PDA

View Full Version : ЛЕСНИ ЛИ СА МЪЖЕТЕ !!



Love0nlyMyself
09-08-2008, 17:47
АЗ ГЛАСУЪВАМ С 2 РЪЦЕ !


а вие ?!

Nia..
09-08-2008, 17:50
И аз така :) То си им е вродено.... относно секса не отказват :D

eveto_xx
09-08-2008, 17:53
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!

bibo
09-08-2008, 17:58
Аз примерно веднага бих отказал ако има повече косми от мен ...
.....или по-голяма ръка...
иначе гласувах с ДА ... :grin:

I_HaVe_A_PrObLeM
09-08-2008, 17:59
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

class
09-08-2008, 18:01
Аз гласувах НЕ . И какво като ми покажеш циците си и сливата? То е равносилно да си покажа аз половия член пред някоя .... :o

miShle
09-08-2008, 18:01
Абсолютно! :-D

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:02
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

Just_House
09-08-2008, 18:05
Не всички сме лесни !

bibo
09-08-2008, 18:06
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)


ОМГ,кой го казва...вие пък сте много различни - всички плачете за любов,ама всъщност пишка искате :D :D

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:07
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)


ОМГ,кой го казва...вие пък сте много различни - всички плачете за любов,ама всъщност пишка искате :D :D

само ние си знаем какво искаме ;)

а вие отидете при някоя ако ви пусне си викате УРАА тая ще е за вечерта ако не ви пусна айде към некоя друга .... почти сички момичета мога да го потвърдат ..


а ние като искаме само тва вие що ни го давате ?!?!?!?!? а а а а а ? щото и вие искате до определена въраст само тва

miShle
09-08-2008, 18:08
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

На външен вид може да сте различни,но подсъзнанието ви е едно и също .. Кфото и да си говорим .. в главата ви е едно и също..великата дума СЕКС!! :D

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:09
Не всички сме лесни !

прав си ако не ви харесат нема да им пуснете обаче ако е некое маце трепач сте първи на опашката :)

haterkata
09-08-2008, 18:09
хаха лесни са.е някой не чак толкова ама всички принципно са си леснички ((: (и именно тва не ме кефи в момчетата,няма тръпка да ти е вързан)

bibo
09-08-2008, 18:09
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)


ОМГ,кой го казва...вие пък сте много различни - всички плачете за любов,ама всъщност пишка искате :D :D

само ние си знаем какво искаме ;)

а вие отидете при някоя ако ви пусне си викате УРАА тая ще е за вечерта ако не ви пусна айде към некоя друга .... почти сички момичета мога да го потвърдат ..


а ние като искаме само тва вие що ни го давате ?!?!?!?!? а а а а а ? щото и вие искате до определена въраст само тва

че кой е казал че искаме друго!?! :grin: :grin:

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:11
хаха лесни са.е някой не чак толкова ама всички принципно са си леснички ((: (и именно тва не ме кефи в момчетата,няма тръпка да ти е вързан)

!!!!!!!!!!!!!!! ТОЧНО ТАКА

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:12
че кой е казал че искаме друго!?! :grin: :grin:

е нали до обясняваше че не сте искали само секс вие .. и не всички сте еднакви :)

FlipY
09-08-2008, 18:35
ако е хубава може би ама ако е някои бучук.....се едно ако ви доди някои батко с руса коса сини о4и....мускулест ше му откажете :?

.. l0nely
09-08-2008, 18:35
99% - ДА!! :-D

FlipY
09-08-2008, 18:37
99% - ДА!! :-Dдано да съм в другия 1 % :(

bibo
09-08-2008, 18:39
че кой е казал че искаме друго!?! :grin: :grin:

е нали до обясняваше че не сте искали само секс вие .. и не всички сте еднакви :)

Аз примерно искам МНОГО и САМО секс...

АМА НЕ ОТ ВСЯКА... 8)

Bellatrix
09-08-2008, 18:40
Ест., че ДА. Каквото и да казват появи ли се знойно секси маце на хоризонта, стига и само да махне с ръка и са и в краката :-P :-P :-P

Love0nlyMyself
09-08-2008, 18:40
че кой е казал че искаме друго!?! :grin: :grin:

е нали до обясняваше че не сте искали само секс вие .. и не всички сте еднакви :)

Аз примерно искам МНОГО и САМО секс...

АМА НЕ ОТ ВСЯКА... 8)

е нормално ... нали ви казвам ако не са хубави не стават за нищо.. (мъжката логика) :)

bibo
09-08-2008, 18:42
че кой е казал че искаме друго!?! :grin: :grin:

е нали до обясняваше че не сте искали само секс вие .. и не всички сте еднакви :)

Аз примерно искам МНОГО и САМО секс...

АМА НЕ ОТ ВСЯКА... 8)

е нормално ... нали ви казвам ако не са хубави не стават за нищо.. (мъжката логика) :)

може и да не е уникално хубава,но да има ОНЗИ ЧАР КОГОТО ВСИЧКИ ТЪРСЯТ :D :D

иначе много би ме отвратила ако е ТЪПА..

natedog
09-08-2008, 18:43
Аз предадох отбора 8-) 8-) 8-) :-P :-P :-P :oops:

FlipY
09-08-2008, 18:46
хубостта ....компенсира интелекта.....аз 4е мисля за двамата 8)

Baby_girl93
09-08-2008, 18:47
не всички са лесни,но поне повечето видят ли цици ти скачат :grin:

FlipY
09-08-2008, 18:49
не всички са лесни,но поне повечето видят ли цици ти скачат :grin:ako принадлежат на някои 150килограмова лелка :?или по лошо.....на някои 200килограмов батко :shock:

cMon
09-08-2008, 18:52
и жените като видят някой разголен мъжага с напръщели бронзови мускили , ще му пуснете ако сте свободни......все разправяте , че когато ви се дое*бе има с кой...това е защото на мъжете им се ебе постояно а на вас доста по рядко.....А когато някой не ви даде секс , почвате да разправяте ,че този тип е педал ,гаден хомосексуалист.......

6okolad4e
09-08-2008, 18:53
Аз гласувах НЕ . И какво като ми покажеш циците си и сливата? То е равносилно да си покажа аз половия член пред някоя .... :o

neee razli4no e vas vi vazbujda mnogo pove4e golo jensko tqlo otkolkoto nas gol maj. za momi4etata e mnogo po-vajno darjanieto na maja

BaiToq
09-08-2008, 18:58
Зависи от момичето.
При мен ако не е дебело и
грозно,не се спирам 8-) :P

jghgh
09-08-2008, 19:11
Е и, кво като са лесни? Те не са прецакани и няма да звучи смешно "Олее, тоя много лесно ми се върза" от устата на момиче.
Иначе, да, лесни са момчетата, и то много.

09-08-2008, 19:22
за 2 месеца разбрах,че само с една усмивка и момчетата все едно са риби`които са видяли червейче :-D ДА!!Лесни сте!! :-P 8-) :D :) 8)

iff
09-08-2008, 19:34
- ..

stealthyGirl
09-08-2008, 19:48
Лесни са, 'щото са простовати повечето... Имам предвид като начин на мислене, а не , че се държат селско (те селяците въобще не ги примам като противоположен пол.. нещо в среден род са).

Lysit0
09-08-2008, 19:49
Абсолютно! :-D

n0Lcho
09-08-2008, 19:51
и аз съм ЗА това, че са лесни.. опре ли до СЕКС..повечето са еднакви..
покажи му малко плът /бедро, коремче, гърди/ ии аааайдеееее...

не казвам, че ние не отваряме ееееей такива очи при вида на някой мускулест симпатяга, но просто не му се хвърляме в краката както мъжете правите...

=]

SiegHeil
09-08-2008, 19:56
Има разлика между мъж и путка...само една путка може да я свали момиче...мъжете преследват, путките стоят и чакат да ги свалят...

class
09-08-2008, 20:00
хаха лесни са.е някой не чак толкова ама всички принципно са си леснички ((: (и именно тва не ме кефи в момчетата,няма тръпка да ти е вързан)


Ако искаш да пробваме ? Застани както поискаш пред мен , на мен ми стига само да знам че така мислиш и най-много АКО ми се на дупиш да те изритам ...

stealthyGirl
09-08-2008, 20:03
Има разлика между мъж и путка...само една путка може да я свали момиче...мъжете преследват, путките стоят и чакат да ги свалят...В такъв случай повечето мъже са путки. А има и такива, който свалят, ама пак са си путки... Житейски опит с путки...

BladeDancer
09-08-2008, 20:18
абе много от нас са лесни и само да вифят яка кака и ..
ама аз не съм такъв просто няма лесно да ме накара някоя курвичка или няква такава ( не се обиждайте говоря за тея дето искат постоянно да се аъаъа ) .иначе ако е свястно момичето може и за пръв път да ми е :)
иначе е нормално издивяваме ама трябва да се сдържаме :)

Love0nlyMyself
09-08-2008, 20:19
и какъф е извода момичета и момчета че сички момчета (с изключение на 1% от мъжкото население) са:



лесни



:) :) :) :) :)

Letal
09-08-2008, 20:58
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

На външен вид може да сте различни,но подсъзнанието ви е едно и също .. Кфото и да си говорим .. в главата ви е едно и също..великата дума СЕКС!! :D
Не съм съгласен... що да сме лесни тва че някой си чупят вратовете да се обръщат след всяко второ момиче което мине по улицата не означава че всички сме така...а тва за секса е вярно до известна степен.

Love0nlyMyself
09-08-2008, 21:03
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

На външен вид може да сте различни,но подсъзнанието ви е едно и също .. Кфото и да си говорим .. в главата ви е едно и също..великата дума СЕКС!! :D
Не съм съгласен... що да сме лесни тва че някой си чупят вратовете да се обръщат след всяко второ момиче което мине по улицата не означава че всички сме така...а тва за секса е вярно до известна степен.

тези мъже сиг не са повече от 2ма в бг :)

miShle
09-08-2008, 21:12
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

На външен вид може да сте различни,но подсъзнанието ви е едно и също .. Кфото и да си говорим .. в главата ви е едно и също..великата дума СЕКС!! :D
Не съм съгласен... що да сме лесни тва че някой си чупят вратовете да се обръщат след всяко второ момиче което мине по улицата не означава че всички сме така...а тва за секса е вярно до известна степен.

Оф мило закфо се палиш сега?! Не съм те слагала под общ знаменател .. Ставаше въпрос за съвсем друго нещо .. :?

Sapphire_Illusion
09-08-2008, 21:15
Абе... много сте зле значи. Това, че обръщам лице към мацка с хубав балкон и арни бедра не значи, че искам да я чукам. Както казваше един познат министър, "аз съм естет и ценител на женската красота".

Ако наистин ми беше само за едното чукане, що бях девствен 18 години? Щото не ми е дремело за това и съм чакал момичето си. И уточнителен факт - владея рядката способност да умея да бъда обективен за всичко, макар и за кратко. И чисто обективно погледнато, приятелката ми е най-красивото момиче, което познавам (комбинативно, сиреч съм виждал девойки с по-хубави бедра или крака, примерно, но като ми е неприятна в лицето...)....

И в крайна сметка, девойки... ние не обичаме жените, защото са хубави. Жените са хубави, защото ги обичаме.

eveto_xx
09-08-2008, 21:22
Абе... много сте зле значи. Това, че обръщам лице към мацка с хубав балкон и арни бедра не значи, че искам да я чукам. Както казваше един познат министър, "аз съм естет и ценител на женската красота".

Ако наистин ми беше само за едното чукане, що бях девствен 18 години? Щото не ми е дремело за това и съм чакал момичето си. И уточнителен факт - владея рядката способност да умея да бъда обективен за всичко, макар и за кратко. И чисто обективно погледнато, приятелката ми е най-красивото момиче, което познавам (комбинативно, сиреч съм виждал девойки с по-хубави бедра или крака, примерно, но като ми е неприятна в лицето...)....

И в крайна сметка, девойки... ние не обичаме жените, защото са хубави. Жените са хубави, защото ги обичаме.
Евала!

Lady_Chocolight
09-08-2008, 21:24
Мъжът е програмиран да сваля, да ухажва, тоест да бъде активният. Затова и е лесно да бъде свален. И няма нищо лошо в това. :-)

belphegor
09-08-2008, 22:29
Да, лесни сме. Тези, които не са лесни (в повечето случаи момичета) да си стоят на сухо!

Kitoka
09-08-2008, 22:59
Мъже, жени-пълен свят с мъжки и женски курви :lol:

vaseto0o
09-08-2008, 23:13
Ем ти се съблечи и ми направи свирка пък ще видим дали съм лесен :D
Ест че да, поне не сме курви кат вас :razz:

Геша
09-08-2008, 23:41
Лесни друг път. :-x
Ако бяха лесни нямаше да се дърпат тъй ... само ми лазят по нервите... първо ще дойде да ти диша във врата, ще си хвърляте многозначителни погледи и накрая ще ти каже - о, съжалявам , ама няма да стане /или в по-лошия сценарии ще ти фрасне един в носа/ ...
:D

vaseto0o
09-08-2008, 23:43
Геша-интересен ник за момиче...
Путко вервай ми ако беше красива и секси просто можеш да имаш всеки мъж :-P

Геша
09-08-2008, 23:53
Геша-интересен ник за момиче...
Путко вервай ми ако беше красива и секси просто можеш да имаш всеки мъж :-P
И зак'во си помисли, че съм момиче ? :/

napalm
09-09-2008, 02:20
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

:shock: :smt075

IaShKo
09-09-2008, 05:18
Нз ако седна да пия със приятели не гола да се съблича да тича гола неможе да ме впечетли срещу 2 бири ставам по-лесен :)

cSSiE
09-09-2008, 06:09
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(
+1

cSSiE
09-09-2008, 06:11
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

:shock: :smt075
boi boi :lol: :lol: :lol:

DevilWish
09-09-2008, 06:32
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
Ima!Нещастна съм да го изпитвам това изключение ,с приятелят ми ,който твърдо не му се прави секс :-D

jghgh
09-09-2008, 07:41
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
Ima!Нещастна съм да го изпитвам това изключение ,с приятелят ми ,който твърдо не му се прави секс :-D

Мдааа, има мъже които отказват. И го правят защото мислят за теб. Случи ми се и много се трогнах... :smt055 Доста твърд като камък беше, не се пречупи. Отказа ми два пъти, въпреки че долния не беше на тва мнение... еееех... *замечтана*
Както и да е, тва не е нещо което трябва да разправям в нета...


Е все ще се изнасилим някога де : )

KimBerLy1912
09-09-2008, 10:04
Доскоро и аз си мислих,че мъжете са лесни... Слезте на земята :wink: Един мъж е точно толкова лесен,колкото е и една жена :wink: Демек:ако мъжа реши,че иска секс-ще има....ако не-няма ... Всеки действа по собствена преценка в зависимост от момента... 8)

belphegor
09-09-2008, 10:10
[quote="Sapphire_Illusion"]Абе... много сте зле значи. Това, че обръщам лице към мацка с хубав балкон и арни бедра не значи, че искам да я чукам. Както казваше един познат министър, "аз съм естет и ценител на женската красота".

Ако наистин ми беше само за едното чукане, що бях девствен 18 години? Щото не ми е дремело за това и съм чакал момичето си. И уточнителен факт - владея рядката способност да умея да бъда обективен за всичко, макар и за кратко. И чисто обективно погледнато, приятелката ми е най-красивото момиче, което познавам (комбинативно, сиреч съм виждал девойки с по-хубави бедра или крака, примерно, но като ми е неприятна в лицето...)....

И в крайна сметка, девойки... ние не обичаме жените, защото са хубави. Жените са хубави, защото ги обичаме.[/quotе]

Харесва ми начина ти на мислене. Подкрепям те.

GerYy
09-09-2008, 10:11
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
+1 :(

samoubiika
09-09-2008, 10:13
определено да :D малко по-разголена блузка...къса пола и са им потекли лигите :-D

Геша
09-09-2008, 12:51
определено да :D малко по-разголена блузка...къса пола и са им потекли лигите :-D
Ако едва си е натъпкала телесата в полата и/или на блузката и пише "Sexy" и го четеш като написано на табела (тоест - отчайващо плоска...) най-много да им потекат лигите, защото им се дояло свинско или фантазират за някоя млада гореща строга даскалка пред черната дъска ...

pateto16
09-09-2008, 12:54
daaaaaaaa :grin: :grin:

Ivalinka
09-09-2008, 12:56
един път едно момче спал за една вечер с три момичета(една след друга),а третата даже не му и харесвала 8) така че....ДАААААААА!лесни са поне едно 85 % от тях

rihanna_vivi
09-09-2008, 20:17
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!! +1 :grin: :P

c0Ldx
09-09-2008, 20:23
I_HaVe_A_PrObLeM написа:
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] Wink Sad


всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви Smile

Макар да съм момче си признавам че сме супер лесни всички!!КФо се праите другите... И така де аз лично прекалено много уважавам Женското мнение :) Аз съм супер лесен да си го призная :P :)

FeelMyPain
09-09-2008, 20:28
Аз не съм лесен..

Transporter
09-09-2008, 21:41
Аве ясно е че момчетата като видат дуда полудяват, ама и момичетата като видат х*й не могат да отречат че лудват също....така че...кво да говорим....и все пак мъжът е създаден да бъде със жена...макар че в днешно време много станаха обратните!

Rebirthing
09-09-2008, 21:45
Да, много сте леснички момченцата :razz:

vaseto0o
09-09-2008, 21:51
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:

mitakkka
09-09-2008, 21:55
Мъжете сме лесни и съм съгласен че ни е вродено да е така - факт :)

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:05
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:


а вие видите ли женско по улицата му се метате както циганин на храна ебаси :x

ifgennu
09-09-2008, 22:07
пLiнцесkъ a znachi sichki sme lesni taka li ? ti qwno si izjiwqala gadno destwo ili sa te zarezzwali , chesto i za twa si ostanala s takowa wpechetlenie.bili sme ednakwi wsichkite.mi kato sme ednakwi sichkite idi se fani sus ciganina na kwartala be gusko ! aide stiga pishi gluposti , che me otchaiwash sus prostotiqata si.

vaseto0o
09-09-2008, 22:09
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:


а вие видите ли женско по улицата му се метате както циганин на храна ебаси :x
Не отричам :D
А ако върви с разголени бедра, стройно тяло, як фейс и добре оформени гърди гащите се подуууват :D

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:10
пLiнцесkъ a znachi sichki sme lesni taka li ? ti qwno si izjiwqala gadno destwo ili sa te zarezzwali , chesto i za twa si ostanala s takowa wpechetlenie.bili sme ednakwi wsichkite.mi kato sme ednakwi sichkite idi se fani sus ciganina na kwartala be gusko ! aide stiga pishi gluposti , che me otchaiwash sus prostotiqata si.


ахаха поредния заблуден глупак който си вярва че е различен или нещо повече от останалите тук :razz: смешен си !
и гъска ще викаш на майка ти и пиши на кирилица кат си толкова умен

другото е че ти сиг си от 2 дни тук ама вече тръгнал да ми прави менния абе ей дечко я се стегни :x

CuteBaby
09-09-2008, 22:10
Да, много сте леснички момченцата :razz:
+1 :-D 8) :P

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:11
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:


а вие видите ли женско по улицата му се метате както циганин на храна ебаси :x
Не отричам :D
А ако върви с разголени бедра, стройно тяло, як фейс и добре оформени гърди гащите се подуууват :D

хаха :razz: :razz: ем признавам си са те си го просят :razz:

ifgennu
09-09-2008, 22:11
dechko wikash. moje moje. moje i da sym dechko , no dechkoto wuw tozi sluchai e tozi , koito puska po cql den bezsmisleni temi, nali ti kazah kato wsichki sme ednakwi xodi se chukai sus mrusnite mangali i ne mi lafi koi e lesen i koi ne. Kapish?

ifgennu
09-09-2008, 22:13
a da i ne mislq , che sym sus neshto poweche ot drugite tyk, wsichki za men sa rawni na tozi swqt i ne gledam da izpukna , no sus sigurnust sam widql poweche ot teb wuw tozi jiwot i smelo moga da twurdq , che f momenta smeshnata si ti.Pozdrawi ;)

ifgennu
09-09-2008, 22:13
a da i ne mislq , che sym sus neshto poweche ot drugite tyk wsichki za men sa rawni na tozi swqt i ne gledam da izpukna , no sus sigurnust sam widql poweche ot teb wuw tozi jiwot i smelo moga da twurdq , che f momenta smeshnata si ti.Pozdrawi ;)

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:14
dechko wikash. moje moje. moje i da sym dechko , no dechkoto wuw tozi sluchai e tozi , koito puska po cql den bezsmisleni temi, nali ti kazah kato wsichki sme ednakwi xodi se chukai sus mrusnite mangali i ne mi lafi koi e lesen i koi ne. Kapish?

абе ей парцал земи млъкни там щото нали се сещаш че ти не можеш да изразиш мнението на сички ! ходи си пйй млякото че ще вземе да истинте после ще има да ми мрънкаш акто не ти харесвата темата прав ти път бе ?! да съм те молила да ми пишеш в нея ?! НЕ нали ?! тъй че млъкни по умен ми изглеждаш в очите като мълчиш

ще се чукам с който си искам тва че ти го праиш така не значи че веднага ще тръгна по твоя път аре са ти капиш?!

да не чувам детски глас :)

sextazy_baby
09-09-2008, 22:14
Да,стига им само да им врътнеш едно дупе и "приятелчето" тръгва на север

ifgennu
09-09-2008, 22:17
Ti neshto si protiworechish, ti goworish ot imeto na wsichki , ne az.Ne kazwam az , che wsichki muje sa lesni , a ti go prawish , no powqrwai mi ne se uchudwam ot 16 godishoto neosuznato momichence > samata ti sachustwam ti naistina , che sa te prenabregwali i othfurlqali zaradi wunshniqa ti wid xaxaxaxaxa aide leka wecher ;]]

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:20
Ti neshto si protiworechish, ti goworish ot imeto na wsichki , ne az.Ne kazwam az , che wsichki muje sa lesni , a ti go prawish , no powqrwai mi ne se uchudwam ot 16 godishoto neosuznato momichence > samata ti sachustwam ti naistina , che sa te prenabregwali i othfurlqali zaradi wunshniqa ti wid xaxaxaxaxa aide leka wecher ;]]

хахахахахахахахахахаха напомняш ми на един селяндур тук .. нз дали го зн ама нема зн той говореше като теб и си правеше смешни мнения за хората които дори и непознава ...

не си ме виждал за да кажеш дали са ме отхвурляли или не ... и честно да ти кажа не мисля и че е така щото мн добре познавам себе си и знам какво съм правила ... изразявам се така щото коло хора от тук казаха че мъжете са лесни ?! да кажем 98% .. аз никога не съм казвала че всички мъже са лесни казах повечето ! винаги има 1 % който не е така ама за теб не мога явно да кажа че спадаш към тоя процент ... айде нема зн лека вечер и на теб дано ти влезе малко мозък в главичката :) :) :)

ifgennu
09-09-2008, 22:26
az mozyk imam dostatuchno f glawata , kakto i da e sujelqwam ako sym te obidil , no prosto izkazwam mnenie ne gledam da se proqwq kato nqkakw , nai-malkoto v nqkaw forum.ta uspexi ti pojelawam nqma da spama poweche. :)

elitututu
09-09-2008, 22:28
няма мъж дето да откаже секс 8)

Love0nlyMyself
09-09-2008, 22:31
az mozyk imam dostatuchno f glawata , kakto i da e sujelqwam ako sym te obidil , no prosto izkazwam mnenie ne gledam da se proqwq kato nqkakw , nai-malkoto v nqkaw forum.ta uspexi ti pojelawam nqma da spama poweche. :)

знам че изказваш мнение но просто се дразня щото гледам как постоянно обиждате сички мъже жените че са били курви всичките че незнам кво а ние немаме право да ви кажем нищо на вас дразня се само на тва и осообено като видях темата "жените лесни ли са , кола пари и веднага скачат с теб" или нещо такова и ато видех как сички момчета да те са круви ми стана адски ТЪПО и реших да видя какво мислят жените за мъжете айде нема зн пиши колкото искаш пр вечер :)

ifgennu
09-09-2008, 22:33
kolkoto do jenite i tazi duma " kurwa " az ne q izpolzwam , zashtoto momichetata s , koito se zanimawam nqmat nishto obshto s neia.Powecheto momcheta e izpolzwat bez da znaiat smisyla i , a az ne gi oprawdawam:)

SiegHeil
09-09-2008, 22:42
kolkoto do jenite i tazi duma " kurwa " az ne q izpolzwam , zashtoto momichetata s , koito se zanimawam nqmat nishto obshto s neia.Powecheto momcheta e izpolzwat bez da znaiat smisyla i , a az ne gi oprawdawam:)
Така е, курвите са фолклорни създания и съществуват само в паралелните реалности 8-)
По голямата част от жените са прикрити курви, както по голяма част от мъжете са курвари(те поне не се крият) :>

Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:26
kolkoto do jenite i tazi duma " kurwa " az ne q izpolzwam , zashtoto momichetata s , koito se zanimawam nqmat nishto obshto s neia.Powecheto momcheta e izpolzwat bez da znaiat smisyla i , a az ne gi oprawdawam:)

е така е ... ама я използват и тва няма да се промени

VerryBerry
09-10-2008, 07:35
има някои,които не са "лесна плячка" обаче преобладават лесните,разбира се :-D

I_HaVe_A_PrObLeM
09-10-2008, 20:28
има някои,които не са "лесна плячка" обаче преобладават лесните,разбира се :-D

Toчно казано


няма мъж дето да откаже секс 8)

Е добре де, тогава как би обяснила факта, че до сега съм отказвал няколко пъти, при положение, че съм детствен!!!

I_HaVe_A_PrObLeM
09-10-2008, 21:25
Ooo вярвай ми не съм гей, аз съм на това мнение както и доста момичета още ;). Истината е, че наистина не искам просто да изчукам някоя, курви колкото искаш, понякога дори ми идват в повече. Искам да е с някой с който желая да го направя а не просто с която хвана....

BaiToq
09-11-2008, 07:24
има някои,които не са "лесна плячка" обаче преобладават лесните,разбира се :-D

Toчно казано


няма мъж дето да откаже секс 8)

Е добре де, тогава как би обяснила факта, че до сега съм отказвал няколко пъти, при положение, че съм детствен!!!
ДеТствен???
Явно си отказвал в детската градина,
3-та група....

InnchetO
09-11-2008, 11:06
ВСИЧКИ СА ЛЕСНИ ;] и кво като си отказвал ? важното е , че се искал ;]

ПП. Не искаш да "изчукаш някоя курва" понеже не искаш да се изложиш ;) Ако кажеш , че не си лъскал никога през живота си .. добре че ЗНАМ че няма да го кажеш ;]

FeelMyPain
09-11-2008, 11:17
ВСИЧКИ СА ЛЕСНИ ;] и кво като си отказвал ? важното е , че се искал ;]

ПП. Не искаш да "изчукаш някоя курва" понеже не искаш да се изложиш ;) Ако кажеш , че не си лъскал никога през живота си .. добре че ЗНАМ че няма да го кажеш ;]

Тва нали знаеш, че не е вярно, а пък за лъскането въобще няма нищо общо :P

InnchetO
09-11-2008, 11:23
ВСИЧКИ СА ЛЕСНИ ;] и кво като си отказвал ? важното е , че се искал ;]

ПП. Не искаш да "изчукаш някоя курва" понеже не искаш да се изложиш ;) Ако кажеш , че не си лъскал никога през живота си .. добре че ЗНАМ че няма да го кажеш ;]

Тва нали знаеш, че не е вярно, а пък за лъскането въобще няма нищо общо :P

тва , че лъска означава , че има желание => ако отидеш и му каеш една-две приказки и ще точи лиги след тебе цяла вечер , а ако му каеш , че няя стане ще си остане само с мерака ;) и опааа на следващата ;]



ПП. горда членка на клуБ "мъжетЕ suxX" 8-)

jotitu
09-11-2008, 11:24
и какво 60% от момчетата във форума са обидени и са гласували с "Не" , но честно казано няма по-вярно нещо от това, че мъжете мислят не с голямата си глава

InnchetO
09-11-2008, 11:30
На всеки мъж , всяка втора мисъл му е "СЕКС" :-D


"влизам в банята .. СЕКС .. отивам да ям .. СЕКС .. излизам .. СЕКС .. видях Пешо .. СЕКС .. отивам в новото кафе на центъра .. СЕКС .. отивам в дискотеката .. СЕКС .. видях няква мноо яка пичка .. ОООО СЕКССС.."


:lol:

g1rl4eto_
09-11-2008, 11:30
На всеки мъж , всяка втора мисъл му е "СЕКС" :-D


"влизам в банята .. СЕКС .. отивам да ям .. СЕКС .. излизам .. СЕКС .. видях Пешо .. СЕКС .. отивам в новото кафе на центъра .. СЕКС .. отивам в дискотеката .. СЕКС .. видях няква мноо яка пичка .. ОООО СЕКССС.."


:lol:

+1 :razz: :razz: :razz: :razz:

FeelMyPain
09-11-2008, 11:40
Инче това, че мъжът мисли за секс, не значи, че е лесен или би го направил с всяка..

Жените също мислят за секс.Може би, не толкова колкото мъжето(има и изключения 8-) ), но го правят.

Ако следваме твоята логика вадим следния извод:
Мъжете лъскат => им се прави секс => лесни.

От това следва обратното твърдение:
Жените мастурбират => им се прави секс => лесни.

П.П.

ако отидеш и му каеш една-две приказки и ще точи лиги след тебе цяла вечер

Е да ако от думите са от някоя като теб..е нормално.И все пак щом си остава само с точенето на лиги, значи не е толкова лесен. :wink:

sexy_baby_originale
09-11-2008, 11:55
Мъжете са най-лесните същества на света! :smt033

I_HaVe_A_PrObLeM
09-11-2008, 17:08
На всеки мъж , всяка втора мисъл му е "СЕКС" :-D


"влизам в банята .. СЕКС .. отивам да ям .. СЕКС .. излизам .. СЕКС ... отивам в новото кафе на центъра .. СЕКС .. отивам в дискотеката .. СЕКС .. видях няква мноо яка пичка .. ОООО СЕКССС.."


:lol:



Даааааааааааааааа :grin: . Това е е вярно и не съм го отрекъл, че не е така!!!! Еми извинявай ама какво сме виновни... тва ни е в природата така да се каже!!! Даже бих казал, че понякога не втората, ами всяка 3-та и 4-та мисъл не е свързана със СЕКС!!! Дори когато погледна някое списание с хубава жена на корицата, или като видя стройна хубавица да ходи по пътя... Но това да мислиш за секс и да го правиш са 2 различни неща... ;)

deadly_ff
09-11-2008, 17:22
Мъжете са най-лесните същества на света! :smt033

\:D/ \:D/ \:D/

Gnidi4ka
09-11-2008, 19:14
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

of tupa si seedno da kaje6 4e vs momi4eta sa ednakvi em ne e taka

pampers
09-11-2008, 19:17
не трябва да се слагат както всички момичета под общ знаменател така и момчета.. навсякъде има изключения.. 8) сега че преобладават лесните момчета така е.. но не са всички 8)

Фантастика
09-11-2008, 21:18
мЪЖеТе Са кУрВи... МнОгУ яСнУ Че Са ЛеСнИ !!!
:-x :-x :-x

vaseto0o
09-11-2008, 21:25
мЪЖеТе Са кУрВи... МнОгУ яСнУ Че Са ЛеСнИ !!!
:-x :-x :-x
ЖеНиТе Са КуРвИ, КуРвА е ТоЗи ДеТо Го ЧуКъТ :D

VinDiesel
09-11-2008, 21:25
Лесни са мъжете които гледат само секса а за тези които секса не е най-важното те не са лесни и са обект на желание за много жени

Фантастика
09-11-2008, 22:39
мЪЖеТе Са кУрВи... МнОгУ яСнУ Че Са ЛеСнИ !!!
:-x :-x :-x
ЖеНиТе Са КуРвИ, КуРвА е ТоЗи ДеТо Го ЧуКъТ :DкАтО гЛеДаМ кАКЪв аВаТаР Си сИ сЛоЖиЛА, Не Си НеЩо пОвЕчЕ оТ еДнА ТъПа МаЛкА и ЛиГаВа МаСтИЯ. :-x :-x :-x

s_E_x_Y_y_Y
09-11-2008, 22:49
Еми и аз мисля че не всички са курви и курвари.Също така мисля че няма човек независимо от пола който да не мисли за секс.И до едно време ми беше много чудно защо жена която спи с много мъже е курва,а мъж който спи много жени не е курвар обаче останових ,че има си има просто курви както и курвари.И мисля че определено не свички са еднакви и че все още има мъже които искат и любов покрай секса .
преди няколко дни седях с една фр на една пейка и на отсрещната пейка седеше едно иступано момче което държеше роза ии след 5-10 мин дойде едно момиче и той и подари розата и това много ме впечатли и разбрах че каквато и рядкост да са все още съществуват такива момчета които знаят какво е романтика и праят такива неша за приятелките си. :grin:

woo
09-12-2008, 11:01
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:

тфа е твое мнение ...

ReBEELdE
09-12-2008, 11:25
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:

q begai da izbiva6 drugade kompleksi :-x :-x :-x

JJ-JokeJokey
09-12-2008, 12:04
еее не съм много много съгласен... ако някоя прилична мома ми каже "я ела чадо да ти раздрусам мандарините" мн ясно, че ше се навия, но ако някоя грозна като смъртта ми каже подобно нещо ще се погрижа да не ме види повече... Мисля, че същото важи и за жените... които май са по лесни м?

i_hate_you_but_i_love_you
09-12-2008, 13:52
Лесни са мъжете които гледат само секса а за тези които секса не е най-важното те не са лесни и са обект на желание за много жени
Аз съм на същото мнение. Момчетата, които не търсят само как да си го бутнат в дупката ми са ми много по-интересни и са желани от голяма алдитория женски ;-)

ANTIHUMAN
09-12-2008, 20:59
Аве и вие в другата тема за прайте на мн различни ама не сте!
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ !!! КУРВИТЕ СА ЛЕСНИ !!! => ЖЕНИТЕ СА ЛЕСНИ :razz:


а вие видите ли женско по улицата му се метате както циганин на храна ебаси :x

пLiнцесkъ не аз имам на аватара си момиченце където бърка в гащите на момченце! :) Правим се на различни ли?Както има все още момичета които НЕ са курви ,значи има и момчета които СА различни!!!Какво ми говориш ,че нямало различни оф не слагайте всички под общ знаменател ,ставате смешни и елементарни.

SK0RP10N
09-12-2008, 21:47
Не всички сме така лесни за манипулиране

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-12-2008, 21:53
ДА!

sadsad
09-13-2008, 02:24
И аз така :) То си им е вродено.... относно секса не отказват :D
Не е точно така.

shokolladd
09-13-2008, 06:42
вСички са лесни,просто някои се опитват да се правят на трудни ;)

5StaR
09-13-2008, 12:02
НЕ.

zaiobaio
09-13-2008, 16:38
жените се слагат под един знаменател, значи и с мъжете ще е така.
лесни са, понякога смешно лесни.
но пък ние затова си ги обичаме. :oops:

mistake
09-13-2008, 16:47
Абе хора , защо поставяте всички мъже под общ знаменател? Всичко си зависи от човека и от начина му на разсъждаване. Има такива които сланина с дупка да им подадеш ще се усмихнат...има такива които се интересуват от характера на момичето. Всеки е различен и индивидуален. Каквито са мъжете - такива и жените.

Rysa_Kykla
09-13-2008, 20:31
мъжете са най лесните същества на планетата стига само да си покажеш циците и са готови! :grin:

vaseto0o
09-13-2008, 20:36
мъжете са най лесните същества на планетата стига само да си покажеш циците и са готови! :grin:
:razz: :razz: :razz:
Бас че ако са сланинести няма да стане :D

pro_teen
09-14-2008, 07:29
Свестните мъже не са :grin:

angellove
09-14-2008, 07:32
E за чудовището от Лох Нес няма да са лесни, обаче за всяко поддържано момиче... абе лесни са си. Особено някой не мислят въобще с горната глава... Ама пак ще ги обичаме, какво да правим. :-)

dreamshunter
09-14-2008, 07:54
Нужно ли е мнението на няколко индивида от нежния пол и признанията на още по-малко такива от другата страна, да са критерий за цялото мъжко съсловие ?!?
Не се заблуждавайте, не всички мъже са лесни...та даже напротив, лично смея да твърдя, че жените са по-лесни.

besnicataa
09-14-2008, 08:10
много лесни

dreamshunter
09-14-2008, 09:26
Не всички сме лесни !

прав си ако не ви харесат нема да им пуснете обаче ако е некое маце трепач сте първи на опашката :)

Същото се отнася не по-малко и за вас мили дами :)

momchence_89
09-14-2008, 09:40
За руса, 170-180, 45-50кг, сини или зелени очички са лесни даже са готови за много други неща :grin:

nefchi_bs
09-14-2008, 15:09
Ами на мен досега само 1 не ми е вързал 8-) Дееба неговата мама... Педерас :lol: :lol: :lol: Лесни са ми...Е зависи и от човека,но повечето са по-лесни от загорял педофил :D

Amstel
09-14-2008, 16:14
Мъжа трябва да сваля жената, а не обратното... Неможе да се каже на един мъж лесен, защото той не е путката в скучея.. не обсъждайте безсмислени теми

I_HaVe_A_PrObLeM
09-14-2008, 17:06
az mislq 4e na majete im e po-trudno da otkajat,no ne mislq,4e sa lesni-beskraino individualno e :) nito jenite pomejdu si sa ednakvi,nito majete!Po skoro sa sklonni da gledat da seksa kato akt na lubov,a majete go vazpriemat i kato 4isto fizi4esko udovostvie :)



:grin: :grin: ;-) =; браво мацка!!!

hgfh
09-14-2008, 19:05
аз не мисля че мъжете са лесни

jujityy
09-23-2008, 21:10
zavisi.samo nqkoi :D no pove4eto sa lesni :P

LiLGrizzly
09-23-2008, 21:28
glasuvah za Da :D ama trqbva da e hybava za da sme lesni :D ako e nekoi godzila... bega6 i plu6 bega6 i plu6 8-) :lol: :-P

sexita
09-23-2008, 21:33
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

pepita87
09-24-2008, 11:19
Аз не искам да слагам всички под общ знаменател,но сега се налага да го направя 8-) Да,според мен са лесни!

Ichigo_Kurosaki
09-24-2008, 12:19
Не всички сме лесни !

прав си ако не ви харесат нема да им пуснете обаче ако е некое маце трепач сте първи на опашката :)

Не и ако сме щастливо обвързани! (поне някои де..)

ЛаСт!К
09-24-2008, 12:21
почти всички..

TPAKTOPUCTA
09-24-2008, 12:25
Мъжа трябва да сваля жената, а не обратното... Неможе да се каже на един мъж лесен, защото той не е путката в скучея.. не обсъждайте безсмислени теми
мда ... това много ми хареса. с двете ръце подкрепям :)

neshty
09-24-2008, 14:13
И аз така :) То си им е вродено.... относно секса не отказват :D

TPAKTOPUCTA
09-24-2008, 14:31
И аз така :) То си им е вродено.... относно секса не отказват :D

да бе, зависи от мацката ... или мацките (да се допълня) :oops:

StrIfi
09-24-2008, 14:34
aaa az otgovorih s da ama ne vsi4ki m1je sa ednakvi a i na vsi4koto otgore jenite se puskat mn po lesno s 2-3 komplimenta i ve4e sa wow :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ANTIHUMAN
09-24-2008, 14:48
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Малеееееее от теб не съм го очаквал! :-k [-( :-k Нито жените ,нито мъжете са лесни какви простотии говорите всички!!! :-x :-x :-x

А с теб sexita ще си поговорим сериозно по тази тема на ЛС!!!!!! :-o :? :x

sexita
09-25-2008, 00:01
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Малеееееее от теб не съм го очаквал! :-k [-( :-k Нито жените ,нито мъжете са лесни какви простотии говорите всички!!! :-x :-x :-x

А с теб sexita ще си поговорим сериозно по тази тема на ЛС!!!!!! :-o :? :x



хахаха...аз като се замиля...за сега не съм попадала на труден мъж :D

SMoKe_BoY
09-25-2008, 00:06
Абе сичко е мн относително лесен мъж за секс да ама я накарайте мъж да се ужени да ви видим кой колко труден е хахахах

Slawi92
09-25-2008, 09:17
abe hora maje sme be kakto nie sme lesni taka i jenite sa lesni kfo se praite na veliki

ANTIHUMAN
09-25-2008, 09:30
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Малеееееее от теб не съм го очаквал! :-k [-( :-k Нито жените ,нито мъжете са лесни какви простотии говорите всички!!! :-x :-x :-x

А с теб sexita ще си поговорим сериозно по тази тема на ЛС!!!!!! :-o :? :x



хахаха...аз като се замиля...за сега не съм попадала на труден мъж :D

:shock: :shock: :shock: Хм .... [-( да ти припомням ли ЛС-та ни? :-o

shoon
09-25-2008, 09:51
Момичетата са по - лесни :) с тяхната наивност си патят :D но всеки е различен всеки си има принципи които си ги спазва така че 8)

asslikethat
09-25-2008, 16:13
bih kazala che sa tvarde lesni :) :-D

housy
09-25-2008, 17:29
Момче съм и потвърдявам , че сме адски лесни...Такива сме си :D

Creambase
09-25-2008, 18:45
Мъж съм и да си призная хич не съм лесен щом една колежка ме гони по стълбите ... :D, мога да кажа, че момиченцата са доста по-лесни от нас, а и един пич го каза " те уж търсят любов, но.. това е само, за да хвърлят пясък в очите... голям процент от момиченцата са настроени доста материално, гледа на мом4ето само прическата ква му била, ланец ли носи дрън дрън.. я да видим ако заговорим за романтика на някой остров или бряг да се кефите на залеза или изгирева ?, дали ще се радвате на мига в който наблюдавате как реката играе из между планините или пък за нещо съвсем различно от материализма нека видим колко от жените и от нас разбирасе умеят да говорят и чувстват подобни неща, голям процент от нас и жените са твърде повърхностни и знаят думата " секс " понеже други думи им отбягват в не особенно богатият им речник, м ? отидат на поредната чашка кафе седът и се гледат немогат нищичко да си кажат, нормално интересът им и е един.

CTAMAT
09-25-2008, 20:46
Да лесни сме. И кво????

psychopath
09-26-2008, 09:34
зависи за какво...

загорелите са лесни...макар, че има и подбиращи загорели...

hottie
09-26-2008, 10:06
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)

darla
09-26-2008, 10:25
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)
Suglasna sum s teb,mila!Ako edna jena znae kak,togava e mn lesno da polu4i6 tova,koeto iska6(ne govorq da si vdigne krakata)

offtopic- the_hottie,kude se izgubi,mila,skoro mai ne sum te zasi4ala

hottie
09-26-2008, 10:33
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)
Suglasna sum s teb,mila!Ako edna jena znae kak,togava e mn lesno da polu4i6 tova,koeto iska6(ne govorq da si vdigne krakata)

offtopic- the_hottie,kude se izgubi,mila,skoro mai ne sum te zasi4ala

Да - със сигурност може без да си покажеш циците дори :D

пак оффтопик : бях 2 месеца на моренце. Ще ти пиша ЛС ! :-)

amatorium
09-26-2008, 16:53
Tochno v momenta sum po-truden ot vsqkoga.

Soilwork
09-26-2008, 16:56
Ами ако ние мъжете сме лесни нз какво да кажа за вас ...

Naughty_
09-26-2008, 17:00
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
+1 !!!!!!! Е, има някви малки изключения, / съвсем нормални момчета(смисъл не са педераси)/,които са се нагледали на подобен вид картинки :) 8-)

Naughty_
09-26-2008, 17:04
Мъж съм и да си призная хич не съм лесен щом една колежка ме гони по стълбите ... :D, мога да кажа, че момиченцата са доста по-лесни от нас, а и един пич го каза " те уж търсят любов, но.. това е само, за да хвърлят пясък в очите... голям процент от момиченцата са настроени доста материално, гледа на мом4ето само прическата ква му била, ланец ли носи дрън дрън.. я да видим ако заговорим за романтика на някой остров или бряг да се кефите на залеза или изгирева ?, дали ще се радвате на мига в който наблюдавате как реката играе из между планините или пък за нещо съвсем различно от материализма нека видим колко от жените и от нас разбирасе умеят да говорят и чувстват подобни неща, голям процент от нас и жените са твърде повърхностни и знаят думата " секс " понеже други думи им отбягват в не особенно богатият им речник, м ? отидат на поредната чашка кафе седът и се гледат немогат нищичко да си кажат, нормално интересът им и е един.
има и такива жени, повярвай ми, може да са 1 на 1 000, Но има! :) Все още...

Creambase
09-26-2008, 21:12
Мъж съм и да си призная хич не съм лесен щом една колежка ме гони по стълбите ... :D, мога да кажа, че момиченцата са доста по-лесни от нас, а и един пич го каза " те уж търсят любов, но.. това е само, за да хвърлят пясък в очите... голям процент от момиченцата са настроени доста материално, гледа на мом4ето само прическата ква му била, ланец ли носи дрън дрън.. я да видим ако заговорим за романтика на някой остров или бряг да се кефите на залеза или изгирева ?, дали ще се радвате на мига в който наблюдавате как реката играе из между планините или пък за нещо съвсем различно от материализма нека видим колко от жените и от нас разбирасе умеят да говорят и чувстват подобни неща, голям процент от нас и жените са твърде повърхностни и знаят думата " секс " понеже други думи им отбягват в не особенно богатият им речник, м ? отидат на поредната чашка кафе седът и се гледат немогат нищичко да си кажат, нормално интересът им и е един.
има и такива жени, повярвай ми, може да са 1 на 1 000, Но има! :) Все още... От кой тип точно ?!, интелигентните ?

hottie
09-26-2008, 21:42
Мъж съм и да си призная хич не съм лесен щом една колежка ме гони по стълбите ... :D, мога да кажа, че момиченцата са доста по-лесни от нас, а и един пич го каза " те уж търсят любов, но.. това е само, за да хвърлят пясък в очите... голям процент от момиченцата са настроени доста материално, гледа на мом4ето само прическата ква му била, ланец ли носи дрън дрън.. я да видим ако заговорим за романтика на някой остров или бряг да се кефите на залеза или изгирева ?, дали ще се радвате на мига в който наблюдавате как реката играе из между планините или пък за нещо съвсем различно от материализма нека видим колко от жените и от нас разбирасе умеят да говорят и чувстват подобни неща, голям процент от нас и жените са твърде повърхностни и знаят думата " секс " понеже други думи им отбягват в не особенно богатият им речник, м ? отидат на поредната чашка кафе седът и се гледат немогат нищичко да си кажат, нормално интересът им и е един.
има и такива жени, повярвай ми, може да са 1 на 1 000, Но има! :) Все още... От кой тип точно ?!, интелигентните ?

Според мен говориш за тийнейджърите :) Защото над 20 вече нещата седят по съвсем различен начин

sexita
09-26-2008, 23:05
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Малеееееее от теб не съм го очаквал! :-k [-( :-k Нито жените ,нито мъжете са лесни какви простотии говорите всички!!! :-x :-x :-x

А с теб sexita ще си поговорим сериозно по тази тема на ЛС!!!!!! :-o :? :x



хахаха...аз като се замиля...за сега не съм попадала на труден мъж :D

:shock: :shock: :shock: Хм .... [-( да ти припомням ли ЛС-та ни? :-o

e..ти може би си много малко изключение... 0,00000000001 % :-D

ANTIHUMAN
09-26-2008, 23:27
Курвииии =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Малеееееее от теб не съм го очаквал! :-k [-( :-k Нито жените ,нито мъжете са лесни какви простотии говорите всички!!! :-x :-x :-x

А с теб sexita ще си поговорим сериозно по тази тема на ЛС!!!!!! :-o :? :x



хахаха...аз като се замиля...за сега не съм попадала на труден мъж :D

:shock: :shock: :shock: Хм .... [-( да ти припомням ли ЛС-та ни? :-o

e..ти може би си много малко изключение... 0,00000000001 % :-D

Аз не говорих за себе си ,но мерси за комплимента! :) Айде пред хората няма да казвам какво сме си писали ще ти го припомня на ЛС няой неща се забравят ,но ти е простено ,не защото си красива (това всики го знаем) ,а защото си на възраст! :P :-) :)
П.П. Това за възраста в кръга на шегата ,надявам се да не ми се сърдиш! :oops: (то и това остана да се скарам с теб! :( )

Lord Pimp
09-26-2008, 23:48
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

Как можете да спорите за такива неща естествено са различни но са няколко вида този който казва че са еднакви не е видял нищо!!!Това че вие жени си харесвате един и същи тип не е проблем на мъжете!

DummyBG
09-27-2008, 00:07
Как няма да сме лесни мъжете като жените сте толкова красиви , нежни , изящни , абе НЕУСТОИМИ ! :-P Вие ни правите лесни .

5StaR
09-27-2008, 01:05
Далеч е от истината вота! бичес :>

Schnitzer
09-27-2008, 03:58
Епа зависи,ако някоя ме харесва и аз нея съм много лесен. :D :D

ANTIHUMAN
09-27-2008, 10:57
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)

the_hottie ти успяваш защото си красива.Извинявай ,но много ясно ,че въпросния мъж ще избере теб отколкото някаква дебела и непревликателна жена !Ще успее ли онази дебела и грозна жена?Не ,защото няма физическите данни за жената мечта.Най-малкото тя трябва да има стойна фигура! Така ,че мъжете не са лесни ,зависи от жената ,както и обратното! :)

Whyniser
09-27-2008, 11:03
Която и жена да се съблече пред мъж той винаги става лесен. :lol:

sextazy_baby
09-27-2008, 13:23
Прекалено лесни,понякога дори те карат да губиш интерес

MoHuTo
09-27-2008, 13:29
Лесни са естествено :-D

beti_niki
09-27-2008, 13:34
Много ясно че са лесни никой мъж не отказва на секс

24white24
09-27-2008, 13:37
Много ясно че са лесни никой мъж не отказва на сексТова, че вие контактувате само със загорели 13 годишни "мъже" не ви дава право да правите такива определения :D

sexabg
09-27-2008, 13:45
Не разбирам едно:
Съществува ли въобще точно понятие "лесен мъж"?

Ако се разбира "Мъж който се чука при всяка отдала му се възможност, независимо от срещуположния човек" - не мисля.
Ако се разбира "Мъж, на който след 1 седмица приятелката му предлага секс и той казва да" - определено, въпреки, че такова определение за лек мъж е в противовес на цялата мъжка природа.

WILD__BOY
09-27-2008, 14:06
на един мъж не се стига лесно до сърцето

marjesa
09-27-2008, 15:55
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

WILD__BOY
09-27-2008, 16:16
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш

p0ps
09-27-2008, 16:41
Абе има си и изключения ама доста голям процент от младежите само да им покажеш малко от сутиена си и са си събули гащите ;)

marjesa
09-27-2008, 16:44
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

WILD__BOY
09-27-2008, 17:13
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме

Arkadietz
09-27-2008, 17:37
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

Това може да бъде само пост на една недорасла пикла която не е видяла достатъчно от живота, научила няколко лафа и ги варти като развалена плоча.

Creambase
09-27-2008, 21:25
HAHAHAHA :razz:

WILD__BOY
09-27-2008, 22:58
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

всичките твърдите че сте различни обачче сте еднакви :)

Това може да бъде само пост на една недорасла пикла която не е видяла достатъчно от живота, научила няколко лафа и ги варти като развалена плоча.

не, това може да бъде само пост на човек с ник: пLiнцесkъ

mozyk
09-28-2008, 01:03
ДОРИ И ДА СА ЛЕСНИ, (ИМА И ТАКИВА КОЙТО НЕ СА) КВО ТОЛКОВА СЕ ВЖИВЯВАШ, ГОЛЯМА РАБОТА ЛИ Е ??

beti_niki
09-28-2008, 08:17
24white24 1-незнаеш на колко години съм за да пишеш че съм на 13 и 2 не контактувам с 13 годишни момчета

marjesa
09-28-2008, 11:48
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

WILD__BOY
09-28-2008, 12:04
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

убедена? и какво те убеди толкова силно?

batty
09-28-2008, 12:13
на един мъж не се стига лесно до сърцетоi tva e vqrno ,pove4eto jeni si go davat dale4 po lesno ot majete , no pak nie davame po trudno sex ot vas..

marjesa
09-28-2008, 12:18
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

убедена? и какво те убеди толкова силно?
Виждала съм го с очите си. Ти какво .. не искаш да признаеш , че наистина е така ?! Защитаваш мъжкия пол понеже знаеш , че наистина са със слаби ангели ?!

WILD__BOY
09-28-2008, 14:22
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

убедена? и какво те убеди толкова силно?
Виждала съм го с очите си. Ти какво .. не искаш да признаеш , че наистина е така ?! Защитаваш мъжкия пол понеже знаеш , че наистина са със слаби ангели ?!

ако беше така щях да го кажа
просто една жена/момиче няма да ми се издигне в очите с такава проява. поне аз искам много повече

marjesa
09-28-2008, 14:25
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

убедена? и какво те убеди толкова силно?
Виждала съм го с очите си. Ти какво .. не искаш да признаеш , че наистина е така ?! Защитаваш мъжкия пол понеже знаеш , че наистина са със слаби ангели ?!

ако беше така щях да го кажа
просто една жена/момиче няма да ми се издигне в очите с такава проява. поне аз искам много повече
Ясно разбрах те какво искаш ... Но теб как те свалят ?! с лев , десен удар ли ?! Всяка жена/момиче ти е правело поне едно от тези три неща и ти си бил дoвoлен от това .. не е ли така ?!

lilcheto
09-28-2008, 14:26
Абсолютно ДА!!!!!!!

P.S Толкова, толкова лесни бих казала....

snejana67
09-28-2008, 14:27
:grin: :grin: страшно лесни да им споменеш за секс и са готови :D :D :D

WILD__BOY
09-28-2008, 14:55
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

е освен за курва да минеш повече няма да постигнеш
дали ... ?!

определено
е зависи и дали си говорим за мъж или за пишлеме
И за двете говорим :) убедена съм в това , което казвам ...

убедена? и какво те убеди толкова силно?
Виждала съм го с очите си. Ти какво .. не искаш да признаеш , че наистина е така ?! Защитаваш мъжкия пол понеже знаеш , че наистина са със слаби ангели ?!

ако беше така щях да го кажа
просто една жена/момиче няма да ми се издигне в очите с такава проява. поне аз искам много повече
Ясно разбрах те какво искаш ... Но теб как те свалят ?! с лев , десен удар ли ?! Всяка жена/момиче ти е правело поне едно от тези три неща и ти си бил дoвoлен от това .. не е ли така ?!

с два лева ме свалят...

Arkadietz
09-28-2008, 20:53
на един мъж не се стига лесно до сърцетоi tva e vqrno ,pove4eto jeni si go davat dale4 po lesno ot majete , no pak nie davame po trudno sex ot vas..

Не е важен начина а подхода :)

Arkadietz
09-28-2008, 20:54
Абсолютно ДА!!!!!!!

P.S Толкова, толкова лесни бих казала....

:) Ела да ме свалиш с жалките си номерца най-много да станеш не смешна, а повече от такава пред всички !!!

Arkadietz
09-28-2008, 20:57
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

Пред някой селски БЕК ще си вървежна :) определено пред някой мъж с достойноство и себеуважаващ се човек ще си маймуна

B3B0K
09-28-2008, 21:05
Мъжете са супер лесни. Седни им на коленце , обясни се в любов и им пусни - Тяхната звезда си вече ТИ :D

Пред някой селски БЕК ще си вървежна :) определено пред някой мъж с достойноство и себеуважаващ се човек ще си маймуна
absolutno sam saglasna s teb.tezi s eftinite nomera perfektno savpadat s tezi sas slabite angeli

noтhИng...
09-28-2008, 21:05
Не се знае кой какво ще е ;)

Valkyrie
09-28-2008, 23:49
Мъжете са лесни. Ама жените са по-лесни.

Garmy
09-29-2008, 12:27
Бахти детските дискусийки :D
Мъжете са лесни ако тая дет е до тях е курва ^^

FuckLove
09-29-2008, 12:58
ДА :-D

amatorium
09-29-2008, 14:15
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)

the_hottie ти успяваш защото си красива.Извинявай ,но много ясно ,че въпросния мъж ще избере теб отколкото някаква дебела и непревликателна жена !Ще успее ли онази дебела и грозна жена?Не ,защото няма физическите данни за жената мечта.Най-малкото тя трябва да има стойна фигура! Така ,че мъжете не са лесни ,зависи от жената ,както и обратното! :)

Ima nqkoi muje, koito dori tq ne moje da izkushi, kolkoto i gotino momiche da e. :-)

ANTIHUMAN
09-30-2008, 10:16
Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)

the_hottie ти успяваш защото си красива.Извинявай ,но много ясно ,че въпросния мъж ще избере теб отколкото някаква дебела и непревликателна жена !Ще успее ли онази дебела и грозна жена?Не ,защото няма физическите данни за жената мечта.Най-малкото тя трябва да има стойна фигура! Така ,че мъжете не са лесни ,зависи от жената ,както и обратното! :)

Ima nqkoi muje, koito dori tq ne moje da izkushi, kolkoto i gotino momiche da e. :-)

Съмнявам се да не се изкушиш от the_hottie ,но да има ги и такива мъже.Но имам чуството ,че моето мъжко его така ще падне ,както и твоето пред такова момиче.Прав си ,че има такъва мъже които не са лесни ,но аз даже не разбирам ,какво искате да кажете под тази дума ,,ЛЕСНИ'' :? :-o
Моля дамите да не пишат глупости от рода ,че всички мъже са лесни и т.н.!Както мъжете ,така и жените не са лесни!Не може да ги сравнявате по-никакъв начин.


:grin: :grin: страшно лесни да им споменеш за секс и са готови :D :D :D


Абсолютно ДА!!!!!!!

P.S Толкова, толкова лесни бих казала....

Мили дами ,колкото повече такива коментари има ,толкова повече се убеждавам ,че жените в днешно време са изключително ограничени!

"snejana67" както се казва за жени като теб "Има жени, които твърдят, че всички мъже са еднакви. Но не е ли това твърде богат опит?''

hottie
09-30-2008, 11:10
Еее мерси за комплиментите :oops: НО -- и тук има едон голямо НО.

Това е поредното доказателство, че ПОВЕЧЕТО мъже са лесни...защото връзват на красиви жени. Тя красивата жена може да е супер тъпа ограничена, използвачка..и т.н.

Даже бих допълнила, че много красиви жени са с прекалено високо самочувствие и съответно не са толкова красиви отвътре. Докато има много чаровни жени(не толкова красиви), които са много по-яки. Но от пръв поглед мъжа може и да не им обърне същото внимание.

Пак казвам зависи от мъжа, не казвам че всички са така. Но това са моите наблюдения около мен.Не само с мен, а и с мои приятелки. ;)

amatorium
09-30-2008, 11:15
[quote=ANTIHUMAN][quote=the_hottie]Повечето мъже са супер лесни. Винаги съм успявала да постигна от тях това, което съм искала без дори да имам интимни отношения с тях.
А ако става дума за секс - там пък е вече прекалено лесно. Скучно-лесно. Разбира се винаги има изключения, но като цяло е така. ;)
...


Мили дами ,колкото повече такива коментари има ,толкова повече се убеждавам ,че жените в днешно време са изключително ограничени!

"snejana67" както се казва за жени като теб "Има жени, които твърдят, че всички мъже са еднакви. Но не е ли това твърде богат опит?''

Az q poznavam mackata i e dosta gotina i interesna i vse pak ne mislq, che egoto ima neshto obshto v sluchaq. Vuprosut e v samokontrola. Mnogo zavisi ot situaciqta razbira se, no ima li si partnior nqkoi ot dvamata prosto nikoga ne bih se izkushil. Tova e polojenieto.

LuD_i_SaVaRsHeN
10-08-2008, 08:04
Не вкарвайте всички мъже под общ знаменател ;] ;) :(

Точно така , не всички мъже сме еднакви :-|

marin4itu
10-08-2008, 08:57
Бих казала, че е до характер...
Но, да, повечето са лесни особено когато са загорели :D

HardcoreSyndrome
10-08-2008, 10:02
Мъжете са курви :D :lol: :lol: :lol:

ragingbull
10-08-2008, 10:17
Абе не знам, до сега това, което четох съм съгласен с някои неща: лесни сме, не всички мъже са еднакви, както и женитe, но жените не знаят какво искат, и мисля че процента на мъжете отказали секс е много малък И искам да кажа на всички момичета: Ку***лъка е до време, пиенето е до гроб! :P :)

Re5peC7
10-08-2008, 11:31
това, че всички мъже са еднакви е все едно да кажеш, че всички жени са еднакви! Както има курви така има и свестни (макар и да са малко с извинение) :)

xqlusive
10-08-2008, 18:54
Лесни сме били...
Ами ако тва значи да не пропуснем възможността за неангажиращ секс с привлекателна жена, да - такива сме. И като, че ли вие бихте пропуснали възможността да го направите с някой симпатяга, а ?!

vetev
10-08-2008, 19:26
ооо нз дали е заради нас жените или заради мъжете но една жена може да манипулира един мъж както си поиска!!! :-D дори сега се замислялм 4е и аз го правя понякога несъзнателно...а понякога и съвсем съзнателно :razz:

ValzZi
10-08-2008, 19:39
за разлика от нас ако изнасилиш мъж той дори няма да разбере че си искала да го изнасилиш :? :D

jambo_bs
10-08-2008, 19:50
Лесни сме особенно в тая възраст.Само да не е някой уруд да неможе да ми стане 8)

ANTIHUMAN
10-08-2008, 20:48
Лесни сме особенно в тая възраст.Само да не е някой уруд да неможе да ми стане 8)

ГОВОРИ В ЕДИНСТВЕНО ЧИСЛО МЛАДЕЖО!!! :-x

girls_aloud_
10-08-2008, 21:05
да :o никое момче не би отказало секс :(

Геша
10-08-2008, 21:08
да :o никое момче не би отказало секс :(
В голяма грешка си. Пробвай с мене 8-) ...

Still1ME1Still1HERE
10-08-2008, 21:37
Като си покажеш циците и голите бедра, скачат веднага... НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!Има...Макар че може би е 90% защото,ако 50 е ако я харесвам,а 40% ако я мразя и после да се фукам и да и правя живота гаден,но ако е момиче,което много мразя-никога!

Still1ME1Still1HERE
10-08-2008, 21:37
Лесни сме особенно в тая възраст.Само да не е някой уруд да неможе да ми стане 8)

ГОВОРИ В ЕДИНСТВЕНО ЧИСЛО МЛАДЕЖО!!! :-x А ти отказвал ли си и случвало ли ти се е,че да знаеш?

b00m
10-08-2008, 21:56
АХААХАХАААХАХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
повечето от този форум (момичетата) си мислят че ни въртят на пръста си :D :D :D
а хора като мен сe придържат с повечето по този схема :
натискане > чукане > чао ;]

ANTIHUMAN
10-09-2008, 12:04
Лесни сме особенно в тая възраст.Само да не е някой уруд да неможе да ми стане 8)

ГОВОРИ В ЕДИНСТВЕНО ЧИСЛО МЛАДЕЖО!!! :-x А ти отказвал ли си и случвало ли ти се е,че да знаеш?

Да отказвал съм и не един път! :)

TheBlackStranger
10-09-2008, 13:47
Представете си момче, което отива на дискотека примерно. Забива някое момиче. Ебе я. И какво после ? Той си мисли, че тя е лесна, защото я е ебал, а тя си мисли, че той е лесен, защото той я е ебал. Тъпо е, нали ? И още нещо: Мъжете свалят жените, не обратното. Не е възможно мъжът да е лесен. А авторката може да се гръмне.

alkobalko
10-09-2008, 16:47
Теорията ми по този въпрос е доста дълга, но ще се опитам да я сбия възможно най-много.
Това е въпрос, който може да се погледне от доста страни.
1. Всяко малко момченце, което се мисли за големия мъж, е толкова лесно. Но понякога смешното е, че не осъзнава, че в главата му е единствено мисълта за секс.
2. За комплексарите също е ясно- мислят се за големите мъже, щом някоя се навие да си легне с тях.
3. При плейбоите, горе-долу същата ситуация.
4. Загорелите, също са много лесна плачка.
5. Лично според мен, истинският мъж, трябва да е мъж на място. Това за мен означава да знае какво иска от една жена и то да не е само секс. И един такъв мъж никога не би се унижил да си легне с някоя само заради това, че е лесна.

sexydevil
10-09-2008, 17:17
лесни сме ко да са прай :D

ive_nceto
10-09-2008, 17:22
spored men taq tema e super tapa.Ne mojesh da kajesh za vs maje che sa lesni,kakto ne mojesh da kajesh sashtoto za jenite.Vseki si e razlichen.Pa kato se sablechesh gola pred nego kakvo pechelish- nai-mnogo da te izchuka i da te vzeme tebe za lesna

TotallySexy
10-10-2008, 16:31
Лесни са, да ама и момичетата са лесни, въпреки, че тука в тоя форум се мислят за непорочни повечето :grin: :grin: ама нека да е някой мн як пък да видим дали ще му простя ;)

yCheniChkaTa
10-10-2008, 16:50
Лесни са---стига да знаеш как да ги омаяш 8)

sexydevil
10-10-2008, 17:06
мн сме лесни ко да са прай ... :grin:

pisentseto
10-18-2008, 08:25
Мъжете са като животните.
Видят ли женско полудяват :D :D :D :D :D
Стига да знаеш как да ги омаяш:-P :-P :-P
С 10 ръце,че са лесни. :-P :-P :-P

vasia
10-18-2008, 10:01
ami bih kazala 4e sa mnogo lesni,na nikoq nqma da otkajat..........e ima i mnogo malki izklu4eniq :-P

bqsna_teenagerka
10-18-2008, 10:02
Ами попринцип зависи от момчето..но в повечето случаи ДА

miss_kiss181
10-18-2008, 12:05
4e az ne moga da razbera ne moje6 li da ima seriozna vruska i da si pravi6 seks kolkoto ti e kef? pone pri men se polu4ava :o

Adelina
10-18-2008, 14:24
Не всички сме лесни !
и аз така мисля, не може да се слагат всички под общ знаменател. Всеки човек е различен.

Hilary_
10-18-2008, 14:47
и да и не...?! всеки е различен дори по един много малък начин... :lol: имат си хората обща характеристика но секи си е отделен... :wink: а и зависи от момичето ако лесно пуска... :wink:

SuNsEt
10-18-2008, 15:33
Абе айде ся...зависи си от мъжа.Просто по-големият процен е "да" :-D

Miimiinka
10-19-2008, 14:55
Секса им е като стимул за живот на тях... :razz: :razz: След спането и яденето,секса им е на лице. Естествено,че са лесни.

savoy
10-19-2008, 15:12
Ние сме лесни, вие сте леки...

КРАЙ на спора. :grin:

ANTIHUMAN
10-19-2008, 15:24
Секса им е като стимул за живот на тях... :razz: :razz: След спането и яденето,секса им е на лице. Естествено,че са лесни.

1.Секса не ми е стимул в живота, има много по-важни неща от него!
2.Не ние сме лесни, а повечето от вас, защото, ако 80% от момичетата в България не бяха курви можеше и да я нямаше тази шибана тема!

ВСЕКИ ЧОВЕК Е РАЗЛИЧЕН!НЯКОЙ СА ЛЕСНИ, ДРУГИ НЕ!



КРАЙ!!!