PDA

View Full Version : Pomognete mi - italianski ezik



kikinitkaaa
07-03-2009, 23:14
Здравейте! Аз съм Калина и останах на поправителен изпит тази година ;(;(;( По италиански език ако можете който знае италиански да ми помогне с някоа друга тема ;(;(;(;( да го мина поне със 3 за6тотоо не се у4и толкова лесно италиански испита ми е след 2 дена ;(;(;(;((



благодара на вси4ки предварително

ето и 2 от съ4иненията .. по късно 6те пусна о6те 2 ;(;(;( моля вии помагайте ;(;(;(;(




Skypa Mariq ,
Pisha ti za da ti razkaja kak prekarax wakanciqta si ..
Bqx w Pomorie. Prekarax si straxotno s moite priqteli. Hodihme na diskoteka po kafeta . Snimaxme se na plaja , na skalite.
Pomorie e edin mnogo krasiv grad v koito prekarah vremeto si palnocenno. Imam mnogo priqteli tam s koito da izlizam. Dowedeniqt mi brat e ot Pomorie. Chesto hodq pri nego i kato izlqza se zabawlqwame winagi na max . Ponqkoga mi se iska da jiweq tam. Tolkova mnogo mi haresva w tozi grad. I horata sa razlichni i wseki pat se zapoznawam sas nowi priqteli.
Sashto taka si prawim dalgi razhodki po plajnata iwica . Ponqkoga wecher otiwame na plaja da gledame zwezdite. Ima i mnogo zabelejitelnosti. Prosto e prekrasno !!
Vsqka godina ima edin prekrasen panair i oshte ot 1wi mai as sam tam . W Pomorie se chuwstwam mnogo dobre . Koito ne e hodil tam prosto mnogo e ispusnal .











Skypa Mariq ,
pisha ti da ti razkaja kak prekarwam swobodnoto si vreme.
Svobodnoto si vreme prekarvam s priqteli. Obicham da si prawq kratki ekskurzii prez towa wreme. Nai weche obicham da hodq na planina. Haresvam razhodkite iz parka ili morskata gradina. Hodim na kafeta, diskoteki.. Samo swobodno wreme da ima mnogo neshta obicham da prawq. Sedq na komputara. Obicham sashto taka mnogo da se zapoznawam s nowi hora, da hodq na razlichni mesta kadeto ne poznawam nikoi. Mnogo obicham sashto da hodq na plaj. Sashto taka i na basein. Nai byrzo swobodnoto mi wreme minawa lqtoto .. Nai mnogo a nai byrzo minawa. Kogato si s kompaniq ot priqtni hora prosto nqma kak da minawa bawno wremeto ti.
Nqma sluchai w koito da nqma kak da si zapalnq wremeto.
Obshto wzeto taka minawa swobodnoto wreme ot wseki edin moi den !

ProstoAz
07-13-2009, 09:21
Писането на кирилица е задължително!