PDA

View Full Version : ТЕЛЕКИНЕЗА и ЛЕВИТАЦИЯ



Страници : [1] 2

In_And_Out_of_Love
09-09-2008, 13:16
Владея телекинеза, но в много малка степен и след сеанса се чувствам мнго, ама наистина много изтощен!!! До скоро не смятах, че е възможно, но когато повярвах нещата се развиха в положителна посока... ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРЕН АКО ДАВАТЕ САВЕТИ И МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА, ЩЕ СА МИ ОТ ГОЛЯМА ПОЛЗА :)

BaBy_bS
09-09-2008, 13:24
а би ли обяснил какво е това..за по-невежите потребители :o

FeelMe
09-09-2008, 13:46
а би ли обяснил какво е това..за по-невежите потребители :o
Телекинезата или още наречена психокинеза означава преместване на обекти от едно място на друго без да се използва физически контакт. Тя също може да означава променяне на формата на предмети, като се използва енергията на умственият контрол (примерно огъване на лъжица или ключ само като държите в ръка и се фокусирате над него).

Nam3less3
09-09-2008, 13:52
Браво, това вече е еволюция на силата на ума и духа ;)

n0Lcho
09-09-2008, 13:56
Поздравления на In And Out of Love за постигнатото!!
Би ли обяснил какво точно правиш..
Много се интересувам от такива неща и ми е много интересно! :) :) :)

Kman
09-09-2008, 14:04
Като в матрицата.... Но за съжаление никаква информация не е коемрсиализирана от учените по отношение на телекинезата и най-вероятно не защото не знаят,а точно обратното....защото знаят могат да покажат как да се развие и какви химикали повлияват на тялото за да развие такива спосбности,но представете си какъв хаос ще стане ако тази информация стане все обюо достояние.Според мен телекинезата е нещо съвсем реално базиращо се изсяло на психиката и съзнанието,което е коплекс от сложните взаймодейства между различни химични и физични контакти на молекулярно ниво,което може да се предава дори по въздуха,защото кислород-а също е съставен от молекули,т.е. молекултие общуват чрез вид сигнал помежду си и чрез испускане на определен сингал от мисълта може да се повлиява на всичко околно а и имайки предвид че с това молекулно общуване се придава информация съвсем реално е и да се придоябият и споспбността да "виждаш в бъдещето,настоящето,мналот о и да четеш мислите на хората" или по точно като разчиташ тази информация която се предава....Надявам се успях да го обясна на що годе разбираем език.
А след години с навлизането на нанотехнологията и контролирането на молекулярно ниво много неща ще станат реалност и много истини ще избликнат на бял свят,но е друг въпроса до какава степен ще бъдат разкрити някои тайни и колко тайни юе продължат да бъдат в тайна.
Ами представете си кола,чиято гума минава през дупка и подава информация по автоматрицата на всички коли че еди къде си има дупка и всички коли автоматично я заобикалят или как с пръсти боравите с всичката информация на света изложена на LCD стъклото (предното стъкло на колата)....всъщност това го гледах по дискавъри и го предричат да стане през 2030 година.Разбирам страховете на всички които мислят че технологиите ще ги изместят,но всъщност това е продиктувано единственно от недоразвития начин на мислене,който постепенно се развива и еволюира,дори и моя начин на мислене е недоразвит и го съзнавам и разбирам,но за времената в които живеем е нормално така да мислим....но за следвашите времена и нови епохи няма да е нормално да се мисли както ние сега мислим.

Kman
09-09-2008, 14:22
Нали знаеш,всеки фантастичен филм крие в себе си малко или много истина....Мога да ти кажа един сериaл който е спрян поради тази причина,че съдържа прекалено много истина -> Farscape.

Nam3less3
09-09-2008, 14:32
Телекинезата и левитацията са отвъд пределите на науката, която не е открила материята, която обяснява тези явления. В бъдеще науката ще се обедини с духовното, и ще бъдат разкрити паранормалните явления. Хората още от древността ги могат.

In_And_Out_of_Love
09-09-2008, 14:43
Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал

Kman
09-09-2008, 15:21
"Телекинезата и левитацията са отвъд пределите на науката,"
Много си в гъбите.....ама много!Само това твое тъврдение доказа колко малко знания имаш!
"която не е открила материята, която обяснява тези явления"
Прочети няколко пъти това което написах по горе и ще ти стане ясно за тази твоя "материя".
"В бъдеще науката ще се обедини с духовното"
В бъдеще науката ще се развива изцяло на нанотехнологията!
"ще бъдат разкрити паранормалните явления"
Те вече за разкрити,но не са комерсиализирани!
"Хората още от древността ги могат."
Хората още от древността са се разделя на две групи...много начетени и изобщо неначетени.начетените ако може така да ги наричаме са хората като Мишел дьо Нострадам,Галилео Галилей и древните философи които смятали че всяко нещо се съдържа от миниатюрни градивни частици,които сега наричаме молекули....допринесли за развитието на науката.А неначетените са хора които са се отдали на простите удоволствия от живот,но това ги предразполагало към измисляне на невероятни простотии в опитите им да си обяснят случващите им се бедстия.

Сега да се върна на темата.... In And Out of Love,поздравления че си успял да развиеш такава способност,малко хора притежават тази упоритост...продължавай в същия дух :)

In_And_Out_of_Love
09-09-2008, 15:37
Мерси! Всеки притежава в себе си такава способност само че се иска много упоритост вяра и отхвърляне на наложените ни логически граници! Не е нужно да си обяснявате как стават паранормалните неща.Ако търсите обяснение значи не вярвате в тях.Същото се отнася и за вярата в БОГ.Ако търсите доказателства никога няма да ги намерите, затова не си хабете времето да си обяснявате невъзможното!!! Вярата е достатъчно доказателство за съществуването на каквото и да било...
Преди когато за прав път поместих предмет макар и нищожен не се впечатлих много,защото вече бях приел мисълта, че е възможно и усещах, че мога да го направя! Така и стана... :)

Мозъкът е прекалено МОГЪЩ, за да го оставим без контрол!
Мислите си, че имате контрол над него, но не осъзнавате колко много се лъжете! Мозъкът може всичко!!! В това се убедих сам.Надявам се и вие да се убедите някои ден... :)

mistake
09-09-2008, 21:21
Така е , ние използваме само 7-10% от мозъка си. Това е някакво компютърче, което е все още малка загадка за хората... След време, ако се разбере останалата част от него за какво е предназначена , хората ще могат да правят чудеса... но сега за нас все още си остава загадка. :)

Kman
09-09-2008, 21:33
7-10 процента....това означава че мозъка ти,ако може да бъде сравняван с компютър....то сегашните ни компютри са "правец",а сегашните технологии предразполагат компютърната памет и скорост да бъде....м леко казано доста пъти повече от правеца....а след 30 години.....
На това му се казва еволюция,а хората които си мислят че еволюцията не съществува мога само да ги съжалявам......

SiegHeil
09-09-2008, 22:05
Ако го запишеш на видео евала ти прая..

SiegHeil
09-09-2008, 22:10
Така е , ние използваме само 7-10% от мозъка си. Това е някакво компютърче, което е все още малка загадка за хората... След време, ако се разбере останалата част от него за какво е предназначена , хората ще могат да правят чудеса... но сега за нас все още си остава загадка. :)
Открито е ама мнооого отдавна...почти цялата останала част се използва за складиране на информация...всички ползваме към 5%, и все пак има към 10-15% неизполван потенциал...който ако успеем да увладеем можеме само да мечтаем какво ще умеем и знаем...(Анщайн е ползвал 8.5%) ;)

In_And_Out_of_Love
09-10-2008, 09:18
НЕ! Използваме околу 10% и Айнщайне използвал почти 2-но повече от 8%.Всеки може да увеличи собственият си потенциал,който използва само трябва да знае как :).Аз знам как и работя по въпроса... Резултатите са очевидни! Откривам способности които никога не сам предполагал, че съществуват :)

Kman
09-11-2008, 02:36
Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
"Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!

Nam3less3
09-11-2008, 14:40
Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
"Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!Не става въпрос за физическа, а за духовна еволюция. И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията.

mistake
09-11-2008, 15:12
Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
"Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!Не става въпрос за физическа, а за духовна еволюция. И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията.
Голяма е разликата между преди и сега...

Nam3less3
09-11-2008, 15:43
В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука.

mistake
09-11-2008, 18:27
В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука.
Навсякъде има място за наука..

boro2006
09-11-2008, 18:27
от няколко дни реших да се занимавам с телекинеза. днес ми бяха първите упражнение ( несъм правил никакви упражнения за контрол над съзнанието нито владея медитация ) и открих нещо много странно. закачих си един хартиен конус на конец да виси и да се опитам да го помръдна и тук идва странното. когато се опитам да го помръдна с ръце ( имам предвид да използвам ръцете си като проводник на енергията не да го пипам) нищо не се получава, но ако просто се приближа и го гледам средоточено то просто почва да се клати. първия път помислих, че си въобразявам щото четох насам натам, че не е толкова лесно и няма начин да стане още от първия ден, затова пробвах още веднъж и се случи същото. стана ми още по странно и си помислих, че става някво течение в стаята и затворих вратата, но когато го погледнах отново започна да се мести. отместих се надалече от него за да вида дали ще спре и тогава то просто спря да се клати. помислих да не правя някво течение докато се приближавам, но и от това не е. възможно ли е въобще или си въобразявам и дали всичко не се дължи на факта, че страшно много искам да я овладея тая сила и от самата ми воля успявам?????? и някой може ли да ми даде няква насока какво да правя за да я овладея ??????

Kman
09-11-2008, 18:54
"В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука."
Идиот си и идиот ще си останеш!
Преди са се збивали за храна,имало роби,имало постоянни грабежи и изнасилвания....а днес има човешки права,има правосъдие!!!!!
А за какво става въпрос....след като не става въпрос за нещото което прави живота ни по добър....за кое става въпрос за страха....за подчинението....за смирението....за примирението...да паднеш на колене и да се молиш на нещо измислено от мъдрец живял преди повече от 2 хил години чийто думи за преиначени на 30000 градуса за да бъдат използвани за контрол и подтисничество.

Ако не беше науката сега още щяхме да мислим че планетата е плоска и слъцето и луната се въртят около нея......а човекът който пръв е твърдял правилното,че това твърдение не е правилно и че има и други слънца е бил изгорен от църквата!И за какво....за това че никога не се примирил за това че се е борил за индивидуална свобода на мисълта......
Слепотата е само умственна!Стахът....оръжие... скрито от библеския мит за "любов" и страхппочитание на "единственния"
Няма "най" и никога няма да има човек,бог или същество което да бъде "най".... Човек трябва да се бори единственно за себе си,за свободата си,а не са другите,не за някакви си принципи,не са някакви си митове,не са някакви си божетсва и легенди писани преди 2 хиляди години от хора който са си мислели че света е ограничен до нашата плоска планета която била "център" на света,бого избрана,единственна...."най".Аз презирам тези хора,заради тяхната глупост и невежество.

"духовна еволюция"
Духовността не е нищо повече от ценности и идеали,който ще бъдат погубени,както висчки останали преди,защото няма нищо вечно!

"И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията."
Благодаряй се на еволюцията,че иначе сега нямаше да има човешки създания!Преди хората са си мислели че това е било вещерство,а днес му викаме ясновидство,а след 500-600 години хората даже ще се чудят как днес сме можели да живеем без тези способности.
"Митът са Христос ни свърши добра работа" Папа Лъв X

Nam3less3
09-11-2008, 19:00
"В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука."
Идиот си и идиот ще си останеш!
Преди са се збивали за храна,имало роби,имало постоянни грабежи и изнасилвания....а днес има човешки права,има правосъдие!!!!!
А за какво става въпрос....след като не става въпрос за нещото което прави живота ни по добър....за кое става въпрос за страха....за подчинението....за смирението....за примирението...да паднеш на колене и да се молиш на нещо измислено от мъдрец живял преди повече от 2 хил години чийто думи за преиначени на 30000 градуса за да бъдат използвани за контрол и подтисничество.

Ако не беше науката сега още щяхме да мислим че планетата е плоска и слъцето и луната се въртят около нея......а човекът който пръв е твърдял правилното,че това твърдение не е правилно и че има и други слънца е бил изгорен от църквата!И за какво....за това че никога не се примирил за това че се е борил за индивидуална свобода на мисълта......
Слепотата е само умственна!Стахът....оръжие... скрито от библеския мит за "любов" и страхппочитание на "единственния"
Няма "най" и никога няма да има човек,бог или същество което да бъде "най".... Човек трябва да се бори единственно за себе си,за свободата си,а не са другите,не за някакви си принципи,не са някакви си митове,не са някакви си божетсва и легенди писани преди 2 хиляди години от хора който са си мислели че света е ограничен до нашата плоска планета която била "център" на света,бого избрана,единственна...."най".Аз презирам тези хора,заради тяхната глупост и невежество.

"духовна еволюция"
Духовността не е нищо повече от ценности и идеали,който ще бъдат погубени,както висчки останали преди,защото няма нищо вечно!

"И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията."
Благодаряй се на еволюцията,че иначе сега нямаше да има човешки създания!Преди хората са си мислели че това е било вещерство,а днес му викаме ясновидство,а след 500-600 години хората даже ще се чудят как днес сме можели да живеем без тези способности.
"Митът са Христос ни свърши добра работа" Папа Лъв XНе ми се чете мнението ти, много е дълго. Видях тук таме и ми е ясно че пак нищо не схващаш, и не съм длъжен да ти обяснявам. Науката е средство за живеене, нито я отричам, напротив, даже се интересувам, но тука не говорим за наука.

Kman
09-11-2008, 19:12
Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

"Науката е средство за живеене"
хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

"даже се интересувам"
и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли :lol:

"но тука не говорим за наука."
Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката.

Nam3less3
09-11-2008, 19:14
Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

"Науката е средство за живеене"
хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

"даже се интересувам"
и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли :lol:

"но тука не говорим за наука."
Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката."РЕЛИГИЯТА НЕ ОТХРЪВЛЯ НАУКАТА"....колко пъти да ти обяснявам.

mistake
09-11-2008, 19:21
Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

"Науката е средство за живеене"
хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

"даже се интересувам"
и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли :lol:

"но тука не говорим за наука."
Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката."РЕЛИГИЯТА НЕ ОТХРЪВЛЯ НАУКАТА"....колко пъти да ти обяснявам.
Като не я отхвърля , защо не приемаш факта , че няма доказателства за съществуването на бог?

KariZma
09-11-2008, 19:25
Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

"Науката е средство за живеене"
хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

"даже се интересувам"
и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли :lol:

"но тука не говорим за наука."
Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката."РЕЛИГИЯТА НЕ ОТХРЪВЛЯ НАУКАТА"....колко пъти да ти обяснявам.
Като не я отхвърля , защо не приемаш факта , че няма доказателства за съществуването на бог?

Има доказателства, но вие неискате да ги приемете!

Nam3less3
09-11-2008, 19:28
Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

"Науката е средство за живеене"
хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

"даже се интересувам"
и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли :lol:

"но тука не говорим за наука."
Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката."РЕЛИГИЯТА НЕ ОТХРЪВЛЯ НАУКАТА"....колко пъти да ти обяснявам.
Като не я отхвърля , защо не приемаш факта , че няма доказателства за съществуването на бог?Защото аз си имам... А и без да имах вярвам в Бог. Стига с тая дума доказателства. Науката и Бог нямат нищо общо.

KariZma
09-11-2008, 19:32
Точно науката доказва съществуването на Бог.

mistake
09-11-2008, 19:34
Точно науката доказва съществуването на Бог.
Я тогава ми ги дай тия доказателства...

Nam3less3
09-11-2008, 19:38
Точно науката доказва съществуването на Бог.
Я тогава ми ги дай тия доказателства...Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства. Също не може да се докаже, за теорията за големия взрив, че самия взрив не е създаден от Бог.

mistake
09-11-2008, 19:41
Точно науката доказва съществуването на Бог.
Я тогава ми ги дай тия доказателства...Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства. Също не може да се докаже, за теорията за големия взрив, че самия взрив не е създаден от Бог.
Не защото неможе да го обясни , а защото несъществува.

Kman
09-11-2008, 19:42
"Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства."
Невежеството ти провокира неконтролируем смях в мен :lol:

Не отказва а отбягва темата за бог,защото църквата все още има голяма сила и власт.Големия взрив ще бъде доказан как се е случил до 10-20 години и точно за това беше зъсдаден ускорителя на елементарни частици....религията ти загива :)

Nam3less3
09-11-2008, 19:42
Точно науката доказва съществуването на Бог.
Я тогава ми ги дай тия доказателства...Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства. Също не може да се докаже, за теорията за големия взрив, че самия взрив не е създаден от Бог.
Не защото неможе да го обясни , а защото несъществува.Няма доказателства че не съществува :D А докато няма доказателство, че нещо не съществува, то може да съществува :D

Nam3less3
09-11-2008, 19:44
"Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства."
Невежеството ти провокира неконтролируем смях в мен :lol:

Не отказва а отбягва темата за бог,защото църквата все още има голяма сила и власт.Големия взрив ще бъде доказан как се е случил до 10-20 години и точно за това беше зъсдаден ускорителя на елементарни частици....религията ти загива :)Науката няма нищо общо с индивидуалния духовен прогрес и религията. Църковната институция е отделно нещо. Просто света загива в невежество. Науката не може да осъществява контакти с духовни теми.

mistake
09-11-2008, 19:46
Точно науката доказва съществуването на Бог.
Я тогава ми ги дай тия доказателства...Науката отказва да говори за Бог, защото не може да го обясни по своя си начин. Но и не може да даде отговор на някой ултимативни въпроси от типа на създаването на вселената. Голям взрив, ама как се е получил. Има теорий, но не доказателства. Също не може да се докаже, за теорията за големия взрив, че самия взрив не е създаден от Бог.
Не защото неможе да го обясни , а защото несъществува.Няма доказателства че не съществува :D А докато няма доказателство, че нещо не съществува, то може да съществува :D
Нещо което няма доказателство за съществуването си , се приема за несъществуващо.

Nam3less3
09-11-2008, 19:49
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.

mistake
09-11-2008, 19:51
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.

Nam3less3
09-11-2008, 19:54
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D

mistake
09-11-2008, 19:57
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D
:grin: :grin: :grin: А изтината е , че съществува Бог - така ли? Ако съществуваше - той нямаше да допуска грешки (нали уж Бог е безгрешен) Ти вярваш в глупости , защото неможеш да доказжеш с нищо вярата си.

Nam3less3
09-11-2008, 19:59
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D
:grin: :grin: :grin: А изтината е , че съществува Бог - така ли? Ако съществуваше - той нямаше да допуска грешки (нали уж Бог е безгрешен) Ти вярваш в глупости , защото неможеш да доказжеш с нищо вярата си.Не е допуснал грешки. Или ти не знаеш какво може да е грешно за Бог. Щом искаш вярата да се доказва, си оставаш на грешния път. Аз си знам че съм прав, докато ти никога не можеш да кажеш същото за себе си, просто щото не може да си сигурна дали не съществува Бог :D

mistake
09-11-2008, 21:08
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D
:grin: :grin: :grin: А изтината е , че съществува Бог - така ли? Ако съществуваше - той нямаше да допуска грешки (нали уж Бог е безгрешен) Ти вярваш в глупости , защото неможеш да доказжеш с нищо вярата си.Не е допуснал грешки. Или ти не знаеш какво може да е грешно за Бог. Щом искаш вярата да се доказва, си оставаш на грешния път. Аз си знам че съм прав, докато ти никога не можеш да кажеш същото за себе си, просто щото не може да си сигурна дали не съществува Бог :D
В случая давам доказателство за несъществуването на безгрешния ти Бог. След като Вселената не е създадена перфектно и всичко в нея , като се почне от планети - до галактики са разпръснати толкова безразборно - което не би било присъщо за безгрешно създание ... явно такова създание несъществува.

Nam3less3
09-11-2008, 21:11
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D
:grin: :grin: :grin: А изтината е , че съществува Бог - така ли? Ако съществуваше - той нямаше да допуска грешки (нали уж Бог е безгрешен) Ти вярваш в глупости , защото неможеш да доказжеш с нищо вярата си.Не е допуснал грешки. Или ти не знаеш какво може да е грешно за Бог. Щом искаш вярата да се доказва, си оставаш на грешния път. Аз си знам че съм прав, докато ти никога не можеш да кажеш същото за себе си, просто щото не може да си сигурна дали не съществува Бог :D
В случая давам доказателство за несъществуването на безгрешния ти Бог. След като Вселената не е създадена перфектно и всичко в нея , като се почне от планети - до галактики са разпръснати толкова безразборно - което не би било присъщо за безгрешно създание ... явно такова създание несъществува.Най-глупавата причина да няма Бог... :lol:

mistake
09-11-2008, 21:17
Някой имат доказателства, други нямат. За някой е не съществуващо, за други съществуващо. Някой вярват.
Да... вярват в глупости.Визираш себе си. Вярваш в отричането на истината, което е глупост :D
:grin: :grin: :grin: А изтината е , че съществува Бог - така ли? Ако съществуваше - той нямаше да допуска грешки (нали уж Бог е безгрешен) Ти вярваш в глупости , защото неможеш да доказжеш с нищо вярата си.Не е допуснал грешки. Или ти не знаеш какво може да е грешно за Бог. Щом искаш вярата да се доказва, си оставаш на грешния път. Аз си знам че съм прав, докато ти никога не можеш да кажеш същото за себе си, просто щото не може да си сигурна дали не съществува Бог :D
В случая давам доказателство за несъществуването на безгрешния ти Бог. След като Вселената не е създадена перфектно и всичко в нея , като се почне от планети - до галактики са разпръснати толкова безразборно - което не би било присъщо за безгрешно създание ... явно такова създание несъществува.Най-глупавата причина да няма Бог... :lol:
Това не е причина , а факт. Дай ми ти един такъв факт той да съществува. :-P :grin:

Nam3less3
09-11-2008, 22:24
Това горното изобщо не е факт.

Kman
09-12-2008, 00:55
Една вяра според която трябва да захвърлиш всички доказателства и да не се опитваш да доказваш нейното несъществуване.....Кой не иска да бъде доказан за невинен при положение че е обвинен за виновен....е хайде опитай се да докажеш истинноста и съществуването на бог,да видим докъде ще те отведе фанатизиорстването ти....да ти докажа че всеки един факт които бива изтъкван за доказване за съществуване на бог,може да бъде оборен!

Nam3less3
09-12-2008, 01:04
Една вяра според която трябва да захвърлиш всички доказателства и да не се опитваш да доказваш нейното несъществуване.....Кой не иска да бъде доказан за невинен при положение че е обвинен за виновен....е хайде опитай се да докажеш истинноста и съществуването на бог,да видим докъде ще те отведе фанатизиорстването ти....да ти докажа че всеки един факт които бива изтъкван за доказване за съществуване на бог,може да бъде оборен!Не говоря за факти и писмени доказателства, а за преживявания, от който след като съм вярвал, съм разбрал кое е истина и кое не е. Следователно това е факт и доказателство за мене, но не мога да ти ги представя. А и дори да можех да ти ги дам тия доказателства, и да беше разбрал че съществува Бог, то това щеше да е изкуствена вяра, породена от доказателства.

Kman
09-12-2008, 01:18
Аааааа значи за преживявания.....е толкова ли беше трудно да кажеш че точно това са ти доказалтествата....а от къде си сигурен че това не е било плод на въображението.....лудниците са пълни с хора които си мислят че бог разговаря с тях.Преживяванията не се взимат като абсолютно доказателство защото могат да бъдат повляни от външно от друг човек,могат да бъдат повлияни чрез медикаменти,могат да бъдат повлияни чрез самоубеждение,или като трик на психиката....ама ти какво ли разбираш от психика...Все едно да спечелиш от тото-то и това да ти бъде доказателство че бог съществува :lol: 8-)

Nam3less3
09-12-2008, 01:21
Аааааа значи за преживявания.....е толкова ли беше трудно да кажеш че точно това са ти доказалтествата....а от къде си сигурен че това не е било плод на въображението.....лудниците са пълни с хора които си мислят че бог разговаря с тях.Преживяванията не се взимат като абсолютно доказателство защото могат да бъдат повляни от външно от друг човек,могат да бъдат повлияни чрез медикаменти,могат да бъдат повлияни чрез самоубеждение,или като трик на психиката....ама ти какво ли разбираш от психика...Все едно да спечелиш от тото-то и това да ти бъде доказателство че бог съществува :lol: 8-)Не си мисли, че е било под въздействието на наркотици :D
На толкова глупав ли ти изглеждам, че да се самозаблуждавам :lol:
Запознай се с някоя религия, окултна философия или не знам кво там и скоро ще се съмняваш в някой неща, за които си мислиш че не съществуват. Всички тия гигантски трудове не са плод на въображението.

In_And_Out_of_Love
09-17-2008, 11:57
Абе k'man говориш като няка учен... а всъщност няма никакъв смисъл това което го правиш!
Не разбра ли, че няма да успееш да убедиш никои в това което искаш и това е най-хубавото, защото по този начин човек показва, че даржи на принципите си.А ти като 1 крадец се опитваш да откраднеш принципите на всеки варващ... Просто няма да се получи човек!!! Разбери го! Проумей го!
Това което каза за лудниците...
Има една легенда за това как хората са се преварнали в ненормални...
Както знаеш във всяка легенда и във всеки мит има по частица истина.
Легендата е следната:
Господ казал на 1 човек да си напални вода от 1 кладенец защото много скоро водата ще се промени и който отпие от нея ще полудее...
Човекът казал на останалите хора, но те не му повярвали и скоро когато водата се променила всички станали луди само този човек пиел от предишната нормална чиста вода и не полудял, но след време когато всички станали луди те го обявили за луд и той нямал друг избори освен и тои да стане като тях и отпил от осквернената вода...

Така че от каде си сигурен, че тези в лудницата наистина не виждат Бог.. Хората които казват, че тези в лудниците, виждащи Бог са луди не варват в Него.Те си имат някакви измислени критерии по които остановяват кой е луд и кой не е! Но тези критерии съзнателно или не са подбрани така, че да са в полза на този който ги е изготвял, защото инстинка същестува един животински инстинк според който ти винаги си на парво място след това другите.. Този инстинкт не се проявява единстено у майките, защото Господ ги е устроил така, че те да бранят малките си с цената на собствения си живот.Майчинският инстинкт и инстинкта за самооцеляване са спасили живота на земята!!! Инстинктите ни са нещо много по еволюирало и могъщо от разумното и логично мислене така, че за да си отговириш на въпроса има или няма Бог трябва да попиташ самият себе си или по точно инстинктите си...
За съжаление не знаеш как да сториш това, просто нямаш такова мислене! Не искам да се изкарвам някав мислител или гении, но ако забеляза пиша доста несвързано в момента :D и го правя, ащото в главата ми има доста набласкани мисли наведнаж и не мога да се концентрирам само върху една, тъй като всичките въпроси свързани с Бог са свързани със ВСИЧКО!!! Айн Щайн е бил двойкаджия по физика точно защото не е можел да изкаже това,което мисли...

Пич спирам да говоря.Нкога няма да ме разбереш!!! НИКОГА и дори тази дума "НИКОГА" не мжеш да я възприемеш по същият начин по който я възприемам аз! В свободното си време се занимавам с неща които развиват интелекта и да ти кажа понякога се плаша от това което мисля... заотова се чудя дали да продалжавам, защото в противен случай мога да изперкам от прекалено много мислене! Все пак мозъкът ни не свикнал да развива интелекта си толкова бързо и може да превърти...

Оффф стига съм говорил няма смисал, но го правя, защото имам някаква надежда, че ще се успеешд а разбереш това което аз ти казвам по начинът по който аз го разбирам! Все пак надеждата умира последна...

Kman
09-17-2008, 18:34
ААААААааааааахам....значи хормоните и нервните окончания са митове.....сори ама не съм съгласен.Айнщайн му е фамилията,а не са му двете имена.Подяволите...ниикой тук не чете психология,а някви окултни предания за отвъдни светове писани кой знай от кой дрогиран друид.Всеки мит и легенда имат капка истина,но тази капка истина в почти всички случай е историческа.
Както и да е....продължавайте там да си вярвате в писанията за мистика и легенди,мислейки си че са напълно истинни,въпреки че противоречат на всичко научно доказано и много отдавна прието като абсолютен факт като например че водата е съставена от един водороден и два кислородни атома....е вие сега не вяравте в атомите и си мислите че водата е просто течност.За това и няма как да си обясните как дишат рибите...ама то на вас не ви трябва нали....не ви трябва да знаете какво е електричество и как може да бъде използвано,не ви трябва да знаете че са направени двигатели които използват като гориво единственно водород кислород,слънчева енергия и електричество....на вас ви е нужно да знаета къде ще отиде безсмъртната ви душа,дори и някой да ви каже някое интересно научно откритие вие ще се заинтересовате за момент твърдейки че винаги сте се интересували от науката,но ще ви е все тая как може да бъде използвано и колко човешки животи може да спаси и че без хората да го създадат тези животи е нямало да бъдат спасени,но въпреки това те учените,(част от тях които са атеисти),ще отидат в ада,понеже отричат бог,въпреки че са спасили повече животи от колкото ние някого ще спасим ние тук висчките заедно.....

Kman
09-17-2008, 18:40
Ако абсолютно всеки се оповаваше на бог иследваше неговите заповеди и религиозните ценности,сега никой нямаше да знае е водата се съдържа от един водориден и два кисловордни атома...а да не говорим за електричество и интернет,който са помогнали на човечеството спасявайки толкова много човешки животи...

mistake
09-17-2008, 20:45
Абе k'man говориш като няка учен... а всъщност няма никакъв смисъл това което го правиш!
Не разбра ли, че няма да успееш да убедиш никои в това което искаш и това е най-хубавото, защото по този начин човек показва, че даржи на принципите си.А ти като 1 крадец се опитваш да откраднеш принципите на всеки варващ... Просто няма да се получи човек!!! Разбери го! Проумей го!
Това което каза за лудниците...
Има една легенда за това как хората са се преварнали в ненормални...
Както знаеш във всяка легенда и във всеки мит има по частица истина.
Легендата е следната:
Господ казал на 1 човек да си напални вода от 1 кладенец защото много скоро водата ще се промени и който отпие от нея ще полудее...
Човекът казал на останалите хора, но те не му повярвали и скоро когато водата се променила всички станали луди само този човек пиел от предишната нормална чиста вода и не полудял, но след време когато всички станали луди те го обявили за луд и той нямал друг избори освен и тои да стане като тях и отпил от осквернената вода...

Така че от каде си сигурен, че тези в лудницата наистина не виждат Бог.. Хората които казват, че тези в лудниците, виждащи Бог са луди не варват в Него.Те си имат някакви измислени критерии по които остановяват кой е луд и кой не е! Но тези критерии съзнателно или не са подбрани така, че да са в полза на този който ги е изготвял, защото инстинка същестува един животински инстинк според който ти винаги си на парво място след това другите.. Този инстинкт не се проявява единстено у майките, защото Господ ги е устроил така, че те да бранят малките си с цената на собствения си живот.Майчинският инстинкт и инстинкта за самооцеляване са спасили живота на земята!!! Инстинктите ни са нещо много по еволюирало и могъщо от разумното и логично мислене така, че за да си отговириш на въпроса има или няма Бог трябва да попиташ самият себе си или по точно инстинктите си...
За съжаление не знаеш как да сториш това, просто нямаш такова мислене! Не искам да се изкарвам някав мислител или гении, но ако забеляза пиша доста несвързано в момента :D и го правя, ащото в главата ми има доста набласкани мисли наведнаж и не мога да се концентрирам само върху една, тъй като всичките въпроси свързани с Бог са свързани със ВСИЧКО!!! Айн Щайн е бил двойкаджия по физика точно защото не е можел да изкаже това,което мисли...

Пич спирам да говоря.Нкога няма да ме разбереш!!! НИКОГА и дори тази дума "НИКОГА" не мжеш да я възприемеш по същият начин по който я възприемам аз! В свободното си време се занимавам с неща които развиват интелекта и да ти кажа понякога се плаша от това което мисля... заотова се чудя дали да продалжавам, защото в противен случай мога да изперкам от прекалено много мислене! Все пак мозъкът ни не свикнал да развива интелекта си толкова бързо и може да превърти...

Оффф стига съм говорил няма смисал, но го правя, защото имам някаква надежда, че ще се успеешд а разбереш това което аз ти казвам по начинът по който аз го разбирам! Все пак надеждата умира последна...
След като ти не разбираш неговата гледна точка , защо искаш той да разбира твоята? Егоизъм...Казваш ,че се усъвършенстваш ... хах интересно , ако наистина беше така щеше да допуснеш факта в съзнанието си , че доказателствата за това в което вярваш - липсват. И щеше поне малко да се замислиш, защото за да си сигурен в едно нещо - толкова колкото ти и останалите твърдите трябва поне малко да сте убедени в него. А вие просто вярвате , без доказателства , без факти , без повод. Някой ви е казал нещо или сте го прочели от някъде , на вас ви е харесало и вие сте започнали да вярвате в него. От страх или от желанието да сте по-добри - само вие си знаете. И все пак хората които вярват в недоказали се неща (неказвам "несъществуващи" , защото отново ще се ядосате и ще започнете с обите) са несигурни в себе си. Не знаят какво искат и как да го направят и чакат знак от някъде или помощ за да продължат живота си.. а този знак така или иначе просто не идва.

Nam3less3
09-17-2008, 21:00
Ако абсолютно всеки се оповаваше на бог иследваше неговите заповеди и религиозните ценности,сега никой нямаше да знае е водата се съдържа от един водориден и два кисловордни атома...а да не говорим за електричество и интернет,който са помогнали на човечеството спасявайки толкова много човешки животи...Религията и духовното учение нямат нищо общо с науката, в каквото и да вярваш науката си е отделно нещо и част от живота. Все едно ако всички са религиозни никой да не спортува..

Kman
09-18-2008, 19:45
Стига с тая душесвност...всичко е атоми и молекули и ако не беше науката нямаше да го знаеш...любовта,смирението и всички религиозни ценности и булачи могат да бъдат обяснени чрез физиологията на човек и податливостта на психиката.Просто ти въобще не се интересуваш от психология у каквато и да е наука и за тва постоянно правиш нови теми от сорта на какво мислите и все искаш чуждото мнение все едно нямаш свое.Постоянно поставяш въпросително и задаваш въпроси....неможеш ли да си ги отговориш с религията....личи си до колко ти са ясно нещата,след като определи йогата като огнена стихия и още купища глупости....чети повече смислена литератураааааааааааааааа аааааааааа.Когато успееш да си отговориш на въпроса "защо",всички останали "как" идва от само себе си,но както и си личи от твоите постоянни питания,ти неможеш да си отговориш на главния въпрос,неможеш да си обясниш нищо,но продължаваш да твърдиш че си бил в прави път,като гледам не само че не е прав,а и е междуселски....

Nam3less3
09-18-2008, 22:46
Стига с тая душесвност...всичко е атоми и молекули и ако не беше науката нямаше да го знаеш...любовта,смирението и всички религиозни ценности и булачи могат да бъдат обяснени чрез физиологията на човек и податливостта на психиката.Просто ти въобще не се интересуваш от психология у каквато и да е наука и за тва постоянно правиш нови теми от сорта на какво мислите и все искаш чуждото мнение все едно нямаш свое.Постоянно поставяш въпросително и задаваш въпроси....неможеш ли да си ги отговориш с религията....личи си до колко ти са ясно нещата,след като определи йогата като огнена стихия и още купища глупости....чети повече смислена литератураааааааааааааааа аааааааааа.Когато успееш да си отговориш на въпроса "защо",всички останали "как" идва от само себе си,но както и си личи от твоите постоянни питания,ти неможеш да си отговориш на главния въпрос,неможеш да си обясниш нищо,но продължаваш да твърдиш че си бил в прави път,като гледам не само че не е прав,а и е междуселски....Човек, който определя любовта че е само хормони и нищо повече, не може да ми казва дали разбирам от тия неща или не.. По начина ти на разсъждение си личи, че имаш просто факти от науката и нищо друго. На тия въпроси съм си отговорил, и стига с тия атоми и молекули.. Науката няма място в тия теми първо на първо.

DJmx
09-19-2008, 05:35
Телекинезата и левитацията са отвъд пределите на науката, която не е открила материята, която обяснява тези явления. В бъдеще науката ще се обедини с духовното, и ще бъдат разкрити паранормалните явления. Хората още от древността ги могат.
=;

Kman
09-19-2008, 12:33
"Човек, който определя любовта че е само хормони и нищо повече, не може да ми казва дали разбирам от тия неща или не.."
Ама любовта Е хормон и нищо повече!!!!!!
Личи си колко знания имаш,перко наумов....
"просто факти от науката и нищо друго. "
Не само че са факти от науката,а и са приети по цял свят.....знаеш ли изобщо какво е цял свят и дори и папата и който да докараш няма да може да оспори факта че любовта е хормон пораждащ химичен дисбаланс!!!!
"На тия въпроси съм си отговорил, "
Като гледам,прекалено грешно си си отговорил.....па и като си си отговарял на тези въпроси,от какво си гледал,къде си чел....библията-источеската книжка пълна с плагиатстване за заплашващ и насилствен мир....
"тига с тия атоми и молекули.. "
Чувал ли си за макро и микро....еми време ти е да чуеш и да почнеш да се ОБРАЗОВАШ,мъничко поне,колкото да не бълваш простотий...

"Науката няма място в тия теми първо на първо."
Това ти е единственния аргумент и ще ти кажа че науката име невероятно огомно място,защото ако ен беше тя,още щяхме да вярваме че земята е плоска и че света се върти окоо нашата плоска планета.....и един последен въпрос......ти на колко години си?

mistake
09-19-2008, 13:56
Ясно ми е вече , че целта на Nam3less3 не е да се усъвършенства и да добива знания , а да се забавление чрез спора. Дори когако спора е очевидно губещ в случая за него. Ясно ми е че е разбрал за какво му се говори .. защото едва ли е толкова глупав ,че да не схване , но той не иска да изгуби спора и продължава с неговите глупости. А както знаем една глупост ако не се приеме за такава , е последваща от друга. Но човек първо трябва да се научи да губи , а после да печели. :)

Nam3less3
09-19-2008, 15:02
"Човек, който определя любовта че е само хормони и нищо повече, не може да ми казва дали разбирам от тия неща или не.."
Ама любовта Е хормон и нищо повече!!!!!!
Личи си колко знания имаш,перко наумов....
"просто факти от науката и нищо друго. "
Не само че са факти от науката,а и са приети по цял свят.....знаеш ли изобщо какво е цял свят и дори и папата и който да докараш няма да може да оспори факта че любовта е хормон пораждащ химичен дисбаланс!!!!
"На тия въпроси съм си отговорил, "
Като гледам,прекалено грешно си си отговорил.....па и като си си отговарял на тези въпроси,от какво си гледал,къде си чел....библията-источеската книжка пълна с плагиатстване за заплашващ и насилствен мир....
"тига с тия атоми и молекули.. "
Чувал ли си за макро и микро....еми време ти е да чуеш и да почнеш да се ОБРАЗОВАШ,мъничко поне,колкото да не бълваш простотий...

"Науката няма място в тия теми първо на първо."
Това ти е единственния аргумент и ще ти кажа че науката име невероятно огомно място,защото ако ен беше тя,още щяхме да вярваме че земята е плоска и че света се върти окоо нашата плоска планета.....и един последен въпрос......ти на колко години си?На 19. И всички тия неща дето ги казваш ги знам, но тук говорим за душевност, за вяра, за неща отвъд науката и т.н., в които ти си болезнено невеж. За мене вие 2мата сте духовно-невежи хора, които и идея си нямат от същността на нещата, в които знам че са истина, за разлика от вас. И цяла книга да напишете, не може да докажете и да ме убедите в нищо..

Kman
09-19-2008, 16:19
Е ти си си инат,как ще те убедим,дори и да варваш че духчето каспар найстина съществува,никой няма да може да те разубеди.
И къдеси прочел за душевността....в книгите за религия,а те имат много малка капка истина и това е чисто историческа.
:lol: Било отвъд науката.........кажи ми...как го определи че е над науката....и понеже знам какво ще кажеш,мога да ти кажа че преди много години приказките че има и други планети е била не само абсурдна,но и се е считала за еретическа,а сега нещата които се смятат за абсурдни....извънземни,душе ност и прочие тепърва им предстоят да бъдат изяснени и няма да има никакви сливания между нещо измислено от страхливите подсъзнания-душевност и свобода даряващата наука.Защото знанията за свобода или както ти ги определи "сатанистки"....интересно как едни сатанистки възгледи спасят и лекуват толкова много хора по цял свят.Какво излезе то....че това което спася човешки животи било сатаническо,а това което ги отнема е божия воля,на която неможем да се противопоставим....

"същността на нещата,"
като си толкова вещ,защо не кажеш коя е същността на нещата....имаш една голяма пропаст пред теб,вярвайки без да изискваш каквито и да е доакзателства,ти неможеш да определиш точно каква е твоята същност на нещата,докато аз мога с един чертеж да покажа на всеки как е устроен света,имайки на предвид досегашните ни познания за него....а досегашните ни познания единственното кеото са правили е да са се приближавали все повече и все повече до отричането на божественост и душевност.И е само въпрос на време тотално да бъдат разубличени.
Но развитието става поколение след поколение...така се променя ценностната система и психиката на хората,която в момента все още е способна да вярва в една книга за която абсолютно никой неможе да твърди че е 50% сигурна,какво остава за 100%....

Може да не е след 20-30 години...но до 60-70 години ценностната система и целия свят ще бъдат коренно променени,и нито старовременните ценности,нито концепцията и същността няма да са в полза,даже ще са в огромна пречка.То е ясно че Църквата се страхува от напредващите технологии,защото осещат как религията им постепенно замира и в момента всячески се опитват да насаберат клиентела като се налагат в образованието и кой знай в какво още ще се опитат да пробият....то е очевидно че замира,а както гласеше една много хубава мисъл която и преди съм използвал....
"С времето се разкрива всяка истина" Менандър и на тази й идва времето.

Nam3less3
09-20-2008, 04:15
Т.е. на твоята. Имам си доказателства за моята теза, но не мога да ги споделя с тебе. Пък и има ли смисъл, тъй като тука не може да докажем нито да решим някой от тия въпроси.

betterman
09-20-2008, 12:54
като се замисля има много истина но, не във библията и други пара нормални глупости. а във друга не успорима истина... а човек които знае и може просто няма да му трябва да дава доказателства на хора преубедени и стъпили твърдо на земята !! .. но се убедих че и науката блафира ужасно а не само в духовен план се опитват да спекулират (техен проблем) :D

Nam3less3
09-20-2008, 14:08
а човек които знае и може просто няма да му трябва да дава доказателства на хора преубедени и стъпили твърдо на земята !! .. но се убедих че и науката блафира ужасно а не само в духовен план се опитват да спекулират (техен проблем) :DТова мнение ми допада :-D

In_And_Out_of_Love
09-26-2008, 10:34
k'man Прав си, че всичко е молекули и атоми.Напълно съм съгласен с теб, но знаеш ли кое е мистичното... Мистичното е начинът по който се управляват тези молекули и атоми. Знаеш ли какво чевствам между рацете си и предмета който помествам? Чувствам точно това котролиране на материята на молекулярно ниво! Това до ден днешен не може да се обясни от науката, но хора като мен които владеят подобни необичайни за хората явления знаят как точно се случва това, но не е толкова просто за обяснение! И докато науката се отнася скептично към подобни на пръв поглед налудничеви неща, никога няма да открие отговора на най важните неща в живота.
Още веднъж ще кажа! Знам че няма начин да ме разбереш защото не усещаш доховното в себе си.Сега ще кажеш, че го усещам защото си внушавам, че го усещам, но аз знам на какво е способно внушението и хормоните и знам, че тези мои усещания не са просто набор от хормони или внушение...
P.S.
Продължавай да мислиш по начинът по който мислиш, стига да те удовлетворява i ще живееш един по-добър и пълноценен живот!!!
Аз съм на този принцип и живота ми е приказен :)

SiegHeil
09-26-2008, 10:55
Ти си супермена който владееше телекинеза и да стеля лазер от очите си, нали ? 8-)

ПП: Още чакам клипче да видя как местиш предмети без да ги пипаш ;)

Kman
09-26-2008, 11:51
ПИСНА МИ ДА повтарям едно нещо по хиляда пъти,не се ли видяхте вече колко струвате....с едни и съши аргументи ви оборвам мистичните,религиозни,пара нормални твърдения.....за всичко си има логчино обяснение и в почти всички случай това са ПАРИТЕ!

Nam3less3
09-26-2008, 12:14
ПИСНА МИ ДА повтарям едно нещо по хиляда пъти,не се ли видяхте вече колко струвате....с едни и съши аргументи ви оборвам мистичните,религиозни,пара нормални твърдения.....за всичко си има логчино обяснение и в почти всички случай това са ПАРИТЕ!Ти да обориш някой :lol: Още не си дозрял до това ниво на логика, което да обяснява тия твърдения.

Kman
09-26-2008, 13:07
А ти дори си на по ниска и от моята логика....кво се вириш из измислените ти неебеса за доброделетност и любов.Някъв измислен провъзгласяващ себе си християнин ще ме определял като недозрял хахахах смешник,не познаваш ни религията,ни ценностите й,ни природата,ни науката,нямаш никакви заложби да водиш спор,нямаш логическо мислене,нямаш освобедено от ограничения и консерватизъм мислене....клоун като тебе много,и добре че и има такива клоуни като тебе,иначе на чий гръб щяха да се правят парите.

Nam3less3
09-26-2008, 13:48
А ти дори си на по ниска и от моята логика....кво се вириш из измислените ти неебеса за доброделетност и любов.Някъв измислен провъзгласяващ себе си християнин ще ме определял като недозрял хахахах смешник,не познаваш ни религията,ни ценностите й,ни природата,ни науката,нямаш никакви заложби да водиш спор,нямаш логическо мислене,нямаш освобедено от ограничения и консерватизъм мислене....клоун като тебе много,и добре че и има такива клоуни като тебе,иначе на чий гръб щяха да се правят парите.Ти си последния човек в тоя форум който може да казва кой разбира от религия и кой не..
И точно твоето мислене е ограничено, и хората във форума се изумиха от твойте заблудени постове.

Kman
09-26-2008, 17:03
ХАХАХАх кво стана когато крайст ти затвори остата относно мизерните ти знания за религията ти!
ХАХАХАХ били изумени...изумените са само ей такива като тебе които са,разбирачо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nam3less3
09-26-2008, 17:23
ХАХАХАх кво стана когато крайст ти затвори остата относно мизерните ти знания за религията ти!
ХАХАХАХ били изумени...изумените са само ей такива като тебе които са,разбирачо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Крайст не ми е затварял устата, пък и ти ли ще съдиш кой е правия и кой не е :lol:
Пък и ако ще всякакви спорове да загубя, си оставам прав и знам че грешиш, а ти не може да си сигурен в обратното :-D

In_And_Out_of_Love
09-27-2008, 18:48
Абе що не зарежете тия глупости кво ви пука кво мисли другия?Важното е вие да сте сигурни в себе си! Аре стига вече сте се карали като деца.... Спирам участието си в тая безумна глупост!!! BE HAPPY! :)

Nam3less3
09-27-2008, 20:01
И аз опитвам телекинеза, отначало става бавно, и доста изморително. Като преди това съм си тренирал ума и съм правил дихателно упражнение(дихателна медитация).

Nam3less3
09-27-2008, 20:02
А искам да те питам....на теб телекинезата вродена ли ти е, или сам/а я разви..?
В смисъл някои хора без да тренират си я имат, а други я развиват още от 0та...дано си ме разбрал/а 8-) Аз лично мисля, че всеки човек може да развие подобни умения. Естествено, почти никой не успява. Преди всичко човек трябва да има чисто съзнание, сила на ума и концентрацията.

Kman
09-27-2008, 20:21
ХАхахахахаха тя не се развива тя се придобива постепенно чрез унаследяване и еволюиране.... хахахаха щели да развият телекинеза хахахахахахахахахахаахаха хах баси якия виц :lol: 8-) :D

Nam3less3
09-27-2008, 20:25
ХАхахахахаха тя не се развива тя се придобива постепенно чрез унаследяване и еволюиране.... хахахаха щели да развият телекинеза хахахахахахахахахахаахаха хах баси якия виц :lol: 8-) :DТи, дето нищичко не разбираш по тия теми, исказваш мнение по въпроса? :-o Много интересно, как всичките ти мнения са обратното на истината :lol:

Kman
09-27-2008, 20:43
Кое може да се развие....где го прочете или чу тва,в хари потър ли? Ако успееш да промениш ДНК-то си в такава насока позволявайки такива психични спосбности,може и да придобиеш телекинеза.
Е хайде промени си ДНК-то де....ще ми е много интересно да се пробваш да ми прочетеш мислите и да местиш чаши с мисълта си,обаче като умреш и на бог много няма да му се понрави че си ходилая против неговите закончета....

Nam3less3
09-27-2008, 20:46
Кое може да се развие....где го прочете или чу тва,в хари потър ли? Ако успееш да промениш ДНК-то си в такава насока позволявайки такива психични спосбности,може и да придобиеш телекинеза.
Е хайде промени си ДНК-то де....ще ми е много интересно да се пробваш да ми прочетеш мислите и да местиш чаши с мисълта си,обаче като умреш и на бог много няма да му се понрави че си ходилая против неговите закончета....Ти уж си голям специалист по науките, та кой е изследвал и доказвал тия психични способности? Отде знаеш че имат нещо общо с днк? Науката няма място в тия теми, и не може да общува с подобни явления. Това са духовни работи.

Kman
09-27-2008, 20:53
Бабинити ти трънки за духовни!
Всичко това е свързано с мозъка,а ако не беше науката още щеше да мислиш че там има душа,а не мозък и юеше да наричаш тези способности Магии а не с реалните им имен.
Мозъка,кръвта,цвета на очите,косата,характера,тст уктурата на тялото.....всичко е свързано с ДНК-ато!

Nam3less3
09-27-2008, 20:56
Бабинити ти трънки за духовни!
Всичко това е свързано с мозъка,а ако не беше науката още щеше да мислиш че там има душа,а не мозък и юеше да наричаш тези способности Магии а не с реалните им имен.
Мозъка,кръвта,цвета на очите,косата,характера,тст уктурата на тялото.....всичко е свързано с ДНК-ато!Ами да видим как науката ще обясни научно с доказателства телекинезата. Не вярвам да се справи, за това тия неща им се викат духовни. А ти самия щом знаеш че има телекинеза, значи трябва и да знаеш, че съществуват душата, астрала и т.н.

Kman
09-27-2008, 21:03
Абе идиот такъв,те от кога са ги доказали,ако не ги бяха доказали нямаше сега да знаете че е свързано с мозъка!

Nam3less3
09-27-2008, 21:16
Абе идиот такъв,те от кога са ги доказали,ако не ги бяха доказали нямаше сега да знаете че е свързано с мозъка!А как ги обясняват, а умнико?

Kman
09-27-2008, 21:27
хахахах ко стана ве...амй нещо зацикли а?Да си чувал за онзи уред с които се вижда кой дял на мозъка се задейства когато човека извърва определени мисловни дейности......това е само един начина,а и едвали ще комерсиализират за момента повече относн експериментите си,защото психиката на хората не е подготвена и ще има гаресивна реакция,те затова и държат в тайна сведенията за извънземните,за да не стане хаос,защото това че означава че бог найстина не съществува,но и на тези комерсиализация ще и дойде времето,когато религията се размие достатъчно....

Nam3less3
09-27-2008, 21:31
хахахах ко стана ве...амй нещо зацикли а?Да си чувал за онзи уред с които се вижда кой дял на мозъка се задейства когато човека извърва определени мисловни дейности......това е само един начина,а и едвали ще комерсиализират за момента повече относн експериментите си,защото психиката на хората не е подготвена и ще има гаресивна реакция,те затова и държат в тайна сведенията за извънземните,за да не стане хаос,защото това че означава че бог найстина не съществува,но и на тези комерсиализация ще и дойде времето,когато религията се размие достатъчно....Направо си влязъв във филма. Всъщност такава е целта на световния елит, да унищожава религията, единственото спасение за хората.

Kman
09-27-2008, 21:38
Целта на "световния елит " както ти го нарече е да я поддържа,защото така хората са по лесно манипуларуеми,обаче плановете им се провалят и на църквичките им се провалят плановете и на папата му се провалят плановете.Само стой и гледай до 2060 година кво ще става...

Nam3less3
09-27-2008, 21:41
Целта на "световния елит " както ти го нарече е да я поддържа,защото така хората са по лесно манипуларуеми,обаче плановете им се провалят и на църквичките им се провалят плановете и на папата му се провалят плановете.Само стой и гледай до 2060 година кво ще става...Каквото и да стане, съвестните и съзнателните ще открият пътят. Пък ако всички станат атеисти като тебе(а не всички са добронамерени), светът ще потъне в мрак, а хората ще се превърнат в животни.

Kman
09-27-2008, 21:50
Те хората никога не са били нищо повече от едни животни с по развити мисловни дейности с който са оцелели сред всичките останали инвидиви и суровата природа.

Nam3less3
09-27-2008, 21:52
Те хората никога не са били нищо повече от едни животни с по развити мисловни дейности с който са оцелели сред всичките останали инвидиви и суровата природа.И с чувства.

Kman
09-27-2008, 21:56
Ами те и кучетата и котките имат чувства....виждал ли си как куче плаче,аз съм виждал...всички животни могат да плачат и да изпитват радост и удовлетворение,но както при нас така и при тях това е свързано с нервната система,хормоните и още сума ти и фактори...а чувствата с нищо не са благоприятствали еволюцията!

Nam3less3
09-27-2008, 21:58
Ами те и кучетата и котките имат чувства....виждал ли си как куче плаче,аз съм виждал...всички животни могат да плачат и да изпитват радост и удовлетворение,но както при нас така и при тях това е свързано с нервната система,хормоните и още сума ти и фактори...а чувствата с нищо не са благоприятствали еволюцията!Значи за теб обичта към родителите ти е хормон, и ако той спре, няма да обичаш родителите си и ще ти е безразлично към тях?
Ти явно си безчуствен, дървен философ, като животно, искащо да еволюира, безсърдечен човек, обезверен и жесток материалист, свръхреалист и антихормониален :lol:
По твоята логика ние сме животни, и чувствата ни пречат да еволюираме.. чак такова нещо не бих си го представил да го каже човек..

Kman
09-27-2008, 22:06
eBASI и идиота дето си,чувствата нито пречат нито благорпиятстват за еволюцията.Всеки има чувства и хормони,някой могат да ги контролират друго не...но висчки имат + животните.те също имат хормони и чувства и ги боли когато ги удряш....
баси ти ме изкара егати мутанта,пич....ремонтирай си ремаркето дето ти изкача от раменете....

Nam3less3
09-27-2008, 22:11
eBASI и идиота дето си,чувствата нито пречат нито благорпиятстват за еволюцията.Всеки има чувства и хормони,някой могат да ги контролират друго не...но висчки имат + животните.те също имат хормони и чувства и ги боли когато ги удряш....
баси ти ме изкара егати мутанта,пич....ремонтирай си ремаркето дето ти изкача от раменете.... :oops:

BringYourOwnBeer
09-27-2008, 22:12
к'ман честно да ти кажа си бая зле, защото всеки човек който нарича себе по такъв прост начин си е пълен с чиста доза тъпотия.
Доколкото знам телекенезата има доста общо с науката
Ти да не си мислиш че има един вид енергия.
Те са много, телекеназата също е такъв вид.
И според учените в началото милиарди милиарди части от секундата след взрива са започнали да се образуват различните видове енергия материя и общо взето целия свят.
И тъй като учените имат много пропуски, те искат да симулират големия взрив за да открият неизвестните елементи"
Колкото до "вярващия" - в такъв случай няма как да не се съглася с к'ман. Някой от най - големите откриватели (няма да казвам имена но са от сорта на Галилейо Галилей и т.н.), когато са представили откритията си пред хората църквата ги е възпирала и е казвала на простолюдието, че всичко това за измислици за да поддържат контрола си над народа!!!!
Ако щете вярвайте, но това е от мен засега.

BringYourOwnBeer
09-27-2008, 22:17
a k'man sry che te narekoh che si pulen s doza tupotiq (ne bqh prochel posledniqt ti komentar :)

Kman
09-27-2008, 22:21
Прощавам ти прегрешенията.... сори обаче мн голям смях ме е обхванал тази нощ...

Christ
09-27-2008, 22:35
Енергията е просто физична величина!

Kman
09-28-2008, 14:58
Че кой те кара да се занимаваш с мен......лично на мен ще ми е мн интересно да видя как ми прочиташ мислите или местиш предмети,за което дооооооста се съмнявам че ще развиеш :D

Attila_The_Hun
10-03-2008, 19:48
Интересен спор, наистина. Тези гледни точки ги знам още откакто се помня... Телекинезата е факт, а за ДНК-то моля да не говорим, щото са разгадани некакви си 3-4%. Проблема е, че не сте се замисляли върху едно нещо: Вие търсите информация и според нея и вашата преценка си изграждате система от вярвания. Ами кой е източника? Контролът върху информацията е контрол върху човека. Сигурен ли си, че това, което ти казват е така? Ами ако грешат? Ами ако искат да те излъжат? Всички науки са манипулирани (което не значи, че си "измислят факти", ами че ти представят информация, която да ти насочи мисленето в определена посока. С религията е същото. Всъщност, те в сърцевината си са едно и също нещо. Двете страни на една монета. Религията е първото средство за мозъчен контрол, което държи хората в невежество за тяхната същност. С времето, хората са се усетили, че света не е такъв, какъвто религиите го представят и са започнали да негодуват. И така тайната власт измисля науката, за да продължава да държи контрол над информацията. Сложно е за обяснение с толкова малко думи. Препоръчвам на всички следните филми от kolibka.com :

What the Bleep do we now? (за квантовата физика)
David Icke - From prison to paradice

Основно правило за едно нещо : Щом бива отричано в публичното пространство, значи е истина!

Kman
10-03-2008, 21:45
Второ правило....щом бива комерсиализирано и широко разпространено значи е диверсия!

In_And_Out_of_Love
10-05-2008, 16:14
Ами те и кучетата и котките имат чувства....виждал ли си как куче плаче,аз съм виждал...всички животни могат да плачат и да изпитват радост и удовлетворение,но както при нас така и при тях това е свързано с нервната система,хормоните и още сума ти и фактори...а чувствата с нищо не са благоприятствали еволюцията!\

Пич... Смяташ ли, че ако хората са нямали чувство за състрадателност са щели да открият толкова много лекарства без които животът ни днес е почти немислим
Мислиш ли, че ако хората са лишени от чувството любопитство ще продължат да еволюират????

ЧУВСТВАТА СА ОСНОВЕН ДВИЖЕЩ ФАКТОР!!!

Говоря за емоционалните чувства а не физичните като болката например..!

Kman
10-05-2008, 21:51
Същите тези неща които каза....любопитство и съсредоточеност са свързано с определени процеси в тялото.Процеси които протичат и в другите животни.Една котка ако няма съсредоточеност как ще хваща мишки,ако няма любопитство как ще опознава територията си....пффф тук всички ли са боси спрямо психологията и биологията!?!?!Любопитствот и съсредоточеноста не са няква магия,която неможе да се обясни....те са породени от определени процеси в тялото и по точно химични процеси!Отделяне на еди какъв си хормон от еди коя си жлеза и възприети от един кои си рецептори.
Основен движещ фактор за какво....за взимане на решения ли!?!? А логиката,а мозъчните процеси,а нервната система!?!?!Ае я вземете да влизате по често в даскало!Болката както и любопитстото е породено от външен фактор,ти си видял,помирисъл или чул нещо което според зависи твоите разбирания,характер,знания и т.н. възприемаш като заплашително или любопитно и всичко това е свързано с ел импулс в нервната система и хормоните изпускани от жлези,които навлизат в кръвта от там в сърцето и всички останали органи и мозъка и това става за част от секундата.Кво искаш да кажеш че чувствата са нещо уникално което само хората притежават ли!?!?!?Смешник....

sexy_baby_originale
10-05-2008, 21:54
Много филми гледаш. 8)

In_And_Out_of_Love
10-06-2008, 13:42
Същите тези неща които каза....любопитство и съсредоточеност са свързано с определени процеси в тялото.Процеси които протичат и в другите животни.Една котка ако няма съсредоточеност как ще хваща мишки,ако няма любопитство как ще опознава територията си....пффф тук всички ли са боси спрямо психологията и биологията!?!?!Любопитствот и съсредоточеноста не са няква магия,която неможе да се обясни....те са породени от определени процеси в тялото и по точно химични процеси!Отделяне на еди какъв си хормон от еди коя си жлеза и възприети от един кои си рецептори.
Основен движещ фактор за какво....за взимане на решения ли!?!? А логиката,а мозъчните процеси,а нервната система!?!?!Ае я вземете да влизате по често в даскало!Болката както и любопитстото е породено от външен фактор,ти си видял,помирисъл или чул нещо което според зависи твоите разбирания,характер,знания и т.н. възприемаш като заплашително или любопитно и всичко това е свързано с ел импулс в нервната система и хормоните изпускани от жлези,които навлизат в кръвта от там в сърцето и всички останали органи и мозъка и това става за част от секундата.Кво искаш да кажеш че чувствата са нещо уникално което само хората притежават ли!?!?!?Смешник....

OMFG Кой ти говори за мигия ми кажи само...?
Оспорвам твърдението ти, че чувствата не са допринесли за развитието и за еволюцията на човека, а не искам да ти кажа, че те са някаква магия! Напротив знам че всички емоции се ръководят основно от хормоните... Но ако продължаваш да твърдиш, че те не са движещ фактор в еволюцията... значи си прави изводите кой е босия...!

Kman
10-06-2008, 13:43
"Много филми гледаш. "
Така е...научно-популярни по дискавъри и нешънъл джиографик.
Чувствата не са основен движещ фактор!!!!!!!!!

betterman
10-06-2008, 15:40
"Много филми гледаш. "
Така е...научно-популярни по дискавъри и нешънъл джиографик.
Чувствата не са основен движещ фактор!!!!!!!!! ама са !!!! но не всички го разбират, и особено тези които се мислят за животни :razz:

Nam3less3
10-06-2008, 17:04
"Много филми гледаш. "
Така е...научно-популярни по дискавъри и нешънъл джиографик.
Чувствата не са основен движещ фактор!!!!!!!!!Не се опитвай да разсъждаваш по тия теми :D

Kman
10-06-2008, 18:37
хахахахах та нима хората са нещо повече от животни :lol:
Чак такъв егоцентризъм и нарцисизъм не съм очаквал....ще ми е много интересно как ще се чувстваш сам срещу една акула и дали и тогава ще се мислиш за нещо повече от животно...

betterman
10-06-2008, 19:25
хахахахах та нима хората са нещо повече от животни :lol:
Чак такъв егоцентризъм и нарцисизъм не съм очаквал....ще ми е много интересно как ще се чувстваш сам срещу една акула и дали и тогава ще се мислиш за нещо повече от животно... еми да ако човека вече е паднал до равнището на животно, та дори и по долу нищо неможе да направи сам срещу акулата.. ама ако използва истинска виша сила е друг въпрос 8)

Nam3less3
10-06-2008, 19:32
хахахахах та нима хората са нещо повече от животни :lol:
Чак такъв егоцентризъм и нарцисизъм не съм очаквал....ще ми е много интересно как ще се чувстваш сам срещу една акула и дали и тогава ще се мислиш за нещо повече от животно...Отначалото(а и сега) някой хора са били едва ли не като животни. Само че животните са за използване от хората. Само хората имат душа, разум и т.н. Съществата, които имат души(за сега хората, но може да има и извънземни), са много повече от всичко във вселената.

BringYourOwnBeer
10-12-2008, 22:24
аве хора(животни :D ) ние сме били като животните, но сме започнали да приспособяваме природата около нас в наша полза - това което никое друго животно не се е досетило.
Добре че сме открили огъня иначе ся шеше сме изядени от МЕЧКИ :D :D :D най вероятно (и подобни)
таа... това което исках да кажа - майната ви, спорите напразно

valkanovb
10-13-2008, 05:17
хахахахах та нима хората са нещо повече от животни :lol:
Чак такъв егоцентризъм и нарцисизъм не съм очаквал....ще ми е много интересно как ще се чувстваш сам срещу една акула и дали и тогава ще се мислиш за нещо повече от животно...Отначалото(а и сега) някой хора са били едва ли не като животни. Само че животните са за използване от хората. Само хората имат душа, разум и т.н. Съществата, които имат души(за сега хората, но може да има и извънземни), са много повече от всичко във вселената.
Откъде знаеш че само ние имаме душа и разум???

BringYourOwnBeer
10-13-2008, 07:08
WTF душа, разум и т.н.
Хора да сте чували за еволюция.
Човек - силно развита маймуна (така да се каже)
по тази логика маймуните също трябва да имат душа и т.н.
ама честно казано кво е тва душа ...
а и тва с акулата не го разбрах
В смисъл, за кво да се сравняваме ние самите срещу акула
Ние си нямаме природни защити дадени ни от еволюцията (или бог както искате го наричайте). Именно заради това ние сме на върха на хран ителната верига. Аз ако съм срещу акула не бих отказал един харпун
освен ако нямам вградени средства за плуване, че да и избягам

SiegHeil
10-13-2008, 09:34
WTF душа, разум и т.н.
Хора да сте чували за еволюция.
Човек - силно развита маймуна (така да се каже)
по тази логика маймуните също трябва да имат душа и т.н.
ама честно казано кво е тва душа ...
а и тва с акулата не го разбрах
В смисъл, за кво да се сравняваме ние самите срещу акула
Ние си нямаме природни защити дадени ни от еволюцията (или бог както искате го наричайте). Именно заради това ние сме на върха на хран ителната верига. Аз ако съм срещу акула не бих отказал един харпун
освен ако нямам вградени средства за плуване, че да и избягам
Идиот.

Единственото което ни различава от животните е адаптивния разум, имаме абсолютно същите инстинкти и чувства както всички други животни..

Kman
10-13-2008, 14:28
Единственото което ни различава от животните е адаптивния разум, имаме абсолютно същите инстинкти и чувства както всички други животни..
Да те котките за тва виждат 7 пъти по добре,то за тва орлите виждат няколко десетки пъти повече(не съм сигурен точно колко за жалост),то за това лъвовете могат да реват(от рев,а не да циврят) с такива чистоти чуващи се на стотици километри,затова прилепите имат ехолокация,за тва кучетата имат десетина пъти по добро обоняние,то затова котките чуват над десет пъти по силнитеи по слабите чистоти.И да не изброявам още невероятно многото,стотици хилядите предимства които други животни имат,а ние НЕ!Така че не ми говори че човешкия индивид имал същите инстинкти и чувства като останалите животни при положение че различните животни имат различни хормони и различни нервни системи от които зависи емоционалноста и характера им,а да не говоря за гекона който има тази невероятна способност да се задържа на невероятни места като се олавя за повърхността на молекулярно ниво.И това са само примерите които се сещам за 2-3 мин а ако трябва да се замисля по задълбочено и да потърся подробна информация ще ти изкарам няколко терабайта информация за това колко по развити инстинкти и спосоности имат различните животинкси видове за разлика от човека който има само един мозък в повече и нищо друго.....ааааа чакай малко....има и животни за които също може да се твърди че имат разум,защото имат невероятен мозъчен процес....разум,правят избор,правят компромиси,взимат решения,предават си информация помежду си......

Christ
10-13-2008, 15:13
k`man, като имаме интелект тези неща не ни трябват.


Това, което ни различава от животните е азът.

Kman
10-13-2008, 15:42
Така е.....и благодарение на тази наша развита мисловна дейност човешките същества се поставили на по горно еволюционно стъпало,но ми е писнало някой да се мисли за нещо повече от животните понеже "сме били имали души".... всички животни са толкова важни колкото и човеците,които са животински вид и не трябва да се мислим за нещо повече от тях,понеже сме неразделно свързани в природата....животниското разнообразие е невероятно важно за цялото съществуване....живота на един кон е също толков важен,колкото и живота на един човек.Можем да сме различни,но не сме нещо повече.А и хранилтената верига е само кръговрат в нея няма най-високо поставени,защото когато един човек умре и бъде погребан с тялото му се хранят червеите....

Attila_The_Hun
10-13-2008, 16:18
Така е.....и благодарение на тази наша развита мисловна дейност човешките същества се поставили на по горно еволюционно стъпало,но ми е писнало някой да се мисли за нещо повече от животните понеже "сме били имали души".... всички животни са толкова важни колкото и човеците,които са животински вид и не трябва да се мислим за нещо повече от тях,понеже сме неразделно свързани в природата....животниското разнообразие е невероятно важно за цялото съществуване....живота на един кон е също толков важен,колкото и живота на един човек.Можем да сме различни,но не сме нещо повече.А и хранилтената верига е само кръговрат в нея няма най-високо поставени,защото когато един човек умре и бъде погребан с тялото му се хранят червеите....

Пич, това е единственото ти мнение, с което съм съгласен.. :razz: Иначе всички други неща, с които животните уж ни превъзхождали се съдържат в ДНК-то. Т.е. силно развити сетива, регенерация (както при гущерите) и тн., защото човека вече е минал този еволюционен път и има хора при които се срещат одтелни такива качества. Те могат и да се развият, ама за това няма да чуеш по National Geographic или Discovery!

Nam3less3
10-13-2008, 16:38
Така е.....и благодарение на тази наша развита мисловна дейност човешките същества се поставили на по горно еволюционно стъпало,но ми е писнало някой да се мисли за нещо повече от животните понеже "сме били имали души".... всички животни са толкова важни колкото и човеците,които са животински вид и не трябва да се мислим за нещо повече от тях,понеже сме неразделно свързани в природата....животниското разнообразие е невероятно важно за цялото съществуване....живота на един кон е също толков важен,колкото и живота на един човек.Можем да сме различни,но не сме нещо повече.А и хранилтената верига е само кръговрат в нея няма най-високо поставени,защото когато един човек умре и бъде погребан с тялото му се хранят червеите....Стига си гледал само природно на въпроса. Животните са само част от природата, хората имат души, и са част от нещо отвъд физическия свят.

SiegHeil
10-13-2008, 19:54
Да те котките за тва виждат 7 пъти по добре,то за тва орлите виждат няколко десетки пъти повече(не съм сигурен точно колко за жалост),то за това лъвовете могат да реват(от рев,а не да циврят) с такива чистоти чуващи се на стотици километри,затова прилепите имат ехолокация,за тва кучетата имат десетина пъти по добро обоняние,то затова котките чуват над десет пъти по силнитеи по слабите чистоти.И да не изброявам още невероятно многото,стотици хилядите предимства които други животни имат
Прави разлика между инстинкти и умения ;)

Както казах, единственото което ни различава от животните е адаптивната мисъл.

BringYourOwnBeer
10-13-2008, 21:20
Наскоро чух теорията, че в южна африка преди баяяяяя години когато ние сме били още маймуни имало изригване, което изкарали бая уран на повърхността. Той облъчил маймуните с радияция и по няква щастлива случайност и няколко милиона години - ние сме тук и спорим за нещо, което въобще не е по темата.
Темата беше - телекинеза и левитация, а не отде сме се взели !!!!!!!!!!! :x :x :x :x тъй че плс може ли да продължим темата, и за тези (включително и мен) които искат да продължат спора - да го правим в отделна тема :) :) :)

BringYourOwnBeer
10-13-2008, 21:22
Неймлесс Кат СИ ТОЛКОЗ ОТВОРЕН С ТАЯ ТВОЯ ДУША, аде обясни ми какво представлява, за да мога да реша дали си пълен тъп :)

Nam3less3
10-13-2008, 21:28
Неймлесс Кат СИ ТОЛКОЗ ОТВОРЕН С ТАЯ ТВОЯ ДУША, аде обясни ми какво представлява, за да мога да реша дали си пълен тъп :)Ти май нямаш, ко да ти обяснявам :lol:

SiegHeil
10-13-2008, 21:42
Наскоро чух теорията, че в южна африка преди баяяяяя години когато ние сме били още маймуни имало изригване, което изкарали бая уран на повърхността. Той облъчил маймуните с радияция и по няква щастлива случайност и няколко милиона години - ние сме тук и спорим за нещо, което въобще не е по темата.
Темата беше - телекинеза и левитация, а не отде сме се взели !!!!!!!!!!! :x :x :x :x тъй че плс може ли да продължим темата, и за тези (включително и мен) които искат да продължат спора - да го правим в отделна тема :) :) :)
Това че не сме произлезли чрез постепенна еволюция е ясен факт..
Човешкия мозък е нарастнал на 3 отделни скока...хората такива каквито са сега са се появили преди повече от 40 хил. години..

In_And_Out_of_Love
10-14-2008, 13:37
Наскоро чух теорията, че в южна африка преди баяяяяя години когато ние сме били още маймуни имало изригване, което изкарали бая уран на повърхността. Той облъчил маймуните с радияция и по няква щастлива случайност и няколко милиона години - ние сме тук и спорим за нещо, което въобще не е по темата.
Темата беше - телекинеза и левитация, а не отде сме се взели !!!!!!!!!!! :x :x :x :x тъй че плс може ли да продължим темата, и за тези (включително и мен) които искат да продължат спора - да го правим в отделна тема :) :) :)

Аз смятам, че всичко свързано с човешкият разум и неговото развитие през хилядолетията е свързано с телекинезата и левитацията.Все пак ние контролираме тези сили само с умът си.Той е нещо като универсален преобразовател и усилвател на всякакъв вид енергия...
Разбира се всичко това се постига доста трудно.
Аз сигурно съм имал някакви предпоставки за отключването на тези ми възможности и затова при мен резултатите бяха по бързи...
Но това е само предположение!
Вече мисля да се откажа от практикуването на телекинезата, защото не виждам смисъл в това да изхабиш цялата си енергия за да поместиш нещо с незначителна маса... Това наистина ме убива! Чувствам се постоянно уморен, а колкото повече се мъча толкова повече енергия ми е необходима.

BringYourOwnBeer
10-14-2008, 18:15
човек честно да ти кажа недей се отказва.
с времето ще ти стане по лесно (най - вероятно)
не съм чувал за много хора който да могат да се похвалят че са постигнали това което ти можеш.
Между другото неймлессс следващия път вместо да ме цитираш и да пишеш някви пълни простотии земи ми отговори :x

SiegHeil
10-15-2008, 08:23
Аз смятам, че всичко свързано с човешкият разум и неговото развитие през хилядолетията е свързано с телекинезата и левитацията.Все пак ние контролираме тези сили само с умът си.Той е нещо като универсален преобразовател и усилвател на всякакъв вид енергия...
Разбира се всичко това се постига доста трудно.
Аз сигурно съм имал някакви предпоставки за отключването на тези ми възможности и затова при мен резултатите бяха по бързи...

Ей, супермен, за 10ти път ще те питам кога ще направиш клипче с тези си способности ?

valkanovb
10-15-2008, 21:17
И аз имах случки на левитация. Един път толкова силно пръднах че чак се вдигнах във въздуха за секунда. И не се майтапя.

In_And_Out_of_Love
10-16-2008, 16:08
Аз смятам, че всичко свързано с човешкият разум и неговото развитие през хилядолетията е свързано с телекинезата и левитацията.Все пак ние контролираме тези сили само с умът си.Той е нещо като универсален преобразовател и усилвател на всякакъв вид енергия...
Разбира се всичко това се постига доста трудно.
Аз сигурно съм имал някакви предпоставки за отключването на тези ми възможности и затова при мен резултатите бяха по бързи...

Ей, супермен, за 10ти път ще те питам кога ще направиш клипче с тези си способности ?

Пич има ли смисъл от клипче??? То не може да докаже нищо...
А и при тва от каде си сигурен, че няма да набарам някво клипче от нета???

SiegHeil
10-16-2008, 17:21
Лепваш си едно листче с надпис 'in_and_out_of_love' на блузата и вече знаем че е автентично ^^
А докато не сложиш клипче за мене си чист фантазьор.

Nam3less3
10-16-2008, 17:54
Той си знае че го може. Хората не се шегуват с такива неща.

SiegHeil
10-16-2008, 18:35
И аз като малък си мислех че имам супер-сили, ама тва не значи че имам 8-)

valkanovb
10-16-2008, 19:12
Аз пък си мислех че съм самурай и приличах на Дон Кихот ама на.

Jumbie483
10-18-2008, 00:02
не съм чела всички коментари, четох само на първа страница и гледам че си писал за някакви фантазии, песни... и какво още беше ? :-D аз четох някъде, че трябва да насочиш енергията си към слънчевия сплит и от там към края на пръстите, след това с мисловна дейност да насочиш пък от пръстите към някой предмет...тогава може да се забележи ляко помръдване ... не ги разбирам тези неща, но твоята теория с тези песни и т.н ми се струва тотално измислена или грешна или там каквото е :)

Kman
10-18-2008, 16:31
Човек не трябва да се габарка със супер-герой,че да не си изпати за дето е защитавал личното си мнение.... :razz:
Е то уж супер-герой,ама на сложил снимка на брад Пит с три сърца като аватар....

In_And_Out_of_Love
10-19-2008, 17:56
Woow! Не знаех, че като си открил дадена сила и трябва да промениш мисленето си... k'man това са измислици на филмовите режисьори!
Искам да кажа, че това, че хората имащи различни на пръв поглед нереални дарби са различни от другите е пълна измислица!

Jumbie483 всеки си има собствен метод за постигането на тези неща...
Мен лично песните ми влияят вдъхновяващо и ме карат да вярвам по силно в това което искам да направя. Това със слънчевия сплит при мен не работи...

SiegHeil не мисля, че трябва да ти доказвам нищо, тъй като на мен не ми пука дали ми вярваш или не.. а и да ти кажа честно вече не смятам, че това което мога е нещо необичайно. Преди го мислих за невъзможно, но успях да скъсам уковите на мисълта и разума си и нещата потръгнаха в обратна посока, защото няма по-големи сили от внушението и фантазията.
Това, че ме наричаш фантазьор съвсем не ме обижда.. :)
Продължавай да не ми вярваш.. това няма да ме накара да тръгна да ти доказвам каквото и да е било. :) Не бих направил такава тема, ако не притежавах подобни сили, защото с тези неща наистина не бива да се прави шега!

SiegHeil
10-20-2008, 09:25
Тва е най плоското оправдение ^^
Бдв споменах ли ви че мога да ставам невидим ? 8-)

savoy
10-20-2008, 09:42
Тва е най плоското оправдение ^^
Бдв споменах ли ви че мога да ставам невидим ? 8-)

Наистина ли?! :-o :grin: :grin: :grin: :grin:

Kman
10-20-2008, 20:41
Аз пък мога да минавам през стени,обаче няма да показвам това понеже ме е изстрах да не взема да не премина,понеже се притеснявам пред камера 8-)

Bobby_Halliwell
11-03-2008, 19:13
Тва е най плоското оправдение ^^
Бдв споменах ли ви че мога да ставам невидим ? 8-)

Наистина ли?! :-o :grin: :grin: :grin: :grin:

Не се базикайте с такива неща,а пък и аз мисля,че In And Out of Love говори сериозно....

silana
12-24-2008, 00:26
kman написа:
Като в матрицата.... Но за съжаление никаква информация не е коемрсиализирана от учените по отношение на телекинезата и най-вероятно не защото не знаят,а точно обратното....защото знаят могат да покажат как да се развие и какви химикали повлияват на тялото за да развие такива спосбности,но представете си какъв хаос ще стане ако тази информация стане все обюо достояние.Според мен телекинезата е нещо съвсем реално базиращо се изсяло на психиката и съзнанието,което е коплекс от сложните взаймодейства между различни химични и физични контакти на молекулярно ниво,което може да се предава дори по въздуха,защото кислород-а също е съставен от молекули,т.е. молекултие общуват чрез вид сигнал помежду си и чрез испускане на определен сингал от мисълта може да се повлиява на всичко околно а и имайки предвид че с това молекулно общуване се придава информация съвсем реално е и да се придоябият и споспбността да "виждаш в бъдещето,настоящето,мналот о и да четеш мислите на хората" или по точно като разчиташ тази информация която се предава....Надявам се успях да го обясна на що годе разбираем език.
А след години с навлизането на нанотехнологията и контролирането на молекулярно ниво много неща ще станат реалност и много истини ще избликнат на бял свят,но е друг въпроса до какава степен ще бъдат разкрити някои тайни и колко тайни юе продължат да бъдат в тайна.
Ами представете си кола,чиято гума минава през дупка и подава информация по автоматрицата на всички коли че еди къде си има дупка и всички коли автоматично я заобикалят или как с пръсти боравите с всичката информация на света изложена на LCD стъклото (предното стъкло на колата)....всъщност това го гледах по дискавъри и го предричат да стане през 2030 година.Разбирам страховете на всички които мислят че технологиите ще ги изместят,но всъщност това е продиктувано единственно от недоразвития начин на мислене,който постепенно се развива и еволюира,дори и моя начин на мислене е недоразвит и го съзнавам и разбирам,но за времената в които живеем е нормално така да мислим....но за следвашите времена и нови епохи няма да е нормално да се мисли както ние сега мислим.

Много жалко че има такива хора като теб ,досега ни дажаше теории и доказателства и сега вече момчето ти е смешно .
После твърдиш нещо и искаш хората да ти повярват.Ти сам си противоречиш. #-o [-X

betterman
12-24-2008, 11:08
само че ако го видиш със собствените си очи маи ще повярваш :shock:

AutumnTears
12-24-2008, 23:43
Господа, не сте запознати с абсолютно нищо! Премстването на предмет без действие на друго твърдо тяло е толкова възможно, колкото да се изсереш със зашит анус. Наистина сте невежи. Какво е необходимо за преместването на един предмет? Какви сили трябва да му действат? Какво става при преместването? Как се променят молекулите на въздуха? Това е фанатизъм, нищо повече. Няма научен опит, потвърждаващ съществуването на това явление. Скептиците и учените предполагат, че фалшивите „доказателства“ се дължат на измама, заблуда и статистическа манипулация на експериментални дании.
nqkoi den kato ovladeq dostatu4no dobre telekinezata 6te q demonstriram na gospojata mi po fizika
i za poreden p1t 6te i dokaja kolko e bezmislen predmeta i za moeto bude6te :lol:

betterman
12-26-2008, 17:45
Господа, не сте запознати с абсолютно нищо! Премстването на предмет без действие на друго твърдо тяло е толкова възможно, колкото да се изсереш със зашит анус. Наистина сте невежи. Какво е необходимо за преместването на един предмет? Какви сили трябва да му действат? Какво става при преместването? Как се променят молекулите на въздуха? Това е фанатизъм, нищо повече. Няма научен опит, потвърждаващ съществуването на това явление. Скептиците и учените предполагат, че фалшивите „доказателства“ се дължат на измама, заблуда и статистическа манипулация на експериментални дании. иска се специфична настроика и силна вяра чее възможно.. нещо което хора като тебе никога небиха постигнали и за милион години :-P

evaristus
12-26-2008, 20:31
In and out of love докажи твърденията си,факта,че мислиш за начина ,по който можеш да излъжеш(сваляйки клипче) доказва че лъжеш,не бъди като християнската религия, "Библия"-та според мен е книга с разкази за случки с метафорична интерпретация, писанията в нея са недоказани и недоказуеми, всъщност по-лесно би било да се докаже, че са неверни. Църквата е създадена, тогава, когато хората са имали нужда от нея, имали са нужда от обединение и единствения начин е бил всявайки страх и манипулация м/у отделните индивиди за по-лесното им контролиране, както много от вас бяха писали, но духовното и научното имат общо-в бъдеще (едва ли ще станем свидетели) НAУKATA ще докаже или отхвърли съществуването на Господ, което не означава,че непременно трябва да се водим по нея, дори това, че хората имаме в какво да вярваме(дори да не е Господ) ни е спомагало достатъчно за да издържаме на неописуеми изпитания.
Еволюцията е много дълъг и много сложен процес, който не може да бъде проследен през един човешки живот и не може да бъде променен от чувствата, ясно.
Телекинезата и практикуването и ненарушавайки физическите закони е невъзможно, което означава че или физ.закони не важат и са грешни или просто телекинезата не се изразява в това да местим предмети със силата на ума,представете си обаче радио приемник и радио вълни, това е като мозък и мозъчни вълни-бихме могли да четем нечии мисли, така както чуваме нашите или да общуваме телепатично, един вид дистанционно предаване на информация, можем да разчетем информацията, но не можем да я променим физически!!
Спрете с караниците всеки има собствено мнение, поне покажете малко уважение един към друг, Kman не ти ли омръзна да цитираш и да налагаш собственото си мнение????
Всеки е Господар на себе си,

SiegHeil
12-26-2008, 20:37
Господа, не сте запознати с абсолютно нищо! Премстването на предмет без действие на друго твърдо тяло е толкова възможно, колкото да се изсереш със зашит анус. Наистина сте невежи
Телекинезата е научно доказана. Тъпак.

LiRRRa
12-28-2008, 09:28
Телекинезата е доказана, но не на "обществено ниво".Охх...И аз не знам как да се изкажа точно... Имам предвид, че учените отдавна са стигнали до извода, че има такива сили в човешкия мозък, които са "заспали" в нас.През всичките години еволюция и развитие ние сме пренебрегнали или забравили за тези способности в нас.Нещо в миналото е накарало расата ни да "ги заключи" дълбоко в нас и днес - съвременните индивиди - ни трябват много усилия, труд, концентрация и най-вече ВЯРА, за да можем отново да "отключим" тези способности и да се научим да ги използваме правилно.

In_And_Out_of_Love
12-28-2008, 15:20
Негативно мислене => няма развитие на интелекта и разума => няма телекинеза...
Ето това е обяснението защо днешните хора не вярват в нищо и не владеят нищо... :)
Думи като: не мога, нямам сили, няма начин ограничават съзнанието и ума и затова не вярвате в нищо! :)

Позитивно мислене => развитие на интелекта и съзнанието => ИМА телекинеза :)

P.S.
Няма смисъл да доказвам на никой нищо...
Твърде песимистични сте(не всички), за да повярвате, дори и да го видите с очите си! :)

evaristus
12-28-2008, 23:58
Ти не казвай какви сме ние, покажи че не си поредния лъжец-параноик,много отбранително го даваш, ако наистина владееше ума и съзнанието си толкова добре нямаше изобщо да се замислиш дали да направиш клип или не!

betterman
12-29-2008, 01:12
Ти не казвай какви сме ние, покажи че не си поредния лъжец-параноик,много отбранително го даваш, ако наистина владееше ума и съзнанието си толкова добре нямаше изобщо да се замислиш дали да направиш клип или не! защо да се показва на хора които дори нямат вяра в себе си и незнаят кво искат :lol:

evaristus
12-29-2008, 10:04
li4i si, manga fen

Kman
12-29-2008, 10:42
Просто немога да прочета такава боза и да не напиша една голяма критика....


Негативно мислене => няма развитие на интелекта и разума => няма телекинеза...
Ето това е обяснението защо днешните хора не вярват в нищо и не владеят нищо... Smile
Думи като: не мога, нямам сили, няма начин ограничават съзнанието и ума и затова не вярвате в нищо! Smile

Позитивно мислене => развитие на интелекта и съзнанието => ИМА телекинеза Smile

P.S.
Няма смисъл да доказвам на никой нищо...
Твърде песимистични сте(не всички), за да повярвате, дори и да го видите с очите си! Smile
Вземи махни тези усмихващи се емотиконки,всички те знаем че си наивен добродушко и е вече дразнещо....
Мога да ти кажа,че ако омразата се усъвършенства и умее да се контролира,то дава два,три пъти повече сила в определени ситуации....защо ли....защото ти избистря мозъка и всичко изчезва освен целта и се влагат не 100% а 300% от собствените ти сили...адреналинови и стерсови ситуации....в такива моменти няма нито време за мислене,нито за добруване...
Хищниците да не би да са по долу в хранителната верига...
А и стига с тва негативизъм-позитивизъм....няма значение дали си мислиш че е негативно или позитивно...то ти носи както положителни неща,така и отрицателни....Дори и въздуха който дишаш ти унищожава тялото!

"Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ

In_And_Out_of_Love
12-29-2008, 13:58
Не веднъж съм го казвал... Никога няма да ме разберете! :)
Усмивките не са наивни, а изразяват самия мен. Колкото и странно да ти се струва има хора, които умеят да мислят позитивно и да изкарват доброто от всичко...
Весело прекарване на новата година! :)

FlipY
12-29-2008, 14:37
на марихуана си => позитивно мислене за около 10-20мин = > има телекинеза :? 4увал съм за телекинеза може и да има ,но не съм бил пряк свидетел затова и се въздържам от заемане на позиция

mitternacht
12-29-2008, 18:26
Мм... философски погледнато, може да е възможно, ако е нещо един вид като магнитните сили.Магнит може да влияе на метал (или друг магнит) от разстояние а няма физически допир.
Тъй де.Образно казано.

Nam3less3
01-03-2009, 02:55
Не веднъж съм го казвал... Никога няма да ме разберете! :)
Усмивките не са наивни, а изразяват самия мен. Колкото и странно да ти се струва има хора, които умеят да мислят позитивно и да изкарват доброто от всичко...
Весело прекарване на новата година! :)Тоя човек е най-правия от всичките, някой ден ще го разберете.

Kman
01-03-2009, 13:34
щооом казваш....
Песимист - реалист - оптимист...

Kакъв е най-добре да си....да виждаш само хубавото във всичко,да виждаш само грозно във всичко или да видажаш и грозното и красивото във всичко....точно това е реалистът-човек който вижда и положителното и отрицателното във всичко,без значение дали това което гледа е "лошо" или "добро"!

kykyto
01-04-2009, 01:52
Неймлесс Кат СИ ТОЛКОЗ ОТВОРЕН С ТАЯ ТВОЯ ДУША, аде обясни ми какво представлява, за да мога да реша дали си пълен тъп :)Ти май нямаш, ко да ти обяснявам :lol:
Базираш се на това, че тялото на човека губи 10-100? грама когато умре - душата му изсхвърча?

Nam3less3
01-04-2009, 03:00
Неймлесс Кат СИ ТОЛКОЗ ОТВОРЕН С ТАЯ ТВОЯ ДУША, аде обясни ми какво представлява, за да мога да реша дали си пълен тъп :)Ти май нямаш, ко да ти обяснявам :lol:
Базираш се на това, че тялото на човека губи 10-100? грама когато умре - душата му изсхвърча?Изобщо не става въпрос за физически явления.

VHack
01-10-2009, 14:59
Откакто измислиха адронния колайдер вече на всичко вярвам :D и тва за мозъка в първите че не използваме там някфи проценти от мозъка не е така при достатъчен прилив на адреналин или на някаква подобна изкуствена дрога(за второто не съм сигурен) мозъка и почти всички други органи почват да функционират почти двойно по-бързо и най-вече мозъка за да може да реагира по бързо и да има по голяма концентрация. Второто ми предположение е че наистина остатъка "неизползвания" мозък е за съдържане на информация след като няккъф си там френски учен наскоро извади корен 13 от 200 цифрено число за 2 минути и то наум без да си го записва някъде смятайте...

SiegHeil
01-10-2009, 20:07
Това че изчислява двойно по бързо не значи че се използва двойно по голям процент...а инче 90% се използват за складиране на информация...но от останалите 10 ние използваме най много около 5%..

In_And_Out_of_Love
01-10-2009, 22:17
Първо бяха 10-15%, после станаха 10% след това 7%, а сега 5% накрая сигурно ще попадна на мнение, че не използваме мозъка си.. :D:D:D
Аз навсякъде виждам да пише, че използваме около 10% пък не знам... :)
BTW Наското се убедих, че религията са пълни глупости!!!
Господ съществува, но религията е глупост!!!

betterman
01-11-2009, 15:20
Първо бяха 10-15%, после станаха 10% след това 7%, а сега 5% накрая сигурно ще попадна на мнение, че не използваме мозъка си.. :D:D:D
Аз навсякъде виждам да пише, че използваме около 10% пък не знам... :)
BTW Наското се убедих, че религията са пълни глупости!!!
Господ съществува, но религията е глупост!!! напълно съм сагласна :) .. кога ще се научим да исползваме и 100 те :)

SiegHeil
01-12-2009, 17:37
Първо бяха 10-15%, после станаха 10% след това 7%, а сега 5% накрая сигурно ще попадна на мнение, че не използваме мозъка си.. :D:D:D
Аз навсякъде виждам да пише, че използваме около 10% пък не знам... :)
BTW Наското се убедих, че религията са пълни глупости!!!
Господ съществува, но религията е глупост!!! напълно съм сагласна :) .. кога ще се научим да исползваме и 100 те :)
Невъзможно е ^^ 8-)

Kman
01-14-2009, 14:05
ХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
Толкова ли неможете да се досетите защо тялото след смъртта изгубва тези проценти..........
Тялото започва процес на разлагане с който изцяло променя химическия състав!Дори в момента тези проценти не стоят едни и същи,а се движат в някакви граници,докато сме живи,поради потенето и многото други процеси.....


Господ съществува, но религията е глупост!!!
Абе ти чуваш ли се въобще какви глупости говориш....Когато казваш че религията е глупост,обезмисляш целия замисъл и съществуването на господ,защото без вярата господ изцяло отпада....Вярата е проблема,а господ е просто красивата приказка за лека нощ,която да действа привличащо и интересно,за да има повече клиентела.

Религията е един вид кабела/връзката между приказката и хората,ако я няма вярата,то хората ще видят че приказката не е нищо повече от приказка,като тея от 1001 нощи!Ето защо именно вярата,това извъртяно и безмисленно нещо,трябва да бъде изместено от информираност и т.н.Вярата не е ценности,а смесица от дълбоки замисли,красиви приказки и психология!

SiegHeil
01-14-2009, 16:44
Ето защо именно вярата,това извъртяно и безмисленно нещо,трябва да бъде изместено от информираност и т.н.

Някои вярват в 6 дневното сътворение и духовните ценности...ти вярваш в големия взив и теорията на вероятностите, къде е разликата ?

Kman
01-14-2009, 21:12
аз не вярвам в нищо...
6 дневното сътворение...сиреч света е създаден за 6 дни ли.....я стига глупости
те не са нито 6 хил нито 6 млн,камо ли 6 дни....
духовните ценности....смирение,мир,люб ов.....ооо пийс братко пийс....тва хипитата са егати тъпите животни.

големия взив...теория която ще бъде малко или много променяна или усъвършенствана с напредването на тенологиите...
теорията на вероятностите...когато едно нещо предстои да се случи,винаги има вероятност то да не се случи,защото случайностите са много трудно предвидими,имайки на предвид сложната им конструкция от минали случки,взаимодействия между характери,намерения,вътреш ни предпочитания и цели на всеки определен индивид...

Атеизма е НЕвярване,аз разчитам на набавената информация от колкото се може повече и различни места,като разглеждам всичко от поне 2-3 гледни точки.Всъщност съм предимно реалист и гледам на всичко като на смесица от "+" и "-"...напр. стресовите ситуации-те унищожават невероятно много нерви(които не се възтановяват) и какво ли още не което е огромен "-",НО и такива стресови ситуации могат да изградят в теб инстинкт,навик(жизнен опит) и за в бъдеще да се научиш как да се контролираш и какво да правиш в такива ситуации,за да не пострадваш много,което е също огромен "+" и цаката във всичко това е ползата и вредата....дали едно нещо с повече "+" помага или вреди за определения индивид,защото едно нещо в определени количества помага за един,но вреди на друг!

Kman
01-14-2009, 21:15
"За първи път на практика е създадена квантова гравитация
14 Януари 2009
Американски учени откриха начин да издигат във въздуха малки обекти, използвайки принципа на квантовата физика.

Изследователите обявиха, че са определили и измерили сила, която възниква на молекулярно ниво, когато се използва определена комбинация от молекули, отблъскващи се една от друга. Този процес на взаимно отблъскване на молекулите предизвиква поддържането им във въздуха, с други думи – левитация. При това левитиращите обекти могат да се преместват един спрямо друг при пълна липса на триене, пише РhysОrg. Учените смятат да използват своето откритие при разработката на най-новите обекти в нанотехнологиите. Те са убедени, че с помощта на ефекта на левитация може да се създадат отделните части на нанороботите.

Откритието е направено по време на работата по създаването на миниатюрни датчици за автомобилни въздушни възглавници. Учените имали тежка задача да създадат наноустройства, като намерят начин да премахнат ефекта на Казимир. Според теорията на немския физик Хенрих Казимир, между две проводящи незаредени повърхности, поставени във вакуум, възниква привличане.

Ръководителят на изследването Фредерико Капасо (Federico Capasso), професор по приложна физика в Харвардския университет, предполага, че това откритие ще даде възможност за създаване на нов клас технически устройства. Той отбелязва, че за момента във въздуха са издигнати нанообекти, но до левитацията на големи обекти остава още една крачка, тъй като основните принципи на процеса вече са изучени."

http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=4&id=17781

За левитацията явно не се изискват кой знай какви божествени способности...

SiegHeil
01-14-2009, 21:29
В Библията никъде не се говори за левитация :>

Всичко е възможно стига да имаш воля ;)

SolusChristus
01-16-2009, 12:57
В Библията никъде не се говори за левитация :>

Всичко е възможно стига да имаш воля ;)

Всичко? 8)

SiegHeil
01-16-2009, 16:09
В Библията никъде не се говори за левитация :>

Всичко е възможно стига да имаш воля ;)

Всичко? 8)
Някои неща просто изискват повече време 8-)

SolusChristus
01-16-2009, 18:07
В Библията никъде не се говори за левитация :>

Всичко е възможно стига да имаш воля ;)

Всичко? 8)
Някои неща просто изискват повече време 8-)

Аха. :oops: :-D

In_And_Out_of_Love
01-16-2009, 20:05
Аз пък съм привърженик на теорията, че човек губи няколко грама след смъртта си защото му изчезва мускулния тонус и тялото става по-леко, а не защото почва да се разлага, понеже разлагането не може да става толкова бързо, че да изгубиш толкова много тегло само за миг след смъртта... :)
А това за душата... Аз по-скоро съм склонен да я наричам индивидуална енергия, която се отделя от материалния и носител, и целостта и остава ненарушена, защото съзнанието е "лепилото на тази енергия"... :)

Не знам дали съм прав, но това ми звучи най-логично някак си.

SolusChristus
01-16-2009, 20:10
Да, много логично е да правиш от енергията същество...

Kman
01-16-2009, 20:18
Ало фифи...всеки един миг ти се променят грамовете в тялото!


разлагането не може да става толкова бързо

Ти дори и да умреш,процесите прак продължават да се извършват в теб и в следващите мигове след смъртта ти,до времето в което всички процеси спрат...тогава започва разлагането.


А това за душата... Аз по-скоро съм склонен да я наричам индивидуална енергия, която се отделя от материалния и носител, и целостта и остава ненарушена, защото съзнанието е "лепилото на тази енергия"...

Не знам дали съм прав, но това ми звучи най-логично някак си.

Спри да гледаш фантастични филми и прочети малко за логиката,щот твоите твърдения са всякакви,но не и логични!

In_And_Out_of_Love
01-16-2009, 20:21
Да, много логично е да правиш от енергията същество...

Ако не знаеш всичко е енергия!!! И количеството на тая енергия не се променя... Ако знаеш има такъв закон. Мисля, че Алберт Айнщайн го е измислил. ТИ СИ ЕНЕРГИЯ(колкото и да не ти се вярва)!

Покрий минимума от знания за тая тема, и тогава поствай...(това не е забележка) :)

Знам, че ще ми кажеш, че си много запознат с нещата, но защо не го показваш тогава...? :)
Лека вечер на Всички!!! :)

SolusChristus
01-16-2009, 20:24
LOL


Аз съм материя, не е енергия. Енергия се отделя при изгарянето на кислород в клетките ми, чрез която те се делят и изпълняват функциите си. Енергията не е нищо повече от физична величина, мярка за работа.


Това е енергията.

In_And_Out_of_Love
01-16-2009, 20:28
LOL


Аз съм материя, не е енергия. Енергия се отделя при изгарянето на кислород в клетките ми, чрез която те се делят и изпълняват функциите си. Енергията не е нищо повече от физична величина, мярка за работа.


Това е енергията.

Ок... Спираме спора! :) Крайния изход ми е известен... :)

Хайде да спрем, щото ще вземат да ни накажат, за това, че използваме форума за чат... :D :)
Лека вечер още веднъж! :)

SolusChristus
01-16-2009, 20:31
И ти се измъкваш по терлички...

In_And_Out_of_Love
01-16-2009, 20:42
И ти се измъкваш по терлички...

Приеми го както искаш... :) Не ме интересува чуждото мнение! :)
ТОЧКА вече моля те... :D

Kman
01-17-2009, 13:35
Материя е всичко това което е изградено от атоми,молекули и т.н. а "енергия",са техни взаимодействия.
(опитах се да изразя мнението с най-прости думи)

In_And_Out_of_Love
01-18-2009, 15:32
Да и те са взаимно свързани, защото без енергията няма как да се появят атомите... :) Големият взрив или каквото е било там ги е създало чрез енергията на мощната експлозия...!

SolusChristus
01-18-2009, 18:19
Да и те са взаимно свързани, защото без енергията няма как да се появят атомите... :) Големият взрив или каквото е било там ги е създало чрез енергията на мощната експлозия...!


За експлозия е нужна материя. Ако материята е създадена при Големия взрив, какво е гръмнало?

Kman
01-19-2009, 14:54
Именно...което означава че има един по огромен кръговрат на подобни събития.

SolusChristus
01-19-2009, 15:10
Именно...което означава че има един по огромен кръговрат на подобни събития.

По-огромен..


Все пак, какво е гръмнало?

Osanago
01-19-2009, 17:39
Щом разработват телепортирането и даже успяха да преместят тяло на 3 сантиметра разстояние, нищо не се знае какво ще има за напред ^.^

ice__kiss
03-30-2009, 23:43
Щом разработват телепортирането и даже успяха да преместят тяло на 3 сантиметра разстояние, нищо не се знае какво ще има за напред ^.^
На тебе кой ти говори тука за технологий????

betterman
03-31-2009, 19:58
Щом разработват телепортирането и даже успяха да преместят тяло на 3 сантиметра разстояние, нищо не се знае какво ще има за напред ^.^
На тебе кой ти говори тука за технологий???? някои хора немогат да различават нищо :razz: :razz:

EcTeTa
06-01-2009, 17:10
наистина е доказано , че дори в най-малките частички от който е изграден атома кварки и подобни тези които имат маса също са изградени от нещо и по този повод физиците са единодушни в тезата и тя е : в основата на всеки атом стой енергията , а до автора на темата , ако се сети да влезе отново в нея да знае , че съм му пратил едно лично съобщение :)

Skorpiona160
01-16-2010, 19:52
Здравейте! Има ли някой, който да се занимава с телекинеза, левитация или телепортация. Моля ви пишете! Клипове, сайтове и всичко, свързано с тази тема. Ако има някой, който много вярва и опитва, да пише.Благодаря предварително.

1234565
09-08-2010, 17:44
От два дена някаде и аз се занимавам с телекинеза и преди това бях опитвала ама без резултат . Въроса е там че не мога да преценя дали аз вартя махалото или в мойта стая имам постоянен вятър?? Другото което е не се занимавах мн мн да 4ета специално в тази тема тук и за това ще питам направо има ли тука хора които постигат известни успехи и ако да предлагам да направим някаква сбирка за да се види кой кво знае и да се научи този който не знае


Don't judge me!





ако някои иска инфо за нещо да пише на ЛС

sLunCh0
11-08-2010, 12:28
От около година се упражнявам с криокинеза и хронокинеза,има доста добри резултати напоследък..а преди това се пробвах и с пирокинеза,но ми казаха да се насоча към телекинезата или криокинезата..





http://wandw.16.forumer.com/a/_post875.html ето информация за хронокринезата

http://wandw.16.forumer.com/a/_post609.html а това е за криокринезата

Nam3less3
11-08-2010, 12:32
От около година се упражнявам с криокинеза и хронокинеза,има доста добри резултати напоследък..а преди това се пробвах и с пирокинеза,но ми казаха да се насоча към телекинезата или криокинезата..





http://wandw.16.forumer.com/a/_post875.html ето информация за хронокринезата

http://wandw.16.forumer.com/a/_post609.html а това е за криокринезатаСупер, а по принцип вярваща ли си?

sLunCh0
11-08-2010, 12:38
да,защо?

Nam3less3
11-08-2010, 12:40
да,защо?Ами ей тъй да знам. А колко успешни са тия резултати от упражненията?

sLunCh0
11-08-2010, 12:48
при криокинезата вече почти успешно мога да намаля температура в стая..примерно ако е 15 градуса мога да я намаля до 7-8 и все пак изисква много усилия..а вчера като се къпах с топла вода си представих как потича студена..и изведнъж потече студена

а при хронокинезата е още по-трудно..засега все още мога само да накарам стрелките на часовника да тиктакат по-бързо или по-бавно


и въпреки тези неща които съм постигнала..това е почти нищо в стравнение с това което още имам да усвоявам

fortvilelse
11-08-2010, 13:08
уау, всичкото това звучи жестоко

sLunCh0
11-08-2010, 13:09
сега да не тръгнеш да грабиш часовника и да се опитваш да спираш времето :D

Nam3less3
11-08-2010, 13:19
Тия неща стават с помощта на мислите, чувствата и волята. В Агни Йога - пътя на волята е обяснено всичко това.

sLunCh0
11-08-2010, 13:24
Тия неща стават с помощта на мислите, чувствата и волята. В Агни Йога - пътя на волята е обяснено всичко това.


аурата ми е индигова..и освен това имам прекалено много енергия

иначе за всичко трябва време..не става да погледнеш водата и тя на момента да стане лед..тренировки и много търпение трябва

Nam3less3
11-08-2010, 13:28
Тия неща стават с помощта на мислите, чувствата и волята. В Агни Йога - пътя на волята е обяснено всичко това.


аурата ми е индигова..и освен това имам прекалено много енергия

иначе за всичко трябва време..не става да погледнеш водата и тя на момента да стане лед..тренировки и много търпение трябваА как разбра, че аурата ти е индигова(специално тия неща са ми интересни)?

fortvilelse
11-08-2010, 13:33
тези неща страшно ми допадат.. някакви начални съвети можете ли да ми дадете =]

Nam3less3
11-08-2010, 13:41
тези неща страшно ми допадат.. някакви начални съвети можете ли да ми дадете =]Купи си Агни Йога и си "продай душата на дявола" за такива умения :D Но не те съветвам да го правиш.

sLunCh0
11-08-2010, 13:48
съвсем неочаквано разбрах..веднъж бях в някаква болница с майка ми да взима едни рецепти..и от една стая излезе едно момиченце с майка си и като ме видя се спря и ми каза ''Ти си като мен,светлината около теб е индигова,също като моята'',а майка й ми каза да не й обръщам внимание..Майка й си е мислила че детето й е лудо с две думи..Преди години такива деца са били водени по ппсихиатри и са били тъпчени с лекарства и така докато децата загубят способностите си..а това е страшно голяма грешка..и всъщност тогава чух за първи път за индиговите аури..и след като прочетох доста материал..и ходих по разни специалисти в Америка..окончателно разбрах че аурата ми е индигова..




fortvilelse,първо ми кажи какво точно искаш да правиш..някаква специална насока имаш ли..защото има доста кинези (ако искаш да се занимаваш с кинезите де)?

Nam3less3
11-08-2010, 13:53
съвсем неочаквано разбрах..веднъж бях в някаква болница с майка ми да взима едни рецепти..и от една стая излезе едно момиченце с майка си и като ме видя се спря и ми каза ''Ти си като мен,светлината около теб е индигова,също като моята'',а майка й ми каза да не й обръщам внимание..Майка й си е мислила че детето й е лудо с две думи..Преди години такива деца са били водени по ппсихиатри и са били тъпчени с лекарства и така докато децата загубят способностите си..а това е страшно голяма грешка..и всъщност тогава чух за първи път за индиговите аури..и след като прочетох доста материал..и ходих по разни специалисти в Америка..окончателно разбрах че аурата ми е индигова..Добре добре. А иначе тия специалисти какви са по-точно? И християнка ли си?

sLunCh0
11-08-2010, 14:02
Баща ми има приятел от Америка,който е професор и отидохме при неговите колеги..те проучват такива хора,като децата индиго примерно..иначе да християнка съм

Nam3less3
11-08-2010, 14:09
Баща ми има приятел от Америка,който е професор и отидохме при неговите колеги..те проучват такива хора,като децата индиго примерно..иначе да християнка съмИ какво мислиш като цяло за тия умения(телекинеза, хронокинеза), за децата индиго и за християнството :D

sLunCh0
11-08-2010, 14:22
Стига да имаш желание,силна воля и време..можеш да научиш всякакви кинези и магиите също..децата индиго са онези които ще спасят света..те са новото поколение..все пак ако знаеш преди милиарди години всички хора са имали трето око,може са да виждат аури,владеели са всички кинези,но с времето тези способности са закърнели..сега се срещат само при някои хора,но обществото като цяло не иска да приеме,че има такова нещо като магия,свръхестествено и прочее.


а между другото..чувал ли си за некромантията?

Nam3less3
11-08-2010, 14:26
Стига да имаш желание,силна воля и време..можеш да научиш всякакви кинези и магиите също..децата индиго са онези които ще спасят света..те са новото поколение..все пак ако знаеш преди милиарди години всички хора са имали трето око,може са да виждат аури,владеели са всички кинези,но с времето тези способности са закърнели..сега се срещат само при някои хора,но обществото като цяло не иска да приеме,че има такова нещо като магия,свръхестествено и прочее.


а между другото..чувал ли си за некромантията?Права си общо взето(макар че доста хора тука ще ни се смеят), иначе като човек, интересуващ се от всичко, съм чувал и за некромантията(май призоваване на духа на мъртвец), но лично аз не бих опитвал каквото и да е призоваване. Ако нещо трябва да се случи или имаш нужда от някой починал, сам ще ти се яви.

sLunCh0
11-08-2010, 14:40
Стига да имаш желание,силна воля и време..можеш да научиш всякакви кинези и магиите също..децата индиго са онези които ще спасят света..те са новото поколение..все пак ако знаеш преди милиарди години всички хора са имали трето око,може са да виждат аури,владеели са всички кинези,но с времето тези способности са закърнели..сега се срещат само при някои хора,но обществото като цяло не иска да приеме,че има такова нещо като магия,свръхестествено и прочее.


а между другото..чувал ли си за некромантията?Права си общо взето(макар че доста хора тука ще ни се смеят), иначе като човек, интересуващ се от всичко, съм чувал и за некромантията(май призоваване на духа на мъртвец), но лично аз не бих опитвал каквото и да е призоваване. Ако нещо трябва да се случи или имаш нужда от някой починал, сам ще ти се яви.


да се смеят..аз не виждам нищо смешно в това да имаш някаква дарба


да прав си за некромантията,призоваване на духове на мъртъвци..но трябва да имаш ясна цел с която ги викаш,а не да нямаш какво да правиш вечер и да си викнеш 2-3 духа..освен това няма гаранция че няма да привлечеш някой демон,затова ти трябват олтари,пречистващи заклинания,ала бала..

иначе аз съм викала,първите 2-3 пъти не стана нищо...и една вечер пълен ужас..не знам как се измъкнах с толкова малко..затова внимавайте,не знаете с какво ще се занимавате ако опитате

Nam3less3
11-08-2010, 14:42
Същото е като да се опитваш насила да влезеш в астрала(един близък човек е успявал няколко пъти, но са го "извикали", само 1 път е пробвал сам, и каза че съжелява за това). Тия неща са за могъщи хора.

sLunCh0
11-08-2010, 14:46
А забравих да питам,ти умееш ли нещо? Примерно кинезите или някакви заклинания,ритуали,вуду или нещо друго?

Nam3less3
11-08-2010, 14:50
А забравих да питам,ти умееш ли нещо? Примерно кинезите или някакви заклинания,ритуали,вуду или нещо друго?Не, е бих желал да мога нещо такова, но.. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=372438 тук горе-долу съм си изяснил позицията. Ако ми трябват такива умения, сами ще дойдат при мен, но не ми пречи да опитвам и ако е правилно, ще ми бъде помогнато. Иначе за любопитство, забавление и показност не се дават току така, освен ако не си силен и настоятелен окултист. Мнението ми е такова най-вече заради информацията от един близък човек, изчел и анализирал библията, други религиозни текстове, както и окултни книги на различни учения(агни йога, теософия, херметизъм, книгите на Алис Бейли и т.н.).

sLunCh0
11-08-2010, 15:34
а каква музика слушаш?

Nam3less3
11-08-2010, 15:41
а каква музика слушаш?Чалга, хаус, техно, народна(българска), руска, поп, класически рок, метъл(даже и death метъл), ambient, транс(техно и окултен) и опера на световноизвестните композитори. За всяка песен си има момент на слушане и атмосфера. Примерно на кръчмата/масата - чалга и народна и т.н. На всеки изпълнител слушам най-добрите песни.

sLunCh0
11-08-2010, 16:22
Аз слушам само метъл..

Nam3less3
11-08-2010, 16:26
Аз слушам само метъл..Въпрос на вкус и нужда е, за тия неща не мога да коментирам :D Метъла е за разтоварване на енергията също.

sLunCh0
11-08-2010, 16:37
аз вечер без да си пусна 2-3 песни на AC/DC не мога да заспя :lol:

Nam3less3
11-08-2010, 16:41
аз вечер без да си пусна 2-3 песни на AC/DC не мога да заспя :lol:Хаха и аз съм свръхактивен и често не спя по цели нощи, по цял ден и цяла нощ съм вънка и пак като се прибера не мога да заспя :D

sLunCh0
11-08-2010, 17:04
А на колко си?

Nam3less3
11-08-2010, 17:08
А на колко си?На 20, но от години съм така, даже от малък. А ти?

sLunCh0
11-08-2010, 17:09
14..

Nam3less3
11-08-2010, 17:31
14..Хубаво че още от тая възраст се интересуваш от нещата и си ги осъзнала.

Elihio
11-08-2010, 19:27
Та от какво значение е възраста,аз се занимавам с малко по различни неща.Преди години и аз бях нешто подобно на теб,но отодавна се промених,вече тези неща не са ми голяма цел та пиша във този форум заштото ми е интересно от какво се интересуват смяташтите се за индиго деца.

fortvilelse
11-08-2010, 20:20
съвсем неочаквано разбрах..веднъж бях в някаква болница с майка ми да взима едни рецепти..и от една стая излезе едно момиченце с майка си и като ме видя се спря и ми каза ''Ти си като мен,светлината около теб е индигова,също като моята'',а майка й ми каза да не й обръщам внимание..Майка й си е мислила че детето й е лудо с две думи..Преди години такива деца са били водени по ппсихиатри и са били тъпчени с лекарства и така докато децата загубят способностите си..а това е страшно голяма грешка..и всъщност тогава чух за първи път за индиговите аури..и след като прочетох доста материал..и ходих по разни специалисти в Америка..окончателно разбрах че аурата ми е индигова..




fortvilelse,първо ми кажи какво точно искаш да правиш..някаква специална насока имаш ли..защото има доста кинези (ако искаш да се занимаваш с кинезите де)?

Искам да се занимавам с телекинеза.. ако стане, след време може и с нещо друго..
Иначе преди да те види онова момиченце в болницата, подозирала ли си, че може да имаш някаква дарба? Имало ли е признаци? Помниш ли нещо? =]
Междудругото, яко няма проблем, бих искала да разменим скайп или нещо.. (:

Nam3less3
11-08-2010, 20:43
Искам да се занимавам с телекинеза.. ако стане, след време може и с нещо друго..Като за начало прочети за чакрите.

fortvilelse
11-08-2010, 20:48
Искам да се занимавам с телекинеза.. ако стане, след време може и с нещо друго..Като за начало прочети за чакрите.

Мм добре. Мисля да атакувам градската библиотека.. може там да намеря нещо полезно =]

sLunCh0
11-08-2010, 21:38
скайпа ми е adidas.281

ако искаш утре следобяд пиши щото съм на училище

sLunCh0
11-09-2010, 12:25
А преди да срещна момиченцето..не си спомням да съм правила нещо необичайно..но майка ми ми е казвала че като съм била на 1 годинка и нещо..веднъж какно съм посягала към чашата си и тя се е плъзнала към края на масата сама..все едно телекинеза ама несъзнателно..била съм малка все пак,а след това не съм проявявала никакви способности..чак преди 1 година започнах да се уча

HRaBr0TyYKeBaPcHe
11-17-2010, 13:13
Сигурна ли си че не си сънувала? :?

sLunCh0
11-17-2010, 14:01
Не,защо? 8-)

npp
12-05-2010, 18:42
Медитацията(йога) е много опасна, а също и упражняването на неща като: телепатия, левитация, и др. подобни.

sli73r
12-05-2010, 19:47
Медитацията(йога) е много опасна, а също и упражняването на неща като: телепатия, левитация, и др. подобни.
Егати опасностите те направо смъртоносни ...

npp
12-05-2010, 19:52
Упражняването на такива неща може да отключи сатанински сили. В Библията пише: "да не упражняваш вяра/духовност не по волята на Бога".

ZipFail
12-05-2010, 23:57
И какво ще рече "волята на Бога" ?

Ами ако волята на Бога е да упражнява точно такива неща ?

sli73r
12-06-2010, 11:57
И какво ще рече "волята на Бога" ?

Ами ако волята на Бога е да упражнява точно такива неща ?

Сигурно свързва йогата с юдеизма... :)

npp
12-12-2010, 17:31
Поне на десетки места в библейските книги на Новият Завет пише че: "Бог е Любов", така че, едно е Добротата(Любовта), друго са неща като: телепатия, телекенеза, и др. подобни, които най-малкото спадат към групата на онези неща, които могат да бъдат използвани не само за добри но и за зли цели, или както народа е предупреждавал казвайки: "с нож можеш да одрежеш хляб, но с нож може и да се убива човек". Също така, ако волята на Бога е да се упражняват онези свръхестествени умения и способности, то защо тогава никъде в Библията не виждаме това да е споменато, но даже виждаме че упражняването на такива неща са посочвани за много опасен грях: "Да не се намира между тебе някой, който да прекара сина си или дъщеря си през огън, никой чародей, астролог, гадател, или омаятел, никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите;", "Да се не намерва в тебе никой който да прекарва сина си или дъщеря си през огън, чародей, или прокобител, или гатател, или омаятел; или обаятел, или бесовъпрошател, или вълшебник, или мъртвовъпрошател;"(Второзаконие 18: 10-11).

ZipFail
12-12-2010, 18:25
:lol: :lol: :lol:

Nam3less3
12-12-2010, 20:08
Упражняването на такива неща може да отключи сатанински сили. В Библията пише: "да не упражняваш вяра/духовност не по волята на Бога".+1
Целта на окултната медитация(примерно в агни йога) е астрално пътуване и комуникация с духове, което не съвпада с волята на Бог.

UnIkAlEn
12-19-2010, 15:13
Поздравления на In And Out of Love за постигнатото!!
Би ли обяснил какво точно правиш..
Много се интересувам от такива неща и ми е много интересно! :) :) :)

аз също владея телекинезата но след сеанса ме боли главата и се чувствам отпаднал

UnIkAlEn
12-19-2010, 16:12
при мен се прояви тази дарба преди някъде околу 4-5 седмици моля ви помогнете как да я науча и овладея

Nam3less3
12-19-2010, 23:09
при мен се прояви тази дарба преди някъде околу 4-5 седмици моля ви помогнете как да я науча и овладеяНе знам как, но тук http://www.agniyoga.org/ в колонката отдясно има за четене книги, в които са обяснени подобни явления по едва ли не научен начин. Обяснено е как мисълта влияе на пространството, но текстовете са много мистични и сложни за разбиране. Май е в книгите Огнен Свят (Fiery World). Но все пак не ти го препоръчвам много, това си е окултизъм.

gandalfepi4
12-20-2010, 11:49
при мен се прояви тази дарба преди някъде околу 4-5 седмици моля ви помогнете как да я науча и овладеяНе знам как, но тук http://www.agniyoga.org/ в колонката отдясно има за четене книги, в които са обяснени подобни явления по едва ли не научен начин. Обяснено е как мисълта влияе на пространството, но текстовете са много мистични и сложни за разбиране. Май е в книгите Огнен Свят (Fiery World). Но все пак не ти го препоръчвам много, това си е окултизъм.

значи е един вид това което ти го казват циганките преди да ти "гадаят" за 1 лев ама написано?

щото ако има някакви доказателства за влиянието на мисълта на материята то не мислиш ли че, да ги наречем сериозните, хора биха се позаинтересували малко? биха направили едно-две изследвания? биха го пуснали в някой журнал? като резултат биха гръмнали новините и целият свят би знал за това до вечерта на въпросния ден?


но ако просто е "мистично" значи може всеки идиот да си говори глупости и да продава книги като някои определени хора, да ги наречем лековерни, се връзват и си дават парите нали?


щото все пак е доста явно че едните 500гр. месо малко трудно могат да въздействат на нещо с което не могат да интерактират непосредствено, нали?

ако не друго все някой щеше да го е овладял до сега и да има поне 2-3 филма за някой перко, който си лети безметжно (или катерица, или костенурка каквото там се научи да се прави на хари потър)





между другото бих препоръчал на уникалния да се запише на едно клипче как го прави това в пръсъствието на нотариус и да гледа как ще се сдобие с милиони фенове, ще стане един от най-богатите хора на планетата, достатъчно известен че да го споменават в книги и даже да пишат такива специално за него и как ще промени повечето аспекти от живота ни...

всъщност би бил със 100% сигурност най-влиятелния човек в историята на вселената до този момент, вероятно и следващите няколко хиляди години

RoSKo0o0
12-21-2010, 11:55
Да и аз владея телекинеза. Примерно през есента карам листата да падат... създавам вятър, урагани, торнадота. Смятам, че използвам мозъка си на 100% 8)

(FACEPALM)

Auriss
12-21-2010, 12:14
http://www.magicgatebg.com/MG/content/category/3/7/25/

Имаш дарба! Почвай да четеш и ще станеш Велик Вещер ,млади Скайуокър. :lol: :lol:

RoSKo0o0
12-21-2010, 12:31
http://www.magicgatebg.com/MG/content/category/3/7/25/

Имаш дарба! Почвай да четеш и ще станеш Велик Вещер ,млади Скайуокър. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nam3less3
12-21-2010, 17:56
значи е един вид това което ти го казват циганките преди да ти "гадаят" за 1 лев ама написано?

щото ако има някакви доказателства за влиянието на мисълта на материята то не мислиш ли че, да ги наречем сериозните, хора биха се позаинтересували малко? биха направили едно-две изследвания? биха го пуснали в някой журнал? като резултат биха гръмнали новините и целият свят би знал за това до вечерта на въпросния ден?


но ако просто е "мистично" значи може всеки идиот да си говори глупости и да продава книги като някои определени хора, да ги наречем лековерни, се връзват и си дават парите нали?То хората библията не могат да разберат, пък какво остава за тия книги, написани за малцина избрани. А и тук говорим не за научни, а за духовни неща, които науката отрича, а и да не го отрича, няма как да ги изследва. Тези книги говорят за тънките светове, за пространствен огън, енергии и още много на пръв поглед странни неща. Но това е окултизъм, т.е. тайно знание.

gandalfepi4
12-21-2010, 19:59
аз сам вселенски маг ба баткаа! жито сме хвърляла и на кафе сам гледала, онази вечер си говорих'ме с бог по телефона.

начи негативнити инергии са като светкавици които се забиват в земята и за'ва трябва да се покатериш на тилифонен стълб и да направиш отгоре пиш, за да са развали уроката

ей, шшшш! слушаш ли мъ?! атка. шъ мъ слуйшаш чи аз съм много учила, много патила ей!

тез бъбреци дет ги имам колко месо са изяли не ти е работа, да ни ма ядосаш чи щъ погледна лошо. дърта циганка не търпи подигравки

сега, след като се изпъшъш щи вържиш един син конец за на магариту левия мъдец и ще го подръпнеш седем пъти на изток - така щи отключиш хокултния потциал на ситуацията.

после пък хвърляш идно тисте карти вав ваздъха и която карта е най-към стълба ще я изгориш.

само тогава ще си свободен

а сега дай пари за един комат че са ми провиснали цицките като на гладна кучка от тези циганета, а не можем да добием млеко от тях. на, гледай, ГЛЕДАЙ бе мохамеданин, виж ма в гърдити на какво мязам!

... харесвам ли ти а? аз можи заби да нямам от читирси години ама сам ощи убава ей, аз не само гадаем и летим из окулта, аз и други услуги правим за 7 лева и едно яйце. интирисуваш ли са? клозета е празен, можем там да отидим за 2 минити да ти покажем пyткa...

ЕЙ КЪДЕ ХУКНА! ДА СА ВРЪЩАШ ЧИ ЩЪ УБИЕМ ЕЙ!

Nam3less3
12-21-2010, 20:05
аз сам вселенски маг ба баткаа! жито сме хвърляла и на кафе сам гледала, онази вечер си говорих'ме с бог по телефона.

начи негативнити инергии са като светкавици които се забиват в земята и за'ва трябва да се покатериш на тилифонен стълб и да направиш отгоре пиш, за да са развали уроката

ей, шшшш! слушаш ли мъ?! атка. шъ мъ слуйшаш чи аз съм много учила, много патила ей!

тез бъбреци дет ги имам колко месо са изяли не ти е работа, да ни ма ядосаш чи щъ погледна лошо. дърта циганка не търпи подигравки

сега, след като се изпъшъш щи вържиш един син конец за на магариту левия мъдец и ще го подръпнеш седем пъти на изток - така щи отключиш хокултния потциал на ситуацията.

после пък хвърляш идно тисте карти вав ваздъха и която карта е най-към стълба ще я изгориш.

само тогава ще си свободен

а сега дай пари за един комат че са ми провиснали цицките като на гладна кучка от тези циганета, а не можем да добием млеко от тях. на, гледай, ГЛЕДАЙ бе мохамеданин, виж ма в гърдити на какво мязам!

... харесвам ли ти а? аз можи заби да нямам от читирси години ама сам ощи убава ей, аз не само гадаем и летим из окулта, аз и други услуги правим за 7 лева и едно яйце. интирисуваш ли са? клозета е празен, можем там да отидим за 2 минити да ти покажем пyткa...

ЕЙ КЪДЕ ХУКНА! ДА СА ВРЪЩАШ ЧИ ЩЪ УБИЕМ ЕЙ!http://3.bp.blogspot.com/_12isplP5LVY/S2Qm6l6SrWI/AAAAAAAAC50/CBVFMwlqxzk/s320/Fortune+Teller+Fail.gif