после ако съм яла шоколад или нещо такова и ходя да тичам 30 мин или правя 400коремни и таакам... :oops: Направо съм психарка. 8-) Ама съм отвикнала да ям по много и затова ми става тежко от две яйца...Ох,ужааасно ми е свински гъза. Висока съм около 1.60-1.62,а тежа мецду 55-58 обикновено :-# Казват ми,че не съм дебела,даже корема ми бил мн плосък и съм имала мн слаби ръце,ама като си погледна задника и... :o Ох,какво се обяснявам...Дебела съм. :-x

Ебаваш се, нали? :-o
верно,ебаваш ли се? :shock:

.. l0nely
09-11-2008, 13:20
кфи сте вие бе хора :shock: аз винаги ям като за последно :D

+1 =; :D :grin: :-|

Iria
09-11-2008, 13:28
закуска- грозде, сирене, 1 филия хляб
към 10 часа 3 малки питки, които мама беше направила
обяд към 1 часа- 2 чушки пълнени с ориз и кайма, малко сос към тях, 2 филии хляб
преди малко една питка, пак от тези, които мама направи
вечеря- не знам, може би пак чушки, малко грозде, праскова

vikitu
09-11-2008, 14:07
аз лично съм против диети а и нямам нужна от такива поне за сега надявам се и занапред :-D сутринта..то за мен е 11 12 часа :roll: обикновенно пия кафе и след това не съм мн гладна за това ям по късно но иначе ям една филийка с маргарин и някакъф салам или с лютеница или нещо друго +чаша минерална вода ..след това ям към 4 5 пак някои друг сандвич или нещо сготвено отново с чаша минерална вода и за вечеря правя мн лошо .. ям късно към 10 11 салата и нещо сготвено но сега гледам поне до 9 и 30 да съм вечеряла и то само салата +чаша минерална вода и се получава :grin: Но тъй като всеки обича да си похапва различни неща поне всички можем да се ограничаваме от безаокохолното майонезата и подобни напитки и храни които ни запълват коремите с вредни неща :) и най-важното яжте когато сте гладни,а не когато имате апетит.дали е така се разбира лесно защото ако сте гладни няма когато ви питат дали ще ядете да кажете "зависи какво" ;)

AnIcHkAtA
09-11-2008, 14:46
Някой може ли да ми даде сайтче, от където да видя коя храна колко калорий е?

VilleBaby
09-11-2008, 17:58
закуска : проспах я 8-)
обяд : спагети ммммм тати ги прави страшнии 8-) :grin:
вечеря : 1 парче пица 8-)
стига ми толкова за днес 8-)

MiracleMaker
09-11-2008, 18:03
da vi imam problemite .. ami koito iska da ka4i kg .. 8-)

mhmhmhmhm
09-11-2008, 18:10
Сутринта ядох бисквити и активия,на обяд някъв сандвич,а са ще ям кюфтета със сос.. :D

GbSy
09-11-2008, 18:16
Закуска:Няма такава. :D
Обяд:Пиле с ориз
Вечеря:Варени яйца и хлебче
Десерт:Шоколад...

Само на това съм днеска - направо учудващо! :-D

Ice_Queen_
09-11-2008, 18:24
Като се замисля.. днес съм само / закуска/ - малко грозде и кола .. :(

InnchetO
09-11-2008, 20:55
днеска съм само на 2 филийки с пастет .. :)

little_elf
09-11-2008, 21:09
закуска:половин кофичка кисело мляко
обяд:варено яйце с малко сирене и ябълка
вечеря:един домат със сирене и печена чушка

Това е за днес :) .

st1ka
09-11-2008, 21:12
Не съм закусвала, за обяд - хамбургер със съставки като за дюнер - уникален; за вечеря - пиле с ориз

Myrth
09-11-2008, 21:17
закуска1: 4 яйца, 2 банана и мляко с овес
протеинов шейк
трен
протеинов шейк
закуска2: 3 яйца, 2 банана

обяд: филе от риба с грах и царевица
закуска3: 4 филии хляб с пуешко филе
закуска4: още 4 филии хляб с пуешко, 1 кисело мляко

вечеря: една тенджерка спагети с филе пушен риба и сирене

Не е лесна мойта :?

sappy
09-12-2008, 07:03
ZAKUSKA:Kafe bez zahar,filiika 4eren hlqb s maslo OBQD:Salata (bez olio i sol) VE4ERQ:Fresh ot limon ili zelena qb1lka. Sorry za latinicata :(

j_adore2
09-12-2008, 12:20
Вчера:
Закуска - 1 блокче шоколад и 1 кола
Обяд - нямаше
Следобяд - Сладолед Рафи - пъпеш :D Един Лонг Айлънд,3 шота,един Бекс ..
Вечеря - пакетче солети :D Страшен ден беше вчера :razz:
Днес:
Закуска - 2 праскови
Обяд - едно пилешко шишче
Следобяд - една праскова
Вечера - мисля да пропусна

Isabelle
09-12-2008, 18:16
обяд - два сандвича
следобед - един швепс

pinky_shine
09-12-2008, 19:46
Макарони, супа ,,Актив", принцеса.

fall_out_girl
09-12-2008, 19:50
Закуска:мазна баничка с боза :smt023
Обяд:Принцеса с кайма и кашкавал
Вечеря:Пържени картофи с шницел и шопска салата

dan4ety
09-12-2008, 19:52
Днес:
Закуска и обяд - нямаше.
Следобяд - парче пица, Активия ягода и киви и желирани червеи :-D
Вечеря - салата и половин блат за пица

kuklichka_bg
09-13-2008, 01:43
em stanah v 11 i qdoh kroasan s republika posle v ednafr torta 4e imashe rd i za ve4erq v 12 prez noshta nqkaf djob mai be6e xaxa

malkata_kukli4ka
09-13-2008, 10:14
Сутринта ядох спагети,след това диня и две парчета кекс
На обед някаква супа
за вечера не знам
Много ям,обаче не пълнея,юпииии :grin:

pepita87
09-23-2008, 12:44
Закусих с корнфлейкс и 1 ябълка.Сега мисля да си направя една зелена салатка с риба "тон" и евентуално едни спагетки да си сготвя за довечера.

Baby_b
09-23-2008, 13:11
Сутрин: корнфейкс и кафе с мляко
към 11 изядох 1 вафла
обед: 1 кофичка кисело мляко, 1 банан и 2 сварени яйца
вечеря: пиле :grin:

Pedigree
09-23-2008, 13:17
Закуска - три кафета
Обяд - форнети
Вечеря - не се знае. 8-)

Sensuality
09-23-2008, 13:18
Закуска - Кроасан и айран 8-)
Обяд - Грозде 8-)
Вечеря - незнам

Pliok0019
09-23-2008, 14:00
Ще кажа какво ядох вчера:

Закуска: 2 филии с шоколад
Обед: Пилешки хапки, пържени карофи, салата от домати и краставици, яйце.
Следобедна закуска: Торта
Вечеря: Баничка с кисело мляко.

45кг съм горе-долу. :D

Bianca
09-23-2008, 14:22
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D

Pliok0019
09-23-2008, 14:25
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D
170см

Sasha2k8
09-23-2008, 14:58
Днешното ми меню е следното:
Закуска: Пържено яйце
Обяд: Баничка и грозде
Вечеря: Половин кофичка "Активия"

Bianca
09-23-2008, 15:02
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D
170см
Хм, колкото мен си висока, но си доооооста слаба. :-o

Pliok0019
09-23-2008, 15:26
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D
170см
Хм, колкото мен си висока, но си доооооста слаба. :-o
Знам. :D

Bianca
09-23-2008, 16:18
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D
170см
Хм, колкото мен си висока, но си доооооста слаба. :-o
Знам. :D
Ген или диети?

the_black_cat
09-23-2008, 16:45
sutrinta: 1 Viva i edin 6okolad Svoge ot 40 gr
obqd-1 maluk domat, 1 4erna pitka sus semena, sirene i 2 qica+ malko salam :D:D:D
sledobedna zakuska- edin zaluk lukum :D:D:D
ve4erq-ne se znae.. :D sig pile s oriz :D :P
vuprosa e oba4e nesamo kakvo qde6, a i kakvo pie6 :) naprimer onezi malkite sok4eta na Cappy ot 250 imat kaloriite na 50 grama 6okolad :) t.e. 1/2 6okolad :P
Az iskam mn da si izgradq rejima da sportuvam ne6to koeto gori mn kalorii- sega sum si izbrala Tae Bo-to, koeto izmorqva super mn, i gori po 600 kalorii na 4as ( 600 kalorii priblizitelno kazano, pri vseki e razli4no) i da qm kakvoto si iskam v normalni koli4estva :P

Infinity
09-23-2008, 17:32
аз ям всичко каквото искам просто всичко въобще не мисля за количество калории... :grin: ям най-садките и най-солените неща :-D но структурата ми е такава че колкото и да ям не пълнея в момента съм 1,64 и тежа 45 кг. но пък ям каквото душа ми иска
закуска-тостер+някакво десертче и едно мокачино допълнително понякога си взимам някакви бисквитки
обяд-днес точно ядох крилца със салата след това за десерт ядох крем оле на доктор йоткер
следобедни хапвания-шам-фъстък,котешко езиче
вечеря-кашкавал+салата+кремче :)

Bianca
09-23-2008, 17:35
Добавка: Голям плик с форнетти. 8-)

Sasha2k8
09-23-2008, 17:38
Добавка: Голям плик с форнетти. 8-)
ох... доядоха ми се Форнети :-)

nia711
09-23-2008, 17:59
Хубава закуска с вкус на хлебарка или друг вид насекомо по избор от училищната бутка... :D
Обядвам обилно с някой вкусен голям тлъст червей намерен много трудно (само с връзки) изпод училищния хавтобус.
След обедна закуска един два попрепечени късо-космести хамстера грабнати още докато са топли от туко що родилата ги морска свинча на съседката...
И вечеря каквото намеря зад някой диван оставено от някой купон или просто ще си изям на ново всичко от сутринта 8) да ви е вкусно :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Pedigree
09-24-2008, 13:42
Закуска: 4 кафенца и една мааазна баница, аау! <3
Обяд: Яйца по панагюрски *много влюбена емотка*
Вечеря: Няква салатка и пържоли мисля да си правя..

Undying
09-24-2008, 14:01
"Закусвах" данон за пиене с ягода и банан,не съм обядвала,преди малко ядох малко шунка със сирене,а за вечеря още незнам.

Bianca
09-24-2008, 15:31
Закуска: Кроасан. 8-)
Обяд: Пълнени чушки с кайма и сос. :-) 8-)
Вечеря: Ще видя. ;р

keri123
09-24-2008, 16:32
Закуска:Кроасан с многооо шоколад и вафла :grin:
Обяд:Кисело мляко и една вафла :-D
Вечеря:Ще видя :D

buffybg1
09-24-2008, 17:46
Сутрин: не закусвам
Обяд: 2 варени яица
Следобяд:една Активия
Вечеря: сиг ще хапра малко грозде

ами когато спреш да ядеш по-малко щото примерно вече си отслабнала.. и почнеш да ядеш и др. работи не надебеляваш ли?

littlebaby
09-24-2008, 18:24
Закуска - 4 филийки + 1 чаша газирана вода :D
Обяд - порция картофи от "Аладин"
Следобяд - 1 пакет солети + 1 шише вода
Вечеря - Панирана риба,варени картофи,броколи,брюкселско зеле,мнооого сирене,2-3-4филий хляб и 1шоколад :)
Попринцип ям по повече ама ся като съм на даскало и нямам време :( :-o

Sensuality
09-24-2008, 19:24
Закуска - солети и плодово мляко
Обяд - Диня
Вечеря - сирене,салата,маслинки 8-)

Honey:)
09-24-2008, 21:23
амиии
ако яма сутрин ,а това се случва доста рядко закусвам:Прясно мляко или кисело с мюсли;или пък прясно мляко и от тия кафевите топ4ета дето са като дарадонки...ам тия храни са адкси полезни,защото се разграждат бавно от организма и не си гладен доста дълго време...

таа
ако закусвам
мюсли
2.Обяд-няма
3.вечеря-салата

ако не закусвам
2.Обяд-или садвич с черен хляб бонус и малко извара
или салата
3.Вечеря-риба и салата


това ееее :grin: :grin: :grin:

kuklichka_bg
09-24-2008, 21:47
ot kakto po4nah daskalo qm samo tri pati na den a ne postoqno 8-)

Zakuska-Kroasan+sok
obqd(4h-togava e golqmoto)-10gr forneti sas sirene
ve4erq(kakto vinagi se izlagam)-parjeni kartofi s pikantna nadenica i desert republika s kako :oops: :oops:

kuklichka_bg
09-24-2008, 21:48
амиии
ако яма сутрин ,а това се случва доста рядко закусвам:Прясно мляко или кисело с мюсли;или пък прясно мляко и от тия кафевите топ4ета дето са като дарадонки...ам тия храни са адкси полезни,защото се разграждат бавно от организма и не си гладен доста дълго време...

таа
ако закусвам
мюсли
2.Обяд-няма
3.вечеря-салата

ако не закусвам
2.Обяд-или садвич с черен хляб бонус и малко извара
или салата
3.Вечеря-риба и салата


това ееее :grin: :grin: :grin:

q sq kaji naistina ko qde6

6emet4e
09-24-2008, 22:18
Днес:
закуска(към 11 и 30): Сандвич
обяд: Пица
Вечеря: Салата и мама беше направила супа топчета :)
а и м/у закуската и обяда(който беше към 4) изядох един малък шоколад своге :)

24white24
09-25-2008, 05:19
Сега започвам с Bake Rolls и фреш грейпфрут :)

InnchetO
09-25-2008, 08:52
за днес 2 сандвича :-D за вчера бяхх .. :
къмм 11 сутринта ядих 1 суха пастичка .. към 16 часа ядох кубети .. вечерта ядох 1 препечена филийка :)

fre3styl3
09-27-2008, 19:50
Закуска: Една купичка хрупкаво мюсли с шоколад и прясно мляко, една редичка (там 4 парченца) черен шоколад, 1 редичка някъв на Милка и малко бадеми. Оо забравих и малко сладолед йогурт.
Обяд: яйце по панагюрски с 2 филийки Бонус.
Следобедна закуска: някви 2 шоколадови десертчета си намерих в хладилника ^^ и доядох бейкроуса на сестра ми.
Вечеря: диня.
И сега намислям да хапна нещо, ама и аз не знам кво ми се яде :D

love_enrique
09-27-2008, 19:57
Сутрина станах твърде късно да ям
обяд-агнешко с картофи
следобед -торта
вечерта-филия с топено сирене и пилешки хапки
А вие яжте активия и грозде :D

harabelka
09-27-2008, 20:02
az sega sam na lek rejim toq weekend i dnes:
kashkavalche s domatki
sirense s domatki
kiselo mlqko
3 palnosarnesti biskvitki

BeBsItO
09-28-2008, 10:32
Сутрин: не закусвам
Обяд: 2 варени яица
Следобяд:една Активия
Вечеря: сиг ще хапра малко грозде

ами когато спреш да ядеш по-малко щото примерно вече си отслабнала.. и почнеш да ядеш и др. работи не надебеляваш ли?Виж сега, мен това напълно ме засища.Смятам да си остана с този режим вече. По принцип толкова хапвам всеки път,но последната година.....под влияние на стрес и мн нерви....качих към 10 кг ма. (Когато съм нервна ....ям много....ама наистина много)
При мен проблема е повече в това....не че изпитвам физически глад....ами или видя някой да хапва нещо вкусничко...и ми се дояжда...,или си убивам времето....абе червоугодник съм.
Тааа за това си преминавам към стария режим.Смятам това да хапвам и за напред.

BeBsItO
09-28-2008, 10:37
Вчера:
1.Кафе
2.Малко парче пица
3. ----//----- нищо


Днес:
1.Кафе
2.Два домата
3. Сигурно супичка :)

pOiSoN_kIsS_94
09-28-2008, 12:37
Сутринен обяд :lol: -станах в 13.00 :D :D -мляко с бисквите
Вечеря-грейпфрут,2 киви,1ябълка и още нещо,но ме мързи да отскоча да видя какво друго има в хладилника 8-)

Madness
09-28-2008, 13:25
пф
3 и половина е,а досега изядох света направо
Мама беше направила кекс,което си е живо събитие и просто нямаше как да не ям.И ядох ориз с пиле,и мляко с нес,и грозде и имам още тоолкова време да ям,и да ям 8-)

ra4ence
09-28-2008, 13:49
На диета съм,така че
закуска-чай
обяд-пилешка пържола и яйце сварено
сега хапвам пуешка шунка
и за вечеря- пилешко с лучени кръгчета задушено.
и разбира се-нон стоп вода.

24white24
09-28-2008, 13:58
Обяд шефска салата в Марая и след това пилешки пържоли в нас :)

snejana67
09-28-2008, 14:54
:) сутрин не закусвам
на обяд лазаня
вечеря ябълка

macy_day_parade
09-28-2008, 15:27
:lol: Яка тема

купичка к-ло мляко с овесени ядки и мед за закуска + слънчоглед
цяяяяял шоколад милка и пуканки
цяяяяяяяяяяяла кутия корн флейкс....гади ми се.... :-#

Sensuality
09-28-2008, 15:29
закуска-ябълка
обяд-плодово мляко с марети
следобяд-ябълка и грозде
вечеря-мисля да хапна салатка и пилешка пържола :D

Ros
09-28-2008, 15:50
Закуска - малко шоколад и кола с лед и лимон
Обяд - шницел и домати
Следобяд - млечница с ориз и солети
Вечеря - още нз и аз :D

krisiiiiito
09-28-2008, 16:10
сутринта - пих едно капучино
обяд - 2 пълнени чушки с малко кисело мляко и съвсем малко грозде защото не ми хареса много
вечеря- не знам обще но може би супичка или ще си направя принцеси :D
междувремено хапнах малко шоколад :oops: '

ее това ако е здравословно хранене .. и искам да спомена че хляба не съм го писала но иначе ям :razz:

BoRe
09-28-2008, 17:17
хахаха
точно сега когато растете и организма има нужда от хранителни вечества гледам нищо не ядете само си масажирате зъбите
:D:D:

Кфо е това за обяд 2 лъжици кисело мляко с 5 бадема или ябълка и солети

За вечеря гледам пак ядете нещо от рода " калориите се бройт на пръстите ми "

Яжте бе момичета не мислите ли че прекалявате

dan4ety
09-28-2008, 17:45
Закуска: 3 филии с пуешко филе
Обяд: 2 пълнени пиперки. За десерт кисело мляко и бисквити с какао :)
Вечеря: За сега само салата. След малко ще ям и супа. После може и пак пиперки :D

ElisaDay
09-28-2008, 17:48
Закуска - препечена филийка със сиренце
Обяд - две кюфтета с картофено пюре
Вечеря - салатка - домати, краставици и сирене и за десерт ябълка (:

Kendra
09-28-2008, 20:18
Закуска - две палачинка с мед :)
Обяд - картофки и пилешка пържола
Вечеря - 3 принцески :grin:

Inaaaaaaaa
09-28-2008, 20:22
сутринта ядох някви сладки,после на обяд баница ,свинска пържола и кърначе,следобед някви вафли и на вечеряя пак като на обяд :дд

TheNewReligion
09-28-2008, 20:27
Закуска: три обиновени бисквити с малко мармалад.
Обяд: два варени картофа.
Вечеря: половин кренвирш, два варени картофа, айрян и една хапка не знам си какви "Панети".

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-28-2008, 21:39
обяд - 2 пълнени чушки с малко кисело мляко и съвсем малко грозде защото не ми хареса много

И аз ядох пълнени чушки на обяд. :D
А диети не спазвам от 2 години поне (а дори тогава не съм им се старала) - глупав навик са, особено в тийнейджърска възраст. Като смяташ, че калориите ти идват в много, вместо да гладуваш и да киснеш цял ден пред щайгата (компа), можеш да се поразходиш...

6emet4e
09-28-2008, 22:11
оо днеска бях при баба :D
значи за закуска:една купичка кус-кус :D
за обяд:пилешка супа и зеле със свинско :razz:
следобяд:баница
после преди да си тръгна(към 6 и 30,7) ядох ориз с някакво месо...
добре ме храни баба :grin:

Sintya
09-29-2008, 09:56
О, тука не съм писала. Та днес, мисля да похапна:

Закуска - една филия с яйце
Обяд - бонбони ментос <3
Вечеря - каквото се намери... попринцип ям баница или юфка =д

slim__shadygirl
09-29-2008, 11:15
Закуска :1 варено яйце,парче шунка и половин доматченце ( :-D )
Обяд:салата от домати и краставици
Вечеря :1 портокал

Не спазвам определена диета,просто не обичам да ям мн мн(въпреки че има дни, в които ям като за последно :-D :-D :-D )

Ros
09-29-2008, 11:49
Закуска - една принцеска
Обяд - малко каша с гъби, топено сирене и малко "сникерс"
Вечеря - може някакъв сандвич или мляко,нз

Pliok0019
09-29-2008, 12:52
^ И какво общо има това колко си килограма? :-o А колко си висока?
Днес за закуска ядох един отвратителен кроасан и едно шоколадче.
За обяд: Яхния пиле с ориз.
За вечеря все още не знам. :D
170см
Хм, колкото мен си висока, но си доооооста слаба. :-o
Знам. :D
Ген или диети?
Ген :Д


Закуска: Чипс
Обед: Дюнер
Следобедна закуска: Един шоколад
Вечеря: Още не знам

Sasha2k8
09-29-2008, 13:44
Закуска: Пържено яйце
Обяд: Варени картофи със сирене, ябълка
Следобедна закуска: Банан
Вечеря: Някакъв плод или нищо

Madness
09-29-2008, 13:44
Вафличка,две ябълки и кафета..

malkata_kukli4ka
09-29-2008, 16:09
сутрин:баница две кафета и нескуик
обяд кюфтенца и салатка
следобедна закуска:пудинг
вечеря:ще ядем пилешки бутчета и картофки
ям като слон,обаче не надебелям хахаха :grin: :D

silver_moon
09-29-2008, 17:34
закуска: ( 6.00часа) мюсли, пълнозърнести сухари и прясно мляко
междинно: (9.30) банан
пак междинно(12.20): сурови ядки
обяд: (към 15.00)пиле с ориз
вечеря: (18.00) печена риба, краставичка, кисело мляко

обикновенно между закуската и обяда имам едно междинно и после между обяда и вечерята второ, но бях до късно на даскало и ядох два пъти там и обядвах към 15.00

ra4ence
09-29-2008, 17:36
Закуска - чай и мляко с трици
Обяд- чаша кисело мляко с пшеничени трици, пържола и крастваичка
Сега- пак пържола, слаат домати и сирене

BeBsItO
09-29-2008, 18:04
закуска: ( 6.00часа) мюсли, пълнозърнести сухари и прясно мляко
междинно: (9.30) банан
пак междинно(12.20): сурови ядки
обяд: (към 15.00)пиле с ориз
вечеря: (18.00) печена риба, краставичка, кисело мляко

обикновенно между закуската и обяда имам едно междинно и после между обяда и вечерята второ, но бях до късно на даскало и ядох два пъти там и обядвах към 15.00Твоето меню ми се струва най-удачно!

krisiiiiito
09-29-2008, 18:13
сутринта - чайче :P
обяд - пица :-)
послее .. една близалка :D
и за вечеря: кисело млякоооо :grin:

аа по едно време май и бадеми ядах :lol:

TheNewReligion
09-29-2008, 18:24
Закуска: две препечени филийки с чай
Обяд: леща, която една приятелка беше готвила. :-D
Следобедна закуска: едно варено яйце
Вечеря: яйце по панагюрски

Sintya
09-30-2008, 16:29
Закуска: Филийка с пастет
Обяд: Сандич (блах, блах -.-)
Вечеря: половин шоколад

Днес се пръснах от ядене xdd

mirelS
09-30-2008, 16:57
вафла,солети,2 кюфтета 1 филия хляб и още не съм ве4еряла :D баси напоследък много ям и вси4ките ми приятелки така казват .. амаа заради зимата сигурно :-o :-D

Sensuality
09-30-2008, 17:38
Оф днеска и аз бая ядох

Закуска:пица
После към 11 ядох курабийки и плодово мляко
Обяд:диня и малко пилешко
След обяд:грозде
Вечеря:пица

:shock: 8-)

PollyPoi
09-30-2008, 17:54
Сутринта Форнети
Обяд пилешка супа
преди вечеря 2 кремвирша
и за вечеря (след 2 часа) дробчета по селски :) :)

dan4ety
09-30-2008, 19:14
Закуска: Половин филия със сирене (закъснявах за училище, но все пак ядох, колкото да не тръгна съвсем гладна :-D )
Обяд: Пълнени пиперки пак :grin:
После изядох два и половина големи чипса Chio Chips и малко повече от половината голям пакет Пом-бер :-D
И сега ще ям супа :)

Punk_Princess9412
09-30-2008, 21:43
Моето меню за днес въобще не е здравословно,но е ето какво ядох:
ОБЯД:
Голям джоб с луканка
Данон за пиене
1 л вода
ВЕЧЕРЯ: (направо преядох,ама не бях яла цял ден)
2 пълнени чушки с ориз
Една сурова чушка със сирене
300 гр сладки
1 ябълка (голяма)
200-300 шунка
2-3 филии бял хляб (;d)

Е,кажете не съм ли свиня???Ако продължавам така,в най-скоро време ще съм 100 кг. :-o

П.С.Тези,които не могат без да oграничат от някои храни,просто да си ядат всичко,което им се прияде,но в нормални количества.А не като мен уж да се огранича от някои по-неполезни храни,не ям почти нищо цял ден и вечерта якоо тъпкане до пръсване... :lol:

BeBsItO
10-01-2008, 08:25
Aми вчера ядох:
1.Тостер
2.Обяд-натурален сок
3.зелева салата+ 1 обикновенна вафличка (без шоколад)

Днес ще ям:
1.Кафе+ солетки
2.Айрян
3.салата

24white24
10-02-2008, 13:42
Закуска: Пържено яйце
Обяд: Варени картофи със сирене, ябълка
Следобедна закуска: Банан
Вечеря: Някакъв плод или нищопържено на закуска ?По-добре недей :)

Pliok0019
10-02-2008, 14:51
Закуска: Филия с мед.
Обед: Филия с топено сирене, 2 чипса и толумбичка
Вечеря: Мисля, че кус-кус.

Sensuality
10-02-2008, 15:17
Закуска:Айрян и Ядки
Обяд:Салата от доматки със сирене,ябълка
Вечеря:все още незнам 8-)

mirelS
10-02-2008, 15:38
пар4е пица,банан,2 кебап4етаа,2 филии хляб и бисквити :D :D

ra4ence
10-02-2008, 16:43
Сутринта: чай и кис. мляко
Обяд- 2 филии с Ескуиза на тост и малко пуешка шунка
Сега ще си правя бяла риба ммм :)

Sintya
10-02-2008, 17:19
О, днес отново си продължих с многото храна...

закуска - помбер
обяд - шоколад
вечеря - много много м у с а к а
=D

shmurkam
10-02-2008, 17:22
закуска-Активия и сухарчета
обяд-ябълка,парче месо,чушка
вечеря-няма такива екстри
:shock: 8-) :lol: Днеска са ОСВИНИХ. Чуствам,че на задника ми е поникнала трета буза,съставена само от сланини. :shock: 8-) :D :oops:

mechtaq_za_teb
10-02-2008, 18:03
Сутринта хапнах някаква закуска и вафла. За обяд хапнах картофено пюре и 2-3 ябълки, а за вечеря салата и варена царевица.

Аз също гледам да се храня, така че да не наддавам, макар че когато кача няколко килограма не ми личи изобщо. Обаче просто съм така... Кача ли малко, веднага почвам да се ограничавам. И все пак си хапвам доста. Има дни, в които наистина се тъпча на сила, особено когато ми е скапано настроението. :D
Сутрин си хапвам каквото ми се яде. Това са калориите за целия ден, така че сутрин задължително се яде! На обяд също, но по-малко. Вечер трябва да хапваш нещо по-леко. Преди време отслабнах така с няколко кг, затова мисля че ще ти помогне. Става бавно, но пък се храниш. Просто избягваш тъпкането вечер, защото тогава обмяната на в-ва се забавя. Недей спазва диети! При тях ефекта е до време... Сещаш се. :-D

silver_moon
10-02-2008, 18:06
закуска: мюсли, прясно мляко, три пълнозърнести сухара, парче 85% черен шоколад
междинно: круша
обяд: телешко с картофки и супа телешко варено
междинно: сурови ядки
вечеря: риба на скара, кисело мляко и малко краставичка (и домат нарязах, но беше отвратителен и не го изядох)

Arr0gAnT
10-03-2008, 13:59
ябълка, малко кисело мляко
прясно мляко с мед
пилешко със зеленчуци
кисело мляко

Sensuality
10-03-2008, 15:38
Днеска пак прекалих мамка му кво става напоследък :shock:

Закуска-плодово мляко и бейк ролс
Обяд-Тостер,плодово мляко,грозде
вечеря-незнам :lol:

slim__shadygirl
10-03-2008, 16:10
Закуска-пропуснах я,отново :D
Обяд-филийка с кашкавал и шунка и 1 варено яйце
Вечеря-ще я пропусна,нещо ме ми се яде :lol:

Ros
10-03-2008, 19:02
Закуска - една вафла
Обяд - бургер с пиле
Вечеря - едно бутче,пържени картофки със сирене и крем карамел

cLaDyRcHe
10-03-2008, 19:56
закуска:солети
обяд:пържени картофи
вечеря:салата от зеле и БАНИЦА
извод:АЗ СЪМ БАСИ СВИНЯТА :shock: :shock:
пп:не съм дебела даже обратното ама спортувам редовно :wink:

ra4ence
10-03-2008, 20:50
чай
бисквити,2 филийки с Ескуиза
за вечеря бях навън- биричка и пилешко в палачинка

Gothique&amp;#9835;
10-03-2008, 20:50
Нз ама аз напоследък си похапвам :D
1 филия с шунка,мляко с какао,2 нестиита 500ml,вафла nesquick,някви солени бисквити,2 круши,малко кокосова торта.

Bee*
10-03-2008, 20:57
Сутринта някви кексчета и поничка,на обяд грах и филе,вечерта пак грах,кюфте,а сега ям чипс

Sintya
10-03-2008, 21:19
Днес отново хапнах много * мисли си *

Закуска - половин парче баница
обяд - кфс пюрееее ;Д
вечеря - филия с топено сирене

от утре започвам да ограничавам =D

Punk_Princess9412
10-03-2008, 22:57
Днес отново хапнах много * мисли си *

Закуска - половин парче баница
обяд - кфс пюрееее ;Д
вечеря - филия с топено сирене

от утре започвам да ограничавам =D

Ако на тфа му викаш мноогоо..дори е малко

dan4ety
10-03-2008, 23:13
Закуска: Нямах време да ям вкъщи, защото закъснявах за училище :-D
Обяд: 1 парче пица. Което хич не беше засищащо :x
После: Салата с домати, сирене и пипер.
После 8 часа спах :-D
После (22 часа): Салата (същата като по-рано) и зеленчукова супа
Сега ям банан и после ще ям някакви солени неща :D

UnaBletoLoVeU
10-04-2008, 00:03
закуска-Активия и сухарчета
обяд-ябълка,парче месо,чушка
вечеря-няма такива екстри
:shock: 8-) :lol: Днеска са ОСВИНИХ. Чуствам,че на задника ми е поникнала трета буза,съставена само от сланини. :shock: 8-) :D :oops:
За сметка на мозъка ти, който липсва :lol:

Sintya
10-04-2008, 09:08
Днес отново хапнах много * мисли си *

Закуска - половин парче баница
обяд - кфс пюрееее ;Д
вечеря - филия с топено сирене

от утре започвам да ограничавам =D

Ако на тфа му викаш мноогоо..дори е малко
Е зависи как го гледаш... защото имам да свалям някое и друго кило...
Та, за днес менюто ми е :

Нищо до 4 часа, след което, ще хапна Mcdonalds, който му се каня от бая време..

perkele1914
10-04-2008, 09:30
закуска- нема
обяд- нема
сл.закуска- нещо навън ще си купя
вечеря- мощно ручане на подръчен матрял =]

24white24
10-04-2008, 10:52
Аналгин, аспирин, кафе, фреш портокал, сок вишна, минерална вода, кола лайт, евентуално вечерта може да хапна нещо ако не ми се повръща...

mynichka
10-04-2008, 15:30
аз пък си хапвам многоо :D

Ros
10-04-2008, 16:27
Закуска - пропуснах я
Обяд - бургер с пиле,2 холидейки и една милка
Вечеря - чийзбургер,млечна баница и нещо друго помежду другото :D

silver_moon
10-04-2008, 16:45
закуска: овесени ядки+пълнозърнести сухари+парче 85% черен шоколад, залети с прясно мляко
междинно: крушка
обяд: пиле със зеле и супа тиквички
междинно: сурови бадеми+сурово кашу
вечеря: домат, краставица, кисело мляко и тост (54гр пълнозърнест хляб и пуешко филе)

Chrissy
10-04-2008, 18:12
2 банана .. Bake Rolls .. Corny BIG .. :D

little_elf
10-04-2008, 19:32
закуска:половин кофичка кисело мляко
обяд:две варени яйца
преди вечеря:захарен памук 8-)
вечеря:другата половин от млякото и една праскова

krisiiiiito
10-04-2008, 19:38
амии аз доста си похапвам :oops: 8-)
сутринта - капучино и няколко солетки
към обяд-2 питки от била и нестий ;ddd
следобед-пържени картофки
вечеря-вафла и мааалко грозде

ама много смешно ми става когато видя някой да напише че се е тъпкал като за световно а като прочета дори му е малко.. какво си въобразявате бе хора :D .. яжте си разбира се без да прекалявате
или пък друг пример - почти до вечерта нищо не съм ял/яла но за вечеря ще се наям като за последно.. това е много вредно близко е до акъла ама...
:lol:

dan4ety
10-04-2008, 19:39
Като видя тая тема и ми се прияжда :D

Закуска/обяд: 3 филии с пуешко филе и 1 айран
Вечеря: Ориз и 2 салати :D
Сега ям бисквити и кисело мляко.

Малко, ама спах до 2 и ме мързи да се мръдна да си взема да ям :D