PDA

View Full Version : Въпрос за записване в университетите! Помощ!



Taneva
07-13-2009, 08:58
Здравейте приятели!
Търсих точния раздел за пускане на тази тема,но не го намерих,надявам се в този да не е проблем..
Въпроса ми е следния..
Тази година кандидатствам и ми остава само още един изпит и чакам класиранията. Пуснала съм документи за 4 университета : ПУ,НБУ,ЮЗУ,и аграрния в пловдив.
Класирането на Аграрния излиза на 27 този месец. Да речем, че в него ме приемат.Датите ,които е обявил университета за записването след 1 класиране са 28 и 29.Ок.Записвам се на тези дати,но на 30 излиза класирането в ПУ и датите които обявява ПУ за записване са 1 и 2 примерно....Аз какво правя в случая? Трябва да ида до Аграрния и да си изтегля документите обратно, да се откажа от него, и да се запиша в ПУ?
След това излиза класирането в ЮЗУ, ако и там съм приета...Тъй като той е първата ми цел....трябва пак от ПУ да се отказвам и да си вземам документите обратно, и после пак да се записвам в ЮЗУ ли???
Моля някой да ми помогне... адски ще съм благодарна да вкара малко светлина в тунела... защото всичко ми е толковаа неясно, а и на местата,които питам,никой не ми отговаря...Благодаря предварително! :? :shock:

Taneva
07-15-2009, 08:35
Никой ли няма представа как става ? :shock: