PDA

View Full Version : Тест за бременност ..?



DieFrau
07-09-2009, 14:19
Тест за бременност направен по време на менструация винаги ли ще покаже отрицателен резултат? (ще покаже ли цветна бременност) или да бъде направен след края на цикъла?

Lysit0
07-09-2009, 14:21
Обикновенно се прави 2 седмици след половият акт.

DieFrau
07-09-2009, 14:23
Аз попитах - дали ако направя тест, когато съм неразположена ще покаже бременност (визирам цветна)?

Ufff
07-09-2009, 14:28
ще покаже. за всеки случай направи 1 и като ти свърши.

CharismatiC
07-09-2009, 14:29
Мисля, че няма проблеми :-|

DieFrau
07-09-2009, 14:35
Благодаря :wink:

krem4et0
07-09-2009, 16:13
Имаш менструация-не си бременна! Цветната бременност е рядко явление и течението при нея е по-бледо и по-оскъдно.

t1n4e7o
07-09-2009, 19:46
Искам да попитам и аз нещичко... Примерно ако остават 2 дни до менструацията ти тестът за бременност вярно ли ще отчете?

Extremescream
07-09-2009, 20:20
Имаш менструация-не си бременна! Цветната бременност е рядко явление и течението при нея е по-бледо и по-оскъдно.

+1

За t1n4eto и 1 ден да е,пак ще отчете.

nqkoq654321
07-09-2009, 20:57
може ли да си задам едно вапросче: ако е минала само една седмица от половия акт и съм си направила 2 теста един след друг за два дни и покажат че няма бебе няма ли да са верни?

kalpazanka
07-09-2009, 21:00
Искам да попитам и аз нещичко... Примерно ако остават 2 дни до менструацията ти тестът за бременност вярно ли ще отчете?
Разбира се! Отчита наличието на хорионгонадотропина, не колко дни ти остават до менструация. :D :D :D :D :D

Extremescream
07-09-2009, 21:01
може ли да си задам едно вапросче: ако е минала само една седмица от половия акт и съм си направила 2 теста един след друг за два дни и покажат че няма бебе няма ли да са верни?

Тест Sure Check показва една седмица след.
СЕРИОЗНО,ЗАЩО НЕ ЧЕТЕТЕ ТИЯ НЕЩА ПРЕДИ ДА ТЪРГНЕТЕ ДА СЕ ЧУКАТЕ!ИЛИ ПОНЕ ЛИСТОВКИТЕ НА ТЕСТА! :x

kalpazanka
07-09-2009, 21:06
може ли да си задам едно вапросче: ако е минала само една седмица от половия акт и съм си направила 2 теста един след друг за два дни и покажат че няма бебе няма ли да са верни?
По начало се правят на 14ти ден от акта, така че не бързай да се успокояваш.

nqkoq654321
07-09-2009, 21:07
уж я четох но явно не съм го видяла аз бях толкова притеснена какво ще излезе че не съм обърнала внимание...

Extremescream
07-09-2009, 21:19
Ми преди да правите секс,образоваите се как може и как не може да се забременее.Всеки е бил притеснен,ама хайде стига!Тези теми са нелепи!

DieFrau
07-10-2009, 07:34
krem4et0 Знам признаците за цветната бременност, но цикъла ми този месец е кратък 3-4 дни и не е толкова силен, иначе цвета не е розов.. Незнам на какво може да се дължи ?

vde
07-10-2009, 08:37
Имаш менструация-не си бременна! Цветната бременност е рядко явление и течението при нея е по-бледо и по-оскъдно.

Не си права, не е толкова рядко явление, а при някои жени си е ебсолютно като нормален цикъл

smallbab
07-10-2009, 10:29
стига сте ме плашили бе....аз така се бях стреснала преди време дали не съм бременна...ама ми дойде същност вече 3 пъти ми е идвало и след няколко дни ми изтичат онези 3 месеца в които мога да направя аборт.но вече си направих мн тестове поне 10-11-12 същност нз може и повече но е нещо такова и все отрицателни.Не ми се е повръщало или там да ям повече и кво ли не,но понякога се притеснявам че коремчето ми е понадутичко и... ме побиват тръпки.Я някой дето е наясно с цветните бременности да си каже мнението плс :-D

Extremescream
07-10-2009, 10:45
стига сте ме плашили бе....аз така се бях стреснала преди време дали не съм бременна...ама ми дойде същност вече 3 пъти ми е идвало и след няколко дни ми изтичат онези 3 месеца в които мога да направя аборт.но вече си направих мн тестове поне 10-11-12 същност нз може и повече но е нещо такова и все отрицателни.Не ми се е повръщало или там да ям повече и кво ли не,но понякога се притеснявам че коремчето ми е понадутичко и... ме побиват тръпки.Я някой дето е наясно с цветните бременности да си каже мнението плс :-D

След 12 отрицателни теста трябва да ти е влязло в ТЪПАТА глава,че НЕ СИ БРЕМЕННА!ТЕСТА ОТЧИТА И ЦВЕТНА БРЕМЕННОСТ!

smallbab
07-10-2009, 11:31
Тъпата ми глава е адски притеснителна но мерси че и ти ме успокояваш :D искам да ти кажа че тестовете не винаги са верни....след като си употребил каквато и да е течност или храна.За това са толкова много понежене всички са направени рано сутринта с 1-вата урина :) и все пак искам някой компетентен по ? са за цветната бременност да си каже мнението
:)

Extremescream
07-10-2009, 11:48
Ето,правила си ги рано сутрин.1 може и да не е верен,ама 12! :shock: На тебе какво доказателство ти трябва,че не си бременна?Да ти разпорим корема и да видим ли?

smallbab
07-10-2009, 11:52
ЛооПХхахахаХааха Може като се замисля..но пък в 3-тия месец не си личи много .....а всъщност едни ми казват че си личи други че не.Хах много се съмнявам че можеш да ввлезеш в положението ми..затова искам мнение на някой който е сигурен в думите си,дори да не е попадал в подобна ситуация :)

Extremescream
07-10-2009, 12:02
ЛооПХхахахаХааха Може като се замисля..но пък в 3-тия месец не си личи много .....а всъщност едни ми казват че си личи други че не.Хах много се съмнявам че можеш да ввлезеш в положението ми..затова искам мнение на някой който е сигурен в думите си,дори да не е попадал в подобна ситуация :)
Да,влизам ти в положението.За жалост и аз съм изпадала в подона ситуация.Обаче ми нямаше нищо.При мен и по-зле е било-3 месеца нямах цикъл,ама не пусках теми като идиот,а отидох на лакар.Може би и ти трябва да посетиш този чародей,не хапят и може и нещо полезно да ти кажат.Надали,все пак те са просто едни лекари....

Ufff
07-10-2009, 12:26
само идиот може да изпадне в подобна ситуация :-o

smallbab
07-10-2009, 12:27
знам ....и искам,но пък по силно желая майка ми да не разбира,а тя е доста влиятелен лекар и поне в моя град голяма част от добрите генеколози я познават.ТРудно бих отишла без нея само заради съмнение,но още се чудя и за този варянт...просто искам да проуча по силно нещата за да имам баланс зад това съмнение :) Определено не се поставяш в положението ми :)

Extremescream
07-10-2009, 12:28
само идиот може да изпадне в подобна ситуация :-o

Затова казах 'подобна',не същата :D

smallbab
07-10-2009, 12:29
само идиот може да изпадне в подобна ситуация :-o



мерси.....Идиотче съм.....ужасно притеснително идиотче :)

Extremescream
07-10-2009, 12:30
знам ....и искам,но пък по силно желая майка ми да не разбира,а тя е доста влиятелен лекар и поне в моя град голяма част от добрите генеколози я познават.ТРудно бих отишла без нея само заради съмнение,но още се чудя и за този варянт...просто искам да проуча по силно нещата за да имам баланс зад това съмнение :) Определено не се поставяш в положението ми :)

Ох,милата.Никои от тоя форум не може да се постави на твое място,горката,какъв ужас преживяваш...NOT!
Виж,правила ли си тестове-правила си.И те са отрицателни.Ти след 12 теста пак да се съмняваш не знам каква трябва да си-малоумна ли,какво?

Ufff
07-10-2009, 12:31
да, може ли 3 месеца да праиш тестове и да си притеснена?? а момъка сигурно не е свършил и в тебе, нали

smallbab
07-10-2009, 12:48
да, може ли 3 месеца да праиш тестове и да си притеснена?? а момъка сигурно не е свършил и в тебе, нали



оооо ти наситина ли вярваш че само свършването е проблемно?Мислиш че можеш да си го правиш без презерватив пък кат не свърши в теб,пей сърце?!? Що се отнася до въпроса ти....честно казано не искам с подробности да разказвам интимния си живот но да се надяваме че няма такъв който ме познава.-той свърши и след това го направихме,без наистина на свърши в мен...но ако трябва да си следя цикъла тогава бях в овулация :) 5-6% спокойствие че цикъла ми не е от най редовните следователно и уволацията, но пък напоследък си е редовен :) Ще започнеш да ме съдиш ли?

Extremescream
07-10-2009, 12:53
овулация.....

smallbab
07-10-2009, 13:00
аре ся по-нагоре го написах правилно :D все тая,тук някоя наясно ли е с цветната бременност ,защото досега каквото намерих в нета си беше само с 2 думи,че не можеш да разбереш дали си бременна до 4-5 ти месец понеже по апсолютно нищичко не ти личи :D

Ufff
07-10-2009, 13:05
може и по нищо да не личи. иначи цикъла ти не е както обикновено /по-слаб, по-светъл цвят/, имаш признаци за бременоост като гадене, и т.н. правиш си 1 тест и готово. не е нужно да изкупуваш всички налични в аптеката. плюс тва като не е свършил в теб незнам защо толкова се притесняваш, нищо че си била в овулация / м/у другото сигурна ли си че си била - сама ли я смяташ или ползваш тест?

smallbab
07-10-2009, 13:34
сама я смятам но самия ми цикъл си е по-ралично време и съответно и овулацията.И се притеснявам тъй като по време на акта мъжете изхвърлят една така наречена слус в която има известен брой сперматозоиди :) мисля че милиони 2-ки са се сдобивали с бебчета като са разчитали само на "не свърших в нея"

Extremescream
07-10-2009, 14:14
Да,на тази слуЗ й се вика предеякулационна течност.Но ти си направила 12 тест,които показват,че не си бременна.Мирясай най-сетне!