PDA

View Full Version : За всички момчета с комплекси относно размера



Страници : [1] 2 3 4

BePoHuKa
08-08-2009, 07:19
Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. :) Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ;) ]



По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).



Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.


Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.


http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/images/average_vagina_size.gif



Сега ще обогатя леко темата:
Чували ли сте някога за Великият Изравнител?
Това е термин, който може да успокои момчетата/мъжете с по-малки размери. Доказаният от известните секс изследователи Мастърс, Джонсън и Колодни факт , че

мъжете с по-малък пенис в спаднало състояние при ерекция обикновено увеличават размера на пениса си с по-голям процент от тези, които имат по-голям пенис в спаднало състояние. Тоест, се получава изравняване.

Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! ;) Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???


Използвала съм само надеждни сайтове. :)

Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

Важна тема
амк933

wersa4e
08-08-2009, 08:43
Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. :) Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ;) ]



По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).



Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.


Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.


http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/images/average_vagina_size.gif+1 :) напълно съгласен

alexis201
08-08-2009, 09:12
Много яка тема, отгових си вече на някой въпроси!

NarcisaB
08-08-2009, 09:18
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)

YourPoison
08-08-2009, 09:46
интересна тема.

Dimana99
08-08-2009, 11:34
:-o :-o

shokoto91
08-08-2009, 11:35
реших че ще е поредната тъпа тема но ме изненада приятно :) браво! :)

beliqsmok
08-08-2009, 12:00
Браво, браво ! Яка тема :P научих поне 3 нови неща 8-)

Sh@d0w
08-08-2009, 12:48
Хаха важна тема ! :-o

crazyall
08-08-2009, 13:38
Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. :) Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ;) ]



По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).



Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.


Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.


http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/images/average_vagina_size.gifМного полезна информация... Брао :---)

shokoto91
08-08-2009, 15:16
може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко

rumcho
08-08-2009, 17:53
може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко

ахахха :razz: :razz: :razz: :razz: аа по темата наистина беше интересна,теми като тая ми дават надежда за форума макар ,че аз често са смея на дебилщините които се срещат често 8-)

shell
08-08-2009, 18:25
:) Хареса ми написаното и ми отговори на някои въпроси :) Браво на автора!

BePoHuKa
08-08-2009, 20:02
може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичкоИ аз това се питах още от първия коментар. :-o А инъче, радвам се, че харесвате темата :) Според мен много хора имат нужда да ги знаят тези неща и след това да си правят изводите.

Extremescream
08-08-2009, 20:11
Хубава тема.Наистина са безумно тъпи тези теми 'Малък ли ми е,аз съм на 14 и ми е 16'
И да е малък,и да не е,не можеш на 14-15-16 да го промениш (освен с помпичка,но съм чувала,че не действат)

hamacs563
08-08-2009, 21:08
може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко

Съгласна съм :P

По темата: наистина браво,защото вече беше време мн момчета да го разберат,а и капризните пикли също :)

Addiced
08-08-2009, 21:16
Абе 8 см има ли е нп важен е майсторлака :-P

Ilikeliljon
08-08-2009, 21:18
Супер тема!!1 Обаче, парадоксалното е, че самите момчета и момичета създават един в друг такива лъжливи илюзии. По дяволите, за хората, които се обичат няма значение размера и това е факт, който никакви медицински, биологични, анатомични, дори и психологични факти не могат да променят. Няма значение наистина (не говорим за генетични аномалии), макар че предполагам, че и това не би имало значение, ако наистина мъжа и жената се обичат. От размер се интересуват хората, които не се обичат. Преди време една приятелка ми каза, секса е най-интимната област за човека и той трябва да внимава с кой го прави, защото тогава е най-уязвим и най-раним. И това е така, ние трябва да преценяваме с кой го правим, защото това може жестоко да ни нарани, визирам и тук дадени изцепки на момичета и момчета от рода на малък ти е или като дърво си в леглото съответно. :-o :-o Браво Вероника :) :) :)

eikichi
08-08-2009, 21:30
Аз предлагам темата да се направи "ВАЖНА"! :grin: :grin: :grin:

BePoHuKa
08-08-2009, 21:30
Ilikeliljon напълно съласна съм с теб. И за мен размера няма никакво значение, а това с измерването е абсолютно ненужно и глупаво, но все пак който иска да знае какъв е размера му..поне да знае как се прави. Имаше една тема - на него му е 21 см, а аз съмдевствена или нещо от сорта. Представете си, че това момче е измерило достойнството си не както трябва и като е заявило тази застрашителна големина на едно девствено момиче, то се стресира и пуска тема тук като всъщност се коси напразно, тъй като големината е различна.

MakeMeLaugh
08-08-2009, 21:36
Точно така е и станало ;)

Той келеша го хванал комплекса и надул цифрите, тя нали малка неопитна и не разбира.
Моля ти са..

Mar71n4y
08-09-2009, 00:24
сега остава само хората да почнат да използват търсачката а не да пишат още безсмислени теми за размери и тем подобни глупусти 8-) 8-) 8-)

BePoHuKa
08-09-2009, 07:22
сега остава само хората да почнат да използват търсачката а не да пишат още безсмислени теми за размери и тем подобни глупусти 8-) 8-) 8-)Едва ли някога ще се научат да я ползват прословутата търсачка и когато темата започне да остава назад в страниците, форума ще прелее пак от теми "малък ли ми е" "голям ли е" и тн... Много тъжно..

shadowOne
08-09-2009, 23:25
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
8 на котарака ти няма да му стигнат :razz: :razz: :razz:

Xitap
08-09-2009, 23:38
Въпрос на женска лакомия, НО... за всяка жена има някакво значение. Тези, които са били доволни и са го усещали, казват, че няма значение. Обаче тези, на които им е хлопало отдолу и са събирали и изкарвали въздух при всеки тласък, казват, че има. То любов, любов, ама може ли с малки възможности да се държи тая любов в съвременния начин на живот?

crazyall
08-10-2009, 04:05
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
8 на котарака ти няма да му стигнат :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

BePoHuKa
08-10-2009, 07:10
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
8 на котарака ти няма да му стигнат :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:Ако може без спам в едничката сериозна тема, ще съм много благодарна. :)

AceXe
08-10-2009, 09:20
Аз винаги съм бил зад това, че 10см е предостатъчно ако знаеш как да го използваш ;)

dif4u1912
08-10-2009, 10:18
някой да земе да я направи важна тази тема :grin: :D

BePoHuKa
08-10-2009, 20:02
някой да земе да я направи важна тази тема :grin: :D Някой, ама кой? :) Явно не искат.

Cryss1cK
08-11-2009, 07:06
Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ? :smt120

ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва

ludiq0maks
08-11-2009, 07:17
Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ? :smt120

ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва

до палеца на крака :-D

BePoHuKa
08-11-2009, 07:33
Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ? :smt120

ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва

В крайна сметка разбра ли? Ако искаш ще ти го обясня с други думи. :)

Aicken
08-11-2009, 07:35
нензнам какво да пиша в тая тема защото не съм имал проблем с дължината или пък да не доставям удоволствие на партньора но просто незнам да ли е така или просто жените го казват за да се правят на важни но излиза че жените не харесват големите патки над 17-18 санта... моята е към 17 мисля и работи просто перфе. и накрая = не е важен размера , може и да е съвсем нормален пени -- 15 см щото тфа си е напълно достатачен и нормален размер - важно е как боравиш с него , може да доставиш удоволствие с 10-12 см патка мисля че не е проблем

ludiq0maks
08-11-2009, 07:42
нензнам какво да пиша в тая тема защото не съм имал проблем с дължината или пък да не доставям удоволствие на партньора но просто незнам да ли е така или просто жените го казват за да се правят на важни но излиза че жените не харесват големите патки над 17-18 санта... моята е към 17 мисля и работи просто перфе. и накрая = не е важен размера , може и да е съвсем нормален пени -- 15 см щото тфа си е напълно достатачен и нормален размер - важно е как боравиш с него , може да доставиш удоволствие с 10-12 см патка мисля че не е проблем

По изчерпателно не може да се каже .

BePoHuKa
08-11-2009, 07:45
^^ Малко пунктуация нямаше да навреди, но да, съгласна съм. :)

AceXe
08-11-2009, 07:49
^^ Малко пунктуация нямаше да навреди, но да, съгласна съм. :)

Абсолютно :D

ludiq0maks
08-11-2009, 07:52
Абе айде са човека няма да го предава за матура по биология :P :P

BePoHuKa
08-11-2009, 07:59
Абе айде са човека няма да го предава за матура по биология :P :PНяма значение... като пише така във форума, ще се осере по навик на матурата.. айде стига спам. :smt039

Ilikeliljon
08-11-2009, 08:15
Изследване, публикувано през септември 1996 в Журнал по урология достига до заключението, че средната дължина на пенис в ерекция е 12,9 cm. (Извършено е с 80 мъже в различна възраст)

Изследване публикувано през декември 2000 в Международен журнал за изследване на импотентността открива, че средната дължина на пениса в ерекция на 50 евреи от Кавказ е 13, 6 см.

Изследване направено от фирмата за кондоми LifeStyles открива, че средната дължина е 14,9 см със стандартно отклонение 2,1 см. (401 студента са участвали в изследването)

В "Псайколоджи тудей" (Психологията днес) анкета направена на 1500 читатели (две трети от тях жени), много от тях смятат че размера на пениса няма значение, а над 71 процента смятат, че мъжете преувеличават значението на размера.

Това е от мен :D :D

Aicken
08-11-2009, 08:19
за преувеличаването си прав но хората като мен над 20 год нямат файда от това , но гледам че тиинейджърите обичат да си ги мерят от 2 сантиметра над главичката до кадето им висят топките и всички имат големи патки но в секса не сам толкова удовлетворени така че.... а пък жените от друга страна имат крива представа и те, значи като я изпълва добре и и доставя удоволствие си мисли че е 20 санта а тои е просто 16-17 ...... и те хвали и ти се кефи... за това тфа с размерите е просто много нереална работа - важното е не размера а да има удоволствие

NamelessRomantic
08-12-2009, 00:33
Една от малкото стойностни теми във раздела.Предлагам да я направят важна.

tsoko
08-12-2009, 00:40
Тва е нещо като при момичетата с теглото просто погледни реално на нещата погледни чоеека до себеси и ако той ти каже ОБИЧАМ ТЕ значи няма за какво да се притисняваш и няма от какво да те е срам :).Абе според мен трябва човек да е малко непокист :-P

t0d1t0
08-12-2009, 01:07
http://www.pic4ever.com/images/20.gif http://www.pic4ever.com/images/4gq6d6h.gif

BePoHuKa
08-12-2009, 23:58
http://www.pic4ever.com/images/20.gif http://www.pic4ever.com/images/4gq6d6h.gifКакво? Установи, че не си го мерил както трябва и от 20 стана на 15 ли? :cry:

QkoGrozen
08-13-2009, 01:24
Тая тема ми промени живота винаги съм мислил че съм имал малък х@й.

zzztop
08-13-2009, 06:37
Да наистина правилен подход към темета.

Относно размерът мога да ви кажа, че излючае добре описаните факти от началото на темата значение има и фигурата /правилното разпределение на масите/ на момчето - при мъжете над 20 това няма значение. Понеже пуберите много си ги мерят/и аз съм минал по този път/ и се впечатляват от по-големи пакети /момичетата също/,на плажа или на басеина. Та тези, които изглеждат по-надарени съответно са и малко по-слабички имам един приятел, с когото като сме били на басеин преди години, всички момичета го заглеждаха между краката, понеже наистина му изглеждаше голям пакета и аз сигурно тайно съм му завиждал. Но в един момент на откровения се оказа, че неговият орган във възбудено състояние е с около 1 см по дълъг от моя и даже не е по-дебел, но понеже имахме тогава разлика около 5-6 килограма на един и същи ръст, той изглеждаше по-впечатляващ от мен.

Та след дългото предисловие. Докато са недоразвити физически момчетата да речем до 18-20 година, пенисът и тестисите им, които са в нормален размер съответно 14-17 см /за пениса/ и 5-7 см /за тестисите/, е нормално да изглеждат различно прикрепени към тялото на 14-15 годишно момче и към това на 20-30 годишен мъж. По-пълните изглеждат по-малко надарени от по-слабите, освен това и позицията на половите органи има значение за общото впечатление. По-повдигнатите нагоре тестиси създават илюзията за по-голям пакети и обратното, когато тестисите са позиционирани по-надолу и назад общото впечатление е за по-малко снарежение. Но и в двата случая върши една и съща работа така, че не се впечатлявайте от издутината в гащите.

А относно преувеличаването то е факт при тйновете, поради вечното състезание, в което живеят - кой е по-бърз, кой е по- силен, кой е по-надарен. Това е нормално, но истината лъсва когато си свалят гащите. Малкият ми братовчед ми беше на гости /14 г/ и все ме разпитва за разни сексуални теми, и много взе да разправя колко видиш ли му е голям и как свършвал с огромни количества. След като му казах как да си го премери по горе описаният начин и колко е средното количество при иеколация веднъж дневно, всичко си дойде на мястото и пишката му се смали и реките от сперма попресъхнаха ;)

Размерът е важен до толкова, до колкото да ти достави удоволствие. 15 см са напълно достатъчни. Ако ти е 25 и плашиш момичетата, и няма къде да го вкараш, по-доволен ли ще си от скромния младеж с "малката" пишка, който е с с гаджето си и всеки ден по 2-3 пъти правят секс?!

И последно, за да не съм прекалено досаден - от мастурбацията не расте. И ако с гаджето ви имате разногласия относно размерът - това не е вашият човек, щом няма какво друго да ви свързва освен опитите за сексуално задоволяване. Хвърлете линийките, рулетките и другите измервателни уреди, и излезте да поживеете сред нормални хора извън нета и може да ви излезне късмета:)

t0d1t0
08-13-2009, 08:14
http://www.pic4ever.com/images/20.gif http://www.pic4ever.com/images/4gq6d6h.gifКакво? Установи, че не си го мерил както трябва и от 20 стана на 15 ли? :cry: :razz: :razz: :razz: :razz:

OMFG , нито съм си дебел нито слаб , нито имам малка пишка , нито има комплекси , нито нищо ... http://img.zamunda.net/pic/smilies/schmoll.gif Бахти :D А бе значи нали имаше 1 друга тема където пуснаха за някаква болест ... Където те направо нямат нищо и ... :?

ludiq0maks
08-13-2009, 08:38
Размера винаги е от значение , но не е най - важния фактор. Като се запознаеш с момиче не казваш примерно "аз съм Иван 17см" . Докато се стигне до определяне на размера чаршафите вече са мнооооого измачкани :P

lifelesscorpse
08-13-2009, 18:16
Хубава тема,но дали тези,които стоят с часове пред огледалото с линийката в ръка,ще се позамислят поне малко?....

theoneudontknow
08-13-2009, 18:58
Дам, наистина си е полезно за хората ;) Научих доста :P

7upaLka
08-13-2009, 20:32
http://www.pic4ever.com/images/20.gif http://www.pic4ever.com/images/4gq6d6h.gifКакво? Установи, че не си го мерил както трябва и от 20 стана на 15 ли? :cry: :razz: :razz: :razz: :razz:

OMFG , нито съм си дебел нито слаб , нито имам малка пишка , нито има комплекси , нито нищо ... http://img.zamunda.net/pic/smilies/schmoll.gif Бахти :D А бе значи нали имаше 1 друга тема където пуснаха за някаква болест ... Където те направо нямат нищо и ... :? пич първо не се засягаи толкова тфа за дебелия не беше за теб просто се сетих че не само дължината е важна

t0d1t0
08-13-2009, 20:56
Ок. Ама да допълня - Мислех тази тема за 1 друга в която бяха пуснали 1 клипче за хора които нищо нямат долу , някаква болест ли беше не знам и дадената тема носеше абсолютно същото име http://img.zamunda.net/pic/smilies/cap.gif

uBo
08-13-2009, 21:17
точно по моите изчисления

uNvaLuabL3
08-13-2009, 23:12
много хубава темичка, браво на автора :)

TiffLacey
08-13-2009, 23:57
Като гледам коментарите доста момчета (а и момичета) се успокоиха след като прочетоха темата ;)

Sportul
08-14-2009, 01:09
аз съм в първата категория :-D и какво да се застрелям ли :)

базикам се :D тръгне ли някой да си мери оная работа отпишете го вече :o

Phantom93
08-19-2009, 06:59
Рядко виждам смислена тема в този раздел . :-D
Браво за труда :)

doublet
08-20-2009, 16:23
доста добра тема :)

iwancho
08-20-2009, 18:18
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
А съм на 14.. Убеден съм,че поне 60-70% от момчетата на моята възраст супер много се притесняват,че им е малък или нещо такова.. Моя е точно 10 и изобщо не се притеснявам,защото бях чел някъде тук,че момчетата се развиват до около 20 или нещо такова. А и все пак ако не се лъжа в 6-ти клас по Биология учихме,че влагалището на една жена в нормално състояние е окол 8 см. Вярно ли е? :-D

m0n4yyy
08-20-2009, 18:23
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)

според мен 12 би било най- добре :? ама незнам ..

noproblembitch
08-21-2009, 13:18
Знаете ли какво е евала?
Да ти го хване момичето с 2 ръце и каквото остане отгоре е евала..
Аз си го хващам с 2 ръце точно, за вас не знам.Но да си го мериш по сантиметри е наистина комплексиращо. Пробвайте така...

theworldleader
08-21-2009, 13:24
Знаете ли какво е евала?
Да ти го хване момичето с 2 ръце и каквото остане отгоре е евала..
Аз си го хващам с 2 ръце точно, за вас не знам.Но да си го мериш по сантиметри е наистина комплексиращо. Пробвайте така...

Батко като знам какви жени има с големи ръчички, не си е оферта това, хахахаха.

Шегата на страна, но самото мерене на пишки в буквален и преносен смисъл е безсмислено.

MakeMeLaugh
08-22-2009, 11:34
Придържайте се към темата.
Казах.

martoy
08-25-2009, 01:01
моите 21 си ми стигат

mi6kata666
09-11-2009, 21:52
абе между 10 и 18см има много голяма разлика не мислите ли?Според мен моя си е малък и си е така(12см)-15 годишен нищо не може да ме успокои с тея статистики знам че не ми остава много време докато завърши растежа и точно това ме притеснява

Amateur
09-11-2009, 23:12
Тцтцтцтц

GodLovesYou
09-11-2009, 23:45
fuck that shit
до сега момиче не се е оплакало значи няма нужда да го меря хАХАХ

alone83
09-12-2009, 00:05
Някои вече се успокоиха, че не са им малки.. :smt023

noproblembitch
09-12-2009, 15:07
моите 21 си ми стигат
Вярвай си....

LolitaAa
09-12-2009, 21:09
Някои вече се успокоиха, че не са им малки.. :smt023

а други се похвалиха че са им много големи :---) :---) :---)

Robe
09-12-2009, 21:18
Евалата, :* Благодарско за темата, нека да бъде направена важна ! :-)

Bukmop
09-13-2009, 00:12
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Bixel
09-13-2009, 00:29
ама пак е по добре 30 см пред 10 нали ?

Bukmop
09-13-2009, 00:31
ама пак е по добре 30 см пред 10 нали ?

абе незнам дали твоя е 10 ( май го каза примерно НО ) специално на мен не ми тряааа 30 санта щото каде ше го слагам е .... баси няаа го увивам около кръста си :-D пък и момичетата са дълбоки във възбудено състояние около 13-16 сантиметра ....

Hilary_
09-13-2009, 01:40
браво на авторката .. дооста полезна информация ... 8)

Amateur
09-13-2009, 02:39
:razz: :razz: :razz:

montana6
09-13-2009, 13:13
ама пак е по добре 30 см пред 10 нали ?

Баце, ти 30 санта ще можеш само с виагра да ги вдигнеш бе! :D :D

shaggy
09-13-2009, 13:18
Аз моя като го опана и гащите ми стават като 4 местна палатка...

dimitar_ak
09-25-2009, 13:54
Това девойче разби купища детски мечти :lol:

impassive7
09-25-2009, 14:22
Хубава тема,но дали тези,които стоят с часове пред огледалото с линийката в ръка,ще се позамислят поне малко?....

откъде толко акъл? :?

Passi0n
09-26-2009, 12:21
8 см са достатъчни, другото е лакомия :) :grin:

travmiriaN
09-26-2009, 12:34
Аз моя като го опана и гащите ми стават като 4 местна палатка...

AXHXHAYXa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

eminemfenka
11-09-2009, 09:20
Някои вече се успокоиха, че не са им малки.. :smt023

Phantom93
11-09-2009, 09:39
19см са малко ако ще брули орехи с него :-D . Аз така или иначе мисля ,че размера има малко значение ,по-важни са уменията.

MuTuTyYy
11-10-2009, 10:50
АХАХАХАХА бахти майтапа. Чувал съм ги тези неща отдавна, това за 19 сантовата го имаше и във вариант 17 сантова в друга тема... ами ако е 120 килограма момичето, може и да не и стигне 19 санта :-D :razz: :razz: :razz: До кат стигне моя приятел до целта ще се протърка :D :D :D НЕ И СТИГАЛИ 19 САНТА :shock: :shock: Безполезен ли ма нарича :shock: :razz: :razz: :razz: Темата е интересна, има много истина, на момичетата, които не им е харесало с 15< да си кажат :D :D :D :D Намераха хапанапо, търсят щипано :-D

st0rmer
11-10-2009, 11:12
Ухааа, страхотна тема. Браво на човека, който се е потрудил!

Cazzaniga1
11-10-2009, 11:22
Радвам се, че поне за една-две седмици ще се сложи край на комплексите относно размера ... А както каза един Сър Пич :lol: от тези които писаха преди мен - дори и 8 см са достатъчни !

Pesenta
11-10-2009, 12:53
Радвам се, че поне за една-две седмици ще се сложи край на комплексите относно размера ... А както каза един Сър Пич :lol: от тези които писаха преди мен - дори и 8 см са достатъчни !Ми така на една жена и трябват 8 см , останалото е лакомство 8-)

lubomirky
11-10-2009, 16:23
като стане време да си мерим ... пишете на лично да взимам линията и фотоапарата 8-)

moondar
12-04-2009, 13:51
Темата найстина е много добра,но никаде не видях за диаметъра на пениса...Има ли някакво значение колко е.Чувал сам,че диаметара е по-важен от дължината.И ако някой (по възможност автора) има пак такива медицински доказани размери да ги сложи в темата

Phantom93
12-05-2009, 11:58
Up на темата :-P

Shia
12-05-2009, 15:44
8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.

Metatron
12-05-2009, 19:22
Първо, Евала за темата, определено е от полза!! :)


8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.
И аз съм на това мнение... :)

BePoHuKa
12-05-2009, 23:25
8-) Кой я изрови тази тема бе? :)

BePoHuKa
12-06-2009, 00:16
Темата найстина е много добра,но никаде не видях за диаметъра на пениса...Има ли някакво значение колко е.Чувал сам,че диаметара е по-важен от дължината.И ако някой (по възможност автора) има пак такива медицински доказани размери да ги сложи в темата Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! :) Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???

Pwnmaster
12-06-2009, 00:25
Get the fuck out whit ya sizes!
Някога питали ли сте се колко е размера на клитора?
А?
Питам!

Metatron
12-06-2009, 00:30
^ Да така е, но стига и половинката да бъде искрена...ама тук вече навлизаме в друга тема :-D
Ползваш ли го добре на размера няма да се обръща толкова внимание! ;)

Pwnmaster
12-06-2009, 00:34
The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!

BePoHuKa
12-06-2009, 00:38
The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!Доколкото помня това е български сайт. :) Ще те помоля да не спамиш.

П.С. Metatron - искрена се пише с едно Н.

Размера на клитора пък съвсем няма значение.. да не говорим, че размерите им не варират така, както тези на различните пениси. Поради тази причина, няма нужда да се мерят ;)

Pwnmaster
12-06-2009, 00:44
The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!Доколкото помня това е български сайт. :) Ще те помоля да не спамиш.

П.С. Metatron - искрена се пише с едно Н.

Размера на клитора пък съвсем няма значение.. да не говорим, че размерите им не варират така, както тези на различните пениси. Поради тази причина, няма нужда да се мерят ;)
България е в ЕС, където английският език е официален, което означава, че може да се пише на него, което означава, че си неграмонта да четеш на английски и ми казваш да пиша на български.
And btw, размера на пусито ИМА значение.

Metatron
12-06-2009, 01:41
@ ВеРоНиКа мерси за забележката.. не бях забелязал!

А до колкото Английския, аз не мисля, че би трябвало да е проблем стига да не се злоупотребява с изразите! :)

elikirilova96
12-14-2009, 22:27
8 см са достатъчни, другото е лакомия :) :-D :razz: Тебе ти е малкък, нали? Размерът има значение! Не всичко зависи от него, разбира се, но има своята роля.

Magic_Girl
12-16-2009, 18:57
Размера няма значение, а опита и техниката. :-)

HotSexyDoll
02-20-2010, 14:42
накой беше писал че 8 см са достатъчни :D :D абе ти наред ли си най -малко 16 см трябва да е пениса ти за да задоволи едно момиче

ReachlessGirl
02-20-2010, 14:53
Прочетох освен темата и повечето коментари, но въпреки написаното като информация пак са се намерили умствено изостанали тъпанари .. :? :o Момичето си е направило труда, за да научите повече, а вие пак си знаете вашето .. пфУ .. :? :?

playboyche
02-25-2010, 13:58
реших че ще е поредната тъпа тема но ме изненада приятно :) браво! :)
наистина така е ..

Doga
02-25-2010, 16:02
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.

http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/images/average_vagina_size.gif


Само едно не разбрах,щом 18 е "голям пенис",какво ще рече "разпъната вагина"-20-23 см.... е с къф трябва да си,че да запълниш напълно тая вагина

kl34kov
02-25-2010, 16:30
Трябва да си от онези негрите, дет имат "патки" по 25-28 см. :D

TheX
02-25-2010, 19:51
Doga пише при раждане , слЕп ли си?

Doga
02-25-2010, 21:00
И какво,като си още млад с 18 см ще ходиш да мориш тийнейджърките и като се оженеш,жена ти като ти изръси 2 диваци и няма задоволяване после.....язък че си с 18 + тогава....

kremen4eto
02-28-2010, 20:01
Полезно, полезно ... :P

amk933
03-01-2010, 15:13
И какво,като си още млад с 18 см ще ходиш да мориш тийнейджърките и като се оженеш,жена ти като ти изръси 2 диваци и няма задоволяване после.....язък че си с 18 + тогава....

Ти какво мислиш...Че жена ти като роди с фенер ще надничаш вътре? След като роди се свива обратно...нали не очакваш, че бебето като излезе и долу ще си зее 15 сантиметрова яма... :?

playboyche
03-01-2010, 18:36
Хаха важна тема ! :-o

Супер тема, че даже може и важна да я направите. :D
Че на мен не ми се вижда кой знае колко поучителна .... наистина не е кой знае кфо но не мисля че е важна

ChessLAB
03-03-2010, 01:49
Прочетох освен темата и повечето коментари, но въпреки написаното като информация пак са се намерили умствено изостанали тъпанари .. :? :o Момичето си е направило труда, за да научите повече, а вие пак си знаете вашето .. пфУ .. :? :?

Ти си уникална baby коментара ти е супер :))), относно темата мога да кажа че съм много невеж в тази сфера и се радвам, че обогатих знанията си с толкова пълна информация :)))

POPFEN4E
03-06-2010, 15:34
Напълно съгласна съм с теб ChessLAB

ivito0o
03-07-2010, 14:16
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)



taka e \:D/

PsyDoggy
03-07-2010, 14:18
8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.

+1 :-x

huligana90
03-07-2010, 21:33
8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.

+1 :-x

Много точно :-P

Moni96
03-11-2010, 00:42
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
8 на котарака ти няма да му стигнат :razz: :razz: :razz:

Напълно съм съгласна, на мойту гадже му е 17-18 варира според възбудата и температурата в стаята, ама понякога и това не ми стига, когато съм твърде възбудена и сме в неправилната поза така че на него да не му влиза докрай. така че на който му стига 8 е гадна симулаторка на оргазми

Djia
03-11-2010, 11:18
много яка тема,според мен напълно нормални са си пениси с размери 17-18 см ,а и да не са толкова който си го може си го можее :-D
хахаха g0sheto94 зарибен аватар

03-21-2010, 00:45
Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ? :smt120

ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва

Не ве, от началото на лакътя на сгъвката на кутрето.

Естествено, че размера на пениса няма значение в свят, в който феминизма царува! Но размера на гърдите е много важен...

Edit: Исках да кажа сексизма, а не феминизма.

Prostiq
03-23-2010, 20:15
Големия член също не е работа ей!!! Бай Тошо разпутина от село спасово имал 55 см "крак" :) чукнал 50-така и решил да пробва жена си, до мозъка му не стигало достатачно кръв и изпаднал в кома човечеца .... лека му пръст... [/img]

padnaloblak
03-23-2010, 21:07
АХ майка му... половин сантиметър и влизам в графа голям 8-) мизерия....


така де ся сериозно... кво значение има размера? жената е най-чувствителна на входа на влагалището така че колко ще влезнеш надълбоко 8-) мислим че знаение няма...

shadowa
03-27-2010, 00:03
по discovery обесниха подобно нещо само дето казаха че за 1 нормален полов акт са необходими 6см висчо друго ЖЕНСКА ЛАКОМИЯ! :-o

YouDontKnowMe
03-27-2010, 22:11
по discovery обесниха подобно нещо само дето казаха че за 1 нормален полов акт са необходими 6см висчо друго ЖЕНСКА ЛАКОМИЯ! :-o
Уау , нещо против?
И вие сте лакоми за цици/дупета .
Щом обичам някого , размера остава на заден план.
Приятелят ми е в графа "нормални" и се чувствам добре с него (и с "малкият" му приятел ) :D И мисля, че това ме прави малко лакомийка (даже малко повече).

sk8137
03-29-2010, 16:12
Просто вижте това hitcena.bg/GET4G и ще останете изумени откъм размер. :grin:

milev5
04-05-2010, 12:00
Вижте ся според мене ако в диаметър тоя 8-ия е в диаметър 4-5см друга песен ша пей мадамата :D

Gr0zDan0v
04-05-2010, 12:18
тва е толко тъпо да седнеш да си мериш патката :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chrizz
04-06-2010, 00:52
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
с 8 см са само жълтурите

Doga
04-06-2010, 16:40
Щом на "жълтурите" са малки,а на черните-голям....по пътя на логиката нашите са си нормални :)

Ifoooo
04-06-2010, 22:15
Emi seki 4ovek si e razli4en be hora..... :) a i v buberteta edni sa po-malki drugi po golemi......vie go merete sled kato stanete na 20 te togava e vajno 6toto ve4e spira da raste....taka 4e spoko do 20 godini ima vreme :P

AIG
04-10-2010, 13:52
Моя е 12 8-)

martinch0y
04-10-2010, 19:52
Много полезно браво за темата :) :) :)

FreakyBoy
04-11-2010, 22:59
sajqlqwam za latineca sq shte si download ... kirilicata no moita priqtelka do men kazwa che poprincip normalniq penis za naslada e 11 ... moq e 19 predi malko go izmerihme zaednoo :D ... obache sporim che sam ot srednite... ane golemite :D ... a az i zadadoh waprosa dali i stiga i tq zadowolitelno se osmihna oibache za kolegite s malki instrymenti i sychustwam :[ no nqkoi pat prirodata maika si prawi gawra... :D

DaemonBoy
04-12-2010, 07:55
Хаха не е важно колко ти е голям, а как си служиш с него. ;)

FreakyBoy
04-12-2010, 09:49
brat i 11 santa i kakto da si slujish s nego nqma da i stigne ... axhxah i magiosnik da si :D

Valento
04-12-2010, 10:38
Много полезна тема,браво!

hugeZ
04-12-2010, 14:36
Моя е 12 8-) Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш :) Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне :wink: ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка :-) :-)

skullseeker
04-12-2010, 15:25
тая тема бе6е една от наи добрите които съм виждал браво за темата отговори ми на мн въпроси

Manekena7
04-12-2010, 17:34
Лошото е ,че трябва да се мери повреме на секс а тогава не е мн удобно.само тогава достига максимума..Като съм го мерил сам в нас е 15.5 най-много ама като права секс е очевадно по дълъг и по дебел. . Също зависи и колко си вазбуден и отколко време не си правил нищо..примерно на 24 след секс ще е по-малко от колкото ако го премериш като правиш секс след 2 дена без да си го пипал..Зависи

GBankov
04-12-2010, 20:08
Добра тема и благодаря на автора и :) научих някои работи и вече няма да се притеснявам :D :lol:

FreakyBoy
04-12-2010, 20:16
Моя е 12 8-) Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш :) Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне :wink: ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка :-) :-)

Pak nqam kirilica :D ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de... :D

FreakyBoy
04-12-2010, 20:18
Лошото е ,че трябва да се мери повреме на секс а тогава не е мн удобно.само тогава достига максимума..Като съм го мерил сам в нас е 15.5 най-много ама като права секс е очевадно по дълъг и по дебел. . Също зависи и колко си вазбуден и отколко време не си правил нищо..примерно на 24 след секс ще е по-малко от колкото ако го премериш като правиш секс след 2 дена без да си го пипал..Зависи

bratcheto mi ida praa seks verno naraswa kato minzuhar :D ...
no ne e kat da piesh 1 peshterska togawa kysa dynki za towa hoda s bermudi hawaiki ;)
btw mn sam se napushiL ~ ;d ;p ;d ~

Rounder
04-12-2010, 20:49
freaky,"кучето което много лае,не хапе" така че млъкни моляте,почваш да дразниш...ае ходи си чукай въображаемата приятелка с тия твой 19 см.

FreakyBoy
04-12-2010, 21:56
freaky,"кучето което много лае,не хапе" така че млъкни моляте,почваш да дразниш...ае ходи си чукай въображаемата приятелка с тия твой 19 см.

ghxhx ti si sigorno nqkaw prorok taino swarzwasht se s baba Vanga :D ? No wypreki towa se opitwash da si ostroumen ... zatowa mi hareswash evala :D :P

hugeZ
04-13-2010, 12:00
Моя е 12 8-) Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш :) Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне :wink: ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка :-) :-)

Pak nqam kirilica :D ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de... :D Freaky boy ли си къв си не занам, ама внимавай кви ги разправяш да не ти стане лошо :wink:

FreakyBoy
04-13-2010, 13:21
Моя е 12 8-) Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш :) Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне :wink: ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка :-) :-)

Pak nqam kirilica :D ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de... :D Freaky boy ли си къв си не занам, ама внимавай кви ги разправяш да не ти стане лошо :wink:

ghh brat powqrwai mi che tochno ot teb nqma kak da mi stane loshoo :D samo gazeta tuka gxahxah :D

Rounder
04-13-2010, 13:46
дечко скрий се моля те бе,ако знаеш колко се излагаш само...

FreakyBoy
04-13-2010, 21:06
дечко скрий се моля те бе,ако знаеш колко се излагаш само...

izlagal sam se :razz: baram si parcheto smisal ne te otrazqwam mishka 8-)

black07
04-16-2010, 13:07
темата е прекрасна :-P нови неща за начинаещи като мен 8-) 8)

Grimmboy
04-16-2010, 22:18
nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva :)

Grimmboy
04-16-2010, 22:23
nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva :)

Antixrist
04-17-2010, 08:00
Моя е 19см и съм на 19 години.Обаче късно ми порасна...в началото на14стата година беше 11см :D а моите приятели имаха по 15см.Ама явно късничко съм започнал да се развивам просто,защото за 6 месеца вече стана 16.

Това го написах защото знам че има момчета между 13 и 16 които мислят,че хуйовете им са малки за възрастта...споко имате още 5-6 години равитие,за това време може още 10 санта да порастне :)

perla333
04-17-2010, 11:24
Вчера по био една съученичка нещо подхвана въпроса (ние и без това сме на полава система) и г-жата каза че средно статическият размер на мъжкият полов член е 16 см в ерекция. Така че момчета не се притеснявайте... :-D

Progressive
04-18-2010, 08:44
приятна тема аз си помислих че пак някоя тъпа тема...

yanev4
04-18-2010, 17:14
за сега моя е средно-статистически :D

yanev4
04-18-2010, 17:18
nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva :)

Бегай се гръмни.. умочко :lol:

stupid0boy
04-24-2010, 15:48
Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... :( И все си мисля, че е много малъък...

Antixrist
04-24-2010, 18:27
Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... :( И все си мисля, че е много малъък...

Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай!

stupid0boy
04-24-2010, 18:49
Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... :( И все си мисля, че е много малъък...

Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай! Не мисля... Както и да е...

Antixrist
04-24-2010, 19:13
Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... :( И все си мисля, че е много малъък...

Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай! Не мисля... Както и да е...

Ти не ги гледай приятелчетата ти с по 17см уйове аз като бях на твоята възраст ми беше 11см :lol: Ама след тва порасна яко!

InnoraX
04-25-2010, 14:00
Ммм Супер тема :) браво за инфо-то :-D

Palpatin
04-26-2010, 15:35
За мен размера не е от значение.

stupid0boy
04-26-2010, 16:14
Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... :( И все си мисля, че е много малъък...

Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай! Не мисля... Както и да е...

Ти не ги гледай приятелчетата ти с по 17см уйове аз като бях на твоята възраст ми беше 11см :lol: Ама след тва порасна яко! И аз така си мисля, че на тези които им расте супер много до 14 годишна възраст... после спира да им расте по - рано...

Diqna
04-26-2010, 18:09
Temata e naistina interesna.., makar 4e sym na mnenie 4e "Kolkoto pove4e.., tolkova pove4e" :D :-D :D

MattFTW
04-26-2010, 19:10
незнам ама аз съм на 14 години и патката ми е леко по тънък отколкото трябва да е !!Това проблем ли е ? Или е нормално още да не е дорасъл така да го кажа :D

YouAteMyHeart
04-27-2010, 17:32
незнам ама аз съм на 14 години и патката ми е леко по тънък отколкото трябва да е !!Това проблем ли е ? Или е нормално още да не е дорасъл така да го кажа :D

На 14 си!Има още мн да расте и да се променя дебелината.. :)

Samoten89
05-02-2010, 19:52
Аз да питам след 20 годишна възраст до кога продължава да расте пенисът? И с колко расте?

Antixrist
05-02-2010, 20:18
Аз да питам след 20 годишна възраст до кога продължава да расте пенисът? И с колко расте?
След 20г. не расте повече!

bubule4ka95
05-02-2010, 22:26
Аз, като представител на женския пол, мога да кажа че и да е 25см, ако съм доволна от 12см, К`во ми пука за останалите 13см :)

Trasher
05-03-2010, 15:54
Да наистина .. за да бъде задоволена една жена са й достатъчни да речем 13 сантима .. не може да се оплаква :D:D

Ax3
05-03-2010, 16:41
Абе к'во да говорим... сичко т'ва е за успокоение на комплексарите с малки пишоци - по-добре режете вените ако не ви е повече от 20см.
РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ... стига сте лъгали най-спокойно в лицата на хората... може тука сами да се лъжете ама и вие си знаете, че колкото по-голям толкова по-добре

Fobus
05-04-2010, 10:23
"Колкото по-голяма е тоягата толкова по-добре" са казали хората !
Това е вярно обаче ! Има значение и в чии ръце е тая тояга ;)

ned4o
05-06-2010, 07:41
Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. :) Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ;) ]



По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).



Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.


Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.






Сега ще обогатя леко темата:
Чували ли сте някога за Великият Изравнител?
Това е термин, който може да успокои момчетата/мъжете с по-малки размери. Доказаният от известните секс изследователи Мастърс, Джонсън и Колодни факт , че

мъжете с по-малък пенис в спаднало състояние при ерекция обикновено увеличават размера на пениса си с по-голям процент от тези, които имат по-голям пенис в спаднало състояние. Тоест, се получава изравняване.

Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! ;) Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???


Използвала съм само надеждни сайтове. :)

Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

Важна тема
амк933

Много добре казано.Браво!Но искам да допълна с таблица която ще ви ориентира каде се намирате вие с вашия си полов член спрямо останалите. :)
За да прецените как сте с размерите измерете дължината на пениса си в меко състояние и в ерекция, както и обиколката му в ерекция и сравнете вашите данни със следната таблица:

ред 0 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

мек 25 50 60 73 80 88 95 100 110 120 157

твърд 68 125 140 147 152 168 170 176 185 200 200

обиколка 60 95 110 120 125 130 134 140 150 160 205

Ако пенисът ви в ерекция е 155мм, тази стойност попада между ред 40 и 50. Това означава, че поне 40% от мъжете имат по-малък от вашия и поне 50% са с по-голям. :smt045
Успех :)

Team
05-06-2010, 10:13
Аз да питам след 20 годишна възраст до кога продължава да расте пенисът? И с колко расте?
След 20г. не расте повече! :shock: :shock: :shock: :shock:

iiicako
05-07-2010, 00:56
Размерът винаги има значение!
Нормалния размер е от 18-22 см

Ax3
05-08-2010, 04:59
Размерът винаги има значение!
Нормалния размер е от 18-22 см

Каза ви го човека!

Antixrist
05-08-2010, 09:24
Размерът винаги има значение!
Нормалния размер е от 18-22 см

Каза ви го човека!

Абе не е така!Моя е 19см-голям е,но мога да правя секс добре,затова знам че и 13 см ще ми стигнат!

Shady141
05-08-2010, 10:44
мхм интересна тема, и много поучаваща за комплексарите...
+1 :) :) :) :) :)

Kirofushnqta
05-08-2010, 17:46
Моя в момента е 8 см. и съм на 14 години ! Погледах по нагоре и ми стана ясно че на тези със закъснял пубер после им става по голям ? Това вярно ли е ?

wednesdayyy
05-09-2010, 19:02
22 -- НОРМАЛЕН???? WTF? Значи как да ви го кажа КОЛКОТО ТОЛКОВА! Вместо да се притеснявате от размера научете се да го използвате колкото и да е. Сигурна сам че няма да имате никакав проблем.. или почти никакав :D

DENKAZ
05-13-2010, 13:41
Определено доста поучателна тема

wladk0yyy
05-13-2010, 15:08
Размерът винаги има значение!
Нормалния размер е от 18-22 см

Каза ви го човека! :lol: нали затова някой жени се задоволяват само с няколко пръста :lol: :lol:

Onaqdesidetomigimesi
05-13-2010, 15:37
на 16 съм и ми е 17 санта уя :smt001

fear4o
05-15-2010, 00:31
Абе кви са тея митове и легенди дето ги пишете бе??Естествено, че когато можеш да правиш добър секс и 13см ще ти стигнат.То иначе жените как ще се задоволяват сами с пръстите си при положение, че те не надвишават 10см (изключвам желаещите да поставят рекорд за най-дълъг маникюр :D ) Никой не може да определи колко трябва да му е дълъг на човек в определен период от живота му най-малкото защото всеки се развива различно!

theoneudontknow
05-15-2010, 22:40
Абе тва 18-22 см да е нормално ... Тва е все всяко момиче да има НОРМАЛНА гръдна обиколка 120+ без да е дебела..
Иначе според мен си е нормално 13-18sm... Но все пак, 8 см стигат...

FamauseBaby
05-16-2010, 18:28
на м0йт0 гадже е 17 см. :oops:

fear4o
05-16-2010, 18:55
на м0йт0 гадже е 17 см. :oops: с линийка ли му го измери??

stefano93
05-17-2010, 01:04
аь схшеиеяна тема моя последно като го мерих беше 15/16 но от доста време не сам го мерил тряя да го меря пак :)

Heckyuk
05-17-2010, 12:38
момиче съм, ама ме човърка отвътре ии не мога да не се изкажа по темата ;д
те така.. " по-добре малък и мой, отколкото чужд и в г*за ми! " :razz:
тей чее момчетаа . . не се вайкайте колко ви бил уя :-D

shediovar
05-18-2010, 15:59
Евала момиче =P~

OutlawImmortal
05-19-2010, 15:00
Не е важен размера на лодката, важно е колко е маневрена :D

krokkrok
05-19-2010, 17:34
на м0йт0 гадже е 17 см. :oops: с линийка ли му го измери??

с шивачен метър бе...пуу изостанали хора :D

o4iats
05-20-2010, 19:35
По добре малък и ползван отколкото голям и прашасал.
С други думи важното е как го ползваш. Като си сдухан и ръгаш все едно еб*ш курва все тая,че имаш патка ако щеш и 30см.

HaShhBrOwNiE
05-21-2010, 23:55
Охоо...мерси много за темата ...почерпи се от мен една бира :)

Mazacha
05-22-2010, 13:16
8 см са достатъчни, другото е лакомия :) :-D :razz: Тебе ти е малкък, нали? Размерът има значение! Не всичко зависи от него, разбира се, но има своята роля. :D :D :razz: :razz: :razz: A ти, ако си 96 набор, къде се обаждаш ? :? :?

fear4o
05-22-2010, 13:19
8 см са достатъчни, другото е лакомия :) :-D :razz: Тебе ти е малкък, нали? Размерът има значение! Не всичко зависи от него, разбира се, но има своята роля. :D :D :razz: :razz: :razz: A ти, ако си 96 набор, къде се обаждаш ? :? :? +1
Къде верно сте тръгнали да се обаждате малките не мога да ви разбера?
Вземете първо прочетете и научете нещо пък тогава започнете да коментирате!

krokkrok
05-22-2010, 17:05
8 см са достатъчни, другото е лакомия :) :-D :razz: Тебе ти е малкък, нали? Размерът има значение! Не всичко зависи от него, разбира се, но има своята роля. :D :D :razz: :razz: :razz: A ти, ако си 96 набор, къде се обаждаш ? :? :? +1
Къде верно сте тръгнали да се обаждате малките не мога да ви разбера?
Вземете първо прочетете и научете нещо пък тогава започнете да коментирате!

Те тия 96 набор са пра'йли по'ече от тебе бе...93-4 ли си там кой си :-D

DeViLMaN
05-22-2010, 17:06
а те от мене хем съм 91 са по напреде :D :D :D малшанс ... :lol:

krokkrok
05-22-2010, 17:25
а те от мене хем съм 91 са по напреде :D :D :D малшанс ... :lol:

ама пък ти к'во ли толк'ва си правил...чак с тях още не можеш да се сравняваш :?

fear4o
05-22-2010, 18:30
а те от мене хем съм 91 са по напреде :D :D :D малшанс ... :lol:

ама пък ти к'во ли толк'ва си правил...чак с тях още не можеш да се сравняваш :?
Абе отчиташ факта, че аз още не съм почнал нали!Чакай да почна пък тогава ще се сравняваме!

comics
05-22-2010, 22:07
абе кви 17, кви 21 - от 34-5 минимум нагоре е истината :D :D :D

krokkrok
05-22-2010, 22:13
а те от мене хем съм 91 са по напреде :D :D :D малшанс ... :lol:

ама пък ти к'во ли толк'ва си правил...чак с тях още не можеш да се сравняваш :?
Абе отчиташ факта, че аз още не съм почнал нали!Чакай да почна пък тогава ще се сравняваме!

Отчитам...точно това е , че дори не си почнал...а те са почнали и минали цели квартали...

П.С. ако почна да те чакам... ](*,)

fear4o
05-22-2010, 23:40
а те от мене хем съм 91 са по напреде :D :D :D малшанс ... :lol:

ама пък ти к'во ли толк'ва си правил...чак с тях още не можеш да се сравняваш :?
Абе отчиташ факта, че аз още не съм почнал нали!Чакай да почна пък тогава ще се сравняваме!

Отчитам...точно това е , че дори не си почнал...а те са почнали и минали цели квартали...

П.С. ако почна да те чакам... ](*,)
Тва го приех като лична обида!

ef4etyYy
05-23-2010, 00:45
а защо трябва да се цитирате по хиляда пъти, като може просто да напишете "^" и да кажете кфо мислите? :-o бати дългите постове дет' ги праите :booooomb:

LiGiDY
05-23-2010, 09:17
най-после някой да налей малко разум в 12 годишните с 30 см достойнство :) :)

MaGuSs
05-25-2010, 22:53
Е ай сеа.Чисто биологично и математически това е невъзможно.То ако беше така треа се разждаш с 15 см К*Р :smt028 :smt028

Cnvrs4
05-26-2010, 21:00
Малки големи,нали го поемат мацките и като им е кеф,кой го ебе хахах депресанти се продават в аптеката.

netmon
05-30-2010, 16:59
Малки големи,нали го поемат мацките и като им е кеф,кой го е** хахах депресанти се продават в аптеката.

+1 Какъвто е такъв,важното е секс да има :grin:

Dyany10000
05-31-2010, 18:11
Якоооо на4и са кат сам на 12-13год имам средностатисти4ески 8санта пенис...якооо........... :razz: шегувам сеееееееее. Мноо полезно инфо тханкс

juveteam
06-02-2010, 12:19
Моя,мисля,че си ми е нормален....
На 19год съм и ми е 18см,но не мсиял,че размера има толкова значение... ;)

vaseto0o
06-04-2010, 19:43
на м0йт0 гадже е 17 см. :oops: с линийка ли му го измери??

с шивачен метър бе...пуу изостанали хора :D
Е мн ясно все пак линията неможе да се увие около пишката няколко пъти преди да стигне до главичката :D

HoKKurT
06-06-2010, 16:45
Е добре де, ама мен например нещото, което ме притеснява е, че мина периода в който дръпнах много на дължина, ама пък пениса ми не се разви кой знае колко много :( (сега е към 11см) 7 клас бях един от най-ниските в класа. Можеби от 14 момчета е имало двама от които да съм бил по-висок и още толкова с които да съм бил наравно. Е да ама след 8 клас лятната ваканция дръпнах страшно много. Началото на 8 клас бях 168-169 см, а в началото на 9 почти ударих 180. Сега вече към края на 9-ти клас съм към 181см, ама размера на пениса ми не се е променил много. И тука е проблема че като че ли няма да има вече кой знае колко сериозно развитие на организма ми, а размера ми ме притеснява. Дори през ум не ми е минавало за секс, а и не остава много време(нали уж до 18-19 годишна възраст се развивала половата система). Сега съм на 16 години. Тааа да попитам въобще има ли някаква надежда да има някакво развитие, при положение че при мен периода на нарастването е леко казано минал(нямам предвид да ми порасне 1см щото то никва разлика няма да има, имам предвид нещо от сорта на 4-5см, повече не ми и трябва). По принцип в този период 13-17 години не е ли нормално като нарастваш на височина, на маса и пениса да се уголеми. При някой случвало ли се е да има уголемяване на пениса след тази възраст и пак казвам от сорта поне на 3-4 см.

stupid0boy
06-06-2010, 16:54
Е добре де, ама мен например нещото, което ме притеснява е, че мина периода в който дръпнах много на дължина, ама пък пениса ми не се разви кой знае колко много :( (сега е към 11см) 7 клас бях един от най-ниските в класа. Можеби от 14 момчета е имало двама от които да съм бил по-висок и още толкова с които да съм бил наравно. Е да ама след 8 клас лятната ваканция дръпнах страшно много. Началото на 8 клас бях 168-169 см, а в началото на 9 почти ударих 180. Сега вече към края на 9-ти клас съм към 181см, ама размера на пениса ми не се е променил много. И тука е проблема че като че ли няма да има вече кой знае колко сериозно развитие на организма ми, а размера ми ме притеснява. Дори през ум не ми е минавало за секс, а и не остава много време(нали уж до 18-19 годишна възраст се развивала половата система). Сега съм на 16 години. Тааа да попитам въобще има ли някаква надежда да има някакво развитие, при положение че при мен периода на нарастването е леко казано минал(нямам предвид да ми порасне 1см щото то никва разлика няма да има, имам предвид нещо от сорта на 4-5см, повече не ми и трябва). По принцип в този период 13-17 години не е ли нормално като нарастваш на височина, на маса и пениса да се уголеми. При някой случвало ли се е да има уголемяване на пениса след тази възраст и пак казвам от сорта поне на 3-4 см.
Мисля, че си в грешка... развиваш се до поне 21-22 години...
пп. на 16 си и ти е 11 санта и си висок метър и 80... wtf...

HoKKurT
06-06-2010, 17:17
Еми wtf такава е, какво да направя :x . Да не е мислиш, че е голЕм кеф.

wali00
06-06-2010, 18:31
Е добре де, ама мен например нещото, което ме притеснява е, че мина периода в който дръпнах много на дължина, ама пък пениса ми не се разви кой знае колко много :( (сега е към 11см) 7 клас бях един от най-ниските в класа. Можеби от 14 момчета е имало двама от които да съм бил по-висок и още толкова с които да съм бил наравно. Е да ама след 8 клас лятната ваканция дръпнах страшно много. Началото на 8 клас бях 168-169 см, а в началото на 9 почти ударих 180. Сега вече към края на 9-ти клас съм към 181см, ама размера на пениса ми не се е променил много. И тука е проблема че като че ли няма да има вече кой знае колко сериозно развитие на организма ми, а размера ми ме притеснява. Дори през ум не ми е минавало за секс, а и не остава много време(нали уж до 18-19 годишна възраст се развивала половата система). Сега съм на 16 години. Тааа да попитам въобще има ли някаква надежда да има някакво развитие, при положение че при мен периода на нарастването е леко казано минал(нямам предвид да ми порасне 1см щото то никва разлика няма да има, имам предвид нещо от сорта на 4-5см, повече не ми и трябва). По принцип в този период 13-17 години не е ли нормално като нарастваш на височина, на маса и пениса да се уголеми. При някой случвало ли се е да има уголемяване на пениса след тази възраст и пак казвам от сорта поне на 3-4 см.
Мисля, че си в грешка... развиваш се до поне 21-22 години...
пп. на 16 си и ти е 11 санта и си висок метър и 80... wtf...


темата е за това как размера нито влияе, нито нищо, а ти му се подиграваш.. пф..

stupid0boy
06-07-2010, 14:30
^^ Незнаеш какво е да ти се подиграват... повярвай ми ;)

dimitarp
06-07-2010, 23:12
Четох тази тема с увлечение и ще кажа само 1 на автора БРАВО.Така сега до "комлпексираните" и до "газарите" 1во размера няма значение 2ро като имаш 20 санта у гащите често ли го вадиш ? До момчетата в пуберетета моят е 10-11 сантиметра но като го вкарах за 1ви път стана поне с половината си по голям такаче не се комплексирайте има време да расте ;)

ARTstr8
06-10-2010, 08:31
Аз съм си най добре с мойте размери на пениса - 11 см. и то в ерекция правя секс цели 3 минути и то забележете НОН СТОП !!
След това абсолютно всички мацки с които съм го правил искат да се омъжват за мен !! :D

Artyom
06-13-2010, 12:40
Над 30 сантиметра змей ли е ?

Gr0zDan0v
06-13-2010, 13:20
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)

8 см? :lol: ти добре ли си бе мен хаахахаха :razz: :razz: :razz:

Kandrobs
06-13-2010, 17:48
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)

Прав е :)

ivan4ybmw
06-15-2010, 17:30
Кирилицата е задължителна!

slun4ice

VinDiesel
06-15-2010, 19:51
Размера няма значение.Моя е 15 и не го меря ,като повечето от гърба,през гъза до главичката ...Питал съм момичета които са правили секс със 24 25 които са много разочаровани.Дебелината е важна.Дължината на инструмента не те прави ебач.Ебач те правят доволните жени...

sarin4eto
06-17-2010, 09:37
Размера няма значение.Моя е 15 и не го меря ,като повечето от гърба,през гъза до главичката ...Питал съм момичета които са правили секс със 24 25 които са много разочаровани.Дебелината е важна.Дължината на инструмента не те прави ебач.Ебач те правят доволните жени...
много си прав ,размера не е важен ,важно е качеството и опита,
аз съм момиче и за мен е важно качеството на самия секс не на размера,все пак не правя секс със линийка :D

Thrasherr
06-18-2010, 22:27
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)
А тъй :D

MrBeaN
06-19-2010, 10:50
8 см са достатъчни, другото е лакомия :)

не мисля че 8 см са достатъчно мисля че са малко :x

St1kit0
06-20-2010, 13:49
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.

:grin: :grin: :grin: :grin: ...аз поне нямам комплекси :D

Vasoto129
06-20-2010, 16:22
При правенето на секс има знач. размера при правенето на любов няма важното е да се правят разликите.

viqnkababyy
06-20-2010, 19:50
Не е важен размера, а качеството ! :P

anonymous727387
06-21-2010, 11:38
Не е важен размера, а качеството ! :P
Тъкмо си мислех към темата да добавя нещо подобно. Може да имаш голям х*й, но като не знаеш как да го използваш, за какво ти е ?

P.S.: Интересна тема :)
P.S.2: Yupiiii ... Покривам стандартния размер ! :razz:

simpson6106
06-21-2010, 21:44
13години съм ----->>> 12.5см.

със сигурност нямам комплекси :P средностатистически съм :P :P :P

Team
06-22-2010, 10:17
моя е двайсе(мерен по дадения начин) и се кефя :grin: :grin:

gogoooo
06-22-2010, 10:55
14 години - 18 цм :)

Kandrobs
06-22-2010, 16:04
14 години - 18 цм :)


Сам не си вярваш ве леке!

BoRiSeX
06-23-2010, 18:49
Браво за темата, наистина е полезна. Самоче някои хора май не са я прочели внимателно до края и спамят безсмислено...

tarlyo
06-23-2010, 19:52
14 години - 18 цм :)
Тоз пък... Успокой са е, Рамбо...

vaseto0o
06-23-2010, 19:54
14 години - 18 цм :)
Тоз пък... Успокой са е, Рамбо...
То на Чък Норис картечницата не е била толкоз голяма е :smt067

Geri94
06-23-2010, 20:14
ее.. не разбрахте ли, той започнал да си го мери о пъпа 8-)

yano0o
06-30-2010, 12:59
ХАхаха размера има значение ;)

CCCPSambo
07-01-2010, 22:12
Искам да кажа едно ГОЛЯМО БРАВО на авторката и ако някой път така се случи да се запозная с нея, да казва где да я водя на ресторант или бар или дискотека к`от каже почерпка от мене (ае моля ви се не си меслете к`вито и да било простотии)

Ax3
07-04-2010, 20:17
Режете венитееее :D тука не е за малки пишки

vaseto0o
07-04-2010, 20:21
Само дечурлига в тая тема ееей :D

Ax3
07-04-2010, 20:22
Оооо имам тежка новина за сички комплексари...
АКО ВИ Е ПОД 23 СИ РЕЖЕТЕ ВЕНИТЕЕЕЕ :D Има значение размера много ясно... ама все пак трябва и умение

vaseto0o
07-04-2010, 20:30
Оооо имам тежка новина за сички комплексари...
АКО ВИ Е ПОД 23 СИ РЕЖЕТЕ ВЕНИТЕЕЕЕ :D Има значение размера много ясно... ама все пак трябва и умение
13 годишните много ги разбирате нешата б*х му мамата :-o

KumchoValcho
07-06-2010, 11:30
Само дечурлига в тая тема ееей :DА "батко" като тебе кво търси тука?

Ax3
07-06-2010, 12:24
Оооо имам тежка новина за сички комплексари...
АКО ВИ Е ПОД 23 СИ РЕЖЕТЕ ВЕНИТЕЕЕЕ :D Има значение размера много ясно... ама все пак трябва и умение
13 годишните много ги разбирате нешата б*х му мамата :-o

е ся... мерси :D хаха

t0od
07-07-2010, 09:16
Абе големи сте тъпанари .. момичето си е направило труда да потърси и да окуражи момчетата с по-малки ... но вие „Размера има значение .. знаете ли колко ми е голям“ ..

по темата: Браво! :)

sokol02
07-07-2010, 21:07
Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. :) Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ;) ]



По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).



Използвала съм само надеждни сайтове. :)

Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

Важна тема
амк933
По начина по който казваш да се мери ми излиза 15 см добре ли е за моята възръст(сравнително малка за възрастта де) :D