PDA

View Full Version : Vip Brother 3



bebeee15
03-16-2009, 19:24
Какво ще кажете за новия сезон?
Аз съм розочарована!За мен повечето от тях не са известни.Има толкова по-известни българи,които могат да влезнат,но...

mysterious93
03-16-2009, 19:38
mda..pove4eto sa sku4ni.. i kvi sa tiq politici :lol: ujas ;] q minaliq put kat vkaraxa veneta raikova, azis, desislava ,kateto tes ones kvo 6ou stana :D toq sezon mai nqma da e tolkova qk :D

JUSTDNB
03-16-2009, 20:07
Pulna prostotiq 6e e tva,ama pulna.

Elichka666
03-16-2009, 21:29
Хахах...разбира се на някои хора са им по - интересни Азис и Венета, на други са им интересни хора като тези,които влязоха.(не говоря за Софи Маринова и Милко Калайджиев :D )

ThisIsMe
03-16-2009, 22:17
В тая къща само глупостите ще им се гледа.... :?
ще ядат и ще спат цял ден,това кой не го може?
тъпня.

Adwokat
03-17-2009, 08:09
Кви са тия известните.... не можаха ли други по известни да вкарат...

NqkfaNikakva21
03-17-2009, 10:09
Кви са тия известните.... не можаха ли други по известни да вкарат...
Да ама си искат хронорарите [-(

Adwokat
03-17-2009, 10:23
Кви са тия известните.... не можаха ли други по известни да вкарат...
Да ама си искат хронорарите [-(

да правилно :) :D :D :D

Nam3less3
03-17-2009, 10:35
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Elichka666
03-17-2009, 11:23
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Евала.Най - читавото мнение до момента. :)

JUSTDNB
03-17-2009, 12:57
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Pulna glupost,nito 1 VIP nqma izmejdu tezi,koq ot koq po - golemi otrepki.Samo 4algarki i nqkav sme6en komunqga.Edinstveno moje da se kaje,4e stavat Ico Hazarta i moje bi Deo,nikoi drug :? :booooomb: :booooomb:

Nam3less3
03-17-2009, 13:03
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Pulna glupost,nito 1 VIP nqma izmejdu tezi,koq ot koq po - golemi otrepki.Samo 4algarki i nqkav sme6en komunqga.Edinstveno moje da se kaje,4e stavat Ico Hazarta i moje bi Deo,nikoi drug :? :booooomb: :booooomb:И кои са истинските VIP-ове?
Точно пък Део е един възрастен тийнейджър, говори куп приказки, пък нищо смислено не казва. А Ицо не е толкова забележителен.
Вътре в къщата има личности като Аня Пенчева, Гала, Кошлуков.
И днеска още 4ма ще влязат, май Масларова ще е едната.
И кво от това, че има "чалгари и комуняги", и те са интересни за гледане.

ThisIsMe
03-17-2009, 13:15
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Евала.Най - читавото мнение до момента. :)

Най-читаво е за теб,защото мислиш по същия начин.Но всеки си има вкус и щом не харесвам виповете или шоуто,това не значи че мнението ми не е читаво.КАкто и да е.Просто за мен предаването си е простотийка(поне до сега) :P

JUSTDNB
03-17-2009, 13:17
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Pulna glupost,nito 1 VIP nqma izmejdu tezi,koq ot koq po - golemi otrepki.Samo 4algarki i nqkav sme6en komunqga.Edinstveno moje da se kaje,4e stavat Ico Hazarta i moje bi Deo,nikoi drug :? :booooomb: :booooomb:И кои са истинските VIP-ове?
Точно пък Део е един възрастен тийнейджър, говори куп приказки, пък нищо смислено не казва. А Ицо не е толкова забележителен.
Вътре в къщата има личности като Аня Пенчева, Гала, Кошлуков.
И днеска още 4ма ще влязат, май Масларова ще е едната.
И кво от това, че има "чалгари и комуняги", и те са интересни за гледане.

Ami fakta,4e izob6to ne go gledam me pravi pristrastna,za Ko6lukov sam saglasna,oba4e izvinqvai da mi vkarat sina na Jivkov vatre....Ne samo,4e ne e VIP,no i e nai - golemiq bokluk tam.Tva si e podigravka.A Ico Hazarta i Deo sa izvestni v BG za momenta i pone sa zabavni,dokato drugite tam sa zastarqva6ti zvezdi...

Nam3less3
03-17-2009, 13:20
Внук е на Живков, и защо да е боклук? Нито е участвал в управлението, нито нищо. Даже е умен и принципен, това се разбра от спора с Кошлуков, който се опита пред цяла България да го отрече от потеклото и идеала му.

JUSTDNB
03-17-2009, 13:23
Внук е на Живков, и защо да е боклук? Нито е участвал в управлението, нито нищо. Даже е умен и принципен, това се разбра от спора с Кошлуков, който се опита пред цяла България да го отрече от потеклото и идеала му.

To4no ot spora mu s Ko6lukov si proli4a kolko ograni4en e i kak po nikakav na4in ne uspq da za6titi "4estta" na dqdo si i 4estno kazano to4no puk na tozi ne vaznamerqvam da mu otdelqm absolutno nikakvo vnimanie,za da sporq za nego.

P.S:Hi4 ne me interesuva dali mu e sin ili vnuk,toi iska da se varne taka proslovutiq komunizam na vlast,tva e dostatu4no,za da kaja,4e si e pulen kreten za men.

Nam3less3
03-17-2009, 13:28
Внук е на Живков, и защо да е боклук? Нито е участвал в управлението, нито нищо. Даже е умен и принципен, това се разбра от спора с Кошлуков, който се опита пред цяла България да го отрече от потеклото и идеала му.

To4no ot spora mu s Ko6lukov si proli4a kolko ograni4en e i kak po nikakav na4in ne uspq da za6titi "4estta" na dqdo si i 4estno kazano to4no puk na tozi ne vaznamerqvam da mu otdelqm absolutno nikakvo vnimanie,za da sporq za nego.

P.S:Hi4 ne me interesuva dali mu e sin ili vnuk,toi iska da se varne taka proslovutiq komunizam na vlast,tva e dostatu4no,za da kaja,4e si e pulen kreten za men.Тц тц тц.
Той иска да се върне стария режим, защото така ще е изгодно за него(макар за тебе да не е).
По същата логика много бедни хора могат да те нарекат боклук и кретен, защото не искаш да се върне тоя режим(а ако се върне, те няма да живеят ден за ден, опитвайки се да оцелеят).
Тъй че от това дали си комунист или антикомунист не може да се направи извод дали си боклук или кретен, ами просто си защитаваш идеалите и интересите.
А Кошлуков е озлобен човек(е, има си причина де), и точно той показа че е ограничен отностно тия въпроси.

JUSTDNB
03-17-2009, 13:37
Внук е на Живков, и защо да е боклук? Нито е участвал в управлението, нито нищо. Даже е умен и принципен, това се разбра от спора с Кошлуков, който се опита пред цяла България да го отрече от потеклото и идеала му.

To4no ot spora mu s Ko6lukov si proli4a kolko ograni4en e i kak po nikakav na4in ne uspq da za6titi "4estta" na dqdo si i 4estno kazano to4no puk na tozi ne vaznamerqvam da mu otdelqm absolutno nikakvo vnimanie,za da sporq za nego.

P.S:Hi4 ne me interesuva dali mu e sin ili vnuk,toi iska da se varne taka proslovutiq komunizam na vlast,tva e dostatu4no,za da kaja,4e si e pulen kreten za men.Тц тц тц.
Той иска да се върне стария режим, защото така ще е изгодно за него(макар за тебе да не е).
По същата логика много бедни хора могат да те нарекат боклук и кретен, защото не искаш да се върне тоя режим(а ако се върне, те няма да живеят ден за ден, опитвайки се да оцелеят).
Тъй че от това дали си комунист или антикомунист не може да се направи извод дали си боклук или кретен, ами просто си защитаваш идеалите и интересите.
А Кошлуков е озлобен човек(е, има си причина де), и точно той показа че е ограничен отностно тия въпроси.

Komunizmat e izgoden samo za onezi,koito po Jivkovo vreme sa imali oblagi i sa se polzvali s privilegii za smetka na desetki drugi,koito sa gladuvali i tn.Tova NE E politi4eska tema - "Za" i "Protiv" komunizma,za6toto povqrvai mi imam dosta da kaja po toq vapros.Govorim za VIP i ne-VIP i kato cqlo,koi zaslujava da se nare4e taka i ako za VIP li4nost se s4ita 4ovek,koito e posledovatel na nai - golemiq ubiec i izrod v BG o6te ot predi,togava az se otri4am ot taq darjava za poreden put.Osven tova,tuk nqma pravilno i gre6no mnenie - ti mi kazva6,4e za teb horata vatre sa VIPove,az kazvam,4e sa vsi4ko drugo,no ne i tova,taka 4e aide sas zdrave i stiga za tva.

P.S:Ne moga da povqrvam,4e otdelih tooolkova vreme na ebati tupata tema :booooomb:

Nam3less3
03-17-2009, 18:23
Изобщо не е така, както си мислиш. И в момента Маграрита Михнева(най-голямата) и Сашо Диков правилно оцениха и защитиха Тодор, а те самите не са комунисти между другото.

Adwokat
03-17-2009, 19:51
Тъпо ще е тоя сезон..

puhen0to
03-17-2009, 21:07
САМО ДЕО МАДА ФАКААААА

8-)

anonim4e2
03-18-2009, 07:33
абе мисля че део и ицето ще разведрят малко скуката :-) :-)

Adwokat
03-18-2009, 09:24
Аз си мисля че пуйката(Евгени) ще спечели :lol: :lol: :lol:

Jessieee
03-18-2009, 13:15
Аз си мисля че пуйката(Евгени) ще спечели :lol: :lol: :lol:

Точно така ! Пуяка Евгени ПРЕЗИДЕНТ :razz: :razz: :razz:

anSsito
03-18-2009, 17:10
Аз си мисля че пуйката(Евгени) ще спечели :lol: :lol: :lol:

Точно така ! Пуяка Евгени ПРЕЗИДЕНТ :razz: :razz: :razz:

Ооо да.. с 2 ръце го подкрепям! :grin: И забележете само докато влезе в къщата и как започна да се разкарва - все едно си е в тях.. :D

Иначе сериозно по темата.. Има випове, които ме дразнят, но има и такива на които им се кефя ;) А има и такива, които не бях чувала..
Надявам се, че Ицо и Део ще правят купонче ;)

psychopath
03-19-2009, 18:27
Саша е най-голем :D

plmn
03-19-2009, 23:41
някой гледа ли го тва предаване е? егати простотията :lol: тва ли е ВИП-а на България?АХ ХАХАХХАХАХ ХА всичките брадъри до един са пълна простотия, в началото още се бях излъгал да гледам, осъзнах се навреме.

acdcfenka
03-20-2009, 15:23
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Тодор Славков е ВИП, Дачо, Петя Дикова, оня македонеца? :shock:

psychopath
03-20-2009, 18:56
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

Тодор Славков е ВИП, Дачо, Петя Дикова, оня македонеца? :shock:Петя и Саша рлз 8-)

addicted2y0u
03-20-2009, 21:43
Някой не са точно ВИП, но все пак го гледам най - вече заради каузата и Ицо Хазарта 8-) :)