PDA

View Full Version : ДИЕТИ - ДНЕВНИК 2



Страници : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

t1n4e7o
01-20-2010, 03:04
wanessa не казвам че лъжеш, просто ми се струват много за малък период от време :) т.е. не много здравословно... Не че не вярвам че може да се свалят :)

Goddess
01-20-2010, 08:29
Разбира се - Само плодове и зеленчуци и много вървене цял ден по разходки. Направо не очаквах такова нещо. Ако сега беше лято отново щях да напрява така, но сега нито времето ми позволява да се розхождам по цял ден, нито плодове и зеленчуци има ;x Затова се ровя за някаква диета и мисля да почвам 90 дневната, макар че като чуя 90 дневна и направо :-o :-o


Имам въпрос / и.. ;д При такова рязко сваляне, бюста ти не намаля ли ?
След диетата върна ли се към нормалното си хранене и колко от килограмите си върна ?

Sissy90
01-20-2010, 09:05
Имам въпрос / и.. ;д При такова рязко сваляне, бюста ти не намаля ли ?
След диетата върна ли се към нормалното си хранене и колко от килограмите си върна ?
Ще си позволя и аз да отговоря - миналата зима също отслабнах не малко - към 7-8 кг, но по-бавно. Бюстът ми все пак намаля - нормално е, защото той е изключително само мастна тъкан. За жалост, не можем да отслабнем само където искаме.

heiress
01-20-2010, 10:03
И аз да се похваля вече ми е по- лесно да вляза в режим и се надявам да свикна с по- здравословен начин на хранене. Окончателно съм спряла тестените неща, което за мен е голям прогрес, защото напоследък само се тъпча с такива неща. Почти спрях и шоколадовите и останалите десерти и сега ще видим какво още ще махна от менюто си. Избрала съм този начин, защото нямам абсолютно никаква възможност за диета.

t1n4e7o
01-20-2010, 10:56
А вие момичета на по колко години сте? 8) :) :) И искате ли да си казваме всяка какво е яла за деня, кога е започнала диетата, на какви килограми е била и за колко време колко е свалила... :) Аз я започнах в понеделник моята плодово-зеленчуково месна диета 8-) на 68 кг и днес ми е трети ден и вече след 2 седмици ще се претегля да видим какъв ще е резултата :P

Sissy90
01-20-2010, 10:57
А вие момичета на по колко години сте? 8) :) :)
Аз съм на 19 :) Дъртофелница спрямо повечето от форума :P

silviau66
01-20-2010, 10:59
Хммм.. ^^ аз съм към лапенцата.. :lol: 13 :lol:

t1n4e7o
01-20-2010, 11:01
И аз съм на 18 скоро навършени :-)

А ти silviau66 да не би и ти да искаш да пазиш диета? Препоръчвам ти разделното хранене за твоята възраст защото растеш още в момента :)

billytalent
01-20-2010, 11:03
И аз съм на 19...стара съм вече :D

titinkaa
01-20-2010, 11:54
на 17 съм :)

MichellePhan
01-20-2010, 13:06
от лапетата - 13 :razz:

vanilievisez
01-20-2010, 13:07
'Дравейте.
Значи аз реших да правя 90-дневната от другата седмица.
Имах колебания, защото ме притеснява йо-йо ефектът и евентуално нещо да не ми се прецака организмът, но замисляйки се, просто се храня разделно... xD
Та, почвам я от другата седмица, довечера ще правим план на менюто с майка ми.
След 4 месеца ставам на 15.
Някакви съвети? 8-)

titinkaa
01-20-2010, 13:54
Functional1Neighbour, може ли да качиш няколко снимки,любопитно ми е да те видя :P

tonie__
01-20-2010, 14:02
хора,какви доказани упражнения правите за бедрата?не са големи или разпуснати,ама ме дразнят ! 8-)

t1n4e7o
01-20-2010, 14:10
'Дравейте.
Значи аз реших да правя 90-дневната от другата седмица.
Имах колебания, защото ме притеснява йо-йо ефектът и евентуално нещо да не ми се прецака организмът, но замисляйки се, просто се храня разделно... xD
Та, почвам я от другата седмица, довечера ще правим план на менюто с майка ми.
След 4 месеца ставам на 15.
Някакви съвети? 8-)

Ами според мен е добре да минеш на разделно хранене, а 90 дневната диета не е точно разделно хранене :) Препоръчвам ти да си купиш книгата на Владимир Леви - Разделно хранене. Тя е малка и струва 6.50 лв. Тя съчетана с фитнес и упражнения според мен ще бъде най- подходяща за твоята възраст. :) :-)

vanilievisez
01-20-2010, 15:20
Не, не, аз съм решила 90-дневната.. 8-)

Goddess
01-20-2010, 15:27
На 17 съм аз.
Още не съм почнала диета...Мисля май месец да почна 90 - дневната, защото сега хем се движа по - малко, хем се ядат и по - тежки храни.
Но постепенно ще намалявам вредните боклуци. Само от кола не мога да се откажа, съжалявам. ;д

t1n4e7o
01-20-2010, 16:09
Goddess ми Кола Лайт ше пиеш :D

HexGirl
01-20-2010, 16:44
доволна съм от себе си
почти стигнах заветната ми цел 45 кила :) вече съм 47

silviau66
01-20-2010, 16:47
И аз съм на 18 скоро навършени :-)

А ти silviau66 да не би и ти да искаш да пазиш диета? Препоръчвам ти разделното хранене за твоята възраст защото растеш още в момента :)

Хмм.. ами.. попринцип.. съм започнала 90 дневната.. А и сега ми е по - лесно защото края на миналата година я правих към 25-6 дни.. :) и ми е ясно за какво става въпрос .. :)) (съжалявам но не ми работи запетайката 8-) ) Успех мацки.. :) :-)

MichellePhan
01-20-2010, 16:47
HexGirl на колко си?колко си вискока?

HexGirl
01-20-2010, 16:49
HexGirl на колко си?колко си вискока?
почти 19 и съм висока 165 :)

PinkFloydSound
01-20-2010, 16:54
Аз съм на 15.
От миналата седмица насам буквално се тъпча. Просто не мога да се храня по малко като преди. Ама мин. седмица се тъпчех с боклуци, сега поне със "здравословни" храни. То не че 9 филии хляб на ден е здравословно, ама нищо... :?

HexGirl
01-20-2010, 16:59
Аз съм на 15.
От миналата седмица насам буквално се тъпча. Просто не мога да се храня по малко като преди. Ама мин. седмица се тъпчех с боклуци, сега поне със "здравословни" храни. То не че 9 филии хляб на ден е здравословно, ама нищо... :?
това е моментно
случвало ми се е :)
Има моменти дето 3 ябълки ми стигат и такива в които не мога да спра да ям

MichellePhan
01-20-2010, 17:02
Аз сега се тъпча.....Ама утре ще почна и дневник с диетата ама моля ви кажете упражнения,който правите...Иначе ще отворя нова тема :o

Sissy90
01-20-2010, 17:24
Аз сега се тъпча.....Ама утре ще почна и дневник с диетата ама моля ви кажете упражнения,който правите...Иначе ще отворя нова тема :o
Аз правя Пилатес (купих си книга, защото не можах да намеря нищо достатъчно подробно в интернет) и съм си изтеглила най-различни клипчета - на Синди Крауфорд, Тае-бо, Pump it up. Тае-бото за сега най-много мо харесва. Иначе обилачам да бягам, но сега е студено и заснежено и се налага да се справям вкъщи :)

PinkFloydSound
01-20-2010, 17:30
Ще взема и аз да си направя един дневник, видяло се е, че волята ми е отишла на майната си... Дано стимулира и помага. ;D

MichellePhan
01-20-2010, 17:32
Ще взема и аз да си направя един дневник, видяло се е, че волята ми е отишла на майната си... Дано стимулира и помага. ;D
Аз точно заради волята ми си правя дневник...

kuklichka_bg
01-20-2010, 17:37
Аз 3 дни бях на плодове,да свикна да ям по-малко,че последния месец е нещо страшно. 8-) От утре вече съм решила да ям,но просто по-малко от преди и да свикна за закуска,обяд и вечеря.Свикнала съм да ям до 18:00,което е голям++++.Само даскалото ми прецаква малко нещата. :)

billytalent
01-20-2010, 17:39
Аз от утре започвам да въртя обръч 8-) днес ми става нещо-ужасно съм гладна,но като погледна храна ми се повръща,едва изядох 1 портокал :?

myl0weee
01-20-2010, 18:48
кръвното ми сутринта беше 90/50, а на обяд си направих експеримент, наядох се като прасе, премерих си кръвното след 10 минути и ми беше 70/60 8-) - извод: не трябва да ям! 8-)

май тук всички имаме проблеми с кръвното.. :(

MichellePhan
01-20-2010, 18:52
кръвното ми сутринта беше 90/50, а на обяд си направих експеримент, наядох се като прасе, премерих си кръвното след 10 минути и ми беше 70/60 8-) - извод: не трябва да ям! 8-)

май тук всички имаме проблеми с кръвното.. :(
Аз нямам...

foreverr
01-20-2010, 19:40
кръвното ми сутринта беше 90/50, а на обяд си направих експеримент, наядох се като прасе, премерих си кръвното след 10 минути и ми беше 70/60 8-) - извод: не трябва да ям! 8-)

май тук всички имаме проблеми с кръвното.. :(
Аз нямам...
АЗ имам , но при мене става обратното.Като ям си ми е нормално, но като не ям много ми пада кръвното и понякога толкова ми се завва свят, че както си вървя и падам :D

MichellePhan
01-20-2010, 19:43
Хора...Днеска какво ядохте

wanessa
01-20-2010, 21:08
Разбира се - Само плодове и зеленчуци и много вървене цял ден по разходки. Направо не очаквах такова нещо. Ако сега беше лято отново щях да напрява така, но сега нито времето ми позволява да се розхождам по цял ден, нито плодове и зеленчуци има ;x Затова се ровя за някаква диета и мисля да почвам 90 дневната, макар че като чуя 90 дневна и направо :-o :-o


Имам въпрос / и.. ;д При такова рязко сваляне, бюста ти не намаля ли ?
След диетата върна ли се към нормалното си хранене и колко от килограмите си върна ?
Ами след като почнах училище до зимата ядах много малко но след това.. си наваксах :( точно не знам колко съм си възвърнала защото не обичам да се тегля дори като малка когато бях като клечка.. А за бюста, сега съм на 14 лятото на 2007 бях на 11 - 12 и честно казано не се интересувах много от бюста си но нямам спомени да съм станала дъска или нещо подобно 8-)

billytalent
01-20-2010, 21:13
Аз от утре започвам да въртя обръч 8-) днес ми става нещо-ужасно съм гладна,но като погледна храна ми се повръща,едва изядох 1 портокал :?

Хора,това нормално ли е :o страх ме е да не се разболявам от нещо :(

mmKamm
01-20-2010, 21:55
позволявам си да пусна тази снимка на MichellePhan за да и влеете акъл в главицата :д
http://gal2.ineogen.ro/galleries/socialbg/0c/aa/a95348a1_0070019907645_00_600.jpg
ей дебелано :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ако тва си ти...много си дебела хахахах :razz: :razz: :razz: :razz:

billytalent
01-20-2010, 21:59
Аз имам нейна снимка :-P

MichellePhan
01-20-2010, 22:01
позволявам си да пусна тази снимка на MichellePhan за да и влеете акъл в главицата :д
http://gal2.ineogen.ro/galleries/socialbg/0c/aa/a95348a1_0070019907645_00_600.jpg
ей дебелано :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ако тва си ти...много си дебела хахахах :razz: :razz: :razz: :razz:
Не съм аз т'ва
Т'ва е една приятелка,която ползва акаунта ми и зат'ва иначе аз пращах снимки на другите

mmKamm
01-20-2010, 22:05
смятай направо се изумих като я видях тая снимка...тя няма грам за сваляне :)
Я дай да те видя :)

billytalent
01-20-2010, 22:06
Някой от тук ходи ли на фитнес?

MichellePhan
01-20-2010, 22:09
Някой от тук ходи ли на фитнес?
Аз не ходя ама се замислям,защото няма да ходя на онова :o

billytalent
01-20-2010, 22:11
Оххх аз миналата година по тва време някъде ходих почти 2 месеца и май бедрата ми станаха огромни от тогава :?

t1n4e7o
01-21-2010, 03:01
Аз от утре започвам да въртя обръч 8-) днес ми става нещо-ужасно съм гладна,но като погледна храна ми се повръща,едва изядох 1 портокал :?

Хора,това нормално ли е :o страх ме е да не се разболявам от нещо :(

Спокойно, и на мен ми се е случвало :)

t1n4e7o
01-21-2010, 03:06
Аз съм 11 клас в момента и се подготвям за Тойфели така че нямам време да ходя на фитнес, но се замислям дали поне 2 пъти седмично да не тръгна 8) А по принцип като се ходи на фитнес да се свалят кг се избягват някои упражнения... Очудвам се как инструктора не ти е казал.... :)

MichellePhan
01-21-2010, 05:42
Днеска пак я оплесках :o

Sissy90
01-21-2010, 07:06
Аз от утре започвам да въртя обръч 8-) днес ми става нещо-ужасно съм гладна,но като погледна храна ми се повръща,едва изядох 1 портокал :?

Хора,това нормално ли е :o страх ме е да не се разболявам от нещо :(
И на мен ми се е случвало това, даже преди няколко дни вечерта.
А за ниското кръвно - много жени са с ниско кръвно по принцип. Предполагам, че има връзка с това, че почти всички имаме някаква лека форма на желязодефицитна анемия - свързано е с цикъла. Природата не го е измислила съвсем перфектно :D Мисля, че и заради това така ни се яде сладко по времме на цикъл - на тялото му трябва повече енергия, за да си възстанови загубената кръв - като съм дарявала кръв, лекарките ме карат да ям шоколад заради това :)

billytalent
01-21-2010, 13:04
Благодаря,успокоих се наистина се бях филмирала много,защото това е нещо необичайно за мен :---)

xAddicteDx
01-21-2010, 13:41
Аз съм 11 клас в момента и се подготвям за Тойфели така че нямам време да ходя на фитнес, но се замислям дали поне 2 пъти седмично да не тръгна 8) А по принцип като се ходи на фитнес да се свалят кг се избягват някои упражнения... Очудвам се как инструктора не ти е казал.... :)
ако знаеш кои точно - сподели, щото аз ходя, но никой нищо не казва :neutral:

t1n4e7o
01-21-2010, 13:59
Ами значи толкова са и инструктори :-D Например аз като ходих първо си правех 2 до 3 км на пътеката, като се започне с ходене и постепенно се повдига темпото, но не и да пресилваш в началото, а колкото можеш.. След това упражнения да външна и вътрешна част на бедрото, коремни преси, упражнения за задната част на бедрата + гръдни мускули и мускули на гърба, колело 25 км и тва ми беше програмата мойта :P Трябва да знаеш как да си ги подредиш... И вече за да се стегнеш след като отслабнеш започваш всички тези неща наново + гирички и има един уред на който все едно се изкачваш по стълби.. Него не трябва да го катериш преди да отслабнеш... Ноооо колелото и пътеката са най- важни :)

MichellePhan
01-21-2010, 15:35
Коремните преси във финесите са опсани -след 1-2 години правене на уред за коремни ще ви боли гърба,защото когаро ги правите гърбът ви е парв,а трябва да е леко изгърбен,защото когато е прав прешлените се "докосват,нагъват" и след известно време по ъглите се "заоблят,натрушават"....Така,че не правет такива преси.Пресите се правят леко изгърбени с присвити колене...

PinkFloydSound
01-21-2010, 15:46
Коремните преси във финесите са опсани -след 1-2 години правене на уред за коремни ще ви боли гърба,защото когаро ги правите гърбът ви е парв,а трябва да е леко изгърбен,защото когато е прав прешлените се "докосват,нагъват" и след известно време по ъглите се "заоблят,натрушават"....Така,че не правет такива преси.Пресите се правят леко изгърбени с присвити колене...
Абе, малката, нещо много се опитваш да ни въртиш тук, ама нЕма да стане.
Нали това момиче на снимката не беше ти? А твоя приятелка? Тогава защо пусна същата снимка в темата за пикове?
Ако няма какво да ми отговориш, просто не си прави труда. Безсмислено е. Явно просто имаш твърде свободно време. Аре омитай се сега, "дебелано".

titinkaa
01-21-2010, 16:41
аз ходя на фитнес :P

vagarious
01-21-2010, 16:45
И аз ходех, и сега за пролетта се замислям отново. :)

billytalent
01-21-2010, 16:54
И аз мисля от пролетта да започна отново,а ми беше интересно тези които спазват диета съчетават ли я със спорт...аз не свалям нищо,прокълната съм да си остана така :lol:

t1n4e7o
01-21-2010, 16:55
И аз мисля от пролетта да започна отново,а ми беше интересно тези които спазват диета съчетават ли я със спорт...аз не свалям нищо,прокълната съм да си остана така :lol:

Как бе? :) Я постни една снимка да те видим .... :-)

MichellePhan
01-21-2010, 16:57
Коремните преси във финесите са опсани -след 1-2 години правене на уред за коремни ще ви боли гърба,защото когаро ги правите гърбът ви е парв,а трябва да е леко изгърбен,защото когато е прав прешлените се "докосват,нагъват" и след известно време по ъглите се "заоблят,натрушават"....Така,че не правет такива преси.Пресите се правят леко изгърбени с присвити колене...
Абе, малката, нещо много се опитваш да ни въртиш тук, ама нЕма да стане.
Нали това момиче на снимката не беше ти? А твоя приятелка? Тогава защо пусна същата снимка в темата за пикове?
Ако няма какво да ми отговориш, просто не си прави труда. Безсмислено е. Явно просто имаш твърде свободно време. Аре омитай се сега, "дебелано".
Оф...ми ти като не разбираш какво искам да кажа...Тая приятелка пише от моя акаунт в teenproblem...Защото да ми прави повече коментари...в онази тема с снимките е писала тя...
Ти обаче постоянно се заяждаш пък и + това ти не си дебела,даже си слаба..всички го казват

kuklichka_bg
01-21-2010, 17:23
Мин година ходих на фитнес 3 месеца,но се отказах,скучно ми е.Сега в нас пак почнах да си правя тае бо,изтеглила съм си и едни 8минутни упражнения за корем,също така и пилатес. :) Понякога се качвам и на степера в нас,а вечер се друскам с колана си.За хранене съм но притнципа до 12 ям ,каквото ми се яде,за обед-готвено и вечер плод или салата. Искам да смъкна 5кг и да съм 59,виска съм 176 някъде и тежа 63.8 това число,го мразяяяя :) 8-)

t1n4e7o
01-21-2010, 17:33
Според мен трябва да има ограничение на възрастта в някой теми.... Детски истории.... :? :? :?

viksit0y
01-21-2010, 17:35
Миналата година трябваше да ходя на нещо като фитнес-гимнастика, защото имах изкривяване на гръбнака. И си викам, че може да поотслабна малко, ама вместо това натрупах мускулна маса 8-)

xAddicteDx
01-21-2010, 18:27
И аз вече почвам сероизно, но от края на месеца, щото от 2-рия срок съм 2-ра и наще няма да могат да ме контролират кво ям, а до тогава ще се ограничавам, колкото да не се усетят.Ще продължа да ходя на фитнес и ще пробвам програмата на Тинчето.

П.С: 15г 170, 54 ,, Цел: 49
П.С.С: 90-дневна или Диетата на Боряна ?

t1n4e7o
01-22-2010, 03:00
И аз вече почвам сероизно, но от края на месеца, щото от 2-рия срок съм 2-ра и наще няма да могат да ме контролират кво ям, а до тогава ще се ограничавам, колкото да не се усетят.Ще продължа да ходя на фитнес и ще пробвам програмата на Тинчето.

П.С: 15г 170, 54 ,, Цел: 49
П.С.С: 90-дневна или Диетата на Боряна ?

По добре 90- дневната защото тази на Боряна аз не бих я спазвака, та камо ли по- малка от мен... Много е драстична, а за твоята въздаст не е добре :-)

bonbonche005
01-22-2010, 08:33
Здравейте отново :) Исках само да ви кажа две неща : от японското чудо се отслабва да .. но проблема е че почти нищо не се яде. На петия ден вечерта няма ядене и на другия ден за закуска няма нищо. Аз тогава я спрях защото ми стана много зле. Когато реших да стана от леглото ми пречерня и картината се размаза :( едвам се задържах на едно място.. и след това пак ... и все пак не я правете защото не е много полезна за метаболизма ни :)

Nadyty
01-22-2010, 11:16
за да не правя нова тема може ли да ми кежете дъвките вредни ли са(без захар) :-) :-)

Sissy90
01-22-2010, 11:19
за да не правя нова тема може ли да ми кежете дъвките вредни ли са(без захар) :-) :-)
Повечето имат аспартам, така че са вредни. Освен това предизвикват отделяне на стомашен сок и ако постоянно дъвчев дъвка на празен стомах, можеш да си докараш рпоблеми. Ако имаш много пломби по зъбите и постоянно дъвчеш, дъвката полепва по пломбите, разклаща ги и може да паднат.

Nadyty
01-22-2010, 11:36
за да не правя нова тема може ли да ми кежете дъвките вредни ли са(без захар) :-) :-)
Повечето имат аспартам, така че са вредни. Освен това предизвикват отделяне на стомашен сок и ако постоянно дъвчев дъвка на празен стомах, можеш да си докараш рпоблеми. Ако имаш много пломби по зъбите и постоянно дъвчеш, дъвката полепва по пломбите, разклаща ги и може да паднат.


мерси много макар че нямам пломби но обичам да дъвча дъвки...но сега ще се опитам да ги спра... :o :(

titinkaa
01-22-2010, 13:03
Миналата година трябваше да ходя на нещо като фитнес-гимнастика, защото имах изкривяване на гръбнака. И си викам, че може да поотслабна малко, ама вместо това натрупах мускулна маса 8-)

няма измъкване и няма начин да не качиш мускулна маса особенно идеш ли на фитнес,просто е неизбежно без това

myl0weee
01-22-2010, 13:26
мене днеска ми беше 70/50 кръвното 8-) та си хапнах.. :oops:

вие как сте, как вървят диетите? :-o

billytalent
01-22-2010, 13:27
Аз днес съм на 2 фреша от портокал и кафе,усещам че пак към края на деня ще се проваля брутално 8-)

kuklichka_bg
01-22-2010, 14:19
не от неделя вече сериозно,че утре не мога да бъда стриктна :oops: 8-) офф добре,че има 5 месеца до лятото :smt110 а и сега като мина втора смяна мисля,че ще ми е по-лесно. :)

xAddicteDx
01-22-2010, 14:19
Колежки ( 8-) ) да знаете, че аз не пиша, но чета редовно, така че не ме отписвайте. Като сваля ше пиша пакк - да се похваля :D ай успех

titinkaa
01-22-2010, 14:45
мене днеска ми беше 70/50 кръвното 8-) та си хапнах.. :oops:

вие как сте, как вървят диетите? :-o

при мене нещата са добре,даже вече съм още 1 кило по-малко,миналия ден на фитнеса като бях се теглих :)

Sissy90
01-22-2010, 14:47
Колежки ( 8-) ) да знаете, че аз не пиша, но чета редовно, така че не ме отписвайте. Като сваля ше пиша пакк - да се похваля :D ай успех
И аз съм така, имам по някоя издънчица от време на време :oops:

Sissy90
01-22-2010, 14:49
Аз днес съм на 2 фреша от портокал и кафе,усещам че пак към края на деня ще се проваля брутално 8-)
А защо не ядеш? Аз ако не съм яла цял ден (или съм на 2-3 ябълки), вечерта така стабилно си хапвам, че да си наваксам всичко. Няма смисъл да гладуваш цял ден и после да се проваляш, яж по-малко и изключи каквото прецениш, така шансът ти да успееш ще е много по-голям.

titinkaa
01-22-2010, 14:54
pinki е свалила 6кг за 8 дни с диетата на Боряна :shock: :shock: :shock: :shock:

billytalent
01-22-2010, 15:01
Аз днес съм на 2 фреша от портокал и кафе,усещам че пак към края на деня ще се проваля брутално 8-)
А защо не ядеш? Аз ако не съм яла цял ден (или съм на 2-3 ябълки), вечерта така стабилно си хапвам, че да си наваксам всичко. Няма смисъл да гладуваш цял ден и после да се проваляш, яж по-малко и изключи каквото прецениш, така шансът ти да успееш ще е много по-голям.
Нямах време,понеже обикалях цял ден библиотеките :-D но преди малко изядох 1 банан и след малко ще си направя салата :) нз защо толкова се ограничавам от към храна,за мен това наистина си е сериозно ограничение,като се има предвид преди менюто ми какво беше и не свалям абсолютно нищо,това много ме депресира и отказвада продължавам :lol:

galu6a
01-22-2010, 15:09
Ние с майка ми започваме 90 дневната диета ще си пишем всеки ден кокво се яли и колко калори в една книга та да видим

аз съм 155 висока 45 кт. искам стана около 40-42 :)

kuklichka_bg
01-22-2010, 15:57
pinki е свалила 6кг за 8 дни с диетата на Боряна :shock: :shock: :shock: :shock:

аз сегаетох за нея в нета мисля да я пробвам и аз от Неделя до Четвъртък. :)

pinki
01-22-2010, 16:25
pinki е свалила 6кг за 8 дни с диетата на Боряна :shock: :shock: :shock: :shock:

аз сегаетох за нея в нета мисля да я пробвам и аз от Неделя до Четвъртък. :)
мхм и сега се тъпча като разпрана и не съм напълняла, даже вс ми казват, че като, че ли съм отслабнала още 8-) От утре я започвам пак и ще я издържа 10 дни :)

t1n4e7o
01-22-2010, 16:29
Тука чета разни глупости за диети на някакви Боряни, които не са диети, а са си направо глад, глад, и пак глад... и това Японско чудо... Хора, не си причинавайте само заболявания.. Тези диети от този тип до нищо хубаво не водят...

А аз иначе за днес съм яла 1 оооогромна ябълка :-D 1 банан
за обяд една салатка с доматки краставички лук и сиренце
и за вечеря ще хапна малко картофена салатка :P

Goddess
01-22-2010, 17:06
И аз мисля да пробвам диетата на Боряна...въпреки че ми изглежда ужасно сурова и не ми е ясно как ще издържа... :-D Ама аз ще я правя само 5 - те дни, не повече. 8 кг са ми много и то за такова време.
Но ще попрочета още малко за нея и ше видя.

xAddicteDx
01-22-2010, 17:49
И аз мисля да пробвам диетата на Боряна...въпреки че ми изглежда ужасно сурова и не ми е ясно как ще издържа... :-D Ама аз ще я правя само 5 - те дни, не повече. 8 кг са ми много и то за такова време.
Но ще попрочета още малко за нея и ше видя.

И аз, въпреки че Тинчето ми предоложи 90-дневната , виждам, че тази също има ефект по коментарите тук.Започвам от утре, още не съм решила колко ще продължа.

Goddess
01-22-2010, 17:58
И аз мисля да пробвам диетата на Боряна...въпреки че ми изглежда ужасно сурова и не ми е ясно как ще издържа... :-D Ама аз ще я правя само 5 - те дни, не повече. 8 кг са ми много и то за такова време.
Но ще попрочета още малко за нея и ше видя.

И аз, въпреки че Тинчето ми предоложи 90-дневната , виждам, че тази също има ефект по коментарите тук.Започвам от утре, още не съм решила колко ще продължа.
И аз мислех 90 - дневната, но тя пък е супер продължителна и трябва да ям всички тези определени храни 3 месеца...няма угодия. ;д
Аз не че като приключа с тази на Боряна, ще почна да се тъпча като прасе, но все пак. Пък и тя е такава, че я спазваш 10 дни, след това почиваш 10 и пак почваш, ако имаш чаак такава нужда. Но аз до повторение няма да стигна. Иначе много добри отзиви има. Даже не прочетох за йо - йо ефект..

HexGirl
01-23-2010, 05:39
кажете ква е тая диета на Боряна щот мен ми остават 2 кила до заветната цел 8-)

titinkaa
01-23-2010, 07:08
Диетата на Боряна

ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

LovelyGirl
01-23-2010, 07:27
Мисля, че от тази дието няма начин да не се появи йо-йо ефект. То си е живо мъчение това.Не е полезно изобщо.По-добре някой режим, но по-дълко време, отколкото тази диета 5-10 дни.

t1n4e7o
01-23-2010, 07:28
И още един път с риск да се повторя десетократно... Не започвайте тази диета, защото сте или по- точно СМЕ все още деца... :?

myl0weee
01-23-2010, 08:00
значи, аз като съм на диета и знам, че не трябва да ям и се ошашквам, просто когато нещо ми е забранено и.. за това сега реших да не си поставям високи цели, да не си казвам, че няма да ям, а ще се ограничавам, като същевременно ще мамя мозъка си с мислите "Не си на диета, просто днес не си гладна" :lol:

мамка им на тея 5 килограма..ще ги сваля, ако ще златни да са.. :-o

HexGirl
01-23-2010, 08:01
Диетата на Боряна

ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
не мисля ,че е глад
ако храната се разпределя правелно а не да ги изядете на веднъж не е глад :)
мисля да я пробвам тази седмица

myl0weee
01-23-2010, 08:04
Диетата на Боряна

ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
не мисля ,че е глад
ако храната се разпределя правелно а не да ги изядете на веднъж не е глад :)
мисля да я пробвам тази седмица

на същото мнение съм. Например сутринта на 1ви ден половинката кисело мляко, на обяд другата половина, после третата и четвъртата. На др ден зеленчуци може да се ядат когато си пожелаеш. 5та картофа, да не забравяме, че картофите са бавни въглехидрати и засищат. 2 на закуска, 2 на обяд, 1 на вечеря. Същото и с яйцата.

HexGirl
01-23-2010, 08:07
:) ето и аз така си го разпределих на ум

и при факта ,че не ям много тази храна ще ми е достатачна :)
макар че тея картофиии малко тежко ще ми става от тях :-o

myl0weee
01-23-2010, 08:14
няма да ти е тежко. Аз също искам да я започна, но не ям месо и не знам с какво да го заместя, или просто да я правя 4 последователни дни, т.е. само

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

дали ще има ефект? :-o :)

HexGirl
01-23-2010, 08:19
ами ще има 100 %
но пък после не трябва да се отпускаш
ето аз преди 2 години почнах да се храня правелно и да имам свестен режим направих го защото бях изпаднала в депресия няква тогава тежах 57 кила може и повече
сега тежа 47 :) но това са килограми свалени с правелно хранене и воля за промяна

myl0weee
01-23-2010, 08:21
ами ще има 100 %
но пък после не трябва да се отпускаш
ето аз преди 2 години почнах да се храня правелно и да имам свестен режим направих го защото бях изпаднала в депресия няква тогава тежах 57 кила може и повече
сега тежа 47 :) но това са килограми свалени с правелно хранене и воля за промяна

е защо искаш да отслабваш още? 47 килограма са идеални..? :-o Иначе, ако си навита можем да я започнем диетата от понеделник :) аз сега ще се ограничавам тея 2 дни, за да подготвя организма си, да не го стресирам после 8-)

HexGirl
01-23-2010, 08:25
ами ще има 100 %
но пък после не трябва да се отпускаш
ето аз преди 2 години почнах да се храня правелно и да имам свестен режим направих го защото бях изпаднала в депресия няква тогава тежах 57 кила може и повече
сега тежа 47 :) но това са килограми свалени с правелно хранене и воля за промяна

е защо искаш да отслабваш още? 47 килограма са идеални..? :-o Иначе, ако си навита можем да я започнем диетата от понеделник :) аз сега ще се ограничавам тея 2 дни, за да подготвя организма си, да не го стресирам после 8-)
дам от понеделник ще я :)
а иначе за храненето аз ям основно сурова храна зеленчуци плодове + много течности и пилешко :)
това си ми е нормалното
такааа че от понеделник таз диетка ще е лесна е

myl0weee
01-23-2010, 08:27
e, добре тогава, ще те имам за подкрепа, защото аз съм от Лаком Дол :lol: :) :)

HexGirl
01-23-2010, 08:37
e, добре тогава, ще те имам за подкрепа, защото аз съм от Лаком Дол :lol: :) :)
еми аз на 6 ти ще започна житния пост
ако искаш спазваи го с мен :)

myl0weee
01-23-2010, 08:39
e, добре тогава, ще те имам за подкрепа, защото аз съм от Лаком Дол :lol: :) :)
еми аз на 6 ти ще започна житния пост
ако искаш спазваи го с мен :)

оу, жито не мога да ям.. :lol: :)

myl0weee
01-23-2010, 08:41
ам, сигурно си споменавала, обаче не ми се рови :oops: на колко си години ти, колко си висока? :-o

аз съм на 17 (добре де, другия месец ги правя), 1.56 съм висока 8-) :x и съм около 55-56 кг, различно, понякога стигам и до 57-58 за 2- 3 дни, ама ги свалям бързо 8-) искам да съм 50. :) Казвам се Антония, викай ми Тони, Тонита, Тонитка, или каквото ти дойде на ум 8-) :) :)

sl0w
01-23-2010, 08:45
ам, сигурно си споменавала, обаче не ми се рови :oops: на колко си години ти, колко си висока? :-o

аз съм на 17 (добре де, другия месец ги правя), 1.56 съм висока 8-) :x и съм около 55-56 кг, различно, понякога стигам и до 57-58 за 2- 3 дни, ама ги свалям бързо 8-) искам да съм 50. :) Казвам се Антония, викай ми Тони, Тонита, Тонитка, или каквото ти дойде на ум 8-) :) :)
тва не беше нужно :lol:

myl0weee
01-23-2010, 08:46
ам, сигурно си споменавала, обаче не ми се рови :oops: на колко си години ти, колко си висока? :-o

аз съм на 17 (добре де, другия месец ги правя), 1.56 съм висока 8-) :x и съм около 55-56 кг, различно, понякога стигам и до 57-58 за 2- 3 дни, ама ги свалям бързо 8-) искам да съм 50. :) Казвам се Антония, викай ми Тони, Тонита, Тонитка, или каквото ти дойде на ум 8-) :) :)
тва не беше нужно :lol:

кое бре, димитре

sl0w
01-23-2010, 08:47
ам, сигурно си споменавала, обаче не ми се рови :oops: на колко си години ти, колко си висока? :-o

аз съм на 17 (добре де, другия месец ги правя), 1.56 съм висока 8-) :x и съм около 55-56 кг, различно, понякога стигам и до 57-58 за 2- 3 дни, ама ги свалям бързо 8-) искам да съм 50. :) Казвам се Антония, викай ми Тони, Тонита, Тонитка, или каквото ти дойде на ум 8-) :) :)
тва не беше нужно :lol:

кое бре, димитре
да си изпееш родословното дърво :D :lol:

myl0weee
01-23-2010, 08:47
:oops: :-)

sl0w
01-23-2010, 08:49
:-)

Goddess
01-23-2010, 08:56
Аз я почвам от днес.
И според мен също не е глад. Апетит и глад са различни неща - аз понякога мога да имам апетит и цял слон да мога да изям, но не защото съм гладна. Така че, както казаха, с правилно разпределение, на организма ще му е достатъчно. Другото е лакомия. ( която трябва да преодолея :lol: )
Аз още не съм яла. Чакам мама и тате да се върнат, да ми донесат Активия - та. ( не обичам чисто кисело мляко да ям. Обикновена Активия също, ама тя е по - малко "кисела" и затова.. )
Утре ще ям салата от зеле и моркови най - вече, краставица по някое време, но мисля да си взема и плод - ябълка...
Варените картофи не знам какво ще ги правя...не обичам да ям. Картофена салата - да, ама така...

pinki
01-23-2010, 09:18
Аз я почвам от днес.
И според мен също не е глад. Апетит и глад са различни неща - аз понякога мога да имам апетит и цял слон да мога да изям, но не защото съм гладна. Така че, както казаха, с правилно разпределение, на организма ще му е достатъчно. Другото е лакомия. ( която трябва да преодолея :lol: )
Аз още не съм яла. Чакам мама и тате да се върнат, да ми донесат Активия - та. ( не обичам чисто кисело мляко да ям. Обикновена Активия също, ама тя е по - малко "кисела" и затова.. )
Утре ще ям салата от зеле и моркови най - вече, краставица по някое време, но мисля да си взема и плод - ябълка...
Варените картофи не знам какво ще ги правя...не обичам да ям. Картофена салата - да, ама така...
и аз я започнах от днес пак :) Хайде пожелавам ти успех :-)

Goddess
01-23-2010, 09:20
Мерси и на теб. :)
Истината е, че това е първата диета, която ще спазвам. ;д Надявам се да издържаа...От мен си зависи само, ама...

vagarious
01-23-2010, 09:33
Искам да ви питам нещо за моята идея. 8-)
Значи от 2 седмици се придържам към тази 90 дневна диета, естествено с прегрешения.Но си продължавах.Естествено и резултат няма,дори минимален.Така.Зачетох се отново в Точковата диета и ми хрумна нещо:добре ли е да ги спазвам и двете?!Какво имам предвид!?Ами например днес ми е белтъчен ден и ще хапвам белтъци за 40-45 точки общо.И така за останалите дни.Нали ме разбрахте какво имам предвид?Е,споделете мнението си.Мерси. :)

titinkaa
01-23-2010, 09:38
Искам да ви питам нещо за моята идея. 8-)
Значи от 2 седмици се придържам към тази 90 дневна диета, естествено с прегрешения.Но си продължавах.Естествено и резултат няма,дори минимален.Така.Зачетох се отново в Точковата диета и ми хрумна нещо:добре ли е да ги спазвам и двете?!Какво имам предвид!?Ами например днес ми е белтъчен ден и ще хапвам белтъци за 40-45 точки общо.И така за останалите дни.Нали ме разбрахте какво имам предвид?Е,споделете мнението си.Мерси. :)

Е,добре де неска ще изкараш ами другите дни как ще ги съчетаеш?

HexGirl
01-23-2010, 09:58
ам, сигурно си споменавала, обаче не ми се рови :oops: на колко си години ти, колко си висока? :-o

аз съм на 17 (добре де, другия месец ги правя), 1.56 съм висока 8-) :x и съм около 55-56 кг, различно, понякога стигам и до 57-58 за 2- 3 дни, ама ги свалям бързо 8-) искам да съм 50. :) Казвам се Антония, викай ми Тони, Тонита, Тонитка, или каквото ти дойде на ум 8-) :) :)
мен ли питаш за ръст и години
почти 19 тежа 47-8 кила и съм 165
желая да стана 45 идеалното тегло :)

Sissy90
01-23-2010, 10:08
Искам да ви питам нещо за моята идея. 8-)
Значи от 2 седмици се придържам към тази 90 дневна диета, естествено с прегрешения.Но си продължавах.Естествено и резултат няма,дори минимален.Така.Зачетох се отново в Точковата диета и ми хрумна нещо:добре ли е да ги спазвам и двете?!Какво имам предвид!?Ами например днес ми е белтъчен ден и ще хапвам белтъци за 40-45 точки общо.И така за останалите дни.Нали ме разбрахте какво имам предвид?Е,споделете мнението си.Мерси. :)
Няма как да ги докараш 45 точки с плодовете - това означава да изкараш деня на 4-5 плода :? Илил пък въглехидратния ден - прекалено малко въглехидратна храна можеш да изядеш, точковата диета е нисковъглехидратна като цяло.

t1n4e7o
01-23-2010, 10:08
HexGirl защо не пуснеш една снимка, защото според мен няма да постигнеш идеалното тегло.. Единственото, което ще стигнеш е една анорексия.. Нищо лично, но тук половината ми се виждат много зле... :-o

vagarious
01-23-2010, 10:12
Искам да ви питам нещо за моята идея. 8-)
Значи от 2 седмици се придържам към тази 90 дневна диета, естествено с прегрешения.Но си продължавах.Естествено и резултат няма,дори минимален.Така.Зачетох се отново в Точковата диета и ми хрумна нещо:добре ли е да ги спазвам и двете?!Какво имам предвид!?Ами например днес ми е белтъчен ден и ще хапвам белтъци за 40-45 точки общо.И така за останалите дни.Нали ме разбрахте какво имам предвид?Е,споделете мнението си.Мерси. :)

Е,добре де неска ще изкараш ами другите дни как ще ги съчетаеш?

Ммда..правилно.Не се усетих.Е, значи с каквото мога ще ги съчетавам.
За днес вече си оправих менюто.Излизат ми 43т.Включила съм и вечерята.Просто идеално.

HexGirl
01-23-2010, 10:18
защо да не постигна идеално тегло :-o не разбирам

иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg

Sissy90
01-23-2010, 10:23
защо да не постигна идеално тегло :-o не разбирам

иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg
Няма да съм единствената, която ще ти каже, че няма смисъл да отслабваш повече. По-скоро положи усилия да си запазиш това тегло (въпреки че и то е нездравословно ниско, индексът на телесната ти маса е около 17.3, а долната граница е 18.5). Аз съм малко по-ниска от теб (163 см) и на 51 кг изглеждах доста добре - сега пак това ми е целта, 50-51 кг (може ли да използвам момента да се похваля, че съм свалила малко - не знам колко кг, но днес си мерих талията и е -1 см за около седмица и бедрата пак там някъде)

myl0weee
01-23-2010, 10:26
иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg

:shock:

ожени се за мен
:oops:

t1n4e7o
01-23-2010, 10:30
защо да не постигна идеално тегло :-o не разбирам

иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg

Ами защото си на 19, защото си 1,65 и ако отслабнеш още ще погрознееш... Да не би да искаш да станеш скелет.... :shock: Една моя приятелка е същата като теб, като си беше 50 кг беше супер яка мадама, имаше си всичко. След това поради нерви свали към 6 кг и повярвай ми.. Горзна гледка е.. Не може да си намери дреха, която да запълни, а се налага да си купува дънки от детските магазини... Така че според мен 3-4 кг няма да те оправят, а ще станеш по- зле.. Може да походиш на фитнес и да си направиш плочки например, защото аз не виждам нищо за сваляне от корема ти, ако тооолкова много искаш да направиш нещо.. И да си ядеш здравословно..Просто съветвам, защото и аз съм била на 15, била съм и на 16 и на 17, сега съм на 18 и нямам много по- голям опит от всички тук, но имам опит с диетите и имам опит с това как ако не внимавашможе да се отрази много лошо на здравето ти.. И това го казвам от личен опит.. Като започнат да ви се получават разни аномалии с организма.. тогава да ви питам аз.. Просто спортувайте и се хранете здравословно! Няма да усетите как ще постигнете идеалното телосложение! :-)

Sissy90
01-23-2010, 10:31
защо да не постигна идеално тегло :-o не разбирам

иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg
Няма да съм единствената, която ще ти каже, че няма смисъл да отслабваш повече. По-скоро положи усилия да си запазиш това тегло (въпреки че и то е нездравословно ниско, индексът на телесната ти маса е около 17.3, а долната граница е 18.5). Аз съм малко по-ниска от теб (163 см) и на 51 кг изглеждах доста добре - сега пак това ми е целта, 50-51 кг (може ли да използвам момента да се похваля, че съм свалила малко - не знам колко кг, но днес си мерих талията и е -1 см за около седмица и бедрата пак там някъде)
Мисля, че пропуснах да спомена татуировката - :smt007 Харесва ми това, че си я направила на по-необичайно място, а не на кръста, глезена или рамото, а и самата рисунка е страхотна. Истинска е, нали?

HexGirl
01-23-2010, 11:07
дам истинска е
иначе аз не се смятам за слаба а напротив ...
иначе нали ви казвам от години ям здравосовно бял хляб не помня кога съм яла последно а за сол и захар да не говоря 8-)

PinkFloydSound
01-23-2010, 11:14
Станала съм 53-4-5 килограма. :cry:

titinkaa
01-23-2010, 11:35
Станала съм 53-4-5 килограма. :cry:

много ли ти се струват,аз забравих ти колко искаше да стане?!

PinkFloydSound
01-23-2010, 12:01
Бях 50 и се харесвах много. 8-)

xAddicteDx
01-23-2010, 12:23
'драсти. Реших да не чакам до понеделник, ами да почвам от днес диетата на Б. и засега не съм почнала с мялкото, но туко-що изядох 1 Корни с банан :( дано да не попречи :( според вас ?

BlackKeys
01-23-2010, 12:25
'драсти. Реших да не чакам до понеделник, ами да почвам от днес диетата на Б. и засега не съм почнала с мялкото, но туко-що изядох 1 Корни с банан :( дано да не попречи :( според вас ?
Продължавай си с диетата. Прегрешила си , но какво от това? Първи ден ти, тепърва ще ти стане по-лесно и ще спреш всякакво сладко.

А иначе HexGirl, недей да слабееш, само си пази килограмите. Така си добре.

xAddicteDx
01-23-2010, 12:54
Да, бе, аз не съм си и помисляла да спирам. мисля неска друго да не ям 8-). HexGirl е много красива..!

galu6a
01-23-2010, 13:19
така аз мн пъти съм споменавала ,че преди година спазвах 90 дневната диета за 2 седмици и свалих 5 килограма от 50 станах 45 :) сега съм напълняла с един килограм ама не е знай колко :-D с майка както казах започнахме от днес отново 90 дневната диета + изтеглих си клипчета с аеробика и упражнения който да правя :) пък колко ще ги правя и аз незнам :-D

днешното ми меню

Белтъчен ден

1 филия хляб+ 100 грама краве сирене
1 даже не една ами половин ябълка
половин кофичка кисело мляко

до края на деня ще доизям киселото мляко +малко пилешко ама мн малко :-D

някой може ли да ми даде хубав калкулатор за калории в нета не намерих такъв ,който да ми допадне :)

целта ми е да стана около 40-42 :)

П.П. какво ще кажете

Sissy90
01-23-2010, 13:36
http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html
Този калкулатор е много подробен.
Искаш да станеш 40 кг? Аз като те гледах на снимките ми се стори супер в момента, не мисля, че трябва да сваляш още.

billytalent
01-23-2010, 13:42
защо да не постигна идеално тегло :-o не разбирам

иначе ето снимка
http://prikachi.com/files/1306430d.jpg
и на корема
http://prikachi.com/files/1306432R.jpg

Искам и аз да ги видя,но не ми ги отваря 8-) :lol:

Goddess
01-23-2010, 14:13
И аз я почнах вече. Половин мляко съм изяла за целият ден, сега дояждам другата половина. Ма ми е толкова гадно, че не знам дали ще ям 2 - ро. :lol: Прегреших с 2 парченца млечен шоколад ( 2 квадратчета ), ама си го прощавам. ;д
Искам вече да ям яйца и месоо...1-ия ден е най - гаден !

mmKamm
01-23-2010, 18:47
Диета явно не мога да спазвам, ако е точно определено кво да се яде :o Просто се ограничавам. Днес прекалих доста :) Ядох картофена салата, 2-3 пил. дробчета и консервирана царевица :D
Утре си продължавам гладуването, но добавям и изкачване на 15 етажен блок неколкократно + преси :)
Да ви се похваля, че се пръскам от любов :smt007

billytalent
01-23-2010, 20:09
Днес съм брутално доволна от себе си 8-) успях да изкарам един ден без шоколад 8) и пак нищо не свалям,не мога повече

BlackKeys
01-23-2010, 20:21
Днес съм брутално доволна от себе си 8-) успях да изкарам един ден без шоколад 8) и пак нищо не свалям,не мога повече

То за един-два дена без шоколад няма да тслабнеш.
Все пак не се отказвай.
А иначе правиш ли някакви упражнения, тренираш ли?

billytalent
01-23-2010, 20:24
Днес съм брутално доволна от себе си 8-) успях да изкарам един ден без шоколад 8) и пак нищо не свалям,не мога повече

То за един-два дена без шоколад няма да тслабнеш.
Все пак не се отказвай.
А иначе правиш ли някакви упражнения, тренираш ли?

Намалила съм храната супер много и няма абсолютно никакъв ефект,преди време като правих 90-дневната още първите дни имаше видим ефект и от тогава нещо не ми се получават нещата-в някакъв застой съм,иначе започнах да въртя обръч... :?

BlackKeys
01-23-2010, 20:33
Днес съм брутално доволна от себе си 8-) успях да изкарам един ден без шоколад 8) и пак нищо не свалям,не мога повече

То за един-два дена без шоколад няма да тслабнеш.
Все пак не се отказвай.
А иначе правиш ли някакви упражнения, тренираш ли?

Намалила съм храната супер много и няма абсолютно никакъв ефект,преди време като правих 90-дневната още първите дни имаше видим ефект и от тогава нещо не ми се получават нещата-в някакъв застой съм,иначе започнах да въртя обръч... :?

А защо не почнеш пак 90 дневната, щом ти е помагала?

MichellePhan
01-23-2010, 20:52
Може ли ако направя Диетата на Бояна (10 дена) + 90 дневна за 2-3-4 седмици + след т'ва разделно хранене да си запася кг много дълго време?Защото от тази Диета на Бояна съм сигурна,че най-много 2 сед. ще се задържи ефекта.Искам да отслабна бързо,а след това да го направя продължително 8-) .Днеска се опитах да почна тази Диета на Бояна.Изядох 1 кисело мляко 0.1% на Бор Чвор.Беше бахти якото кисело мляко :smt049 Ядох си кофичката цял ден и бях нахранена.Вечерта изядох 1 пакетче бонбони MM,5 лъжици боб и вафла :? И за ко...даже не ми се ядеше :-x От утре(за пореден път :D ) ще я почна.Сега съм 55-7 кг. Целта ми е с Диетата на Бояна да стана 50,а след това с 90 дневната 40-1-2 кг.С разделното хранене ще се опитам да си ги задържа колкото може повече.Упражнения ще правя обикновени(коремни,гръдни, лякания и бой с барат ми :o ).Ще стане ли така както съм го намислила?

billytalent
01-23-2010, 21:06
Не я започнах отново,защото реших просто да се ограничавам и да спра боклуците,а преди се хранех само с това,сега от 3 февруари започвам пречистването с жито 8-)

gret4ety
01-23-2010, 21:06
Ям когато огладнея, колкото ми се яде.

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/26/f0/42f2a4ab_0040021582558_00_600.jpg

billytalent
01-23-2010, 21:13
Плюсчиии от мен :-)
HexGirl наистина е много слаба :)

MichellePhan
01-23-2010, 21:19
gret4ety диета ли ще правиш или се фукаш,че дори и да ядеш цял живот гнусни джумерки няма да недебелееш?

t1n4e7o
01-24-2010, 06:42
Не я започнах отново,защото реших просто да се ограничавам и да спра боклуците,а преди се хранех само с това,сега от 3 февруари започвам пречистването с жито 8-)

Я сподели за това пречистване с жито :)

kuklichka_bg
01-24-2010, 08:57
gret4ety диета ли ще правиш или се фукаш,че дори и да ядеш цял живот гнусни джумерки няма да недебелееш?

То защото е мн яко да се хвалиш,как ядеш боклуци. 8-) Ама пък тя не е казала какво яде така че. 8-)

titinkaa
01-24-2010, 17:37
абе момичета вярно ли е че VEGA Testa е безплатен за ученици под 18г.? :)

vanilievisez
01-24-2010, 18:30
От утре почвам 90-дневната, пожелайте ми успех.

Sissy90
01-24-2010, 18:38
абе момичета вярно ли е че VEGA Testa е безплатен за ученици под 18г.? :)
Никъде не съм иждала такова нещо и ми се струва абсурдно. Няма кой да го плати, все пак това не е нещо важно за здравето, че примерно здравната каса да го поеме.

Infinity
01-24-2010, 18:59
От утре почвам 90-дневната, пожелайте ми успех.
Успех и спокойно ще се справиш , защото все пак при тази дието количеството храна , която се приема дневно е абсолютно досаттъчно на един организъм, за да функционира нормално , а нали това е целта всичко останало е една мръсна лакомия. 8-)
Съветвам всички да го давате малко по-спокойно , защото понякога тука като ви чета имам тъпото чувство , че направо светът ви се върти около тая пуста храна , както казах това е просто начин за оцеляване и не виждам какво толкова сте се запънали като магарета на мост. 8-)
ВОЛЯ !
Успех на всички. :-)

silviq8888
01-25-2010, 08:55
От утре почвам 90-дневната, пожелайте ми успех.

Успех ти пожелавам и аз съм с теб! Днес ми е 4 ден и се чувствам много добре!Е не я спазвам много стриктно но резултат има близо -3 килограма съм свалила! :grin: :grin: :grin: :grin: Само малко на плодовете ми е гадно но ще гледам да издържа! А според мен тази диета е за тези който не могат без сладко като мен защото вчера ядох доста сладко е беше въглехидратен ден но все пак доста хапнах и не съм качила :grin: :grin: :grin: !!!

vagarious
01-25-2010, 12:27
Аз каквото и да правя, не помръдвам.Диети ли не спазвах, на фитнес ли не ходих, не се ли ограничавах, не не и не.Не мърдам.А не трябва да съм тези кг, които съм. :x Отчайвам се. :(

billytalent
01-25-2010, 12:29
Аз каквото и да правя, не помръдвам.Диети ли не спазвах, на фитнес ли не ходих, не се ли ограничавах, не не и не.Не мърдам.А не трябва да съм тези кг, които съм. :x Отчайвам се. :(

Аз съм същата,няколко пъти драматизирах в темата за същото 8-)

vagarious
01-25-2010, 12:48
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

billytalent
01-25-2010, 13:25
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

vagarious
01-25-2010, 13:37
billytalent Абсолютно.Не съм се филмирала.Имам какво да махам от себе си, но уви.. :-o

Infinity
01-25-2010, 13:59
^ Колко си висока и колко кг. си ? :-o

vagarious
01-25-2010, 14:09
1.68 и 60-63кг. :?

Sissy90
01-25-2010, 14:17
1.68 и 60-63кг. :?
Пробвала ли си да броиш калории? Кофти е, но така можеш да разбереш дали наистира поемаш по-малко енергия, отколкото изразходваш. Винаги има логична причина да не отслабваш.

vagarious
01-25-2010, 14:20
1.68 и 60-63кг. :?
Пробвала ли си да броиш калории? Кофти е, но така можеш да разбереш дали наистира поемаш по-малко енергия, отколкото изразходваш. Винаги има логична причина да не отслабваш.

Би ли ми обяснила как става това броене !?Смисъл, от къде да гледам и какво трябва да знам, за това броене!?Мерси. :)

silviau66
01-25-2010, 14:39
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

Хмм бих те попитала същото.. (не се заяждам !!!!! )

Undying
01-25-2010, 14:48
От 8 дни съм на Дюкан и съм -3/4 кг (колебае се кантара), направо не мога да повярвам, при положение че не бях 100% стриктна, имах 1-2 прегрешения, и все пак...От днеска обаче след този резултат просто няма как да си позволя прегрешения... :)

billytalent
01-25-2010, 15:29
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

Хмм бих те попитала същото.. (не се заяждам !!!!! )

Да,не си харесвам тялото :?

silviau66
01-25-2010, 15:36
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

Хмм бих те попитала същото.. (не се заяждам !!!!! )

Да,не си харесвам тялото :?

Еее ти си знаеш :) Но по снимкитее.. нямам идея какво не харесваш.. както и да е.. :) :-) :-) Успех тогава.. :-)

MichellePhan
01-25-2010, 16:21
:/ Абе пак да питам,може някой да ми отговори...:
Ако направя Диетата на Боряна за 10 дни(-8/-9кг) и после 90 дневната(-10кг) и продължа с разделно хранене ще си задържа ли минусите(свалените кг)?

Sissy90
01-25-2010, 16:31
1.68 и 60-63кг. :?
Пробвала ли си да броиш калории? Кофти е, но така можеш да разбереш дали наистира поемаш по-малко енергия, отколкото изразходваш. Винаги има логична причина да не отслабваш.

Би ли ми обяснила как става това броене !?Смисъл, от къде да гледам и какво трябва да знам, за това броене!?Мерси. :)
Ами трябва да си теглиш храната или горе-долу да преценяваш порциите - например кофичка мляко е 400 грама, една чиния прясно зеле е към 200, 1 пълна ч. л. мед е 15-20 гр. и т. н. Записваш си какво и колко си яла и накрая смяташ. Ето този калкулатор не е лош:
http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html
Аз преди имах и програма, с която си смятах, но сега нещо не иска да работи, откакто си преинсталирах компютъра :o Не че съжалявам де, тя не е толкова подробна.

vagarious
01-25-2010, 16:39
Точно това ми е най-трудното.Няма как да меря кое колко е. :o

Goddess
01-25-2010, 16:40
Аз от тази на Боряна се отказах..2 дни и не мога повече. :lol:
Сега чета 90 - дневната, че все не я дочитам докрай...
Ама, Боже, вярно ли се отслабва толкова от нея ?? Направо не ми се вярва - ядеш си всичко - и месо, и хляб, и салати, и сладко...
Вероятно, съчетано в режим си е друго, но все пак.. :-D
Та засега няма да я почвам, защото през зимния период повече си стоя вкъщи - не се движа много, не излизам и повече мисля за храна. ;д
Към май месец вероятно ще я почна.
Предполагам, че мога да я спра по всяко време, когато реша, че съм свалила достатъчно ? И ефекта пак да е траен ?

MichellePhan
01-25-2010, 16:43
Аз от тази на Боряна се отказах..2 дни и не мога повече. :lol:
Сега чета 90 - дневната, че все не я дочитам докрай...
Ама, Боже, вярно ли се отслабва толкова от нея ?? Направо не ми се вярва - ядеш си всичко - и месо, и хляб, и салати, и сладко...
Вероятно, съчетано в режим си е друго, но все пак.. :-D
Та засега няма да я почвам, защото през зимния период повече си стоя вкъщи - не се движа много, не излизам и повече мисля за храна. ;д
Към май месец вероятно ще я почна.
Предполагам, че мога да я спра по всяко време, когато реша, че съм свалила достатъчно ? И ефекта пак да е траен ?
Хубаво е след като я спреш да почнеш 1-2 седмици разделно хранене за да се задържат по-дълго време(2-3г.)

billytalent
01-25-2010, 16:46
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

Хмм бих те попитала същото.. (не се заяждам !!!!! )

Да,не си харесвам тялото :?

Еее ти си знаеш :) Но по снимкитее.. нямам идея какво не харесваш.. както и да е.. :) :-) :-) Успех тогава.. :-)

Мерси :) сега се храня здравословно 8-) от 3-ти започвам прочистването с жито и ако нищо не стане се отказвам :-D

silviau66
01-25-2010, 16:50
Аз от тази на Боряна се отказах..2 дни и не мога повече. :lol:
Сега чета 90 - дневната, че все не я дочитам докрай...
Ама, Боже, вярно ли се отслабва толкова от нея ?? Да отслабва се.. !! Направо не ми се вярва - ядеш си всичко - и месо, и хляб, и салати, и сладко... И на мен не ми се вярваше ама.. Вероятно, съчетано в режим си е друго, но все пак.. :-D
Та засега няма да я почвам, защото през зимния период повече си стоя вкъщи - не се движа много, не излизам и повече мисля за храна. ;д
Към май месец вероятно ще я почна.
Предполагам, че мога да я спра по всяко време, когато реша, че съм свалила достатъчно ? Да можеш.. :) И ефекта пак да е траен ? Определено е траен.. Свалих 7-8 кг с нея преди4-5 месеца и не съм качила нито килограм.. :)

silviau66
01-25-2010, 16:53
И на мен това ми е за 2ри път... хахах.. 8-) :?

Сигурна ли си,че имаш за сваляне :?

Хмм бих те попитала същото.. (не се заяждам !!!!! )

Да,не си харесвам тялото :?

Еее ти си знаеш :) Но по снимкитее.. нямам идея какво не харесваш.. както и да е.. :) :-) :-) Успех тогава.. :-)

Мерси :) сега се храня здравословно 8-) от 3-ти започвам прочистването с жито и ако нищо не стане се отказвам :-D

Ооо каде ще се отказваш бе.. Я се стягай.. Вместо да даваш пример на мен и останалите тук.. ти се отказваш.. 8-) 8-) 8-)

Goddess
01-25-2010, 16:58
Мерси момичета. :) silviau66, колко време я спазваше, за да свалиш толкова ? Защото и аз искам толкова някъде...
Притеснява ме това с 29 - ия ден. Само на вода не знам как се издържа, но... ;д Та и затова предпочитам лятото - в жегите, само на студена вода, ще ми е по - лесно, отколкото сега...

billytalent
01-25-2010, 17:01
^^ Аз съм възможно най-лошият пример...иначе аз като бях на 90-дневната не съм правила воден ден :D

silviau66
01-25-2010, 17:16
Мерси момичета. :) silviau66, колко време я спазваше, за да свалиш толкова ? Защото и аз искам толкова някъде...
Притеснява ме това с 29 - ия ден. Само на вода не знам как се издържа, но... ;д Та и затова предпочитам лятото - в жегите, само на студена вода, ще ми е по - лесно, отколкото сега...

Хмм и мен ме притесняваше 29тия ден ноо... така и не се стигна до него понеже ми се събраха няколко РДта и всичко се прецака.. :( Ами правих я приблизително 25-26 дни.. Като поне 5-6 от тях имах недопустими грешки,, ноо... ;) И не беше много стриктно.. ;) :-)

silviau66
01-25-2010, 17:18
Между другото и аз лятото ще я правя задължително защото изкарвам с много малко храна и не ми е голям проблем гладуването.. :)

Goddess
01-25-2010, 17:28
А, супер. Въпреки че всеки организъм си е строго индивидуален и не е казано, че и аз за тези дни ще сваля толкова, но все пак...приблизително..
И казваш, че въпреки, че не си била стриктна и си я прекратила, си си запазила килограмите ? И си ядеш нормално ?

MichellePhan
01-25-2010, 17:29
аз пък днес съм много доволна от себе си! :D реших да не си поставям цели и да се тормозя, просто да гледам да се ограничавам. Закусих грейпфрут, обядвах домашна млечна салата, вечерях боб, прегреших с 1 вафла и ужасно вкусният кекс на мама, изпих промишлено количество кафе без захар и днес се храних сравнително по- малко от обикновено. хляб до мойта уста не се допря, а и нямах желание. вафлата беше заради менструацията 8-) :oops:

вие как сте? прогрес? :-o :-)
Днеска направих 1 ден от 90 дневната... :grin: Ама сега нещо супер много ми се яде :-x Ако не издържа почвам пак отначало...Свършиха плодовете :o

billytalent
01-25-2010, 17:30
^ Пий вода или яж кисело мляко,пак казвам че 90-дневната не е гладуване,аз с толкова много прегрешения свалих 5 кг.,което за мен е супер много 8-)

MichellePhan
01-25-2010, 17:34
^ Пий вода или яж кисело мляко,пак казвам че 90-дневната не е гладуване,аз с толкова много прегрешения свалих 5 кг.,което за мен е супер много 8-)
За колко дни 5 кг?Оф...не знам.Майка ми ми каза,че сега понеже е зима и по-трудно се отслабва заради липсата на движение и защото понеже е студено тялото се "запасява" с храна ама може да ме лъже,защото иска да не спазвам диети и се опитва по всякакъв начин да ме накара.

billytalent
01-25-2010, 17:36
Ми за 1-2 седмици някъде,беше миналата година :-D и всеки ден си позволявах по-малко сладко,защото не можех и приемах от позволената храна в огромно количество

narciso
01-25-2010, 17:42
Охоо кви теми имало тук!
Супер и аз съм нa диета + hollywood slim
някой тествал ли го е? я споделете !!
След седмица и аз ще споделя първи впечатления :)
иначе диетата ми е що годе готина http://prikachi.com/users/narciso/1r.jpg

снимки после

t1n4e7o
01-25-2010, 17:50
^^^ Диетата ми се вижда интересна и не много тежка :) Какви са ти отзивите от нея? :)

silviau66
01-25-2010, 18:03
Я, я сподели, че ми стана интересно.. Диетата не е тежка.. но дали ще има резултати.. и аз малко не разбрах това другото Холивуд слим какво е.. :-) ??

billytalent
01-25-2010, 18:05
Хапчета за отслабване,които са пълен боклук и към тях има книжка с диети,иначе диетите са добри

Goddess
01-25-2010, 18:11
Хапчета за отслабване,които са пълен боклук и към тях има книжка с диети,иначе диетите са добри

Да се чудиш от диетата ли отслабваш или от хапчетата... :lol:

billytalent
01-25-2010, 18:13
Хапчета за отслабване,които са пълен боклук и към тях има книжка с диети,иначе диетите са добри

Да се чудиш от диетата ли отслабваш или от хапчетата... :lol:
Определено :D чудят се как да вземат парите на хората,имам приятелки които се набутаха да ги пробват...

s0s3xy
01-25-2010, 19:23
Здрасти, мацки :-) аз от днес съм на диетата "Японско чудо", винаги съм се мъчила да отслабна, ала не можех, но този път съм решена (стискайте ми палци да успея) чее трябва да сваля килца.Сутринта пих чаша мляко с много малко количество нескафе, на обяд-2 твърдо варени яйца(които попринцип много мразя, но красотата иска жертви 8-) ) и за вечеря една салата (краставици и домати) със 3 парченца шунков салам. Не бях гладна, но въпреки това спазих хранителния режим и сега също не съм гладна,общо взето се чувствам мн добре, но все пак ми е едва 1 ден :)
Успех на всички, искрено ви пожелавам да успеете да свалите излишните килограми :-)

StreetFame
01-25-2010, 19:56
Здрасти, мацки :-) аз от днес съм на диетата "Японско чудо", винаги съм се мъчила да отслабна, ала не можех, но този път съм решена (стискайте ми палци да успея) чее трябва да сваля килца.Сутринта пих чаша мляко с много малко количество нескафе, на обяд-2 твърдо варени яйца(които попринцип много мразя, но красотата иска жертви 8-) ) и за вечеря една салата (краставици и домати) със 3 парченца шунков салам. Не бях гладна, но въпреки това спазих хранителния режим и сега също не съм гладна,общо взето се чувствам мн добре, но все пак ми е едва 1 ден :)
Успех на всички, искрено ви пожелавам да успеете да свалите излишните килограми :-)
Вечерята ти трябва да е пилешко.
И мляко не може да се пие/яде.

silviau66
01-25-2010, 20:00
Хапчета за отслабване,които са пълен боклук и към тях има книжка с диети,иначе диетите са добри

Да се чудиш от диетата ли отслабваш или от хапчетата... :lol:
Определено :D чудят се как да вземат парите на хората,имам приятелки които се набутаха да ги пробват...

Ахамм. :) вече почна да ми се прояснява картинката..

Goddess
01-25-2010, 20:03
За колко дни 5 кг?Оф...не знам.Майка ми ми каза,че сега понеже е зима и по-трудно се отслабва заради липсата на движение и защото понеже е студено тялото се "запасява" с храна ама може да ме лъже,защото иска да не спазвам диети и се опитва по всякакъв начин да ме накара.
Е не те лъже... ;д Вярно е. Затова по принцип не се спазват диети през зимния период, трудно е, самият организъм трудно се поддава. Има си хора, които успяват, но принцино пролетта - лятото се спазват диетите.
Лятото има и повече зеленчуци и плодове за ядене. Поне такива каквито обичам...Зимата само ябълки, друго не ям. Докато лятото - ягоди, череши, праскови, кайсии...Краставици, домати, зелена салата, които и сега има, но са безвкусни направо...Пък и лятото в жегата нямаш толкова апетит, движиш се повече...Затова така съм си го решила. Сега ще си се освинвам докато мога... ;д

MichellePhan
01-25-2010, 20:09
За колко дни 5 кг?Оф...не знам.Майка ми ми каза,че сега понеже е зима и по-трудно се отслабва заради липсата на движение и защото понеже е студено тялото се "запасява" с храна ама може да ме лъже,защото иска да не спазвам диети и се опитва по всякакъв начин да ме накара.
Е не те лъже... ;д Вярно е. Затова по принцип не се спазват диети през зимния период, трудно е, самият организъм трудно се поддава. Има си хора, които успяват, но принцино пролетта - лятото се спазват диетите.
Лятото има и повече зеленчуци и плодове за ядене. Поне такива каквито обичам...Зимата само ябълки, друго не ям. Докато лятото - ягоди, череши, праскови, кайсии...Краставици, домати, зелена салата, които и сега има, но са безвкусни направо...Пък и лятото в жегата нямаш толкова апетит, движиш се повече...Затова така съм си го решила. Сега ще си се освинвам докато мога... ;д

Мерси....И на мен повече ми харесват плодовете и зеленчуците през лятото.Аз миналото лято тежах 45 кг,есента 50 и зимата 55 8-) :shock:
Сега може само да се ограничавам и постепенно да спра сладкото.Само с мисълта,че трябва да отслабна станах от 58-55 кг :shock: Баси кефа :grin:

vampireee
01-25-2010, 22:07
желаещи заедно да сме на диетата на Боряна ? :P

MichellePhan
01-25-2010, 22:12
желаещи заедно да сме на диетата на Боряна ? :P
аз :grin:

vampireee
01-25-2010, 22:15
ами ок :Д от кога почваме утре?
аз свалих 6 кг с хапчета и за мое щастие няма йо-йо ефект ама както друго момиче беше писало зациклих до тука не отслабвам повече :Д

MichellePhan
01-25-2010, 22:20
ами ок :Д от кога почваме утре?
аз свалих 6 кг с хапчета и за мое щастие няма йо-йо ефект ама както друго момиче беше писало зациклих до тука не отслабвам повече :Д
Колкото по-скоро почнем,толкова по-рано ще свършим :D
Колко кг искаш да отслабнеш.Колко си висока.На колко години си?

vampireee
01-25-2010, 22:22
на 16 съм, висока съм 176 искам да стана около 55 кг няма да си казвам сегашните :D

billytalent
01-25-2010, 23:14
Някъде бях гледала подобна диета като тази на Боряна,но не мога да я намеря,продуктите бяха други,аз повечето неща от тази диета не ги ям :-o

MichellePhan
01-25-2010, 23:24
Някъде бях гледала подобна диета като тази на Боряна,но не мога да я намеря,продуктите бяха други,аз повечето неща от тази диета не ги ям :-o
Аз пък само в този ден с твърдосварените яйце не знам как ще е.Миналия път като ядох яйца повърнах... :o

billytalent
01-25-2010, 23:27
Познато ми е,аз ям само жълтъка,така че 1-ви,4-ти и 5-ти ден за мен са невъзможни,другият вариант имаше 1 ден само сирене или кашкавал,плодове и т.н.ще я потърся пак :)

MichellePhan
01-25-2010, 23:34
Познато ми е,аз ям само жълтъка,така че 1-ви,4-ти и 5-ти ден за мен са невъзможни,другият вариант имаше 1 ден само сирене или кашкавал,плодове и т.н.ще я потърся пак :)
На мен 2 млека са ми много,човеек.От малка съм свикнала най-много 3 пъти на ден да ям.Имало е период в който съм яла 3 месеца само попара,защото другото съм плюела.На 7 години бях 15 кг.Баба ми се притесняваше.Като ходих на село правяше супер мазни неща ама аз супер много мразя манджи(изобщо БГ кухня мразя,освен някой салати).
Всички се опитваха да напълнея 8-) .А сега от напълняване трябва да отслабна :lol: И може би зат'ва преувеличавам с кг-те си както казвате,но за мен са много....хипер много.

billytalent
01-25-2010, 23:39
При мен е почти същото,преди бях супер слаба,даже са ми давали някакви хранителни добавки да напълнея и сега гледай кво става 8-) иначе аз мляко не обичам,най-много 2 супени лъжици на ден и манджи мразя...

MichellePhan
01-25-2010, 23:47
При мен е почти същото,преди бях супер слаба,даже са ми давали някакви хранителни добавки да напълнея и сега гледай кво става 8-) иначе аз мляко не обичам,най-много 2 супени лъжици на ден и манджи мразя...

Аз мляко обичам ама нещо все да ми омръзва :o
За мен не е трудно да ям малко ама майка ми като ми взема неща ...Как да издържа след като е взела любимия ми шоколад/бисквити и аз като и казвам "на диета съм ве" и тя вика "ами аз за себе си си купих(тя не може без шоколад)".После като види че пак се тъпча с сладко ми вика "ейй диетолошката,ко стана?" :-x А сега ми вика "виж на ко си замязала.Я се стегни. :D Баща ми също.
Аз ако не отслабна тази година ще се побъркам :-x
Нищо,че не е сезон за диети,аз ще си почна моя режим "Бързо и дълготрайно отслабване" :-D За 1 месец и половина ще стана от 55 на 40/41/42 кг и после няма да имам проблеми с теглото :-) Почнах дневник и пиша на мой език(кодиран) :razz: Майко колко съм зле :o Още не съм писала,защото не съм направила и 1 нормален ден :o
П.С:Пиша много ,защото умирам от скука

billytalent
01-25-2010, 23:59
Иска се много воля и майка ми постоянно взима сладки неща и аз докато не хапна нещо не мога,затова вече не се занимавам с определена диета,а се ограничавам много и гледам да се храня по-здравословно,а и при мен проблема е,че някой ако ми каже например "нямаш нужда от диета" или нещо подобно,вместо това да ме мотивира още повече,защото аз не се харесвам,започвам да ям супер много...да така го написах,не е истина просто :D

MichellePhan
01-26-2010, 00:04
Наиш ли к'во.....Гледам профила в импулс на една приятелка(преди най-добра) и искам да приличам на нея :shock: Преди не съм искала да приличам на някой толкова много.Тя е слаба(42кг) и висока (159) и тренира от 1 клас...и аз тренирам от 1-ви клас.Има ли вероятност ако отслабна да приличам на нея(имаме еднакви структори само че аз съм 55кг)И си приличаме по лице,ама тя има БХТ яките жабешки и зелени очи.

billytalent
01-26-2010, 00:14
:D Искам да я видя 8-)

MichellePhan
01-26-2010, 00:16
:D Искам да я видя 8-)
http://www.impulse.bg/photos/by/9878546/view/19472561
Гледай и другите й снимки.На снимки не е кой знае к'во но на живо е адска.... :grin: Не си слага грим и е супер яка,а характера и е супер :shock:

billytalent
01-26-2010, 00:22
Профила и е видим само за приятели :?

MichellePhan
01-26-2010, 00:24
Профила и е видим само за приятели :?
http://gal3.ineogen.ro/galleries/socialbg/79/25/b5f818c8_0070019472561_00_600.jpg
http://gal3.ineogen.ro/galleries/socialbg/79/25/b5f89436_0070019503069_00_600.jpg
http://gal3.ineogen.ro/galleries/socialbg/79/25/b5f8f48c_0070019467011_02_600.jpg

billytalent
01-26-2010, 00:30
Вие си приличате,остава да си ти :D

MichellePhan
01-26-2010, 00:32
Вие си приличате,остава да си ти :D
Какво?Ти пък откъде знаеш как изглеждам на лице?Иначе имам мои снимки-лице + тяло :D Много се кефя на такиз като нея....

billytalent
01-26-2010, 00:35
Вие си приличате,остава да си ти :D
Какво?Ти пък откъде знаеш как изглеждам на лице?Иначе имам мои снимки-лице + тяло :D Много се кефя на такиз като нея....

Аз знам всичко 8-)

MichellePhan
01-26-2010, 00:36
Не сериозно от къде? :o

billytalent
01-26-2010, 00:40
Не сериозно от къде? :o

Снимката,която ми прати и беше писала,че си с асиметричен бритон 8-) нета ми забива

MichellePhan
01-26-2010, 00:42
Не сериозно от къде? :o

Снимката,която ми прати и беше писала,че си с асиметричен бритон 8-) нета ми забива
:D И к'во общо има аз може да мязам на Преслава с гастрит :-D :D
Помислих си,че Силвия ти е пратила онези снимки,който й пратих 8-) :P

MichellePhan
01-26-2010, 00:44
Превърнахме темата в чат :? Нищо

silviau66
01-26-2010, 07:32
Не сериозно от къде? :o

Снимката,която ми прати и беше писала,че си с асиметричен бритон 8-) нета ми забива
:D И к'во общо има аз може да мязам на Преслава с гастрит :-D :D
Помислих си,че Силвия ти е пратила онези снимки,който й пратих 8-) :P

Ейй алоо каде ме замесватее мене... 8-) Аз чужди снимки нямам навика да разпространявам.. ;) :-) От мен рядко изтича информация.. :P 8-)
Айде сега ще ви наруша чата с малко по темата.. хихи 8-) мм днес вече сериозно съм решена да почна пак 90 дневната.. досега съм пила само малко портокалов сок.. надявам се на обяд да ям само мляко.. а вечерята може би сирене или кашкавал (никога не ми се е получавало да ям същото като на обяд.. 8-) )
Айде успех мацки.. :-) :-) :-) :-) :-)

Майкооо писали сте си до 4:40 някаде.. :О:О:О :shock: :shock: :shock: Мен ме изръчкаха от компа към 23:30 хаха.. Сигурно от лятото не съм стояла до 4 часа.. (доброто старо лятооо :-) :grin: ) 8-)

narciso
01-26-2010, 07:32
Я, я сподели, че ми стана интересно.. Диетата не е тежка.. но дали ще има резултати.. и аз малко не разбрах това другото Холивуд слим какво е.. :-) ??

еми ще видим дали ще има резултати.
Тва холивуд слим е по скоро за изчистване на токсините и там другите работи дет пречат на отслабването. :) ей са след 2 4аса ще го пия :D

silviau66
01-26-2010, 07:39
Я, я сподели, че ми стана интересно.. Диетата не е тежка.. но дали ще има резултати.. и аз малко не разбрах това другото Холивуд слим какво е.. :-) ??

еми ще видим дали ще има резултати.
Тва холивуд слим е по скоро за изчистване на токсините и там другите работи дет пречат на отслабването. :) ей са след 2 4аса ще го пия :D

Аха ами успех.. :) :-) Не им разбирам на тея хапчета. 8-) Ако ми се наложи ще по прочета ама.. :lol: 8-) :-)

Едит.. няма ли никой друг в този ранен час.. :lol: :lol: 8-)

narciso
01-26-2010, 07:46
как ранен ?? я виж кое време е станало... скоро ще се ходи на училище :(


а за лунната диета какво мислите? :D

silviau66
01-26-2010, 07:52
как ранен ?? я виж кое време е станало... скоро ще се ходи на училище :(


а за лунната диета какво мислите? :D

Хихи аз съм във ваканция (дървена) и тук е -20 градуса хихи.. нямам намерение да си показвам носа извън къщи.. хихи. :-) Хмм преди бях я чела,но вече нямам спомен за какво ставаше въпрос.. :) :(

narciso
01-26-2010, 08:23
как ранен ?? я виж кое време е станало... скоро ще се ходи на училище :(


а за лунната диета какво мислите? :D

Хихи аз съм във ваканция (дървена) и тук е -20 градуса хихи.. нямам намерение да си показвам носа извън къщи.. хихи. :-) Хмм преди бях я чела,но вече нямам спомен за какво ставаше въпрос.. :) :(
ее ти от къде си? тука в софия си е нормално студено, даже и слънчице има!
за диетата - според фазите на луната в 4 определени дена от месеца за 24 4аса не ядеш нищо - тва е :D
аз и нея ще я правя ей сега от 30 :)

silviau66
01-26-2010, 08:33
как ранен ?? я виж кое време е станало... скоро ще се ходи на училище :(


а за лунната диета какво мислите? :D

Хихи аз съм във ваканция (дървена) и тук е -20 градуса хихи.. нямам намерение да си показвам носа извън къщи.. хихи. :-) Хмм преди бях я чела,но вече нямам спомен за какво ставаше въпрос.. :) :(
ее ти от къде си? тука в софия си е нормално студено, даже и слънчице има!
за диетата - според фазите на луната в 4 определени дена от месеца за 24 4аса не ядеш нищо - тва е :D
аз и нея ще я правя ей сега от 30 :)

Ами аз съм от другия край на Бг.. :Д От Балчик съм (на морето, до Варна) :) Амм.. незнам мен тази диета ми се вижда леко абсурдна ама ти си знаеш :)

narciso
01-26-2010, 08:56
леле моретооо - колко го обичаам!!!

казват че действа - а на мен не ми е проблем да не ям нищо един ден - така чее ще я правя :D

vagarious
01-26-2010, 08:57
Хихиии и аз си направих ваканция. :grin:

Иначе, днес отново ми е 1ви ден от 90 дневната и сега поне докато съм си у нас 1 седмица, ще свиквам и после постепенно ще ми става маалко по-трудничко.И такаа.Айде пожелайте успех и на мен. :?

Infinity
01-26-2010, 09:18
Хах и аз съм си във ваканция / моя инициатива 8-) /
ама се чудя докога да си я направя :-o
^ Ти какво реши цялата седмица ли ?
Иначе за диетата успех ти пожелавам и не се отказвай иска се търпение. Хах намери кой да ти кдава акъл през живота си диета не съм спазвала въпреки , че сега се замислям. Интересно ми е да спазвам , а все едно тялото напук ми прави да нямам абсолютно никаква нуждаа.. 8-)

silviau66
01-26-2010, 09:27
Хихиии и аз си направих ваканция. :grin:

Иначе, днес отново ми е 1ви ден от 90 дневната и сега поне докато съм си у нас 1 седмица, ще свиквам и после постепенно ще ми става маалко по-трудничко.И такаа.Айде пожелайте успех и на мен. :?

И аз съм от днес (отново) на 90 дневната :) Успех.. :) :-) :-) :-) На мен в началото винаги ми е по - трудно, а по късно свиквам и .. всичко е ОК . :) :-) :-)

vagarious
01-26-2010, 10:13
Infinity чак в понеделник ще посетя даскалото. 8-)
Аз няма да се откажа, то мене чака. 8-) Започвай и ти, стига си му мислила. :)

silviau66 Мерси, успех и на теб.

Nadyty
01-26-2010, 11:10
хич не ме интерсува почвам и аз диета..не мога да се понасям вече...и така мисле от 3-ти февруари да почна ппоста с жито...а от сега започвам да си подготвям организма за предстоящото гладуване.... :D :D :D :D

и така може ли д ми предложите нещо за преди поста как да ям, какво и какво не? :-) :-) :-)

Infinity
01-26-2010, 13:45
Да , от утре и аз я започвам. :)

vagarious
01-26-2010, 15:10
Абе да ви питам:днес ми е белтъчен ден и става ли да хапна паниран кашкавал, ама без панировката му!? 8-) Смисъл, ще е приготвен както си се приготвя панирания кашкавал.Е,може ли!?Май не,нали. 8-)

billytalent
01-26-2010, 15:15
Абе да ви питам:днес ми е белтъчен ден и става ли да хапна паниран кашкавал, ама без панировката му!? 8-) Смисъл, ще е приготвен както си се приготвя панирания кашкавал.Е,може ли!?Май не,нали. 8-)

В примерните менюта към диетата,които съм гледала пише,че може да се ядат 2-3 парчета панирано сирене или кашкавал

vagarious
01-26-2010, 15:22
Добрем.Мерси. :)

titinkaa
01-26-2010, 15:27
Аз за днес съм много доволна,че не съм хапнала нищо забранено,само полезна храна,та днес ядох...
Закуска-1 фил.пълн.хляб+сиренце
В 10:30ч.-1 ябълка
Обяд-по-малко от половин омлет+1 фил.пълн.хляб
Следобед-нищо
Вечеря-салата от зеле и моркови :)
И тва го спазвам вече втори ден и съм минус 1 килограм :)

shakira96
01-26-2010, 15:36
titi, и аз трябва да взема пример от теб... :? :?

titinkaa
01-26-2010, 15:49
titi, и аз трябва да взема пример от теб... :? :?

В смисъл? :)

shakira96
01-26-2010, 16:31
В смисъл, че трябва да започна да се храня здравословно като теб. :) :)

titinkaa
01-26-2010, 16:56
В смисъл, че трябва да започна да се храня здравословно като теб. :) :)

Ахам,ок :)

Zaharinka
01-26-2010, 17:36
90-дневна 3 ден,- 1 кг 8)

silviau66
01-26-2010, 17:56
90-дневна 3 ден,- 1 кг 8)

Браво.. :) Ммм колко имаш да сваляш..?? Колко си висока ?? Колко кг си ?? :) :-) :-) (съжалявам ако си казала по назад в темата, ноо..)

billytalent
01-26-2010, 20:25
Хммм,днес се теглих и се оказва че съм свалила 1кг и 300 гр. как става този номер като всеки ден се качвам на кантара и показваше същите кг.,а днес хапнах доста и изведнъж :shock: ?!

MichellePhan
01-26-2010, 21:39
Хммм,днес се теглих и се оказва че съм свалила 1кг и 300 гр. как става този номер като всеки ден се качвам на кантара и показваше същите кг.,а днес хапнах доста и изведнъж :shock: ?!
мм..честито :grin: :D

billytalent
01-26-2010, 21:44
хихи мерси,черпя те виртуално с шоколад 8-)

MichellePhan
01-26-2010, 21:53
хихи мерси,черпя те виртуално с шоколад 8-)

охх...Ай ся...Днеска рекорд-1 бонбон само съм изяла 8-) :P А аз тебе те черпя виртуално с
http://www2.worthingtonlibraries.org/teen/blog/Image/icons/chocolate.jpg
А ако случайно не ти харесват с т'ва:
http://lh3.ggpht.com/_5VHSgjuqP-E/SY61ILssHlI/AAAAAAAAELY/AZ1xCspwuNo/Chocolate%20Tower%20@The%20Square%20Restaurant,%20 Novotel%20Clarke%20Quay_thumb%5B1%5D.jpg
Баси кефа да имаш такъв шоколадов фонтан...Като стана богата и слаба ще си купя такова :D

billytalent
01-26-2010, 21:59
Всичко,което е с шоколад ми харесва,ти с 1 бонбон направо ме разби,аз ако изям един,след това цялата кутия ще довърша (devil) иначе такъв фонтан и аз искам,ако имам няма да излизам от нас :D

MichellePhan
01-26-2010, 22:01
Всичко,което е с шоколад ми харесва,ти с 1 бонбон направо ме разби,аз ако изям един,след това цялата кутия ще довърша (devil) иначе такъв фонтан и аз искам,ако имам няма да излизам от нас :D
Майка ми си взе запаси и ми ги показа и после като видя че ги нагъвам взе кутията и я скри 8-) 8)

billytalent
01-26-2010, 22:06
Всичко,което е с шоколад ми харесва,ти с 1 бонбон направо ме разби,аз ако изям един,след това цялата кутия ще довърша (devil) иначе такъв фонтан и аз искам,ако имам няма да излизам от нас :D
Майка ми си взе запаси и ми ги показа и после като видя че ги нагъвам взе кутията и я скри 8-) 8)

Прави ти мръсно,изпробва волята ти,аз днес прекалих много с храната,но от 3-ти минавам на жито 8-)

MichellePhan
01-26-2010, 22:59
Всичко,което е с шоколад ми харесва,ти с 1 бонбон направо ме разби,аз ако изям един,след това цялата кутия ще довърша (devil) иначе такъв фонтан и аз искам,ако имам няма да излизам от нас :D
Майка ми си взе запаси и ми ги показа и после като видя че ги нагъвам взе кутията и я скри 8-) 8)

Прави ти мръсно,изпробва волята ти,аз днес прекалих много с храната,но от 3-ти минавам на жито 8-)
И после ме кара да го чистя :razz: Аз пък си почвам от утре онзи мой режим....Баща ми днеска ми купи "На Баба"-ужас...не могъл да намери на Бор Чвор :booooomb: Нищо утре(днеска) ще си купя сама.Ти с този житен пост... :? Аз мразя жито :? А малко го обичам :D Ама не мога само жито :shock:

billytalent
01-26-2010, 23:10
Аз си взимам едно мляко,на което пише диетично,ама му забравих името-много е хубаво,както и Стил роза с някакви овеси вътре хахаха,то тая диета не е само жито,аз не че ще издържа,но се надявам да се случи чудо и да успея 8) :lol: :)

MichellePhan
01-26-2010, 23:14
Аз си взимам едно мляко,на което пише диетично,ама му забравих името-много е хубаво,както и Стил роза с някакви овеси вътре хахаха,то тая диета не е само жито,аз не че ще издържа,но се надявам да се случи чудо и да успея 8) :lol: :)
Ти от Карлово или от Калофер беше

billytalent
01-26-2010, 23:16
Аз си взимам едно мляко,на което пише диетично,ама му забравих името-много е хубаво,както и Стил роза с някакви овеси вътре хахаха,то тая диета не е само жито,аз не че ще издържа,но се надявам да се случи чудо и да успея 8) :lol: :)
Ти от Карлово или от Калофер беше

:shock: Първото,ти от Варна-много проваляме темата 8-)

silviau66
01-27-2010, 06:02
[color=red]Ти от Карлово или от Калофер беше

:shock: Първото,ти от Варна-много проваляме темата 8-)

MichellePlan (нямам идея как ти викат галено 8-) хихи..Али ?? ) айде да ходим на гости на billytalent [Зорито <3<3<3///Мортиша 8-) ]

Едит.. Да се включа и аз в провалянето.. хихи 8-) :-) :-) :-)

Едит 2.. К'ви са тия фонтани бее.. я да ги махате от тука.. 8-) 8-) в момента съм на няколко крачки от шкаф, в който има шоколад.. :Х:Х:Х 8-) 8-) :-) :-)

vagarious
01-27-2010, 07:20
Оофф вчерашният ми ден мина повече от добре, до момента в който не огънах 3 меденки и едно кремче.Направоо.... :booooomb: :booooomb: Затова пък,след тях направих 62 коремни преси-то не са точно коремни, но пак напрягат корема и малко краката. 8-) Тях редовно ще си ги правя-просто им бях отвикнала, но сега съм заредена отново. :D Днес няма да има прегрешения.Стискате палците, налии!?!? 8-) 8-) :)

silviau66
01-27-2010, 07:46
Оофф вчерашният ми ден мина повече от добре, до момента в който не огънах 3 меденки и едно кремче.Направоо.... :booooomb: :booooomb: Затова пък,след тях направих 62 коремни преси-то не са точно коремни, но пак напрягат корема и малко краката. 8-) Тях редовно ще си ги правя-просто им бях отвикнала, но сега съм заредена отново. :D Днес няма да има прегрешения.Стискате палците, налии!?!? 8-) 8-) :)

Йъп.. ;) Естествено, че стискаме.. ;) :-) :-)

vagarious
01-27-2010, 07:55
:grin: 8-)