PDA

View Full Version : Отношения :D



Jo_Ni_To
08-06-2009, 14:19
Офф аре някой да помага.. забраих как се решават задачи с "отношения" някой ако можи да ми рпипомни ще бъде незаменим :S:S

Понеже съм решила да натрия носа на даскалката ми по Математика.. съм си казала че ще реша летните задачи..добре де ама стигнах до раздела с Отношения и зациклих..забравих просто по какъв начин се решшаваха :D:D

пЛЗ помагаите :p

Sunwell
08-06-2009, 14:53
Офф аре някой да помага.. забраих как се решават задачи с "отношения" някой ако можи да ми рпипомни ще бъде незаменим :S:S

Понеже съм решила да натрия носа на даскалката ми по Математика.. съм си казала че ще реша летните задачи..добре де ама стигнах до раздела с Отношения и зациклих..забравих просто по какъв начин се решшаваха :D:D

пЛЗ помагаите :p
Преди това някой трябва да ти помогне с българския

Jo_Ni_To
08-06-2009, 15:55
Офф аре някой да помага.. забраих как се решават задачи с "отношения" някой ако можи да ми рпипомни ще бъде незаменим :S:S

Понеже съм решила да натрия носа на даскалката ми по Математика.. съм си казала че ще реша летните задачи..добре де ама стигнах до раздела с Отношения и зациклих..забравих просто по какъв начин се решшаваха :D:D

пЛЗ помагаите :p
Преди това някой трябва да ти помогне с българския

Мхм дано да не си ти че лошо става тогава..
пиша така защото така съм си свикнала..това не значи че не мога да пиша и нормално..спокойно...

Oligofren
08-07-2009, 21:29
Напиши ми задачата на лично и ще я реша :)